1515

Alla fonder och indexfonder

Sök efter fond eller förvaltare

FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
AB - Short Dur Bd Port A DIST7,58+0,54%+5,33%1,10%
AB American Gr Ptf A Acc179,93-0,72%+26,80%★★★★1,50%
AB American Income A Inc6,90+0,46%+6,29%★★★★1,10%
AB China Low Vol Eq Portf A Acc63,35+1,61%-5,92%★★★1,70%
AB Concntr Glbl Eq A USD Acc38,90-0,56%+21,25%★★★1,70%
AB Emerging Markets Debt A2 Acc30,82+0,44%+6,16%★★★1,10%
AB Emerging Markets Gr A Acc46,32+0,81%+1,77%★★★1,70%
AB European Eq Ptf A Acc19,52-0,35%+18,86%★★★★1,50%
AB European Income A Inc6,86+0,17%+1,89%★★★★1,10%
AB Eurozone Eq Ptf AX Acc16,12-0,49%+15,65%★★★1,50%
AB Global Core Eq RX EUR Acc350,11-0,35%+20,22%★★★★1,75%
AB Global Equity Blend A Acc24,71-0,33%+22,70%★★★★1,60%
AB Global High Yield A Inc3,25+0,62%+9,32%★★1,37%
AB Global Value A Acc21,63-0,34%+22,19%★★★1,50%
AB International HC A Acc454,18+0,20%+22,70%★★★★★1,76%
AB International Tech A Acc800,95-0,37%+22,37%★★★★★2,00%
AB Mortgage Income AX Inc5,02+0,51%+8,17%★★1,05%
AB SICAV I Stbl Glbl Tmtc Prflio AX USD134,74-0,48%+23,42%★★★★1,70%
AB Sustainable US Tmtc A USD44,23-0,23%+24,34%★★★1,50%
AB US High Yield A2 SEK H Acc112,11-0,04%+4,76%-1,20%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
Acadian Emerg Mkts Eq II A USD Acc19,99+0,19%+16,66%★★★1,50%
Adrigo Small & Midcap L/S189,40-+0,24%-1,00%
AGCM Asia Dividend RC1 SEK108,10-0,57%+8,62%-1,15%
AGCM Asia Growth RC SEK171,28-0,79%-0,55%★★1,85%
AGCM China Stars RC1 SEK120,60-0,90%-2,45%★★1,35%
Agenta Alternativa Investeringar A117,10-+6,80%-0,24%
Agenta Alternativa Räntor130,69-+3,04%★★★0,24%
Agenta Globala Aktier386,52-+21,50%★★★★0,24%
Agenta Räntor129,07-+0,10%★★★★★0,12%
Agenta Svenska Aktier490,11-+27,65%★★★★0,24%
Agenta Tillväxtmarknader221,00-+11,57%★★★★0,24%
Aktia Capital B5,81+0,59%+27,30%★★★★1,83%
Aktia Corporate Bond+ B2,09+0,28%+2,45%★★★★★0,65%
Aktia Emerging Market Bond+ B2,09+0,13%+0,54%★★★★★0,90%
Aktia Emerging Market LC Frontier Bd+ B1,31+0,57%+11,00%★★★★★1,49%
Aktia Emerging Market Local Ccy Bd B1,78+0,27%+1,99%★★★★1,13%
Aktia Eurooppa B0,49+0,48%+11,24%★★★1,87%
Aktia Europe Small Cap B1,98+0,24%+11,05%★★1,99%
Aktia European High Yield Bond+ B1,06+0,32%+5,21%-0,80%
Aktia Nordic B3,94+0,94%+23,11%★★★★★1,86%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
Aktia Nordic Micro Cap B3,95+0,68%+32,27%★★★★★1,99%
Aktia Nordic Small Cap B6,62+0,75%+18,81%★★★★1,99%
Aktie-Ansvar Avkastningsfond116,870,00%+0,78%★★0,60%
Aktie-Ansvar Europa150,88-0,19%+24,58%★★1,40%
Aktie-Ansvar Räntestrategi103,880,00%+2,24%-0,80%
Aktie-Ansvar Saxxum Aktiv A144,06-0,02%+1,80%1,40%
Aktie-Ansvar Sverige A831,34-0,52%+19,49%★★1,40%
Aktie-Ansvar Total115,65+0,45%+15,94%-1,40%
Aktiehuset Fond105,93+0,10%+23,00%-0,90%
Aktieportföljen2 869,9-0,09%+20,65%-1,00%
Aktiespararna Direktavkastning A192,26-0,81%+24,05%★★★0,30%
Aktiespararna Småbolag Edge113,27+0,26%--0,30%
Aktiespararna Topp Sverige Hållbar A25,93-0,92%+25,15%★★0,30%
Aktiv Påverkan R2 - A113,70+0,09%+5,14%-1,40%
Aktiv Påverkan R5 - A153,96+0,44%+22,01%-1,75%
Alcur182,75-+3,15%-1,00%
Alcur Grow B129,40-+29,40%-1,60%
Alcur Select315,54-+16,64%-1,00%
Alfred Berg Aktiv2 192,9-0,67%+22,63%★★★★1,50%
Alfred Berg EUR IG Corporate Bond Fund H99,50+0,18%+1,12%-0,65%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
Alfred Berg Gambak48 751-0,36%+21,92%★★★★★2,00%
Alfred Berg Global702,79+0,49%+22,93%★★★1,00%
Alfred Berg Income126,42+0,07%+8,57%★★0,80%
Alfred Berg Likviditet Pluss Acc101,00+0,09%+4,81%-0,40%
Alfred Berg Nordic Gambak C174,79+0,76%+20,33%-2,00%
Alfred Berg Nordic High Yield ACC122,93+0,17%+18,41%-0,80%
Alfred Berg Nordic High Yield ESG D103,47+0,13%--1,00%
Alfred Berg Nordic IG Long Duration ACC98,83-0,55%+2,71%-0,50%
Alfred Berg Nordic IG Mid Duration ACC102,82-0,08%+4,79%-0,50%
Alfred Berg Nordic Investment Grade ACC111,60+0,09%+5,81%★★0,40%
Alfred Berg Nordic Small Cap ESG A152,83-0,42%+10,09%-1,75%
Alfred Berg Nordisk Likviditet Pluss ACC101,76+0,10%+5,60%-0,40%
Alfred Berg Norge C1 327,8-0,69%+22,70%★★★★1,20%
Alfred Berg Obligasjon ACC100,15-0,14%+4,03%-0,50%
Alfred Berg Obligasjon C120,90-0,03%+4,18%★★★★0,50%
Alfred Berg Teknologi D122,49+1,39%--1,50%
Alger American Asset Growth A US138,18-0,29%+23,53%★★★★1,75%
Alger Dynamic Opportunities A US21,05+1,02%+19,94%-1,75%
Alger Emerging Markets A US22,66+0,49%+10,59%★★★★1,75%
Alger Small Cap Focus A EUH30,71+1,40%+3,38%-1,75%
Allianz All China Equity AT USD16,23-1,08%-6,91%★★★★★2,25%
Allianz Asian Small Cap Equity AT15 USD21,62+1,10%+33,71%★★★★★2,05%
Allianz China A Opportunities AT USD8,43-0,90%--2,25%
Allianz China A Shares AT USD18,30-1,30%+0,31%★★★★★2,25%
Allianz China Equity A USD78,86+1,63%-6,27%★★★2,25%
Allianz China Strategic Bond A USD8,41-0,29%+1,30%0,65%
Allianz Clean Planet AT USD13,49+0,39%+15,61%-1,95%
Allianz Climate Transition AT EUR149,66+0,82%+17,07%★★1,80%
Allianz Cyber Security AT USD Acc11,59+1,77%--1,75%
Allianz Emerging Asia Equity A USD92,42+0,47%+4,29%★★★2,25%
Allianz Emerging Markets SRI Bd AT H2SEK1 057,1-0,17%-2,40%-1,45%
Allianz Euro High Yield Bond A EUR119,10+0,37%+3,91%★★★1,35%
Allianz Europe Equity Gr Sel AT EUR263,73+1,16%+33,41%★★★★1,80%
Allianz Europe Equity Growth AT EUR443,79+1,23%+32,11%★★★★1,80%
Allianz Europe Equity SRI A EUR164,16+0,83%+18,26%★★★1,80%
Allianz Europe Small Cap Equity AT EUR379,73+1,36%+22,79%★★2,05%
Allianz European Equity Div AT EUR276,41+0,29%+12,74%★★1,80%
Allianz Flexi Asia Bond AT USD11,99+0,29%+1,28%1,50%
Allianz Food Security AT USD11,34+1,07%+10,94%-1,95%
Allianz GEM Equity High Div AT EUR136,13-0,38%+14,25%★★★★2,25%
Allianz German Equity AT EUR228,93+0,85%+12,69%★★★★1,80%
Allianz Global Artfcl Intlgc AT EUR294,59+0,65%+18,08%★★★★★2,05%
Allianz Global Equity Growth AT USD14,47+0,96%+25,43%★★★★1,80%
Allianz Global Equity Insights A EUR190,47+0,10%+33,84%★★★★★2,05%
Allianz Global High Yield A USD10,85+0,54%+9,38%★★★1,35%
Allianz Global Metals and Mining A EUR56,41-2,92%+13,50%★★★1,80%
Allianz Global Small Cap Equity AT USD19,61+0,85%+17,77%★★★★2,05%
Allianz Global Sustainability A EUR41,64+0,46%+27,50%★★★★1,80%
Allianz Global Water AT EUR165,15-0,03%+27,05%★★★2,05%
Allianz Green Bond AT3 H2 SEK1 113,0-0,10%-0,89%-0,79%
Allianz Income and Growth AT USD24,90+0,74%+15,70%★★★★★1,50%
Allianz Japan Equity A USD27,81+0,61%+19,90%★★★1,80%
Allianz Little Dragons A2 EUR362,67+0,61%+16,38%★★2,25%
Allianz Pet and Animal Wlb AT EUR180,30+0,98%+22,85%-2,05%
Allianz Positive Change AT USD12,19+0,95%+16,35%-1,95%
Allianz Smart Energy AT USD18,59+0,54%+16,47%-1,95%
Allianz Strategic Bond AT H2-EUR119,79+0,31%-5,99%-1,09%
Allianz Thailand Equity A EUR585,03-0,37%+7,88%★★★★2,25%
Allianz US Equity Fund AT USD28,98+0,64%+24,89%★★1,80%
Allianz US High Yield AM USD6,72+0,54%+9,82%★★1,19%
Alpcot Equities R122,09-1,51%+15,41%★★1,75%
Alpcot Fixed Income R120,52+0,38%+6,29%★★★★★-
Alternative R2 - A109,58-0,01%+9,33%-1,40%
Alternative R5 - A136,95+0,35%+22,58%-1,75%
AMF Aktiefond Asien Stilla havet290,58+0,52%+8,58%★★★★0,40%
AMF Aktiefond Europa267,97-0,18%+15,29%★★★★0,40%
AMF Aktiefond Global266,88-0,08%+21,75%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Nordamerika427,72-0,02%+30,15%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Småbolag1 602,1+0,68%+36,22%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Sverige959,35-0,29%+29,65%★★★0,40%
AMF Aktiefond Tillväxtmarknader118,82+0,43%+6,45%-0,40%
AMF Aktiefond Världen612,17-0,21%+26,29%★★★0,40%
AMF Balansfond381,61-0,16%+16,31%★★★★★0,40%
AMF Företagsobligationsfond102,800,00%+1,20%★★0,10%
AMF Räntefond Kort111,410,00%-0,04%-0,10%
AMF Räntefond Lång151,41-0,10%-0,23%★★★★★0,10%
AMF Räntefond Mix119,58-0,09%-1,17%-0,10%
Amundi Fds Cash USD A2 USD C109,37+0,55%+5,84%-0,30%
Amundi Fds China Equity A USD C21,53+1,82%-10,39%★★★1,80%
Amundi Fds EM Hrd Ccy Bd A2 EUR C102,63+0,21%+0,66%★★1,30%
Amundi Fds Em Mkts Eq Foc A2 USD C149,35+0,56%+6,76%★★★★1,85%
Amundi Fds Emerging Wld Eq A USD C136,68+0,44%+7,54%★★★1,70%
Amundi Fds Equity Jpn Trgt A JPY C23 877+1,04%+14,13%1,80%
Amundi Fds Equity MENA A USD C202,20+1,06%+34,94%★★★★1,70%
Amundi Fds Euro Govt Bd A EUR C140,05+0,23%-1,39%★★★0,80%
Amundi Fds Euro HY Bd A EUR C23,79+0,31%+4,38%★★★1,20%
Amundi Fds Euroland Equity A EUR C9,87-0,49%+21,51%★★★★1,50%
Amundi Fds Eurp Equity Cnsv A2 EUR C121,03-0,39%+16,92%-1,65%
Amundi Fds Glbl Eq Cnsrv A USD C212,83+0,05%+14,26%★★1,30%
Amundi Fds Glbl Eq Dyn Mlt Facs A USD C149,52+0,55%+22,72%★★0,70%
Amundi Fds Global Corp Bd A2U D103,31+0,42%+6,22%-1,00%
Amundi Fds Global Mlt-Asst A EUR C124,56-0,00%+11,00%★★★★1,50%
Amundi Fds Japan Eq Emggmt AE EUR C144,52+0,91%+10,31%-1,40%
Amundi Fds Japan Equity Val A2 JPY C15 517+0,65%+18,81%★★1,50%
Amundi Fds Latin Amer Eq A USD C432,80-2,33%+2,50%★★★1,70%
Amundi Fds Mlt Asst Sust Fut A EUR C109,74+0,09%+4,83%★★★★★1,20%
Amundi Fds Multi-Strat Gr A EUR C76,87-0,13%+3,22%★★★★★1,15%
Amundi Fds Pio US Bond A2 EUR H C55,71+0,17%+1,17%-0,90%
Amundi Fds Pio US Eq Rsrch Val A USD C238,02-0,27%+22,85%★★★1,50%
Amundi Fds Pio US S/T Bond A2 USD C6,95+0,54%+6,21%★★★0,90%
Amundi Fds Polen Cptl Glbl Gr A2 USD C20,26-0,59%+20,71%★★★★1,80%
Amundi Fds SBI FM India Eq A USD C361,18+0,32%+30,81%★★★★1,70%
Amundi Fds Volatil Wld A USD C103,47+0,70%+0,84%-1,20%
Amundi Fds WellsFargo US Eq MdCp A$ C246,19-0,16%+22,54%★★1,70%
Amundi IS Amundi MSCI Europe SRI AE C150,54-0,81%+22,24%-0,20%
Amundi IS Amundi MSCI USA SRI AE C171,53-0,10%+24,70%-0,20%
Amundi IS Amundi MSCI Wld SRI AE C160,44+0,49%+23,35%-0,20%
Amundi IS MSCI Emerging Markets I13SK-C119,58+0,74%+6,60%-0,06%
Amundi IS MSCI EMs SRI AE C124,19-0,10%+7,95%-0,35%
Amundi IS MSCI World I13SK-C143,25-0,30%+23,17%★★★★0,07%
Ancoria Fastighet95,94+0,45%+32,43%-1,50%
Ancoria Indien286,32+0,50%+27,26%-1,50%
Ancoria Kina249,73-0,66%-9,86%-1,50%
Ancoria Sparfonden189,42+0,21%+7,65%-1,50%
Ancoria Thailand231,39+0,51%+6,17%-1,50%
Ancoria USA419,41+0,76%+22,98%-1,50%
Ancoria Utdelningsaktier Europa216,50-0,16%+13,71%-1,50%
Ancoria Utdelningsaktier Sverige382,09+0,58%+20,21%-1,50%
Ancoria/ Carnegie Småbolagsfond452,56+0,74%+21,26%-1,50%
Ancoria/Carnegie Corporate Bond138,78-0,01%+2,49%-0,35%
AP7 Aktiefond497,62-0,20%+24,27%★★★★★0,12%
AP7 Räntefond112,63-0,04%-0,32%0,05%
Arctic Aurora LifeScience A SEK1 282,2+0,43%+12,00%-2,00%
Arctic Nordic Corporate Class A1 605,9-0,33%+11,33%★★★★0,50%
Arctic Nordic Equities A SEK1 305,8+0,33%+24,14%1,50%
Arctic Norwegian Equities A2 669,0+0,09%+14,62%★★★1,75%
Arctic Norwegian Value Creation A2 292,1+0,19%+23,16%★★★★1,50%
Arctic Return Class L SEK hdg1 036,5+0,03%+1,47%-0,40%
AS SICAV I All China Equity A Acc USD35,93-0,26%-11,77%★★★1,75%
AS SICAV I American Focused Eq A Acc USD48,26+0,68%+25,73%1,50%
AS SICAV I Asia Pac Eq A Acc USD112,79+0,95%+5,04%★★★1,75%
AS SICAV I Asn Smllr Coms A Acc USD60,18+0,43%+17,74%★★★1,75%
AS SICAV I EM Corp Bd A Acc USD16,40+0,44%+7,37%★★★1,50%
AS SICAV I EM Infras Eq S Acc USD9,35+0,53%+6,08%★★1,92%
AS SICAV I EM LcCy Bd A Acc USD9,76+0,37%+0,27%★★1,50%
AS SICAV I Em Mkts Eq A Acc USD92,42+1,00%+5,46%★★★1,75%
AS SICAV I EM Smlr Coms A Acc USD27,09+0,38%+26,70%★★★1,75%
AS SICAV I Estn Eurp Eq S Acc EUR135,78-0,03%+32,37%★★★★1,92%
AS SICAV I Euro Govt Bd A Acc EUR559,22+0,14%-2,79%★★★0,60%
AS SICAV I European Eq A Acc EUR79,88+0,22%+17,12%★★★1,50%
AS SICAV I Eurp Eq Div S Acc EUR245,75-0,05%+17,92%★★★1,92%
AS SICAV I Eurp Eq Ex UK A Acc EUR21,85+0,42%+20,44%★★★★1,50%
AS SICAV I Frntr Mkts Bd A Acc H SEK115,24-0,09%+4,87%-1,50%
AS SICAV I Global Inno Eq A Acc USD13,58+1,32%+22,37%★★★1,75%
AS SICAV I Indian Equity A Acc USD224,02+0,44%+28,48%★★★★1,75%
AS SICAV I Japanese Eq A Acc JPY677,89+0,80%+12,59%★★★1,50%
AS SICAV I Jpn SmlrComs A Acc JPY2 172,9+1,03%+11,77%★★★1,50%
AS SICAV I Latin Amer Eq S Acc USD3 237,7-1,55%-2,45%★★★1,92%
AS SICAV I Mltfct Glbl Eq A Acc EUR22,48-0,16%+22,93%★★★0,50%
AS SICAV I Sel EM Bd A Acc USD49,49+0,35%+5,32%★★★1,50%
AS SICAV I SelEuro HYBd A Acc EUR25,47+0,29%+5,50%★★★1,25%
AS SICAV I USD Crdt Bd A Acc USD13,53+0,36%+5,41%★★★★0,80%
AS SICAV I Wld Smllr Coms A Acc USD30,00+0,80%+27,37%★★★★★1,50%
AS SICAV I WldResEq S USD Acc16,04-1,07%+18,95%★★★★★1,92%
AS SICAV I World Equity A Acc USD28,63+0,63%+21,95%★★★1,50%
Asset Select C128,00+0,25%+9,22%★★1,50%
ASSII-Eu SmlComp A Acc EUR48,60+0,62%+30,62%★★★★★1,80%
ASSII-Gb AbRt Str AAcc HDG SEK123,50-0,02%-2,97%-1,60%
ASSII-TtlRet Crd A Acc HDG SEK117,13-0,09%+2,05%-1,00%
AstraZeneca Allemansfond2 845,3-0,02%+27,83%★★★★★0,90%
Atlant Edge6 469,5+0,48%+9,96%-1,00%
Atlant Future A1 022,6+3,01%--1,50%
Atlant Green Tech Metals136,65-2,53%-6,56%-1,50%
Atlant Högräntefond1 033,6+0,01%--1,00%
Atlant Multi-Strategy1 227,8-0,08%+4,71%-1,00%
Atlant Opportunity1 379,3+0,15%+5,40%-1,00%
Atlant Protect A1 061,7-0,10%+2,15%-1,00%
Atlant Sharp1 867,3+0,35%+19,52%-1,50%
Atlant Stability1 448,10,00%+3,27%-0,50%
AuAg Precious Green A130,36+0,36%+9,54%-1,40%
AuAg Silver Bullet A125,93-0,70%-17,94%-1,40%
Augmented Reality Fund A189,49-1,26%+12,95%-1,90%
Avanza 100322,80+1,00%+21,56%★★★★0,49%
Avanza 50186,43+0,23%+10,02%★★★0,49%
Avanza 75248,34+0,36%+15,34%★★★0,49%
Avanza Auto 1113,56+0,19%+4,47%★★★0,35%
Avanza Auto 2126,53+0,33%+7,66%★★0,35%
Avanza Auto 3135,25+0,45%+10,47%★★★0,35%
Avanza Auto 4146,01+0,65%+13,97%★★0,35%
Avanza Auto 5156,07+0,88%+17,15%★★★0,35%
Avanza Auto 6169,23+1,11%+20,45%★★★★0,35%
Avanza Emerging Markets118,20+0,74%+6,81%-0,15%
Avanza Europa116,32-0,81%+21,71%-0,10%
Avanza Global143,07-0,30%+23,62%★★★★0,05%
Avanza Småbolag by Skoglund137,81+0,35%+25,25%-0,60%
Avanza Sverige98,22-0,73%--0,15%
Avanza USA136,37-0,11%+26,22%-0,10%
Avanza World Tech by TIN145,31+0,23%+12,92%-0,63%
Avanza Zero347,32-0,87%+26,04%★★0,00%
Avaron Emerging Europe D17,13-0,12%+24,50%★★★★2,00%
Aviva Investors Asian Eq Inc A USD Acc17,96+0,54%+4,79%★★★1,50%
Aviva Investors EM Eq Inc A USD Acc11,94+0,71%+3,74%1,70%
Aviva Investors EM Eq Sm Cp B EUR Acc20,68+0,77%+31,47%★★1,70%
Aviva Investors EM Lcl Ccy Bd A EUR Acc14,72+0,03%-0,32%★★1,20%
Aviva Investors Em Mkts Bd B USD Acc13,79+0,38%+5,41%★★★1,20%
Aviva Investors European Eq B EUR Acc11,71-0,23%+19,78%★★★1,50%
Aviva Investors Eurp Corp Bd B EUR Acc3,71+0,26%+1,34%★★0,90%
Aviva Investors Eurp Eq Inc A EUR Acc16,12-0,09%+15,43%1,50%
Aviva Investors Glbl Convert B USD Acc13,88+0,88%+7,08%★★★1,20%
Aviva Investors MltStratTrgtRet A € Acc10,36+0,12%+0,17%★★★1,50%
Aviva Investors UK Lstd Eq Hi Alp B £Acc6,92+0,14%+31,14%★★1,50%
AXA Framlington Biotech R USD Acc1,79+0,88%+15,28%★★★★1,75%
AXA IM Wave Framlington Biotech A141,36+1,22%+15,16%-1,75%
AXA Rosenberg Eurobl Eq Alpha B EUR Acc15,04+0,61%+21,19%★★1,35%
AXA Rosenberg Glb Eq Alpha B USD Acc27,92+0,53%+23,19%★★★1,35%
AXA Rosenberg Glb Sm Cp Alpha B USD Acc48,15+0,50%+26,37%★★1,50%
AXA Rosenberg Jpn Eq Alpha B JPY Acc1 373,0+0,08%+14,98%★★1,35%
AXA Rosenberg Jpn Sm Cp Alpha B JPY Acc2 901,8+0,29%+14,13%1,50%
AXA Rosenberg PacEx-JpnEqAlpha B $ Acc49,99+0,07%+14,29%★★1,35%
AXA Rosenberg Pan-Erup Eq Alpha A EURAcc19,78+0,58%+18,86%★★0,70%
AXA Rosenberg US Enh Idx Eq Alp B $ Acc57,82+0,61%+25,38%★★★★0,80%
AXA Rosenberg US Equity Alpha B USD Acc35,90+0,64%+26,51%★★★1,35%
AXA RosenbergAllCtyAPExJpnSmCpAlp B$ Acc116,88+0,23%+23,33%★★1,50%
AXA WF ACT Frmlgtn Social Prog A CapUSD181,03+0,16%+22,51%★★1,50%
AXA WF ACT Global Green Bds A Cap EUR108,76+0,18%-0,46%★★★★0,75%
AXAIMFIIS US Short Dur HY F Cap USD170,95+0,57%+8,24%★★1,00%
AXAWF Defensive Optimal Income F Cap EUR81,01+0,32%+1,39%★★★0,50%
AXAWF Fram Europe Small Cap A Cap EUR226,09+0,45%+20,41%★★★1,75%
AXAWF Fram Eurp Rl Est Secs A Cap EUR278,64-0,53%+15,87%★★★★1,50%
AXAWF Fram Global Conv A Cap EUR pf145,23+0,32%+1,72%★★★1,20%
AXAWF Fram Global Rl Est Secs A Cap EUR169,97-0,23%+23,84%★★★1,75%
AXAWF Fram Longevity Economy A Cap EUR338,38+0,79%+14,89%★★1,75%
AXAWF Fram Robotech A Cap EUR224,04-0,47%+18,32%★★1,50%
AXAWF Fram UK A Cap EUR142,32+0,16%+21,56%★★★1,50%
AXAWF Global Factors-Sust Eq A Cap EUR163,35-0,43%+22,89%★★★★0,45%
AXAWF Global Flexible Prpty A Cap USD135,04-0,05%+18,19%-1,40%
Baillie Gifford WW Japanese A SEK Acc136,33-0,20%+11,76%★★★1,50%
Baillie Gifford WW Pstv Chg A USD Acc24,00+1,24%+32,70%-1,50%
Barings ASEAN Frontiers A USD Inc281,90+0,96%+21,26%★★★★★1,25%
Barings Asia Growth ClassA USD Inc159,28+1,29%+11,79%★★★★★1,25%
Barings Eastern Europe A USD Inc101,56+0,21%+25,44%★★★1,50%
Barings Europa A USD Inc66,43+0,06%+20,89%★★1,25%
Barings Global Emerging Mkts A Inc46,94+0,82%-0,11%★★1,50%
Barings Global Leaders A USD Inc26,87+0,24%+11,96%★★1,50%
Barings Global Resources A USD Inc20,24-1,17%+17,46%★★★1,50%
Barings Hong Kong China A USD Inc1 757,6+1,83%-4,81%★★★★1,25%
Barings Latin America A USD Inc31,88-1,50%+3,04%★★★★1,25%
Belfius Eqs China C Cap17,27+1,87%-8,46%★★★1,60%
Belfius Eqs Europe Conviction C Cap185,63+1,02%+21,42%★★1,50%
BGF Asia Pacific Equity Inc A2 USD20,99+0,78%+7,18%★★★1,50%
BGF Asian Dragon A254,84+1,39%+5,12%★★★★1,50%
BGF Asian Growth Leaders A2 USD24,99+1,64%+2,75%★★1,50%
BGF Asian Tiger Bond A2 USD45,65+0,21%+3,42%★★★★1,00%
BGF China A-Shares A214,93-0,98%+1,52%-1,50%
BGF China A225,45+2,19%-4,29%★★★★1,50%
BGF Circular Economy A215,26+0,15%+22,82%-1,50%
BGF Continental Eurp Flex A245,39-0,08%+27,66%★★★★★1,50%
BGF Emerging Europe A2137,25-0,53%+30,97%★★★★1,75%
BGF Emerging Markets A250,11+1,08%+6,56%★★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Bond A220,43+0,34%+6,91%★★★1,25%
BGF Emerging Markets Corp Bd A2 USD14,42+0,40%+6,27%★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Eq Inc A219,64+0,90%+8,35%★★★★★1,50%
BGF ESG Emerging Mkts Lcl Ccy Bd A2 USD10,29+0,15%+0,48%★★★1,00%
BGF ESG Multi-Asset A2 EUR19,78+0,16%+12,48%★★★★★1,20%
BGF Euro Bond A230,68+0,21%-1,13%★★★★0,75%
BGF Euro Corporate Bond A217,77+0,26%+0,93%★★★★0,80%
BGF Euro Short Duration Bond A2 EUR15,74+0,31%+0,61%★★★0,75%
BGF Euro-Markets A240,99+0,04%+23,61%★★★★★1,50%
BGF European A2194,46+0,34%+28,27%★★★★1,50%
BGF European Equity Income A224,33-0,02%+15,07%★★★★★1,50%
BGF European Focus A239,14+0,06%+27,79%★★★1,50%
BGF European Special Situations A268,02+0,14%+24,96%★★★★1,50%
BGF European Value A279,95-0,14%+16,58%★★★★1,50%
BGF FinTech A219,45+0,69%+24,29%-1,50%
BGF Fixed Income Global Opps A2 SEK Hdg106,85-0,05%+0,54%-1,00%
BGF Future of Transport A217,14+0,42%+26,49%-1,50%
BGF Global Allocation A277,26+0,46%+12,17%★★★★★1,50%
BGF Global Dynamic Equity A231,64+0,44%+19,42%★★★★1,50%
BGF Global Equity Income A222,01+0,27%+18,58%★★★1,50%
BGF Global Government Bond A2 USD32,49+0,38%+3,96%★★★0,75%
BGF Global High Yield Bond A2 EUR Hedged18,70+0,26%+4,29%★★★★1,25%
BGF Global Long-Horizon Equity A296,88+0,42%+25,11%★★★1,50%
BGF India A252,37+0,21%+33,01%★★★1,50%
BGF Japan Flexible Equity A219,58+0,69%+16,13%★★★★1,50%
BGF Japan Small & MidCap Opps A288,46+0,86%+19,69%★★★1,50%
BGF Latin American A259,04-1,15%-2,75%★★1,75%
BGF Multi-Theme Equity A2 Acc14,55+0,19%+19,65%-1,25%
BGF Natural Resources Gr & Inc A2 USD10,19-1,21%+23,02%★★★★1,50%
BGF Next Generation Technology A2239,68+1,15%+16,77%-1,50%
BGF Sustainable Energy A218,31+0,05%+20,42%★★★★1,65%
BGF Swiss Small & MidCap Opps A2 CHF783,60+0,02%+28,45%★★★★★1,50%
BGF Systematic Glb SmallCap A2147,44+0,35%+24,41%★★★1,50%
BGF United Kingdom A2140,25+0,12%+21,01%★★★★★1,50%
BGF US Basic Value A2110,51+0,16%+22,25%1,50%
BGF US Dollar Bond A236,77+0,40%+4,98%★★★★0,85%
BGF US Dollar High Yield Bd A2 USD39,27+0,49%+10,22%★★★★1,25%
BGF US Dollar Short Duration Bd A2 USD14,26+0,54%+5,98%★★★★0,75%
BGF US Flexible Equity A254,77+0,32%+24,59%★★★1,50%
BGF US Government Mortgage A2 USD20,84+0,44%+5,35%★★★0,75%
BGF US Growth A241,83+0,51%+25,75%★★★1,50%
BGF US Small & MidCap Opps A2315,96+0,16%+28,07%★★1,50%
BGF World Energy A214,55-0,49%+31,29%★★1,75%
BGF World Financials A241,07+0,69%+26,52%★★★1,50%
BGF World Gold A236,24-0,56%-11,18%★★★1,75%
BGF World Healthscience A264,18+0,46%+15,37%★★★★1,50%
BGF World Mining A257,48-2,43%+12,30%★★★★1,75%
BGF World Real Estate Securities A2 USD18,75+0,54%+28,18%★★★★1,50%
BGF World Technology A286,03+0,93%+16,75%★★★★★1,50%
BI SICAV Emerg Mkt Corp Debt R192,62+0,15%+2,46%★★★★1,25%
BL- Global Bond Opportunities B EUR Acc98,18+0,27%+0,81%★★0,60%
BL-American Small & Mid Caps B249,45+0,69%+22,33%★★★★1,25%
BL-Bond Dollar B USD98,71+0,45%+4,01%★★0,60%
BL-Bond Emerging Markets Euro B EUR112,87+0,28%+0,50%★★0,60%
BL-Bond Euro B EUR98,20+0,26%+0,05%0,60%
BL-Corporate Bond Opps B EUR Acc96,32+0,26%+0,87%0,60%
BL-Emerging Markets B EUR172,45+0,13%+3,46%★★★1,25%
BL-Equities America B USD104,82-0,19%+17,96%★★1,25%
BL-Equities Asia B USD124,81+0,11%+0,97%1,25%
BL-Equities Dividend B EUR231,79+0,30%+14,03%★★★1,25%
BL-Equities Europe B EUR121,79-0,40%+21,04%★★★1,25%
BL-Equities Japan B JPY27 183+0,81%+13,30%★★★★★1,25%
BL-European Small & Mid Caps B257,42+1,02%+26,45%★★★1,25%
BL-Global 30 B EUR101,47+0,18%+2,65%★★★1,25%
BL-Global 50 B EUR102,60+0,10%+5,33%★★★1,25%
BL-Global 75 B EUR102,08+0,03%+7,99%★★★1,25%
BL-Global Equities B EUR109,73-0,04%+13,26%★★1,25%
BL-Global Flexible EUR B209,22-0,23%+8,98%★★★★1,25%
BL-Global Flexible USD B180,86+0,90%+10,45%★★★★1,25%
BL-Sustainable Horizon B EUR106,47-1,10%+12,52%★★1,25%
BlackRock Global Impact A USD Acc183,57+0,44%+11,49%-0,00%
BlackRock Sysmc Glb L/S Eq Fd A2 SEK H953,86+0,50%+3,38%-1,80%
Blackstone Divrsifd Multi-Stgy A SEK Acc97,00-0,25%+5,05%-1,95%
BlueBay Emerg Mkt Lcl Ccy Bd G USD88,44+0,38%-2,92%1,50%
BMO Diversified Growth A Inc EUR11,75+0,28%+6,86%★★2,00%
BMO European Growth & Income A Inc EUR23,02+0,89%+19,28%★★★★1,50%
BMO European Real Estate Scs A Acc EUR31,62+0,91%+11,93%★★★★1,50%
BMO European Smaller Coms A Inc EUR39,13+0,48%+26,31%★★★1,50%
BMO Global Convertible Bd A Inc EUR22,47+0,59%+6,28%★★★1,00%
BMO Global Smaller Coms Eq A Acc USD23,40+0,06%+18,39%★★★1,50%
BMO LGM Glbl EmMkts Gr and Inc W USD Acc13,84+0,15%+8,54%★★1,50%
BMO LGM Responsible Asian Eq W USD Acc16,99+0,09%+11,22%★★1,50%
BMO LGM Rspnb Chn A-Shrs Eq W USD Acc10,46-0,41%-13,74%-1,50%
BMO Real Estate Eq Mkt Netrl A Acc SEK102,50+0,07%+2,54%-1,75%
BMO Responsible Glb Em Mkts Eq A Inc USD32,23+0,98%+7,15%★★★1,50%
BMO Responsible Global Equity A Inc EUR32,09+0,62%+21,77%★★★1,50%
BMO SDG Engagement Glbl Eq A USD Acc15,99+0,50%+26,18%-1,50%
BMO Sustainable Mul Ast Inc A Acc SEKH120,93+0,21%+6,17%-1,25%
BMO Sustainable Opps Eurp Eq A Inc EUR28,05+1,10%+24,42%★★★★★1,25%
BMO US Smaller Companies A Inc USD267,48+0,61%+26,98%★★1,50%
BNP Paribas Abs Ret Glb Opp Cl EUR C90,71+0,21%-2,29%1,00%
BNP Paribas Aqua C C206,06-0,62%+29,43%★★★★1,75%
BNP Paribas Asia Ex-Jpn Eq C Eur C795,80-0,15%-1,32%★★1,50%
BNP Paribas Brazil Equity C C800,45-0,50%-4,31%★★★1,75%
BNP Paribas China Eq Cl C5 427,3+2,31%-9,24%★★★★1,75%
BNP Paribas Climate Impact Cl C305,94+0,45%+21,58%★★★★2,20%
BNP Paribas Consumer Innovtr Cl C344,67+0,73%+16,02%★★★★★1,50%
BNP Paribas Disrpt Tech Cl C1 958,6+0,94%+25,40%★★★★1,50%
BNP Paribas Em Bd Cl C508,01+0,58%+4,70%★★★1,25%
BNP Paribas Em Bd Opps Cl RH Eur C69,770,00%-2,68%1,50%
BNP Paribas Emerging Eq Cl C USD700,15-0,63%-3,90%1,75%
BNP Paribas Energy Transition C C1 191,4+2,12%-2,51%-1,50%
BNP Paribas Enhanced Bond 6M C C110,95+0,28%+1,42%★★★0,25%
BNP Paribas Env Abs Rtn Th Eq EAR Cl C955,95+1,01%-7,69%--
BNP Paribas Euro Bond C C229,65+0,25%-0,72%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Corporate Bd C C199,80+0,27%+1,57%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Equity C C661,19-0,71%+18,17%★★★★1,50%
BNP Paribas Euro Government Bd C C423,04+0,28%-1,42%★★★0,70%
BNP Paribas Euro Infl-Lnkd Bd C Cap153,53+0,29%+5,84%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Medium Term Bd C C185,70+0,28%+0,51%★★0,50%
BNP Paribas Euro Money Market C Cap205,69+0,27%+0,70%-0,08%
BNP Paribas Euro S/T Corp Bd Opp C C128,88+0,31%+2,24%★★0,90%
BNP Paribas Europe Convertible C Cap161,81+0,51%+2,19%★★1,20%
BNP Paribas Europe Dividend C C104,19+0,79%+17,66%★★★1,50%
BNP Paribas Europe Emerging Eq C C1 292,5-0,18%+25,28%★★1,75%
BNP Paribas Europe Eq C C279,59+0,66%+17,70%★★★1,50%
BNP Paribas Europe Growth C C63,35+0,78%+16,48%★★1,50%
BNP Paribas Europe Sm Cp Cnvrt Cl C191,62+0,08%+6,62%★★★★★1,20%
BNP Paribas Europe Small Cap Cl C2 956,7+0,70%+17,62%★★★1,75%
BNP Paribas Funds Euro Mid CapC C984,74+0,85%+15,91%★★1,50%
BNP Paribas Germany Mlt-Fac Eq C C310,85+0,39%+12,56%★★1,50%
BNP Paribas Glb Eq Cl Cap164,81+0,55%+9,42%1,50%
BNP Paribas Glb Infl-Lnkd Bd Cl Cap166,74-0,15%+4,50%★★★0,75%
BNP Paribas Glb Low Vol Eq Cl Cap1 089,3-0,19%+19,92%★★★1,50%
BNP Paribas Global Bond Opps Cl C383,41+0,27%+0,13%-0,75%
BNP Paribas Global Envir Cl C307,08-0,80%+23,84%★★★1,75%
BNP Paribas Green Tigers Cl EUR Cap302,74-0,09%+14,88%★★1,75%
BNP Paribas Health Cr Innovtr Cl Cap14 639+0,62%+14,25%★★★1,50%
BNP Paribas India Eq Cl Cap1 601,4+0,13%+26,32%★★1,75%
BNP Paribas InstiCash GBP 1D LVNAV Cl D1,00+0,37%+6,36%-0,01%
BNP Paribas Japan Eq Cl Cap6 552,0+0,27%+15,16%★★1,50%
BNP Paribas Japan Sm Cp Cl C15 379-0,66%+13,67%★★★★1,75%
BNP Paribas Latin America Eq Cl C492,82-0,26%+1,11%★★1,75%
BNP Paribas Local Em Bd Cl C131,76+0,35%-0,38%1,40%
BNP Paribas Nordic Small Cap Cl C639,29+0,91%+10,38%★★★1,75%
BNP Paribas Smart Food Cl Cap141,00+0,51%+19,41%★★★1,75%
BNP Paribas Sust Euro Corp Bd Cl C30,61+0,24%+0,84%★★0,75%
BNP Paribas Sust Glb Corp Bond Classic R189,37+0,65%+4,99%★★0,75%
BNP Paribas Target Risk Balanced Cl R280,78-0,02%+6,24%★★★1,10%
BNP Paribas Turkey Equity Classic R120,00-0,53%-5,99%★★★★1,75%
BNP Paribas US Growth Classic C165,08+1,00%+26,30%★★★1,50%
BNP Paribas US High Yield Bond Cl R283,18+0,68%+7,98%★★1,20%
BNP Paribas US Mid Cap Classic R323,77+0,65%+20,72%★★1,75%
BNP Paribas US Short Duration Bond Cl R490,48+0,69%+4,34%★★★0,50%
BNP Paribas US Small Cap Classic R357,28+0,87%+17,57%★★★1,75%
BNP Paribas USD Money Market Classic R219,02+0,54%+5,80%-0,05%
BNPP Sust US Mlt-Fac Eq Cl Acc184,92+0,58%+28,55%★★★1,05%
BNPP Sust US Value Mlt-Fac Eq Cl R159,22+0,40%+27,97%★★1,50%
BNY Mellon Jpn Sm Cp Eq Foc EUR A Acc1,36+0,76%+14,21%-2,00%
Brown Advisory US Equity Growth $ A56,18+0,87%+24,83%★★★1,50%
Brown Advisory US Flexible Eq A USD Dis11,75+0,03%+3,94%-0,50%
Brown Advisory US SmlrComs Dollar A Acc39,93+1,03%+15,01%★★★★1,50%
Brown Advisory US Sust Gr USD A Inc25,11+1,03%+32,00%★★★★★1,50%
Brummer & Partners Multi-Strategy Utd995,34--0,90%-0,00%
Brummer Multi-Strategy2 742,7--0,90%-0,00%
Brummer Multi-Strategy 2xL2 057,8--2,42%-0,00%
Brummer Multi-Strategy Euro247,20-+0,28%-0,00%
BSF Americas Div Eq Abs Ret A2 SEK H124,12+0,17%+6,10%-1,50%
BSF Dynamic Diversified Growth A2 SEK H136,26-0,29%+3,37%★★1,25%
BSF Emerging Markets Abs Ret A2 USD93,60+0,75%+10,85%-1,50%
BSF Fixed Income Strategies A2 EUR123,71+0,42%+0,45%★★★1,00%
BSF Global Absolute Return Bond A2 SEK H1 025,8+0,22%+0,04%-1,00%
BSF Managed Index Port Growth A2 EUR154,01+0,03%+14,77%★★★★1,00%
BSF Systematic ESG World Equity A2 USD205,97+0,42%+24,98%★★★★0,80%
C WorldWide Asia 1A2 131,4+0,46%+6,57%★★★★1,80%
C Worldwide Centuria Global Equities 1A111,65-0,03%--1,60%
C WorldWide Emerging Markets 1A455,24+0,54%+9,02%★★★★★1,90%
C WorldWide Global Equities 1A1 831,3-0,00%+22,67%★★★1,60%
C WorldWide Global Equities Ethical 1A331,48+0,05%+22,02%★★★1,60%
C WorldWide Healthcare Select 1A1 430,6+0,65%+6,48%★★1,70%
C WorldWide India 1A190,28-0,00%+34,94%-1,80%
C WorldWide Nordic 1A2 186,4-0,55%+15,48%★★★1,60%
C WorldWide Stable Equities 1A378,45-0,12%+18,87%★★★1,60%
C WorldWide Sweden 1A416,06-0,17%+17,76%★★★★1,20%
C Worldwide Sweden Small Cap 1A857,92+0,32%+21,97%★★★★1,60%
Calgus373,81-+28,12%★★★★1,00%
Candriam Bds Crdt Opps C EUR Cap203,74+0,28%+1,74%★★★1,00%
Candriam Bds Em Mkts C USD Cap2 802,2+0,71%+6,71%★★★1,00%
Candriam Bds Euro C EUR Cap1 246,0+0,29%-0,55%★★★0,60%
Candriam Bds Euro Corporate C EUR Cap7 957,3+0,29%+1,13%★★★0,60%
Candriam Bds Euro Government C EUR Cap2 508,0+0,29%-1,46%★★★0,60%
Candriam Bds Euro High Yld C EUR Cap1 285,3+0,37%+3,49%★★★★★1,00%
Candriam Bds Euro Long Term C EUR Cap9 744,4+0,27%-2,35%★★0,60%
Candriam Bds Euro Short Term C EUR Cap2 074,7+0,29%+0,78%★★★0,40%
Candriam Bds Glb Infl Shrt Dur C EUR Cap144,06+0,22%+4,24%★★0,60%
Candriam Bds Global Government C EUR Cap147,40+0,38%+0,75%★★0,60%
Candriam Bds Global Hi Yld C EUR Cap249,71+0,30%+4,66%★★★★★1,00%
Candriam Bds International C EUR Cap1 035,6+0,22%-0,26%★★★0,60%
Candriam Bds Total Ret C EUR Cap136,21+0,36%+0,83%★★0,75%
Candriam Bonds Euro Divers C EUR Cap1 042,4+0,28%+0,68%★★★0,60%
Candriam Eqs L Australia C AUD Cap1 850,9-0,37%+20,86%★★★1,50%
Candriam Eqs L Biotech C USD Cap823,21+0,95%+7,56%★★★★1,50%
Candriam Eqs L Em Mkts C EUR Cap1 156,5+0,84%+9,23%★★★★1,60%
Candriam Eqs L Eurp Innovt C EUR Cap3 524,8+1,13%+25,51%★★★★1,50%
Candriam Eqs L Eurp Optm Qual LOCKEURCap154,78+0,84%+16,32%★★1,50%
Candriam Money Market Euro C Acc512,38+0,27%+0,44%-0,50%
Candriam Quant Equities Europe C Acc EUR3 303,3+0,68%+23,25%★★★1,50%
Candriam Sst Eq World C € Acc31,52+0,72%+25,75%★★★1,50%
Candriam Sustainable Eq US C USD Acc53,37+0,62%--1,50%
Caprifol Nordiska Fonden706,19-+28,85%★★★1,00%
Captor Aster Global Credit A302,14-0,29%--0,60%
Captor Dahlia Green Bond B205,61-0,12%+0,02%★★★0,40%
Captor Iris Bond A299,67-0,41%-2,91%★★★★★0,50%
Captor Scilla Global Equity B216,35-0,74%+15,43%-0,75%
Captor Scilla Nordic Equity B287,64-0,68%+16,54%★★0,75%
Carlsson Norén Macro Fund122,87+0,09%-1,12%-1,00%
Carlsson Norén Yield Opportunity A120,70-+9,77%-1,00%
Carmignac Emergents A EUR Acc1 354,0+1,33%-1,59%★★★★1,50%
Carmignac Investissement A EUR Acc1 869,9+0,61%+9,88%1,50%
Carmignac Patrimoine A EUR Acc729,22+0,47%+3,29%★★1,50%
Carmignac Sécurité A EUR Acc1 809,6+0,33%+2,24%★★★★0,80%
Carnegie All Cap A265,15-0,46%+20,61%★★★★1,35%
Carnegie Asia A266,05+0,20%+2,27%★★1,90%
Carnegie Corporate Bond 3 SEK Cap442,83-0,01%+3,56%★★0,95%
Carnegie Fastighetsfond Norden A718,31-0,22%+31,93%-1,60%
Carnegie Global A202,89-0,03%+19,87%★★1,55%
Carnegie Global Quality Companies A189,54-0,36%+17,39%★★★★1,40%
Carnegie High Yield Select 3 SEK Cap125,13+0,02%+10,13%★★★★★0,85%
Carnegie Indienfond A730,32-0,30%+25,61%★★★2,20%
Carnegie Investment Grade A1 189,50,00%+0,97%-0,50%
Carnegie Likviditetsfond A1 217,60,00%+0,20%-0,30%
Carnegie Listed Infrastructure A98,51-0,04%--1,40%
Carnegie Listed Private Equity A531,03+0,52%+36,06%★★★★1,50%
Carnegie Micro Cap288,26+0,29%+24,78%★★★★2,00%
Carnegie Multi A125,76+0,20%+10,47%-1,40%
Carnegie Obligationsfond A1 025,9-0,15%-1,68%★★★0,50%
Carnegie Rysslandsfond A96,72-0,59%+29,39%★★★★2,50%
Carnegie Småbolagsfond A542,45+0,24%+22,87%1,60%
Carnegie SPAR Balanserad A99,89-0,24%--1,60%
Carnegie SPAR Global A100,00---1,60%
Carnegie Spin-Off A43,31-0,58%+17,38%★★★1,00%
Carnegie Strategifond A1 904,5-0,47%+14,84%★★★★★1,50%
Carnegie Strategy 3 SEK Cap7 701,5-0,47%+15,23%★★★★★1,25%
Carnegie Sverigefond A4 082,4-0,53%+19,59%★★★1,40%
Carnegie Total 3 SEK Cap152,54+0,28%+14,04%★★★1,60%
Carnegie Total Plus 3 SEK Cap134,83+0,38%+17,36%-1,60%
Carnegie Vega A135,98--2,26%-1,50%
Case All Star149,93-0,35%+22,67%★★★0,50%
Case Fair Play168,15+0,01%+8,80%-0,95%
Case Safe Play A148,800,00%+5,59%★★★0,85%
Catella Avkastning132,610,00%+0,98%★★0,70%
Catella Balanserad202,09-0,06%+11,65%★★1,75%
Catella Credit Opportunity126,89+0,08%+5,75%★★★★★0,95%
Catella Hedgefond A175,19+0,21%+2,58%-1,00%
Catella Nordic Corporate Bond Flex R135,55+0,01%+5,53%★★0,50%
Catella Småbolag935,50+0,24%+25,30%1,50%
Catella Sverige Aktiv Hållbarhet693,68-1,07%+17,59%★★1,50%
Catella Sverige Hållbart Beta A732,24-0,84%+28,18%★★★★0,60%
CB European Quality Fund A179,88+1,41%+26,13%★★★1,50%
CB Save Earth Fund RC30,10-1,14%+29,10%★★★★1,00%
CC Japan Income & Growth USD Inc15,45+1,41%+27,02%-0,90%
CenturyOne A97,10+1,04%-5,19%-1,00%
Charlottes Fond19,29-+17,37%-0,27%
Chelonia Market Neutral A109,73-+12,96%-1,00%
ChinaAMC China Opportunities A USD23,08+1,50%-8,95%★★★1,80%
Cicero Avkastningsfond A124,67+0,01%+1,38%★★★0,50%
Cicero China Index A106,94+1,68%-9,74%0,80%
Cicero Hållbar Mix A151,91-0,01%+11,40%★★1,75%
Cicero Nordic Corporate Bond A119,22+0,05%+3,25%★★★0,90%
Cicero Sverige A161,67+0,10%+20,63%-1,40%
Cicero World 0-50133,62-0,11%+7,24%★★★1,30%
Cliens Företagsobligationer A1 037,2-0,04%+0,75%★★0,75%
Cliens Micro Cap A1 529,0+0,59%+35,46%-1,40%
Cliens Mixfond B3 378,4-0,20%+12,76%★★★★1,75%
Cliens Räntefond Kort108,70+0,01%+1,14%★★0,20%
Cliens Småbolag A3 372,3+0,53%+36,81%★★★★1,35%
Cliens Sverige B5 879,2-0,25%+27,38%★★★★★1,50%
Cliens Sverige Fokus A424,23-0,18%+20,58%★★★★1,35%
Coeli Absolute European Equity R SEK168,92+0,30%+22,62%-1,50%
Coeli Balanserad R SEK235,57-0,14%+12,57%★★★★1,75%
Coeli Frontier Markets R SEK164,48+0,17%+37,38%★★2,50%
Coeli Global Select I SEK295,10+0,13%+21,84%★★★★★0,70%
Coeli Mix R SEK36,87-0,36%+16,68%★★★1,75%
Coeli Nordisk Företagsobligation R SEK119,40+0,01%+4,68%★★★1,00%
Coeli Potential R SEK23,19-0,15%+26,64%★★★★1,75%
COELI SICAV I - Multi Asset R SEK107,03+0,18%+4,18%-1,50%
COELI SICAV I Frontier Mkt Fxd Inc R SEK103,74-0,18%--1,50%
Comgest Growth China EUR Acc76,00-0,11%-12,55%★★1,50%
Comgest Growth Emerging Mkts USD Acc40,74+0,04%-10,48%★★1,50%
Comgest Growth Europe Plus EUR Acc15,23+1,21%+28,99%-1,50%
Comgest Growth Japan JPY Acc1 937,0-0,50%+3,76%★★★★★1,50%
Consensus Global Select A128,39-+10,17%-1,35%
Consensus Lighthouse Asset A114,51-+2,76%1,00%
Consensus Småbolag A363,01+1,08%+17,45%★★★★★1,00%
Consensus Sverige Select A227,72+0,34%+16,10%-1,35%
Contrarian 65 - A214,93+0,22%+25,38%-1,75%
CPR Invest Food For Gens A EUR Acc141,17+0,82%+19,68%★★★2,00%
CPR Invest Glbl Dsrpt Opp A EUR Acc2 205,3+0,37%+11,56%★★★★★2,00%
CPR Invest Global Gold Mines A EUR Acc73,72-3,24%-11,39%★★★1,70%
CPR Invest Global Lifestyles A USD Acc119,26+0,82%+12,74%★★★★1,70%
CPR Invest Global Resources A USD Acc113,46-1,36%+11,83%★★★★1,70%
CPR Silver Age P2 625,3+0,91%+17,23%★★1,50%
CS (Lux) Asia Corporate Bond B USD137,44+0,48%+5,59%1,10%
CS (Lux) Asia Local Currency Bd B USD119,77+0,21%+0,60%★★0,90%
CS (Lux) European Div Plus Eq B EUR20,37+0,37%+11,11%★★★1,60%
CS (Lux) European Entrepreneur Eq B4 601,3+0,63%+23,67%★★★★1,60%
CS (Lux) Global Bal Convert Bd B USD191,13+0,75%+6,28%★★★1,20%
CS (Lux) Global Div Plus Eq B USD21,95+0,38%+16,49%★★★1,60%
CS (Lux) Global Prpty Ttl Rt Eq BH EUR23,54+0,45%+14,29%-1,60%
CS (Lux) Global Value Equity B EUR13,65+0,28%+25,72%1,60%
CS (Lux) High Yield USD Bond B USD347,46+0,77%+8,02%★★1,20%
CS (Lux) Japan Value Equity B JPY2 527,0+0,37%+17,96%1,60%
CS (Lux) Security Equity B USD45,45+0,68%+22,05%★★★★★1,60%
CS (Lux) Small and Mid Cap Germany Eq B3 952,0+0,58%+18,53%★★★★1,60%
Danske Invest Aktiv Förmögenhetsförv SA4 199,3-0,12%+13,96%★★★★1,10%
Danske Invest China A858,94-3,29%-8,05%★★★1,60%
Danske Invest China K4,30+1,84%-5,68%★★★2,00%
Danske Invest Danish Mortgage Bd A SEK h158,75-1,15%-5,43%-0,80%
Danske Invest Denmark Focus A2 647,6+1,30%+18,48%★★1,50%
Danske Invest Eastern Europe A15,66-0,52%+28,54%★★★1,60%
Danske Invest Emerging & Fron Mkts A SEK166,98-0,05%+21,04%★★1,80%
Danske Invest Eur Corp Sust Bond A SEK h106,190,00%+0,70%★★0,80%
Danske Invest Euro IG Corp Bd A SEKH171,850,00%+0,10%★★★★0,80%
Danske Invest Euro Sust. HY kl SEK h148,27-0,25%+4,49%★★★★0,95%
Danske Invest Eurooppa Osake K0,54-0,13%+21,49%★★★★1,35%
Danske Invest Europa Dividend74,10-0,22%+14,47%★★★1,75%
Danske Invest Europe High Dividend A349,61+0,17%+16,36%★★★★1,60%
Danske Invest Europe Small Cap A1 164,8+0,03%+33,04%★★★★1,60%
Danske Invest European Bond A d117,75+0,23%-2,54%★★★★0,80%
Danske Invest Global EM Small Cap A457,79+0,01%+24,52%★★★1,70%
Danske Invest Global Emerging Market SEK188,80-0,34%+1,35%-1,68%
Danske Invest Global Index Restricted SA252,21+1,26%+23,80%★★★★0,40%
Danske Invest Global Index SA2 473,1+1,22%+23,89%★★★★0,34%
Danske Invest Global Sust Future A332,53-0,13%+21,29%★★★1,60%
Danske Invest Globala HY Obl SEK h138,99+0,06%+3,49%-1,05%
Danske Invest Globala Realräntor SEK h149,04-0,33%+4,30%-0,50%
Danske Invest GloblEmergingMarkts A911,41-0,66%+0,38%★★★1,70%
Danske Invest Horisont Aktie SA399,97-0,04%+23,25%★★1,43%
Danske Invest Horisont Balanserad SA d272,41-0,07%+11,82%★★★★1,03%
Danske Invest Horisont Försiktig SA207,65-0,08%+7,35%★★★★★0,83%
Danske Invest Horisont Offensiv SA230,21-0,05%+16,84%★★★1,23%
Danske Invest Horisont Pension 2030 SEK200,92+0,05%+12,03%★★★★1,26%
Danske Invest Horisont Pension 2040 SEK213,83+0,11%+16,23%★★★1,26%
Danske Invest Horisont Pension Basis SEK163,91-0,02%+6,44%★★★1,06%
Danske Invest Horisont Ränta SA122,39-0,16%-0,24%★★★★★0,53%
Danske Invest India A976,33-0,32%+27,38%★★★★1,70%
Danske Invest Japan A340,72+1,16%+19,89%★★★1,50%
Danske Invest Japani Osake K0,22+1,10%+20,04%★★1,50%
Danske Invest Nordiska Företagsobl SEK h117,880,00%+2,39%★★★★0,78%
Danske Invest Russia A303,16-0,61%+33,87%★★★★2,00%
Danske Invest Russia K4,67-0,17%+35,37%★★★★2,00%
Danske Invest SICAV Europe A22,24+0,77%+22,25%★★★★1,50%
Danske Invest Suomi Osake K0,91-0,45%+22,43%★★1,40%
Danske Invest Sverige Beta SA368,83-0,97%+25,92%★★★★0,22%
Danske Invest Sverige Kort Ränta SA1 189,8-0,02%+0,38%0,16%
Danske Invest Sverige Ränta SA1 157,1-0,08%-1,01%★★0,39%
Danske Invest Sverige SA6 957,6-0,33%+26,68%★★★1,15%
Danske Invest Sverige Småbolag SA SEK258,01+2,98%+51,69%★★★★★1,25%
Danske Invest Tillväxtmarknadsobl SEK h138,17-0,80%+1,05%-0,90%
Danske Invest Tillväxtmarkobl L Val SEK112,34+0,29%+0,95%★★★1,05%
Danske Invest USA Equity Factors K0,26+0,75%+28,52%★★1,50%
Danske Invest USA Index KL SEK410,32+0,95%+24,67%★★0,60%
Delphi Europe A4 140,6-0,73%+13,20%★★1,50%
Delphi Global A5 613,2-0,82%+23,27%★★★1,50%
Delphi Green Trends A21 098,6+0,94%+10,16%-1,50%
Delphi Nordic A51 147-0,39%+13,48%★★★1,50%
Didner & Gerge Aktiefond4 276,4-0,73%+23,31%★★1,22%
Didner & Gerge Global359,91-0,01%+13,87%★★★1,60%
Didner & Gerge Small & Microcap298,43+0,31%+22,54%★★★1,60%
Didner & Gerge Småbolag1 372,1+0,24%+25,98%★★1,40%
Didner & Gerge US Small and Microcap179,56+0,50%+16,24%★★★1,60%
DNB Europa Indeks A197,11+0,69%+19,53%★★★★1,40%
DNB Finans A1 494,4+0,49%+32,46%★★★★1,20%
DNB Fund - Asian Mid Cap Retail A EUR99,78+1,30%+17,94%★★★1,50%
DNB Fund - Disruptive Opp Retail A SEK173,43-0,27%+18,69%-1,50%
DNB Fund - Emerging Mkt Retail A USD33,93+0,96%+2,76%★★★1,50%
DNB Fund - Future Waves Retail A EUR74,45+0,01%+17,90%★★★★★1,40%
DNB Fund - India retail A2 512,5-0,06%+32,19%★★★1,50%
DNB Fund - Nordic Small Cap Retail A SEK186,91+1,30%+30,24%-1,50%
DNB Fund - Private Equity retail B2 891,2+1,32%+47,71%★★★★1,40%
DNB Fund Nordic Equities retail A75,75-0,50%+11,14%★★★★1,40%
DNB Fund Renewable Energy retail A2 577,4-0,06%+15,72%★★★1,50%
DNB Fund Technology retail A8 578,6+0,88%+24,45%★★★★1,50%
DNB Fund TMT L/S Equities retail A SEK1 089,8-0,09%-1,67%-1,50%
DNB Global Emerging Markets Indeks A124,94-0,13%+3,39%★★★0,30%
DNB Global Indeks A467,98+0,60%+23,88%★★★★0,30%
DNB Global Lavkarbon A178,57+0,52%+16,65%★★★★-
DNB Grönt Norden2 636,6+0,75%+11,68%★★★★★1,20%
DNB Health Care A423,93+0,24%+20,09%★★★1,20%
DNB High Yield retail A SEK102,83+0,02%+6,94%-0,80%
DNB Norden Indeks A181,68-0,86%+25,00%★★★★-
DNB SMB A1 228,3+0,50%+6,05%★★★★1,20%
DNB Teknologi A2 819,3+0,88%+24,71%★★★★1,20%
DNB Telecom A229,01+0,20%+12,65%★★★1,20%
DNB USA Indeks A435,44+0,67%+26,65%★★★★0,30%
DNCA Europe Smaller Coms R/A EUR213,81-0,44%+24,11%★★★2,20%
DSM Global Growth A EUR Acc147,16+1,02%+13,57%★★★1,50%
DWS Invest Africa LC85,34+0,89%+18,16%★★1,75%
DWS Invest Asian Small/Mid Cap LD290,32+0,11%+18,06%★★★1,50%
DWS Invest China Bonds SEK LCH1 022,4-0,02%-0,22%-1,10%
DWS Invest Chinese Equities LC278,20+1,70%-7,73%★★★1,50%
DWS Invest Convertibles SEK LCH1 242,9+0,21%+0,12%-1,20%
DWS Invest CROCI Euro LC336,87-0,58%+17,31%★★★★0,00%
DWS Invest CROCI Japan JPY LC24 948+0,45%+16,44%★★★1,00%
DWS Invest CROCI US USD LC440,34+0,13%+28,74%★★★0,00%
DWS Invest Emerging Mkts Corp SEK LCH1 226,3-0,07%+1,51%-1,10%
DWS Invest ESG Emerg Mkts Top Div LC134,05+0,52%+7,64%★★1,50%
DWS Invest ESG Euro Bonds (Short) LC147,40+0,31%+1,18%★★★★0,40%
DWS Invest ESG Eurp Small/Mid Cap LC160,34+0,72%+19,65%-1,50%
DWS Invest Euro Corporate Bds SEK LCH1 163,1-0,07%+0,21%★★★★0,90%
DWS Invest Euro High Yield Corp SEK LCH1 288,9-0,01%+3,87%★★★1,10%
DWS Invest European Eq Hi Convct LC232,71-0,23%+13,79%★★★1,50%
DWS Invest German Equities LC235,72-0,16%+14,99%★★★1,50%
DWS Invest Global Agribusiness LC179,06-0,37%+17,12%★★1,50%
DWS Invest Global Bonds LC98,05+0,37%+2,01%0,90%
DWS Invest Global Infras SEK FCH (P)1 474,4-0,34%+15,35%-0,75%
DWS Invest Global RE Secs USD LC167,41+0,29%+26,05%★★★1,50%
DWS Invest II Eurp Top Div LC187,57-0,41%+12,34%★★★1,50%
DWS Invest II US Top Div LC234,82-0,13%+19,81%★★1,50%
DWS Invest Multi Opportunities SEK LCH1 143,5-0,16%+9,41%1,30%
DWS Invest Top Dividend SEK LCH (P)1 288,7-0,63%+7,88%-1,50%
DWS Invest Top Euroland LC276,22-0,05%+18,72%★★★★1,50%
Dynamica 80 Global114,65+0,35%+19,40%-1,75%
Dynamica 80 Sverige178,86-0,33%+22,37%-1,75%
Dynamica 90 Global126,58+0,16%+3,18%-1,75%
Dynamisk Allokering Alternativa Invest122,89+0,04%+19,51%-1,00%
Dynamisk Allokering Global141,28+0,18%+17,44%-1,00%
Dynamisk Allokering Ränta107,77+0,02%+3,94%-1,00%
Dynamisk Allokering Sverige182,56+0,55%+8,56%-1,00%
East Capital Balkan19,49-0,15%+22,66%★★★1,90%
East Capital Balkans G SEK121,57-0,17%+22,63%★★★★1,90%
East Capital China A-Shares A USD2 537,1-1,19%+2,38%★★★1,70%
East Capital Eastern Europe A EUR84,61-0,12%+32,75%★★1,75%
East Capital Global EM Sustainable A EUR469,49+0,55%+8,47%-1,50%
East Capital Global Frontier Mkts A SEK165,29-0,13%+27,63%★★★★1,90%
East Capital Multi-Strategi A SEK127,88+0,19%+12,26%★★★★★1,50%
East Capital Nya Europa82,00-0,15%+28,17%★★★★1,75%
East Capital Russia G SEK165,39-0,43%+38,95%★★★★1,75%
East Capital Ryssland2 080,2-0,43%+38,99%★★★1,75%
East Capital Östeuropa50,07-0,36%+32,43%★★★1,75%
Eastspring Inv China Equity A16,73+2,52%-11,29%★★1,50%
Eastspring Inv Japan Dynamic A19,50-0,06%+33,01%★★1,50%
Eaton Vance Intl(IRL) Pr EM A Acc USD12,92+0,07%+13,39%★★1,65%
Eaton Vance Intl(IRL) US HY Bd A Acc $28,45+0,54%+11,02%★★★1,50%
Eaton Vance Intl(IRL) US Val A Acc USD37,65+0,25%+22,17%★★★1,65%
EC Offensiv224,52+0,19%+12,27%★★1,50%
EdR Goldsphere A79,45-3,26%-10,16%★★★2,00%
EdRF Europe Synergy A EUR155,03-1,00%+9,39%1,70%
Elementa1 666,2--7,72%-1,50%
Enter Cross Credit A1 079,6+0,01%+2,55%★★0,25%
Enter Preserve A1 859,1-0,14%+21,13%★★★1,40%
Enter Return A1 154,9+0,01%+1,22%★★0,65%
Enter Select A3 769,8-0,48%+25,53%★★★1,80%
Enter Select Pro8 181,7-0,46%+26,73%★★★★0,50%
Enter Småbolagsfond A4 642,9+0,56%+38,94%★★★★★1,50%
Enter Sverige A4 708,2-0,34%+28,76%★★★1,70%
Enter Sverige Pro6 540,0-0,16%+33,79%★★★★★0,50%
Espiria Balanserad AC183,16+0,11%+13,48%★★1,50%
Espiria Defensiv AC139,24+0,03%+8,32%★★★1,10%
Espiria Offensiv AC277,45+0,17%+22,46%★★1,40%
Espiria Sverige/Världen AC205,22-0,20%+17,17%1,90%
Espiria Världen AC211,35+0,17%+17,07%★★1,40%
eSports Fund90,27-0,31%-13,64%-1,75%
Estea Sverigefastigheter 3 AB----0,75%
Ethos Aktiefond28,74-0,22%+30,74%★★★★★0,15%
Ethos Global Equities ID267,22+0,56%+19,55%★★★★0,45%
Ethos Räntefond8,65-0,09%-0,64%★★★★0,07%
European Alliance RPM Evolving CTA ER1 015,3-0,90%+2,37%-1,20%
European SICAV Alliance Galaxy E SEK875,75-1,52%+18,51%-1,40%
Evli Aktieindex B2 381,1+0,83%+26,87%★★0,50%
Evli Corporate Bond B268,22+0,29%+2,71%★★★★0,85%
Evli Emerging Frontier B245,77-0,09%+29,35%★★★★1,90%
Evli Emerging Markets Credit B SEK1 254,5-0,12%+1,84%-1,00%
Evli Equity Factor Europe B151,95+0,75%+19,49%★★★0,95%
Evli Equity Factor USA B175,64+0,41%+22,12%★★★0,95%
Evli Euro Liquidity B SEK1 066,70,00%+0,93%-0,30%
Evli Europe B177,96+1,02%+24,23%★★★★1,60%
Evli Finland Mix B11,21+0,63%+11,91%★★★★★1,83%
Evli Finland Select B63,43+0,61%+28,57%★★★1,80%
Evli Finnish Small Cap B729,48+0,85%+32,30%★★★★★1,60%
Evli GEM B191,53+0,22%+20,65%★★★★1,80%
Evli Global B30,60+0,46%+22,65%★★★★1,60%
Evli Global Multi Manager 30 Fund B206,52+0,38%+7,96%★★★★0,75%
Evli Global X B SEK1 430,9+0,19%+21,44%★★★★1,60%
Evli High Yield B307,84+0,31%+5,44%★★★0,95%
Evli Investment Grade B222,12+0,28%+1,84%★★★★0,75%
Evli Nordic B402,08+1,18%+17,07%★★★★1,60%
Evli Nordic Corporate Bond B SEK1 219,9+0,02%+2,49%★★0,75%
Evli Short Corporate Bond B30,30+0,31%+2,70%★★★★0,55%
Evli Statsobligation B52,18+0,27%-0,51%★★★0,65%
Evli Sverige Småbolag B10 109+1,91%+29,20%★★★★1,60%
Excalibur13 691-+2,19%-1,00%
Fastighetsräntefonden Tessin AB (publ)103,28-+3,28%-1,60%
FE Select A132,39-+20,06%-1,00%
FE Småbolag Sverige A140,46+0,35%+24,97%-1,50%
Federated Hermes Glb Em Mkts G USD Acc4,01+1,11%+3,18%★★★★1,00%
FF- Global Multi Asset Dyn A-Dis-USD28,65+0,36%+12,19%1,25%
Fidelity Abs Ret Glb Fxd Inc A-Acc-USD9,86+0,45%+4,29%-1,40%
Fidelity America A-Dis-EUR11,40+0,58%+22,35%★★★1,50%
Fidelity American Diversified A-Dis-USD39,78+0,34%+25,80%★★★1,50%
Fidelity American Growth A-Dis-USD85,44+0,22%+23,32%★★★★1,50%
Fidelity ASEAN A-Dis-USD35,79+0,54%+12,97%★★★1,50%
Fidelity Asia Pacific Div A-Dis-USD30,67-0,14%+13,39%★★★★1,50%
Fidelity Asia Pacific Opps A-Acc-EUR31,36+0,34%+13,13%★★★★★1,50%
Fidelity Asian Bond A-Acc-USD16,23+0,29%+4,91%★★★★0,75%
Fidelity Asian High Yield A-Acc-EUR21,23-0,11%+1,40%★★★1,00%
Fidelity Asian Smaller Coms A-Acc-USD27,83+0,11%+21,87%★★★1,50%
Fidelity Asian Special Sits A-Dis-USD64,54+1,12%+3,23%★★★★1,50%
Fidelity Australia A-Dis-AUD85,11-0,31%+19,89%★★★★★1,50%
Fidelity Australian DollarCash A-Acc-AUD10,38+0,50%-0,77%-0,40%
Fidelity China Consumer A-Acc-EUR25,98+2,12%-13,93%★★★★1,50%
Fidelity China Focus A-Dis-USD68,97+0,29%+5,94%★★1,50%
Fidelity China High Yield A-Acc-USD13,02+0,09%-1,10%★★★★1,20%
Fidelity China Innovation A-Acc-EUR22,50+1,81%-5,91%★★★1,50%
Fidelity China RMB Bond A-Acc-RMB145,92+0,37%+9,10%★★★★0,75%
Fidelity Em Eurp Mdl Est&Afr A-Acc-USD21,48+0,73%+33,94%-1,50%
Fidelity Em Mkt Corp Dbt A-Acc-USD14,77+0,40%+7,21%★★★1,20%
Fidelity Em Mkt Lcl Ccy Dbt A-Acc-USD8,81+0,02%+0,90%★★★1,20%
Fidelity Em Mkts A-DIST-USD39,31+0,69%+6,70%★★★★★1,50%
Fidelity Em Mkts Infl-Lnkd Bd A-Acc-EUR11,31-0,22%+4,40%-1,00%
Fidelity Emerging Asia A-Dis-USD22,23+0,77%+3,20%★★★1,50%
Fidelity Emerging Mkt Dbt A-Acc-USD24,36+0,29%+8,06%★★★★1,20%
Fidelity Emerging Mkts Foc A-Dis-EUR20,68+0,46%+11,77%★★★★★1,50%
Fidelity EmMkt TtlRetDbt A-Dis-EUR10,66+0,17%+5,18%★★★1,20%
Fidelity Euro Blue Chip A-Dis-EUR26,44-0,37%+13,28%★★★1,50%
Fidelity Euro Bond A-Dis-EUR14,72+0,11%-0,38%★★★★★0,75%
Fidelity Euro Cash A-Dis-EUR8,88+0,31%+0,72%-0,15%
Fidelity Euro Corporate Bond A-Acc-EUR34,51+0,23%+0,86%★★★★0,75%
Fidelity Euro Short Term Bond A-Acc-EUR26,27+0,27%+0,81%★★★★0,50%
Fidelity European Div A-Acc-EUR20,08-0,63%+17,00%★★★★1,50%
Fidelity European Dividend Ps Y Acc EUR11,01-0,32%--0,80%
Fidelity European Dynamic Gr A-Dis-EUR85,52-0,00%+16,92%★★★★1,50%
Fidelity European Growth A-Dis-EUR17,26-0,21%+15,93%★★★1,50%
Fidelity European Growth UL GBX37,60+0,07%+16,50%-1,50%
Fidelity European Hi Yld A-Acc-EUR22,98+0,27%+6,11%★★★★1,00%
Fidelity European Lgr Coms A-Dis-EUR54,16-0,19%+15,80%★★★1,50%
Fidelity European Multi Asset Inc A-Dis€18,96+0,05%+9,06%★★★★1,00%
Fidelity European Smlr Coms A-Dis-EUR79,01+0,36%+26,42%★★★1,50%
Fidelity FAST Asia A-ACC-USD187,06+0,40%-1,01%★★1,50%
Fidelity FAST Emerging MarketsA-ACC-EURH202,71+0,50%+5,48%-1,50%
Fidelity FAST Europe A-ACC-EUR574,36-0,16%+16,50%★★★★1,50%
Fidelity FAST Global A-ACC-USD197,06-0,09%+29,39%★★★1,50%
Fidelity FAST UK Y-ACC-GBP256,68-0,26%+20,34%★★★★★1,00%
Fidelity FAST US A-ACC-EUR290,06+0,15%+19,95%★★★1,50%
Fidelity Fds EURO STOXX 50® A-Dis-EUR12,76-0,62%+20,39%★★★0,20%
Fidelity FIRST All Country Wld Y-Acc-USD19,25+0,28%+21,76%★★★★0,80%
Fidelity FIRST European Value A EUR Acc18,28-0,77%+18,95%★★★1,50%
Fidelity Flexible Bond A-Dis-GBP0,36+0,37%+6,22%★★★1,00%
Fidelity France A-Dis-EUR51,94-0,61%+24,48%1,50%
Fidelity Germany A-Dis-EUR66,47-0,27%+13,89%★★★★★1,50%
Fidelity Glb Dmgrphcs Y-Acc-USD33,58+0,36%+20,63%★★★0,80%
Fidelity Glb MA Dfsv A-Acc-EUR13,76+0,24%+7,54%1,15%
Fidelity Glb MA Gr & Inc A-Acc-EUR14,76+0,38%+10,26%1,25%
Fidelity Glb Mlt Ast Inc A-Acc-USD14,48+0,26%+9,38%★★1,25%
Fidelity Glb Shrt Dur Inc A-Acc-USD12,29+0,54%+7,33%★★0,50%
Fidelity Glbl thmtc Oppos A-USD79,48+0,34%+21,24%★★★1,50%
Fidelity Global Bond A-Dis-USD1,29+0,31%+2,96%★★★★★0,75%
Fidelity Global Cnsmr Inds A-Dis-EUR87,17+0,53%+12,38%★★★★1,50%
Fidelity Global Corp Bd A-Acc-EUR15,24+0,31%+4,60%★★0,75%
Fidelity Global Div Pl A EUR9,70-0,07%+12,84%-1,50%
Fidelity Global Dividend A-Acc-EUR Hdg24,53-0,38%+10,94%-1,50%
Fidelity Global Financial Svcs A-Dis-EUR47,94+0,15%+28,90%★★★★1,50%
Fidelity Global Focus A-Dis-USD108,70+0,08%+19,08%★★★★1,50%
Fidelity Global Health Care A-Dis-EUR65,05+1,18%+25,24%★★★★1,50%
Fidelity Global High Yield A-Acc-USD16,44+0,36%+9,48%★★★1,00%
Fidelity Global Hybrids Bond Y-Dis-EUR11,09+0,29%+7,39%-0,55%
Fidelity Global Income A-Acc-USD13,41+0,46%+7,44%★★★★0,90%
Fidelity Global Industrials A-Dis-EUR64,57-0,61%+17,35%★★1,50%
Fidelity Global Infl-Link Bd A-Acc-EUR H12,73+0,15%+5,16%★★★0,50%
Fidelity Global Property A-Dis-USD17,14-0,10%+22,28%★★★1,50%
Fidelity Global Technology A-Dis-EUR48,80+0,13%+25,23%★★★★★1,50%
Fidelity Greater China A-Dis-USD345,30+1,24%+4,66%★★★★1,50%
Fidelity Iberia A-Dis-EUR77,94+0,83%+7,22%★★★★★1,50%
Fidelity India Focus A-USD74,05-0,40%+35,72%★★★★1,50%
Fidelity Indonesia A-Dis-USD24,91+0,30%+1,92%★★★★1,50%
Fidelity Italy A-Dis-EUR47,31-0,13%+26,77%★★★1,50%
Fidelity Japan Advantage A-Dis-JPY47 208-0,12%+21,27%★★★★1,50%
Fidelity Japan Aggressive Y-Acc-EUR Hdg26,54+0,77%+20,30%-0,80%
Fidelity Japan Smaller Coms A-Dis-JPY3 124,0+0,09%+9,83%★★★★1,50%
Fidelity Latin America A-Dis-USD34,62-1,45%+4,97%★★★★1,50%
Fidelity Malaysia A-Dis-USD43,13+0,17%+4,32%-1,50%
Fidelity Multi Asset Income A (AD) USD20,57+0,25%+8,71%★★1,50%
Fidelity Nordic A-Dis-SEK1 700,0-0,82%+18,69%1,50%
Fidelity Pacific A-Dis-USD52,81+0,81%+17,01%★★★★1,50%
Fidelity Singapore A-Dis-USD58,08+0,61%+14,29%★★★★1,50%
Fidelity SMART Global Defesv A-Acc-EUR14,62+0,38%+8,18%★★★2,00%
Fidelity Sst Fut Cnt A Acc EUR19,04-0,16%+15,59%-1,50%
Fidelity Sterling Cash A-Acc-GBP1,00+0,37%+5,90%-0,40%
Fidelity Sus Rcd Cbn Bd Y ACC € H16,58+0,31%+0,90%-0,40%
Fidelity Sust Strat Bd A-Acc-SEK H131,30-0,15%-0,08%-1,00%
Fidelity Sust Water & Waste A Acc USD15,66-0,23%+25,18%-1,50%
Fidelity Sustainable Asia Eq A-Dis-USD12,86+1,33%+6,17%★★★★1,50%
Fidelity Sustainable Euroz Eq A-Acc-EUR23,23-0,42%+17,59%-1,50%
Fidelity Sustainable Glb Eq A-ACC-SEK14,53-0,27%+16,61%★★★1,50%
Fidelity Sustainable Jpn Eq A-JPY305,20+0,25%+15,09%★★★★1,50%
Fidelity Switzerland A-Dis-CHF85,16-0,80%+19,08%★★1,50%
Fidelity Taiwan A-Dis-USD23,37-0,10%+27,90%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2020 (Euro) A-Dis-EUR42,15+0,31%+0,51%★★★0,40%
Fidelity Target™ 2025 (Euro) A-Acc-EUR18,51+0,20%+8,73%★★★★★1,50%
Fidelity Target™ 2030 (Euro) A-Acc-EUR20,24+0,16%+12,38%★★★★1,50%
Fidelity Target™ 2035 (Euro) A-Dis-EUR43,37+0,22%+15,60%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2040 (Euro) A-Dis-EUR44,50+0,22%+17,56%★★★★1,50%
Fidelity Target™ 2045 (Euro) A-Acc-EUR19,27+0,21%+17,97%★★1,50%
Fidelity Target™ 2050 (Euro) A-Acc-EUR19,26+0,21%+17,98%★★1,50%
Fidelity Thailand A-Dis-USD49,86-0,40%+6,80%★★★★1,50%
Fidelity UK Special Situations A-ACC-EUR11,53+0,49%+28,14%-1,50%
Fidelity United Kingdom A-Dis-GBP3,08+0,47%+26,56%★★1,50%
Fidelity US Dollar Bond A-Dis-USD8,28+0,35%+4,97%★★★★★0,75%
Fidelity US Dollar Cash A-Acc-USD11,33+0,54%+5,56%-0,15%
Fidelity US High Yield A-Dis-EUR8,77+0,50%+11,67%★★★1,00%
Fidelity World A-Dis-EUR34,49+0,02%+18,12%★★★★1,50%
FIM Brands43,81+0,81%+14,98%★★★★1,70%
FIM Emerging Markets ESG18,07-0,10%+6,02%★★1,90%
FIM Emerging Yield16,83+0,23%+0,42%★★★0,75%
FIM Euro39,87+0,27%-1,02%★★★★0,40%
FIM Europa16,39+0,68%+16,97%★★1,80%
FIM Fenno434,97+0,29%+28,73%★★★1,50%
FIM Fossiiliton Eurooppa ESG A13,39+0,96%+17,02%-1,80%
FIM Frontier B12,26+1,12%+8,40%1,90%
FIM IG Green ESG15,49+0,26%+0,40%-0,45%
FIM Kapitalförvaltning 10021,56+0,64%+20,26%★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 30 Tillv19,02+0,36%+7,10%★★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 50 Tillv25,75+0,41%+10,84%★★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 7023,46+0,47%+14,68%★★★★0,00%
FIM Kortränta24,12+0,27%+1,09%-0,13%
FIM USA44,69+0,72%+26,60%★★★1,50%
Finansco Dynamisk Allokering A129,92+0,25%+12,71%★★★★1,40%
Finserve Global Security Fund I SEK R117,83+0,02%+17,31%-1,75%
FIRST High Yield960,30-0,01%+14,05%0,85%
FIRST High Yield (SEK)983,56-0,03%+4,28%★★0,90%
First Sentier Asian Prpty Secs A GBP Acc1,94+0,16%+17,86%★★★1,50%
First Sentier Emerg Mkts Bd A GBP H Acc1,44-0,56%+10,37%-1,25%
First Sentier Glb Lstd Infra A GBP Acc2,96+0,39%+17,23%★★★★1,50%
First Sentier Glb Lstd Infra I EUR Acc14,65+0,01%+14,40%★★★1,50%
First Sentier Glbl Prpty Secs A GBP Acc2,70+0,74%+29,35%★★★★1,50%
Fisher Invst Instl US SmCp Cr Eq ESGBUSD173,00+1,16%+20,27%-1,70%
Fisher Invts Instl Em Mkts Eq ESG USD B114,89-0,14%-0,54%★★★1,75%
FMG Iraq Fund A USD30,85--17,75%-2,00%
FMG Rising 3 A EUR72,42--15,07%-2,00%
Folksam LO Obligation140,84-0,17%-0,78%★★★0,30%
Folksam LO Sverige572,67-0,79%+21,01%★★★0,40%
Folksam LO Världen273,76-0,42%+21,64%★★★★★0,40%
Folksam LO Västfonden655,23-0,51%+23,49%★★★★0,40%
Fondita 2000+ B127,84+0,09%+24,35%★★★★★2,00%
Fondita Equity Spice B247,64-0,47%+22,30%★★2,00%
Fondita European Micro Cap B204,96+0,48%+45,21%★★★★2,00%
Fondita European Small Cap B475,31+0,30%+29,35%★★2,00%
Fondita Healthcare B170,80+0,10%+25,58%★★★★★2,00%
Fondita Nordic Micro Cap B529,48+0,45%+22,84%★★★2,00%
Fondita Nordic Small Cap B272,13+0,46%+15,15%★★2,00%
Fondita Sustainable Europe B281,13+0,01%+10,27%★★★★★2,00%
FondNavigator 0-100 Balanserad208,56+0,45%+16,56%★★★★2,30%
Formuepleje Penta275,35-0,72%+7,76%-3,00%
Formuepleje Safe200,74-0,15%+9,03%-3,00%
Franklin Biotechnology Discv A(acc)USD42,73+1,95%+0,22%★★★1,00%
Franklin Diversified Dyn A(acc)SEK-H111,03-0,63%+14,66%0,90%
Franklin Euro Government Bond A(Ydis)EUR11,71+0,23%-1,93%★★★0,35%
Franklin Euro High Yield A(acc)EUR20,76+0,31%+4,05%★★★0,80%
Franklin European Ttl Ret A(acc)EUR16,67+0,19%-0,93%★★★★★0,40%
Franklin Glbl Fdmtl Strats A(acc)USD15,67+0,03%+14,84%★★1,00%
Franklin Global Growth A(acc)USD33,83-0,08%+20,06%★★1,00%
Franklin Global Real Estate A(acc)USD15,31-0,76%+25,41%★★★1,00%
Franklin Gold & Prec Mtls A(acc)USD6,56-0,67%-9,43%★★★1,00%
Franklin Gulf Wealth Bond A(acc) USD17,58+0,54%+12,88%-0,75%
Franklin High Yield A(acc) EUR12,00+0,65%+9,47%★★★0,80%
Franklin Income A(Mdis)USD11,230,00%+15,11%★★★0,85%
Franklin India A(acc)USD54,29-0,60%+32,41%★★★1,00%
Franklin Innovation A(acc)USD19,89-0,11%+24,47%-1,00%
Franklin Japan A(acc)JPY1 104,1-0,20%+13,87%★★1,00%
Franklin K2 Alt Strats A(acc)EUR-H111,13+0,22%+3,49%★★★2,05%
Franklin MENA A(acc)USD8,60+0,42%+27,74%★★★1,50%
Franklin Mutual European A(acc)EUR26,21-0,33%+16,31%★★1,00%
Franklin Mutual Glbl DiscvA(acc)USD22,90-0,20%+21,09%★★1,00%
Franklin Mutual US Value A acc USD98,29-0,03%+23,80%1,00%
Franklin MV APexJ Eq G&I A USD DisA254,74-0,20%+12,88%1,35%
Franklin Natural Resources A(acc)USD5,44-0,56%+26,72%★★1,00%
Franklin Strategic Income A(acc)USD17,27+0,54%+7,94%★★★0,75%
Franklin Technology A Acc USD47,53-0,30%+29,88%★★★★★1,00%
Franklin Templeton EM Sus A (acc) USD11,42+0,45%+1,49%-1,05%
Franklin U.S. Dollar S/T MMF A(acc)USD12,07+0,54%+5,75%-0,30%
Franklin US Government A(Mdis)USD8,65+0,54%+4,05%★★0,65%
Franklin US Low Duration A(Mdis)USD9,94+0,54%+6,51%★★★0,65%
Franklin US Opportunities A(acc)USD32,90-0,25%+24,75%★★★★★1,00%
FSSA China Growth I USD Acc238,42+1,78%-0,41%★★★★★2,00%
FSSA Greater China Growth A GBP Acc12,00+1,57%+6,71%★★★★1,75%
GAM Multibond Emerging Bond EUR B117,97+0,24%+3,96%★★1,30%
GAM Multibond Local Emerging Bond USD B298,17+0,33%-2,35%★★★1,40%
GAM Multibond Total Return Bond EUR B96,41+0,18%-0,40%★★0,80%
GAM Multistock Abs Ret Eurp Eq EUR B109,78+0,67%+3,76%★★1,20%
GAM Multistock China Evolution Eq USD B226,68+1,45%-2,55%★★★★1,50%
GAM Multistock EM Equity USD B149,51-0,42%+4,07%★★★1,50%
GAM Multistock Health Innovt Eq USD B428,73+0,52%+6,20%★★1,60%
GAM Multistock Japan Equity EUR B202,53+0,24%+18,80%★★★1,20%
GAM Multistock Luxury Brands Eq EUR B421,46+0,60%+15,37%★★★1,60%
GAM Star (Lux) - Convert Alpha D EUR Acc103,99+0,23%+1,32%1,50%
GAM Star (Lux) - European Momentum D €203,57+1,04%+27,73%★★★★1,75%
GAM Star (Lux) - Global Alpha D EUR Acc91,83+0,21%+0,31%-1,75%
GAM Star China Equity Ord USD Acc30,78-1,41%-11,40%★★★1,35%
GAM Star Credit Opps (EUR) Ord EUR Acc19,63+0,27%+7,74%★★★1,35%
GAM Star Disruptive Gr USD Acc53,99+0,97%+18,18%-1,50%
GAM Star Emerging Market Rts USD Acc13,91+0,68%+1,96%★★★1,20%
GAM Star European Equity Ord EUR Acc588,47+1,11%+22,77%★★★★1,25%
GAM Star Japan Ldrs EUR Acc290,98+0,56%+14,92%★★★★★1,35%
GAM Star Worldwide Equity USD Acc4 551,6+0,12%+10,93%1,35%
GAM Sustainable Emerg Eq USD Acc18,85-0,81%+5,62%★★★1,60%
GAMCO Intl SICAV All Cap Value A (EUR)12,20+0,13%+14,39%-1,60%
GAMCO Intl SICAV Merger Arbtrg A (SEK)11,75-0,06%+5,16%-1,50%
Gladiator2 354,5--31,02%-1,00%
Global Sustainable Leaders114,24-0,06%--1,35%
GlobeCap 100 A90,69+0,28%+9,82%-1,40%
Go Blockchain Fund A101,72+0,25%--1,40%
GodFond Sverige & Världen406,14-1,22%+22,64%★★★0,85%
GP Bullhound Global Technology A232,40+0,83%+21,68%-1,75%
GP Bullhound Thyra Hedge A147,13+0,27%+2,97%★★1,00%
GS Asia Equity Base Acc USD29,10+1,06%-4,93%★★★1,50%
GS EM CORE Eq Base Acc USD Close21,77-0,40%+10,79%★★★★1,35%
GS Em Mkts Dbt Base Inc USD14,10+0,40%+5,75%★★★1,25%
GS Emerging Markets Eq Base Inc USD56,22+0,79%+9,41%★★★★★1,75%
GS ESG Enh Eurp HY Bd OthCcy Acc SEK Hdg1 150,70,00%+4,41%★★★★1,10%
GS Europe CORE Equity Base Inc EUR19,88-0,24%+24,18%★★★1,25%
GS Glb Sm Cp CORE Eq Base Inc USD Snap29,07+0,37%+26,36%★★★1,25%
GS Glbl Hi Yld A Inc USD9,84+0,54%+9,42%★★★1,10%
GS Glbl Strat Inc Bd Oth Ccy Acc SEK Hdg99,89+0,03%-1,89%-1,20%
GS Glbl Strat Macro Bd Oth Ccy Acc SEK H97,30+0,04%-3,66%-1,00%
GS Global Absolute Ret Oth Ccy Acc SEK H98,09+0,08%+5,67%-1,25%
GS Global CORE Eq Base Inc USD Snap35,32+0,09%+26,36%★★★★1,25%
GS Global Equity Income Base Inc USD48,410,00%+18,65%★★★1,50%
GS Global Fixed Inc (Hdg) Base Acc EUR14,91+0,25%-0,88%★★★★1,00%
GS Global Fixed Income Base Inc USD17,67+0,37%+1,95%★★★★1,00%
GS India Equity Oth Ccy Acc SEK195,96-0,62%+41,80%★★★★1,75%
GS Japan Equity Base Inc JPY2 268,7+0,23%+16,22%★★★★1,50%
GS Japan Equity Ptnrs Base Acc JPY20 013+0,25%+15,85%★★★★★1,50%
GS US CORE Equity Base Inc USD Snap64,53+0,32%+28,74%★★★1,00%
GS US Equity Base Acc USD36,84+0,29%+24,75%★★★1,50%
GS US Fixed Income Base Inc USD11,93+0,37%+4,18%★★★1,00%
GS US Focused Growth Equity Base Inc USD38,17+0,99%+24,78%★★★1,50%
GS US Mortgg Bckd Secs Base Inc USD2,27+0,54%+4,83%★★★0,80%
GS US Sm Cp CORE Eq A Inc USD Close29,82+0,61%+23,30%★★1,25%
Handelsbanken Aktiv 100 (A1 NOK)202,63+0,98%+20,78%★★★1,50%
Handelsbanken Aktiv 30 (A1 NOK)134,34+0,31%+10,29%★★★★★0,90%
Handelsbanken Aktiv 50 (A1 NOK)151,17+0,51%+13,44%★★★★1,10%
Handelsbanken Aktiv 70 (A1 NOK)170,50+0,74%+16,87%★★★1,30%
Handelsbanken Amerika Småbl Tema A1 SEK1 328,5+0,55%+19,76%★★★★1,50%
Handelsbanken Amerika Tema (A1 SEK)1 674,5+0,39%+28,15%★★★1,60%
Handelsbanken Asien Tema (A1 SEK)853,58+1,13%+3,59%★★★★1,50%
Handelsbanken Auto 100 Criteria A1 SEK153,78+1,23%+23,13%★★0,60%
Handelsbanken Auto 25 Criteria A1 SEK111,53+0,22%+4,86%★★★0,60%
Handelsbanken Auto 50 Criteria A1 SEK124,91+0,56%+10,68%★★★0,60%
Handelsbanken Auto 75 Criteria A1 SEK138,96+0,90%+16,76%★★★0,60%
Handelsbanken Brasilien Tema A1 SEK90,42-3,89%-9,44%★★★★1,85%
Handelsbanken EM Index (A1 SEK)182,40+0,97%+6,18%★★★0,60%
Handelsbanken EMEA Tema (A1 SEK)508,72+1,60%+25,63%-1,60%
Handelsbanken Euro Corp Bond Fd A1 EUR109,33+0,18%+1,37%★★★0,65%
Handelsbanken Euro Obligation4 297,8-0,08%-1,51%★★★★0,60%
Handelsbanken Euro Ränta1 990,5+0,15%+1,27%★★★0,20%
Handelsbanken Europa Index Crit (A1 SEK)155,25-0,49%+19,24%★★★★0,20%
Handelsbanken Europa Selektiv (B1 SEK)190,21-0,02%+15,75%★★★1,85%
Handelsbanken Europa Småbolag (A1 SEK)622,80+0,59%+23,16%-1,60%
Handelsbanken Finland Småbolag (A1 SEK)132,81-1,43%+25,05%★★★★1,70%
Handelsbanken Flexibel Ränta A1 SEK113,75+0,05%+1,09%-0,60%
Handelsbanken Ftgsoblig Inv Gr Crit102,10-0,02%+0,19%0,60%
Handelsbanken Företagsobligfd B1 SEK106,83-0,04%+0,78%★★★0,95%
Handelsbanken Gl Hi Div Lo Vol Cr A1 SEK111,02-0,81%+15,46%-0,60%
Handelsbanken Gl Småbolag Ind Cri A1 SEK159,29+0,30%+19,27%★★★★0,60%
Handelsbanken Global Dynam 90 (A1 SEK)164,58-0,39%+24,62%-0,80%
Handelsbanken Global Index Crit (A1 SEK)398,21-0,05%+20,79%★★★★0,40%
Handelsbanken Global Momentum A1 SEK117,38-0,31%--0,60%
Handelsbanken Global Selektiv (A1 SEK)307,41-0,08%+18,22%★★1,85%
Handelsbanken Global Tema (Criteria)817,69+0,04%+18,41%★★★1,40%
Handelsbanken Hälsovård Tema (A1 SEK)336,49+0,41%+15,19%★★★★★1,50%
Handelsbanken Hållbar Energi A1 SEK429,38+0,72%+8,36%★★★★★1,50%
Handelsbanken Hållbar Gl Obl A1 SEK103,06-0,14%-0,72%-0,50%
Handelsbanken Høyrente (A1 NOK)118,96+0,11%+6,60%★★0,50%
Handelsbanken Ins Kortränt (A2 SEK)101,080,00%+0,25%-0,14%
Handelsbanken Japan Tema (A1 SEK)125,17+1,00%+17,50%★★★★1,60%
Handelsbanken Kapitalförvalt 25 (A1 EUR)12,17+0,48%+7,44%★★★★★0,90%
Handelsbanken Kapitalförvalt 50 (A1 EUR)24,53+0,31%+12,43%★★★★★1,40%
Handelsbanken Kapitalförvalt 75 (A1 EUR)16,16+0,94%+18,05%★★★★★1,50%
Handelsbanken Kinafond274,88+1,81%+0,13%★★★★1,85%
Handelsbanken Kort Rente Norge (A1 NOK)102,98+0,09%+4,68%-0,35%
Handelsbanken Korträn SEK (A1 SEK)105,15+0,02%+0,22%-0,15%
Handelsbanken Kortränta (A1 SEK)145,59+0,01%+0,19%-0,15%
Handelsbanken Kreditt (A1 NOK)102,62+0,17%+7,62%-0,75%
Handelsbanken Latinamerika Tema (A1 SEK)233,99-2,32%-7,35%★★1,60%
Handelsbanken Långränta Criteria117,59-0,22%-1,52%★★0,75%
Handelsbanken Multi Asset 100 (A1 SEK)455,31+1,20%+23,40%★★★★1,55%
Handelsbanken Multi Asset 120 (A1 SEK)191,11+1,28%+28,41%★★★1,60%
Handelsbanken Multi Asset 15 (A1 SEK)110,71+0,14%+4,82%★★0,75%
Handelsbanken Multi Asset 25 (A1 SEK)171,86+0,30%+6,90%★★★0,85%
Handelsbanken Multi Asset 40 (A1 SEK)124,88+0,50%+9,93%★★1,25%
Handelsbanken Multi Asset 50 (A1 SEK)244,06+0,62%+11,95%★★★1,35%
Handelsbanken Multi Asset 60 (A1 SEK)137,99+0,76%+14,21%★★★1,40%
Handelsbanken Multi Asset 75 ( A1 SEK)289,98+0,47%+17,07%★★★★1,45%
Handelsbanken Norden Ind Crit (A1 SEK)176,38-0,40%+25,26%★★★★0,40%
Handelsbanken Norden Selektiv (B1 SEK)338,05-0,40%+25,36%★★★★1,85%
Handelsbanken Norden Tema (A1 SEK)1 729,8-0,36%+21,27%★★★1,50%
Handelsbanken Nordiska Småbol (A1 SEK)1 916,6+0,35%+21,85%★★★★1,60%
Handelsbanken Norge In Criteria (A1 NOK)121,90-0,45%+18,57%★★★0,30%
Handelsbanken Norge Tema (A1 SEK)1 570,4+0,33%+21,75%★★★★1,50%
Handelsbanken Obligasjon (A1 NOK)135,06-0,28%+2,81%★★★0,45%
Handelsbanken Pension 40 (A1 SEK)120,21+0,25%+5,18%★★★0,50%
Handelsbanken Pension 50 (A1 SEK)136,53+0,43%+8,95%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 50 Aktiv (A1 SEK)240,14+0,44%+9,90%★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 60 (A1 SEK)169,22+1,02%+18,76%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 60 Aktiv (A1 SEK)351,91+0,94%+18,46%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 70 A1 SEK185,37+1,40%+24,74%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 70 Aktiv (A1 SEK)382,37+1,21%+22,76%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 80 A1 SEK186,06+1,40%+24,80%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 80 Aktiv (A1 SEK)385,08+1,21%+22,74%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 90 A1 SEK186,43+1,41%+24,69%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 90 Aktiv (A1 SEK)193,60+1,20%+22,70%★★★★1,25%
Handelsbanken Realränte (A1 SEK)119,65-0,27%+1,94%★★0,40%
Handelsbanken Ränteavkastning (B1 SEK)1 134,1-0,15%-0,91%★★0,30%
Handelsbanken Räntestrategi A1 SEK104,160,00%+0,39%★★0,10%
Handelsbanken Räntestrategi Plus A1 SEK101,80+0,08%+0,64%★★★0,40%
Handelsbanken Stiftelsefond (B1 SEK)157,25+0,79%+16,75%★★★0,90%
Handelsbanken Svenska Småbolag (A1 SEK)3 379,2+0,21%+23,54%★★★1,50%
Handelsbanken Sverige 100 Ind Cri A1 SEK391,25-0,92%+25,34%★★★0,20%
Handelsbanken Sverige Index Criteria464,75-0,69%+27,40%★★★★0,65%
Handelsbanken Sverige Selektiv (B1 SEK)389,38+0,41%+31,28%★★★★1,85%
Handelsbanken Sverige Tema (A1 SEK)3 954,3-0,11%+18,27%★★★★★1,00%
Handelsbanken Tillväxtmark Tema (A1 SEK)390,54+0,89%+3,40%★★★★1,60%
Handelsbanken Tillväxtmarknad Obl A1 SEK105,21-0,62%+0,76%1,10%
Handelsbanken USA Ind Crit A1 SEK609,15-0,10%+26,39%★★★★★0,20%
Harvest Equity Opportunities A115,02+0,08%+13,29%-0,74%
HealthInvest Alpha Fund D129,08+0,77%+7,77%★★1,20%
Heptagon European Focus Eq AE EUR Acc224,99+0,81%+29,51%★★★★★1,50%
Heptagon Future Trends Equity A USD Acc255,56+0,77%+17,62%★★★★1,50%
Heptagon Kopernik Glb AllCp Eq A $ Acc219,79-0,56%+28,63%★★★★1,50%
Hercules Fonden utd A18,88-+14,19%-1,00%
High Yield Opportunity Fund AB104,05-+4,05%-1,00%
Highlight Sverige A105,24+0,35%--0,00%
Holberg Global A456,92-0,03%+21,80%★★★1,50%
Holberg Kreditt A108,53+0,08%+14,01%★★★0,80%
Holberg Likviditet A102,25+0,09%+4,67%-0,25%
Holberg Norden A675,59-0,52%+23,34%1,50%
Holberg Norge A828,31-0,43%+15,02%★★★1,50%
Holberg Rurik A203,71+1,15%+2,14%★★2,00%
Holberg Triton A176,46+0,78%+18,45%-2,00%
HSBC GIF Asia ex Japan Equity AC91,00+0,59%+2,89%★★★1,50%
HSBC GIF Asia ex Jpn Eq Smlr Coms AD85,76+0,41%+21,74%★★★1,50%
HSBC GIF Asia High Yield Bond AC10,49+0,01%-0,02%-1,25%
HSBC GIF Asia Pac ex Jpn Eq HiDiv AS23,18+0,05%+7,83%★★★1,50%
HSBC GIF Asian Currencies Bond AC10,82--2,80%1,25%
HSBC GIF Brazil Bond AC16,17-0,97%-4,46%-1,00%
HSBC GIF Brazil Equity AC16,61-2,17%-8,99%★★1,75%
HSBC GIF BRIC Equity M1C37,88+0,80%+11,23%★★★1,00%
HSBC GIF BRIC Markets Equity AC23,35+0,14%+10,96%★★★1,50%
HSBC GIF Chinese Equity AC139,94+1,66%-11,89%★★★1,50%
HSBC GIF Economic Scale Japan Eq AC11 068+0,47%+23,76%★★0,60%
HSBC GIF Euro High Yield Bond AC46,35-0,00%+2,80%★★★★1,10%
HSBC GIF Euroland Eq Smlr Coms AC90,37-0,76%+17,48%★★1,50%
HSBC GIF Euroland Growth M1C24,28-0,43%+19,76%★★★★1,25%
HSBC GIF Euroland Value AC48,15-0,69%+20,09%★★1,50%
HSBC GIF Europe Value AC51,80-0,50%+15,33%★★1,50%
HSBC GIF Frontier Markets AC131,87+1,11%+34,48%★★★1,75%
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1C16,61+0,33%+7,97%★★1,00%
HSBC GIF Global EM Bd PC41,86+1,10%+6,46%★★★1,00%
HSBC GIF Global EM Local Dbt AC13,48+0,07%+2,07%★★★1,25%
HSBC GIF Global Emerging Mkts Eq AC23,31+1,25%+4,55%★★★1,50%
HSBC GIF Hong Kong Equity AC172,88+1,53%-6,84%★★★1,50%
HSBC GIF Indian Equity AD254,04-0,02%+33,85%★★1,50%
HSBC GIF Mexico Equity AC7,87-+19,49%-1,75%
HSBC GIF Multi-Asset Style Factors AC10,13+0,34%-0,83%-1,40%
HSBC GIF RMB Fixed Income AC14,01+0,24%+8,22%★★★★0,75%
HSBC GIF Russia Equity AC10,34-0,03%+33,69%★★★1,75%
HSBC GIF Thai Equity AC22,24-0,06%+10,31%★★★★1,50%
HSBC GIF Turkey Equity AC19,22-0,87%-6,23%★★★★★1,75%
Humle FondSelect421,28-0,46%+17,35%★★★1,25%
Humle Småbolagsfond830,90+0,41%+42,71%★★★★1,50%
Humle Sverigefond354,00-0,83%+30,95%★★★★★1,25%
ia D109,60--3,99%-1,00%
ICA Banken Modig313,79-0,21%+19,46%★★0,90%
ICA Banken Måttlig212,84-0,10%+13,00%★★★★0,75%
ICA Banken Varlig159,76-0,01%+7,77%★★★★★0,50%
IKC - Lux 0 - 100 IC196,15+0,03%+16,77%★★★★2,35%
IKC 0-100179,15-0,29%+21,53%★★★★1,70%
IKC Avkastningsfond131,47+0,02%+5,10%★★★★0,60%
IKC Fastighetsfond A323,19-0,26%+46,06%-1,00%
IKC Global Flexibel226,94+0,41%+16,65%★★★★1,50%
IKC Global Infrastructure A152,61-0,70%+10,06%★★★★1,40%
IKC Strategifond148,01+0,02%+10,60%★★★★★1,10%
IKC Sverige Flexibel566,38-0,25%+40,57%★★★★★1,20%
IKC Tre Euro196,20+0,11%+19,22%★★★★★1,70%
Impax Environmental Mkts Ire B EUR Acc3,51+0,33%+25,96%★★★★1,50%
Indecap Guide 1 C109,06+0,17%+1,53%★★1,50%
Indecap Guide 2 C196,24-0,49%+13,85%★★1,95%
Indecap Guide Avkastningsfond C125,85+0,06%-3,23%0,90%
Indecap Guide Företagsobligation C109,51+0,02%+1,20%★★★0,90%
Indecap Guide Global A364,10-0,22%+16,59%★★★0,10%
Indecap Guide Q30 A185,05+0,32%+23,61%★★0,50%
Indecap Guide Sverige A343,64+0,50%+20,19%★★★0,10%
Indecap Guide Tillväxtmarknadsfond A234,24+0,26%-0,09%★★★0,10%
Insight Absolute Insight Ccy Ap EUR0,90+0,28%+2,92%-1,50%
Invesco Active Mlt-Sect Crdt A EUR Acc3,34+0,25%+2,65%★★★0,75%
Invesco Asia Asset Allc A USD Acc27,30+0,76%+0,39%★★1,25%
Invesco Asia Consumer Demand A USD Acc20,17+1,34%-6,11%★★1,50%
Invesco Asia Opportunities Eq A USD Acc165,86+1,37%-5,94%★★★1,50%
Invesco Asian Equity A USD AD11,65+0,97%+6,87%★★★1,50%
Invesco Asian Inv Grd Bd A $ Acc12,44+0,56%+6,69%-0,90%
Invesco Balanced-Risk Allc A EUR Acc20,07-0,23%+10,71%★★★1,25%
Invesco Belt and Road Debt A SEKH Acc112,41-0,29%+0,71%-1,25%
Invesco Bond A USD SD30,18+0,37%+3,22%★★★★★0,75%
Invesco China Focus Equity A USD Acc25,61+1,85%-10,08%★★★1,75%
Invesco Cnttl Eur Sm Cp Eq A USD AD389,64+0,52%+24,88%★★1,50%
Invesco Dev Sm and MidCap Eq A USD Acc105,22+0,62%+20,18%★★★1,60%
Invesco Developing Mkts Eq A USD Acc13,03+0,69%+2,15%★★★1,50%
Invesco Em Mkts Select Eq A USD AD21,56+0,03%-15,62%-1,50%
Invesco Emer Mkt Innv Eq A USD Acc13,85+0,90%+3,44%0,88%
Invesco Emer Mkt Lcl Dbt A USD Acc10,27+0,24%-1,10%★★★1,20%
Invesco Emerg Mkt Struct Eq A USD Acc13,29+0,39%+15,20%★★1,25%
Invesco Emerging Markets Bond A SEKH Acc130,96-0,22%+0,68%-1,00%
Invesco Emerging Mkt Corp Bd A SEKH Acc128,28-0,08%+2,68%-1,50%
Invesco Energy Trnstn Fd A Acc10,52+0,54%+21,99%-1,00%
Invesco Euro Corporate Bond A EUR Acc19,53+0,29%+1,90%★★★★1,00%
Invesco Euro Equity A EUR Acc144,82-0,25%+19,56%★★★1,50%
Invesco Euro Structured Eq A EUR Acc13,22+0,31%+19,00%★★★1,30%
Invesco Glbl Consmr Trnds A USD Acc98,41+1,02%+8,07%★★★★1,50%
Invesco Global Equity A USD Acc17,22+0,54%+25,51%★★★1,40%
Invesco Global Equity Income A USD Acc89,96+0,47%+19,88%★★★1,40%
Invesco Global Focus Eq A USD Acc19,56+1,21%+17,93%★★★★1,40%
Invesco Global High Income A SEKH Acc126,79-0,15%+2,60%-1,00%
Invesco Global Hlth Care Innovt A USD AD202,91+0,67%+16,45%★★★1,50%
Invesco Global Small Cap Eq A USD AD228,27+0,58%+21,86%★★★1,50%
Invesco Global Targeted Ret A EUR Acc10,30+0,51%+0,66%★★1,40%
Invesco Global Thmtc Inovt Eq A USD Acc12,73+0,38%+18,09%-1,00%
Invesco Global Ttl Ret EUR Bd A SEKH Acc124,87-0,10%-0,12%-1,00%
Invesco Gold & Special Mirls A USD Acc6,51-3,61%-10,36%★★★1,50%
Invesco Greater China Equity A USD Acc76,26+1,69%-8,41%★★1,50%
Invesco India Bond A USD Acc12,86+0,58%+6,75%-1,25%
Invesco India Equity A USD AD96,08-0,01%+33,54%★★★1,50%
Invesco Japanese Eq Adv A JPY Acc6 433,0+0,57%+12,19%★★★★1,40%
Invesco Japanese Equity Div Gr A USD AD15,66+0,47%+17,27%★★★1,40%
Invesco Macro Allc Strat A EUR Acc11,97+0,06%+3,70%★★★1,25%
Invesco Nippon Small/Md Cp Eq A JPY Acc1 946,0+1,71%+11,49%★★1,50%
Invesco Pacific Equity A USD AD81,35+0,53%+9,25%★★★★1,50%
Invesco Pan European Equity A EUR Acc22,29-0,40%+20,53%★★★1,50%
Invesco Pan European Focus Eq A EUR Acc22,98-0,47%+23,67%★★★★1,50%
Invesco Pan European Sm Cp Eq A EUR Acc33,56+0,34%+24,30%★★1,50%
Invesco Pan Eurp Struct Rspnb Eq AEURAcc32,69+0,10%+19,38%★★★1,30%
Invesco PRC Equity A USD AD76,85+1,89%-15,73%★★1,75%
Invesco Responsible Glb Rl Asts A $ Acc13,07+0,46%+23,30%-1,30%
Invesco Rspnb Jpn Eq Val Discv A JPY1 883,0+0,41%+16,56%★★1,40%
Invesco Sus Pan Eurp Stu Eq A € Acc21,98+0,08%+19,75%★★★1,30%
Invesco Sust Glbl Struct Eq A USD AD60,43+0,27%+24,31%-1,00%
Invesco Sustainable Allc A Acc EUR11,73+0,14%+14,29%★★★1,10%
Invesco US Structured Equity A USD Acc34,86+0,37%+27,83%★★1,00%
Invesco US Value Equity A USD Acc52,78+0,18%+30,17%1,40%
Investerum Basic Value20,87+0,78%+20,44%★★★1,90%
Investtech Invest D112,43+0,69%--1,50%
INVL Baltic Fund49,10+0,33%+34,83%★★★★★2,00%
INVL Emerging Europe Bond44,29+0,26%+3,00%★★★★1,00%
INVL Global Emerging Markets Bond125,37+0,18%+3,35%★★★★★1,25%
INVL Russia ex-Government Equity Subfund44,75-0,02%+28,48%★★★1,50%
iShares Emerging Mkts Eq Idx (LU) A2 USD154,03+1,10%+5,81%★★★0,50%
iShares Europe Equity Index (LU) A2 EUR206,91+0,19%+19,46%★★★0,45%
iShares Japan Equity Index (LU) A2 USD219,25+0,08%+14,57%★★0,45%
iShares North America Eq Idx (LU) A2 USD330,16+0,37%+26,19%★★★0,45%
iShares Pacific exJpn Eq Idx (LU) A2 USD155,08+0,01%+11,98%★★★0,45%
Janus Henderson Hrzn Asian Growth A2 USD145,34+0,84%-3,15%★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn AsPac Pty IncA2USD21,22-0,07%+16,90%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn EM Corp Bd A2 USD138,27+0,36%+11,31%★★★1,00%
Janus Henderson Hrzn Euro Corp Bd A2 EUR169,36+0,22%+2,83%★★★★0,75%
Janus Henderson Hrzn Euro HY Bd A2 EUR166,72+0,32%+8,59%★★★★0,75%
Janus Henderson Hrzn Euroland A2 EUR61,52-0,24%+27,00%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn GlblPtyEqsA2USD30,63+0,34%+28,62%★★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn GlbTechLdrs A2USD170,44+0,56%+22,00%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Japan Opps A2 USD23,70+0,84%+11,15%★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Jpn Smr Coms A2 USD78,56+0,67%+19,20%★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Opps CHN A2 USD23,03+1,24%-12,67%★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Pan Eurp Eq A2 EUR38,27+0,29%+15,10%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpAbsRetA2 EUR18,45+0,31%+10,95%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpPtyEqs A2EUR69,23+0,79%+24,88%★★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpSmrComs A2€76,24+0,35%+24,42%★★★1,20%
Janus HndrsnAbsolute Return A2 GBP3,26+0,33%+10,27%-1,50%
Janus HndrsnContinen Eurp A2 EUR Acc14,52+0,89%+20,43%★★★1,50%
Janus HndrsnEmerging Markets A2 EUR16,07-0,36%+9,40%★★★1,50%
Janus HndrsnGlbl Equity A2 USD21,53+0,79%+22,42%★★★★1,50%
Janus HndrsnLatin American A2 EUR15,77-0,42%+5,37%★★★1,50%
Janus HndrsnPan Eurp A2 EUR8,93+0,90%+20,80%★★★★★1,50%
Janus HndrsnPan Eurp Smlr Coms A2 EUR21,78+0,27%+21,72%★★★1,50%
JOHCM European Select Val X EUR Inc1,87+0,37%+13,62%★★1,50%
JOHCM Global Select A EUR4,69+0,08%+25,52%★★★0,75%
JPM Africa Equity A perf (acc) USD9,86+1,98%+4,81%★★★1,50%
JPM America Equity A (dist) USD320,97+0,25%+24,90%★★★1,50%
JPM ASEAN Equity A (acc) USD24,85+0,54%+10,47%★★★★1,50%
JPM Asia Pacific Equity A (acc) USD29,71+0,57%+4,35%★★★★1,50%
JPM Brazil Equity A (acc) USD6,71-1,66%-5,13%★★★★1,50%
JPM China A (dist) USD105,06+4,09%-8,61%★★★★1,50%
JPM China A-Share Opps A (acc) USD36,83-0,92%-5,30%★★★★1,50%
JPM Diversified Risk A (acc) SEKH573,92-0,83%+6,21%-1,25%
JPM Em Mkts Small Cap A (acc) perf USD21,90+1,09%+17,35%★★★★★1,50%
JPM Emerging Europe Equity A (dist) EUR44,37-0,32%+26,95%★★★★1,50%
JPM Emerging Markets Debt A (dist) EURH8,05+0,19%+0,84%★★★1,15%
JPM Emerging Markets Div A (acc) EUR126,72+0,63%+11,22%★★★★1,50%
JPM Emerging Markets Equity A (dist) USD54,00+2,24%+3,63%★★★★★1,50%
JPM Emerging Middle East Eq A (dist) USD30,30+1,18%+32,41%★★★★1,50%
JPM Emerging Mkts Opps A (acc) USD372,76+0,76%+2,78%★★★★1,50%
JPM EUR lqdty LVNAV Mgan (flex dist.)9 846,7+0,30%+0,93%-0,50%
JPM Euro Aggregate Bond A (dist) EUR113,44+0,22%-0,12%★★★0,70%
JPM Euro Govt Short Dur Bd A (acc) EUR11,09+0,31%+0,99%★★★0,35%
JPM Euroland Equity A (dist) EUR64,540,00%+23,15%★★★1,50%
JPM Europe Dynamic A (dist) EUR23,91-0,02%+21,59%★★★1,50%
JPM Europe Dynamic Techs Fd A (dist) EUR52,68+0,27%+33,26%★★★1,50%
JPM Europe Eq Abs Alp A perf (acc) SEKH1 200,2-0,62%+11,84%-1,50%
JPM Europe Equity A (dist) EUR61,00-0,63%+23,25%★★★★1,00%
JPM Europe Equity Plus A perf (acc) EUR20,55-0,13%+23,94%★★★1,50%
JPM Europe High Yld Bd A (acc) EUR21,71+0,34%+4,63%★★★★0,75%
JPM Europe Select Equity A (acc) EUR1 817,5-0,93%+19,20%★★★★1,50%
JPM Europe Small Cap A (dist) EUR108,09+1,21%+28,67%★★★1,50%
JPM Europe Strategic Growth A (dist) EUR25,29+0,07%+29,26%★★★★1,50%
JPM Europe Strategic Value A (acc) EUR16,92-0,10%+21,56%★★1,50%
JPM Europe Sus Sm Cp Eq A Acc SEK1 323,4+0,46%+25,18%-1,50%
JPM Europe Sustainable Equity A (acc)EUR150,96+0,01%+19,93%★★★★1,50%
JPM Global Aggregate Bond A (dist) USD13,46+0,39%+3,32%★★★★0,70%
JPM Global Balanced A (dist) EUR156,56+0,18%+7,54%★★★★1,45%
JPM Global Bond Opp Sus A acc SEKH1 034,5+0,01%+0,38%-1,00%
JPM Global Bond Opps A (acc) SEKH825,87+0,02%+1,03%-1,00%
JPM Global Convert (EUR) A (dist) EUR17,27+1,37%+8,46%★★★★★1,25%
JPM Global Corp Bd A (acc) SEK H122,23-0,11%-0,22%-0,80%
JPM Global Focus A (acc) EUR45,30-0,30%+24,09%★★★★1,50%
JPM Global Growth A dist USD59,40+1,02%+21,62%★★★1,50%
JPM Global Healthcare A (acc) USD501,46+0,83%+14,41%★★★★★1,50%
JPM Global Macro Opps A (acc) EUR214,85+0,95%+6,09%★★★★★1,25%
JPM Global Macro Sustainable A acc SEKH1 078,7+0,26%+2,23%-1,25%
JPM Global Natural Resources A (acc) EUR14,88-1,80%+16,74%★★★1,50%
JPM Global Select Equity A (acc) USD424,04-0,11%+22,63%★★★★1,50%
JPM Global Strat Bd A perf (acc) SEKH836,68+0,02%+0,41%-1,00%
JPM Global Strategic Bond Skandia Link836,68+0,02%+0,41%-1,00%
JPM Greater China A (dist) USD73,86+3,18%+0,69%★★★★1,50%
JPM Income Opp A perf (acc) SEKH1 369,40,00%+0,18%-1,00%
JPM India D (acc) USD72,97+0,26%+29,20%1,50%
JPM Japan Equity A (dist) USD63,16+1,89%+16,07%★★★★★1,50%
JPM Japan Sustainable Equity A acc JPY17 388+1,22%+18,45%★★★1,50%
JPM Korea Equity A (acc) USD19,33+1,64%+13,95%★★★★★1,50%
JPM Latin America Equity A (acc) USD26,76-0,83%+0,57%★★★★1,50%
JPM Managed Reserves A (acc) USD10 941+0,54%+5,66%★★0,40%
JPM Multi-Manager Alt A (acc) SEKH1 052,0-0,04%-0,96%-1,25%
JPM Pacific Equity A (dist) USD164,02+1,03%+10,47%★★★★★1,50%
JPM Russia A (acc) USD18,11-1,21%+28,36%★★★1,50%
JPM Sterling Bond A (dist) GBP1,05-0,01%+1,23%★★★0,90%
JPM Taiwan A (acc) USD44,52+0,72%+30,94%★★★1,50%
JPM US Aggregate Bond D (acc) USD20,79+0,39%+4,70%★★★0,90%
JPM US Oppc L-S Eq A perf (acc) SEKH1 128,6+0,23%+1,61%-1,50%
JPM US Select Equity A (acc) USD613,74-0,34%+23,81%★★★★1,50%
JPM US Select Equity Plus A (acc) USD36,85+0,38%+24,99%★★★1,50%
JPM US Small Cap Growth A (dist) USD385,03+1,67%+3,29%★★★★1,50%
JPM US Smaller Companies A (dist) USD327,57+0,12%+16,33%★★★1,50%
JPM US Technology A (dist) USD48,95+1,22%+16,80%★★★★★1,50%
JPM US Value A (dist) USD37,96-0,25%+26,01%★★★1,50%
JSS GlobalSar Balanced EUR P EUR dist438,11+0,34%+5,78%★★★★1,50%
JSS Sustainable Eq Glb Th P EUR acc322,59+0,57%+21,54%★★★1,75%
Jupiter Asia Pac Inc L USD Acc37,44+0,16%+11,98%★★★1,50%
Jupiter China Equity Fund L USD Acc66,45+2,12%-6,90%★★★1,50%
Jupiter Dynamic Bond L SEK Acc HSC118,48-0,13%+1,54%-1,25%
Jupiter European Growth L EUR Acc51,61+0,62%+25,40%★★★★1,50%
Jupiter Financial Innovt L EUR Acc26,86+1,03%+19,77%★★★★★1,50%
Jupiter Glbl Em Mkt Crp Bd L SEK Acc HSC101,51-0,12%--1,40%
Jupiter Global Elgy Div L EUR Acc13,07+0,08%+7,10%★★★★1,25%
Jupiter Global Elgy Gr L EUR Acc22,81-0,34%+21,85%★★★1,50%
Jupiter Global EMs Focus L USD Acc17,76+1,16%+11,62%★★★★1,50%
Jupiter Global Equity Gr Unc L USD Acc108,54+0,85%--1,50%
Jupiter Global Value L USD Acc23,16+0,24%+23,83%★★★1,50%
Jupiter Gold & Silver L USD Acc16,27-3,64%-14,84%★★★1,10%
Jupiter India Select L USD A Inc229,17-0,23%+38,86%1,75%
Jupiter Japan Select L EUR Acc32,10+0,25%+19,37%★★★★1,50%
Jupiter Merian NA Eq (IRL) L $ Acc45,68+0,39%+27,17%★★★1,50%
Jupiter Merian World Equity L USD Acc2,42+0,42%+26,15%★★★★1,50%
Jupiter Pan Eurp Smlr Coms L EUR Acc150,92+1,04%+24,82%-1,50%
Jupiter Strategic Abs Ret Bd L USD Acc11,64+0,53%+6,08%★★★★0,80%
KBI Water I EUR26,59-0,74%+28,14%★★1,80%
Kempen (Lux) Global Small-Cap A Acc38,94-0,23%+28,93%★★★1,50%
KPA Etisk Aktiefond571,53-0,61%+23,47%★★★★★0,40%
KPA Etisk Blandfond 2391,84-0,48%+16,14%★★★0,40%
Kuylenstierna & Skog Equity P254,92+0,62%+20,19%★★★1,00%
Kvartil Investmentbolag+ Calculus A173,84-1,30%+25,08%-0,55%
Kvartil Multi Asset A109,36-0,18%--0,60%
Lancelot Avalon A53 131-+9,32%-1,00%
Lancelot Camelot A63 215-+27,65%-1,00%
Lancelot Ector Master Fund SB39,49+0,03%+6,99%★★★1,00%
Lannebo Corporate Bond A122,11+0,02%+3,02%0,90%
Lannebo Europa Småbolag A SEK16,72+0,54%+29,01%★★★1,60%
Lannebo Fastighetsfond A SEK100,21+0,08%--1,00%
Lannebo High Yield122,28+0,01%+5,85%★★0,90%
Lannebo Mixfond32,47-0,09%+15,80%★★★★1,60%
Lannebo Mixfond Offensiv280,61-0,10%+18,86%★★★★1,60%
Lannebo Norden Hållbar SEK184,55-0,01%+23,30%★★★★★1,60%
Lannebo Räntefond Kort117,370,00%+0,91%★★0,20%
Lannebo Småbolag183,30+0,30%+21,25%★★1,60%
Lannebo Småbolag Select983,34-+21,91%0,70%
Lannebo Sustainable Corporate Bond A SEK104,35+0,02%+2,56%-0,90%
Lannebo Sverige56,29-0,16%+21,42%★★1,60%
Lannebo Sverige Hållbar B SEK2 187,9-0,24%+14,22%★★★★1,60%
Lannebo Sverige Plus75,02-0,19%+22,02%★★★1,00%
Lannebo Teknik16,47+0,12%+25,92%★★★★1,60%
Lannebo Teknik Småbolag187,34+1,06%+25,53%-1,60%
Lazard Pan-European Small Cap B Acc EUR172,20+0,53%+29,39%★★★1,50%
Legg Mason BW Glb FI A USD Acc153,13+0,11%+0,30%★★1,10%
Legg Mason BW Glb FI Abs Ret A SEKH Acc96,41-0,07%-0,82%-1,35%
Legg Mason BW Glb Inc Opt A USD Acc150,98+0,44%+7,54%★★★★★1,25%
Legg Mason BW Glb Oppc FI A USD Acc129,39+0,13%+1,68%★★★★1,15%
Legg Mason CB Tact Div Inc A USD Acc150,00-0,52%+19,95%★★1,25%
Legg Mason CB US Agrsv Gr A SEKH Acc199,85-0,22%+7,12%-1,30%
Legg Mason CB US Apprec A USD Acc314,32-0,26%+21,77%★★★1,25%
Legg Mason CB US Eq Sust Ldrs A SEK Acc129,06+0,05%+20,17%★★★1,20%
Legg Mason CB Value A USD Acc158,08-0,19%+25,66%★★★1,35%
Legg Mason RY US SmCp Opp A SEKH Acc221,44-0,53%+20,58%-1,50%
Legg Mason RY US Smlr Coms A USD Dis(A)393,01+0,09%+20,03%1,50%
Legg Mason WA Asian Opps A USD Acc166,24+0,39%+2,64%★★★1,10%
Legg Mason WA EM Corp Bd A USD Acc120,33+0,35%+5,67%★★1,50%
Legg Mason WA EM TR Bd A USD Acc189,59+0,42%+5,97%★★★1,50%
Legg Mason WA Glb Mlt Strat A USD Acc175,49+0,43%+5,95%★★★★1,10%
Legg Mason WA Mcr OppBd A USD Acc155,37+0,27%+6,87%★★★★1,50%
LGT Sustainable EF Global (USD) B2 748,2+0,25%+15,28%★★★1,50%
Liontrust GF Sust Fut Pan Eur Gr A1 Acc€16,71+0,12%+22,27%★★★1,50%
LO Funds All Roads Conservative EUR PA10,74+0,11%+3,55%★★★0,35%
LO Funds All Roads SH SEK PA122,65-0,33%+5,71%★★0,50%
LO Funds Defensv Syst Alt Solu USD PA9,68+0,73%--0,85%
LO Funds Emerging High Conviction USD PA17,69-0,58%+0,93%★★★0,85%
LO Funds Europe High Conviction EUR PA18,52+1,01%+20,21%★★★★0,75%
LO Funds Golden Age USD PA37,15+0,78%+18,85%★★0,75%
LO Funds World Brands EUR PA628,95+0,69%+11,71%★★★★0,96%
Lucy Global Fund A97,13-0,05%--1,40%
Lundmark Climate Impact Fund188,18-0,23%+14,86%-1,40%
LUX MultiManager SICAV-Eur Eq Sel B SEK155,28+0,74%+26,98%-0,80%
Lynx276,55+0,09%+3,21%-1,00%
Lynx Active Balanced Fund D1 SEK125,76-0,56%+7,39%-1,20%
Lynx Dynamic121,79-0,90%-2,06%-1,50%
Lysa Aktier C169,15+0,33%+19,96%★★★0,12%
Lysa Global Aktier Hållbar B125,43+0,64%+23,63%-0,12%
Lysa Räntor C105,72-0,07%0,00%★★★0,12%
Lysa Räntor Hållbar B102,510,00%+1,51%-0,12%
Lysa Sverige Aktier B152,86+0,79%+26,77%-0,12%
Lyxor SEB Impact M USD157,54-0,47%+15,34%-0,75%
Länsförsäkringar Asienfond A187,93+0,91%+6,23%★★★1,60%
Länsförsäkringar Balanserad Räntefond99,700,00%-0,55%-0,35%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Balans A137,200,00%+12,53%★★★★1,30%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Defensiv A105,040,00%+1,78%★★0,70%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Potential A181,480,00%+22,06%★★★1,50%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Stabil A119,84+0,15%+6,51%★★★★1,00%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Tillväxt A159,62+0,43%+17,54%★★★1,40%
Länsförsäkringar Europa Aktiv A583,04-0,10%+22,46%★★★★1,55%
Länsförsäkringar Europa Indexnära258,08-0,30%+19,09%★★★0,20%
Länsförsäkringar Fastighet Europa161,99+0,78%+27,41%★★★★★1,40%
Länsförsäkringar Fastighetsfond A9 405,6+0,16%+41,42%-1,40%
Länsförsäkringar Global Hållbar A68,32-0,09%+23,29%★★★★1,50%
Länsförsäkringar Global Indexnära319,87-0,16%+23,29%★★★★0,20%
Länsförsäkringar Global KlimatIndex176,47+0,64%+22,44%★★★★★0,60%
Länsförsäkringar Hållbar Företagsobl113,59-0,04%+1,52%★★★★0,65%
Länsförsäkringar Japan Indexnära155,96+0,27%+16,47%★★★★0,20%
Länsförsäkringar Kort räntefond104,82-0,00%+0,30%-0,20%
Länsförsäkringar Lång Räntefond A164,35-0,06%-1,62%★★0,50%
Länsförsäkringar Mix A487,70-0,12%+11,58%★★★1,50%
Länsförsäkringar Multistrategi100,61-0,06%+4,49%-1,00%
Länsförsäkringar Småbolag Sverige A1 913,9+0,21%+13,97%★★★1,60%
Länsförsäkringar Sparmål 2015245,68+0,17%+8,07%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2020272,78+0,17%+8,06%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2025326,57+0,31%+13,03%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2030351,25+0,45%+17,75%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2035192,88+0,54%+20,30%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2040197,65+0,60%+21,86%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2045238,06+0,65%+22,82%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2050204,57+0,66%+23,19%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2055202,70+0,66%+23,19%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2060200,39+0,66%+23,19%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2065140,29+0,66%+23,23%-0,50%
Länsförsäkringar Sverige Aktiv A2 565,2-0,64%+22,92%★★★1,30%
Länsförsäkringar Sverige Indexnära513,80-0,52%+26,28%★★★0,20%
Länsförsäkringar Tillväxtmarknad Aktiv A432,53+1,10%+5,10%★★★1,80%
Länsförsäkringar Tillväxtmrkd Idxnära A179,32+0,50%+6,85%★★★0,40%
Länsförsäkringar USA Aktiv A659,17-0,22%+29,39%★★★★★1,55%
Länsförsäkringar USA Indexnära589,33-0,23%+26,62%★★★★0,20%
Lärarfond 21-44 år40,38-0,39%+23,64%★★★★0,55%
Lärarfond 45-58 år30,37-0,30%+16,58%★★★★0,55%
Lärarfond 59+18,23-0,16%+7,68%★★★★0,55%
M&G (Lux) Dynamic Allocation A EUR Acc10,13+0,02%+5,43%★★★1,75%
M&G (Lux) Eurp Strat Val A EUR Acc11,09-0,03%+20,80%★★★★1,50%
M&G (Lux) Glbl SustainParisAlgndEURAAcc42,10-0,04%+26,55%★★★1,75%
M&G (Lux) Income Allocation A EUR Acc11,05+0,09%+9,94%★★★1,50%
M&G (Lux) Japan A EUR Acc21,96+0,35%+27,65%★★1,50%
M&G(Lux)PanEurpSustainParisAlgndEURAAcc27,18+0,44%+22,70%★★★★1,50%
Macquarie Asia New Stars A SEK264,86+0,32%+24,16%★★1,65%
Maj Invest Global Value Equities A170,32+0,67%+19,04%★★1,50%
Man AHL TargetRisk D H EUR153,98-0,46%+15,33%★★★★★1,50%
Man AHL Trend Alternative DNY H EUR Acc144,84-0,22%+5,31%★★★★2,50%
Man GLG European Equity Alt DN H SEK116,48+0,10%+2,50%-2,75%
Man GLG RI European Equity Ldrs D C EUR116,22-0,48%+11,02%★★1,50%
Man Multi-Strategy Alt DN H SEK Acc111,71-0,07%+3,50%-0,00%
Mercer Advantage Balanced Gr M5 SEK Acc1 344,3+0,23%+14,49%-0,94%
Mercer Global Small Cap Equity M-3€187,83+0,48%+22,95%★★★1,10%
MFS Meridian US Concentrated Gr A1 USD38,75-0,51%+22,84%★★★1,15%
Mirae Asset Asia Great Consumer Eq A USD22,79+1,61%-4,96%★★★★1,50%
Mirae Asset Asia Pacific Equity A USD26,00+0,58%+9,81%★★★★1,50%
Mirae Asset Asia Sect Ldr Eq A USD Cap19,41+0,64%+9,95%★★★1,50%
Mirae Asset China Sector Leader Eq A USD27,77+2,27%-11,46%★★★★1,50%
Mirae Asset GEM Sector Leader Eq A USD17,30+0,48%+5,15%★★★1,50%
Mirae Asset India Sector Leader Eq A USD24,12-0,41%+37,07%★★★★1,50%
Mirae Asset Korea Equity A USD13,68+0,47%+7,40%★★1,50%
Montanaro European Smlr Companies Acc €9,54+0,69%+29,70%★★★★1,50%
Movestic Avancera 75 A SEK Acc104,39+0,35%+7,60%-1,60%
Movestic Avancera 85 A SEK Acc98,45+0,03%+1,09%-1,30%
Movestic Balanserad123,03+0,61%+13,53%-1,65%
Movestic Försiktig113,70+0,29%+6,95%-1,55%
Movestic Global115,06+0,56%+15,25%-1,60%
Movestic Global ESG156,86+0,68%+20,46%-0,65%
Movestic Offensiv145,59+1,11%+22,18%-1,75%
MS INVF Asia Opportunity A54,34+1,68%-12,56%★★★★★-
MS INVF China A-shares A24,69+0,30%-5,35%1,70%
MS INVF Developing Opportunity A34,07+1,43%-8,64%-2,00%
MS INVF Emerging EMEA Equity A107,08+0,05%+33,74%-1,60%
MS INVF Emerging Leaders Equity A58,88+1,77%+17,27%★★★★★2,00%
MS INVF Emerging Markets Debt A USD99,88+0,35%+6,11%★★★1,40%
MS INVF Emerging Markets Equity A54,06+0,48%+12,30%★★★1,60%
MS INVF Emerging Mkts Corp Debt A41,16+0,44%+7,13%★★★1,45%
MS INVF Emerging Mkts Domstc Dbt A USD31,59+0,19%+0,08%★★1,40%
MS INVF Emerging Mkts FI Opps A32,60+0,32%+5,43%★★★1,40%
MS INVF Euro Bond A17,35+0,20%-0,79%★★★★0,80%
MS INVF Euro Corporate Bond A55,06+0,28%+1,72%★★★★★0,80%
MS INVF Euro Strategic Bond A51,32+0,21%+0,25%★★★★0,80%
MS INVF Europe Opportunity A60,26+0,97%+27,97%★★★★★1,50%
MS INVF European Fixed Inc Opps A26,98+0,28%+1,33%★★★1,00%
MS INVF European HY Bd A27,43+0,31%+5,36%★★★★0,85%
MS INVF European Property A37,19+1,27%+17,53%1,40%
MS INVF Global Active Factor Eq A45,06+0,72%+19,10%★★★1,35%
MS INVF Global Asset Backed Secs A USD34,54+0,45%+7,66%-1,00%
MS INVF Global Balanced Income A29,22+0,24%+8,10%★★1,50%
MS INVF Global Brands A USD174,72+0,27%+21,11%★★★★1,40%
MS INVF Global Convertible Bond A USD63,27+0,79%+11,24%★★★★1,00%
MS INVF Global Fixed Income Opps A38,44+0,46%+6,11%★★★★1,00%
MS INVF Global High Yield Bond A46,70+0,56%+9,85%★★★1,00%
MS INVF Global Infrastructure A69,96+0,11%+16,38%★★★★1,50%
MS INVF Global Insight A105,13+1,67%+8,77%★★★★★1,60%
MS INVF Global Opportunity A138,85+1,18%+10,43%★★★★★1,60%
MS INVF Global Property A USD33,12+0,39%+23,16%★★1,50%
MS INVF Global Quality A57,79+0,38%+19,91%★★★★1,60%
MS INVF Global Sustain A USD Acc39,44+0,34%+19,55%★★★★1,50%
MS INVF Indian Equity A55,96-0,07%+38,92%★★1,60%
MS INVF Latin American Equity A51,87-0,36%+2,28%★★★1,60%
MS INVF Short Maturity Euro Bond A20,05+0,31%+1,55%★★0,80%
MS INVF Sustainable Asian Equity A71,39+0,40%+13,21%★★★1,40%
MS INVF US Advantage A USD189,25+1,68%+14,67%★★★★1,40%
MS INVF US Dollar High Yield Bond A36,44+0,73%+10,52%★★★1,25%
MS INVF US Dollar Short Dur HY Bd A35,50+0,57%+11,11%★★★1,00%
MS INVF US Growth A USD303,05+2,01%+21,54%★★★★★1,40%
MS INVF US Property A78,23+0,19%+35,03%★★1,40%
Multicooperation GAM Commodity USD B72,29-0,18%+33,19%-1,30%
Muzinich Americayield HSEK Acc R121,38+0,01%+3,07%-1,50%
Natixis Asia Equity R/A USD137,91+1,98%+2,16%★★★1,70%
Naventi Balanserad Flex213,24+0,53%+8,50%★★★★★1,50%
Naventi Defensiv Flex152,72+0,27%+5,90%★★★★★1,30%
Naventi Global Företagsobligationsfond106,75+0,02%+2,83%★★★0,70%
Naventi Offensiv Flex320,95+0,94%+12,81%★★★★★1,60%
Navigera Aktie 1362,25+0,43%+21,04%★★★★1,75%
Navigera Aktie 2323,95-0,17%+20,07%★★★1,45%
Navigera Balans 1187,59-0,02%+10,50%★★1,50%
Navigera Balans 2187,65+0,15%+10,59%★★★1,20%
Navigera Classic 20108,41+0,04%+4,07%-1,10%
Navigera Global Change203,49+0,14%+23,54%★★★★1,75%
Navigera Tillväxt 1287,98+0,03%+12,65%1,75%
Navigera Tillväxtmarknader 2205,69-0,25%+4,45%-1,45%
Neuberger Berman EM Corp Dbt SEK A Acc104,66-0,10%+0,43%-1,60%
Neuberger Berman EM Dbt Blnd SEK A Acc116,89-0,02%+0,28%-1,40%
Neuberger Berman EM Dbt LclCcy SEK A Acc100,79-0,49%-6,05%-1,50%
Neuberger Berman EM DbtHrdCcy SEK A C123,08-0,17%+0,25%-1,40%
Neuberger Berman HY Bd SEK Adv Acc146,94-0,01%+3,71%-1,20%
Ninety One GSF Asia Pac Eq Opps A Acc $48,06+0,21%+6,64%★★★1,50%
Ninety One GSF Asian Equity A Acc USD35,24+0,42%+6,75%★★★1,50%
NN (L) Asia Income P Cap USD1 528,3+1,43%+5,76%★★★1,50%
NN (L) EM Enh Idx Sust Eq P Cap USD2 510,3+0,79%+7,49%-0,35%
NN (L) EmMkts Dbt (LclBd) X Cap USD210,530,00%-0,31%★★1,50%
NN (L) EURO Equity P Cap EUR196,54-0,65%+23,32%★★★1,30%
NN (L) European Equity P Cap EUR80,42-0,83%+23,12%★★★1,30%
NN (L) European Real Estate P Cap EUR1 297,8-0,55%+13,83%★★1,30%
NN (L) European Sust Eq P Cap EUR528,57-0,36%+22,66%★★★★1,50%
NN (L) First Class Protection P Cap EUR31,26-0,10%+4,45%-0,72%
NN (L) Glb Convert Opps P Cap EUR H i148,89+0,10%+3,45%★★★1,20%
NN (L) Global Eq Impt Opps P Cap EUR695,15+0,34%+20,54%★★1,50%
NN (L) Greater China Equity P Cap USD1 903,2+2,64%+6,39%★★★★1,50%
NN (L) Green Bond P Cap SEK104,64-0,37%-1,88%-0,40%
NN (L) Japan Equity P Cap JPY6 234,0+0,01%+21,13%★★1,30%
NN (L) Smart Connectivity P Cap USD2 819,3-0,37%+24,05%-1,50%
Nordea 1 - Alpha 10 MA HB SEK145,12-0,41%+7,27%-1,70%
Nordea 1 - Alpha 15 MA HB SEK867,77-0,53%+11,34%-2,00%
Nordea 1 - Alpha 7 MA BP EUR110,83+0,05%+5,88%★★★★1,60%
Nordea 1 - Asia ex Japan Equity BP SEK318,88+0,58%+3,11%★★★★1,50%
Nordea 1 - Asian Stars Equity BP - SEK1 345,4+0,25%+4,02%-1,50%
Nordea 1 - Asset Alloc Fd Fut Sub-Fd SEK784,67-0,35%+13,39%★★★★1,50%
Nordea 1 - Balanced Income HB SEK1 119,9-0,20%+2,97%★★★1,20%
Nordea 1 - Chinese Equity BP EUR162,19+1,96%-8,32%-1,50%
Nordea 1 - Conservative Fix Inc HBF SEK1 057,4-0,06%+0,62%-0,10%
Nordea 1 - Emerging Market Bond HB SEK1 013,8-0,18%+0,48%-1,00%
Nordea 1 - Emerging Mkt Bd Opps HB SEK1 010,2-0,25%-2,69%-1,20%
Nordea 1 - Emerging Mkt Corp Bd HB SEK1 067,2-0,19%+3,44%-1,20%
Nordea 1 - Emerging Mkt Debt TR BP EUR94,54-0,05%+0,78%★★★1,30%
Nordea 1 - Emerging Stars Bond HB SEK1 008,6-0,13%-0,85%-0,90%
Nordea 1 - Emerging Stars Equity BP SEK1 676,1+0,31%+4,47%★★★★★1,50%
Nordea 1 - Emerging Stars Lcl Bnd BP EUR101,39-0,13%+0,44%★★★1,00%
Nordea 1 - Emerging Wealth Equity BP SEK253,88+0,76%-8,50%-1,50%
Nordea 1 - Eur Corp Stars Bnd HB - SEK1 098,0-0,05%-0,41%-0,60%
Nordea 1 - European Corporate Bd HB SEK533,05-0,06%-0,12%★★★★0,60%
Nordea 1 - European Covered Bd Op BP EUR110,41+0,42%+4,17%-0,70%
Nordea 1 - European Covered Bond HB SEK142,38+0,01%-0,29%★★★★0,60%
Nordea 1 - European Cross Credit HB SEK1 237,70,00%+1,83%1,00%
Nordea 1 - European High Yld Bd HB SEK359,09-0,01%+3,17%★★★★1,00%
Nordea 1 - European High Yld Cd HB SEK791,60-0,03%+3,60%★★★★1,00%
Nordea 1 - European HY Stars Bnd HB SEK1 213,4-0,06%+3,26%-1,00%
Nordea 1 - European Sm&Mid Cp Eq BP SEK9 418,0+0,21%+23,16%★★★★1,30%
Nordea 1 - European Stars Equity BC EUR148,89+0,02%+20,93%★★★★★0,85%
Nordea 1 - Flexible Credit Fund HB SEK1 462,3+0,06%+4,39%-1,50%
Nordea 1 - Flexible Fixed Income HB SEK1 017,0-0,09%+0,60%-0,80%
Nordea 1 - Glb Gender Diversity BP SEK1 245,4-0,46%+25,73%-1,50%
Nordea 1 - Global Disruption BC EUR159,17+0,55%+19,50%-0,95%
Nordea 1 - Global Equity Mkt Ntl BP EUR98,26-0,08%+2,50%-1,75%
Nordea 1 - Global Listed Infrastr BC EUR11,39-0,04%+14,97%-0,90%
Nordea 1 - Global Opportunity BP EUR287,85-0,06%+25,75%★★★1,50%
Nordea 1 - Global Real Estate BP SEK2 032,5-0,23%+29,26%★★★★1,50%
Nordea 1 - Global Small Cap BP SEK1 506,8-0,10%+24,09%★★★1,50%
Nordea 1 - Global Social Empow BP SEK952,93+0,09%--1,50%
Nordea 1 - Global Stable Equity BP SEK273,58-0,48%+22,51%★★★★1,50%
Nordea 1 - Global Stars Equity BP SEK1 880,6-0,25%+19,30%★★★★★1,50%
Nordea 1 - Intl HY Bd USD H HB SEK1 288,3-0,01%+4,69%-1,00%
Nordea 1 - Latin American Equity BP SEK114,65-1,58%+0,95%★★★★1,60%
Nordea 1 - Long Duration US Bd BP SEK977,66-0,20%-0,12%-0,60%
Nordea 1 - Low Dur Eurp Cov Bd BP EUR102,70+0,35%+1,71%★★★★0,50%
Nordea 1 - Low Dur US Hi Yld Bd HB SEK79,61+0,04%+2,00%-1,00%
Nordea 1 - Nordic Equity BP EUR137,28+0,13%+29,66%★★★1,50%
Nordea 1 - Nordic Ideas Equity BP SEK2 566,4-0,13%+30,12%★★★1,50%
Nordea 1 - Nordic Stars Equity BP SEK2 130,4-0,29%+19,74%★★★1,50%
Nordea 1 - North Amer Hi Yld Bd HB SEK841,27+0,01%+4,93%-1,00%
Nordea 1 - North American Sm Cp BP SEK1 652,7-0,15%+20,90%1,50%
Nordea 1 - North American Strs Eq BP SEK2 852,9-0,42%+24,64%★★★★1,50%
Nordea 1 - North American Value BP SEK617,94-0,17%+16,48%★★1,50%
Nordea 1 - Norwegian Shrt-Term Bd BP NOK211,63+0,09%+5,07%★★0,13%
Nordea 1 - Renminbi Bd BP SEK172,03-0,20%+10,54%-1,10%
Nordea 1 - Stable Return BP SEK185,64-0,25%+8,90%★★★1,50%
Nordea 1 - US Corporate Bond HB SEK115,28-0,08%-0,17%-0,70%
Nordea 1 - US High Yield Bond HB SEK156,73-0,01%+2,99%-1,00%
Nordea 2 - EM Enhanced Equity BP SEK1 307,2-0,24%+5,18%★★★0,52%
Nordea 2 - Em Mkt Hrd Ccy En Bd HB SEK940,44-0,15%-0,31%-0,70%
Nordea 2 - Euro Corp Enhanced Bd HBF SEK1 025,2-0,04%-0,01%-0,15%
Nordea 2 - Euro Cross Credit ESG HB SEK1 213,00,00%+1,82%-1,00%
Nordea 2 - European Enhanced Eq BP SEK1 383,1-0,25%+20,80%★★★★0,50%
Nordea 2 - Glb HY Enhanced Bnd HBF SEK1 021,8+0,01%+4,03%-0,25%
Nordea 2 - Global Enhanced Equity BF SEK1 842,9-0,37%+26,45%-0,15%
Nordea 2 - Global Enhanced Sm Cap BP SEK1 639,8-0,42%+25,36%-0,55%
Nordea 2 - Global Sust Enh Eq BP SEK1 348,8-0,24%+22,53%-0,80%
Nordea 2 - Japanese Enhanced Eq BP SEK1 062,9+0,15%+16,10%★★★0,50%
Nordea 2 - Swedish Enhanced Eq BP SEK197,63-0,53%+24,27%-0,50%
Nordea 2 - US Corporate ESG Bond HB SEK1 051,4-0,06%-0,54%-0,70%
Nordea 2 - US High Yield ESG Bond HB SEK1 040,0+0,01%+2,17%-1,00%
Nordea Aktieallokering406,60-0,34%+24,55%★★★1,50%
Nordea Alfa1 558,7-0,40%+18,94%1,40%
Nordea Asian Stars A SEK420,09+0,42%+4,50%★★★★★1,60%
Nordea Asset Alloc Optima Sub-Fund SEK1 217,9-0,40%+18,16%★★★★1,00%
Nordea Avtalspensionsfond Midi290,39-0,31%+18,54%★★★1,00%
Nordea Bostadsobligationsfond icke-utd111,88-0,05%-0,56%★★★0,50%
Nordea Corporate Bond I K2,46+0,25%+1,32%★★★★0,40%
Nordea Discre Asset Allocation C (SEK)116,28-0,27%+9,51%-0,00%
Nordea Discre Corporate Credit C (SEK)100,24+0,02%-2,91%-0,20%
Nordea Discre Global Eq C (SEK)121,16+1,47%+11,26%-1,00%
Nordea Donationsmedelsfond utd180,39-0,26%+18,17%★★★★★0,75%
Nordea Eastern Europe354,16-0,64%+29,56%★★★★1,60%
Nordea Euro Obligaatio A K EUR0,51+0,19%-1,05%★★★★0,60%
Nordea European Passive I EUR growth33,51-0,10%+19,72%★★★0,40%
Nordea European Smaller Companies291,06+0,66%+26,77%★★★★1,60%
Nordea Europeiska Stjärnor A T SEK22 115-0,15%+20,48%★★★★1,50%
Nordea FRN Fund154,85-0,02%+0,18%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 50-tal A139,21-0,20%+8,68%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 60-tal A200,52-0,21%+19,86%★★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 70-tal A204,01-0,18%+21,41%★★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 80-tal A194,46-0,18%+21,47%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 90-tal240,92-0,18%+21,39%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond Senior A89,56-0,13%+3,22%★★★0,50%
Nordea Global5,90-0,34%+26,38%★★★★1,00%
Nordea Global Dividend Acc232,50-0,15%+22,73%★★★★1,50%
Nordea Global Enhanced growth SEK174,10-0,18%+26,86%★★★★0,60%
Nordea Global Passiv Tillväxt SEK364,43-0,16%+24,07%★★★★0,40%
Nordea Globala Tillväxtmarknader316,72-0,30%+7,13%★★★1,60%
Nordea Hållbarhetsfond Akt Gbl A Til SEK150,48+0,04%+22,07%-0,90%
Nordea Hållbarhetsfond Oblig Glb A SEK106,81-0,06%-0,11%-0,75%
Nordea Indienfond356,22-0,57%+44,10%★★★1,85%
Nordea Innovation Stars Fund AG-SEK162,95+0,32%+20,81%-1,40%
Nordea Inst Aktie Världen230,45-0,16%+26,10%★★★★0,50%
Nordea Inst Aktief Stabil icke-utd264,41-0,22%+23,93%★★1,50%
Nordea Inst Aktief Sverige icke-utd395,53-0,54%+26,82%★★★0,50%
Nordea Inst Ränte långaplac SEK99,58-0,11%-0,95%★★★★0,25%
Nordea Inst Småbolagsf Sverige tillv SEK177,90+0,18%+27,39%-1,50%
Nordea Institutionell Aktieförvaltn Inc167,29-0,31%+21,04%★★0,50%
Nordea Institutionell Kortränta Acc1 219,0-0,01%+0,11%-0,15%
Nordea Japan3,16+0,55%+21,29%★★1,00%
Nordea Kinafond332,00+1,71%-8,24%-1,85%
Nordea Klimatfond BP SEK315,12-0,79%+26,00%★★★★★1,50%
Nordea Nora Five (SEK) Acc144,80-0,23%+18,91%★★★0,79%
Nordea Nora Four (SEK) Acc138,28-0,21%+15,53%★★0,74%
Nordea Nora Three (SEK) Acc127,23-0,17%+10,00%★★★0,69%
Nordea Nora Two (SEK) Acc115,54-0,12%+4,52%★★0,64%
Nordea Nordamerika288,53-0,34%+25,83%★★★★★1,20%
Nordea Nordic Fund2,87-0,11%+30,05%★★★1,40%
Nordea North America Enhanced SEK Acc187,68-0,28%+27,92%★★★0,60%
Nordea Obligationinvest567,99-0,19%-1,87%★★★★0,65%
Nordea Obligationsfond icke-utd132,78-0,19%-1,79%★★★★0,65%
Nordea Obligationsfond korta placeringar288,22-0,01%+0,05%-0,20%
Nordea Obligationsfond Krt Plcrngr IISEK155,78-0,01%+0,10%-0,20%
Nordea Olympiafond221,27-0,39%+18,50%1,00%
Nordea Private Banking Ränteportfölj utd98,54-0,09%-0,66%★★★★0,20%
Nordea Pro Stable Return SEK30,95-0,25%+19,89%★★★0,80%
Nordea Realräntefond K SEK164,06-0,08%+1,71%★★★★0,50%
Nordea Rysslandsfond221,43-0,62%+33,35%★★★1,85%
Nordea Ränteavkastning A14,60+0,34%+2,67%★★★★★0,60%
Nordea Småbolagsfond Norden260,51-0,17%+21,92%★★★★1,60%
Nordea Småbolagsfond Sverige640,16+0,21%+28,93%★★★1,50%
Nordea Stabil166,75-0,26%+8,39%★★1,50%
Nordea Stabila Aktier H-SEK192,14-0,34%+17,48%-1,50%
Nordea Stabila Aktier Tillväxtmarknader603,90+0,01%+14,43%1,80%
Nordea Stratega 10165,54-0,15%+3,20%★★0,95%
Nordea Stratega 30216,02-0,22%+7,51%★★★★★1,35%
Nordea Stratega 50283,58-0,26%+12,48%★★★★1,55%
Nordea Stratega 70357,50-0,31%+17,76%★★★1,55%
Nordea Stratega Ränta139,13-0,09%-0,46%★★★★0,65%
Nordea Sustainable Sel Bal A distr SEK112,30-0,11%+10,60%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Bal A growth SEK113,99-0,11%+10,60%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Growth A dist SEK116,36-0,11%+15,07%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Growth A grow SEK118,67-0,11%+15,08%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Mod A growth SEK110,03-0,10%+6,23%-1,25%
Nordea Sverige Passiv icke-utd421,42-0,53%+27,84%★★★0,40%
Nordea Swedish Bond Stars100,53-0,03%-0,04%★★★★0,30%
Nordea Swedish Bond Stars - B100,10-0,03%--0,20%
Nordea Swedish Ideas Equity227,64-0,33%+19,52%1,50%
Nordea Swedish Stars icke-utd3 893,8-0,37%+19,85%1,40%
Nordic Cross Bear42,98+0,42%-19,74%-0,95%
Nordic Cross Bull220,74-0,70%+40,45%-0,95%
Nordic Cross Credit Edge A110,09+0,08%+4,65%★★★★1,00%
Nordic Cross Small Cap Edge R SEK144,55-0,34%+2,53%-1,40%
Nordic Cross Stable Return R SEK128,55-0,19%-3,28%-0,90%
Nordic Cross Total Return R SEK110,44+0,04%+3,41%★★★★0,60%
Nordic Equities Global Stars1 560,3+0,05%+23,37%★★★★1,55%
Nordic Equities Strategy2 850,7-0,40%+28,28%★★★1,50%
Nordic Equities Sweden334,40-0,49%+25,73%★★★1,55%
Nordic Factoring Fund AB (publ)104,56--1,09%-1,60%
Nordkinn Fixed Income Macro Fund SEK D111,70--0,64%-1,50%
Nordnet Hållbar Pension227,11-0,28%+15,19%★★★0,72%
Nordnet Indeksfond Danmark A270,78-0,31%+19,07%★★★★0,00%
Nordnet Indeksfond Norge174,08-0,87%+22,11%★★★0,00%
Nordnet Indeksirahasto Suomi239,16-1,12%+24,11%★★★0,00%
Nordnet Index Tillväxtmarknad ESG - SEK120,20-0,22%+4,51%-0,40%
Nordnet Indexfond Europa ESG - SEK128,90+0,80%+20,56%-0,20%
Nordnet Indexfond Global ESG - SEK136,11+0,56%+24,19%-0,20%
Nordnet Indexfond Sverige603,22-0,97%+27,38%★★★★0,00%
Nordnet Indexfond Teknologi SEK119,16+0,82%--0,40%
Nordnet Indexfond USA ESG - SEK137,68+0,59%+26,32%-0,20%
Nordnet Smart 10 SEK Acc96,51-0,37%+8,07%-0,79%
Nordnet Smart 15 SEK Acc98,50-0,55%+15,35%-0,89%
Nordnet Smart 5 SEK Acc94,16-0,14%+2,69%-0,69%
Norne Kombi 20104,60+0,16%+8,45%-0,80%
Norne Kombi 50107,100,00%+10,19%-1,10%
Norne Rente107,81+0,32%+6,36%-0,50%
NorQuant ESG D101,35+0,51%--1,49%
NorQuant Multi Asset A111,96+0,27%--0,99%
NorQuant Nordic Equity A100,00---1,49%
Norron Active RC SEK472,70-0,74%+20,78%★★1,50%
Norron Select R223,53+0,55%+1,38%-1,50%
Norron Sustainable Equity RC SEK Acc156,85-0,15%+30,61%-1,50%
Norron Sustainable Premium RC136,60+0,01%+3,35%★★★★0,80%
Norron Sustainable Preserve R SEK125,320,00%+1,38%★★★0,60%
Norron Target R158,43+0,18%+2,55%★★1,00%
Northern Star Global Dyn Opp 10+ A61,81-0,10%-15,80%1,50%
Nowo fund182,41-1,24%+17,22%★★★★★0,30%
Obsido Rebalanced 50 A1129,50+0,03%+11,97%★★★★1,65%
ODIN Emerging Markets C NOK364,26+0,83%+7,94%★★★1,50%
ODIN Europa C NOK245,19+0,01%+23,53%★★★1,50%
ODIN Fastighet C2 193,9-0,17%+40,74%-1,50%
ODIN Global C NOK466,67+0,22%+31,84%★★★★1,50%
ODIN Norden C NOK4 747,9-0,01%+30,21%★★★1,50%
ODIN Norge C NOK4 711,2-0,19%+24,46%★★★1,50%
ODIN Small Cap C SEK203,50-0,25%+42,57%-1,50%
ODIN Sverige C NOK11 533+0,32%+42,54%★★★1,20%
ODIN USA C NOK237,18+0,33%+26,18%★★★1,50%
Origo Quest 1 B168,42-+1,59%-1,25%
Pareto Aksje Norge B2 776,3-0,01%+22,18%★★2,00%
Pareto ESG Global Corporate Bd A111,99+0,05%+2,63%-1,00%
Pareto Global B3 331,1+0,70%+27,52%★★★1,60%
Pareto Nordic Corporate Bond C1 097,2+0,03%+5,32%-1,00%
Pareto Nordic Cross Credit A SEK1 045,5+0,01%+2,38%-0,55%
Pareto Nordic Equity B SEK1 422,2-0,12%+22,33%-1,60%
Partners Group Listed Infras EUR P Acc235,96+0,65%+15,59%★★★1,95%
Partners Group Listed Priv Eq USD P Acc375,76+1,14%+43,68%★★★★1,95%
Peab-fonden363,21+0,15%+18,36%★★1,50%
Penser Dynamic Allocation1 437,7+0,66%+9,73%★★★1,15%
Penser Sustainable Impact B124,18+0,31%+20,88%-0,35%
Penser Yield A94,04-+9,31%-0,85%
Pictet - Global Envir Opps P USD393,30+0,02%+19,51%★★★★1,60%
Pictet - Robotics P EUR276,67+0,57%+22,01%★★★1,60%
Pictet Absolute Ret Fxd Inc HR EUR101,73+0,28%-0,16%★★1,00%
Pictet-Asian Equities Ex Japan R USD324,01+1,69%+2,43%★★★2,00%
Pictet-Asian Local Ccy Debt P USD173,94+0,33%+1,97%★★★1,20%
Pictet-Biotech R USD879,41+1,30%+4,26%★★2,30%
Pictet-China Equities R USD692,78+2,83%-9,52%-2,00%
Pictet-China Index I USD173,72-0,79%-11,86%★★★0,25%
Pictet-Clean Energy R USD148,09+0,27%+11,96%★★★2,30%
Pictet-Digital R USD481,14+1,41%+11,00%★★★2,30%
Pictet-Emerging Corporate Bds R USD132,96+0,67%+5,70%★★1,75%
Pictet-Emerging Local Ccy Dbt R USD158,18+0,35%-1,51%★★1,60%
Pictet-Emerging Markets Index R USD340,64+0,40%+5,15%★★★0,60%
Pictet-Emerging Markets R USD728,53+1,56%+7,11%★★★2,00%
Pictet-EUR Bonds R573,20+0,22%-1,27%★★★★1,00%
Pictet-EUR Corporate Bonds R196,72+0,21%+0,88%★★1,15%
Pictet-EUR Government Bonds P173,41+0,21%-1,47%★★★★0,40%
Pictet-EUR High Yield R249,27+0,29%+3,49%★★1,60%
Pictet-EUR Short Mid-Term Bonds R128,98+0,27%+0,47%★★★0,45%
Pictet-Euroland Index R EUR190,99+0,77%+20,12%★★★0,60%
Pictet-Europe Index R EUR231,07+0,39%+19,49%★★★0,60%
Pictet-Family R EUR136,91+0,70%+12,63%-2,30%
Pictet-Global Bonds R USD200,97+0,35%+0,16%★★★1,00%
Pictet-Global Emerging Debt R USD398,20+0,64%+3,16%★★★1,45%
Pictet-Global Megatrend Sel R USD377,32+0,69%+15,75%★★★★2,50%
Pictet-Health R USD339,27+0,77%+17,99%★★2,30%
Pictet-Indian Equities R USD700,59+0,79%+29,47%★★★2,00%
Pictet-Japanese Equity Opps R JPY13 422+0,50%+20,27%★★★★1,70%
Pictet-Japanese Equity Sel R JPY20 203+0,28%+25,02%★★★★1,70%
Pictet-Multi Asset Global Opps P EUR134,84+0,30%+4,74%★★★★1,00%
Pictet-Nutrition P EUR293,42+0,02%+17,31%★★★★★1,60%
Pictet-Pacific Ex Japan Index R USD501,86+0,55%+11,85%★★★0,60%
Pictet-Premium Brands R EUR225,65+0,69%+20,98%★★★★2,30%
Pictet-Quest Emerg Sust Eq P USD113,43+0,86%+10,27%★★1,60%
Pictet-Quest Europe Sust Eqs R EUR317,81+0,13%+19,13%★★★★1,35%
Pictet-Russian Equities R USD99,99-0,41%+32,08%★★★2,00%
Pictet-Security R USD367,42+0,57%+25,84%★★★★★2,30%
Pictet-Short-Term Money Market CHF P117,61-0,10%-0,20%-0,06%
Pictet-Short-Term Money Market EUR P133,65+0,31%+0,95%-0,13%
Pictet-Short-Term Money Market USD P142,72+0,54%+5,75%-0,18%
Pictet-Shrt-Trm Em Lcl Ccy Dbt R USD94,68+0,42%+0,31%-1,35%
Pictet-Sovereign Short-Term MM EUR P98,57+0,31%+0,93%-0,05%
Pictet-Sovereign Short-Term MM USD P109,04+0,54%+5,73%-0,11%
Pictet-Timber R USD227,36+0,29%+18,56%★★★★★2,30%
Pictet-USA Index R USD391,29+0,59%+25,42%★★★★0,60%
Pictet-USD Government Bonds R USD676,09+0,62%+3,00%★★★0,60%
Pictet-USD Short Mid-Term Bonds R137,05+0,73%+5,05%★★★0,45%
Pictet-Water R EUR421,26-0,34%+27,98%★★★2,30%
PIMCO GIS Em Mkts Bd ESG Inv SEK H Acc126,15-0,21%+0,18%-0,89%
PIMCO GIS Glb IG Crdt ESG Adm SEKH Acc106,09-0,17%-0,49%-0,52%
PineBridge Asia ex Japan Equity A51,56+1,08%+1,61%★★★1,00%
PineBridge Asia exJapan SmCap Eq A44,35+0,92%+19,05%★★★★★1,30%
PineBridge Emerging Europe Equity A11,45-0,38%+26,91%★★1,30%
PineBridge Europe Research Enhanced Eq A27,08-0,65%+18,95%★★1,30%
PineBridge Glbl Dyn Asset Allc A26,69+0,17%+13,41%★★★1,30%
PineBridge Glbl Emerg Mkt Lcl Ccy Bd A12,25-0,01%+0,63%★★1,50%
PineBridge Global Bond A23,77+0,35%+5,88%★★1,10%
PineBridge Global Emerg Mkts Foc Eq A26,86+0,28%+9,40%★★★1,30%
PineBridge Global Focus Equity A41,08-0,42%+27,43%★★★★1,80%
PineBridge Greater China Equity A46,76+0,73%+2,79%★★1,30%
PineBridge India Equity A84,15+0,07%+31,83%★★★★1,30%
PineBridge Japan Equity A23,07+0,41%+15,85%-1,30%
PineBridge Japan Small Cap Equity A39 129,6+1,21%+18,45%★★★1,30%
PineBridge Latin America Equity A12,75-1,68%-1,37%★★1,30%
PineBridge US Large Cap Research Enhnd A37,62-0,33%+26,27%★★★1,00%
PineBridge US Research Enhanced CoreEq A48,02-0,39%+25,71%★★★1,80%
Placerum Balanserad A179,91+0,36%+13,69%★★★★0,95%
Placerum Dynamisk A236,50+0,54%+17,33%★★★★1,15%
Placerum Optimera A119,41+0,05%+4,82%★★0,85%
Plain Capital ArdenX158,22-1,55%-8,04%-1,50%
Plain Capital BronX159,97-0,14%+16,82%★★★1,75%
Plain Capital LunatiX105,59+0,20%+8,93%★★1,75%
Plain Capital StyX107,00-0,02%+0,92%0,40%
PLUS Allabolag Sverige Index142,52+0,96%+30,15%-0,20%
PLUS Mikrobolag Sverige Index197,85+0,36%+26,48%★★0,40%
PLUS Småbolag Sverige Index225,16+0,89%+28,99%★★★0,40%
Polar Capital Em Mkts Stars X USD Acc145,65+0,93%+8,85%--
Polen Capital Focus US Gr USD Retail34,38+0,98%+30,46%★★★★1,50%
Principal European Equity A Acc USD126,37+0,91%+23,77%★★★★★1,50%
Principal Global Equity A Acc USD79,53+0,65%+19,56%★★★1,50%
Principal Preferred Secs A Hdg Acc EUR18,52+0,28%+3,76%-0,90%
PriorNilsson Balans1 123,5-0,13%+7,31%-1,00%
PriorNilsson Evolve A1 777,9+0,10%+36,57%-1,30%
PriorNilsson Idea3 929,9-0,50%+17,96%-0,20%
PriorNilsson Realinvest A4 816,7-1,19%+20,60%★★★★★1,60%
PriorNilsson Smart Global1 599,9-0,68%+19,58%★★★★0,80%
PriorNilsson Sverige Aktiv A3 915,3-0,71%+20,82%★★★1,20%
PriorNilsson Yield1 225,7+0,07%+2,86%-1,00%
Proaktiv 75 - A218,42+0,29%+16,10%-1,75%
Proaktiv 75 PM - A235,03+0,31%+16,52%-1,50%
Proaktiv 75 TL - A236,93+0,25%+15,92%-1,75%
Proaktiv 80 - A187,82+0,27%+11,96%-1,70%
Proaktiv 80 PM - A195,45+0,29%+12,63%-1,50%
Proaktiv 80 TL - A199,71+0,19%+11,87%-1,70%
Proaktiv 85 - A159,15+0,21%+8,79%-1,65%
Proaktiv 85 S - A147,79+0,18%+7,77%-1,65%
Proaktiv 85 TL - A164,75+0,15%+8,75%-1,65%
Proaktiv 90 - A130,40+0,09%+3,88%-1,40%
Proaktiv 90 S - A123,32+0,06%+3,97%-1,40%
Proaktiv 90 TL - A133,60+0,07%+4,64%-1,40%
Proethos Fond230,66+0,28%-5,76%★★★★★0,65%
QQM Equity Hedge A109,50-+5,38%-1,00%
Quesada Balanserad A165,97+0,19%+11,19%★★0,80%
Quesada Bond Opportunity A115,49-0,02%+5,31%★★0,75%
Quesada Global188,77+0,18%+22,63%★★★★1,35%
Quesada Offensiv A195,47+0,32%+15,19%★★0,90%
Quesada Ränta126,12+0,02%+2,10%★★★0,60%
Quesada Sverige276,53+0,57%+23,62%1,35%
Quesada Vision A149,61+0,48%+22,30%-1,50%
Quesada Yield A143,63+0,13%+8,51%★★★0,70%
RAM (Lux) Sys Emg Mkts Equities F SEK2 899,4+0,13%+19,01%★★★★1,60%
RAM (Lux) Sys Global Eq Sust Alp B USD106,04+0,58%+14,92%1,60%
RAM (Lux) Sys L/S European Eq B EUR143,32+0,28%+15,87%★★★1,60%
RAM Equity Long/Short RC SEK117,50+0,18%-2,23%-1,50%
RBC Fds (Lux) Global Eq Foc A USD Cap239,81-0,39%+21,77%★★★1,60%
RBC Funds (Lux) Emerging Markets Eq AUSD166,32+0,43%+1,74%★★★1,90%
Ress Life Investments1 780,5-+5,20%-1,50%
Rhenman Healthcare Equity L/S RC1 SEK771,23-+13,10%-2,00%
River & Mercantile EM ILC Eq B USD13,94-0,32%+7,66%★★★1,60%
Robeco BP Global Premium Eqs D EUR335,61-0,40%+23,12%★★★★1,25%
Robeco Global Consumer Trends D €386,20-0,15%+10,54%★★★★★1,50%
Robeco New World Financials D €97,78-0,66%+23,42%★★★★1,50%
RobecoSAM Glbl Gndr Eqlty Imp Eqs D EUR204,87-0,10%+23,26%★★★★1,40%
RobecoSAM Global SDG Credits DH SEK107,15-0,16%-0,85%-0,80%
RobecoSAM Global SDG Equities D EUR Acc151,38-0,16%+18,21%★★★★1,40%
RobecoSAM Smart Energy Eqs D EUR54,96-0,32%+20,86%★★★★1,50%
RobecoSAM Sust Healthy Living Eqs D EUR279,12+0,01%+19,91%★★★★1,50%
RobecoSAM Sustainable Water Eqs D EUR516,20-0,56%+28,55%★★★★1,50%
Russian Prosperity F (Luxembourg) F EUR116,08-0,19%--1,75%
Räntehuset Fond100,00---0,85%
Ränteportföljen1 291,6-0,00%+2,31%-1,00%
Scandinavian Credit Fund I AB (publ)103,48-+3,48%-1,60%
Schroder AS Commodity A Acc USD79,50+0,24%+31,04%-1,50%
Schroder GAIA Contour Tech Eq A Acc EURH123,38+0,82%-0,01%-2,00%
Schroder GAIA Helix A Acc USD115,49+0,84%+7,68%-2,00%
Schroder GAIA Sirios US Eq C Acc CHF Hdg190,75-0,08%+7,03%-1,50%
Schroder GAIA Two Sigma Dvrs C Acc CHF H105,60-0,33%+1,47%-1,40%
Schroder ISF All China Equity A Acc USD168,10+1,34%+3,84%★★★★★1,50%
Schroder ISF Asian Eq Yld A Acc USD38,45+0,19%+11,16%★★★★1,50%
Schroder ISF Asian Opports A Acc USD26,13+0,75%+3,38%★★★★1,50%
Schroder ISF Asian Smlr Coms A Acc USD305,88+0,44%+17,44%★★★1,50%
Schroder ISF Asian Ttl Ret S Acc USD439,65+0,42%+10,40%★★★★★0,50%
Schroder ISF Asn Bd TR A Acc USD15,29+0,47%+3,37%★★★1,00%
Schroder ISF Asn Div Mxmsr C Dis EURH M73,32-0,16%+1,71%-0,75%
Schroder ISF BRIC A Acc USD316,86+1,35%+2,35%★★★★★1,50%
Schroder ISF China A A Acc USD179,67-0,78%+3,46%★★★★1,50%
Schroder ISF China Opps A Acc USD515,29+1,52%-3,86%★★★★1,50%
Schroder ISF Chngng Lfstyls A Acc USD138,90+1,52%+13,64%-1,50%
Schroder ISF EM Dbt Abs Rt A Acc USD28,56+0,34%+0,96%★★1,50%
Schroder ISF Em MA Inc A Dis EUR H Q73,44+0,46%+2,35%-1,25%
Schroder ISF Em Mkts A Acc USD20,63+0,73%+5,57%★★★★1,50%
Schroder ISF Em Mkts Eq Alp A Acc USD139,51+0,83%+8,69%★★★★1,50%
Schroder ISF Emerg Mkt Bd A Acc SEK H789,44-0,26%-1,89%-1,00%
Schroder ISF Emerging Asia A Acc USD57,21+0,50%+3,45%★★★★★1,50%
Schroder ISF Emerging Europe A Acc EUR44,42-0,66%+37,94%★★★★★1,50%
Schroder ISF EURO Bond A Acc EUR23,10+0,19%+0,04%★★★★★0,75%
Schroder ISF EURO Corp Bd A Acc EUR24,86+0,25%+1,84%★★★★★0,75%
Schroder ISF EURO Crdt Abs Rt A Acc EUR112,56+0,28%+1,97%★★★★1,20%
Schroder ISF EURO Crdt Convct A Acc PLNH636,05+0,04%+1,77%-1,00%
Schroder ISF EURO Equity A Acc EUR45,89+0,09%+20,88%★★★1,50%
Schroder ISF EURO Govt Bd A Acc EUR12,78+0,18%-0,79%★★★★0,40%
Schroder ISF EURO Hi Yld A Acc SEK Hdg1 377,4-0,01%+5,67%★★★★1,00%
Schroder ISF EURO Liquidity A Acc EUR116,73+0,31%+0,83%-0,20%
Schroder ISF EURO S/T Bd A Acc EUR7,18+0,31%+0,95%★★★0,50%
Schroder ISF European Lrg Cap A Acc EUR320,38+0,19%+16,36%★★★1,25%
Schroder ISF European Sus Eq A Acc EUR150,51+0,31%+20,24%-1,25%
Schroder ISF European Value A Acc EUR68,75-0,03%+23,53%★★1,50%
Schroder ISF Eurp Alp Abs Rt C Dis SV96,87+0,50%-0,20%★★1,00%
Schroder ISF Eurp Div Mxmsr A Acc EUR103,70+0,28%+13,62%1,50%
Schroder ISF Eurp Eq Yld A Acc EUR21,73+0,08%+23,96%★★1,50%
Schroder ISF Eurp Innovators A Acc EUR223,96+0,49%+28,35%★★★1,50%
Schroder ISF Eurp Smlr Coms A Acc EUR54,40+1,11%+20,60%★★1,50%
Schroder ISF Eurp Spec Sits A Acc EUR285,30+0,40%+23,52%★★★1,50%
Schroder ISF Frntr Mkts Eq A Acc USD184,89-0,22%+29,65%★★★★1,50%
Schroder ISF Glb Clmt Chg Eq A Acc EUR31,68+0,25%+18,40%★★★★1,50%
Schroder ISF Glb Convert Bd A Acc SEK H1 576,5+0,25%+0,43%-1,25%
Schroder ISF Glb CsvtCvtb Bd C Acc SEK H926,89+0,11%+4,50%-0,60%
Schroder ISF Glb Disruption A Acc USD218,67+0,83%+20,76%-1,50%
Schroder ISF Glb Div Mxmsr A Acc USD13,09+0,30%+23,04%1,50%
Schroder ISF Glb Em Mkt Opps A Acc USD23,73+0,80%+8,37%★★★★1,50%
Schroder ISF Glbl Corp Bd S Acc EUR253,30+0,05%+6,34%★★★★0,30%
Schroder ISF Glbl Crdt HiI ncA Acc SEK1 365,8+0,03%+2,59%-1,20%
Schroder ISF Glbl Divers Gr A Acc EUR145,50+0,17%+8,16%★★★1,50%
Schroder ISF Glbl EM Smlr Coms C Acc EUR167,75+0,01%+25,37%★★★★1,00%
Schroder ISF Glbl Engy Tnstn A Acc USD212,72+0,43%+5,15%-1,50%
Schroder ISF Glbl Hi Yld A Acc SEK1 626,7-0,01%+4,10%-1,00%
Schroder ISF Glbl MA Bal A Acc SEK H1 363,9-0,13%+8,18%★★★★1,25%
Schroder ISF Glbl MA Inc A Acc USD140,75+0,49%+10,75%1,25%
Schroder ISF Glbl Mlt Crdt A Acc USD131,83+0,45%+7,18%★★★★1,20%
Schroder ISF Glbl Sust Gr A Acc USD348,20+0,66%+24,98%★★★★1,30%
Schroder ISF Glbl Trgt Ret A Acc USD130,82+0,54%+11,95%★★★1,25%
Schroder ISF Global Bond A Acc USD13,68+0,41%+3,18%★★★★0,75%
Schroder ISF Global Cities A Acc EUR H180,39+0,53%+19,22%-1,50%
Schroder ISF Global Energy A Acc USD11,47-0,66%+45,62%1,50%
Schroder ISF Global Eq Alp A Acc USD317,32+0,48%+24,57%★★★★1,50%
Schroder ISF Global Eq S Dis USD AV42,06+0,46%+25,05%★★★★★0,38%
Schroder ISF Global Gold A Acc CHF96,08-3,81%-23,18%-1,50%
Schroder ISF Global Smlr Coms A Acc USD305,32+0,57%+23,86%★★★1,50%
Schroder ISF Greater China A Acc USD98,82+1,22%+2,06%★★★★1,50%
Schroder ISF Hlthcr Innovt A Acc USD175,17+0,75%+16,88%-1,50%
Schroder ISF Indian Opports A Acc USD300,81+0,12%+31,68%★★★★1,50%
Schroder ISF Italian Equity A Acc EUR46,85+0,28%+25,88%★★★★1,25%
Schroder ISF Japanese Eq A Acc JPY1 521,6+0,26%+16,44%★★★1,25%
Schroder ISF Jpn Opports A Acc USD20,09+0,07%+15,18%★★1,50%
Schroder ISF Jpn Smlr Coms A Acc JPY185,10+0,31%+8,23%★★★1,50%
Schroder ISF Latin American A Acc USD41,18-0,09%+4,42%★★★★★1,50%
Schroder ISF MA Gr and Inc B Acc EUR H142,51+0,19%+6,95%★★1,25%
Schroder ISF MA Ttl Rt A Acc EUR H106,07+0,21%+6,25%★★★1,30%
Schroder ISF Middle East A Acc16,67+0,04%+25,42%★★1,50%
Schroder ISF QEP Glb ActvVal A Acc USD262,37+0,26%+23,31%★★★1,25%
Schroder ISF QEP Glbl Cor C Acc AUD H46,64-0,17%+18,92%-0,28%
Schroder ISF QEP Glbl Qual C Acc SEK Hdg1 993,8-0,14%+15,63%-0,65%
Schroder ISF QEP Global ESG S Dis GBP AV132,65+0,28%+22,92%★★★0,33%
Schroder ISF Securitised Crdt A Acc USD106,03+0,52%+7,07%-0,70%
Schroder ISF Smart Mnfctng A Acc USD160,14+0,27%+27,48%-1,50%
Schroder ISF Strat Crdt Y Acc GBP128,83+0,37%+10,73%★★★★0,45%
Schroder ISF Strategic Bd A Acc SEK1 045,90,00%+0,99%-1,00%
Schroder ISF Sust Asn Eq A Acc USD139,92+0,54%+9,61%★★★★1,25%
Schroder ISF Sust Cnsrv A Acc SEK H1 240,0-0,06%+3,37%0,75%
Schroder ISF Swiss Equity A Acc CHF63,17-0,34%+15,94%★★1,25%
Schroder ISF UK Equity A Acc GBP5,21+0,82%+21,63%1,10%
Schroder ISF US Dllr Bd C Acc SEK H1 559,5-0,08%-0,66%-0,50%
Schroder ISF US Dollar Liqdty A Acc USD110,37+0,54%+5,63%-0,20%
Schroder ISF US Large Cap A Acc USD253,06+0,41%+30,26%★★★1,25%
Schroder ISF US S&M-Cap Eq A Acc USD437,81+0,30%+21,88%★★1,50%
Schroder ISF US Smaller Coms A Acc USD216,64+0,15%+21,42%★★1,50%
SchroderISF Glb Crdt Inc A Dis CNH H M725,11+0,17%+9,82%-1,10%
SEB Aktiesparfond22,30-0,43%+21,54%1,40%
SEB Asienfond ex Japan C USD - Lux12,41+0,82%+9,33%★★1,75%
SEB Asienfond ex-Japan23,69+0,34%+9,48%★★1,75%
SEB Asset Selection C SEK - Lux174,85-0,06%+3,93%-1,10%
SEB Asset Selection Def IC----1,75%
SEB Bioteknikfond C EUR - Lux128,31+2,38%+21,47%★★1,50%
SEB Blandfond Sverige260,47+0,95%+15,36%★★★1,00%
SEB Corporate Bond C EUR - Lux1,77+0,26%+0,82%★★0,70%
SEB Corporate Bond C SEK - Lux19,55-0,11%-1,04%★★★★0,70%
SEB Danish Mortgage Bond C EUR145,29-0,24%-3,76%★★★0,75%
SEB Dynamisk Aktiefond18,89-0,30%+25,49%★★★★★1,25%
SEB Dynamisk Räntefond C SEK - Lux105,44-0,00%+0,97%-0,50%
SEB Emerging Marketsfond28,75-0,51%+6,06%★★1,75%
SEB Emerging Marketsfond C USD - Lux3,42-1,23%+4,80%★★1,75%
SEB Eureka Fxd Inc Rel Val IC DKK SEED123,99+0,14%+3,05%-0,55%
SEB Euroland Free of Mgmt Fee C SEK293,74+1,68%+25,86%★★★★0,00%
SEB Europa Indexnära C EUR - Lux9,45+1,22%+21,02%★★★0,25%
SEB Europafond14,84-0,29%+21,89%★★★★1,40%
SEB Europafond Småbolag141,05+0,35%+28,23%★★★★★1,75%
SEB Europafond Småbolag C SEK - Lux245,48+1,03%+27,98%★★★★★1,65%
SEB Europe Equity Fund C EUR6,38+1,10%+22,29%★★★★★1,40%
SEB European High Yield C EUR125,49+0,30%+4,84%★★★1,00%
SEB Fastighetsfond Norden A81,60+2,21%+44,73%-1,50%
SEB FRN Fond A1 048,1+0,02%+2,15%-0,40%
SEB Företagsobligationsfond A147,53-0,07%-0,35%★★0,70%
SEB Global Aktiefond A23,77-0,41%+25,25%★★★★1,50%
SEB Global High Yield C H-SEK204,69+0,03%+3,47%-1,00%
SEB Global Indexnära C SEK - Lux131,93+0,55%+21,35%-0,40%
SEB Globalfond C USD - Lux6,12+0,15%+24,28%★★★★1,50%
SEB Globalfond Chans/Risk C EUR - Lux2,03-0,13%+26,01%★★★★1,50%
SEB Green Bond Fund C SEK - Lux101,46-0,01%-0,18%-0,40%
SEB Industrial Opport. HNWC SEK - Lux150,24+0,02%+0,59%-1,50%
SEB Inst Obligationsfond SEK utd8,46-0,09%-0,92%★★★0,25%
SEB Korträntefond C SEK - Lux22,93-0,01%-0,00%-0,20%
SEB Korträntefond C USD - Lux2,53+0,75%+4,94%★★0,40%
SEB Korträntefond D EUR - Lux utd0,44+0,31%+0,99%★★0,30%
SEB Korträntefond SEK10,18-0,00%+0,09%-0,20%
SEB Likviditetsfond SEK10,01-0,00%-0,13%-0,10%
SEB Listed Private Equity C EUR - Lux446,71+2,35%+32,69%★★1,50%
SEB Läkemedelsfond23,940,00%+18,66%★★★1,50%
SEB Läkemedelsfond D USD - Lux utd9,87+0,48%+18,30%★★★1,50%
SEB Micro Cap C SEK - Lux1 394,7+2,07%+51,13%-2,00%
SEB Nordamerika Små och Medelstora Bolag3 683,4-0,42%+21,16%★★1,50%
SEB Nordamerikafond Småbolag553,63+0,85%+19,28%★★★★1,75%
SEB Nordenfond46,85-0,76%+24,59%★★★1,30%
SEB Nordenfond Småbolag C EUR - Lux949,79+4,03%+35,71%★★★★★1,30%
SEB Nordic Equity Fund C SEK389,69+1,27%+26,60%-1,30%
SEB Norway Focus Fund C SEK - Lux154,09+0,15%+17,96%★★★1,50%
SEB Obligationsfond Flexibel C SEK - Lux22,37-0,01%-0,21%★★0,50%
SEB Obligationsfond Flexibel SEK10,25-0,01%-0,16%★★★0,50%
SEB Obligationsfond SEK11,35-0,15%-0,75%★★0,40%
SEB PB Aktiv 25141,34+0,21%+5,98%-0,85%
SEB PB Aktiv 50179,63+0,44%+11,24%-1,20%
SEB PB Aktiv 75196,83+0,65%+15,68%-1,30%
SEB Pensionsfond C SEK - Lux181,47+0,75%+13,51%★★★1,25%
SEB Pensionsfond Extra C SEK - Lux148,21+1,25%+25,31%★★1,45%
SEB Pensionsfond Plus C SEK - Lux142,08+0,50%+19,35%★★1,35%
SEB Prime Solu NCAM Balanserad I SEK166,70+0,25%+10,31%★★★1,70%
SEB Realräntefond D SEK - Lux utd13,82-0,09%+1,56%0,50%
SEB Stiftelsefond Balanserad165,81+0,69%+19,80%★★★★★1,00%
SEB Stiftelsefond Sverige39,01-0,15%+33,51%★★★★★1,50%
SEB Stiftelsefond Utland10,66-0,40%+23,99%★★★★★1,40%
SEB Strategi Balanserad C SEK - Lux163,87+0,14%+5,88%1,25%
SEB Strategi Defensiv C SEK - Lux123,44-0,00%+2,53%1,00%
SEB Strategi Möjlighet C SEK - Lux207,02+0,38%+9,95%★★1,35%
SEB Strategi Tillväxt C SEK - Lux271,14+0,67%+14,67%★★1,45%
SEB Sverige Expanderad33,62-0,40%+28,88%★★★1,25%
SEB Sverige Indexfond B192,05+0,84%+29,10%★★★★0,40%
SEB Sverige Indexnära A636,73+0,84%+29,18%★★★★0,25%
SEB Sverigefond34,25-0,59%+23,39%★★★1,30%
SEB Sverigefond Småbolag134,07+0,56%+31,11%★★★★1,50%
SEB Sverigefond Småbolag C/R680,34+0,78%+33,10%★★★★★1,50%
SEB Sweden Equity C (SEK)163,47-0,22%+32,59%★★★★★1,25%
SEB Swedish Value Fund348,54-0,21%+20,17%★★1,50%
SEB Teknologifond87,62+2,25%+18,36%★★★1,50%
SEB Teknologifond C USD - Lux0,91+1,42%+17,13%★★★1,50%
SEB US All Cap C EUR195,55+0,10%+29,68%★★★1,50%
SEB USA Indexnära C SEK - Lux185,65-0,05%+19,64%-0,25%
SEB Världenfond20,01+0,83%+18,33%★★1,25%
SEB WWF Nordenfond57,75+1,30%+27,00%★★★★1,50%
SEB Östeuro Små o Medelst Bol EUR - Lux6,25+0,66%+34,00%★★★★★1,75%
SEB Östeuropafond35,34-0,37%+27,17%★★★1,75%
Sector Healthcare Value B SEK1 586,9-0,15%+8,04%-2,00%
SEF Coeli Total I SEK208,96-0,07%+12,64%★★★★1,70%
SEF Eligo Strategifond Offensiv I SEK248,80+0,09%+20,15%★★★1,70%
SEF Entropics Cat Bond A96,32--1,92%-1,00%
SEF – Kavaljer Investmentbolagsfond A223,27+1,43%+32,27%★★★★★0,30%
SEF – Kavaljer Quality Focus A SEK260,86+0,51%+42,47%-1,25%
Seligson & Co Asien Indexfond A7,26+0,17%+15,28%★★★0,45%
Seligson & Co Euroobligation A4,34+0,17%-0,96%★★★★0,28%
Seligson & Co Europa Indexfond A3,84-0,41%+17,57%★★★★0,45%
Seligson & Co Finland Indexfond A12,29-0,83%+22,88%★★0,45%
Seligson & Co Global Top 25 Brands A13,79+0,56%+19,17%★★★★0,60%
Seligson & Co Global Top 25 Pharma A36,25+0,41%+15,86%★★★0,60%
Sensor Sverige Select372,02-0,68%+16,79%★★★★★1,25%
She Invest Sweden165,18-0,28%+15,42%-0,70%
Silk Afr and Fron.Mkts Fd AR EUR in liq21,16+0,36%+4,47%-1,50%
Simplicity Fastigheter A132,49-+28,01%-0,80%
Simplicity Företagsobligationer A132,74-+3,35%★★★0,82%
Simplicity Global Corporate Bond A129,71-+4,14%0,90%
Simplicity High Yield A110,72-+6,03%-1,00%
Simplicity Likviditet A113,12-+0,62%-0,15%
Simplicity Norden834,22-+19,10%★★★1,60%
Simplicity Småbolag Global128,08-+27,56%★★1,40%
Simplicity Småbolag Sverige A232,24-+22,76%★★0,80%
Simplicity Sverige216,71-+21,39%★★★0,80%
Sissener Corporate Bond R NOK122,10+0,04%+10,76%-0,20%
SKAGEN Avkastning138,38+0,07%+4,20%★★★★★0,50%
SKAGEN Focus A178,44-0,29%+23,84%★★1,60%
SKAGEN Global A2 935,6-0,54%+29,61%★★★★1,00%
SKAGEN Kon-Tiki A1 054,2-0,37%+5,22%★★2,00%
SKAGEN m2 A267,23-0,67%+22,39%★★★★1,50%
SKAGEN Tellus A105,28+0,32%+1,92%★★★★0,80%
SKAGEN Vekst A3 514,6-0,18%+24,74%★★1,00%
Skandia Asien576,31+0,51%+3,94%★★★★1,65%
Skandia Balanserad484,06-0,24%+13,67%★★★1,40%
Skandia Cancerfonden299,99+0,03%+22,93%★★★★1,40%
Skandia Europa Exponering692,08-0,18%+20,56%★★★★0,25%
Skandia Försiktig214,43-0,10%+6,42%★★★0,75%
Skandia Global Exponering A319,93-0,08%+24,14%★★★★0,25%
Skandia Idéer För Livet1 213,1-0,12%+13,95%★★★★0,00%
Skandia Japan Exponering271,21+0,27%+16,44%★★★0,25%
Skandia Kapitalmarknadsfond183,93-0,12%-0,65%★★★0,40%
Skandia Korträntefond131,210,00%-0,07%-0,25%
Skandia Mix 100 Exponering109,43-0,16%--0,55%
Skandia Mix 30 Exponering102,61-0,15%--0,45%
Skandia Mix 60 Exponering105,52-0,17%--0,50%
Skandia Nordamerika Exponering413,60-0,13%+26,60%★★★★0,25%
Skandia Norden346,24-0,12%+12,90%★★★★1,40%
Skandia Realräntefond153,26-0,16%+2,10%★★★★0,50%
Skandia Småbolag Sverige1 649,8+0,21%+20,84%★★★1,40%
Skandia Sverige Exponering311,89-0,49%+28,43%★★★★0,25%
Skandia Sverige Hållbar196,13+0,03%+23,69%★★★★1,40%
Skandia Tillväxtmarknadsfond165,59+0,45%+0,88%★★1,65%
Skandia Time Global535,55-0,19%+25,14%★★★★1,40%
Skandia USA1 719,9-0,27%+27,22%★★★★1,40%
Skandia Världen700,28+0,24%+22,65%★★1,40%
Skandia Världen Sverige146,76-0,16%+26,94%-1,40%
Skandia Världsnaturfonden303,43+0,03%+22,90%★★★★1,40%
SKY Harbor Glbl US SD Sust HY F SEKH Acc118,57-0,01%+3,30%-1,10%
SKY Harbor Global Sust HY F SEKH Acc142,20+0,04%+4,43%-1,10%
Sophiahemmets Fond22,89-+16,97%-0,23%
SP Aktiv - Defensiv154,59+0,03%+8,32%-1,10%
Sparinvest INDEX OMX C25 KL350,38-0,32%+19,35%★★★★0,51%
Sparinvest SICAV EM Bonds EUR R106,54+0,12%+4,03%-1,10%
Sparinvest SICAV Equitas EUR R227,04-0,29%+24,74%★★★1,00%
Sparinvest SICAV Ethical EM Value EUR R154,09-0,15%+12,33%1,35%
Sparinvest SICAV Ethical Gl Val EUR R229,14+0,07%+28,97%★★★1,42%
Sparinvest SICAV European Value EUR R154,98-0,71%+21,49%★★★1,41%
Sparinvest SICAV Global Et HY SEK R H1 141,4-0,04%+6,06%-1,06%
Sparinvest SICAV Global Inv Grd EUR R170,32+0,79%+0,90%★★★★0,68%
Sparinvest SICAV Global Value EUR R362,50-0,45%+28,49%★★★1,42%
Sparinvest SICAV Long Danish Bds EUR R27,65+0,35%-2,06%★★★★0,28%
Sparinvest SICAV Procedo EUR R237,20-0,10%+14,51%★★★1,25%
Sparinvest SICAV Securus EUR R166,91+0,11%+6,24%★★★0,79%
Spets A139,77+0,95%+29,12%-0,00%
Spiltan Aktiefond Investmentbolag680,40-1,28%+28,22%★★★★★0,20%
Spiltan Aktiefond Småland926,43-0,19%+42,63%★★★1,50%
Spiltan Aktiefond Stabil1 325,1-0,61%+30,42%★★★★★1,50%
Spiltan Enkel150,57-0,26%+22,16%-0,77%
Spiltan Globalfond Investmentbolag179,97+0,06%+25,97%★★★0,50%
Spiltan Högräntefond123,270,00%+4,19%★★★★0,75%
Spiltan Räntefond Sverige129,130,00%+1,95%★★★0,10%
Spiltan Småbolagsfond1 761,4+0,85%+39,64%★★★★1,50%
SPP Aktiefond Europa A SEK178,14-1,19%+19,48%★★★★0,20%
SPP Aktiefond Global A SEK194,17-0,41%+20,89%★★★★0,30%
SPP Aktiefond Japan A SEK117,59+1,43%+16,88%★★★0,20%
SPP Aktiefond Stabil A SEK231,52-0,33%+17,71%★★★0,70%
SPP Aktiefond Sverige A SEK486,94-2,12%+24,23%★★★0,20%
SPP Aktiefond USA A SEK399,24-0,70%+25,41%★★★★★0,20%
SPP Emerging Markets Plus A SEK185,37+1,98%+7,31%★★★★0,50%
SPP Emerging Markets SRI A SEK168,51+1,50%+6,22%★★★0,40%
SPP Europa Plus A SEK138,03-1,14%+17,58%★★★★0,40%
SPP FRN Företagsobligationsfond A116,74+0,02%+1,66%★★★0,40%
SPP Generation 40-tal277,16-0,28%+4,37%★★0,40%
SPP Generation 50-tal429,83-0,31%+6,35%★★★★0,40%
SPP Generation 60-tal698,39-0,67%+16,87%★★★★0,40%
SPP Generation 70-tal329,68-0,78%+20,11%★★★★★0,40%
SPP Generation 80-tal173,69-0,76%+20,16%★★★★0,40%
SPP Global Företagsobligations Plus A110,14-0,16%-0,29%-0,50%
SPP Global Multifactor A SEK139,73-0,25%+28,45%-0,75%
SPP Global Plus A SEK229,02-0,49%+22,54%★★★★★0,40%
SPP Global Solutions A SEK395,53+0,89%+15,17%★★★★★0,75%
SPP Grön Obligationsfond A105,61-0,07%+0,27%★★★★0,30%
SPP High Yield Företagsobligation A SEK110,61+0,06%+5,28%-0,50%
SPP Korträntefond118,370,00%+0,06%-0,20%
SPP Mix 100209,44-0,55%+20,25%★★★★0,79%
SPP Mix 20124,24-0,15%+4,99%★★★0,60%
SPP Mix 50151,63-0,35%+10,92%★★★0,70%
SPP Mix 80188,40-0,51%+17,51%★★★★0,79%
SPP Obligationsfond A152,31-0,27%-1,01%★★★★0,20%
SPP Sverige Plus A SEK217,54-1,71%+24,30%★★★★0,30%
SPP Sverige Småbolag Plus A SEK134,39-0,74%+25,36%-0,50%
State Street Australia Index Equity P17,56-0,31%+15,01%★★0,60%
State Street EMU ESG Scrn Idx Eq P EUR15,82-0,54%+19,73%★★★★0,60%
State Street Europe ESG Scrn Idx EqIEUR15,27-0,58%+19,38%★★★★0,20%
State Street Glb EM ESG Scd Idx Eq P USD17,45+0,95%+5,98%★★★1,20%
State Street Japan ESG Scrn Idx Eq I JPY16,14+0,71%+16,56%★★★0,20%
State Street Pac Ex-Jpn ESGScrnIdxEqPUSD16,95+0,13%+12,50%★★0,60%
State Street Switzerland Idx Eq P CHF16,01-0,78%+14,58%★★0,60%
State Street UK Index Equity P GBP13,48-0,56%+17,84%★★0,60%
State Street US ESG Scrn Idx Eq I USD25,03-0,32%+25,40%★★★★0,20%
State Street Wld ESG Scrn Idx Eq I USD21,54-0,30%+23,23%★★★★0,20%
Stewart Inv APAC and Jpn Sstby A GBP Acc16,71+0,43%+18,37%-1,50%
Stewart Inv APAC Ldrs Sstby A GBP Acc9,59+0,56%+18,55%★★★★1,83%
Stewart Inv APAC Ldrs Sstby I EUR Acc3,53+0,25%+18,24%★★★★1,45%
Stewart Inv Glbl Em Mkts Ldrs A GBP Acc5,67+0,15%+13,57%★★1,45%
Stewart Inv Global Emerg Mkts A GBP Acc7,85-0,05%+11,98%★★1,65%
Stewart Inv Wldwd Ldrs Sstby A GBP Acc6,35+0,82%+25,69%★★★★1,20%
Stewart Inv Wldwd Sustnby A GBP Acc3,12+1,04%+26,18%★★1,25%
Stewart Inv Wldwd Sustnby I EUR Acc14,96+0,70%+26,80%-1,25%
Stolt Explorer A104,43-0,04%--1,95%
Storebrand Fornybar Energi1 815,5-1,12%-8,43%-0,75%
Storebrand Global Multifactor A3 312,1+0,50%+32,74%★★★★0,75%
Storebrand Global Value A4 604,6-0,23%+27,34%★★★0,75%
Storebrand Indeks - Norge A2 102,2-0,05%+22,70%★★★0,20%
Storebrand Norge A490 480-0,33%+12,65%★★★★1,50%
Storebrand Norge Fossilfri A1 891,9+0,27%+11,33%★★★★★1,50%
Storebrand Verdi A947,60+0,12%+24,97%★★★★1,50%
Storm Bond RC SEK119,78-0,07%+14,39%-0,75%
Strand Företagsobligationsfond A103,67+0,08%+3,50%-0,60%
Strand Förmögenhetsfond1 849,3-+1,21%★★0,90%
Strand Småbolagsfond5 503,2-+22,11%★★0,90%
Stt Strt Cnd Idx Equity P16,76-0,50%+25,55%★★0,60%
Svenska Läkaresällskapets Fond23,28-+25,61%-0,50%
Swedbank Eastern Europe Equity Fund7,14-0,11%+22,14%★★2,00%
Swedbank Humanfond1 498,2-0,19%+20,09%★★0,00%
Swedbank Robur Access Asien A312,83+1,16%+5,64%★★★0,20%
Swedbank Robur Access Edge Em Mkt A111,97+1,13%+5,23%-0,50%
Swedbank Robur Access Edge Europe A126,15-0,55%+18,97%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge Global A130,03-0,15%+23,70%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge Japan A179,01+0,72%+16,17%★★★0,20%
Swedbank Robur Access Edge Sweden A138,12-0,81%+22,50%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge USA A132,29-0,09%+26,72%-0,30%
Swedbank Robur Access Europa A175,31-0,61%+18,76%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Global A220,64-0,20%+23,79%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Mix A358,03-0,46%+12,00%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Sverige A292,72-0,78%+25,18%★★★0,20%
Swedbank Robur Access USA A473,32-0,03%+27,02%★★★★★0,20%
Swedbank Robur Aktiefond Pension39,75-0,40%+23,78%★★0,42%
Swedbank Robur Allemansfond Komplett130,31-0,12%+19,28%★★★★1,25%
Swedbank Robur Asienfond A74,04+1,75%+6,21%★★★★★1,42%
Swedbank Robur Bas 100236,66+0,27%+20,77%★★★1,20%
Swedbank Robur Bas 25141,47-0,07%+5,73%★★★0,80%
Swedbank Robur Bas 5037,18+0,05%+10,68%★★★1,00%
Swedbank Robur Bas 75214,44+0,16%+16,18%★★★1,20%
Swedbank Robur Bas Ränta A104,89-0,10%+1,28%-0,50%
Swedbank Robur Climate Imp A100,01+0,01%--0,70%
Swedbank Robur Corp Bond Eur Mix A105,71+0,02%+3,10%★★★0,70%
Swedbank Robur Corp Bond Europe A146,71-0,10%+1,00%★★★0,60%
Swedbank Robur Corp Bond Europe HY A110,990,00%+4,33%★★★0,80%
Swedbank Robur Corp Bond Europe IG A105,30-0,11%+0,74%★★★0,50%
Swedbank Robur Dynamic A111,92-0,04%+4,03%-0,60%
Swedbank Robur Ethica Obligation A13,70-0,15%-1,08%★★★0,30%
Swedbank Robur Ethica Obligation Utd115,21-0,19%-1,15%★★★0,30%
Swedbank Robur Europafond A47,75-0,50%+21,23%★★★★1,25%
Swedbank Robur Exportfond A226,71-1,20%+20,42%★★★1,25%
Swedbank Robur Fastighet A74,34+0,13%+30,58%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Fokus198,78-+29,57%-1,50%
Swedbank Robur Förbundsfond Global588,11-0,74%+23,38%-0,15%
Swedbank Robur Förbundsfond Sverige Plus575,19-0,67%--0,15%
Swedbank Robur Förbundsräntefond122,17-0,20%-1,03%★★★0,10%
Swedbank Robur Förbundsräntefond Kort106,040,00%+0,03%-0,10%
Swedbank Robur Global Emerging Markets A173,47+0,68%+6,68%★★★1,42%
Swedbank Robur Global High Dividend A718,41-0,65%+18,95%★★★★★1,02%
Swedbank Robur Global Impact A131,37+0,55%+10,83%★★★0,70%
Swedbank Robur Globalfond A129,32+0,70%+27,36%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Healthcare A30,49+0,79%+19,95%★★★1,25%
Swedbank Robur Japanfond A14,53+1,39%+12,63%★★★★1,25%
Swedbank Robur Kapitalinvest236,55-0,16%+22,91%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Kinafond A425,98+2,38%+4,28%★★★★1,42%
Swedbank Robur Microcap288,41-+18,96%★★★★2,00%
Swedbank Robur Mixfond Pension25,27-0,08%+9,11%★★★0,42%
Swedbank Robur Nordenfond169,00-0,59%+22,32%★★1,25%
Swedbank Robur Ny Teknik A1 926,2+1,26%+9,81%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Obligation Lång Inst96,35-0,66%-3,71%-0,30%
Swedbank Robur Obligation Plus A139,60-0,17%-0,53%★★★★0,30%
Swedbank Robur Realränta A141,40-0,28%+2,36%★★★0,30%
Swedbank Robur Rysslandsfond A42,07+0,81%+34,44%★★★★1,42%
Swedbank Robur Räntefond Flexibel A257,30-0,09%-0,09%★★0,40%
Swedbank Robur Räntefond Kort A101,22-0,02%+0,04%-0,10%
Swedbank Robur Räntefond Kort Plus A125,770,00%+0,54%★★★0,40%
Swedbank Robur Selection 25113,15+0,34%+5,24%-0,90%
Swedbank Robur Selection 50126,08+0,69%+9,86%-1,20%
Swedbank Robur Selection 75139,52+1,00%+14,99%-1,40%
Swedbank Robur Small Cap EM A130,41+0,32%+22,12%-1,42%
Swedbank Robur Small Cap USA A166,58+1,71%+18,45%-1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Europa A63,44+0,82%+17,86%★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Glb A151,16+1,61%+19,36%★★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Norden A322,02+1,43%+30,21%★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Sverige A294,82+1,20%+29,98%★★★★1,25%
Swedbank Robur Stiftelsefond1 890,6+0,80%+12,65%★★★1,30%
Swedbank Robur Sverigefond A712,55-0,90%+17,40%★★1,25%
Swedbank Robur Sverigefond MEGA I128,77-0,91%+18,02%★★0,52%
Swedbank Robur Talenten Aktiefond MEGA J91,58-0,48%+21,81%★★★★0,52%
Swedbank Robur Talenten Räntefond MEGA B110,47-0,20%-1,18%★★★0,30%
Swedbank Robur Technology A725,82+0,15%+28,38%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Transfer 50166,83-0,12%+4,04%★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 60226,37-0,15%+12,76%★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 70311,88-0,18%+20,36%★★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 80345,09-0,13%+20,38%★★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 90274,89-0,30%+20,93%★★★0,50%
Swedbank Robur Transition Energy A20,870,00%+1,61%-1,25%
Swedbank Robur Transition Global A554,62-0,72%+23,15%★★★★1,25%
Swedbank Robur Transition Global MEGA J408,86-0,71%+23,23%★★★★0,72%
Swedbank Robur Transition Sweden A12 961-0,20%+19,04%1,25%
Swedbank Robur USA A109,28+0,77%+31,16%★★★1,25%
Swedbank Robur Östeuropafond A39,97+0,45%+20,30%★★★1,42%
Swedbank Russian Equity Fund26,39+0,35%+34,06%★★★2,00%
Swedbank Savings Fund 1010,14+0,31%--0,70%
Swedbank Savings Fund 10011,15+0,92%--1,20%
Swedbank Savings Fund 3010,38+0,46%--0,80%
Swedbank Savings Fund 6010,73+0,68%--1,00%
T. Rowe Price Asian ex-Jap Eq A USD21,10+1,55%+4,22%★★★★1,90%
T. Rowe Price EM Bd A USD22,20+0,31%+7,45%★★★1,25%
T. Rowe Price EM Eq A USD36,27+1,10%-0,06%★★★1,90%
T. Rowe Price Euro Corp Bd A EUR17,12+0,25%+1,21%★★★★0,75%
T. Rowe Price Eurp Eq A EUR18,86-0,01%+21,63%★★★★★1,50%
T. Rowe Price Eurp Smlr Cm Eq A EUR77,64+1,08%+23,03%★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Aggr Bd A USD19,83+0,39%+2,35%★★★★0,75%
T. Rowe Price Glb Foc Gr Eq A USD81,71+0,66%+17,78%★★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Growth Eq A USD71,73+0,88%+20,75%★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb HY Bd A USD34,72+0,57%+10,60%★★★1,15%
T. Rowe Price Glb Nat Res Eq A USD8,67-0,72%+20,80%★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Rl Estt Secs A USD31,10+0,15%+27,93%★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Val Eq A USD23,52+0,07%+20,69%★★★1,60%
T. Rowe Price Japanese Equity A EUR18,36+0,37%+8,16%★★★★★1,60%
T. Rowe Price US Blue Chip Eq A USD90,58+0,66%+25,91%★★★★1,50%
T. Rowe Price US Eq A USD49,48+0,07%+24,59%★★★1,50%
T. Rowe Price US Lg Cap Gr Eq A USD76,90+0,63%+24,66%★★★★1,50%
T. Rowe Price US Lg Cap Val Eq A USD42,58+0,12%+26,10%★★1,50%
T. Rowe Price US Smlr Cm Eq A USD78,85+0,36%+19,31%★★★★★1,60%
T.O Fonden18,05-+20,16%-0,50%
Tellus Globala Investmentbolag318,07-1,05%+21,55%★★★★★0,90%
Tellus Midas204,11-2,31%+8,49%★★★★1,00%
Templeton Asian Bond A(acc)USD17,33+0,31%+1,99%0,75%
Templeton Asian Growth A(acc)USD44,32+0,40%-1,49%★★1,35%
Templeton Asian Smlr Coms A(acc)USD62,36+0,11%+30,31%★★★1,35%
Templeton BRIC A(acc)USD23,32+0,02%+6,76%★★★1,60%
Templeton China A(acc)USD35,92+2,62%-9,68%-1,60%
Templeton Eastern Europe A(acc)EUR32,20-0,12%+40,86%★★★1,60%
Templeton Em Mkts Smlr Coms A(acc)USD15,07+0,27%+25,59%★★★1,60%
Templeton Emerging Markets A(acc)USD51,60+0,15%+3,12%★★★1,15%
Templeton Emerging Mkts Bd A(Qdis)USD9,40+0,22%+3,19%★★★1,00%
Templeton Euroland A (Acc) EUR23,31-0,63%+8,42%★★1,00%
Templeton European Opps A(acc)EUR14,98-0,02%+15,12%1,00%
Templeton Eurp Sm-Mid Cap A(acc)EUR39,34+0,13%+22,87%1,00%
Templeton Frontier Markets A(acc)USD21,25+0,59%+26,82%★★1,60%
Templeton Glb Climate Change A(Ydis)EUR28,47-0,66%+13,54%★★★1,00%
Templeton Global A(acc)USD46,430,00%+11,01%★★1,00%
Templeton Global Balanced A(acc)USD35,74-0,16%+12,32%★★0,80%
Templeton Global Bond (Euro) A(acc)EUR13,44+0,24%-0,33%0,75%
Templeton Global Bond A(acc)EUR23,72+0,23%+1,70%★★0,75%
Templeton Global Equity Inc A(acc)USD16,78-0,35%+14,56%1,00%
Templeton Global High Yield A(acc)USD16,45+0,42%+8,32%0,85%
Templeton Global Income A(acc)USD20,54+0,05%+8,45%0,85%
Templeton Global Smaller Coms A(acc)USD58,33-0,18%+20,98%★★1,00%
Templeton Global Ttl Ret A(acc)USD27,37+0,06%+3,08%★★0,75%
Templeton Growth (Euro) A(acc)EUR18,70-0,12%+10,23%★★1,00%
Templeton Latin America A(acc)USD56,96-1,35%-1,64%★★★1,40%
Tenoris One106,08-0,04%+5,87%-1,00%
THEAM Quant Equity World GURU C USD Acc193,32-0,02%+20,91%1,40%
THEAM Quant-Eq Eurp Guru C EUR Cap222,76+0,29%+19,65%★★1,25%
Thematica – Future Mobility Retl SEK Acc355,14-1,08%+38,85%-1,50%
Threadneedle (Lux) Amer Smlr Com 1U USD18,16+0,34%+26,30%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) American Abs Alp AU18,01+0,55%+8,78%-1,50%
Threadneedle (Lux) American AU118,58-0,22%+24,36%★★1,50%
Threadneedle (Lux) American Select AU41,62-0,25%+24,10%★★1,50%
Threadneedle (Lux) Asia Equity Inc AU116,87-0,81%+6,37%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Enhanced Cmdts AU11,56-0,58%+29,63%-1,75%
Threadneedle (Lux) European Select AE34,22-0,29%+23,99%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) European Strat Bd AE31,32+0,33%+2,03%★★★★0,90%
Threadneedle (Lux) Gb Ed Alp 8U USD Acc7,19-0,32%+16,99%★★★★0,75%
Threadneedle (Lux) Glb Dyn RlRet AU USD45,02+0,14%+9,57%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Glb Smlr Coms AE54,29+0,21%+21,73%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Glbl Mlt Ast Inc AU21,06+0,20%+11,64%★★1,25%
Threadneedle (Lux) Global Eq Inc 1U USD13,04-0,35%+16,60%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Global Focus AU114,80-0,15%+27,51%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Global Tech AU USD98,70-0,66%+30,12%★★★★1,65%
Threadneedle (Lux) Pan Eur Eq Dv 1E EUR2,12-0,64%+16,47%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Pan Eurp SmCp Opps AE62,73+0,07%+23,28%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) US Contr Cr Eqs AU56,90-0,51%+23,03%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) US Hi Yld Bd AU39,68+0,50%+9,37%★★★1,25%
Threadneedle China Opps Rtl Acc GBP5,41+2,57%-11,34%★★★1,50%
Threadneedle Pan Eurp Focus Rtl Acc GBP4,84+0,20%+21,35%★★★★1,50%
Threadneedle(Lux) Emerging Mkt Dbt AU83,60+0,33%+5,99%★★★1,35%
Threadneedle(Lux) Gl EM ST Bds AU18,92+0,41%+6,23%★★★1,30%
Threadneedle(Lux) Global Em Mkt Eqs AU67,70+1,00%+5,62%★★★★1,50%
Threadneedle(Lux)Pan Eurp ESG Eqs AE EUR87,67-0,82%+22,65%★★★1,30%
Tillväxt 75 - A263,28-0,49%+5,51%-1,75%
TIN Ny Teknik A246,12+0,84%+12,30%-1,50%
TIN World Tech A144,86+0,23%+12,71%-1,50%
Trigon Dividend C20,71+0,12%+26,90%★★★2,00%
Trigon New Europe E EUR41,12+0,24%+29,11%★★★★2,00%
Tundra Sustainable Frontier Fund A SEK272,66-0,06%+32,97%★★★★★2,50%
UB Amerika A201,33+0,58%+23,11%★★1,00%
UB Asia REIT Plus A147,18+0,33%+8,55%★★★1,70%
UB EM Frontier Real Assets A Tillväxt91,33-+3,69%-1,70%
UB EM Infra A128,42+0,39%+6,38%★★1,70%
UB Europa REIT A175,37+0,03%+16,00%★★1,20%
UB Global REIT A156,09+0,60%+22,56%★★1,40%
UB Infra A175,26+0,28%+11,75%★★★1,40%
UB Nordamerika REIT A143,70+0,76%+30,02%★★1,20%
UBAM Abs Ret Low Vol Fxd Inc APC EUR101,42+0,29%+0,73%★★0,35%
UBAM European Convertible Bond AC EUR131,77+0,55%+3,68%★★0,90%
UBAM Global Convertible Bond AC EUR160,35+0,45%+3,47%★★★★1,00%
UBAM Global High Yield Solution AHC SEK1 151,2+0,03%+3,26%-0,40%
UBAM SNAM Japan Equity Sust AHC SEK1 301,50,00%+17,38%-1,50%
UBS (Lux) BF AUD P-acc567,90+0,30%-1,58%-0,65%
UBS (Lux) BF CHF P-acc2 618,3-0,19%+0,21%★★0,65%
UBS (Lux) BF EUR Flexible P acc453,07+0,21%+0,26%★★★★★0,72%
UBS (Lux) BF Euro Hi Yld € P-acc228,49+0,72%+5,73%★★★1,01%
UBS (Lux) BF Global Flex (EUR H) P acc139,63+0,50%+0,69%★★★★★0,95%
UBS (Lux) BS Asian HY $ P-acc154,36-0,18%-0,53%★★★★1,12%
UBS (Lux) BS China Fxd Inc ¥ USD P acc113,93+0,45%+10,77%★★★0,92%
UBS (Lux) BS Global Dyn $ P-acc130,62+0,93%+5,61%★★★★1,12%
UBS (Lux) BS USD Corp $ P-acc21,89+0,36%+5,03%★★★0,91%
UBS (Lux) BS USD High Yield $ P acc338,26+0,51%+9,76%★★★1,01%
UBS (Lux) BS € Corp Sust € P-acc16,06+0,25%+1,00%★★0,91%
UBS (Lux) EEF Glbl Bd $ P Acc1 981,0+0,37%+6,42%★★★1,44%
UBS (Lux) EF Biotech (USD) P-acc843,71+1,43%+9,21%★★★★1,63%
UBS (Lux) EF China Oppo(USD) P USD acc1 634,4+1,44%-17,83%★★★★1,87%
UBS (Lux) EF Euro Countrs Oppo (EUR) P136,07-0,62%+18,26%★★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Glb Sust (USD) P-acc1 456,2-0,28%+21,40%★★★★1,39%
UBS (Lux) EF Greater China (USD) P557,06+1,31%-12,78%★★★★1,87%
UBS (Lux) EF Health Care (USD) P422,46+0,59%+22,66%★★★★1,63%
UBS (Lux) EF Japan (JPY) P13 651+0,91%+15,18%★★★★1,20%
UBS (Lux) EF Mid Caps Europe (EUR) P1 633,9-0,63%+20,56%★★★★1,54%
UBS (Lux) EF Mid Caps USA (USD) P3 641,6-0,02%+22,68%★★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Small Caps USA (USD) P1 553,0+0,65%+14,89%★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Tech Opp (USD) P acc762,69+0,11%+18,33%★★★1,63%
UBS (Lux) Eq Eurp Opp Sst (EUR) P acc1 180,0-0,63%+18,75%★★★★★1,42%
UBS (Lux) Eq Fd EM Sst Ldrs (USD) P193,27+0,75%+3,73%-1,63%
UBS (LUX) Equity - US Sust (USD) P Acc295,63-0,28%+21,04%★★1,32%
UBS (Lux) ES All China (USD) P acc113,84+1,69%-17,40%★★★1,72%
UBS (Lux) ES As Smlr Coms (USD) P-acc281,30+0,60%+10,70%★★★★1,54%
UBS (Lux) ES Euro Countrs Inc€ P-acc121,01-0,45%+15,15%★★1,28%
UBS (Lux) ES German HiDiv € P-acc220,14-0,54%+16,29%★★1,44%
UBS (Lux) ES Glbl Imp (USD) EUR H P Acc128,86-0,20%+13,60%-1,24%
UBS (Lux) ES Russia (USD) P-acc181,52-0,03%+35,58%★★★★1,87%
UBS (Lux) ES Small Caps Europe EUR P Acc565,53+0,34%+26,27%★★★1,54%
UBS (Lux) ES US Opp $ P Acc530,66-0,03%+25,57%★★1,31%
UBS (Lux) ES US Ttl Yld $ P-acc253,79-0,50%+24,94%1,20%
UBS (Lux) ES USA Gr Sust$ P118,02-0,67%--1,32%
UBS (Lux) ES USA Growth $ P-acc70,18-0,55%+23,06%★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Asian Eqs $ USD P Acc294,91+0,88%-0,05%★★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Eurp Eq Val Opp EUR P-acc22,28-0,36%+22,17%1,63%
UBS (Lux) KSS Glbl Allc (EUR) P17,56+0,33%+8,95%★★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Global Eqs $ EUR P-acc32,60-0,09%+18,88%★★★1,63%
UBS (Lux) Money Market CHF P-acc1 106,4-0,10%-0,25%-0,04%
UBS (Lux) SF Balanced $ P-acc3 996,1+0,77%+12,92%★★★★1,30%
UBS (Lux) SF Balanced (CHF) P-acc2 316,5+0,26%+7,88%★★★1,30%
UBS (Lux) SF Balanced (EUR) P-acc3 092,6+0,38%+9,02%★★★1,30%
UBS (Lux) SF Equity (CHF) P-acc959,00+0,38%+14,77%-1,54%
UBS (Lux) SF Equity (EUR) P-acc607,29+0,50%+15,74%-1,54%
UBS (Lux) SF Fixed Income $ P-acc2 824,1+0,43%+5,47%★★★0,86%
UBS (Lux) SF Fixed Income (CHF) P-acc1 772,6-0,03%-0,14%★★0,86%
UBS (Lux) SF Fixed Income (EUR) P-acc2 623,7+0,23%+0,71%★★0,86%
UBS (Lux) SF Growth $ P-acc5 019,3+0,72%+15,98%★★★★1,44%
UBS (Lux) SF Growth (CHF) P-acc2 894,6+0,32%+11,26%★★★1,44%
UBS (Lux) SF Growth (EUR) P-acc4 149,0+0,45%+12,40%★★★1,44%
UBS (Lux) SF Yield $ P-acc4 010,8+0,71%+10,74%★★★★1,15%
UBS (Lux) SF Yield (CHF) P-acc2 361,8+0,16%+5,18%★★★1,15%
UBS (Lux) SF Yield (EUR) P-acc3 749,5+0,32%+6,52%★★★1,15%
UBS European Opportunity Uncons EUR PAcc293,82-0,35%+22,17%★★★★★1,63%
UBS Global Emerging Market Opp USD P Acc190,39+0,59%-1,24%★★★1,54%
UBS Global Emerging Mkts Opp P USD180,48--0,91%★★★★1,72%
UBS(Irl) Ccy Allc Ret Strat SEKH P Acc652,32+0,26%+2,17%-1,50%
UBS(LUX) ES Glb Hi Div USD P-acc214,65-0,18%+19,00%★★★★1,20%
UBS(Lux) Invm CHN A Opp USD P Acc USD335,61+1,53%-15,66%★★★1,60%
VanEck - Emerging Markets Eq UCITS R2SEK110,28-0,25%+2,88%-1,70%
Vanguard Em Mkts Stk Idx $ Acc241,00+0,73%+6,14%★★★0,23%
Vanguard ESG Dev Wld All Cp Eq Idx$Acc199,98-0,18%+22,88%★★★★0,20%
Vanguard European Stock Idx USD Acc30,49-0,60%+19,50%★★★★0,12%
Vanguard Eurozone Stock Idx USD Acc301,80-0,54%+19,89%★★★★0,12%
Vanguard Global Small-Cap Idx USD Acc366,72+0,29%+22,46%★★★★0,29%
Vanguard Japan Stock Index Inv USD Acc298,55+0,71%+16,57%★★★0,16%
Vanguard Pac ex-Japan Stk Idx USD Acc304,96-0,02%+12,17%★★★0,16%
Vanguard SRI €pean Stk $ Acc143,10-0,60%+20,24%★★★★0,14%
Vanguard U.S. 500 Stk Idx $ Acc51,71-0,38%+25,68%★★★★0,10%
Vinga Corporate Bond A109,32-0,08%+6,43%-1,25%
Vontobel Asia Pacific Equity B USD648,91+1,35%-0,18%★★★1,65%
Vontobel Clean Technology B EUR541,00+0,28%+20,43%★★★★1,65%
Vontobel Commodity H Hedged SEK632,26-1,09%+30,60%-1,50%
Vontobel Emerging Markets Eq B USD904,50+0,18%-0,96%★★1,65%
Vontobel Emerging Mkts Dbt H Hdg EUR127,61+0,12%+5,30%★★★1,10%
Vontobel European Equity B EUR412,51+1,11%+21,91%★★★1,65%
Vontobel Fd II mtx CHN A-Shrs Ldrs B USD90,20-0,65%--1,75%
Vontobel Global Equity B USD439,98+0,80%+18,35%★★★1,65%
Vontobel Global Equity Income B USD319,71+0,72%+14,37%★★★1,50%
Vontobel mtx Sust AsLdrs ExJpn B USD449,01-0,25%-0,70%★★★1,65%
Vontobel mtx Sust EmMkts Ldrs B SEK136,92-0,07%-1,29%★★★★1,65%
Vontobel Ttfr Abs Ret Crdt H Hdg EUR104,91+0,24%+1,64%-0,80%
Vontobel TwentyFour StratInc H Hdg EUR118,08+0,25%+3,59%★★★★1,20%
Vontobel US Equity B USD2 043,6+0,70%+19,62%★★1,65%
Wellington Climate Stgy D Uh Acc18,03-0,39%+20,30%-0,65%
Wellington Emerg Lcl Dbt NR USD Acc UnH10,06-0,02%-0,35%★★1,20%
Wellington Glb Hlthcr Eq $ D Acc UnH51,25+1,09%+10,28%★★★★1,25%
Wellington Glbl Quality Gr D USD Acc Uh26,83-0,23%+21,66%★★★★0,75%
Wellington Global Impact D USD Acc21,48+0,16%+18,55%★★★★0,65%
Wellington Global Research Eq D USD Acc19,78-0,20%+19,88%★★★0,50%
Wellington US Research Eq D $ Acc62,03-0,28%+22,82%★★★★0,60%
Wells Fargo (Lux) WF CHN A foc A SEK Acc2 223,1+0,83%+5,86%★★★★1,50%
Wells Fargo (Lux) WF EM Eq A USD Acc137,45+0,53%+0,33%★★★1,90%
Wells Fargo (Lux) WF EM Eq Inc AUSD Acc152,97+0,09%+10,70%★★1,85%
Wells Fargo (Lux) WF USAllCpGr A USD Acc600,87-0,06%+19,93%★★★★★1,60%
Wells Fargo (Lux) WF USLrgCpGr AUSD Acc449,83-0,34%+24,07%★★★★1,50%
Wells Fargo (Lux) WF-US ST HY Bd A USD A129,23+0,61%+9,54%★★1,30%
White Fleet - Finserve Gbl Esports R SEK122,78+0,75%+13,78%-1,75%
Whitehelm Capl Low Carbon Cor InfREUR112,70+0,66%+10,71%-1,25%
World xFund Allocation A105,50+0,49%--0,85%
XACT Bear23,22+1,53%-30,93%-0,60%
XACT Bear 213,47+2,05%-39,38%-0,60%
XACT Bull673,20-1,57%+38,32%-0,60%
XACT Bull 21 476,5-2,10%+53,35%-0,60%
XACT Norden (UCITS ETF)18,77-0,75%+32,60%★★★0,15%
XACT Norden Högutdelande135,02-0,79%+17,55%★★0,30%
XACT Obligation (UCITS ETF)103,79-0,09%-0,81%★★★0,10%
XACT OBX (UCITS ETF)96,82+0,09%+23,54%★★0,30%
XACT OBX Bear14,40+0,93%-27,76%-0,80%
XACT OBX Bull250,00-0,90%+41,50%-0,80%
XACT OMXC25 (UCITS ETF)192,68-0,31%+19,28%-0,20%
XACT OMXS30 ESG (UCITS ETF)298,89-0,92%+25,43%★★0,10%
XACT Svenska Småbolag (UCITS ETF)301,35-0,54%+26,73%★★0,30%
XACT Sverige (UCITS ETF)627,46-1,08%+25,34%★★★0,15%
Ålandsbanken Euro Bond B35,41+0,30%+3,11%★★★★★0,69%
Ålandsbanken Euro High Yield B47,09+0,32%+6,32%★★★1,00%
Ålandsbanken Europa Aktie B41,80+0,66%+19,51%★★1,40%
Ålandsbanken Global Aktie B16,61+0,58%+19,98%★★1,81%
Ålandsbanken Green Bond ESG B106,92+0,28%+3,14%-0,70%
Ålandsbanken Kapitalförvaltning B34,79+0,42%+13,79%★★★1,25%
Ålandsbanken Kort Företagsränta26,71+0,28%+2,24%★★★★★0,45%
Ålandsbanken Norden Aktie EUR161,28+0,66%+24,18%★★1,40%
Ålandsbanken Nordiska Småbolag B233,15+0,87%+40,55%-1,60%
Öhman Etisk Emerging Markets A240,82+1,18%+0,48%★★★★★0,90%
Öhman Etisk Index Europa195,40-0,60%+19,53%★★★★0,65%
Öhman Etisk Index Japan149,04+0,85%+13,93%★★★0,65%
Öhman Etisk Index Pacific316,45+0,21%+13,87%★★★★★0,65%
Öhman Etisk Index Sverige A405,26-1,04%+25,45%★★★0,48%
Öhman Etisk Index USA A371,23-0,35%+25,33%★★★★0,65%
Öhman FRN Hållbar A113,16+0,01%+1,58%★★★0,60%
Öhman Företagsobligation Hållbar A121,84-0,05%+0,59%★★0,60%
Öhman Företagsobligationsfond A124,320,00%+2,47%★★★★1,00%
Öhman Global Growth1 433,0+0,45%+23,88%★★★★★1,80%
Öhman Global Hållbar A360,74-0,04%+16,28%★★★★★1,25%
Öhman Global Marknad Hållbar A182,15-0,34%+22,63%★★★★★0,40%
Öhman Global Småbolag Hållbar A144,01+0,40%+25,35%-1,50%
Öhman Grön Obligationsfond A104,30-0,04%+0,88%★★★0,60%
Öhman Kort Ränta A95,430,00%-0,16%-0,10%
Öhman Navigator A136,32-0,23%+15,43%★★★★1,50%
Öhman Obligationsfond SEK A101,17-0,10%-0,89%★★0,30%
Öhman Realräntefond A121,80-0,16%+1,86%★★★0,50%
Öhman Räntefond Kompass Hållbar A106,18-0,02%+1,26%★★★★★0,60%
Öhman Småbolagsfond A7 623,7-0,34%+27,88%★★1,50%
Öhman Sverige Fokus D176,82-0,79%+33,93%★★★1,00%
Öhman Sverige Hållbar A232,43-0,74%+30,78%★★1,25%
Öhman Sverige Marknad Hållbar A164,78-1,04%+25,60%★★★0,30%
Öhman Sweden Micro Cap A2 042,5-0,31%+30,93%★★★1,50%
Aktuella fondkurser för samtliga bolag på svenska marknaden.
Informationen är fördröjd med 15 minuter och levereras av Millistream.

Det verkar som att du använder en annonsblockerare

Om du är prenumerant behöver du logga in för att fortsätta. Vill bli prenumerant kan du läsa Di Digitalt för 197 kr inkl. moms de första 3 månaderna.

  • Full tillgång till di.se med nyheter och analyser

  • Tillgång till över 1100 aktiekurser i realtid

  • Dagens industri som e-tidning redan kvällen innan

  • Innehållet i alla Di:s appar, tjänster och nyhetsbrev

3 månader för
197 kr
Spara 1000 kr

Prenumerera

Redan prenumerant?