1515

Alla fonder och indexfonder

Sök efter fond eller förvaltare

FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
AB - Short Dur Bd Port A DIST7,64-0,07%+1,15%1,10%
AB American Gr Ptf A Acc158,09-1,12%+6,31%★★★★1,50%
AB American Income A Inc6,65+0,03%+0,16%★★★★1,10%
AB China Low Vol Eq Portf A Acc71,56+1,25%+2,05%★★★2,00%
AB Emerging Markets Debt A2 Acc28,97+0,10%-0,84%★★★1,10%
AB Emerging Markets Gr A Acc46,55-0,38%+1,63%★★★1,70%
AB European Eq Ptf A Acc18,73+0,25%+13,30%★★★★1,50%
AB European Income A Inc6,79-0,12%-0,87%★★★★1,10%
AB Eurozone Eq Ptf AX Acc15,60+0,22%+11,21%★★★1,50%
AB Global Core Eq RX EUR Acc333,33-0,11%+13,73%★★★★1,75%
AB Global Equity Blend A Acc22,49-0,28%+10,96%★★★1,60%
AB Global High Yield A Inc3,13+0,03%+2,36%★★1,70%
AB Global Value A Acc21,40-1,13%+15,37%★★★1,50%
AB International HC A Acc400,58+0,15%+7,53%★★★★1,80%
AB International Tech A Acc681,98-0,29%-0,57%★★★★★2,00%
AB Mortgage Income AX Inc4,89+0,03%+2,74%1,05%
AB SICAV I Stbl Glbl Tmtc Prflio AX USD120,26-0,63%+5,12%★★★★1,70%
AB Sustainable US Tmtc A USD39,45-0,62%+6,49%★★★1,50%
AB US High Yield A2 SEK H Acc109,38-0,03%+2,21%-1,20%
Acadian Emerg Mkts Eq II A USD Acc20,00+1,56%+11,38%★★★1,50%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
Adrigo Small & Midcap L/S193,16-+2,23%-1,00%
AGCM Asia Dividend RC1 SEK109,730,00%+10,26%-1,15%
AGCM Asia Growth RC SEK188,27+0,26%+9,31%★★★1,85%
AGCM China Stars RC1 SEK131,76+0,40%+6,58%★★1,35%
Agenta Alternativa Investeringar A115,08-+4,95%-0,24%
Agenta Alternativa Räntor128,70-+1,47%★★★0,24%
Agenta Globala Aktier356,31-+12,01%★★★★★0,24%
Agenta Räntor128,28--0,52%★★★★★0,12%
Agenta Svenska Aktier445,04-+15,92%★★★★0,24%
Agenta Tillväxtmarknader214,96-+8,52%★★★★0,24%
Aktia Capital B5,43+0,03%+18,64%★★★1,83%
Aktia Corporate Bond+ B2,05+0,01%+0,45%★★★★★0,65%
Aktia Emerging Market Bond+ B2,05+0,04%-1,59%★★★★★0,90%
Aktia Emerging Market LC Frontier Bd+ B1,24+0,26%+4,71%★★★★★1,49%
Aktia Emerging Market Local Ccy Bd B1,74-0,15%-0,83%★★★★1,13%
Aktia Eurooppa B0,47+0,03%+6,55%★★★1,87%
Aktia Europe Small Cap B1,89-0,13%+5,64%★★1,99%
Aktia European High Yield Bond+ B1,04+0,09%+2,63%-0,80%
Aktia Nordic B3,49+0,15%+8,62%★★★★★1,86%
Aktia Nordic Micro Cap B3,49+0,43%+16,66%★★★★★1,99%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
Aktia Nordic Small Cap B6,35+0,27%+13,74%★★★★1,99%
Aktie-Ansvar Avkastningsfond116,61+0,05%+0,56%★★0,60%
Aktie-Ansvar Europa136,560,00%+12,76%★★1,40%
Aktie-Ansvar Räntestrategi103,01+0,08%+1,43%-0,80%
Aktie-Ansvar Saxxum Aktiv A139,25-0,01%-1,60%1,40%
Aktie-Ansvar Sverige A821,31+0,32%+18,05%★★★1,40%
Aktie-Ansvar Total110,09+0,03%+10,37%-1,40%
Aktiehuset Fond104,32-0,09%+21,01%-0,90%
Aktieportföljen2 677,7+0,15%+12,58%-1,00%
Aktiespararna Direktavkastning A189,71-0,15%+22,40%★★★0,30%
Aktiespararna Topp Sverige25,04-0,76%+20,88%★★0,30%
Aktiv Påverkan R2 - A110,350,00%+2,04%-1,40%
Aktiv Påverkan R5 - A138,16+0,03%+9,50%-1,75%
Alcur181,05-+2,20%-1,00%
Alcur Grow B122,56-+22,56%-1,60%
Alcur Select294,82-+8,98%-1,00%
Alfred Berg Aktiv2 059,9-+16,33%★★★★1,50%
Alfred Berg EUR IG Corporate Bond Fund H98,61-0,02%-0,35%-0,65%
Alfred Berg Gambak45 713-+15,46%★★★★★2,00%
Alfred Berg Global620,71-+10,02%★★★1,00%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
Alfred Berg Income124,23-+8,01%★★0,80%
Alfred Berg Likviditet Pluss Acc100,86-+5,96%-0,40%
Alfred Berg Nordic Gambak C161,45-+12,62%-2,00%
Alfred Berg Nordic High Yield ACC117,62-+14,66%-0,80%
Alfred Berg Nordic High Yield ESG D100,86---1,00%
Alfred Berg Nordic IG Long Duration ACC98,50-+3,97%-0,50%
Alfred Berg Nordic IG Mid Duration ACC102,35-+5,70%-0,50%
Alfred Berg Nordic Investment Grade ACC110,84-+6,40%★★0,40%
Alfred Berg Nordic Small Cap ESG A143,34+0,09%+3,47%-1,75%
Alfred Berg Nordisk Likviditet Pluss ACC101,54-+6,68%-0,40%
Alfred Berg Norge C1 248,3-+16,49%★★★★1,20%
Alfred Berg Norne Rente106,86+0,61%+6,71%-0,50%
Alfred Berg Obligasjon ACC100,10-+5,39%-0,50%
Alfred Berg Obligasjon C120,80-+5,11%★★★0,50%
Alfred Berg Teknologi D98,75-0,57%--1,50%
Alger American Asset Growth A US121,20-0,60%+4,04%★★★1,75%
Alger Dynamic Opportunities A US18,69-0,01%+2,26%-1,75%
Alger Emerging Markets A US21,24+0,12%-0,47%★★★1,75%
Alger Small Cap Focus A EUH26,58-0,57%-10,81%-1,75%
Allianz All China Equity AT USD18,07+2,20%+0,06%★★★★★2,25%
Allianz Asian Small Cap Equity AT15 USD19,76+2,60%+16,62%★★★★★2,05%
Allianz China A Opportunities AT USD9,02+2,32%--2,25%
Allianz China A Shares AT USD19,24+2,33%+1,81%★★★★★2,25%
Allianz China Equity A USD89,14+0,57%+1,10%★★★2,25%
Allianz China Strategic Bond A USD8,66-0,51%-0,46%★★0,65%
Allianz Clean Planet AT USD12,49-0,46%+2,15%-1,95%
Allianz Climate Transition AT EUR140,34+0,22%+9,06%★★1,80%
Allianz Emerging Asia Equity A USD96,92+0,73%+4,37%★★★2,25%
Allianz Emerging Markets SRI Bd AT H2SEK1 036,4+0,05%-4,31%-1,45%
Allianz Euro High Yield Bond A EUR117,40+0,01%+1,75%★★★1,35%
Allianz Europe Equity Gr Sel AT EUR222,39+0,13%+11,76%★★★★1,80%
Allianz Europe Equity Growth AT EUR375,16+0,21%+11,08%★★★★1,80%
Allianz Europe Equity SRI A EUR155,33+0,14%+11,16%-1,80%
Allianz Europe Small Cap Equity AT EUR339,35+0,07%+9,01%★★2,05%
Allianz European Equity Div AT EUR278,89+0,35%+13,00%★★★1,80%
Allianz Flexi Asia Bond AT USD12,17-0,70%-1,90%1,50%
Allianz Food Security AT USD12,08-0,13%+12,78%-1,95%
Allianz GEM Equity High Div AT EUR133,98+1,43%+11,71%★★★★2,25%
Allianz German Equity AT EUR213,30-0,09%+4,31%★★★★1,80%
Allianz Global Artfcl Intlgc AT EUR250,89-1,31%-0,74%★★★★★2,05%
Allianz Global Equity Growth AT USD12,85-0,62%+6,30%★★★★1,80%
Allianz Global Equity Insights A EUR171,24+0,16%+19,54%★★★★2,05%
Allianz Global High Yield A USD10,65-0,62%+2,46%★★★1,35%
Allianz Global Metals and Mining A EUR63,47+2,35%+26,86%★★★1,80%
Allianz Global Small Cap Equity AT USD19,210,00%+10,09%★★★★2,05%
Allianz Global Sustainability A EUR36,31-0,32%+10,45%★★★1,80%
Allianz Global Water AT EUR146,57-0,52%+12,01%★★★2,05%
Allianz Green Bond AT3 H2 SEK1 094,0-0,13%-2,58%-0,79%
Allianz Income and Growth AT USD23,35+0,24%+3,98%★★★★★1,50%
Allianz Japan Equity A USD25,19+1,27%+3,63%★★★1,80%
Allianz Little Dragons A2 EUR329,57+1,51%+5,07%★★2,25%
Allianz Pet and Animal Wlb AT EUR160,70-0,30%+8,77%-2,05%
Allianz Positive Change AT USD11,42-0,27%+4,02%-1,95%
Allianz Smart Energy AT USD17,26-0,56%+3,19%-1,95%
Allianz Strategic Bond AT H2-EUR123,74-0,25%-3,52%-1,09%
Allianz Structured Return AT13 H2 SEK697,32-0,04%+5,06%-1,60%
Allianz Thailand Equity A EUR560,35+0,32%+2,65%★★★2,25%
Allianz US Equity Fund AT USD27,11-0,73%+11,49%★★★1,80%
Allianz US High Yield AM USD6,67-0,92%+1,67%★★1,19%
Alpcot Equities R111,00-0,25%+5,72%1,75%
Alpcot Fixed Income R116,35-0,09%+2,42%--
Alternative R2 - A105,17+0,50%+5,19%-1,40%
Alternative R5 - A123,77+0,96%+11,32%-1,75%
AMF Aktiefond Asien Stilla havet275,59+1,35%+2,97%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Europa256,96+0,05%+10,55%★★★★0,40%
AMF Aktiefond Global242,25-0,01%+10,52%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Nordamerika374,48-0,39%+13,95%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Småbolag1 347,8+1,25%+14,59%★★★★0,40%
AMF Aktiefond Sverige870,51+0,89%+17,65%★★★0,40%
AMF Aktiefond Tillväxtmarknader117,21+1,42%+5,01%-0,40%
AMF Aktiefond Världen556,17+0,54%+14,74%★★★0,40%
AMF Balansfond358,33+0,36%+9,21%★★★★★0,40%
AMF Företagsobligationsfond102,240,00%+0,65%-0,10%
AMF Räntefond Kort111,44+0,01%-0,01%-0,10%
AMF Räntefond Lång150,77+0,01%-0,65%★★★★★0,10%
AMF Räntefond Mix119,19+0,01%-1,49%-0,10%
Amundi Fds Cash USD A2 USD C109,34-0,62%+0,97%-0,30%
Amundi Fds China Equity A USD C24,47+1,43%-2,21%★★★1,80%
Amundi Fds EM Hrd Ccy Bd A2 EUR C100,98+0,18%-1,59%★★★1,30%
Amundi Fds Em Mkts Eq Foc A2 USD C152,14+0,58%+4,43%★★★★1,85%
Amundi Fds Emerging Wld Eq A USD C139,17+0,57%+5,15%★★★1,70%
Amundi Fds Eq Emerging Cnsrv AHE-C89,04-0,48%+3,94%-1,70%
Amundi Fds Equity Jpn Trgt A JPY C21 765-0,23%+0,62%1,80%
Amundi Fds Equity MENA A USD C185,96-+19,81%★★★★1,70%
Amundi Fds Euro Govt Bd A EUR C137,67-0,18%-3,69%★★★0,80%
Amundi Fds Euro HY Bd A EUR C23,33+0,07%+1,71%★★★1,20%
Amundi Fds Euroland Equity A EUR C9,50+0,03%+16,21%★★★★1,50%
Amundi Fds Eurp Equity Cnsv A2 EUR C113,67-0,06%+9,09%-1,65%
Amundi Fds Glbl Eq Cnsrv A USD C204,39-0,35%+5,37%★★1,30%
Amundi Fds Glbl Eq Dyn Mlt Facs A USD C142,66-0,25%+12,94%-0,70%
Amundi Fds Global Corp Bd A2U D100,52-0,04%-0,76%-1,00%
Amundi Fds Global Mlt-Asst A EUR C121,08+0,12%+7,21%★★★★1,50%
Amundi Fds Japan Eq Emggmt AE EUR C117,87-0,85%-10,61%-1,40%
Amundi Fds Japan Equity Val A2 JPY C13 969-0,41%+3,45%★★1,50%
Amundi Fds Latin Amer Eq A USD C468,67+0,20%+6,58%★★★1,70%
Amundi Fds Mlt Asst Sust Fut A EUR C106,98-0,18%+1,54%★★★★★1,20%
Amundi Fds Multi-Strat Gr A EUR C76,29+0,21%+1,79%★★★★★1,15%
Amundi Fds Pinr US Eq Rsrch Val A USD C241,34-0,11%+19,61%★★★1,50%
Amundi Fds Pioneer US Bd A2 EUR H C54,87-0,01%-0,99%-0,90%
Amundi Fds Pioneer US S/T Bd A2 USD C6,95-0,07%+1,99%★★0,90%
Amundi Fds Polen Cptl Glbl Gr A2 USD C18,80-0,07%+7,56%★★★★★1,80%
Amundi Fds SBI FM India Eq A USD C302,69+1,10%+5,27%★★★★1,70%
Amundi Fds Volatil Wld A USD C104,42+0,22%-1,75%-1,20%
Amundi Fds WellsFargo US Eq MdCp A$ C254,65-0,14%+21,71%1,70%
Amundi IS Amundi MSCI Europe SRI AE C138,17+0,14%+11,48%-0,20%
Amundi IS Amundi MSCI USA SRI AE C154,60-0,61%+11,68%-0,20%
Amundi IS Amundi MSCI Wld SRI AE C143,11-0,37%+9,67%-0,20%
Amundi IS MSCI Emerging Markets I13SK-C116,40+0,24%+3,76%-0,06%
Amundi IS MSCI EMs SRI AE C118,30+0,17%+2,50%-0,35%
Amundi IS MSCI World I13SK-C129,71-0,22%+11,53%-0,07%
Ancoria Fastighet81,25+0,47%+12,15%-1,50%
Ancoria Indien238,61+1,05%+6,06%-1,50%
Ancoria Kina273,31+1,03%-1,35%-1,50%
Ancoria Sparfonden185,53+0,04%+5,43%-1,50%
Ancoria Thailand223,42-1,22%+2,51%-1,50%
Ancoria USA381,97+0,33%+12,00%-1,50%
Ancoria Utdelningsaktier Europa212,56-0,34%+11,63%-1,50%
Ancoria Utdelningsaktier Sverige381,89-0,13%+20,15%-1,50%
Ancoria/ Carnegie Småbolagsfond411,29+0,36%+10,21%-1,50%
Ancoria/Carnegie Corporate Bond137,67+0,04%+1,67%-0,35%
AP7 Aktiefond449,85-0,14%+12,34%★★★★0,12%
AP7 Räntefond112,680,00%-0,27%0,05%
Arctic Aurora LifeScience I SEK1 333,5-+2,83%★★1,10%
Arctic Nordic Corporate Class A1 566,1-+10,01%★★★★0,50%
Arctic Nordic Equities A SEK1 231,5-+17,08%-1,50%
Arctic Norwegian Equities A2 503,3-+8,94%★★★1,75%
Arctic Norwegian Value Creation A2 139,2-+16,47%★★★★1,50%
Arctic Return Class L SEK hdg1 031,1-+0,95%-0,40%
AS SICAV I All China Equity A Acc USD42,44+2,37%+0,61%★★★★1,75%
AS SICAV I American Focused Eq A Acc USD45,20-1,03%+12,37%★★1,50%
AS SICAV I Asia Pac Eq A Acc USD116,68+0,71%+3,69%★★★1,75%
AS SICAV I Asn Prpty Shr S Acc USD18,22+0,75%+3,40%1,92%
AS SICAV I Asn Smllr Coms A Acc USD55,98+3,02%+6,41%★★★1,75%
AS SICAV I EM Corp Bd A Acc USD16,07-0,56%+0,41%★★★1,50%
AS SICAV I EM Infras Eq S Acc USD9,27+0,45%+1,03%★★1,92%
AS SICAV I EM LcCy Bd A Acc USD9,86-0,34%-3,30%★★1,50%
AS SICAV I Em Mkts Eq A Acc USD94,42+0,78%+2,82%★★★1,75%
AS SICAV I EM Smlr Coms A Acc USD25,58+0,63%+14,16%★★★1,75%
AS SICAV I Estn Eurp Eq S Acc EUR115,19+1,47%+11,57%★★★★1,92%
AS SICAV I Euro Govt Bd A Acc EUR550,60-0,05%-4,92%★★★0,60%
AS SICAV I European Eq A Acc EUR71,41+0,19%+4,01%★★★1,50%
AS SICAV I Eurp Eq Div S Acc EUR230,79+0,57%+10,01%★★★1,92%
AS SICAV I Eurp Eq Ex UK A Acc EUR19,11+0,10%+4,64%★★★★1,50%
AS SICAV I Frntr Mkts Bd A Acc H SEK111,93+0,15%+1,86%-1,50%
AS SICAV I Global Inno Eq A Acc USD11,75-0,38%+1,03%★★★1,75%
AS SICAV I Indian Equity A Acc USD190,46+1,64%+5,42%★★★★1,75%
AS SICAV I Japanese Eq A Acc JPY582,87+1,26%-6,70%★★★1,50%
AS SICAV I Jpn SmlrComs A Acc JPY1 896,0+0,52%-6,01%★★★1,50%
AS SICAV I Latin Amer Eq S Acc USD3 530,9-0,66%+2,15%★★★1,92%
AS SICAV I Mltfct Glbl Eq A Acc EUR21,07+0,65%+14,48%★★★0,50%
AS SICAV I Sel EM Bd A Acc USD48,69-0,48%-1,10%★★★1,50%
AS SICAV I SelEuro HYBd A Acc EUR25,01-0,01%+2,89%★★★1,25%
AS SICAV I USD Crdt Bd A Acc USD13,09-0,55%-2,69%★★★★0,80%
AS SICAV I Wld Smllr Coms A Acc USD26,03-0,15%+5,45%★★★★★1,50%
AS SICAV I WldResEq S USD Acc16,87+0,88%+19,37%★★★★★1,92%
AS SICAV I World Equity A Acc USD26,97+0,32%+10,14%★★★1,50%
ASSII-Eu SmlComp A Acc EUR43,01+0,18%+14,95%★★★★1,80%
ASSII-Gb AbRt Str AAcc HDG SEK123,93-0,07%-2,66%-1,60%
ASSII-TtlRet Crd A Acc HDG SEK115,07+0,04%+0,27%-1,00%
AstraZeneca Allemansfond2 589,2+0,33%+16,34%★★★★★0,90%
Atlant Edge6 319,7-0,19%+7,42%-1,00%
Atlant Högräntefond1 010,0+0,02%--1,00%
Atlant Multi-Strategy1 221,8+0,32%+4,20%-1,00%
Atlant Opportunity1 343,8+0,05%+2,69%-1,00%
Atlant Precious A154,85+3,91%+5,88%-1,00%
Atlant Protect A1 061,8+0,19%+2,16%-1,00%
Atlant Sharp1 789,4-0,50%+14,53%-1,50%
Atlant Stability1 428,3+0,03%+1,86%-0,50%
AuAg Precious Green A120,29-0,10%+0,71%-1,40%
AuAg Silver Bullet A163,10+7,76%+7,03%-1,40%
Augmented Reality Fund A170,28-0,59%+2,15%-1,90%
Avanza 100295,26-0,11%+10,63%★★★★0,49%
Avanza 50178,00-0,06%+5,05%★★★★0,49%
Avanza 75232,04-0,08%+7,77%★★★★0,49%
Avanza Auto 1110,80-0,03%+1,83%★★★0,35%
Avanza Auto 2121,63-0,04%+3,32%★★0,35%
Avanza Auto 3128,43-0,03%+4,67%★★★0,35%
Avanza Auto 4136,81-0,04%+6,44%★★★0,35%
Avanza Auto 5144,76-0,06%+8,19%★★★0,35%
Avanza Auto 6154,92-0,08%+9,66%★★★★0,35%
Avanza Emerging Markets115,12+0,24%+4,03%-0,15%
Avanza Europa106,03+0,14%+10,94%-0,10%
Avanza Global129,57-0,22%+11,96%-0,05%
Avanza Småbolag by Skoglund128,34+2,19%+17,91%-0,60%
Avanza USA122,06-0,61%+12,98%-0,10%
Avanza World Tech by TIN120,42+0,85%-6,02%-0,55%
Avanza Zero336,41+0,87%+22,08%★★★0,00%
Avaron Emerging Europe D15,60+0,83%+12,64%★★★★2,00%
Aviva Investors Asian Eq Inc A USD Acc19,03+2,95%+7,82%★★★1,50%
Aviva Investors EM Eq Inc A USD Acc12,80+4,08%+8,61%1,70%
Aviva Investors EM Eq Sm Cp B EUR Acc17,15+3,73%+10,31%★★1,70%
Aviva Investors EM Lcl Ccy Bd A EUR Acc14,45-0,28%-2,88%★★★1,20%
Aviva Investors Em Mkts Bd B USD Acc13,47-0,55%-1,71%★★★★1,20%
Aviva Investors European Eq B EUR Acc11,00+0,19%+11,81%★★★1,50%
Aviva Investors Eurp Corp Bd B EUR Acc3,67-0,03%-0,46%★★0,90%
Aviva Investors Eurp Eq Inc A EUR Acc15,67-0,25%+11,36%1,50%
Aviva Investors Glbl Convert B USD Acc13,46+1,33%+0,10%★★★1,20%
Aviva Investors MltStratTrgtRet A € Acc10,42-0,09%+0,43%★★★1,50%
Aviva Investors UK Lstd Eq Hi Alp B £Acc6,91+0,23%+29,33%1,50%
AXA Framlington Biotech R USD Acc1,58-0,50%-2,89%★★★★1,75%
AXA IM Wave Framlington Biotech A124,60+0,81%-2,44%-1,75%
AXA Rosenberg Eurobl Eq Alpha B EUR Acc14,33-0,04%+15,10%★★1,35%
AXA Rosenberg Glb Eq Alpha B USD Acc26,69-0,10%+13,69%★★★1,35%
AXA Rosenberg Glb Sm Cp Alpha B USD Acc47,63-0,11%+20,68%★★1,50%
AXA Rosenberg Jpn Enh Idx Eq AlpA JPYAcc1 728,8-0,11%+0,33%★★★0,35%
AXA Rosenberg Jpn Eq Alpha B JPY Acc1 241,9-0,22%+0,83%★★1,35%
AXA Rosenberg Jpn Sm Cp Alpha B JPY Acc2 614,1-0,05%-0,32%1,50%
AXA Rosenberg PacEx-JpnEqAlpha B $ Acc51,49+0,01%+13,65%★★1,35%
AXA Rosenberg Pan-Erup Eq Alpha A EURAcc19,03-0,02%+13,98%★★0,70%
AXA Rosenberg US Enh Idx Eq Alp B $ Acc54,57-0,23%+14,24%★★★★0,80%
AXA Rosenberg US Equity Alpha B USD Acc34,27-0,07%+16,59%★★★★1,35%
AXA RosenbergAllCtyAPExJpnSmCpAlp B$ Acc112,81-1,15%+14,91%★★1,50%
AXAIMFIIS US Short Dur HY F Cap USD169,01-0,07%+2,76%★★1,00%
AXAWF Defensive Optimal Income F Cap EUR81,900,00%+1,86%★★★★0,50%
AXAWF Fr Social Prog A CapUSD157,72-0,21%+2,49%★★1,50%
AXAWF Fram Europe Small Cap A Cap EUR197,62-0,04%+4,58%★★★1,75%
AXAWF Fram Eurp Rl Est Secs A Cap EUR252,84-0,06%+4,47%★★★★1,50%
AXAWF Fram Global Conv A Cap EUR pf140,40-0,03%-2,29%★★★1,20%
AXAWF Fram Global Rl Est Secs A Cap EUR152,94+0,15%+10,72%★★★1,75%
AXAWF Fram Longevity Economy A Cap EUR310,03-0,39%+4,60%★★★1,75%
AXAWF Fram Robotech A Cap EUR190,17-0,88%-0,21%★★1,50%
AXAWF Fram UK A Cap EUR132,08-0,27%+12,10%★★★1,50%
AXAWF Global Factors-Sust Eq A Cap EUR148,40-0,33%+10,93%★★★★0,45%
AXAWF Global Flexible Prpty A Cap USD128,26+0,24%+7,79%-1,40%
AXAWF Global Green Bds A Cap EUR107,03-0,06%-2,67%★★★0,75%
Baillie Gifford WW Japanese A SEK Acc121,65+1,48%-0,27%★★★★1,50%
Baillie Gifford WW Pstv Chg A USD Acc19,15-0,25%+1,06%-1,50%
Barings ASEAN Frontiers A USD Inc257,93+1,50%+7,00%★★★★★1,25%
Barings Asia Growth ClassA USD Inc155,90+1,16%+4,42%★★★★1,25%
Barings Eastern Europe A USD Inc91,96+3,39%+10,56%★★★1,50%
Barings Europa A USD Inc63,98+0,54%+11,11%★★1,25%
Barings Global Emerging Mkts A Inc48,92+0,63%-0,66%★★★1,50%
Barings Global Leaders A USD Inc26,95+0,87%+7,96%★★1,50%
Barings Global Resources A USD Inc21,84+3,31%+23,32%★★★1,50%
Barings Hong Kong China A USD Inc1 898,2+2,28%-0,47%★★★★1,25%
Barings Latin America A USD Inc33,81+1,23%+5,25%★★★★1,25%
Belfius Eqs China C Cap18,50--2,27%★★★1,60%
Belfius Eqs Europe Conviction C Cap173,44-+13,08%★★1,50%
BGF Asia Pacific Equity Inc A2 USD21,48+0,64%+4,67%★★1,50%
BGF Asian Dragon A256,63+0,78%+3,59%★★★1,50%
BGF Asian Growth Leaders A2 USD26,30+2,63%+4,87%★★★1,50%
BGF Asian Tiger Bond A2 USD45,98-0,62%-0,59%★★★★1,00%
BGF China A-Shares A215,86+1,54%+4,11%-1,50%
BGF China A228,52+1,65%+3,52%★★★★1,50%
BGF Circular Economy A214,56+0,34%+12,37%-1,50%
BGF Continental Eurp Flex A239,19+0,60%+9,50%★★★★★1,50%
BGF Emerging Europe A2122,17+1,00%+15,81%★★★★1,75%
BGF Emerging Markets A253,14+0,96%+7,84%★★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Bond A220,12-0,42%+0,47%★★★★1,25%
BGF Emerging Markets Corp Bd A2 USD14,09-0,62%-0,91%★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Eq Inc A219,93+2,54%+6,58%★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Lcl Ccy Bd A224,89+0,26%-1,48%★★1,00%
BGF ESG Multi-Asset A2 EUR18,53-0,07%+4,68%★★★★★1,20%
BGF Euro Bond A230,31+0,05%-2,97%★★★★★0,75%
BGF Euro Corporate Bond A217,63+0,09%-0,46%★★★★0,80%
BGF Euro Short Duration Bond A2 EUR15,79+0,04%+0,27%★★★0,75%
BGF Euro-Markets A237,44+0,19%+12,16%★★★★★1,50%
BGF European A2168,96+1,33%+11,47%★★★1,50%
BGF European Equity Income A223,14-0,19%+8,63%★★★★★1,50%
BGF European Focus A234,02+0,87%+10,84%★★★1,50%
BGF European Special Situations A258,96+0,37%+7,60%★★★★1,50%
BGF European Value A277,44+0,11%+12,18%★★★★1,50%
BGF FinTech A218,82+1,85%+16,18%-1,50%
BGF Fixed Income Global Opps A2 SEK Hdg106,25+0,30%+0,12%-1,00%
BGF Future of Transport A215,27+1,49%+8,68%-1,50%
BGF Global Allocation A276,72-0,13%+6,30%★★★★★1,50%
BGF Global Dynamic Equity A230,83+0,75%+11,80%★★★★1,50%
BGF Global Equity Income A221,81-0,35%+12,28%★★★★1,50%
BGF Global Government Bond A2 USD31,91-0,62%-2,56%★★★0,75%
BGF Global High Yield Bond A2 EUR Hedged18,38-0,02%+1,83%★★★1,25%
BGF Global Long-Horizon Equity A289,24-0,23%+9,98%★★★★1,50%
BGF India A244,43+2,21%+9,21%★★★1,50%
BGF Japan Flexible Equity A217,92+3,26%+3,39%★★★★1,50%
BGF Latin American A264,35+1,70%+2,33%★★★1,75%
BGF Multi-Theme Equity A2 Acc13,72+0,99%+8,54%-1,25%
BGF Natural Resources Gr & Inc A2 USD11,21+2,84%+31,37%★★★★1,50%
BGF Pacific Equity A244,66+0,80%+4,07%★★1,50%
BGF Sustainable Energy A216,66-0,14%+4,56%★★★★1,65%
BGF Swiss Small & MidCap Opps A2 CHF657,52+1,04%+7,39%★★★★★1,50%
BGF Systematic Glb SmallCap A2142,71+0,86%+14,91%★★★1,50%
BGF United Kingdom A2129,13+0,38%+9,91%★★★★★1,50%
BGF US Basic Value A2114,34-0,40%+20,70%★★1,50%
BGF US Dollar Bond A236,02-0,40%-1,75%★★★★0,85%
BGF US Dollar High Yield Bd A2 USD38,22-0,60%+2,37%★★★1,25%
BGF US Dollar Short Duration Bd A2 USD14,26-0,62%+1,13%★★★★0,75%
BGF US Flexible Equity A253,52-0,47%+16,18%★★★1,50%
BGF US Government Mortgage A2 USD20,76-0,67%+0,15%★★★0,75%
BGF US Growth A235,75-0,12%+2,55%★★★1,50%
BGF US Small & MidCap Opps A2325,89-0,02%+26,05%★★1,50%
BGF World Energy A215,38+1,15%+32,44%★★1,75%
BGF World Financials A240,86+1,04%+20,12%★★★1,50%
BGF World Gold A245,59+1,93%+6,63%★★★★1,75%
BGF World Healthscience A261,80-0,89%+6,01%★★★★1,50%
BGF World Mining A269,54+1,96%+29,65%★★★1,75%
BGF World Real Estate Securities A2 USD17,55+0,75%+15,28%★★★★1,50%
BGF World Technology A273,25+0,75%-5,14%★★★★★1,50%
BI SICAV Emerg Mkt Corp Debt R189,07+0,05%+0,24%★★★★1,25%
BL- Global Bond Opportunities B EUR Acc681,98+0,01%-0,56%★★0,60%
BL-American Small & Mid Caps B231,79-0,83%+9,74%★★★★1,25%
BL-Bond Dollar B USD1 375,1-0,15%-0,53%★★★0,60%
BL-Bond Emerging Markets Euro B EUR111,99+0,03%-0,61%★★0,60%
BL-Bond Euro B EUR1 080,4-0,01%-0,52%0,60%
BL-Corporate Bond Opps B EUR Acc574,33-0,01%-0,34%0,60%
BL-Emerging Markets B EUR170,68-0,46%+2,06%★★★1,25%
BL-Equities America B USD11 749-0,53%+7,47%★★★1,25%
BL-Equities Asia B USD130,50-0,47%+1,92%1,25%
BL-Equities Dividend B EUR217,97+0,03%+6,88%★★★★1,25%
BL-Equities Europe B EUR110,14+0,29%+9,54%★★★1,25%
BL-Equities Japan B JPY24 071+0,60%-3,31%★★★★1,25%
BL-European Small & Mid Caps B222,73+0,29%+9,05%★★★1,25%
BL-Global 30 B EUR1 509,1+0,30%+1,25%★★★1,25%
BL-Global 50 B EUR2 009,2+0,38%+2,69%★★★1,25%
BL-Global 75 B EUR2 959,6+0,25%+4,00%★★★★1,25%
BL-Global Equities B EUR1 028,1-0,04%+5,82%★★1,25%
BL-Global Flexible EUR B204,39+0,67%+6,12%★★★★1,25%
BL-Global Flexible USD B176,14-0,16%+3,84%★★★★1,25%
BL-Sustainable Horizon B EUR1 316,8+0,12%+7,12%★★★1,25%
BlackRock Global Impact A USD Acc174,32+1,68%+2,19%-0,00%
BlackRock Sysmc Glb L/S Eq Fd A2 SEK H987,55+0,32%+7,20%-1,80%
Blackstone Divrsifd Multi-Stgy A SEK Acc95,60+0,10%+3,53%-1,95%
BlueBay Emerg Mkt Lcl Ccy Bd G USD90,35-0,16%-4,26%1,50%
BMO Diversified Growth A Inc EUR11,55+0,03%+4,70%★★2,00%
BMO European Growth & Income A Inc EUR21,20-0,16%+9,49%★★★★1,50%
BMO European Real Estate Scs A Acc EUR28,73-0,18%+1,36%★★★★1,50%
BMO European Smaller Coms A Inc EUR35,32+2,29%+13,64%★★★1,50%
BMO Global Convertible Bd A Inc EUR21,61-0,02%+1,88%★★1,00%
BMO Global Smaller Coms Eq A Acc USD23,30+0,19%+13,81%★★★1,50%
BMO LGM Asian Smaller Coms W USD Acc9,52-0,21%+3,63%2,00%
BMO LGM Glbl EmMkts Gr and Inc W USD Acc13,85+0,72%+4,85%★★1,50%
BMO LGM Responsible Asian Eq W USD Acc16,68+0,42%+5,45%-1,50%
BMO LGM Rspnb Chn A-Shrs Eq W USD Acc12,52+0,81%-0,34%-1,50%
BMO Real Estate Eq Mkt Netrl A Acc SEK100,33+0,16%+0,37%-1,75%
BMO Responsible Glb Em Mkts Eq A Inc USD33,00+1,52%+5,82%★★★1,50%
BMO Responsible Global Equity A Inc EUR28,58-0,39%+8,10%★★★1,50%
BMO SDG Engagement Glbl Eq A USD Acc15,02-0,33%+14,42%-1,50%
BMO Sustainable Mul Ast Inc A Acc SEKH114,97-0,01%+0,94%-1,25%
BMO Sustainable Opps Eurp Eq A Inc EUR24,76-0,09%+9,46%★★★★★1,25%
BMO US Smaller Companies A Inc USD265,36-0,28%+21,61%★★1,50%
BNP Paribas Abs Ret Glb Opp Cl EUR C91,23--2,08%1,00%
BNP Paribas Aqua C C183,29-0,52%+14,39%★★★★1,75%
BNP Paribas Asia Ex-Jpn Eq C Eur C804,94+0,09%-0,51%★★★1,50%
BNP Paribas Brazil Equity C C832,78+0,75%-0,44%★★★1,75%
BNP Paribas China Eq Cl C5 915,6+1,76%-1,07%★★★★★1,75%
BNP Paribas Climate Impact Cl C264,71-0,49%+4,86%★★★★2,20%
BNP Paribas Consumer Innovtr Cl C313,28+0,01%+5,11%★★★★★1,50%
BNP Paribas Disrpt Tech Cl C1 588,6-0,60%+1,38%★★★★1,50%
BNP Paribas Em Bd Cl C501,48+0,06%-0,22%★★★1,25%
BNP Paribas Em Bd Opps Cl RH Eur C70,42+0,06%-2,09%1,50%
BNP Paribas Emerging Eq Cl C USD764,46+0,76%+1,30%★★1,75%
BNP Paribas Energy Transition C C1 060,6+0,17%-13,77%-1,50%
BNP Paribas Enhanced Bond 6M C C110,71+0,02%+0,87%★★★0,25%
BNP Paribas Env Abs Rtn Th Eq EAR Cl C889,03-0,37%-14,31%--
BNP Paribas Euro Bond C C226,04-0,11%-2,60%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Corporate Bd C C197,20-0,02%-0,08%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Equity C C628,85-0,12%+11,67%★★★★1,50%
BNP Paribas Euro Government Bd C C414,83-0,13%-3,65%★★★0,70%
BNP Paribas Euro Infl-Lnkd Bd C Cap147,48+0,14%+1,34%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Medium Term Bd C C184,98-0,01%-0,20%★★0,50%
BNP Paribas Euro Money Market C Cap206,12+0,02%+0,58%-0,08%
BNP Paribas Euro S/T Corp Bd Opp C C128,12+0,04%+1,31%★★0,90%
BNP Paribas Europe Convertible C Cap158,82-0,06%-0,03%★★1,20%
BNP Paribas Europe Dividend C C99,39+0,07%+11,88%★★1,50%
BNP Paribas Europe Emerging Eq C C1 106,1+0,75%+7,22%★★1,75%
BNP Paribas Europe Eq C C264,44-0,03%+10,96%★★★1,50%
BNP Paribas Europe Growth C C59,29-0,04%+8,66%★★1,50%
BNP Paribas Europe Sm Cp Cnvrt Cl C185,06+0,14%+2,63%★★★★1,20%
BNP Paribas Europe Small Cap Cl C2 796,8-0,02%+11,25%★★★1,75%
BNP Paribas Funds Euro Mid CapC C915,90-0,10%+7,45%★★1,50%
BNP Paribas Germany Mlt-Fac Eq C C300,33+0,16%+8,40%★★1,50%
BNP Paribas Glb Eq Cl Cap168,79-0,36%+8,19%★★1,50%
BNP Paribas Glb Infl-Lnkd Bd Cl Cap158,53+0,14%-0,97%★★★0,75%
BNP Paribas Glb Low Vol Eq Cl Cap989,23-0,40%+9,76%★★★1,50%
BNP Paribas Global Bond Opps Cl C380,27+0,04%-1,02%-0,75%
BNP Paribas Global Envir Cl C275,22-0,66%+10,29%★★★1,75%
BNP Paribas Green Tigers Cl EUR Cap273,05-0,60%+3,27%★★★1,75%
BNP Paribas Health Cr Innovtr Cl Cap13 270-0,15%+3,57%★★★1,50%
BNP Paribas India Eq Cl Cap1 343,1+1,49%+6,78%★★★1,75%
BNP Paribas InstiCash GBP 1D LVNAV Cl D1,00+0,02%+4,91%-0,00%
BNP Paribas Japan Eq Cl Cap5 824,0-1,28%-0,75%★★1,50%
BNP Paribas Japan Sm Cp Cl C13 409-1,47%-3,91%★★★★1,75%
BNP Paribas Latin America Eq Cl C511,90-0,09%+1,40%★★1,75%
BNP Paribas Local Em Bd Cl C133,65-0,13%-2,45%1,40%
BNP Paribas Nordic Small Cap Cl C601,16+0,05%+3,46%★★★1,75%
BNP Paribas Smart Food Cl Cap136,83+0,26%+15,50%★★★1,75%
BNP Paribas Sust Euro Corp Bd Cl C30,29-0,04%-0,54%★★0,75%
BNP Paribas Sust Glb Corp Bond Classic R185,04-0,06%-0,95%★★0,75%
BNP Paribas Target Risk Balanced Cl R270,28+0,41%+1,93%★★★1,10%
BNP Paribas Turkey Equity Classic R113,34--11,50%★★★1,75%
BNP Paribas US Growth Classic R140,84-0,40%+4,03%★★★1,50%
BNP Paribas US High Yield Bond Cl R277,27-0,14%+2,07%★★★1,20%
BNP Paribas US Mid Cap Classic R306,43-0,60%+10,30%1,75%
BNP Paribas US Short Duration Bond Cl R491,62-0,07%+0,97%★★★0,50%
BNP Paribas US Small Cap Classic R355,91-0,33%+13,07%★★★1,75%
BNP Paribas USD Money Market Classic R218,99-0,07%+1,58%-0,11%
BNPP Sust US Mlt-Fac Eq Cl Acc170,52-0,33%+14,44%★★★1,05%
BNPP Sust US Value Mlt-Fac Eq Cl R154,39-0,09%+19,80%★★1,50%
BNY Mellon Jpn Sm Cp Eq Foc EUR A Acc1,15+1,02%-4,02%-2,00%
Brown Advisory US Equity Growth $ A48,11-0,56%+3,20%★★★1,50%
Brown Advisory US Flexible Eq A USD Dis11,75---0,50%
Brown Advisory US SmlrComs Dollar A Acc37,29-0,70%+3,69%★★★★1,50%
Brown Advisory US Sust Gr USD A Inc20,31-0,75%+3,07%★★★★1,50%
Brummer & Partners Multi-Strategy Utd1 023,5-+1,91%-0,00%
Brummer Multi-Strategy2 820,3-+1,91%-0,00%
Brummer Multi-Strategy 2xL2 184,9-+3,61%-0,00%
Brummer Multi-Strategy Euro254,50-+3,05%-0,00%
BSF Americas Div Eq Abs Ret A2 SEK H120,11-0,94%+2,19%-1,50%
BSF Dynamic Diversified Growth A2 SEK H134,08+0,06%+1,71%1,25%
BSF Emerging Markets Abs Ret A2 USD101,80-0,54%+15,09%-1,50%
BSF Fixed Income Strategies A2 EUR124,30+0,09%+0,32%★★★1,00%
BSF Global Absolute Return Bond A2 SEK H1 033,6+0,10%+0,85%-1,00%
BSF Systematic ESG World Equity A2 USD194,20+0,28%+12,96%★★★★0,80%
C WorldWide Asia 1A2 040,0+1,95%+2,99%★★★★1,80%
C WorldWide Emerging Markets 1A423,24+2,12%+2,43%★★★★★1,90%
C WorldWide Global Equities 1A1 596,0-0,17%+6,91%★★★1,60%
C WorldWide Global Equities Ethical 1A289,78-0,24%+6,54%★★★1,60%
C WorldWide Healthcare Select 1A1 310,1-0,03%-2,50%★★★1,70%
C WorldWide India 1A162,69+2,17%+11,64%-1,80%
C WorldWide Nordic 1A2 039,5+0,57%+7,72%★★★1,60%
C WorldWide Stable Equities 1A351,87-0,26%+10,53%★★★1,60%
C WorldWide Sweden 1A387,19+0,60%+9,59%★★★★1,20%
C Worldwide Sweden Small Cap 1A762,41+0,98%+8,39%★★★★1,60%
Calgus333,05-+14,15%★★★★★1,00%
Candriam Bds Crdt Opps C EUR Cap202,98+0,06%+1,03%★★★★1,00%
Candriam Bds Em Mkts C USD Cap2 724,2+0,09%+0,15%★★★1,00%
Candriam Bds Euro C EUR Cap1 223,9-0,11%-2,63%★★★0,60%
Candriam Bds Euro Corporate C EUR Cap7 858,2-0,02%-0,46%★★★0,60%
Candriam Bds Euro Government C EUR Cap2 458,4-0,17%-3,73%★★★0,60%
Candriam Bds Euro High Yld C EUR Cap1 264,0+0,08%+1,44%★★★★★1,00%
Candriam Bds Euro Long Term C EUR Cap9 414,3-0,25%-5,96%★★0,60%
Candriam Bds Euro Short Term C EUR Cap2 074,1+0,02%+0,42%★★★0,40%
Candriam Bds Glb Infl Shrt Dur C EUR Cap142,63+0,16%+2,87%★★0,60%
Candriam Bds Global Government C EUR Cap142,44-0,09%-2,96%★★0,60%
Candriam Bds Global Hi Yld C EUR Cap244,02+0,03%+1,94%★★★★★1,00%
Candriam Bds International C EUR Cap1 019,3-0,02%-2,15%★★★0,60%
Candriam Bds Total Ret C EUR Cap136,43+0,10%+0,66%★★★0,75%
Candriam Bonds Euro Divers C EUR Cap1 032,6-0,02%-0,59%-0,60%
Candriam Eqs L Australia C AUD Cap1 707,9+0,93%+14,04%★★★1,50%
Candriam Eqs L Biotech C USD Cap764,51+0,70%-3,56%★★★★1,50%
Candriam Eqs L Em Mkts C EUR Cap1 133,3+1,26%+6,34%★★★★1,60%
Candriam Eqs L Europe Convct C EUR Cap189,25+0,24%+13,23%★★★1,50%
Candriam Eqs L Eurp Innovt C EUR Cap3 086,1+0,22%+9,53%★★★★1,50%
Candriam Eqs L Eurp Optm Qual LOCKEURCap143,50+0,34%+7,49%★★1,50%
Candriam Money Market Euro C Acc514,03+0,02%+0,44%-0,50%
Candriam Quant Equities Europe C Acc EUR3 104,8+0,05%+15,46%★★★1,50%
Candriam Quant Equities MF Glb C Acc EUR215,82+0,02%+16,79%★★★1,00%
Candriam Quant Equities USA C Cap USD4 465,1-0,34%+13,16%★★★1,50%
Candriam Sst Eq World C € Acc140,16-0,16%+11,47%★★★1,50%
Candriam Sust Europe C Cap34,88-+11,84%★★★★1,50%
Caprifol Nordiska Fonden657,74-+20,01%★★★★1,00%
Captor Aster Global Credit A297,42-0,05%--0,60%
Captor Dahlia Green Bond B204,09-0,05%-0,71%-0,40%
Captor Iris Bond A297,03-0,06%-3,77%★★★★★0,50%
Captor Scilla Global Equity B200,92-0,20%+7,20%-0,75%
Captor Scilla Nordic Equity B274,21+0,27%+11,10%★★0,75%
Carlsson Norén Macro Fund123,20-0,02%-0,85%-1,00%
Carlsson Norén Yield Opportunity A115,67-+5,20%-1,00%
Carnegie All Cap A250,68+1,32%+14,78%★★★★★1,35%
Carnegie Asia A268,97+2,78%+4,82%★★1,90%
Carnegie Corporate Bond 3 SEK Cap437,28+0,02%+2,27%★★0,95%
Carnegie Fastighetsfond Norden A608,86+2,38%+13,15%-1,60%
Carnegie Global A184,63-1,05%+8,51%★★1,55%
Carnegie Global Quality Companies A174,19-0,64%+7,88%★★★★1,40%
Carnegie High Yield Select 3 SEK Cap120,44+0,05%+6,03%★★★★★0,85%
Carnegie Indienfond A618,62+2,48%+7,71%★★★★2,20%
Carnegie Investment Grade A1 185,2+0,03%+0,62%-0,50%
Carnegie Likviditetsfond A1 217,0-0,00%+0,15%-0,30%
Carnegie Listed Private Equity A463,11+0,26%+18,66%★★★★★1,50%
Carnegie Micro Cap267,03+2,03%+16,75%★★★★2,00%
Carnegie Multi A120,65+0,15%+6,07%-1,40%
Carnegie Obligationsfond A1 021,7+0,02%-2,08%★★★0,50%
Carnegie Rysslandsfond A83,60+2,84%+13,42%★★★★2,50%
Carnegie Småbolagsfond A493,24+1,59%+12,61%1,60%
Carnegie Spin-Off A41,98+1,35%+14,54%★★★★1,00%
Carnegie Strategifond A1 817,5+0,69%+9,97%★★★★★1,50%
Carnegie Strategy 3 SEK Cap7 354,7+0,34%+10,04%★★★★★1,25%
Carnegie Sverigefond A3 976,2+0,84%+16,97%★★★1,40%
Carnegie Total 3 SEK Cap144,38+0,02%+7,94%★★★1,60%
Carnegie Total Plus 3 SEK Cap126,46+0,06%+10,06%-1,60%
Carnegie Vega A136,64--1,78%-1,50%
Case All Star144,21+0,63%+17,98%★★0,50%
Case Fair Play161,61+0,02%+4,57%-0,95%
Case Safe Play A145,54+0,01%+3,27%★★★0,85%
Catella Avkastning132,010,00%+0,55%★★0,70%
Catella Balanserad193,73+0,32%+7,03%★★1,75%
Catella Credit Opportunity124,46+0,18%+3,82%★★★★0,95%
Catella Hedgefond A173,66+0,37%+1,68%-1,00%
Catella Nordic Corporate Bond Flex R132,68+0,06%+3,32%0,50%
Catella Småbolag875,02+1,25%+17,20%1,50%
Catella Sverige Aktiv Hållbarhet657,40+1,04%+11,44%1,50%
Catella Sverige Hållbart Beta A677,82+1,06%+18,65%★★★★0,60%
CB European Quality Fund A158,22-0,20%+10,22%★★★1,50%
CB Save Earth Fund RC25,73-0,59%+10,46%★★★★1,00%
CC Japan Income & Growth USD Inc13,88+2,61%+10,66%-0,90%
CenturyOne A97,10---1,00%
Charlottes Fond18,35-+9,53%-0,27%
Chelonia Market Neutral A108,15-+11,33%-1,00%
ChinaAMC China Opportunities A USD26,51+0,74%-0,18%★★★★1,80%
Cicero Avkastningsfond A123,95+0,01%+0,78%★★★0,50%
Cicero China Index A119,32+0,43%+0,71%0,80%
Cicero Hållbar Mix A143,30-0,05%+5,09%★★1,75%
Cicero Nordic Corporate Bond A117,26+0,04%+1,57%★★★0,90%
Cicero Sverige A155,44+0,55%+15,98%-1,40%
Cicero World 0-50128,10-0,00%+2,81%★★★1,30%
Cliens Företagsobligationer A1 029,7+0,01%+0,02%★★0,75%
Cliens Micro Cap A1 321,8+0,04%+16,76%-1,40%
Cliens Mixfond B3 214,6+0,35%+7,30%★★★1,75%
Cliens Räntefond Kort108,11+0,02%+0,60%★★0,20%
Cliens Småbolag A2 851,5+1,01%+15,68%★★★★★1,35%
Cliens Sverige B5 358,6+1,03%+16,10%★★★★★1,50%
Cliens Sverige Fokus A410,68+0,98%+16,73%★★★★★1,35%
Coeli Absolute European Equity R SEK158,28+0,31%+14,90%-1,50%
Coeli Balanserad R SEK227,28+0,26%+8,75%★★★★★1,75%
Coeli Frontier Markets R SEK138,81-3,00%+14,18%★★2,50%
Coeli Global Selektiv I SEK255,51-0,29%+5,34%★★★★★0,70%
Coeli Mix R SEK34,68-0,12%+9,75%★★★1,75%
Coeli Nordisk Företagsobligation R SEK117,34+0,07%+2,91%★★★1,00%
Coeli Potential R SEK20,98-0,26%+14,57%★★1,75%
COELI SICAV I - Multi Asset R SEK102,33-0,14%-0,47%-1,50%
COELI SICAV I Frontier Mkt Fxd Inc R SEK103,11+0,10%--1,50%
Comgest Growth China EUR Acc88,98+0,55%+2,05%★★★1,50%
Comgest Growth Emerging Mkts USD Acc46,18+0,26%-2,04%★★★1,50%
Comgest Growth Europe Plus EUR Acc13,12-0,05%+10,76%-1,50%
Comgest Growth Japan JPY Acc1 700,0-1,35%-12,38%★★★★★1,50%
Consensus Global Select A122,55-+5,16%-1,35%
Consensus Lighthouse Asset A111,87-+0,40%1,00%
Consensus Småbolag A331,50+3,40%+9,07%★★★★★1,00%
Consensus Sverige Select A204,49+2,12%+5,35%-1,35%
Contrarian 65 - A192,23+0,28%+12,30%-1,75%
CPR Invest Food For Gens A EUR Acc135,56-0,19%+14,42%★★★2,00%
CPR Invest Glbl Dsrpt Opp A EUR Acc1 873,1-0,51%-5,84%★★★★★2,00%
CPR Invest Global Gold Mines A EUR Acc91,66+10,14%+15,23%★★1,70%
CPR Invest Global Lifestyles A USD Acc117,10-0,09%+6,87%★★★★1,70%
CPR Invest Global Resources A USD Acc129,00+4,70%+25,64%★★★★1,70%
CPR Silver Age P A/I2 492,7+0,08%+10,94%★★1,50%
CS (Lux) Asia Corporate Bond B USD137,49-0,04%+2,00%★★1,10%
CS (Lux) Asia Local Currency Bd B USD123,01-0,42%-0,43%★★★0,90%
CS (Lux) European Div Plus Eq B EUR20,31+0,03%+10,42%★★★1,60%
CS (Lux) European Entrepreneur Eq B4 079,5+0,26%+9,28%★★★★1,60%
CS (Lux) Global Bal Convert Bd B USD187,16-0,08%+0,47%★★★1,20%
CS (Lux) Global Div Plus Eq B USD21,73-0,16%+11,28%★★★1,60%
CS (Lux) Global Prpty Ttl Rt Eq BH EUR21,42+0,31%+3,80%-1,60%
CS (Lux) Global Value Equity B EUR13,45+1,08%+24,12%1,60%
CS (Lux) High Yield USD Bond B USD341,52-0,07%+2,50%★★1,20%
CS (Lux) Japan Value Equity B JPY2 356,0+2,67%+7,58%★★1,60%
CS (Lux) Security Equity B USD39,70-0,69%+2,92%★★★★★1,60%
CS (Lux) Small and Mid Cap Germany Eq B3 609,1-0,03%+7,89%★★★★1,60%
Danske Invest Aktiv Förmögenhetsförv SA4 008,3+1,00%+9,32%★★★1,10%
Danske Invest China A927,82+1,73%+1,00%★★★1,60%
Danske Invest China K4,61+0,77%+1,16%★★★2,00%
Danske Invest Danish Mortgage Bd A SEK h158,89-0,44%-4,79%-0,80%
Danske Invest Denmark Focus A2 422,8+1,84%+7,70%★★1,50%
Danske Invest Eastern Europe A13,72+1,04%+11,88%★★★1,60%
Danske Invest Emerging & Fron Mkts A SEK153,67+0,18%+11,39%★★1,80%
Danske Invest Eur Corp Sust Bond A SEK h105,450,00%0,00%★★0,80%
Danske Invest Euro IG Corp Bd A SEKH169,81-0,02%-1,08%★★★★★0,80%
Danske Invest Euro Sust. HY kl SEK h145,77+0,03%+2,74%★★★★0,95%
Danske Invest Eurooppa Osake K0,50+1,33%+13,30%★★★★1,35%
Danske Invest Europa Dividend72,52+1,42%+12,09%★★★1,75%
Danske Invest Europe High Dividend A339,99+0,38%+13,06%★★★1,60%
Danske Invest Europe Small Cap A1 040,2+0,33%+18,78%★★★1,60%
Danske Invest European Bond A d115,62-0,06%-4,30%★★★★0,80%
Danske Invest Global EM Small Cap A417,29+0,42%+13,50%★★★1,70%
Danske Invest Global Emerging Market SEK190,24+1,03%+2,64%-1,68%
Danske Invest Global Index Restricted SA228,13-0,24%+11,28%★★★★0,40%
Danske Invest Global Index SA2 237,1-0,22%+11,39%★★★★0,34%
Danske Invest Global Sust Future A302,35-0,40%+10,35%★★★1,60%
Danske Invest Globala HY Obl SEK h136,770,00%+1,84%-1,05%
Danske Invest Globala Realräntor SEK h140,500,00%-1,68%-0,50%
Danske Invest GloblEmergingMarkts A921,91+1,06%+1,87%★★★★1,70%
Danske Invest Horisont Aktie SA366,69+0,41%+12,99%1,43%
Danske Invest Horisont Balanserad SA d259,34+0,26%+6,46%★★★1,03%
Danske Invest Horisont Försiktig SA200,77+0,22%+3,79%★★★★★0,83%
Danske Invest Horisont Offensiv SA215,43+0,39%+9,34%★★★1,23%
Danske Invest Horisont Pension 2020 SEK159,17+0,19%+3,46%★★★1,06%
Danske Invest Horisont Pension 2030 SEK192,03+0,45%+7,32%★★★★1,26%
Danske Invest Horisont Pension 2040 SEK201,69+0,66%+9,99%★★★1,26%
Danske Invest Horisont Ränta SA121,31+0,02%-1,12%★★★0,53%
Danske Invest India A810,04+0,73%+5,85%★★★★1,70%
Danske Invest Japan A308,03+1,71%+7,76%★★1,50%
Danske Invest Japani Osake K0,20+3,30%+10,32%★★1,50%
Danske Invest Nordiska Företagsobl SEK h116,76-0,99%+0,91%★★★★0,78%
Danske Invest Russia A260,21+0,46%+14,90%★★★2,00%
Danske Invest Russia K4,01+3,89%+17,70%★★★2,00%
Danske Invest SICAV Europe A20,67+0,74%+12,91%★★★★1,50%
Danske Invest Suomi Osake K0,87+3,86%+17,62%★★1,40%
Danske Invest Sverige Beta SA342,05-0,40%+16,78%★★★0,22%
Danske Invest Sverige Kort Ränta SA1 188,1-0,00%+0,24%0,16%
Danske Invest Sverige Ränta SA1 156,4-0,01%-1,06%★★0,39%
Danske Invest Sverige SA6 409,8+0,82%+16,91%★★★1,15%
Danske Invest Sverige Småbolag SA SEK200,25+1,18%+16,01%-1,25%
Danske Invest Tillväxtmarknadsobl SEK h135,09+1,44%-0,50%-0,90%
Danske Invest Tillväxtmarkobl L Val SEK109,89+0,40%-1,05%★★★1,05%
Danske Invest USA Equity Factors K0,23-1,23%+14,15%★★★1,50%
Danske Invest USA KL SEK367,27+0,02%+11,60%★★★★0,60%
Delphi Europe A3 858,1-+6,79%★★2,00%
Delphi Global A4 947,7-+10,00%★★★1,50%
Delphi Green Trends A2957,01--4,03%-1,50%
Delphi Nordic A46 806-+5,14%★★★1,50%
Didner & Gerge Aktiefond4 137,7+0,91%+19,31%★★★1,22%
Didner & Gerge Global340,42+0,06%+7,70%★★★1,60%
Didner & Gerge Small & Microcap273,45+0,83%+12,29%★★★1,60%
Didner & Gerge Småbolag1 273,1+1,37%+16,89%★★1,40%
Didner & Gerge US Small and Microcap170,48+0,46%+10,36%★★★1,60%
DNB Europa Indeks A184,12+0,85%+11,65%★★★★1,40%
DNB Finans A1 446,2-+28,19%★★★★1,20%
DNB Fund - Asian Small Cap retail A88,79+1,63%+4,95%★★★1,75%
DNB Fund - Disruptive Opp Retail A SEK157,42+0,13%+7,74%-1,50%
DNB Fund - India retail A2 044,8+2,07%+7,58%★★★1,50%
DNB Fund - Nordic Small Cap Retail A SEK158,640,00%+10,54%-1,50%
DNB Fund - Private Equity retail B2 424,0-0,40%+23,84%★★★1,75%
DNB Fund Global EM ESG retail A31,93+0,65%-3,28%★★★1,50%
DNB Fund Global ESG retail A67,90-0,11%+7,52%★★★★★1,40%
DNB Fund Nordic Equities retail A68,99-+1,23%★★★★1,40%
DNB Fund Renewable Energy retail A2 350,8-0,20%+5,54%★★★1,50%
DNB Fund Technology retail A8 159,0+0,38%+18,36%★★★★1,50%
DNB Fund TMT Absolute Ret retail A SEK1 263,6+0,81%+14,01%-1,50%
DNB Global Emerging Markets Indeks A121,77-+2,11%★★★0,30%
DNB Global Indeks A423,59-+12,13%★★★★0,30%
DNB Global Lavkarbon A167,03-+10,57%★★★★-
DNB Grönt Norden2 341,4-0,07%+0,37%★★★★★1,20%
DNB Health Care A383,67-+8,68%★★★1,20%
DNB High Yield retail A SEK100,51-+4,54%-0,80%
DNB Norden Indeks A164,41+0,57%+13,13%★★★★-
DNB SMB A1 146,2--1,04%★★★★1,20%
DNB Teknologi A2 669,2-+18,07%★★★★1,20%
DNB Telecom A229,40-+12,84%★★★★1,20%
DNB USA Indeks A388,47-+12,99%★★★0,30%
DNCA Europe Smaller Coms R/A EUR191,54+0,31%+10,90%★★★2,20%
DSM Global Growth A EUR Acc136,64+0,11%+5,11%★★★★1,50%
DWS Invest Africa LC79,78+0,50%+9,73%★★1,75%
DWS Invest Asian Small/Mid Cap LD260,95+1,29%+5,42%★★★1,50%
DWS Invest China Bonds SEK LCH1 018,5-0,00%-0,60%-1,10%
DWS Invest Chinese Equities LC300,98+0,63%-0,83%★★★1,50%
DWS Invest Convertibles SEK LCH1 209,0+0,44%-2,61%-1,20%
DWS Invest CROCI Euro LC322,10-0,17%+11,43%★★★★0,00%
DWS Invest CROCI Japan JPY LC23 323+1,09%+4,91%★★★★1,00%
DWS Invest CROCI Sectors LC217,08-1,20%+9,94%★★★1,35%
DWS Invest CROCI US USD LC439,81-1,01%+22,70%★★★0,00%
DWS Invest Emerging Mkts Corp SEK LCH1 209,8+0,02%+0,15%-1,10%
DWS Invest Emerging Mkts Top Div LC131,96+1,17%+5,26%★★★1,50%
DWS Invest ESG Euro Bonds (Short) LC147,10-0,01%+0,31%★★★★0,40%
DWS Invest Euro Corporate Bds SEK LCH1 149,0+0,03%-1,01%★★★★0,90%
DWS Invest Euro High Yield Corp SEK LCH1 263,9+0,04%+1,86%★★★★1,10%
DWS Invest European Eq Hi Convct LC221,61+0,31%+7,65%★★1,50%
DWS Invest European Small Cap LC345,53+0,38%+17,94%★★★1,50%
DWS Invest German Equities LC230,37-0,08%+11,64%★★★1,50%
DWS Invest Global Agribusiness LC182,74+0,62%+18,74%★★1,50%
DWS Invest Global Bonds LC97,71+0,06%+0,99%0,90%
DWS Invest Global Infras SEK FCH (P)1 407,5-0,29%+10,12%-0,75%
DWS Invest Global RE Secs USD LC156,47+0,04%+12,43%★★★1,50%
DWS Invest II Eurp Top Div LC188,53+0,13%+12,17%★★★★1,50%
DWS Invest II US Top Div LC228,12-0,97%+15,63%★★1,50%
DWS Invest Multi Credit EUR LDH99,96-0,00%-0,30%★★★0,90%
DWS Invest Multi Opportunities SEK LCH1 103,4-0,12%+5,58%1,30%
DWS Invest Top Dividend SEK LCH (P)1 295,6+0,11%+8,46%-1,50%
DWS Invest Top Euroland LC259,620,00%+10,85%★★★★1,50%
Dynamica 80 Global102,06-0,91%+5,80%-1,75%
Dynamica 80 Sverige170,07+0,70%+16,36%-1,75%
Dynamica 90 Global118,43+0,79%-3,08%-1,75%
Dynamisk Allokering Alternativa Invest114,81+0,08%+11,65%-1,00%
Dynamisk Allokering Global131,58-0,24%+9,37%-1,00%
Dynamisk Allokering Ränta106,02+0,03%+2,25%-1,00%
Dynamisk Allokering Sverige181,92-0,95%+8,17%-1,00%
East Capital Balkan18,23+0,94%+14,73%★★★1,90%
East Capital Balkans G SEK113,73+1,87%+15,79%★★★1,90%
East Capital China A-Shares A USD2 612,1+1,42%+1,76%★★★1,70%
East Capital Eastern Europe A EUR74,05+1,54%+16,32%★★1,75%
East Capital Global EM Sustainable A EUR448,04+0,57%+2,84%-1,50%
East Capital Global Frontier Mkts A SEK140,33-0,55%+8,05%★★★1,90%
East Capital Multi-Strategi A SEK122,30+0,62%+7,70%★★★★1,50%
East Capital Nya Europa75,03+1,02%+17,27%★★★★1,75%
East Capital Russia G SEK142,04+1,28%+20,09%★★★1,75%
East Capital Ryssland1 786,2+0,64%+19,35%★★★1,75%
East Capital Östeuropa43,64+0,69%+15,42%★★1,75%
Eastspring Inv China Equity A19,77+0,62%+0,04%★★1,50%
Eastspring Inv Japan Dynamic A18,64+3,18%+23,67%★★1,50%
Eaton Vance Intl(IRL) Pr EM A Acc USD12,67-0,14%+6,78%1,65%
Eaton Vance Intl(IRL) US HY Bd A Acc $27,71-0,07%+3,84%★★★1,50%
Eaton Vance Intl(IRL) US Val A Acc USD38,14-0,12%+18,84%★★★1,65%
EC Offensiv214,73+0,63%+7,71%★★1,50%
EdR Goldsphere A100,08+4,87%+9,26%★★★2,00%
EdRF Europe Synergy A EUR156,69-0,07%+9,86%★★1,70%
Elementa1 843,7-+2,10%-1,50%
Enter Cross Credit A1 067,7+0,03%+1,42%★★0,25%
Enter Preserve A1 674,8+0,94%+9,13%★★★1,40%
Enter Return A1 150,5-0,00%+0,84%★★0,65%
Enter Select A3 552,2+1,36%+18,28%★★★1,80%
Enter Select Pro7 656,7+1,39%+18,60%★★★★0,50%
Enter Småbolagsfond A3 963,8+1,65%+18,62%★★★★★1,50%
Enter Sverige A4 387,2+1,08%+19,98%★★★1,70%
Enter Sverige Pro5 932,8+1,12%+21,37%★★★★★0,50%
Espiria Balanserad AC173,86+0,12%+7,78%★★1,50%
Espiria Defensiv AC134,76+0,12%+4,90%★★1,10%
Espiria Offensiv AC254,93+0,24%+12,66%★★1,40%
Espiria Sverige/Världen AC195,81+0,58%+12,13%1,90%
Espiria Världen AC197,79+0,09%+9,60%★★1,40%
eSports Fund95,11-0,71%-8,86%-1,75%
Estea Sverigefastigheter 3 AB----0,75%
Ethos Aktiefond25,10+0,62%+14,20%★★★★0,15%
Ethos Global Equities ID242,01-0,42%+8,27%★★★★0,45%
Ethos Räntefond8,82-0,00%-0,79%★★★★0,07%
European Alliance RPM Evolving CTA ER1 080,9+1,20%+9,64%-1,20%
European SICAV Alliance Galaxy E SEK866,93+0,95%+17,88%-1,40%
Evli Aktieindex B2 265,1-0,12%+21,46%★★0,50%
Evli Corporate Bond B264,79+0,01%+1,06%★★★★0,85%
Evli Emerging Frontier B219,29-3,80%+12,82%★★★★1,90%
Evli Emerging Markets Credit B SEK1 230,4+0,02%-0,11%-1,00%
Evli Equity Factor Europe B141,63+0,12%+11,01%★★★0,95%
Evli Euro Liquidity B SEK1 063,5+0,01%+0,63%-0,30%
Evli Europe B173,68+0,08%+20,84%★★★★1,60%
Evli Finland Mix B10,62+0,18%+5,59%★★★★★1,83%
Evli Finland Select B56,71+0,49%+14,57%★★★1,80%
Evli Finnish Small Cap B667,66+1,30%+20,69%★★★★★1,60%
Evli GEM B187,72-0,84%+17,86%★★★1,80%
Evli Global B29,33-0,41%+17,19%★★★★1,60%
Evli Global Multi Manager 30 Fund B201,72+0,06%+5,11%★★★★0,75%
Evli Global X B SEK1 381,0-0,49%+17,21%-1,60%
Evli High Yield B302,30+0,07%+3,21%★★★0,95%
Evli Investment Grade B219,26-0,00%+0,20%★★★★0,75%
Evli Nordic B393,93-0,21%+14,32%★★★★★1,60%
Evli Nordic Corporate Bond B SEK1 206,00,00%+1,32%-0,75%
Evli Short Corporate Bond B30,11+0,03%+1,71%★★★★0,55%
Evli Statsobligation B51,29-0,13%-2,53%★★★0,65%
Evli Sverige Småbolag B8 633,0+1,17%+10,33%★★★★1,60%
Excalibur13 787-+2,90%-1,00%
Exceed Select C121,99-0,18%+4,09%★★1,50%
FE Select A131,83-+19,55%-1,00%
FE Småbolag Sverige A130,98+2,18%+17,80%-1,50%
Federated Hermes Glb Em Mkts G USD Acc4,19+1,89%+4,06%★★★★1,00%
FF- Global Multi Asset Dyn A-Dis-USD28,01-0,01%+4,31%★★★1,25%
Fidelity Abs Ret Glb Fxd Inc A-Acc-USD9,85-0,67%-0,53%-1,40%
Fidelity America A-Dis-EUR11,38-0,54%+21,34%★★★1,50%
Fidelity American Diversified A-Dis-USD36,92-0,35%+11,42%★★★1,50%
Fidelity American Growth A-Dis-USD83,110,00%+14,47%★★★1,50%
Fidelity ASEAN A-Dis-USD35,09+0,52%+4,90%★★★1,50%
Fidelity Asia Pacific Div A-Dis-USD30,85+1,42%+7,84%★★★★1,50%
Fidelity Asia Pacific Opps A-Acc-EUR31,33+0,98%+12,28%★★★★★1,50%
Fidelity Asian Bond A-Acc-USD15,64-0,87%-3,52%★★★★0,75%
Fidelity Asian High Yield A-Acc-EUR21,69-0,39%+2,91%★★★★1,00%
Fidelity Asian Smaller Coms A-Acc-USD26,89+0,65%+12,37%★★★1,50%
Fidelity Asian Special Sits A-Dis-USD69,57+0,93%+6,19%★★★★1,50%
Fidelity Australia A-Dis-AUD77,47+0,18%+11,23%★★★★1,50%
Fidelity Australian DollarCash A-Acc-AUD10,40-0,26%+1,69%-0,40%
Fidelity China Consumer A-Acc-EUR30,70+0,73%+1,04%★★★★1,50%
Fidelity China Focus A-Dis-USD75,02+0,69%+8,09%★★1,50%
Fidelity China High Yield A-Acc-USD14,06-0,26%+1,92%★★★★★1,20%
Fidelity China Innovation A-Acc-EUR24,62+1,42%+2,27%★★★1,50%
Fidelity China RMB Bond A-Acc-RMB145,21-0,39%+4,06%★★★0,75%
Fidelity Em Eurp Mdl Est&Afr A-Acc-USD20,20+0,78%+20,20%-1,50%
Fidelity Em Mkt Corp Dbt A-Acc-USD14,39-0,69%-0,33%★★★1,20%
Fidelity Em Mkt Lcl Ccy Dbt A-Acc-USD8,95-0,41%-2,13%★★★1,20%
Fidelity Em Mkts A-DIST-USD40,72+0,76%+5,48%★★★★★1,50%
Fidelity Em Mkts Infl-Lnkd Bd A-Acc-EUR10,97-0,20%+0,60%-1,00%
Fidelity Emerging Asia A-Dis-USD22,99+0,34%+1,85%★★★1,50%
Fidelity Emerging Mkt Dbt A-Acc-USD23,56-0,66%-0,27%★★★1,20%
Fidelity Emerging Mkts Foc A-Dis-EUR19,93+1,20%+7,01%★★★★★1,50%
Fidelity EmMkt TtlRetDbt A-Dis-EUR10,49-1,10%-1,86%★★1,20%
Fidelity Euro Blue Chip A-Dis-EUR25,82-0,21%+9,75%★★★1,50%
Fidelity Euro Bond A-Dis-EUR14,44-0,09%-2,92%★★★★★0,75%
Fidelity Euro Cash A-Dis-EUR8,91-0,02%+0,36%-0,15%
Fidelity Euro Corporate Bond A-Acc-EUR34,02-0,08%-1,22%★★★★0,75%
Fidelity Euro Short Term Bond A-Acc-EUR26,29-0,04%+0,21%★★★★0,50%
Fidelity European Div A-Acc-EUR19,48-0,17%+12,76%★★★★1,50%
Fidelity European Dividend Ps Y Acc EUR10,76-0,21%--0,80%
Fidelity European Dynamic Gr A-Dis-EUR78,52+0,11%+6,65%★★★★1,50%
Fidelity European Growth A-Dis-EUR16,84+0,10%+12,02%★★★1,50%
Fidelity European Growth UL GBX35,64+0,53%+8,92%-1,50%
Fidelity European Hi Yld A-Acc-EUR22,56+0,02%+3,49%★★★★1,00%
Fidelity European Lgr Coms A-Dis-EUR52,90+0,06%+12,02%★★★1,50%
Fidelity European Multi Asset Inc A-Dis€18,77-0,02%+5,32%★★★1,00%
Fidelity European Smlr Coms A-Dis-EUR73,95+0,76%+17,55%★★★1,50%
Fidelity FAST Asia A-ACC-USD209,06+0,93%+5,57%★★1,50%
Fidelity FAST Emerging MarketsA-ACC-EURH209,56+0,88%+8,33%-1,50%
Fidelity FAST Europe A-ACC-EUR523,55+0,08%+5,50%★★★★1,50%
Fidelity FAST Global A-ACC-USD215,37-0,53%+34,95%★★★1,50%
Fidelity FAST UK Y-ACC-GBP241,22+0,19%+11,55%★★★★★1,00%
Fidelity FAST US A-ACC-EUR290,97-0,52%+19,54%★★★1,50%
Fidelity Fds EURO STOXX 50® A-Dis-EUR12,56-0,10%+15,60%★★★★0,20%
Fidelity FIRST All Country Wld Y-Acc-USD18,58-0,25%+12,15%★★★★0,80%
Fidelity FIRST European Value A EUR Acc18,26+0,09%+18,04%★★1,50%
Fidelity Flexible Bond A-Dis-GBP0,36+0,02%+2,71%★★★1,00%
Fidelity France A-Dis-EUR51,60+1,00%+22,85%1,50%
Fidelity Future Connectivity A Acc17,18+1,22%+3,61%-1,50%
Fidelity Germany A-Dis-EUR65,18-0,05%+10,70%★★★★★1,50%
Fidelity Glb Dmgrphcs Y-Acc-USD30,80-0,04%+5,58%★★★0,80%
Fidelity Glb MA Dfsv A-Acc-EUR13,44-0,24%+4,35%1,15%
Fidelity Glb MA Gr & Inc A-Acc-EUR14,23+0,12%+5,60%1,25%
Fidelity Glb Shrt Dur Inc A-Acc-USD12,23-0,62%+1,92%★★★0,50%
Fidelity Glbl thmtc Oppos A-USD76,04+0,09%+10,69%★★★1,50%
Fidelity Global Bond A-Dis-USD1,29-0,54%-1,97%★★★★★0,75%
Fidelity Global Cnsmr Inds A-Dis-EUR82,49+0,34%+5,65%★★★★1,50%
Fidelity Global Corp Bd A-Acc-EUR14,45-0,36%-1,47%★★0,75%
Fidelity Global Div Pl A EUR9,71-0,05%+9,37%-1,50%
Fidelity Global Dividend A-Acc-EUR Hdg24,27-0,02%+9,05%-1,50%
Fidelity Global Financial Svcs A-Dis-EUR45,40+0,05%+21,27%★★★★1,50%
Fidelity Global Focus A-Dis-USD106,20+0,23%+11,02%★★★★★1,50%
Fidelity Global Health Care A-Dis-EUR57,96-0,00%+10,86%★★★★1,50%
Fidelity Global High Yield A-Acc-USD16,25-0,56%+3,27%★★★1,00%
Fidelity Global Hybrids Bond Y-Acc-EUR13,36-0,14%+2,61%-0,55%
Fidelity Global Income A-Acc-USD13,20-0,62%+0,92%★★★★0,90%
Fidelity Global Industrials A-Dis-EUR65,35-0,11%+17,98%★★1,50%
Fidelity Global Infl-Link Bd A-Acc-EUR H12,40-0,02%+1,76%★★0,50%
Fidelity Global Mlt Ast Inc A-Acc-USD14,47-0,41%+4,31%★★★1,25%
Fidelity Global Property A-Dis-USD16,41+0,30%+11,07%★★★1,50%
Fidelity Global Technology A-Dis-EUR44,13+0,44%+12,51%★★★★★1,50%
Fidelity Greater China A-Dis-USD362,90+1,36%+4,97%★★★★1,50%
Fidelity Iberia A-Dis-EUR79,23-0,31%+8,28%★★★★★1,50%
Fidelity India Focus A-USD62,23+0,77%+8,84%★★★★1,50%
Fidelity Indonesia A-Dis-USD24,37-0,42%-5,30%★★★★1,50%
Fidelity Italy A-Dis-EUR44,11+0,28%+17,42%★★★1,50%
Fidelity Japan Advantage A-Dis-JPY43 856+1,26%+8,47%★★★★1,50%
Fidelity Japan Aggressive Y-Acc-EUR Hdg22,46+1,33%+1,14%-0,80%
Fidelity Japan Smaller Coms A-Dis-JPY2 809,0+1,41%-4,83%★★★1,50%
Fidelity Latin America A-Dis-USD35,85+0,05%+3,43%★★★★1,50%
Fidelity Malaysia A-Dis-USD42,81+0,25%-2,21%-1,50%
Fidelity Multi Asset Income A (AD) USD20,96-0,48%+3,54%★★1,50%
Fidelity Nordic A-Dis-SEK1 750,0+0,92%+21,28%★★1,50%
Fidelity Pacific A-Dis-USD50,60+0,65%+6,99%★★★★1,50%
Fidelity Singapore A-Dis-USD59,46+1,64%+9,80%★★★★1,50%
Fidelity SMART Global Defesv A-Acc-EUR13,81-0,45%+1,51%★★2,00%
Fidelity Sterling Cash A-Acc-GBP1,00+0,02%+4,66%-0,40%
Fidelity Sus Rcd Cbn Bd Y ACC € H16,17+0,04%-2,24%-0,40%
Fidelity Sust Strat Bd A-Acc-SEK H129,80-0,15%-1,22%-1,00%
Fidelity Sust Water & Waste A Acc USD14,74-0,21%+12,44%-1,50%
Fidelity Sustainable Asia Eq A-Dis-USD13,41+0,73%+5,65%★★★★1,50%
Fidelity Sustainable Euroz Eq A-Acc-EUR21,58+0,07%+8,52%-1,50%
Fidelity Sustainable Glb Eq A-ACC-SEK13,57-0,22%+8,91%★★★1,50%
Fidelity Sustainable Jpn Eq A-JPY255,10+1,35%-7,30%★★★1,50%
Fidelity Switzerland A-Dis-CHF77,56+0,82%+7,41%★★1,50%
Fidelity Taiwan A-Dis-USD21,04+4,34%+9,56%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2020 (Euro) A-Dis-EUR42,28-0,02%+0,16%★★★0,40%
Fidelity Target™ 2025 (Euro) A-Acc-EUR17,86+0,04%+4,22%★★★★1,50%
Fidelity Target™ 2030 (Euro) A-Acc-EUR19,42+0,08%+7,12%★★★★★1,50%
Fidelity Target™ 2035 (Euro) A-Dis-EUR41,39+0,15%+9,60%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2040 (Euro) A-Dis-EUR42,33+0,22%+11,09%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2045 (Euro) A-Acc-EUR18,32+0,20%+11,42%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2050 (Euro) A-Acc-EUR18,31+0,20%+11,43%★★1,50%
Fidelity Thailand A-Dis-USD50,85+0,51%+3,63%★★★★1,50%
Fidelity UK Special Situations A-ACC-EUR10,91-0,20%+20,45%-1,50%
Fidelity United Kingdom A-Dis-GBP3,01+0,19%+20,91%★★1,50%
Fidelity US Dollar Bond A-Dis-USD8,08-0,74%-2,74%★★★★★0,75%
Fidelity US Dollar Cash A-Acc-USD11,33-0,62%+0,80%-0,15%
Fidelity US High Yield A-Dis-EUR8,47-0,40%+3,27%★★★1,00%
Fidelity World A-Dis-EUR32,40-0,08%+10,24%★★★★1,50%
FIM Brands43,27+0,18%+13,21%★★★★1,70%
FIM Emerging Markets ESG17,77+0,15%+3,88%★★★1,90%
FIM Emerging Yield16,63-0,06%-1,10%★★★0,75%
FIM Euro38,95-0,15%-3,61%★★★★0,40%
FIM Europa15,72-0,12%+11,86%★★1,80%
FIM Fenno403,91+0,77%+19,15%★★★1,50%
FIM Fossiiliton Eurooppa ESG A12,71-0,19%+10,69%-1,80%
FIM Frontier B11,28-0,34%-0,59%1,90%
FIM IG Green ESG15,35-0,02%-0,84%-0,45%
FIM Kapitalförvaltning 10020,04-0,10%+11,39%★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 30 Tillv18,45-0,03%+3,57%★★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 50 Tillv24,68-0,05%+5,89%★★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 7022,25-0,06%+8,40%★★★★0,00%
FIM Kortränta24,12+0,03%+0,77%-0,13%
FIM USA40,84-0,15%+15,31%★★★1,50%
Finansco Dynamisk Allokering A125,12-+9,73%★★★★★1,40%
Finserve Global Security Fund I SEK R110,92-0,29%+10,28%-1,75%
FIRST High Yield934,63-+12,48%0,85%
FIRST High Yield (SEK)959,41-+1,71%★★0,90%
First Sentier Asian Prpty Secs A GBP Acc1,86+0,60%+9,83%★★1,50%
First Sentier Emerg Mkts Bd A GBP H Acc1,41+0,17%+4,69%-1,25%
First Sentier Glb Lstd Infra A GBP Acc2,89-0,76%+11,28%★★★★1,50%
First Sentier Glb Lstd Infra I EUR Acc14,23-1,32%+9,66%★★★★1,50%
First Sentier Glbl Prpty Secs A GBP Acc2,43-0,29%+13,67%★★★★1,50%
Fisher Invst Instl US SmCp Cr Eq ESGBUSD162,56-0,47%+9,11%-1,70%
Fisher Invts Instl Em Mkts Eq ESG USD B119,94+0,09%+0,24%★★★★1,75%
FMG Iraq Fund A USD30,85---2,00%
FMG Rising 3 A EUR72,42---2,00%
Folksam LO Obligation140,59+0,04%-0,87%★★★0,30%
Folksam LO Sverige542,43+0,58%+15,08%★★★0,40%
Folksam LO Världen248,37-0,16%+10,59%★★★★★0,40%
Folksam LO Västfonden609,97+0,66%+15,26%★★★★0,40%
Fondita 2000+ B113,74+0,82%+9,91%★★★★★2,00%
Fondita Equity Spice B236,18+1,19%+15,88%2,00%
Fondita European Micro Cap B173,88+1,09%+22,38%★★★★2,00%
Fondita European Small Cap B410,91+0,69%+11,09%★★2,00%
Fondita Healthcare B153,09+0,24%+11,81%-2,00%
Fondita Nordic Micro Cap B493,74+1,94%+13,80%★★2,00%
Fondita Nordic Small Cap B268,62+1,99%+12,92%★★2,00%
Fondita Sustainable Europe B265,70+1,63%+3,53%★★★★★2,00%
FondNavigator 0-100 Balanserad180,99-0,02%+1,15%★★★★2,30%
Formuepleje Penta268,65-0,92%+4,30%-3,00%
Formuepleje Safe195,96-0,55%+5,77%-3,00%
Franklin Biotechnology Discv A(acc)USD40,62+0,70%-8,52%★★★★1,00%
Franklin Diversified Dyn A(acc)SEK-H110,47-0,19%+8,84%0,90%
Franklin Euro Government Bond A(Ydis)EUR11,63-0,14%-3,75%★★★0,35%
Franklin Euro High Yield A(acc)EUR20,49+0,03%+2,04%★★★0,80%
Franklin European Ttl Ret A(acc)EUR16,52-0,03%-2,45%★★★★★0,40%
Franklin Glbl Fdmtl Strats A(acc)USD14,88-0,47%+4,72%1,00%
Franklin Global Real Estate A(acc)USD14,26+0,08%+12,17%★★★1,00%
Franklin Gold & Prec Mtls A(acc)USD8,14+3,89%+7,91%★★★1,00%
Franklin Gulf Wealth Bond A(acc) USD16,96+0,11%+4,57%-0,75%
Franklin High Yield A(acc) EUR11,32-0,06%+2,61%★★★0,80%
Franklin Income A(Mdis)USD11,58-0,07%+11,80%★★★0,85%
Franklin India A(acc)USD46,40+1,20%+8,67%★★★1,00%
Franklin Japan A(acc)JPY977,20-1,66%-2,53%★★1,00%
Franklin K2 Alt Strats A(acc)EUR-H110,99-0,06%+1,54%★★★★2,05%
Franklin MENA A(acc)USD8,03+0,69%+14,53%★★★1,50%
Franklin Mutual European A(acc)EUR25,90+0,03%+14,20%★★1,00%
Franklin Mutual Glbl DiscvA(acc)USD23,22+0,15%+17,90%★★1,00%
Franklin Mutual US Value A acc USD101,28+0,05%+22,50%1,00%
Franklin Natural Resources A(acc)USD6,03+2,14%+34,88%★★1,00%
Franklin Strategic Income A(acc)USD16,95-0,07%+1,73%★★★0,75%
Franklin Technology A Acc USD38,84-0,63%+1,92%★★★★★1,00%
Franklin U.S. Dollar S/T MMF A(acc)USD12,06-0,07%+1,47%-0,30%
Franklin US Government A(Mdis)USD8,76-0,07%+0,19%★★0,65%
Franklin US Low Duration A(Mdis)USD9,93-0,07%+2,06%★★★0,65%
Franklin US Opportunities A(acc)USD27,45-0,54%-0,05%★★★★★1,00%
Franklin World Perspectives A(acc)USD30,66-0,71%+4,48%★★1,00%
Fronteer Harvest A149,89+1,16%+10,92%★★★0,59%
FSSA China Growth I USD Acc259,25+1,22%+4,29%★★★★2,00%
FSSA Greater China Growth A GBP Acc12,07+1,30%+5,89%★★★★1,75%
GAM Multibond Emerging Bond EUR B113,89+0,10%+0,03%★★1,30%
GAM Multibond Local Emerging Bond USD B302,57-0,17%-4,34%★★★1,40%
GAM Multibond Total Return Bond EUR B97,19+0,09%+0,08%★★0,80%
GAM Multistock Abs Ret Eurp Eq EUR B105,090,00%-1,00%★★1,20%
GAM Multistock China Evolution Eq USD B256,49+0,56%+5,22%★★★★1,50%
GAM Multistock EM Equity USD B152,54+0,47%+2,51%★★★1,50%
GAM Multistock Health Innovt Eq USD B416,15-0,23%-0,48%★★1,60%
GAM Multistock Japan Equity EUR B172,23+1,24%+0,37%★★★1,20%
GAM Multistock Luxury Brands Eq EUR B401,85+0,32%+9,64%★★★1,60%
GAM Star (Lux) - Convert Alpha D EUR Acc104,62+0,20%+1,69%1,50%
GAM Star (Lux) - European Momentum D €180,52+0,25%+13,03%★★★1,75%
GAM Star (Lux) - Global Alpha D EUR Acc92,34-0,04%+0,51%-1,75%
GAM Star China Equity Ord USD Acc35,11+1,15%-2,42%★★1,35%
GAM Star Credit Opps (EUR) Ord EUR Acc19,12+0,04%+2,77%★★1,35%
GAM Star Disruptive Gr USD Acc49,98-0,48%+5,62%-1,50%
GAM Star Emerging Equity USD Acc18,87+0,66%+2,44%★★1,60%
GAM Star Emerging Market Rts USD Acc13,97-0,32%-1,25%★★★1,20%
GAM Star European Equity Ord EUR Acc530,48+0,07%+9,47%★★★★1,25%
GAM Star Japan Ldrs EUR Acc234,10+2,81%-6,87%★★★★1,35%
GAM Star Worldwide Equity USD Acc4 673,0+0,12%+9,95%★★1,35%
GAMCO Intl SICAV All Cap Value A (EUR)12,42-0,31%+16,07%-1,60%
GAMCO Intl SICAV Merger Arbtrg A (SEK)11,66-0,11%+4,39%-1,50%
Gladiator2 850,8--16,48%-1,00%
Global Sustainable Leaders98,29-0,15%--1,35%
GlobeCap 100 A85,19+0,19%+3,15%-1,40%
Go Blockchain Fund A92,29-0,73%--1,40%
GodFond Sverige & Världen373,46-0,28%+13,47%★★★0,85%
GS Asia Equity Base Acc USD32,59+0,77%+1,61%★★★★1,50%
GS EM CORE Eq Base Acc USD Close22,06-0,02%+8,38%★★★★1,35%
GS Em Mkts Dbt Base Inc USD13,68-0,55%-2,09%★★★★1,25%
GS Emerging Markets Eq Base Inc USD55,33+0,78%+2,76%★★★★1,75%
GS ESG Enh Eurp HY Bd OthCcy Acc SEK Hdg1 128,2+0,04%+2,37%★★★★1,00%
GS Europe CORE Equity Base Inc EUR18,56+0,52%+15,18%★★★1,25%
GS Glb Sm Cp CORE Eq Base Inc USD Snap28,84+0,56%+19,63%★★★★1,25%
GS Glbl Hi Yld A Inc USD9,58-0,62%+1,66%★★★1,10%
GS Glbl Strat Inc Bd Oth Ccy Acc SEK Hdg99,28-0,07%-2,49%-1,20%
GS Glbl Strat Macro Bd Oth Ccy Acc SEK H98,66-0,02%-2,32%-1,00%
GS Global Absolute Ret Oth Ccy Acc SEK H95,13+0,20%+2,48%-1,25%
GS Global CORE Eq Base Inc USD Snap32,87+0,11%+12,22%★★★★1,25%
GS Global Equity Income Base Inc USD48,16-0,77%+12,64%★★★1,50%
GS Global Fixed Inc (Hdg) Base Acc EUR14,65-0,09%-3,25%★★★★1,00%
GS Global Fixed Income Base Inc USD17,58-0,45%-3,21%★★★★1,00%
GS India Equity Oth Ccy Acc SEK156,11+0,68%+12,97%★★★★1,75%
GS Japan Equity Base Inc JPY1 990,6+1,40%-1,72%★★★★1,50%
GS Japan Equity Ptnrs Base Acc JPY17 181+1,76%-4,15%★★★★★1,50%
GS US CORE Equity Base Inc USD Snap60,26-0,31%+14,72%★★★1,00%
GS US Equity Base Acc USD34,41-0,53%+11,20%★★★1,50%
GS US Fixed Income Base Inc USD11,69-0,79%-2,58%★★★1,00%
GS US Focused Growth Equity Base Inc USD31,57-0,02%-1,51%★★★1,50%
GS US Mortgg Bckd Secs Base Inc USD2,27-0,62%+0,04%★★★0,80%
GS US Sm Cp CORE Eq A Inc USD Close29,95+0,14%+19,55%★★1,25%
Handelsbanken Aktiv 100 (A1 NOK)184,61-0,45%+10,43%★★★★1,50%
Handelsbanken Aktiv 30 (A1 NOK)129,30-0,45%+7,08%★★★★0,90%
Handelsbanken Aktiv 50 (A1 NOK)143,21-0,45%+8,23%★★★1,10%
Handelsbanken Aktiv 70 (A1 NOK)158,88-0,45%+9,50%★★★1,30%
Handelsbanken Amerika Småbl Tema A1 SEK1 237,0+0,60%+11,54%★★★★1,50%
Handelsbanken Amerika Tema (A1 SEK)1 455,8-0,28%+11,20%★★★1,60%
Handelsbanken Asien Tema (A1 SEK)868,91+1,24%+4,86%★★★★1,50%
Handelsbanken Auto 100 Criteria A1 SEK141,44+0,43%+12,80%-0,60%
Handelsbanken Auto 25 Criteria A1 SEK109,20+0,07%+2,59%-0,60%
Handelsbanken Auto 50 Criteria A1 SEK119,76+0,20%+5,93%-0,60%
Handelsbanken Auto 75 Criteria A1 SEK130,49+0,31%+9,32%-0,60%
Handelsbanken Brasilien Tema A1 SEK97,57+0,78%+0,06%★★★★1,85%
Handelsbanken EM Index (A1 SEK)181,74+1,23%+5,29%★★★0,60%
Handelsbanken EMEA Tema (A1 SEK)469,25+0,32%+14,97%-1,60%
Handelsbanken Euro Corp Bond Fd A1 EUR108,46-0,01%-0,03%★★★0,65%
Handelsbanken Euro Obligation4 204,9-0,05%-3,60%★★★★0,60%
Handelsbanken Euro Ränta1 982,2-0,10%+0,77%★★★0,20%
Handelsbanken Europa Index Crit (A1 SEK)146,49-0,02%+12,79%★★★★0,20%
Handelsbanken Europa Selektiv (B1 SEK)181,76-0,14%+10,62%★★★1,85%
Handelsbanken Europa Småbolag (A1 SEK)561,36+1,48%+11,50%-1,60%
Handelsbanken Finland Småbolag (A1 SEK)126,04+1,12%+19,54%★★★★1,70%
Handelsbanken Flexibel Ränta A1 SEK112,58+0,04%+0,03%-0,60%
Handelsbanken Ftgsoblig Inv Gr Crit101,970,00%+0,07%0,60%
Handelsbanken Företagsobligfd B1 SEK106,36+0,02%+0,37%★★★0,95%
Handelsbanken Gl Hi Div Lo Vol Cr A1 SEK104,64-1,88%+8,23%-0,60%
Handelsbanken Gl Småbolag Ind Cri A1 SEK148,60+0,58%+11,09%★★★★0,60%
Handelsbanken Global Dynam 90 (A1 SEK)147,49-0,04%+11,90%-0,80%
Handelsbanken Global Index Crit (A1 SEK)363,58-0,04%+10,31%★★★★★0,40%
Handelsbanken Global Momentum A1 SEK100,87+0,10%--0,60%
Handelsbanken Global Selektiv (A1 SEK)278,54-0,39%+6,95%★★1,85%
Handelsbanken Global Tema (Criteria)727,26+0,03%+5,29%★★★1,40%
Handelsbanken Hälsovård Tema (A1 SEK)297,89-0,68%+1,76%★★★★1,50%
Handelsbanken Hållbar Energi A1 SEK365,11+0,92%-8,19%★★★★★1,50%
Handelsbanken Hållbar Gl Obl A1 SEK102,28-0,02%-1,42%-0,50%
Handelsbanken Høyrente (A1 NOK)117,85-+6,65%★★0,50%
Handelsbanken Ins Kortränt (A2 SEK)100,97-0,01%+0,14%-0,14%
Handelsbanken Japan Tema (A1 SEK)102,42+1,26%-4,33%★★★★1,60%
Handelsbanken Kapitalförvalt 25 (A1 EUR)11,77+0,06%+3,14%★★★★★0,90%
Handelsbanken Kapitalförvalt 50 (A1 EUR)23,29-0,02%+5,87%★★★★★1,40%
Handelsbanken Kapitalförvalt 75 (A1 EUR)15,05+0,18%+8,88%★★★★★1,50%
Handelsbanken Kinafond290,56+3,63%+6,78%★★★★1,85%
Handelsbanken Kort Rente Norge (A1 NOK)102,85-+5,59%-0,35%
Handelsbanken Korträn SEK (A1 SEK)105,050,00%+0,11%-0,15%
Handelsbanken Kortränta (A1 SEK)145,49-0,01%+0,10%-0,15%
Handelsbanken Kreditt (A1 NOK)101,05-+7,06%-0,75%
Handelsbanken Latinamerika Tema (A1 SEK)241,34+0,21%-3,31%★★★1,60%
Handelsbanken Långränta Criteria117,400,00%-1,57%★★★0,75%
Handelsbanken Multi Asset 100 (A1 SEK)414,05+0,27%+11,55%★★★★1,55%
Handelsbanken Multi Asset 120 (A1 SEK)171,40+0,18%+14,43%★★1,60%
Handelsbanken Multi Asset 15 (A1 SEK)108,24+0,10%+2,40%★★0,75%
Handelsbanken Multi Asset 25 (A1 SEK)166,65+0,14%+3,50%★★★0,85%
Handelsbanken Multi Asset 40 (A1 SEK)119,66+0,35%+5,26%★★1,25%
Handelsbanken Multi Asset 50 (A1 SEK)232,06+0,40%+6,33%★★★1,35%
Handelsbanken Multi Asset 60 (A1 SEK)130,06+0,22%+7,24%★★★1,40%
Handelsbanken Multi Asset 75 ( A1 SEK)269,72+0,53%+9,18%★★★★1,45%
Handelsbanken Norden Ind Crit (A1 SEK)161,85+0,59%+15,17%★★★★0,40%
Handelsbanken Norden Selektiv (B1 SEK)317,47+0,23%+17,96%★★★★1,85%
Handelsbanken Norden Tema (A1 SEK)1 589,5+0,65%+11,63%★★★1,50%
Handelsbanken Nordiska Småbol (A1 SEK)1 784,7+1,01%+13,26%★★★★1,60%
Handelsbanken Norge (A1 SEK)1 534,0-+19,57%★★★★1,50%
Handelsbanken Norge Index (A1 NOK)118,28-+17,50%-0,30%
Handelsbanken Obligasjon (A1 NOK)134,84-+3,85%★★★0,45%
Handelsbanken Pension 40 (A1 SEK)117,40+0,10%+2,65%★★★0,50%
Handelsbanken Pension 50 (A1 SEK)131,46+0,17%+4,77%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 50 Aktiv (A1 SEK)229,86+0,14%+4,96%★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 60 (A1 SEK)157,68+0,31%+10,26%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 60 Aktiv (A1 SEK)326,11+0,23%+9,26%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 70 A1 SEK169,52+0,39%+13,51%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 70 Aktiv (A1 SEK)348,31+0,29%+11,15%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 80 A1 SEK170,01+0,40%+13,47%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 80 Aktiv (A1 SEK)350,84+0,29%+11,15%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 90 A1 SEK170,45+0,39%+13,42%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 90 Aktiv (A1 SEK)176,39+0,30%+11,13%★★★★1,25%
Handelsbanken Realränte (A1 SEK)118,04+0,03%+0,70%★★★0,40%
Handelsbanken Ränteavkastning (B1 SEK)1 133,4-0,01%-0,90%★★0,30%
Handelsbanken Räntestrategi A1 SEK104,04+0,02%+0,25%0,10%
Handelsbanken Räntestrategi Plus A1 SEK101,52+0,02%+0,33%★★0,40%
Handelsbanken Stiftelsefond (B1 SEK)146,28+0,12%+8,18%★★★0,90%
Handelsbanken Svenska Småbolag (A1 SEK)3 042,0+1,23%+11,09%★★★★1,50%
Handelsbanken Sverige 100 Ind Cri A1 SEK365,20+0,60%+17,53%★★★0,20%
Handelsbanken Sverige Index Criteria426,61+0,75%+17,35%★★★0,65%
Handelsbanken Sverige Selektiv (B1 SEK)348,68+0,32%+17,32%★★★★1,85%
Handelsbanken Sverige Tema (A1 SEK)3 679,7+0,91%+10,12%★★★★★1,00%
Handelsbanken Tillväxtmark Tema (A1 SEK)390,93+0,79%+3,04%★★★★1,60%
Handelsbanken Tillväxtmarknad Obl A1 SEK103,14-0,39%-1,10%★★1,10%
Handelsbanken USA Ind Crit A1 SEK538,42-0,53%+11,77%★★★★★0,20%
Harvest Equity Opportunities A104,15+0,42%+5,21%-0,74%
Harvest Global Corporate Bonds A102,02-0,43%+2,27%-0,19%
HealthInvest Small & MicroCap Fund D130,57+0,59%+9,02%★★★1,20%
Heptagon European Focus Eq AE EUR Acc190,14+0,49%+9,09%★★★★1,50%
Heptagon Future Trends Equity A USD Acc226,61-0,49%+0,69%★★★1,50%
Heptagon Kopernik Glb AllCp Eq A $ Acc215,62+1,44%+21,83%★★★★1,50%
Hercules Fonden utd A18,25-+8,07%-1,00%
High Yield Opportunity Fund AB100,82-+0,82%-1,00%
Holberg Global A400,17-+8,00%★★★1,50%
Holberg Kreditt A105,89-+12,61%★★★0,80%
Holberg Likviditet A102,12-+5,84%-0,25%
Holberg Norden A653,63-+20,82%1,50%
Holberg Norge A823,41-+15,76%★★★1,50%
Holberg Rurik A200,41-+1,73%2,00%
Holberg Triton A163,49-+11,10%-2,00%
HSBC GIF Asia ex Japan Equity AC98,06+1,40%+5,81%★★★1,50%
HSBC GIF Asia ex Jpn Eq Smlr Coms AD80,23+2,09%+8,69%★★★1,50%
HSBC GIF Asia High Yield Bond AC11,14-0,56%+1,34%-1,25%
HSBC GIF Asia Pac ex Jpn Eq HiDiv AS24,75+1,12%+8,73%★★★★1,50%
HSBC GIF Asian Currencies Bond AC11,06-0,46%-5,18%★★1,25%
HSBC GIF Brazil Bond AC16,66-0,70%-6,02%-1,00%
HSBC GIF Brazil Equity AC18,50+0,06%-3,30%★★1,75%
HSBC GIF BRIC Equity M1C36,10+0,60%+1,15%★★1,00%
HSBC GIF BRIC Markets Equity AC22,29+0,57%+1,07%★★1,50%
HSBC GIF Chinese Equity AC158,97+0,78%-4,49%★★★1,50%
HSBC GIF Economic Scale Japan Eq AC10 256+1,22%+10,52%★★0,60%
HSBC GIF Euro High Yield Bond AC45,89-0,01%+1,12%★★★★1,10%
HSBC GIF Euroland Eq Smlr Coms AC84,73+0,29%+9,43%★★1,50%
HSBC GIF Euroland Growth M1C22,72+0,05%+11,32%★★★★1,25%
HSBC GIF Euroland Value AC48,70+0,05%+20,68%★★1,50%
HSBC GIF Europe Value AC52,54-0,46%+16,20%★★1,50%
HSBC GIF Frontier Markets AC119,50-1,31%+16,92%★★★1,75%
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1C16,49-0,43%+2,33%★★1,00%
HSBC GIF Global EM Bd PC40,67-0,53%-1,28%★★★1,00%
HSBC GIF Global EM Local Dbt AC13,78-0,26%-0,40%★★★1,25%
HSBC GIF Global Emerging Mkts Eq AC23,20+1,30%-0,67%★★★1,50%
HSBC GIF Hong Kong Equity AC192,70+0,72%-0,91%★★★1,50%
HSBC GIF Indian Equity AD217,29+0,94%+9,25%★★1,50%
HSBC GIF Mexico Equity AC7,59-0,36%+9,90%-1,75%
HSBC GIF Multi-Asset Style Factors AC10,23-0,07%-0,15%-1,40%
HSBC GIF RMB Fixed Income AC14,02-0,28%+3,29%★★★★0,75%
HSBC GIF Russia Equity AC9,40+0,91%+15,92%★★★1,75%
HSBC GIF Thai Equity AC22,16+0,38%+4,90%★★★★1,50%
HSBC GIF Turkey Equity AC18,81-0,08%-8,82%★★★★★1,75%
Humle FondSelect390,47-0,10%+8,76%★★★1,25%
Humle Småbolagsfond660,45+0,02%+13,44%★★★1,50%
Humle Sverigefond315,93-0,32%+16,87%★★★★1,00%
ia D112,60--1,37%-1,00%
ICA Banken Modig293,51+0,43%+11,74%★★★0,90%
ICA Banken Måttlig203,15+0,33%+7,85%★★★★★0,75%
ICA Banken Varlig155,21+0,26%+4,70%★★★★★0,50%
IKC - Lux 0 - 100 IC173,48-0,84%+3,27%★★★2,35%
IKC - Lux Worldwide Opportunities169,73-0,84%+1,23%★★★2,50%
IKC 0-100156,47-0,69%+6,15%★★★★1,70%
IKC Avkastningsfond128,93+0,02%+3,07%★★★0,60%
IKC Fastighetsfond A257,21+0,66%+16,24%-1,00%
IKC Global Flexibel198,94-0,07%+2,22%★★★★1,70%
IKC Global Infrastructure A149,00-0,37%+7,46%★★★★1,40%
IKC Global Trend165,35-0,67%+1,77%1,50%
IKC Strategifond142,63+0,51%+6,85%★★★★1,10%
IKC Sverige Flexibel441,51-0,80%+9,58%★★★★★1,20%
IKC Tre Euro172,81+0,67%+5,36%★★★★1,70%
Impax Environmental Mkts Ire B EUR Acc3,07-0,39%+9,67%★★★★1,50%
Indecap Guide 1 C108,76+0,01%+1,17%★★1,50%
Indecap Guide 2 C191,88-0,30%+11,87%★★1,95%
Indecap Guide Avkastningsfond C127,67+0,72%-1,48%0,90%
Indecap Guide Företagsobligation C109,07+0,01%+0,79%★★★0,90%
Indecap Guide Global A350,59-0,02%+12,51%★★★★0,10%
Indecap Guide Q30 A174,97-0,46%+16,61%★★0,50%
Indecap Guide Sverige A332,75-1,01%+15,79%★★★0,10%
Indecap Guide Tillväxtmarknadsfond A234,72+0,26%-0,14%★★★0,10%
Insight Absolute Insight Ccy Ap EUR0,90---1,50%
Invesco Active Mlt-Sect Crdt A EUR Acc3,28+0,02%+0,08%★★★0,75%
Invesco Asia Asset Allc A USD Acc28,17+0,30%-1,15%★★1,25%
Invesco Asia Consumer Demand A USD Acc22,90+0,65%+1,72%★★★1,50%
Invesco Asia Opportunities Eq A USD Acc186,15+0,62%+0,74%★★★1,50%
Invesco Asian Equity A USD AD12,54+1,07%+9,78%★★★★1,50%
Invesco Asian Investment Grd Bd A $ Acc12,19-0,52%-0,28%-0,90%
Invesco Balanced-Risk Allc A EUR Acc19,37+1,44%+6,92%★★★★1,25%
Invesco Belt and Road Debt A SEKH Acc110,32-0,34%-1,16%-1,25%
Invesco Bond A USD SD30,36-0,16%-1,55%★★★★★0,75%
Invesco China Focus Equity A USD Acc30,32+0,71%+1,59%★★★1,75%
Invesco Cnttl Eur Sm Cp Eq A USD AD379,10+1,21%+15,95%★★1,50%
Invesco Dev Sm and MidCap Eq A USD Acc103,51+0,19%+12,82%★★★1,60%
Invesco Developing Mkts Eq A USD Acc13,73+0,48%+2,71%★★★★1,50%
Invesco Em Mkts Select Eq A USD AD26,28-0,09%-1,84%-1,50%
Invesco Emer Mkt Innv Eq A USD Acc14,04+0,38%+0,06%★★★0,88%
Invesco Emer Mkt Lcl Dbt A USD Acc10,50-0,29%-3,53%★★★★1,20%
Invesco Emerg Mkt Struct Eq A USD Acc13,14+0,14%+8,70%★★1,25%
Invesco Emerging Markets Bond A SEKH Acc128,63+1,10%-0,57%-1,00%
Invesco Emerging Mkt Corp Bd A SEKH Acc124,82-0,00%-0,08%-1,50%
Invesco Euro Corporate Bond A EUR Acc19,28+0,02%-0,07%★★★★1,00%
Invesco Euro Equity A EUR Acc142,85+0,86%+17,16%★★1,50%
Invesco Euro Structured Eq A EUR Acc12,58+0,38%+12,49%★★★1,30%
Invesco Glbl Consmr Trnds A USD Acc97,71+0,34%+2,89%★★★★★1,50%
Invesco Global Equity A USD Acc15,14-0,42%+5,30%★★★1,40%
Invesco Global Equity Income A USD Acc88,80-0,50%+12,92%★★★1,40%
Invesco Global Focus Eq A USD Acc17,02-0,68%-2,07%★★★★1,40%
Invesco Global High Income A SEKH Acc124,99-0,02%+1,13%-1,00%
Invesco Global Small Cap Eq A USD AD222,93+1,07%+14,53%★★★1,50%
Invesco Global Targeted Ret A EUR Acc9,98-0,61%-3,09%★★1,40%
Invesco Global Ttl Ret EUR Bd A SEKH Acc123,71+0,02%-1,05%-1,00%
Invesco Gold & Special Mirls A USD Acc8,33+3,74%+9,46%★★★1,50%
Invesco Greater China Equity A USD Acc88,18+0,69%+1,07%★★★★1,50%
Invesco India Bond A USD Acc12,71-0,34%+0,66%-1,25%
Invesco India Equity A USD AD83,20+1,08%+10,35%★★★1,50%
Invesco Japanese Eq Adv A JPY Acc5 896,0+1,10%-0,91%★★★★★1,40%
Invesco Japanese Equity Core A USD AD21,02+1,11%+2,54%1,50%
Invesco Japanese Equity Div Gr A USD AD14,15+0,95%+1,12%★★★1,40%
Invesco Macro Allc Strat A EUR Acc11,74+0,07%+1,04%★★★1,25%
Invesco Nippon Small/Md Cp Eq A JPY Acc1 694,0+1,80%-5,47%★★1,50%
Invesco Pacific Equity A USD AD84,12+1,16%+7,80%★★★★1,50%
Invesco Pan European Equity A EUR Acc22,02+3,43%+20,31%★★★1,50%
Invesco Pan European Focus Eq A EUR Acc22,31+1,43%+19,28%★★★1,50%
Invesco Pan European Sm Cp Eq A EUR Acc31,60+1,91%+17,38%★★1,50%
Invesco Pan Eurp Struct Rspnb Eq AEURAcc30,97+0,60%+12,35%★★★1,30%
Invesco PRC Equity A USD AD89,64+0,44%-6,20%★★★1,75%
Invesco Responsible Glb Rl Asts A $ Acc12,81+0,47%+15,96%-1,30%
Invesco Rspnb Jpn Eq Val Discv A JPY1 684,0+1,08%+0,46%★★1,40%
Invesco Sus Pan Eurp Stu Eq A Acc EUR20,79+0,61%+12,52%★★★1,30%
Invesco Sust Glbl Struct Eq A USD AD58,17+0,24%+14,68%-1,00%
Invesco Sustainable Allc A Acc EUR11,31+0,10%+9,47%★★★1,10%
Invesco US Structured Equity A USD Acc32,65-0,83%+14,25%★★1,00%
Invesco US Value Equity A USD Acc53,47-0,30%+25,84%★★1,40%
Investerum Basic Value19,74-0,82%+13,91%★★★1,90%
Investtech Invest D109,61---1,50%
INVL Baltic Fund43,20-0,56%+18,24%★★★★★2,00%
INVL Emerging Europe Bond43,94+0,05%+1,86%★★★★★1,00%
INVL Global Emerging Markets Bond122,25+0,08%+0,45%★★★★★1,25%
INVL Russia TOP2040,44+0,05%+15,73%★★★★1,50%
iShares Emerging Mkts Eq Idx (LU) A2 USD156,52+0,29%+3,25%★★★0,50%
iShares Europe Equity Index (LU) A2 EUR196,35+0,16%+12,73%★★★0,45%
iShares Japan Equity Index (LU) A2 USD201,40+3,02%+2,81%★★★0,45%
iShares North America Eq Idx (LU) A2 USD306,91-0,36%+12,09%★★★0,45%
iShares Pacific exJpn Eq Idx (LU) A2 USD161,78+2,07%+12,98%★★★0,45%
Janus Henderson Hrzn Asian Growth A2 USD159,41+2,51%+2,95%★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn AsPac Pty IncA2USD21,21+2,35%+8,99%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn EM Corp Bd A2 USD137,40+0,22%+1,50%★★★1,00%
Janus Henderson Hrzn Euro Corp Bd A2 EUR167,70+0,02%-0,41%★★★★★0,75%
Janus Henderson Hrzn Euro HY Bd A2 EUR164,01+0,09%+2,40%★★★★0,75%
Janus Henderson Hrzn Euroland A2 EUR58,98+2,29%+21,14%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn GlblPtyEqsA2USD28,42+0,58%+12,32%★★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn GlbTechLdrs A2USD154,47+1,72%+6,75%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Japan Opps A2 USD21,66+3,25%-1,19%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Jpn Smr Coms A2 USD73,91+3,20%+9,05%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Opps CHN A2 USD27,21+1,38%-0,55%★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Pan Eurp Eq A2 EUR36,39+1,76%+9,69%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpAbsRetA2 EUR17,92+0,20%+7,17%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpPtyEqs A2EUR60,58+0,21%+8,68%★★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpSmrComs A2€73,70+1,85%+20,60%★★★1,20%
Janus HndrsnAbsolute Return A2 GBP3,23+0,07%+8,14%-1,50%
Janus HndrsnContinen Eurp A2 EUR Acc13,80+0,02%+14,06%★★★★1,50%
Janus HndrsnEmerging Markets A2 EUR15,30+0,65%+3,80%★★1,50%
Janus HndrsnGlbl Equity A2 USD19,43-0,14%+6,67%★★★★1,50%
Janus HndrsnLatin American A2 EUR15,45+0,08%+2,86%★★★1,50%
Janus HndrsnPan Eurp A2 EUR8,54-0,08%+15,14%★★★★★1,50%
Janus HndrsnPan Eurp Smlr Coms A2 EUR21,51-0,45%+19,84%★★★1,50%
JOHCM European Select Val X EUR Inc1,89+0,89%+14,20%★★1,50%
JOHCM Global Select A EUR4,11+0,05%+9,24%★★★★0,75%
JPM Africa Equity A perf (acc) USD10,47+1,70%+6,67%★★★★1,50%
JPM America Equity A (dist) USD310,60-0,65%+15,32%★★★1,50%
JPM ASEAN Equity A (acc) USD24,13+0,67%+2,36%★★★★1,50%
JPM Asia Pacific Equity A (acc) USD31,70+1,20%+6,25%★★★★1,50%
JPM Brazil Equity A (acc) USD7,27+0,07%-1,91%★★★★1,50%
JPM China A (dist) USD122,68+0,73%+0,07%★★★★★1,50%
JPM China A-Share Opps A (acc) USD40,65+2,43%+0,90%★★★★1,50%
JPM Diversified Risk A (acc) SEKH580,01+0,12%+7,34%-1,25%
JPM Em Mkts Small Cap A (acc) perf USD21,34+1,08%+8,82%★★★★1,50%
JPM Emerging Europe Equity A (dist) EUR40,33+1,99%+12,32%★★★★1,50%
JPM Emerging Markets Debt A (dist) EURH8,16+0,10%-1,98%★★★1,15%
JPM Emerging Markets Div A (acc) EUR121,31+1,27%+5,77%★★★1,50%
JPM Emerging Markets Equity A (dist) USD54,39+0,77%-1,24%★★★★★1,50%
JPM Emerging Middle East Eq A (dist) USD28,38+0,79%+18,85%★★★1,50%
JPM Emerging Mkts Opps A (acc) USD393,79+1,08%+3,62%★★★★1,50%
JPM EUR lqdty LVNAV Mgan (flex dist.)9 870,1-0,02%+0,51%-0,50%
JPM Euro Aggregate Bond A (dist) EUR111,57-0,00%-2,45%★★★★0,70%
JPM Euro Govt Short Dur Bd A (acc) EUR11,09-0,02%+0,33%★★★0,35%
JPM Euroland Equity A (dist) EUR61,39+0,11%+15,51%★★★1,50%
JPM Europe Dynamic A (dist) EUR22,95+1,03%+15,73%★★★★1,50%
JPM Europe Dynamic Techs Fd A (dist) EUR43,81+1,92%+11,14%★★★1,50%
JPM Europe Eq Abs Alp A perf (acc) SEKH1 173,1+0,60%+9,32%-1,50%
JPM Europe Equity A (dist) EUR58,28+0,60%+16,14%★★★★1,00%
JPM Europe Equity Plus A perf (acc) EUR19,71+0,49%+18,09%★★★1,50%
JPM Europe High Yld Bd A (acc) EUR21,34+0,05%+2,22%★★★★0,75%
JPM Europe Select Equity A (acc) EUR1 700,1-0,02%+11,46%★★★1,50%
JPM Europe Small Cap A (dist) EUR97,23+0,73%+14,23%★★★1,50%
JPM Europe Strategic Growth A (dist) EUR22,33+1,06%+14,04%★★★★1,50%
JPM Europe Strategic Value A (acc) EUR16,87+0,93%+20,98%★★1,50%
JPM Europe Sus Sm Cp Eq A Acc SEK1 174,5+1,01%+11,65%-1,50%
JPM Europe Sustainable Equity A (acc)EUR140,26+0,29%+10,70%★★★★1,50%
JPM Global Aggregate Bond A (dist) USD13,62-0,33%-1,26%★★★★0,70%
JPM Global Balanced A (dist) EUR152,31+0,22%+3,94%★★★★1,45%
JPM Global Bond Opp Sus A acc SEKH1 026,0+0,21%-0,35%-1,00%
JPM Global Bond Opps A (acc) SEKH817,99+0,13%+0,06%-1,00%
JPM Global Convert (EUR) A (dist) EUR15,75+1,13%-1,46%★★★★1,25%
JPM Global Corp Bd A (acc) SEK H119,13-0,08%-2,75%-0,80%
JPM Global Focus A (acc) EUR42,14-0,11%+15,03%★★★★1,50%
JPM Global Growth A dist USD52,62+2,16%+4,22%★★★1,50%
JPM Global Healthcare A (acc) USD474,83-0,61%+3,38%★★★★★1,50%
JPM Global Macro Opps A (acc) EUR210,92+0,87%+3,59%★★★★★1,25%
JPM Global Macro Sustainable A acc SEKH1 060,3+0,39%+0,48%-1,25%
JPM Global Natural Resources A (acc) EUR16,12+1,11%+25,64%★★★1,50%
JPM Global Select Equity A (acc) USD410,63+0,15%+14,13%★★★★1,50%
JPM Global Strat Bd A perf (acc) SEKH832,53+0,08%-0,09%-1,00%
JPM Global Strategic Bond Skandia Link832,53+0,08%-0,09%-1,00%
JPM Greater China A (dist) USD80,39+3,80%+5,49%★★★★★1,50%
JPM Income Opp A perf (acc) SEKH1 368,8+0,01%+0,14%-1,00%
JPM India D (acc) USD63,09+2,34%+8,17%1,50%
JPM Japan Equity A (dist) USD52,27+3,74%-6,98%★★★★★1,50%
JPM Japan Sustainable Equity A acc JPY14 761+3,16%-1,88%★★★1,50%
JPM Korea Equity A (acc) USD20,03+1,30%+12,68%★★★★1,50%
JPM Latin America Equity A (acc) USD27,89+1,92%+1,29%★★★★★1,50%
JPM Managed Reserves A (acc) USD10 945-0,62%+0,87%★★★0,40%
JPM Multi-Manager Alt A (acc) SEKH1 072,9-0,47%+1,01%-1,25%
JPM Pacific Equity A (dist) USD158,53+3,42%+3,94%★★★★★1,50%
JPM Russia A (acc) USD16,72+2,42%+15,82%★★★1,50%
JPM Sterling Bond A (dist) GBP1,03-0,08%-3,39%★★★★0,90%
JPM Taiwan A (acc) USD39,72+12,63%+18,57%★★★1,50%
JPM US Aggregate Bond D (acc) USD20,48-0,81%-1,68%★★★0,90%
JPM US Oppc L-S Eq A perf (acc) SEKH1 109,0+0,47%-0,15%-1,50%
JPM US Select Equity A (acc) USD574,12-0,32%+11,18%★★★★1,50%
JPM US Select Equity Plus A (acc) USD34,82-0,28%+12,70%★★★★1,50%
JPM US Small Cap Growth A (dist) USD375,07+2,32%-2,57%★★★★1,50%
JPM US Smaller Companies A (dist) USD330,45+1,19%+13,00%★★★★1,50%
JPM US Technology A (dist) USD41,45+2,37%-4,23%★★★★★1,50%
JPM US Value A (dist) USD38,15-0,26%+21,52%★★★1,50%
JSS GlobalSar Balanced EUR P EUR dist422,30-0,13%+1,63%★★★★1,50%
JSS Sustainable Eq Glb Th P EUR acc293,31-0,23%+10,15%★★★1,75%
Jupiter Asia Pac Inc L USD Acc38,71+2,23%+10,48%★★★1,50%
Jupiter China Equity Fund L USD Acc75,11+0,59%+0,43%★★★1,50%
Jupiter Dynamic Bond L SEK Acc HSC114,99-0,07%-1,45%-1,25%
Jupiter European Growth L EUR Acc44,27-0,11%+6,86%★★★★1,50%
Jupiter Financial Innovt L USD Acc18,16-0,24%+0,81%★★★★1,50%
Jupiter Glbl Em Mkt Crp Bd L SEK Acc HSC99,35-0,01%--1,40%
Jupiter Global Elgy Div L EUR Acc12,47-0,10%+1,51%★★★★1,25%
Jupiter Global Elgy Gr L EUR Acc20,45+0,18%+8,53%★★★1,50%
Jupiter Global EMs Focus L USD Acc17,02+0,13%+2,08%★★★1,50%
Jupiter Global Value L USD Acc24,32+1,08%+24,08%★★★1,50%
Jupiter Gold & Silver L USD Acc21,51+4,65%+7,45%★★★★1,50%
Jupiter India Select L USD A Inc194,44+0,62%+12,43%1,75%
Jupiter Japan Select L EUR Acc27,71+1,15%+2,37%★★★★1,50%
Jupiter Merian NA Eq (IRL) L $ Acc43,01-0,93%+14,25%★★★★1,50%
Jupiter Merian World Equity L USD Acc2,300,00%+14,77%★★★★1,50%
Jupiter Pan Eurp Smlr Coms L EUR Acc132,07+0,51%+8,51%-1,50%
Jupiter Strategic Abs Ret Bd L USD Acc11,77-0,36%+2,49%-0,80%
KBI Water I EUR24,41-0,50%+16,88%★★1,80%
Kempen (Lux) Global Small-Cap A Acc37,78-0,15%+24,26%★★★1,50%
KPA Etisk Aktiefond510,46+0,31%+10,62%★★★★0,40%
KPA Etisk Blandfond 2369,10+0,11%+9,67%★★★0,40%
Kuylenstierna & Skog Equity P236,48-0,76%+11,07%★★★1,00%
Kvartil Investmentbolag+ Calculus A161,56-0,05%+16,24%-0,55%
Kvartil Multi Asset A104,66-0,08%--0,60%
Lancelot Avalon A57 032-+17,35%★★★★★1,00%
Lancelot Camelot A58 628-+18,32%★★★★★1,00%
Lancelot Ector Master Fund SB38,45-0,08%+4,17%★★★1,00%
Lannebo Corporate Bond A120,75+0,02%+1,88%0,90%
Lannebo Europa Småbolag A SEK14,73+0,61%+13,66%★★1,60%
Lannebo High Yield119,88+0,03%+3,79%★★★0,90%
Lannebo Komplett188,36+0,48%+5,63%★★★★1,60%
Lannebo Mixfond30,96+0,39%+10,41%★★★★1,60%
Lannebo Mixfond Offensiv265,73+0,48%+12,56%-1,60%
Lannebo Norden Hållbar SEK166,06+2,53%+12,34%-1,60%
Lannebo Räntefond Kort116,990,00%+0,58%★★0,20%
Lannebo Småbolag168,21+0,83%+11,27%★★1,60%
Lannebo Småbolag Select990,82-+10,62%0,70%
Lannebo Sustainable Corporate Bond A SEK103,43+0,02%+1,66%-0,90%
Lannebo Sverige56,00+0,39%+20,79%★★1,60%
Lannebo Sverige Hållbar B SEK2 011,1+1,07%+4,99%★★★1,60%
Lannebo Sverige Plus74,78+0,40%+21,63%★★★1,00%
Lannebo Teknik13,740,00%+5,05%★★★★1,60%
Lannebo Teknik Småbolag155,99+0,52%+4,52%-1,60%
Lazard Pan-European Small Cap B Acc EUR152,89+0,01%+14,50%★★★1,50%
Legg Mason BW Glb FI A USD Acc156,93-0,15%-1,30%★★1,10%
Legg Mason BW Glb FI Abs Ret A SEKH Acc96,92-0,08%-0,30%-1,35%
Legg Mason BW Glb Inc Opt A USD Acc149,63-0,11%+2,34%★★★★★1,25%
Legg Mason BW Glb Oppc FI A USD Acc132,26-0,23%-0,20%★★★1,15%
Legg Mason CB Tact Div Inc A USD Acc143,02-0,04%+9,82%1,25%
Legg Mason CB US Agrsv Gr A SEKH Acc198,83-0,38%+6,58%-1,30%
Legg Mason CB US Apprec A USD Acc301,72-0,43%+12,24%★★★1,25%
Legg Mason CB US Eq Sust Ldrs A SEK Acc115,54-0,65%+7,58%★★★1,20%
Legg Mason CB Value A USD Acc163,46+0,34%+24,77%★★1,35%
Legg Mason QS MV APexJ Eq G&I A USD DisA255,48-0,68%+8,71%1,35%
Legg Mason RY US SmCp Opp A SEKH Acc231,23+0,65%+25,91%-1,50%
Legg Mason RY US Smlr Coms A USD Dis(A)406,17-0,31%+19,12%★★1,50%
Legg Mason WA Asian Opps A USD Acc165,82-0,27%-1,69%★★★1,10%
Legg Mason WA EM Corp Bd A USD Acc118,96-0,04%+0,31%★★1,50%
Legg Mason WA EM TR Bd A USD Acc186,97-0,02%+0,35%★★★1,50%
Legg Mason WA Glb Mlt Strat A USD Acc172,76-0,04%+0,16%★★★1,10%
Legg Mason WA Mcr OppBd A USD Acc145,58+0,02%-3,85%★★★★1,50%
LGT Sustainable EF Global (USD) B2 807,4+0,14%+13,69%★★★★1,50%
Liontrust GF Sust Fut Pan Eur Gr A1 Acc€14,87+0,23%+8,09%★★★1,50%
LO Defensv Systmtc Alt Solu USD PA9,81--0,52%-0,85%
LO Funds All Rd Cnsrv EUR PA10,49-+0,96%★★★0,35%
LO Funds All Roads Syst. Hdg SEK PA116,50-+0,72%★★0,50%
LO Funds Emerging Hi Convc USD PA18,66-+2,96%★★★0,85%
LO Funds Europe High Convc EUR PA17,42-+14,07%★★★★★0,75%
LO Funds Golden Age USD PA35,60-+11,90%★★0,75%
LO Funds World Brands P EUR Acc566,32+0,12%+0,30%★★★★0,96%
Lundmark Climate Impact Fund164,69-0,36%+0,52%-1,40%
LUX MultiManager SICAV-Eur Eq Sel B SEK130,36-0,09%+6,55%-0,80%
Lynx288,45+0,97%+7,65%-1,00%
Lynx Active Balanced Fund D1 SEK121,33+1,44%+4,35%-1,20%
Lynx Dynamic135,65+1,86%+9,09%-1,50%
Lysa Aktier C156,43-0,34%+10,94%★★★0,12%
Lysa Global Aktier Hållbar B111,74-0,29%+10,13%-0,12%
Lysa Räntor C104,79-0,04%-0,88%★★0,12%
Lysa Räntor Hållbar B101,80+0,01%+0,80%-0,12%
Lysa Sverige Aktier B140,96-0,45%+16,90%-0,12%
Lyxor SEB Impact M USD141,37-+0,74%-0,75%
Länsförsäkringar Asienfond A185,32+0,75%+4,76%★★1,60%
Länsförsäkringar Balanserad Räntefond100,30+0,02%+0,05%-0,35%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Balans A130,55+0,05%+7,08%★★★1,30%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Defensiv A103,73+0,02%+0,51%★★1,10%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Potential A167,42+0,06%+12,60%★★1,50%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Stabil A116,48+0,04%+3,52%★★★★1,20%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Tillväxt A149,31+0,06%+9,94%★★★1,40%
Länsförsäkringar Europa Aktiv A531,42-0,17%+11,62%★★★★1,55%
Länsförsäkringar Europa Indexnära244,20-0,03%+12,69%★★★★0,20%
Länsförsäkringar Fastighet Europa138,59+0,45%+9,01%★★★★★1,40%
Länsförsäkringar Fastighetsfond A7 636,8+0,84%+14,82%-1,40%
Länsförsäkringar Global Hållbar A61,32-0,10%+10,67%★★★★1,50%
Länsförsäkringar Global Indexnära288,98-0,30%+11,38%★★★★0,20%
Länsförsäkringar Global KlimatIndex159,49-0,28%+10,66%★★★★★0,60%
Länsförsäkringar Hållbar Företagsobl112,44-0,00%+0,49%★★★★0,65%
Länsförsäkringar Japan Indexnära136,40+1,15%+1,87%★★★★0,20%
Länsförsäkringar Kort räntefond104,690,00%+0,18%-0,20%
Länsförsäkringar Lång Räntefond A165,54+0,04%-0,91%★★★0,50%
Länsförsäkringar Mix A463,67+0,05%+6,08%★★★★1,50%
Länsförsäkringar Multistrategi97,97-0,06%+1,71%1,00%
Länsförsäkringar Småbolag Sverige A1 846,5+1,35%+9,95%★★★★1,60%
Länsförsäkringar Sparmål 2015234,58+0,08%+3,19%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2020260,62+0,08%+3,24%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2025307,91+0,07%+6,57%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2030326,88+0,07%+9,58%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2035178,33+0,02%+11,23%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2040182,02-0,01%+12,22%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2045218,71+0,05%+12,83%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2050187,70+0,04%+13,04%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2055185,99+0,04%+13,04%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2060183,87+0,03%+13,04%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2065128,71+0,07%+13,10%-0,50%
Länsförsäkringar Sverige Aktiv A2 405,0-0,10%+15,25%★★★★1,30%
Länsförsäkringar Sverige Indexnära476,51+0,68%+17,12%★★★0,20%
Länsförsäkringar Tillväxtmarknad Aktiv A435,58+0,79%+5,84%★★★1,80%
Länsförsäkringar Tillväxtmrkd Idxnära A177,22+1,08%+5,60%★★★0,40%
Länsförsäkringar USA Aktiv A554,31-0,15%+8,81%★★★★1,55%
Länsförsäkringar USA Indexnära526,41-0,64%+13,10%★★★★0,20%
Lärarfond 21-44 år35,99-0,14%+10,20%★★★★0,55%
Lärarfond 45-58 år27,95-0,11%+7,29%★★★★0,55%
Lärarfond 59+17,53-0,06%+3,54%★★★★0,55%
M&G (Lux) Dynamic Allocation A EUR Acc9,78+0,78%+1,53%★★★1,75%
M&G (Lux) Eurp Strat Val A EUR Acc11,07+1,38%+19,77%★★★★1,50%
M&G (Lux) Glb Select A EUR Acc38,25-0,14%+14,23%★★★1,75%
M&G (Lux) Income Allocation A EUR Acc10,52+0,14%+4,02%★★★1,50%
M&G (Lux) Japan A EUR Acc19,41+1,18%+12,12%★★1,50%
M&G (Lux) Pan European Select A EUR Acc25,72+1,55%+16,27%★★★★1,50%
Macquarie Asia New Stars A SEK242,28-0,11%+13,58%★★1,65%
Maj Invest Global Value Equities A168,07-+13,41%★★★1,50%
Man AHL TargetRisk D H EUR135,73+0,28%+1,33%★★★★★1,50%
Man AHL Trend Alternative DNY H EUR Acc146,67+0,32%+6,44%★★★★2,50%
Man GLG European Equity Alt DN H SEK113,44+0,21%-0,07%-2,75%
Man GLG RI European Equity Ldrs D C EUR116,20-0,20%+10,29%★★★1,50%
Man Multi-Strategy Alt DN H SEK Acc109,12-+1,10%-0,00%
Mercer Advantage Balanced Gr M5 SEK Acc1 253,8-0,13%+6,78%-0,94%
Mercer Global Small Cap Equity M-3€179,40-0,08%+17,04%★★★★1,10%
MFS Meridian US Concentrated Gr A1 USD35,90-1,23%+8,60%★★★1,15%
Mirae Asset Asia Great Consumer Eq A USD24,31+0,53%-2,70%★★★★1,50%
Mirae Asset Asia Pacific Equity A USD26,74+2,81%+9,62%★★★1,50%
Mirae Asset Asia Sect Ldr Eq A USD Cap19,82+2,88%+9,01%★★1,50%
Mirae Asset China Sector Leader Eq A USD30,03+0,92%-7,93%★★★★1,50%
Mirae Asset GEM Sector Leader Eq A USD18,33+2,71%+8,08%★★★1,50%
Mirae Asset India Sector Leader Eq A USD20,67+1,93%+13,52%★★★★1,50%
Mirae Asset Korea Equity A USD13,64+3,28%+4,18%1,50%
Montanaro European Smlr Companies Acc €8,00+1,80%+9,08%★★★1,50%
Movestic Avancera 75 A SEK Acc99,87-0,50%+2,94%-1,60%
Movestic Avancera 85 A SEK Acc96,71-0,36%-0,70%-1,30%
Movestic Balanserad116,52-0,13%+7,20%-1,65%
Movestic Försiktig110,32-0,03%+3,62%-1,55%
Movestic Global109,58-0,66%+9,46%-1,60%
Movestic Global ESG142,62-0,58%+9,16%-0,65%
Movestic Offensiv132,84-0,16%+10,87%-1,75%
MS INVF Asia Opportunity A61,78+2,03%-1,22%★★★★★-
MS INVF China A-shares A28,20+0,65%+4,36%1,70%
MS INVF Developing Opportunity A37,18+1,57%-4,27%-2,00%
MS INVF EMEA Equity A93,90+1,51%+17,40%-1,60%
MS INVF Emerging Leaders Equity A51,04+1,61%-2,39%★★★★★2,00%
MS INVF Emerging Markets Debt A97,54-0,52%-1,07%★★★1,40%
MS INVF Emerging Markets Equity A52,17-0,03%+4,06%★★★1,60%
MS INVF Emerging Markets Sm Cp Eq A30,64+0,13%+8,41%-2,40%
MS INVF Emerging Mkts Corp Debt A40,26-0,04%+0,63%★★★1,45%
MS INVF Emerging Mkts Domstc Dbt A32,08+0,13%-2,65%★★1,40%
MS INVF Emerging Mkts FI Opps A32,05-0,10%-0,47%★★★1,40%
MS INVF Euro Bond A17,15-0,09%-2,55%★★★★0,80%
MS INVF Euro Corporate Bond A54,48-0,01%+0,01%★★★★0,80%
MS INVF Euro Strategic Bond A50,45-0,11%-2,07%★★★★0,80%
MS INVF Europe Opportunity A50,45+0,73%+6,45%★★★★★1,50%
MS INVF European Fixed Inc Opps A26,84-0,01%+0,16%★★★1,00%
MS INVF European HY Bd A26,81+0,10%+2,33%★★★0,85%
MS INVF European Property A35,53+0,48%+11,57%1,40%
MS INVF Global Active Factor Eq A42,85+0,05%+8,76%★★★★1,35%
MS INVF Global Asset Backed Secs A USD34,23-0,04%+2,45%-1,00%
MS INVF Global Balanced Income A28,07+0,07%+3,19%★★1,50%
MS INVF Global Brands A156,71-2,34%+6,65%★★★★1,40%
MS INVF Global Convertible Bond A61,78+0,71%+4,35%★★★★1,00%
MS INVF Global Fixed Income Opps A38,12-0,07%+1,05%★★★★1,00%
MS INVF Global Infrastructure A68,94-0,01%+10,13%★★★★1,50%
MS INVF Global Insight A88,40+0,97%-12,18%★★★★★1,60%
MS INVF Global Opportunity A131,91+2,02%+1,44%★★★★★1,60%
MS INVF Global Property A31,50+0,78%+12,56%1,50%
MS INVF Global Sustain A USD Acc37,24-0,12%+8,39%-1,50%
MS INVF Indian Equity A46,95+2,77%+13,10%★★1,60%
MS INVF Latin American Equity A50,99+1,48%-3,04%★★★1,60%
MS INVF Short Maturity Euro Bond A20,03+0,03%+0,80%★★0,80%
MS INVF Sustainable Asian Equity A70,78+3,19%+9,14%★★1,40%
MS INVF US Advantage A164,91+1,29%-3,73%★★★★1,40%
MS INVF US Dollar High Yield Bond A35,65-0,01%+3,82%★★★★1,25%
MS INVF US Dollar Short Dur HY Bd A34,85-0,01%+4,74%★★★★1,00%
MS INVF US Growth A244,60+3,46%-4,49%★★★★★1,40%
MS INVF US Property A70,32-0,34%+15,99%★★1,40%
Multicooperation GAM Commodity USD B68,33+1,01%+21,54%-1,30%
Muzinich Americayield HSEK Acc R118,82+0,02%+0,90%-1,50%
Natixis Asia Equity R/A USD139,24+1,25%-1,66%★★1,70%
Naventi Balanserad Flex194,92+0,09%-0,82%★★★★★1,50%
Naventi Defensiv Flex144,94+0,08%+0,50%★★★★★1,30%
Naventi Global Företagsobligationsfond105,37+0,05%+1,51%★★0,70%
Naventi Offensiv Flex276,13+0,10%-2,94%★★★★★1,60%
Navigera Aktie 1333,87+0,41%+11,55%★★★★1,75%
Navigera Aktie 2300,55+0,55%+11,40%★★★★1,45%
Navigera Balans 1181,39-0,01%+6,85%★★1,50%
Navigera Balans 2177,79-0,11%+4,78%★★★1,20%
Navigera Classic 20106,44+0,08%+2,18%-1,10%
Navigera Global Change170,23-0,40%+3,35%★★★★1,75%
Navigera Tillväxt 1279,85-0,05%+9,47%★★1,75%
Navigera Tillväxtmarknader 2204,63+0,21%+3,91%-1,45%
Neuberger Berman EM Corp Dbt SEK A Acc103,24-0,01%-0,93%1,60%
Neuberger Berman EM Dbt Blnd SEK A Acc114,64-0,08%-1,65%-1,40%
Neuberger Berman EM Dbt LclCcy SEK A Acc102,70-0,17%-4,27%-1,50%
Neuberger Berman EM DbtHrdCcy SEK A C120,49+0,49%-1,86%-1,40%
Neuberger Berman HY Bd SEK Adv Acc144,030,00%+1,65%-1,20%
Ninety One GSF Asia Pac Eq Opps A Acc $50,04+1,49%+5,96%★★★1,50%
Ninety One GSF Asian Equity A Acc USD36,90+1,44%+6,67%★★★1,50%
NN (L) Asia Income P Cap USD1 481,9-0,25%-1,53%★★1,50%
NN (L) EM Enh Idx Sust Eq P Cap USD2 540,4-0,02%+4,45%-0,35%
NN (L) EmMkts Dbt (LclBd) X Cap USD214,53-0,14%-2,45%★★1,50%
NN (L) EURO Equity P Cap EUR187,56-0,01%+16,93%★★★1,30%
NN (L) European Equity P Cap EUR76,41+0,08%+16,24%★★★1,30%
NN (L) European Real Estate P Cap EUR1 195,8-0,07%+4,21%★★1,30%
NN (L) First Class Protection P Cap EUR31,28-0,03%+3,85%-0,72%
NN (L) Global Eq Impt Opps P Cap EUR587,63-0,23%+1,25%★★1,50%
NN (L) Greater China Equity P Cap USD1 873,1+1,76%+0,54%★★★1,50%
NN (L) Green Bond P Cap SEK102,48-0,17%-3,90%-0,40%
NN (L) Japan Equity P Cap JPY5 774,0-0,58%+8,50%★★1,30%
NN (L) Smart Connectivity P Cap USD2 402,7-0,42%+1,52%-1,50%
Nordea 1 - Alpha 10 MA HB SEK138,04-1,26%+1,39%-1,70%
Nordea 1 - Alpha 15 MA HB SEK803,99-1,67%+2,29%-2,00%
Nordea 1 - Alpha 7 MA BP EUR107,35-0,85%+1,45%-1,60%
Nordea 1 - Asia ex Japan Equity BP SEK325,01+2,34%+6,32%★★★★1,50%
Nordea 1 - Asian Stars Equity BP - SEK1 327,1+1,38%+3,31%-1,50%
Nordea 1 - Asset Alloc Fd Fut Sub-Fd SEK745,76+0,07%+7,81%★★★★1,50%
Nordea 1 - Balanced Income HB SEK1 079,1-0,51%-1,04%★★1,20%
Nordea 1 - Chinese Equity BP EUR176,15+1,26%-0,45%-1,50%
Nordea 1 - Conservative Fix Inc HBF SEK1 044,5-0,21%-0,71%-0,10%
Nordea 1 - Emerging Market Bond HB SEK986,06+0,15%-2,19%-1,00%
Nordea 1 - Emerging Markets Sm Cp BP SEK1 110,2+3,00%+13,29%★★1,60%
Nordea 1 - Emerging Mkt Bd Opps HB SEK1 000,8+0,67%-3,27%-1,20%
Nordea 1 - Emerging Mkt Corp Bd HB SEK1 038,1+0,13%+0,69%-1,20%
Nordea 1 - Emerging Mkt Debt TR BP EUR91,19-1,02%-3,91%★★★1,30%
Nordea 1 - Emerging Stars Bond HB SEK989,88+0,10%-2,64%-0,90%
Nordea 1 - Emerging Stars Equity BP SEK1 628,6+1,46%+2,25%★★★★★1,50%
Nordea 1 - Emerging Stars Lcl Bnd BP EUR99,74-0,18%-1,92%★★★1,00%
Nordea 1 - Emerging Wealth Equity BP SEK282,67+1,56%+2,67%-1,50%
Nordea 1 - Eur Corp Stars Bnd HB - SEK1 086,9+0,16%-1,34%-0,60%
Nordea 1 - European Corporate Bd HB SEK527,21+0,17%-1,13%★★★★0,60%
Nordea 1 - European Covered Bd Op BP EUR109,81+0,20%+3,04%-0,70%
Nordea 1 - European Covered Bond HB SEK141,39+0,04%-0,97%★★★★0,60%
Nordea 1 - European Cross Credit HB SEK1 221,3+0,13%+0,54%-1,00%
Nordea 1 - European High Yld Bd HB SEK352,35+0,10%+1,28%★★★★1,00%
Nordea 1 - European High Yld Cd HB SEK776,61+0,09%+1,68%★★★★★1,00%
Nordea 1 - European HY Stars Bnd HB SEK1 193,1+0,11%+1,59%-1,00%
Nordea 1 - European Sm&Mid Cp Eq BP SEK8 552,2+0,31%+12,01%★★★★1,30%
Nordea 1 - European Stars Equity BC EUR141,66+0,14%+14,39%★★★★★0,85%
Nordea 1 - Flexible Credit Fund HB SEK1 431,0+0,05%+2,18%-1,50%
Nordea 1 - Flexible Fixed Income HB SEK998,63-0,37%-1,40%-0,80%
Nordea 1 - Glb Gender Diversity BP SEK1 117,9-0,55%+12,55%-1,50%
Nordea 1 - Global Disruption BC EUR139,07+0,86%+4,18%-0,95%
Nordea 1 - Global Equity Mkt Ntl BP EUR95,99-0,41%-0,72%-1,75%
Nordea 1 - Global Listed Infrastr BC EUR10,92-1,83%+8,51%-0,90%
Nordea 1 - Global Opportunity BP EUR249,95-0,39%+8,27%★★★1,50%
Nordea 1 - Global Real Estate BP SEK1 797,6-0,66%+13,94%★★★★1,50%
Nordea 1 - Global Small Cap BP SEK1 414,9+0,72%+16,95%★★★1,50%
Nordea 1 - Global Social Empow BP SEK873,99+0,05%--1,50%
Nordea 1 - Global Stable Equity BP SEK261,98-2,01%+16,13%★★★★1,50%
Nordea 1 - Global Stars Equity BP SEK1 770,2-0,37%+12,09%★★★1,50%
Nordea 1 - Intl HY Bd USD H HB SEK1 253,0+0,06%+1,85%-1,00%
Nordea 1 - Latin American Equity BP SEK118,16+1,32%+4,72%★★★★1,60%
Nordea 1 - Long Duration US Bd BP SEK862,79-0,95%-12,27%-0,60%
Nordea 1 - Low Dur Eurp Cov Bd BP EUR102,63-0,00%+0,99%★★★★0,50%
Nordea 1 - Low Dur US Hi Yld Bd HB SEK78,78+0,08%+0,97%-1,00%
Nordea 1 - Nordic Equity BP EUR126,01+1,07%+18,25%★★★1,50%
Nordea 1 - Nordic Ideas Equity BP SEK2 367,7+1,32%+20,83%★★★1,50%
Nordea 1 - Nordic Stars Equity BP SEK1 921,2+1,56%+8,82%★★★1,50%
Nordea 1 - North Amer Hi Yld Bd HB SEK819,78+0,02%+2,26%-1,00%
Nordea 1 - North American Sm Cp BP SEK1 664,1+0,63%+22,11%1,50%
Nordea 1 - North American Strs Eq BP SEK2 593,2-0,76%+12,86%★★★★1,50%
Nordea 1 - North American Value BP SEK610,58-2,30%+13,76%★★★1,50%
Nordea 1 - Norwegian Shrt-Term Bd BP NOK211,08-+5,85%★★0,13%
Nordea 1 - Renminbi Bd BP SEK163,12-0,86%+4,36%-1,10%
Nordea 1 - Stable Return BP SEK179,93-1,36%+4,83%★★1,50%
Nordea 1 - Unconstrained Bd USD H HB SEK699,24+0,05%+0,24%-1,10%
Nordea 1 - US Corporate Bond HB SEK111,57+0,23%-3,27%-0,70%
Nordea 1 - US High Yield Bond HB SEK153,00+0,01%+0,55%-1,00%
Nordea 2 - EM Enhanced Equity BP SEK1 308,2+1,84%+6,22%★★★0,52%
Nordea 2 - Em Mkt Hrd Ccy En Bd HB SEK920,73+0,12%-2,34%-0,70%
Nordea 2 - Euro Corp Enhanced Bd HBF SEK1 014,2+0,17%-1,00%-0,15%
Nordea 2 - Euro Cross Credit ESG HB SEK1 196,4+0,16%+0,51%-1,00%
Nordea 2 - European Enhanced Eq BP SEK1 308,6+1,15%+14,95%★★★★0,50%
Nordea 2 - Glb HY Enhanced Bnd HBF SEK997,94-0,99%+1,09%-0,25%
Nordea 2 - Global Enhanced Equity BF SEK1 659,2-0,49%+13,57%-0,15%
Nordea 2 - Global Enhanced Sm Cap BP SEK1 549,4+1,62%+19,41%-0,55%
Nordea 2 - Global Sust Enh Eq BP SEK1 232,3+0,17%+12,04%-0,80%
Nordea 2 - Japanese Enhanced Eq BP SEK939,87+2,31%+3,84%★★★0,50%
Nordea 2 - Swedish Enhanced Eq BP SEK186,99+1,45%+18,43%-0,50%
Nordea 2 - US Corporate ESG Bond HB SEK1 018,0+0,25%-3,57%-0,70%
Nordea 2 - US High Yield ESG Bond HB SEK1 019,0+0,02%+0,12%-1,00%
Nordea Aktieallokering377,29+0,06%+15,57%★★★1,50%
Nordea Alfa1 505,0+0,02%+14,84%1,40%
Nordea Asian Stars A SEK412,39+1,73%+3,47%★★★★★1,60%
Nordea Asset Alloc Optima Sub-Fund SEK1 145,0+0,19%+11,19%★★★★★1,00%
Nordea Avtalspensionsfond Midi271,99-0,06%+11,03%★★★★1,00%
Nordea Bostadsobligationsfond icke-utd112,00-0,01%-0,45%★★★★★0,50%
Nordea Corporate Bond I K2,43-0,03%-0,43%★★★★0,40%
Nordea Discre Asset Allocation C (SEK)116,28---0,00%
Nordea Discre Corporate Credit C (SEK)100,24---0,20%
Nordea Discre Global Eq C (SEK)121,16---1,00%
Nordea Donationsmedelsfond utd168,93+0,13%+10,66%★★★★0,75%
Nordea Eastern Europe303,41+0,05%+11,00%★★★1,60%
Nordea Euro Obligaatio A K EUR0,50-0,20%-3,58%★★★★0,60%
Nordea Europe Indexfond tillväxt I31,76+0,29%+12,75%★★★★0,40%
Nordea European Smaller Companies258,60+0,05%+12,63%★★★1,60%
Nordea Europeiska Stjärnor A T SEK20 951-0,06%+14,10%★★★★★1,50%
Nordea FRN Fund154,75-0,01%+0,11%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 50-tal136,46-0,04%+6,54%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 50-tal B104,09-0,07%--1,00%
Nordea Generationsfond 60-tal187,95+0,04%+12,34%★★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 60-tal B105,98+0,07%--1,15%
Nordea Generationsfond 70-tal189,41+0,07%+12,71%★★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 70-tal B105,65+0,13%--1,15%
Nordea Generationsfond 80-tal180,49+0,07%+12,74%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 80-tal - B105,68+0,13%--1,15%
Nordea Generationsfond 90-tal223,64+0,07%+12,68%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond Senior89,16-0,02%+2,76%★★★0,50%
Nordea Generationsfond Senior B101,97-0,04%--0,80%
Nordea Global5,43-0,13%+16,37%★★★★1,00%
Nordea Global Dividend Acc223,82-0,19%+18,15%★★★★1,50%
Nordea Global Enhanced growth SEK156,21+0,06%+13,82%★★★★0,60%
Nordea Global Passiv Tillväxt SEK329,28-0,28%+12,10%★★★★0,40%
Nordea Globala Tillväxtmarknader318,08-0,28%+7,59%★★★★1,60%
Nordea Hållbarhetsfond Akt Gbl A Til SEK136,86-0,06%+10,98%-0,90%
Nordea Hållbarhetsfond Oblig Glb A SEK104,93+0,10%-1,82%-0,75%
Nordea Indienfond298,53+1,33%+20,77%★★★1,85%
Nordea Innovation Stars Fund AG-SEK137,93+0,63%+2,26%-1,40%
Nordea Inst Aktie Världen206,54-0,50%+12,74%★★★★0,50%
Nordea Inst Aktief Stabil icke-utd251,79-1,10%+18,02%★★1,50%
Nordea Inst Aktief Sverige icke-utd365,42+0,64%+17,16%★★★0,50%
Nordea Inst Ränte långaplac SEK99,46+0,01%-1,06%★★★★0,25%
Nordea Inst Småbolagsf Sverige tillv SEK153,07+0,87%+9,61%-1,50%
Nordea Institutionell Aktieförvaltn Inc158,94+0,04%+15,00%★★0,50%
Nordea Institutionell Kortränta Acc1 218,50,00%+0,06%-0,15%
Nordea Japan2,69-0,27%+3,28%★★1,00%
Nordea Kinafond356,95+2,05%-1,34%-1,85%
Nordea Klimatfond BP SEK278,11-0,39%+10,98%★★★★★1,50%
Nordea Nora Five (SEK) Acc134,14+0,05%+10,18%★★★0,79%
Nordea Nora Four (SEK) Acc129,29+0,05%+8,05%★★★0,74%
Nordea Nora Three (SEK) Acc120,90+0,07%+4,57%★★★0,69%
Nordea Nora Two (SEK) Acc111,78+0,09%+1,17%★★0,64%
Nordea Nordamerika273,31-0,35%+19,19%★★★1,20%
Nordea Nordic Fund2,63+1,20%+19,14%★★★1,40%
Nordea North America Enhanced SEK Acc167,00-1,13%+13,18%★★★0,60%
Nordea Obligationinvest564,76+0,06%-2,40%★★★★0,65%
Nordea Obligationsfond icke-utd131,93-0,07%-2,42%★★★★★0,65%
Nordea Obligationsfond korta placeringar288,18-0,01%+0,04%-0,20%
Nordea Obligationsfond Krt Plcrngr IISEK155,73-0,01%+0,07%-0,20%
Nordea Olympiafond215,30+1,03%+15,47%★★1,00%
Nordea Private Banking Ränteportfölj utd98,15+0,02%-1,06%★★★★0,20%
Nordea Pro Stable Return SEK30,35+0,27%+17,60%★★★0,80%
Nordea Realräntefond K SEK162,05-0,05%+0,46%★★★★★0,50%
Nordea Rysslandsfond190,43+2,65%+16,19%★★★1,85%
Nordea Ränteavkastning A14,51+0,07%+1,43%★★★★★0,60%
Nordea Småbolagsfond Norden236,45+0,73%+10,66%★★★★1,60%
Nordea Småbolagsfond Sverige550,97+0,81%+10,96%★★★1,50%
Nordea Stabil161,96+0,21%+5,27%★★1,50%
Nordea Stabila Aktier H-SEK188,95-1,00%+14,95%-1,50%
Nordea Stabila Aktier Tillväxtmarknader581,86+0,69%+10,64%1,80%
Nordea Stratega 10162,67+0,02%+1,42%★★★0,95%
Nordea Stratega 30209,57+0,01%+4,30%★★★★★1,35%
Nordea Stratega 50271,43+0,04%+7,66%★★★★1,55%
Nordea Stratega 70337,29+0,05%+11,10%★★★1,55%
Nordea Stratega Ränta138,21-0,03%-1,13%★★★★0,65%
Nordea Sustainable Sel Bal A distr SEK106,50-0,11%+4,88%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Bal A growth SEK108,10-0,11%+4,88%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Growth A dist SEK108,81-0,12%+7,60%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Growth A grow SEK110,97-0,12%+7,61%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Mod A growth SEK105,73-0,10%+2,08%-1,25%
Nordea Sverige Passiv icke-utd393,19+1,52%+20,18%★★★0,40%
Nordea Swedish Bond Stars100,53-0,01%-0,04%★★★★0,30%
Nordea Swedish Bond Stars - B100,07-0,01%--0,20%
Nordea Swedish Ideas Equity212,62+0,63%+11,63%1,50%
Nordea Swedish Stars icke-utd3 738,5+1,24%+15,78%★★1,40%
Nordic Cross Bear44,77-1,17%-16,89%-0,95%
Nordic Cross Bull208,38+2,08%+33,96%-0,95%
Nordic Cross Credit Edge A106,66-0,26%+1,25%-1,00%
Nordic Cross Small Cap Edge R SEK142,10+0,19%+0,79%-1,40%
Nordic Cross Stable Return R SEK131,08+0,41%-1,38%-0,90%
Nordic Cross Total Return R SEK108,750,00%+1,83%★★★★0,60%
Nordic Equities Global Stars1 425,7+0,02%+12,74%★★★★1,55%
Nordic Equities Strategy2 569,1+0,94%+15,61%★★★1,50%
Nordic Equities Sweden311,67+0,78%+17,19%★★1,55%
Nordic Factoring Fund AB (publ)102,21--3,31%-1,60%
Nordkinn Fixed Income Macro Fund SEK D114,32-+1,69%-1,50%
Nordnet Hållbar Pension213,18-0,14%+8,13%★★★0,72%
Nordnet Indeksfond Danmark A241,30-+5,43%★★★0,00%
Nordnet Indeksfond Norge164,00-+16,47%★★★0,00%
Nordnet Indeksirahasto Suomi223,78+0,12%+15,39%★★★0,00%
Nordnet Indexfond Europa SEK120,36+0,02%+12,57%-0,20%
Nordnet Indexfond Global SEK122,04-0,21%+11,36%-0,20%
Nordnet Indexfond Sverige561,37-0,48%+18,54%★★★★0,00%
Nordnet Indexfond Tillväxtmarknader SEK119,20-0,06%+3,63%-0,40%
Nordnet Indexfond USA SEK123,06-0,32%+12,90%-0,20%
Nordnet Smart 10 SEK Acc90,01-1,27%+0,80%-0,79%
Nordnet Smart 15 SEK Acc88,49-2,36%+3,63%-0,89%
Nordnet Smart 5 SEK Acc90,71-0,69%-1,07%-0,69%
Norne Kombinasjon 20102,51+0,46%+7,58%-0,80%
Norne Kombinasjon 50103,24+0,32%+7,51%-1,10%
NorQuant Multi Asset A103,16+0,04%--0,99%
NorQuant Nordic Equity A100,00---1,49%
Norron Active RC SEK451,21+1,37%+16,07%★★1,50%
Norron Alpha RC SEK91,14-0,57%-3,82%-0,80%
Norron Premium RC135,07+0,04%+2,22%★★★★0,80%
Norron Preserve R SEK124,74+0,02%+0,91%★★★0,60%
Norron Select R224,60+0,23%+1,98%-1,50%
Norron Sustainable Equity RC SEK Acc135,16+2,04%+13,69%-1,50%
Norron Target R155,51+0,41%+0,87%★★1,00%
Northern Star Global Dyn Opp 10+ A65,76-0,24%-10,71%1,50%
Nowo fund167,18-0,51%+8,10%★★★★★0,30%
Obsido Rebalanced 50 A1123,44-0,20%+6,34%★★★★1,65%
ODIN Emerging Markets C345,58-+5,11%★★★1,50%
ODIN Europa C215,00-+9,88%★★1,50%
ODIN Fastighet C1 809,8-+18,33%-1,50%
ODIN Global C389,42-+11,27%★★★★1,50%
ODIN Norden C4 127,5-+15,63%★★★1,50%
ODIN Norge C4 533,6-+21,52%★★1,50%
ODIN Small Cap C SEK166,90-+19,43%-1,50%
ODIN Sverige C9 670,7-+23,28%★★★1,20%
ODIN USA C210,20-+10,84%★★★1,50%
Origo Quest 1 B160,94--6,41%-1,25%
Pareto Aksje Norge B2 710,8-+20,89%★★2,00%
Pareto ESG Global Corporate Bd A110,07-+0,87%-1,00%
Pareto Global B3 140,1-+20,21%★★★1,60%
Pareto Nordic Corporate Bond C1 076,9-+3,38%-1,00%
Pareto Nordic Cross Credit A SEK1 036,5-+1,50%-0,55%
Pareto Nordic Equity B SEK1 357,1-+16,74%-1,60%
Partners Group Listed Infras EUR P Acc223,61-1,21%+8,17%★★★1,95%
Partners Group Listed Priv Eq USD P Acc326,53-1,01%+18,92%★★★★1,95%
Peab-fonden362,31+1,05%+18,69%★★★1,50%
Penser Dynamic Allocation1 343,1-0,30%+2,51%★★★1,15%
Penser Sustainable Impact B114,11+0,02%+11,08%-0,35%
Penser Yield A91,28-+6,10%-0,85%
Pictet - Emerging Europe R EUR402,65+0,88%+17,25%★★★★2,00%
Pictet - Global Envir Opps P USD346,60+0,48%+1,06%★★★★1,60%
Pictet - Robotics P EUR237,93+1,79%+5,17%★★★1,60%
Pictet Absolute Ret Fxd Inc HR EUR101,03+0,09%-1,14%★★1,00%
Pictet-Asian Equities Ex Japan R USD351,21+0,90%+5,95%★★★★2,00%
Pictet-Asian Local Ccy Debt P USD175,93-0,20%-1,37%★★★1,20%
Pictet-Biotech R USD827,96+0,93%-5,59%★★★2,30%
Pictet-China Equities R USD832,47+1,10%+3,76%★★★★2,00%
Pictet-China Index I USD200,88+1,39%-1,61%★★★0,25%
Pictet-Clean Energy R USD134,17+0,48%-3,20%★★★2,30%
Pictet-Digital R USD470,81-0,59%+3,65%★★★2,30%
Pictet-Emerging Corporate Bds R USD131,37-0,03%+0,84%★★1,75%
Pictet-Emerging Local Ccy Dbt R USD162,45-0,32%-2,47%★★1,60%
Pictet-Emerging Markets Index R USD346,10+0,26%+3,14%★★★0,60%
Pictet-Emerging Markets R USD752,66+0,86%+5,60%★★★★2,00%
Pictet-EUR Bonds R560,54-0,06%-3,76%★★★★1,00%
Pictet-EUR Corporate Bonds R195,00-0,00%-0,64%★★1,15%
Pictet-EUR Government Bonds P169,74-0,14%-3,87%★★★0,40%
Pictet-EUR High Yield R245,73+0,05%+1,68%★★1,60%
Pictet-EUR Short Mid-Term Bonds R129,18+0,02%+0,30%★★★0,45%
Pictet-Euroland Index R EUR181,48+0,13%+13,76%★★★★0,60%
Pictet-Europe Index R EUR219,19+0,03%+12,98%★★★0,60%
Pictet-Family R EUR1 274,1+0,25%+4,13%-2,30%
Pictet-Global Bonds R USD199,20-0,02%-4,16%★★★1,00%
Pictet-Global Emerging Debt R USD393,67+0,04%-1,54%★★★1,45%
Pictet-Global Megatrend Sel R USD359,95+0,45%+5,94%★★★★2,50%
Pictet-Health R USD320,41-0,34%+6,49%★★2,30%
Pictet-India Index I USD158,69+1,48%+8,78%★★★★0,25%
Pictet-Indian Equities R USD605,21+0,78%+6,73%★★★2,00%
Pictet-Japanese Equity Opps R JPY11 882+1,31%+2,60%★★★★1,70%
Pictet-Japanese Equity Sel R JPY17 858+1,57%+6,50%★★★1,70%
Pictet-Multi Asset Global Opps P EUR132,36+0,05%+2,48%★★★★1,00%
Pictet-Nutrition P EUR273,14-0,32%+8,33%★★★★1,60%
Pictet-Pacific Ex Japan Index R USD515,10+0,32%+10,83%★★0,60%
Pictet-Premium Brands R EUR207,83+0,11%+10,70%★★★2,30%
Pictet-Quest Emerg Sust Eq P USD116,81+3,45%+10,55%1,60%
Pictet-Quest Europe Sust Eqs R EUR301,79+0,11%+12,38%★★★★1,35%
Pictet-Russian Equities R USD90,67+2,64%+16,15%★★★2,00%
Pictet-Security R USD324,22-0,35%+5,97%★★★★2,30%
Pictet-Short-Term Money Market CHF P117,93-0,17%-0,88%-0,06%
Pictet-Short-Term Money Market EUR P133,96-0,02%+0,52%-0,13%
Pictet-Short-Term Money Market USD P142,73-0,62%+0,92%-0,22%
Pictet-Shrt-Trm Em Lcl Ccy Dbt R USD97,17+0,20%-0,48%-1,35%
Pictet-Sovereign Short-Term MM EUR P98,81-0,02%+0,51%-0,05%
Pictet-Sovereign Short-Term MM USD P109,06-0,62%+0,92%-0,11%
Pictet-Timber R USD243,66-0,57%+21,25%★★★★★2,30%
Pictet-USA Index R USD363,80-0,37%+12,58%★★★★0,60%
Pictet-USD Government Bonds R USD660,80-0,05%-2,82%★★★0,60%
Pictet-USD Short Mid-Term Bonds R137,11-0,10%+1,46%★★★0,45%
Pictet-Water R EUR375,19-0,74%+13,24%★★★2,30%
PIMCO GIS Em Mkts Bd ESG Inv SEK H Acc123,25+0,08%-2,12%-0,89%
PIMCO GIS Glb IG Crdt ESG Adm SEKH Acc103,62-0,01%-2,80%-0,52%
PineBridge Asia ex Japan Equity A53,13+1,57%+0,54%★★★1,00%
PineBridge Asia exJapan SmCap Eq A40,47-0,20%+4,31%★★★★1,30%
PineBridge Emerging Europe Equity A10,28+0,30%+9,34%★★1,30%
PineBridge Europe Research Enhanced Eq A26,77+0,15%+12,93%★★1,30%
PineBridge Glbl Dyn Asset Allc A26,15-0,05%+6,70%★★★1,30%
PineBridge Glbl Emerg Mkt Lcl Ccy Bd A12,43-0,36%-2,57%★★1,50%
PineBridge Global Bond A23,17-0,09%-0,89%★★1,10%
PineBridge Global Emerg Mkts Foc Eq A26,11+0,72%+2,14%★★★1,30%
PineBridge Global Focus Equity Y301,10-0,67%+14,24%★★★★1,00%
PineBridge Greater China Equity A49,13+0,11%+3,70%★★1,30%
PineBridge India Equity A71,15+1,25%+7,04%★★★★★1,30%
PineBridge Japan Equity A20,87+0,01%+0,63%-1,30%
PineBridge Japan Small Cap Equity A38 041,6+0,03%+0,91%★★★1,30%
PineBridge Latin America Equity A13,86+0,11%+2,93%★★★1,30%
PineBridge US Large Cap Research Enhnd A35,41-0,40%+14,12%★★★1,00%
PineBridge US Research Enhanced CoreEq Y293,01-0,32%+14,15%★★★1,00%
Placerum Balanserad A170,62+0,05%+7,82%★★★★0,95%
Placerum Dynamisk A221,94+0,05%+10,11%★★★★1,15%
Placerum Optimera A117,35+0,04%+3,01%★★0,85%
Plain Capital ArdenX158,36-0,25%-7,23%-1,50%
Plain Capital BronX147,78-0,06%+8,07%★★1,75%
Plain Capital LunatiX100,60-0,01%+3,57%★★1,75%
Plain Capital StyX106,60+0,02%+0,56%0,40%
PLUS Allabolag Sverige Index129,77-0,33%+18,51%-0,20%
PLUS Mikrobolag Sverige Index183,04+0,59%+17,02%★★★0,40%
PLUS Småbolag Sverige Index198,22+0,23%+13,56%★★★0,40%
Polar Capital Em Mkts Stars X USD Acc134,28+0,42%+0,35%--
Polen Capital Focus US Gr USD Retail29,32-0,61%+7,41%★★★★1,50%
Principal European Equity A Acc USD119,63-0,07%+13,11%★★★★★1,50%
Principal Global Equity A Acc USD75,15-0,09%+9,07%★★★1,50%
Principal Preferred Secs A Hdg Acc EUR18,11+0,08%+1,13%-0,90%
PriorNilsson Balans1 102,0+0,02%+5,25%-1,00%
PriorNilsson Evolve A1 591,2-0,01%+22,23%-1,30%
PriorNilsson Idea3 787,3+0,04%+13,67%-0,20%
PriorNilsson Realinvest A4 469,5+0,02%+11,90%★★★★★1,60%
PriorNilsson Smart Global1 499,3-0,42%+12,06%★★★★0,80%
PriorNilsson Sverige Aktiv A3 797,8-0,37%+17,19%★★★★1,20%
PriorNilsson Yield1 211,4+0,02%+1,66%-1,00%
Proaktiv 75 - A199,53-0,20%+5,95%-1,75%
Proaktiv 75 PM - A214,91-0,01%+6,54%-1,50%
Proaktiv 75 TL - A215,29+0,09%+5,37%-1,75%
Proaktiv 80 - A174,54-0,17%+3,95%-1,70%
Proaktiv 80 PM - A181,67-0,04%+4,66%-1,50%
Proaktiv 80 TL - A185,37+0,07%+3,87%-1,70%
Proaktiv 85 - A150,06-0,12%+2,52%-1,65%
Proaktiv 85 S - A140,18-0,06%+2,19%-1,65%
Proaktiv 85 TL - A155,42+0,08%+2,63%-1,65%
Proaktiv 90 - A126,39+0,05%+0,71%-1,40%
Proaktiv 90 S - A119,49+0,10%+0,79%-1,40%
Proaktiv 90 TL - A129,21+0,16%+1,29%-1,40%
Proethos Fond215,73-0,64%-12,10%★★★★★0,65%
QQM Equity Hedge A108,16-+3,53%-1,00%
Quesada Balanserad A159,12-0,04%+6,60%★★0,80%
Quesada Bond Opportunity A113,32+0,03%+3,33%0,75%
Quesada Global167,60-0,22%+8,88%★★★1,35%
Quesada Offensiv A184,09-0,12%+8,49%★★0,90%
Quesada Ränta125,25+0,02%+1,39%★★★0,60%
Quesada Sverige260,23-0,21%+16,33%★★1,35%
Quesada Vision A137,05-0,18%+12,03%-1,50%
Quesada Yield A139,85-0,01%+5,65%★★★0,70%
RAM (Lux) Sys Emg Mkts Equities F SEK2 728,7-0,88%+12,00%★★★1,60%
RAM (Lux) Sys Global Eq Sust Alp B USD106,78-1,55%+11,72%1,60%
RAM (Lux) Sys L/S European Eq B EUR138,12+0,54%+11,30%★★★1,60%
RAM Equity Long/Short RC SEK124,65+0,19%+3,72%-1,50%
RBC Fds (Lux) Global Eq Foc A USD Cap221,86-0,11%+8,18%★★★1,60%
RBC Funds (Lux) Emerging Markets Eq AUSD176,03+0,03%+3,40%★★★1,90%
Ress Life Investments1 749,6-+2,56%-1,50%
Rhenman Healthcare Equity L/S RC1 SEK738,19-+8,25%-2,00%
River & Mercantile EM ILC Eq B USD14,12-0,07%+5,28%★★★1,60%
Robeco BP Global Premium Eqs D EUR332,16+0,41%+21,08%★★1,25%
Robeco Global Consumer Trends D €342,26-0,03%-2,66%★★★★★1,50%
Robeco New World Financials D €92,50+0,05%+16,01%★★★★1,50%
RobecoSAM Glbl Gndr Eqlty Imp Eqs D EUR181,96-0,40%+8,78%★★★★1,40%
RobecoSAM Global SDG Credits DH SEK104,40-0,22%-3,40%-0,80%
RobecoSAM Global SDG Equities D EUR Acc138,59+0,10%+7,53%★★★★1,40%
RobecoSAM Smart Energy Eqs D EUR46,70-0,27%+2,04%-1,50%
RobecoSAM Sust Healthy Living Eqs D EUR258,68+0,46%+10,42%★★★★1,50%
RobecoSAM Sustainable Water Eqs D EUR466,90-0,34%+15,53%★★★★1,50%
Russian Prosperity (Luxembourg) A USD124,20+1,16%+8,38%★★2,50%
Räntehuset Fond100,00---0,85%
Ränteportföljen1 280,9+0,01%+1,47%-1,00%
Scandinavian Credit Fund I AB (publ)102,06-+2,06%-1,60%
Schroder AS Commodity A Acc USD76,00+2,32%+21,30%-1,50%
Schroder GAIA Contour Tech Eq A Acc EURH128,13+0,63%+3,51%-2,00%
Schroder GAIA Helix A Acc USD116,25-0,05%+4,64%-2,00%
Schroder GAIA Sirios US Eq C Acc CHF Hdg185,34-0,27%+3,07%-1,25%
Schroder GAIA Two Sigma Dvrs C Acc CHF H105,13+0,15%+0,12%-1,40%
Schroder ISF All China Equity A Acc USD176,79+1,42%+5,28%-1,50%
Schroder ISF AP ex-Jpn Eq A Acc USD142,66+3,40%+8,78%★★★★1,25%
Schroder ISF Asian Eq Yld A Acc USD39,50+4,14%+11,57%★★★★1,50%
Schroder ISF Asian Opports A Acc USD27,95+2,72%+7,32%★★★★★1,50%
Schroder ISF Asian Smlr Coms A Acc USD297,86+3,61%+11,43%★★★1,50%
Schroder ISF Asian Ttl Ret S Acc USD443,49+3,18%+8,28%★★★★★0,50%
Schroder ISF Asn Bd TR A Acc USD15,29-0,58%-1,35%★★★1,00%
Schroder ISF Asn Div Mxmsr C Dis EURH M78,32+3,93%+7,50%-0,75%
Schroder ISF BRIC A Acc USD328,92+2,45%+2,95%★★★★★1,50%
Schroder ISF China A A Acc USD188,39+1,93%+4,73%★★★★1,50%
Schroder ISF China Opps A Acc USD579,97+1,60%+4,40%★★★★1,50%
Schroder ISF Chngng Lfstyls A Acc USD136,97+0,68%+7,63%-1,50%
Schroder ISF EM Dbt Abs Rt A Acc USD28,89+0,20%-2,12%★★1,50%
Schroder ISF Em MA Inc A Dis EUR H Q75,79+2,36%+5,13%-1,25%
Schroder ISF Em Mkts A Acc USD21,34+3,09%+6,14%★★★★1,50%
Schroder ISF Em Mkts Eq Alp A Acc USD142,27+2,91%+7,64%★★★★1,50%
Schroder ISF Emerg Mkt Bd A Acc SEK H781,25+0,48%-2,68%-1,00%
Schroder ISF Emerging Asia A Acc USD59,97+3,83%+5,78%★★★★★1,50%
Schroder ISF Emerging Europe A Acc EUR37,28+2,06%+16,19%★★★★★1,50%
Schroder ISF EURO Bond A Acc EUR22,80+0,25%-1,79%★★★★★0,75%
Schroder ISF EURO Corp Bd A Acc EUR24,54+0,14%-0,03%★★★★★0,75%
Schroder ISF EURO Crdt Abs Rt A Acc EUR111,89+0,09%+0,75%★★★1,20%
Schroder ISF EURO Crdt Convct A Acc PLNH626,17+0,40%+1,15%-1,00%
Schroder ISF EURO Equity A Acc EUR43,27+1,60%+14,15%★★★1,50%
Schroder ISF EURO Govt Bd A Acc EUR12,56+0,39%-2,97%★★★★0,40%
Schroder ISF EURO Hi Yld A Acc SEK Hdg1 343,1+0,10%+3,08%★★★1,00%
Schroder ISF EURO Liquidity A Acc EUR117,06-0,02%+0,45%-0,20%
Schroder ISF EURO S/T Bd A Acc EUR7,19+0,01%+0,44%★★★0,50%
Schroder ISF European Lrg Cap A Acc EUR306,53+1,19%+11,26%★★★1,25%
Schroder ISF European Sus Eq A Acc EUR139,19+0,73%+10,47%-1,25%
Schroder ISF European Value A Acc EUR68,43+2,56%+23,71%★★1,50%
Schroder ISF Eurp Alp Abs Rt C Dis SV100,20-0,31%+1,32%★★★1,00%
Schroder ISF Eurp Alp Foc A Acc EUR185,36+0,68%+5,90%★★★1,50%
Schroder ISF Eurp Div Mxmsr A Acc EUR100,72+1,06%+10,23%1,50%
Schroder ISF Eurp Eq Yld A Acc EUR21,52+1,78%+23,03%★★★1,50%
Schroder ISF Eurp Smlr Coms A Acc EUR51,08+1,55%+13,38%★★1,50%
Schroder ISF Eurp Spec Sits A Acc EUR250,05+0,59%+7,88%★★★1,50%
Schroder ISF Flexible Ret A Acc SEK H1 219,9+0,30%+1,85%0,75%
Schroder ISF Frntr Mkts Eq A Acc USD167,05-0,52%+11,84%★★★★1,50%
Schroder ISF Glb Clmt Chg Eq A Acc EUR28,67+0,52%+6,72%★★★★★1,50%
Schroder ISF Glb Convert Bd A Acc SEK H1 519,0+0,10%-3,18%-1,25%
Schroder ISF Glb CsvtCvtb Bd C Acc SEK H926,89---0,60%
Schroder ISF Glb Disruption A Acc USD192,16-0,05%+1,26%-1,50%
Schroder ISF Glb Div Mxmsr A Acc USD13,24+2,50%+20,65%★★1,50%
Schroder ISF Glb Em Mkt Opps A Acc USD23,86+2,64%+5,67%★★★★1,50%
Schroder ISF Glbl Cities RE A Acc EUR H165,74+1,34%+9,55%-1,50%
Schroder ISF Glbl Corp Bd S Acc EUR237,13-0,73%-1,45%★★★★0,30%
Schroder ISF Glbl Crdt HiI ncA Acc SEK1 330,7+0,12%+0,02%-1,20%
Schroder ISF Glbl Divers Gr A Acc EUR141,23+0,68%+4,66%★★★1,50%
Schroder ISF Glbl EM Smlr Coms C Acc EUR149,32+2,70%+12,37%★★★★1,00%
Schroder ISF Glbl Engy Tnstn A Acc USD205,06+0,83%-3,28%-1,50%
Schroder ISF Glbl Hi Yld A Acc SEK1 588,5-0,02%+1,64%-1,00%
Schroder ISF Glbl MA Bal A Acc SEK H1 337,8+0,94%+6,61%★★★★1,25%
Schroder ISF Glbl MA Inc A Acc USD138,75+0,15%+4,58%★★1,25%
Schroder ISF Glbl Mlt Crdt A Acc USD128,48-0,47%-0,25%★★★★1,20%
Schroder ISF Glbl Sust Gr A Acc USD325,75+1,05%+12,51%★★★★1,30%
Schroder ISF Glbl Trgt Ret A Acc USD127,85-0,40%+4,52%★★★★1,25%
Schroder ISF Global Bond A Acc USD13,72+0,28%-0,77%★★★★0,75%
Schroder ISF Global Energy A Acc USD11,92+9,26%+51,40%1,50%
Schroder ISF Global Eq Alp A Acc USD302,52+0,58%+14,01%★★★★1,50%
Schroder ISF Global Eq S Dis USD AV38,97+0,64%+11,27%★★★★★0,38%
Schroder ISF Global Gold A Acc CHF124,97+5,96%+1,95%-1,50%
Schroder ISF Global Smlr Coms A Acc USD297,68+1,61%+16,52%★★★1,50%
Schroder ISF Greater China A Acc USD106,73+3,25%+7,21%★★★★1,50%
Schroder ISF Hlthcr Innovt A Acc USD164,75-0,07%+4,90%-1,50%
Schroder ISF Indian Opports A Acc USD256,34+3,53%+9,29%★★★★1,50%
Schroder ISF Italian Equity A Acc EUR42,38+0,57%+13,45%★★★1,25%
Schroder ISF Japanese Eq A Acc JPY1 375,5+2,65%+2,95%★★★1,25%
Schroder ISF Jpn Opports A Acc USD19,10+2,61%+6,21%★★★1,50%
Schroder ISF Jpn Smlr Coms A Acc JPY169,85+1,97%-3,18%★★★1,50%
Schroder ISF Latin American A Acc USD42,39+2,36%+4,09%★★★★1,50%
Schroder ISF MA Gr and Inc B Acc EUR H141,56+0,90%+6,02%★★★1,25%
Schroder ISF MA Ttl Rt A Acc EUR H102,30+0,02%+1,82%★★1,30%
Schroder ISF Middle East A Acc14,79-0,06%+10,48%★★★1,50%
Schroder ISF QEP Glb ActvVal A Acc USD264,51+2,79%+20,65%★★★1,25%
Schroder ISF QEP Glbl Cor C Acc AUD H43,94-0,09%+15,42%-0,28%
Schroder ISF QEP Glbl Qual C Acc SEK Hdg1 878,9+1,65%+9,86%-0,65%
Schroder ISF QEP Global ESG S Dis GBP AV123,36+0,23%+12,88%★★★0,33%
Schroder ISF Securitised Crdt A Acc USD105,69-0,63%+1,84%-0,70%
Schroder ISF Smart Mnfctng A Acc USD145,19+0,25%+10,30%-1,50%
Schroder ISF Strat Crdt Y Acc GBP126,48+0,11%+7,28%★★★0,45%
Schroder ISF Strategic Bd A Acc SEK1 055,8+0,26%+2,08%-1,00%
Schroder ISF Swiss Equity A Acc CHF59,01+0,83%+7,80%★★1,25%
Schroder ISF UK Equity A Acc GBP5,07+0,17%+16,96%1,25%
Schroder ISF US Dllr Bd C Acc SEK H1 534,8+0,06%-2,21%-0,50%
Schroder ISF US Dollar Liqdty A Acc USD110,45-0,62%+0,87%-0,20%
Schroder ISF US Large Cap A Acc USD236,81+0,17%+16,79%★★★1,25%
Schroder ISF US S&M-Cap Eq A Acc USD443,13+1,05%+18,70%★★1,50%
Schroder ISF US Smaller Coms A Acc USD217,75+1,66%+17,79%★★★1,50%
SchroderISF Glb Crdt Inc A Dis CNH H M723,69-0,21%+2,89%-1,10%
SEB Aktiesparfond20,78+0,13%+13,23%1,40%
SEB Asienfond ex Japan C USD - Lux13,08+1,49%+9,94%★★1,75%
SEB Asienfond ex-Japan23,89+1,44%+10,42%★★1,75%
SEB Asset Selection C SEK - Lux178,70+0,15%+6,22%-1,10%
SEB Asset Selection Def IC----1,75%
SEB Bioteknikfond C EUR - Lux109,55+0,01%+2,31%★★1,50%
SEB Blandfond Sverige242,23-0,21%+6,77%★★★1,00%
SEB Corporate Bond C EUR - Lux1,76-0,02%-0,58%★★★0,70%
SEB Corporate Bond C SEK - Lux19,18-0,08%-2,92%★★★★0,70%
SEB Danish Mortgage Bond C EUR145,27--4,09%★★★0,75%
SEB Dynamisk Aktiefond17,29-0,02%+14,86%★★★★1,25%
SEB Dynamisk Räntefond C SEK - Lux104,73+0,01%+0,29%-0,50%
SEB Emerging Marketsfond28,77+0,04%+6,41%★★1,75%
SEB Emerging Marketsfond C USD - Lux3,54+0,05%+5,98%★★1,75%
SEB Eureka Fxd Inc Rel Val IC DKK SEED124,35-+3,02%-0,55%
SEB Euroland Free of Mgmt Fee C SEK272,20-0,01%+15,66%★★★★0,00%
SEB Europafond14,01+0,25%+15,06%★★★★1,40%
SEB Europafond Småbolag120,34+1,62%+9,40%★★★★1,75%
SEB Europafond Småbolag C SEK - Lux206,06+0,14%+7,43%★★★★1,65%
SEB European High Yield C EUR123,31+0,06%+2,68%★★★1,00%
SEB Fastighetsfond Norden A66,81+0,58%+17,22%-1,50%
SEB FRN Fond A1 039,6+0,04%+1,32%-0,40%
SEB Företagsobligationsfond A147,31-0,03%-0,46%★★0,70%
SEB Global Aktiefond A21,64-0,25%+14,05%★★★★1,50%
SEB Globalfond C USD - Lux5,77-0,29%+11,80%★★★★★1,50%
SEB Globalfond Chans/Risk C EUR - Lux1,86+0,03%+14,68%★★★★1,50%
SEB Green Bond Fund C SEK - Lux101,16-0,02%-0,48%-0,40%
SEB Hållbar Europa Indexnära C EUR - Lux8,85+0,07%+12,53%★★★0,25%
SEB Hållbar Global Indexnära C SEK – Lux119,39-0,21%+9,82%-0,40%
SEB Hållbar USA Indexnära C SEK - Lux169,42-0,36%+9,21%-0,25%
SEB Hållbarhetsfond Europa C (EUR)6,04+0,21%+14,81%★★★★★1,40%
SEB Hållbarhetsfond Norden C SEK – Lux351,71+0,13%+13,54%-1,30%
SEB Hållbarhetsfond Sverige C SEK - Lux140,70+0,67%+14,12%★★★★★1,25%
SEB Industrial Opport. HNWC SEK - Lux167,40+0,23%+12,07%-1,50%
SEB Inst Obligationsfond SEK utd8,72-0,01%-0,95%★★0,25%
SEB Japanfond8,78+0,85%+3,15%★★1,50%
SEB Korträntefond C SEK - Lux22,940,00%+0,02%-0,20%
SEB Korträntefond C USD - Lux2,53-0,07%+1,43%★★0,40%
SEB Korträntefond D EUR - Lux utd0,45-0,02%+0,33%★★★0,30%
SEB Korträntefond SEK10,180,00%+0,05%-0,20%
SEB Likviditetsfond SEK10,02-0,00%-0,05%-0,10%
SEB Listed Private Equity C EUR - Lux410,57-0,23%+20,32%★★1,50%
SEB Läkemedelsfond21,26-1,07%+5,39%★★★1,50%
SEB Läkemedelsfond D USD - Lux utd9,28-1,04%+4,75%★★★1,50%
SEB Micro Cap C SEK - Lux1 060,1+0,77%+14,87%-2,00%
SEB Nordamerika Små och Medelstora Bolag3 506,4+0,13%+15,33%★★1,75%
SEB Nordamerikafond17,77-0,57%+15,61%★★1,50%
SEB Nordamerikafond Småbolag478,10+1,28%+3,01%★★★★1,75%
SEB Nordenfond42,93+0,76%+14,17%★★★1,30%
SEB Nordenfond Småbolag C EUR - Lux786,97+0,25%+10,04%★★★★1,30%
SEB Norway Focus Fund C SEK - Lux148,52-+14,60%★★★1,50%
SEB Obligationsfond Flexibel C SEK - Lux22,39-0,00%-0,12%★★0,50%
SEB Obligationsfond Flexibel SEK10,260,00%-0,10%★★★0,50%
SEB Obligationsfond SEK11,34-0,01%-0,74%★★0,40%
SEB PB Aktiv 25137,10+0,07%+2,81%-0,85%
SEB PB Aktiv 50170,38+0,15%+5,51%-1,20%
SEB PB Aktiv 75183,25+0,23%+7,70%-1,30%
SEB Pensionsfond C SEK - Lux170,95-0,13%+6,53%★★★1,25%
SEB Pensionsfond Extra C SEK - Lux134,41-0,12%+12,94%★★1,45%
SEB Pensionsfond Plus C SEK - Lux131,75-0,06%+10,67%★★1,35%
SEB Prime Solu NCAM Balanserad I SEK159,68-0,06%+5,63%★★★1,70%
SEB Realräntefond D SEK - Lux utd13,87-0,04%+0,30%★★0,50%
SEB Rysslandfond C EUR - Lux15,61+1,15%+13,08%★★★★2,00%
SEB Stiftelsefond Balanserad154,58+0,10%+8,69%★★★★★1,00%
SEB Stiftelsefond Sverige34,61+0,68%+14,44%★★★★1,50%
SEB Stiftelsefond Utland10,13-0,09%+14,31%★★★★1,40%
SEB Strategi Balanserad C SEK - Lux159,54-0,03%+3,00%★★1,25%
SEB Strategi Defensiv C SEK - Lux121,40-0,04%+0,84%1,00%
SEB Strategi Möjlighet C SEK - Lux198,54-0,06%+5,25%★★1,35%
SEB Strategi Tillväxt C SEK - Lux255,65-0,09%+7,76%★★1,45%
SEB Sustainable High Yield C SEK – Lux200,47-0,01%+1,32%-1,00%
SEB Sverige Expanderad29,57+0,53%+13,38%★★★1,25%
SEB Sverige Indexfond B174,51-0,27%+17,31%★★★★0,40%
SEB Sverige Indexnära A578,19-0,25%+17,31%★★★★0,25%
SEB Sverigefond31,44+0,64%+13,29%★★★1,30%
SEB Sverigefond Småbolag112,38+0,75%+9,90%★★★★1,50%
SEB Sverigefond Småbolag C/R566,40+0,83%+10,81%★★★★★1,50%
SEB Swedish Value Fund336,95+0,45%+16,17%★★1,50%
SEB Teknologifond70,13-0,62%-6,31%★★★1,50%
SEB Teknologifond C USD - Lux0,75-0,59%-6,63%★★★1,50%
SEB US All Cap C EUR176,55-0,46%+16,05%★★1,50%
SEB Världenfond18,68-0,14%+10,04%★★1,25%
SEB WWF Nordenfond51,70+0,16%+12,96%★★★★1,50%
SEB Östeuro Små o Medelst Bol EUR - Lux5,54+0,50%+18,19%★★★★★1,75%
SEB Östeuropa ex Ryssland C EUR - Lux3,20+0,70%+14,14%★★★1,75%
SEB Östeuropafond31,51+0,90%+13,40%★★★1,75%
Sector Healthcare Value B SEK1 573,2-+7,11%-2,00%
SEF Coeli Total I SEK201,58+0,27%+8,67%★★★★1,70%
SEF Eligo Strategifond Offensiv I SEK225,73-0,10%+9,01%★★★1,70%
SEF Entropics Cat Bond A96,32--1,92%-1,00%
SEF – Kavaljer Investmentbolagsfond A197,36-0,11%+16,93%-0,30%
SEF – Kavaljer Quality Focus A SEK238,62+1,83%+31,51%-1,25%
Seligson & Co Asien Indexfond A6,83+2,42%+9,12%★★★0,45%
Seligson & Co Euroobligation A4,25+0,29%-3,51%★★★★0,28%
Seligson & Co Europa Indexfond A3,70+1,05%+13,02%★★★★0,45%
Seligson & Co Finland Indexfond A11,63+3,21%+17,44%★★★0,45%
Seligson & Co Global Top 25 Brands A13,07+0,28%+12,34%★★★★★0,60%
Seligson & Co Global Top 25 Pharma A33,44+0,64%+6,50%★★★0,60%
Sensor Sverige Select360,21+1,34%+13,08%★★★★★1,25%
Sentat Thyra Hedge A141,99-0,91%-1,08%★★1,00%
She Invest Sweden156,55-0,30%+9,38%-0,70%
Silk Afr and Fron.Mkts Fd AR EUR in liq82,91-0,33%+4,90%-1,50%
Simplicity Fastigheter A116,39+2,06%+13,61%-0,80%
Simplicity Företagsobligationer A130,80+0,02%+1,84%★★0,82%
Simplicity Global Corporate Bond A127,10+0,01%+2,05%0,90%
Simplicity High Yield A108,01+0,02%+3,45%-1,00%
Simplicity Likviditet A112,820,00%+0,36%-0,15%
Simplicity Norden786,39+0,64%+12,28%★★★1,60%
Simplicity Småbolag Global119,75-0,06%+19,26%★★1,40%
Simplicity Småbolag Sverige A208,40+0,83%+10,16%★★0,80%
Simplicity Sverige197,52+0,67%+10,64%★★★★0,80%
Sissener Corporate Bond R NOK119,39-+9,74%-0,20%
SKAGEN Avkastning138,14-+5,31%★★★★★0,50%
SKAGEN Focus A172,24-+19,71%★★★1,60%
SKAGEN Global A2 493,1-+11,44%★★★★1,00%
SKAGEN Kon-Tiki A1 084,7-+9,60%★★2,00%
SKAGEN m2 A232,37-+7,74%★★★★1,50%
SKAGEN Tellus A100,78--1,23%★★★0,80%
SKAGEN Vekst A3 260,3-+17,15%★★★1,00%
Skandia Asien579,84+2,42%+5,84%★★★★1,65%
Skandia Cancerfonden274,20+1,62%+13,27%★★★★1,40%
Skandia Europa Exponering645,66+0,01%+12,48%★★★★0,25%
Skandia Global Exponering A285,45-0,53%+10,47%★★★★0,25%
Skandia Idéer För Livet1 127,8+2,33%+7,16%★★★★★0,00%
Skandia Japan Exponering236,67+2,58%+2,91%★★★★0,25%
Skandia Kapitalmarknadsfond183,60-0,01%-0,84%★★★0,40%
Skandia Korträntefond131,23-0,02%-0,06%-0,25%
Skandia Mix 100 Exponering98,71+0,20%--0,55%
Skandia Mix 30 Exponering99,55+0,10%--0,45%
Skandia Mix 60 Exponering99,26---0,50%
Skandia Nordamerika Exponering364,88-1,14%+11,05%★★★★0,25%
Skandia Norden323,28+2,31%+6,63%★★★★1,40%
Skandia Realräntefond151,24-0,11%+0,70%★★★★★0,50%
Skandia SMART Balanserad461,41+0,32%+8,52%★★★1,40%
Skandia SMART Försiktig207,95+0,02%+3,22%★★0,75%
Skandia Småbolag Sverige1 502,4+2,05%+11,16%★★★1,40%
Skandia Sverige Exponering287,57+1,62%+19,37%★★★★0,25%
Skandia Sverige Hållbar179,21+1,63%+13,93%★★★★★1,40%
Skandia Tillväxtmarknadsfond170,14+2,21%+4,79%★★★1,65%
Skandia Time Global492,89-0,18%+15,07%★★★★★1,40%
Skandia USA1 527,2-1,60%+12,06%★★★★1,40%
Skandia Världen632,22-0,44%+10,49%★★1,40%
Skandia Världen Sverige126,81+0,28%+9,84%-1,40%
Skandia Världsnaturfonden277,37+1,62%+13,25%★★★★1,40%
SKY Harbor Glbl US SD Sust HY F SEKH Acc116,83+0,04%+1,79%-1,10%
SKY Harbor Global Sust HY F SEKH Acc139,06-0,01%+2,12%-1,10%
Sophiahemmets Fond21,93-+9,37%-0,23%
SP Aktiv - Defensiv149,61+0,05%+4,83%-1,10%
Sparinvest INDEX OMX C25 KL312,28+1,42%+5,70%★★★0,51%
Sparinvest SICAV EM Bonds EUR R104,32+0,13%+1,22%-1,10%
Sparinvest SICAV Equitas EUR R213,78+0,15%+16,71%★★★1,00%
Sparinvest SICAV Ethical EM Value EUR R154,20+0,28%+11,69%1,35%
Sparinvest SICAV Ethical Gl Val EUR R229,67+0,63%+28,45%★★★1,42%
Sparinvest SICAV European Value EUR R154,80+0,48%+20,58%★★1,41%
Sparinvest SICAV Global Et HY SEK R H1 099,5+0,01%+2,16%-1,06%
Sparinvest SICAV Global Inv Grd EUR R166,59+0,57%-1,94%★★★0,68%
Sparinvest SICAV Global Value EUR R363,23+0,68%+27,93%★★★1,42%
Sparinvest SICAV Long Danish Bds EUR R27,55-0,51%-3,04%★★★★0,28%
Sparinvest SICAV Procedo EUR R227,36+0,23%+9,06%★★★1,25%
Sparinvest SICAV Securus EUR R163,73+0,16%+3,56%★★★0,79%
Spets A121,98-0,43%+12,68%-0,00%
Spiltan Aktiefond Investmentbolag630,52+1,72%+18,82%★★★★★0,20%
Spiltan Aktiefond Småland764,62+1,18%+17,72%★★1,50%
Spiltan Aktiefond Stabil1 156,2+1,04%+13,80%★★★★★1,50%
Spiltan Enkel137,15-0,03%+11,27%-0,77%
Spiltan Globalfond Investmentbolag171,76-0,49%+20,22%★★★0,50%
Spiltan Högräntefond121,22+0,03%+2,46%★★★★0,75%
Spiltan Räntefond Sverige128,16+0,02%+1,18%★★★0,10%
Spiltan Småbolagsfond1 379,2+1,64%+9,34%★★★1,50%
SPP Aktiefond Europa A SEK168,420,00%+13,64%★★★★0,20%
SPP Aktiefond Global A SEK177,56-0,23%+10,77%★★★★0,30%
SPP Aktiefond Japan A SEK101,65-0,09%+0,32%★★★0,20%
SPP Aktiefond Stabil A SEK216,00-0,29%+10,00%★★★0,70%
SPP Aktiefond Sverige A SEK456,24-0,28%+17,66%★★★0,20%
SPP Aktiefond USA A SEK355,75-0,36%+12,15%★★★★★0,20%
SPP Emerging Markets Plus A SEK179,70-0,03%+3,01%★★★★0,50%
SPP Emerging Markets SRI A SEK165,90-0,01%+3,80%★★★★0,40%
SPP Europa Plus A SEK131,06+0,02%+12,29%★★★★0,40%
SPP FRN Företagsobligationsfond A115,98+0,01%+0,99%★★★0,40%
SPP Generation 40-tal272,95-0,08%+2,93%★★0,40%
SPP Generation 50-tal420,08-0,10%+4,10%★★★★0,40%
SPP Generation 60-tal660,48-0,24%+10,90%★★★★0,40%
SPP Generation 70-tal308,66-0,29%+12,89%★★★★0,40%
SPP Generation 80-tal162,58-0,29%+12,90%★★★★0,40%
SPP Global Företagsobligations Plus A109,10-0,01%-1,15%-0,50%
SPP Global Multifactor A SEK131,36-0,05%+20,92%-0,75%
SPP Global Plus A SEK207,03-0,20%+11,04%★★★★★0,40%
SPP Global Solutions A SEK348,64-0,14%+1,07%★★★★★0,75%
SPP Grön Obligationsfond A105,34-0,01%+0,05%★★★★0,30%
SPP High Yield Företagsobligation A SEK108,28+0,04%+3,05%-0,50%
SPP Korträntefond118,360,00%+0,05%-0,20%
SPP Mix 100191,94-0,18%+10,51%★★★0,79%
SPP Mix 20121,04-0,03%+2,37%★★★0,60%
SPP Mix 50144,14-0,10%+5,63%★★★0,70%
SPP Mix 80174,87-0,18%+9,35%★★★★★0,79%
SPP Obligationsfond A151,65-0,02%-1,30%★★★★0,20%
SPP Sverige Plus A SEK199,48-0,24%+14,97%★★★★0,30%
SPP Sverige Småbolag Plus A SEK118,96+0,15%+11,38%-0,50%
State Street Australia Index Equity P16,70+0,09%+12,12%★★★0,60%
State Street EMU Index Equity P EUR Acc15,13-0,09%+13,80%★★★★0,60%
State Street Europe Index Eq I EUR Acc14,57-0,01%+13,21%★★★★0,20%
State Street Global Em Mkts Idx Eq P17,63-0,21%+2,80%★★★1,20%
State Street Japan Index Equity I JPY14,36-0,09%+0,34%★★★0,20%
State Street Pacific ex-Japan Index Eq P17,39+0,08%+10,80%★★0,60%
State Street Switzerland Idx Eq P CHF14,87+0,34%+5,55%★★0,60%
State Street UK Index Equity P GBP13,49+0,04%+16,30%★★0,60%
State Street US Index Equity I USD23,24-0,35%+11,78%★★★★0,20%
State Street World Index Eq I USD Acc20,27-0,22%+11,40%★★★★0,20%
Stewart Inv APAC and Jpn Sstby A GBP Acc15,05+0,74%+5,18%-1,50%
Stewart Inv APAC Ldrs Sstby A GBP Acc8,49+0,87%+3,60%★★★1,45%
Stewart Inv APAC Ldrs Sstby I EUR Acc3,11+2,10%+4,53%★★★1,45%
Stewart Inv Glbl Em Mkts Ldrs A GBP Acc5,46+0,06%+7,50%★★1,45%
Stewart Inv Global Emerg Mkts A GBP Acc7,70-0,02%+7,86%★★1,65%
Stewart Inv Wldwd Ldrs Sstby A GBP Acc5,36-0,01%+4,72%★★★1,20%
Stewart Inv Wldwd Sustnby A GBP Acc2,63-0,14%+4,95%★★1,25%
Stewart Inv Wldwd Sustnby I EUR Acc12,50+0,03%+5,29%-1,25%
Storebrand Fornybar Energi1 615,3--17,44%-0,75%
Storebrand Global Multifactor A3 082,6-+25,18%★★★★0,75%
Storebrand Global Value A4 584,6-+28,36%★★★0,75%
Storebrand Indeks - Norge A1 958,0-+15,80%★★★0,20%
Storebrand Norge A468 050-+8,84%★★★★1,50%
Storebrand Norge Fossilfri A1 779,9-+6,13%★★★★★1,50%
Storebrand Verdi A883,96-+18,13%★★★1,50%
Storm Bond RC SEK116,08+0,03%+10,86%-0,75%
Strand Företagsobligationsfond A102,24+0,04%+2,04%-0,60%
Strand Förmögenhetsfond1 835,2-+0,44%★★★0,90%
Strand Småbolagsfond4 962,9-+10,12%★★★0,90%
Stt Strt Cnd Idx Equity P15,92+0,64%+20,92%★★0,60%
Svenska Läkaresällskapets Fond21,88-+15,32%-0,50%
Swedbank Eastern Europe Equity Fund6,36+1,14%+8,11%2,00%
Swedbank Humanfond1 387,6+0,54%+10,78%★★0,00%
Swedbank Robur Access Asien A312,33+1,31%+4,87%★★★0,20%
Swedbank Robur Access Edge Em Mkt A110,39+1,19%+3,16%-0,50%
Swedbank Robur Access Edge Europe A119,04-0,08%+12,58%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge Global A117,43-0,39%+11,58%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge Japan A157,55+1,18%+1,88%★★★0,20%
Swedbank Robur Access Edge Sweden A129,20+1,38%+15,84%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge USA A116,67-0,44%+11,81%-0,30%
Swedbank Robur Access Europa A165,61-0,13%+12,54%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Global A198,99-0,19%+11,75%★★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Mix A343,35+0,28%+7,66%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Sverige A270,43+0,59%+16,10%★★★0,20%
Swedbank Robur Access USA A418,94-0,46%+12,44%★★★★★0,20%
Swedbank Robur Aktiefond Pension37,12+0,05%+15,82%★★★0,42%
Swedbank Robur Allemansfond Komplett117,70+0,26%+7,80%★★★★1,25%
Swedbank Robur Asienfond A72,90+1,48%+3,67%★★★★★1,42%
Swedbank Robur Bas 100212,13+0,41%+8,10%★★★★1,20%
Swedbank Robur Bas 25136,89+0,10%+2,35%★★★0,80%
Swedbank Robur Bas 5035,09+0,20%+4,43%★★★1,00%
Swedbank Robur Bas 75196,98+0,29%+6,64%★★1,20%
Swedbank Robur Bas Ränta A103,73+0,02%+0,20%-0,50%
Swedbank Robur Corp. Bond Europe HY A108,42+0,04%+1,92%-0,80%
Swedbank Robur Corp. Bond Europe IG A103,76+0,01%-0,68%★★★0,50%
Swedbank Robur Corporate Bond Eur Mix A104,16+0,02%+1,58%★★0,70%
Swedbank Robur Corporate Bond Europe A144,50+0,01%-0,48%★★★0,60%
Swedbank Robur Dynamic A107,48+0,15%-0,08%-0,60%
Swedbank Robur Ethica Obligation A13,700,00%-1,01%★★★0,30%
Swedbank Robur Ethica Obligation Utd115,220,00%-1,04%★★★0,30%
Swedbank Robur Europafond A43,33+0,05%+10,28%★★★★1,25%
Swedbank Robur Exportfond A214,44+0,44%+14,59%★★★1,25%
Swedbank Robur Fastighet A63,80+0,17%+11,99%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Fokus177,78-+15,88%-1,50%
Swedbank Robur Förbundsfond Global513,58-0,19%+8,05%-0,15%
Swedbank Robur Förbundsfond Sverige Plus534,39+1,38%--0,15%
Swedbank Robur Förbundsräntefond122,10+0,02%-0,98%★★★0,10%
Swedbank Robur Förbundsräntefond Kort106,060,00%+0,05%-0,10%
Swedbank Robur Global Emerging Markets A172,48+0,84%+5,71%★★★1,42%
Swedbank Robur Global Impact A123,61-0,13%+4,00%-0,70%
Swedbank Robur Globalfond A111,43+0,39%+9,36%★★★★1,25%
Swedbank Robur Healthcare A27,35-0,83%+7,17%★★★1,25%
Swedbank Robur Japanfond A12,26+0,99%-5,62%★★★★1,25%
Swedbank Robur Kapitalinvest207,50+0,83%+7,90%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Kinafond A428,45+1,74%+3,66%★★★★1,42%
Swedbank Robur Microcap271,21-+11,86%★★★★2,00%
Swedbank Robur Mixfond Pension24,47+0,08%+5,70%★★★★0,42%
Swedbank Robur Nordenfond158,57+0,72%+15,11%★★1,25%
Swedbank Robur Ny Teknik A1 752,7+1,11%-0,71%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Obligation Lång Inst95,34-0,17%-4,48%-0,30%
Swedbank Robur Obligation Plus A139,15+0,01%-0,76%★★★0,30%
Swedbank Robur Realränta A139,29-0,05%+0,98%★★0,30%
Swedbank Robur Rysslandsfond A36,23+1,09%+15,31%★★★★1,42%
Swedbank Robur Räntefond Flexibel A257,020,00%-0,16%★★0,40%
Swedbank Robur Räntefond Kort A101,23-0,01%+0,06%-0,10%
Swedbank Robur Räntefond Kort Plus A125,56+0,01%+0,37%★★★0,40%
Swedbank Robur Selection 25109,38-0,02%+1,55%-0,90%
Swedbank Robur Selection 50118,64+0,03%+3,04%-1,20%
Swedbank Robur Selection 75128,080,00%+5,04%-1,40%
Swedbank Robur Small Cap EM A114,36+3,32%+8,68%-1,42%
Swedbank Robur Small Cap USA A152,74+0,86%+7,69%-1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Europa A57,36+0,49%+6,12%★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Glb A133,86+0,18%+4,86%★★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Norden A283,61+1,16%+13,86%★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Sverige A246,84+1,03%+8,17%★★★★1,25%
Swedbank Robur Stiftelsefond1 770,0-0,05%+5,04%★★★1,30%
Swedbank Robur Sverigefond A672,55+0,82%+11,31%★★1,25%
Swedbank Robur Sverigefond MEGA I121,26+0,83%+11,65%★★0,52%
Swedbank Robur Talenten Aktiefond MEGA J82,93+0,19%+10,57%★★★★0,52%
Swedbank Robur Talenten Räntefond MEGA B110,430,00%-1,11%★★★0,30%
Swedbank Robur Technology A595,04+1,08%+5,17%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Transfer 50164,25+0,05%+2,50%★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 60216,62+0,08%+7,98%★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 70293,91+0,03%+13,53%★★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 80322,33+0,12%+12,51%★★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 90258,28+0,12%+13,79%★★★0,50%
Swedbank Robur Transition Energy A18,72+0,59%-8,86%-1,25%
Swedbank Robur Transition Global A486,35-0,10%+8,38%★★★★1,25%
Swedbank Robur Transition Global MEGA J358,34-0,12%+8,39%★★★★0,72%
Swedbank Robur Transition Sweden A11 996+0,54%+10,28%1,25%
Swedbank Robur USA A90,54-0,28%+8,25%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Östeuropafond A35,32+0,94%+6,07%★★★1,42%
Swedbank Russian Equity Fund22,68-0,23%+14,48%★★★2,00%
Swedbank Savings Fund 109,89+0,18%--0,70%
Swedbank Savings Fund 1009,96+1,22%--1,20%
Swedbank Savings Fund 309,92+0,41%--0,80%
Swedbank Savings Fund 609,93+0,77%--1,00%
T. Rowe Price Asian ex-Jap Eq A USD22,28+1,33%+5,02%★★★★1,90%
T. Rowe Price EM Bd A USD21,63-0,53%-0,10%★★★1,25%
T. Rowe Price EM Eq A USD38,63+0,76%+1,58%★★★★1,90%
T. Rowe Price Euro Corp Bd A EUR16,97-0,02%-0,34%★★★★0,75%
T. Rowe Price Eurp Eq A EUR17,32-0,08%+10,97%★★★★1,50%
T. Rowe Price Eurp Smlr Cm Eq A EUR68,35+0,48%+7,59%★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Aggr Bd A USD19,99-0,42%-1,54%★★★★0,75%
T. Rowe Price Glb Foc Gr Eq A USD76,64+0,43%+5,42%★★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Growth Eq A USD65,45+0,01%+5,14%★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb HY Bd A USD33,80-0,65%+2,74%★★★1,15%
T. Rowe Price Glb Nat Res Eq A USD9,09+0,37%+20,86%★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Rl Estt Secs A USD29,02+0,03%+13,91%★★★1,60%
T. Rowe Price Japanese Equity A EUR15,86+1,19%-7,18%★★★★★1,60%
T. Rowe Price US Blue Chip Eq A USD78,92-0,15%+4,69%★★★★1,50%
T. Rowe Price US Eq A USD46,83-0,71%+12,53%★★★1,50%
T. Rowe Price US Lg Cap Gr Eq A USD68,62-0,16%+6,15%★★★★1,50%
T. Rowe Price US Lg Cap Val Eq A USD42,98-0,27%+21,46%★★★1,50%
T. Rowe Price US Smlr Cm Eq A USD77,26-0,01%+11,56%★★★★★1,60%
T.O Fonden17,25-+10,89%★★★★0,50%
Tellus Bank & Finansfond106,95-0,28%+21,76%-1,00%
Tellus Globala Investmentbolag284,99-0,52%+9,48%★★★★★0,90%
Tellus Midas192,43-0,38%+3,48%★★★★1,00%
Templeton Asian Bond A(acc)USD17,48-0,41%-1,22%0,75%
Templeton Asian Growth A(acc)USD47,88+0,08%+2,19%★★1,35%
Templeton Asian Smlr Coms A(acc)USD58,51+0,16%+17,40%★★★1,35%
Templeton BRIC A(acc)USD24,38+0,47%+7,18%★★★★1,60%
Templeton China A(acc)USD40,70+1,28%-1,73%-1,60%
Templeton Eastern Europe A(acc)EUR27,08+0,55%+17,71%★★1,60%
Templeton Em Mkts Smlr Coms A(acc)USD14,26+0,15%+14,11%★★★1,60%
Templeton Emerging Markets A(acc)USD55,32-0,17%+6,16%★★★★1,15%
Templeton Emerging Mkts Bd A(Qdis)USD9,84-0,47%+1,34%★★★1,00%
Templeton Euroland A (Acc) EUR23,28-0,36%+7,59%★★1,00%
Templeton European Opps A(acc)EUR13,99-0,40%+6,83%★★1,00%
Templeton Eurp Sm-Mid Cap A(acc)EUR37,12-0,53%+15,20%1,00%
Templeton Frontier Markets A(acc)USD19,25-0,22%+10,32%1,60%
Templeton Glb Climate Change A(Ydis)EUR26,98-0,71%+6,90%★★★1,00%
Templeton Global A(acc)USD47,42-0,86%+8,87%★★1,00%
Templeton Global Balanced A(acc)USD36,14-0,53%+9,06%★★0,80%
Templeton Global Bond (Euro) A(acc)EUR13,56-0,04%-0,09%★★0,75%
Templeton Global Bond A(acc)EUR23,25-0,40%-0,95%★★0,75%
Templeton Global Equity Inc A(acc)USD16,98-0,71%+11,32%1,00%
Templeton Global High Yield A(acc)USD16,38-0,25%+3,57%0,85%
Templeton Global Income A(acc)USD21,12-0,63%+7,08%0,85%
Templeton Global Smaller Coms A(acc)USD58,81-0,22%+17,12%★★★1,00%
Templeton Global Ttl Ret A(acc)USD27,90-0,35%+0,90%★★0,75%
Templeton Growth (Euro) A(acc)EUR18,71-0,56%+9,58%★★1,00%
Templeton Latin America A(acc)USD62,62+0,17%+3,84%★★★1,40%
Tenoris One104,17+0,49%+4,00%-1,00%
THEAM Quant Equity World GURU C USD Acc195,54+0,75%+18,55%1,40%
THEAM Quant-Eq Eurp Guru C EUR Cap209,92+0,57%+12,69%★★1,25%
Thematica – Future Mobility Retl SEK Acc251,51+0,58%-1,38%-1,50%
Threadneedle (Lux) Amer Smlr Com 1U USD17,90+0,11%+19,48%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) American Abs Alp AU17,36-0,43%+0,70%-1,50%
Threadneedle (Lux) American AU111,56-0,38%+12,35%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) American Select AU38,37-0,59%+9,86%★★1,50%
Threadneedle (Lux) Asia Equity Inc AU123,07-1,27%+7,57%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Enhanced Cmdts AU11,23+1,03%+20,89%-1,75%
Threadneedle (Lux) European Select AE30,57+0,22%+10,05%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) European Strat Bd AE31,13+0,07%+0,77%★★★★0,90%
Threadneedle (Lux) Gb Ed Alp 8U USD Acc6,78-0,39%+6,00%★★★★0,75%
Threadneedle (Lux) Glb Dyn RlRet AU USD43,50-0,08%+1,68%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Glb Smlr Coms AE46,62-0,56%+3,85%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Glbl Mlt Ast Inc AU20,79-0,20%+5,85%★★1,25%
Threadneedle (Lux) Global Eq Inc 1U USD13,21-0,13%+13,45%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Global Focus AU100,05-0,21%+6,71%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Global Tech AU USD87,99-0,52%+11,40%★★★★1,65%
Threadneedle (Lux) Pan Eur Eq Dv 1E EUR2,06+0,04%+12,51%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Pan Eurp SmCp Opps AE55,42-0,00%+8,22%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) US Contr Cr Eqs AU54,72-0,21%+13,62%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) US Hi Yld Bd AU38,65-0,10%+2,29%★★★1,25%
Threadneedle(Lux) Emerging Mkt Dbt AU81,19+0,09%-1,15%★★★1,35%
Threadneedle(Lux) Gl EM ST Bds AU18,75+0,02%+1,11%★★★1,30%
Threadneedle(Lux) Global Em Mkt Eqs AU67,51+0,36%+1,14%★★★1,50%
Threadneedle(Lux)Pan Eurp ESG Eqs AE EUR81,13-0,06%+12,79%★★1,30%
Tillväxt 75 - A261,18+0,72%+5,05%-1,75%
TIN Ny Teknik A219,51+0,94%+0,16%-1,50%
TIN World Tech A120,15+0,86%-6,12%-1,50%
Trigon Dividend C18,70+0,42%+14,22%★★★2,00%
Trigon New Europe E EUR36,56+0,89%+14,04%★★★★2,00%
Tundra Sustainable Frontier Fund A SEK223,58-0,37%+9,04%★★★★★2,50%
UB Amerika A183,67-0,25%+11,95%1,00%
UB Asia REIT Plus A141,84+0,35%+4,27%★★★1,70%
UB EM Frontier Real Assets A Tillväxt87,90+0,18%-1,28%-1,70%
UB EM Infra A124,31+0,36%+2,63%★★1,70%
UB Europa REIT A164,90+0,90%+8,72%★★1,20%
UB Global REIT A142,76+0,86%+11,73%1,40%
UB Infra A169,80+0,13%+7,92%★★★1,40%
UB Nordamerika REIT A128,63+0,03%+16,00%★★1,20%
UBAM Abs Ret Low Vol Fxd Inc APC EUR101,64+0,03%+0,62%★★0,50%
UBAM Europe 10-40 Convertible Bd AC EUR128,39+0,04%+0,69%★★★0,90%
UBAM Global Convertible Bond AC EUR152,21-0,04%-2,10%★★★★1,00%
UBAM Global High Yield Solution AHC SEK1 133,8-0,36%+1,52%-0,40%
UBAM SNAM Japan Equity Sust AHC SEK1 220,4+3,56%+12,01%-1,50%
UBS (Lux) BF AUD P-acc558,02+0,18%-0,86%-0,65%
UBS (Lux) BF CHF P-acc2 616,9+0,08%-0,64%★★0,65%
UBS (Lux) BF EUR Flexible P acc444,01-0,09%-2,37%★★★★★0,72%
UBS (Lux) BF Euro Hi Yld € P-acc223,65+0,09%+2,83%★★★1,01%
UBS (Lux) BF Global Flex (EUR H) P acc137,18+0,01%-1,71%★★★★★0,95%
UBS (Lux) BS Asian HY $ P-acc166,01-0,04%+2,72%★★★★1,12%
UBS (Lux) BS China Fxd Inc ¥ USD P acc112,28+0,09%+4,55%★★★0,92%
UBS (Lux) BS Global Dyn $ P-acc129,74-0,03%+0,73%★★★★1,12%
UBS (Lux) BS USD Corp $ P-acc21,18-0,07%-2,41%★★★0,91%
UBS (Lux) BS USD High Yield $ P acc329,91-0,07%+2,80%★★★1,01%
UBS (Lux) BS € Corp Sust € P-acc15,92-0,03%-0,51%★★0,91%
UBS (Lux) EEF Glbl Bd $ P Acc1 934,2+0,09%-0,22%★★1,44%
UBS (Lux) EF Biotech (USD) P-acc755,75+0,33%-6,06%★★★★1,63%
UBS (Lux) EF China Oppo(USD) P USD acc2 027,7+0,60%-2,11%★★★★★1,87%
UBS (Lux) EF Euro Countrs Oppo (EUR) P127,40-0,04%+10,02%★★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Glb Sust (USD) P-acc1 388,9+0,24%+11,19%★★★★1,39%
UBS (Lux) EF Greater China (USD) P662,67+0,23%-0,99%★★★★1,87%
UBS (Lux) EF Health Care (USD) P384,75+0,01%+7,27%★★★1,63%
UBS (Lux) EF Japan (JPY) P12 297+1,37%-0,01%★★★★1,20%
UBS (Lux) EF Mid Caps Europe (EUR) P1 536,0-0,06%+12,61%★★★★1,54%
UBS (Lux) EF Mid Caps USA (USD) P3 145,5-0,87%+1,75%★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Small Caps USA (USD) P1 445,8+0,24%+2,71%★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Tech Opp (USD) P acc719,18+0,02%+7,14%★★★1,63%
UBS (Lux) Eq Eurp Opp Sst (EUR) P acc1 081,7+0,11%+8,16%★★★★★1,42%
UBS (Lux) Eq Fd EM Sst Ldrs (USD) P197,48+1,26%+1,14%-1,63%
UBS (LUX) Equity - US Sust (USD) P Acc287,07-0,22%+12,86%★★1,32%
UBS (Lux) ES All China (USD) P acc141,34+0,15%-2,14%-1,72%
UBS (Lux) ES As Smlr Coms (USD) P-acc269,12+1,51%+1,06%★★★★1,54%
UBS (Lux) ES Euro Countrs Inc€ P-acc116,90+0,24%+10,53%★★1,28%
UBS (Lux) ES German HiDiv € P-acc215,91-0,01%+13,33%★★1,44%
UBS (Lux) ES Glbl Imp (USD) EUR H P Acc123,36+0,07%+8,40%-1,24%
UBS (Lux) ES Russia (USD) P-acc163,48+0,13%+17,25%★★★★1,87%
UBS (Lux) ES Small Caps Europe EUR P Acc508,17-0,37%+12,74%★★★1,54%
UBS (Lux) ES US Opp $ P Acc505,19-0,10%+14,79%★★1,31%
UBS (Lux) ES US Ttl Yld $ P-acc250,64-0,24%+18,48%★★1,20%
UBS (Lux) ES USA Growth $ P-acc62,12-0,72%+4,60%★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Asian Eqs $ USD P Acc312,31+1,34%+1,00%★★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Eurp Eq Val Opp EUR P-acc22,02+0,17%+19,98%1,63%
UBS (Lux) KSS Glbl Allc (EUR) P16,84+0,03%+4,14%★★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Global Eqs $ EUR P-acc31,38+0,09%+13,70%★★★1,63%
UBS (Lux) Money Market CHF P-acc1 109,7+0,10%-0,75%-0,04%
UBS (Lux) SF Balanced $ P-acc3 878,6+0,10%+5,89%★★★★1,30%
UBS (Lux) SF Balanced (CHF) P-acc2 238,6+0,27%+3,42%★★★1,30%
UBS (Lux) SF Balanced (EUR) P-acc2 985,3+0,07%+4,90%★★★1,30%
UBS (Lux) SF Equity (CHF) P-acc902,52+0,25%+7,05%-1,54%
UBS (Lux) SF Equity (EUR) P-acc575,26+0,14%+9,28%-1,54%
UBS (Lux) SF Equity (USD) P-acc1 516,8+0,04%+10,05%-1,54%
UBS (Lux) SF Fixed Income $ P-acc2 795,6-0,05%+0,26%★★★0,86%
UBS (Lux) SF Fixed Income (CHF) P-acc1 763,9+0,10%-1,51%★★0,86%
UBS (Lux) SF Fixed Income (EUR) P-acc2 607,6+0,03%-0,55%★★0,86%
UBS (Lux) SF Growth $ P-acc4 833,8+0,05%+7,83%★★★★1,44%
UBS (Lux) SF Growth (CHF) P-acc2 757,1+0,22%+5,04%★★★1,44%
UBS (Lux) SF Growth (EUR) P-acc3 963,2+0,11%+7,02%★★★1,44%
UBS (Lux) SF Yield $ P-acc3 919,7+0,01%+4,48%★★★★1,15%
UBS (Lux) SF Yield (CHF) P-acc2 304,9+0,16%+1,73%★★★1,15%
UBS (Lux) SF Yield (EUR) P-acc3 648,8+0,06%+3,32%★★★1,15%
UBS European Opportunity Uncons EUR PAcc263,31+0,38%+8,77%★★★★★1,63%
UBS Global Emerging Market Opp USD P Acc201,82+1,20%+1,06%★★★1,54%
UBS Global Emerging Mkts Opp P USD189,01+1,23%+0,93%★★★★1,72%
UBS(Irl) Ccy Allc Ret Strat SEKH P Acc623,37+1,18%-2,36%-1,50%
UBS(LUX) ES Glb Hi Div USD P-acc212,53+0,02%+13,14%★★★★1,20%
UBS(Lux) Invm CHN A Opp USD P Acc USD410,29-0,18%-1,60%★★★★★1,60%
VanEck - Emerging Markets Eq UCITS R2SEK109,41+0,28%+2,07%-1,70%
Vanguard Em Mkts Stk Idx $ Acc249,00+1,01%+4,65%★★★0,23%
Vanguard ESG Dev Wld All Cp Eq Idx$Acc186,55-0,79%+9,39%★★★★0,20%
Vanguard European Stock Idx USD Acc30,35-0,07%+13,52%★★★★0,12%
Vanguard Eurozone Stock Idx USD Acc300,70+0,10%+13,99%★★★★0,12%
Vanguard Global Small-Cap Idx USD Acc357,19-0,58%+13,83%★★★★0,29%
Vanguard Japan Stock Index Inv USD Acc273,06+1,24%+1,74%★★★0,16%
Vanguard Pac ex-Japan Stk Idx USD Acc318,39+0,63%+11,75%★★★0,16%
Vanguard SRI €pean Stk $ Acc141,77+0,15%+13,67%★★★★0,14%
Vanguard U.S. 500 Stk Idx $ Acc48,00-1,46%+11,33%★★★★0,10%
Vinga Corporate Bond A106,54+0,06%+3,81%-1,25%
Vontobel Asia Pacific Equity B USD694,70+0,69%+1,98%★★★★1,65%
Vontobel Clean Technology B EUR467,92-0,74%+3,83%★★★★1,65%
Vontobel Commodity H Hedged SEK633,33+0,97%+30,82%-1,50%
Vontobel Emerging Markets Eq B USD964,68+0,47%+1,98%★★★1,65%
Vontobel Emerging Mkts Dbt H Hdg EUR123,04+0,16%+1,20%★★1,10%
Vontobel European Equity B EUR364,24-0,09%+7,29%★★1,65%
Vontobel Global Equity B USD408,65-0,28%+6,12%★★★★1,65%
Vontobel Global Equity Income B USD320,19-0,19%+10,58%★★★1,50%
Vontobel mtx China Leaders B USD289,38+0,57%-0,90%★★★1,75%
Vontobel mtx Sust AsLdrs ExJpn B USD482,06+1,37%+2,28%★★★★1,65%
Vontobel mtx Sust EmMkts Ldrs B SEK139,44+0,35%+0,53%★★★★★1,65%
Vontobel Ttfr Abs Ret Crdt H Hdg EUR104,48+0,05%+0,90%-0,80%
Vontobel TwentyFour StratInc H Hdg EUR116,37+0,06%+1,76%★★★★1,20%
Vontobel US Equity B USD1 927,1-0,56%+8,90%★★★1,65%
Wellington Climate Stgy D Uh Acc17,28-0,77%+10,69%-0,65%
Wellington Emerg Lcl Dbt NR USD Acc UnH10,21-0,16%-2,86%★★1,20%
Wellington Eurp Contrarian Val € DAccUnH12,57+0,20%+24,82%0,70%
Wellington Glb Hlthcr Eq $ D Acc UnH48,14-0,04%-0,53%★★★★1,25%
Wellington Glbl Quality Gr D USD Acc Uh24,54-0,40%+6,87%★★★★0,75%
Wellington Global Impact D USD Acc19,78-0,49%+4,85%★★★★0,65%
Wellington Global Research Eq D USD Acc18,71-0,26%+8,86%★★★★0,75%
Wellington US Research Eq D $ Acc57,95-0,39%+10,20%★★★★0,60%
Wells Fargo (Lux) WF China Eq A SEK Acc2 220,3+1,10%+5,73%★★★★1,50%
Wells Fargo (Lux) WF EM Eq A USD Acc146,11-0,14%+2,41%★★★★1,90%
Wells Fargo (Lux) WF EM Eq Inc AUSD Acc153,04-0,64%+6,35%★★1,85%
Wells Fargo (Lux) WF Global Eq AUSD Acc203,57-0,48%+11,57%★★★1,60%
Wells Fargo (Lux) WF USAllCpGr A USD Acc505,11-0,68%-3,19%★★★★★1,60%
Wells Fargo (Lux) WF USLrgCpGr AUSD Acc384,64-0,47%+1,87%★★★1,50%
Wells Fargo (Lux) WF-US ST HY Bd A USD A127,11-0,08%+3,46%★★1,30%
White Fleet - Finserve Gbl Esports R SEK108,66-0,33%+0,53%-1,75%
XACT Bear24,61-2,63%-27,77%-0,60%
XACT Bear 214,58-3,47%-35,53%-0,60%
XACT Bull647,44+2,55%+34,72%-0,60%
XACT Bull 21 403,9+3,41%+48,28%-0,60%
XACT Norden (UCITS ETF)17,01+0,81%+19,87%★★★0,15%
XACT Norden Högutdelande134,08+0,80%+16,06%★★0,30%
XACT Obligation (UCITS ETF)103,63+0,02%-0,96%★★★0,10%
XACT OBX (UCITS ETF)91,54+3,44%+19,85%★★0,30%
XACT OBX Bear16,43-3,05%-18,10%-0,80%
XACT OBX Bull226,00+3,85%+31,52%-0,80%
XACT OMXC25 (UCITS ETF)172,90+1,37%+7,07%-0,20%
XACT OMXS30290,92+1,77%+23,16%★★★0,10%
XACT Svenska Småbolag (UCITS ETF)273,75+2,77%+16,71%★★0,30%
XACT Sverige (UCITS ETF)622,25+1,69%+21,22%★★★0,15%
Ålandsbanken Euro Bond B35,07+0,03%+1,79%★★★★★0,69%
Ålandsbanken Euro High Yield B45,87+0,05%+3,23%★★1,00%
Ålandsbanken Europa Aktie B40,02+0,05%+14,05%★★1,40%
Ålandsbanken Global Aktie B15,31-0,23%+10,23%★★1,81%
Ålandsbanken Green Bond ESG B105,50+0,05%+1,43%-0,70%
Ålandsbanken Kort Företagsränta26,56+0,03%+1,33%★★★★★0,45%
Ålandsbanken Norden Aktie EUR152,81+0,11%+17,28%1,40%
Ålandsbanken Nordiska Småbolag B209,09+0,14%+25,63%-1,60%
Ålandsbanken Premium 30 B30,54+0,03%+6,59%★★★1,30%
Ålandsbanken Premium 50 B33,40+0,03%+8,88%★★★1,50%
Öhman Etisk Emerging Markets A241,05+0,06%+0,58%★★★★★0,90%
Öhman Etisk Index Europa183,24+0,17%+12,09%★★★★0,65%
Öhman Etisk Index Japan128,32-0,02%-1,91%★★★0,65%
Öhman Etisk Index Pacific302,09+0,05%+8,70%★★★★★0,65%
Öhman Etisk Index Sverige A377,88-0,45%+16,98%★★★0,48%
Öhman Etisk Index USA A329,12-0,45%+11,11%★★★★0,65%
Öhman FRN Hållbar A112,450,00%+0,94%★★★0,60%
Öhman Företagsobligation Hållbar A121,39-0,02%+0,22%★★0,60%
Öhman Företagsobligationsfond A122,83+0,02%+1,24%★★★1,00%
Öhman Global Growth1 166,2-0,49%+0,82%★★★★★1,80%
Öhman Global Hållbar A330,30-0,15%+6,47%★★★★★1,25%
Öhman Global Marknad Hållbar A162,84-0,29%+9,63%★★★★★0,40%
Öhman Global Småbolag Hållbar A131,25-0,08%+14,24%-1,50%
Öhman Grön Obligationsfond A103,710,00%+0,31%★★★0,60%
Öhman Kort Ränta A95,520,00%-0,06%-0,10%
Öhman Navigator A127,48-0,11%+7,94%★★★★1,50%
Öhman Obligationsfond SEK A101,22-0,02%-0,84%★★★0,30%
Öhman Realräntefond A120,27-0,04%+0,58%★★★★0,50%
Öhman Räntefond Kompass Hållbar A105,58+0,01%+0,69%★★★★★0,60%
Öhman Småbolagsfond A6 642,2+0,18%+11,41%★★1,50%
Öhman Sverige Fokus D150,95-0,20%+14,34%★★1,00%
Öhman Sverige Hållbar A201,63-0,19%+13,45%1,25%
Öhman Sverige Marknad Hållbar A153,56-0,45%+17,05%★★★0,30%
Öhman Sweden Micro Cap A1 763,6+0,29%+13,05%★★★1,50%
Aktuella fondkurser för samtliga bolag på svenska marknaden.
Informationen är fördröjd med 15 minuter och levereras av Millistream.

Det verkar som att du använder en annonsblockerare

Om du är prenumerant behöver du logga in för att fortsätta. Vill bli prenumerant kan du läsa Di Digitalt för 197 kr inkl. moms de första 3 månaderna.

  • Full tillgång till di.se med nyheter och analyser

  • Tillgång till över 1100 aktiekurser i realtid

  • Innehållet i alla Di:s appar, tjänster och nyhetsbrev

3 månader för
197 kr
Spara 1000 kr

Prenumerera

Redan prenumerant?