1515

Alla fonder och indexfonder

Sök efter fond eller förvaltare

FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
AB - Short Dur Bd Port A DIST7,65+0,25%+3,09%1,10%
AB American Gr Ptf A Acc160,45-0,11%+10,52%★★★★1,50%
AB American Income A Inc6,76+0,32%+2,45%★★★★1,10%
AB China Low Vol Eq Portf A Acc72,77-0,66%+5,63%★★★2,00%
AB Emerging Markets Debt A2 Acc29,19+0,27%+0,52%★★★1,10%
AB Emerging Markets Gr A Acc48,38+0,13%+6,27%★★★1,70%
AB European Eq Ptf A Acc18,53+1,40%+12,80%★★★★1,50%
AB European Income A Inc6,84-0,12%+0,47%★★★★1,10%
AB Global Core Eq RX EUR Acc336,99+0,27%+15,69%★★★★1,75%
AB Global Equity Blend A Acc22,92+0,64%+13,78%★★★1,60%
AB Global High Yield A Inc3,17+0,03%+4,31%★★1,70%
AB Global Value A Acc21,32+0,77%+17,72%★★1,50%
AB International HC A Acc403,40+0,09%+8,95%★★★★1,80%
AB International Tech A Acc708,09-0,09%+5,74%★★★★★2,00%
AB Mortgage Income AX Inc4,96+0,03%+4,85%1,05%
AB SICAV I Stbl Glbl Tmtc Prflio AX USD123,05+0,85%+10,17%★★★★1,70%
AB Sustainable US Tmtc A USD40,33+0,30%+10,81%★★★1,50%
AB US High Yield A2 SEK H Acc109,61+0,08%+2,42%-1,20%
Acadian Emerg Mkts Eq II A USD Acc19,95+0,10%+13,79%★★★1,50%
Adrigo Small & Midcap L/S193,16-+2,23%-1,00%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
AGCM Asia Dividend RC1 SEK112,93+0,26%+13,47%-1,15%
AGCM Asia Growth RC SEK196,11+0,17%+13,87%★★★1,85%
AGCM China Stars RC1 SEK136,37+0,07%+10,30%★★1,35%
Agenta Alternativa Investeringar A113,03-+3,08%-0,24%
Agenta Alternativa Räntor128,01-+0,93%★★★0,24%
Agenta Globala Aktier351,91-+10,62%★★★★★0,24%
Agenta Räntor128,22--0,56%★★★★★0,12%
Agenta Svenska Aktier428,39-+11,58%★★★★0,24%
Agenta Tillväxtmarknader218,08-+10,10%★★★★0,24%
Aktia Capital B5,44-1,36%+19,48%★★★1,83%
Aktia Corporate Bond+ B2,06+0,35%+1,56%★★★★★0,65%
Aktia Emerging Market Bond+ B2,04+0,24%-1,50%★★★★★0,90%
Aktia Emerging Market LC Frontier Bd+ B1,24+0,67%+5,45%★★★★★1,49%
Aktia Emerging Market Local Ccy Bd B1,72+0,38%-1,13%★★★★1,13%
Aktia Eurooppa B0,46-1,64%+5,85%★★★1,87%
Aktia Europe Small Cap B1,91-1,46%+7,28%★★1,99%
Aktia European High Yield Bond+ B1,04+0,28%+3,43%-0,80%
Aktia Nordic B3,55-2,43%+11,24%★★★★1,86%
Aktia Nordic Micro Cap B3,61-2,81%+21,16%★★★★★1,99%
Aktia Nordic Small Cap B6,54-2,37%+17,73%★★★★1,99%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
Aktie-Ansvar Avkastningsfond116,51+0,01%+0,47%0,60%
Aktie-Ansvar Europa137,83+1,96%+13,81%★★1,40%
Aktie-Ansvar Räntestrategi102,90+0,02%+1,28%-0,80%
Aktie-Ansvar Saxxum Aktiv A141,15+0,84%-0,25%1,40%
Aktie-Ansvar Sverige A816,01+1,54%+17,29%★★★1,40%
Aktie-Ansvar Total109,15-0,78%+9,42%-1,40%
Aktiehuset Fond101,69-0,38%+17,96%-0,90%
Aktieportföljen2 665,0-1,53%+12,04%-1,00%
Aktiespararna Direktavkastning A188,02+2,35%+21,31%★★★★0,30%
Aktiespararna Topp Sverige25,29+2,77%+22,09%★★★0,30%
Aktiv Påverkan R2 - A110,98-0,15%+2,63%-1,40%
Aktiv Påverkan R5 - A141,00-0,69%+11,74%-1,75%
Alcur181,05-+2,20%-1,00%
Alcur Grow B122,56-+22,56%-1,60%
Alcur Select294,82-+8,98%-1,00%
Alfred Berg Aktiv2 068,9+0,18%+17,55%★★★★1,50%
Alfred Berg EUR IG Corporate Bond Fund H99,17+0,01%+0,83%-0,65%
Alfred Berg Gambak46 119+0,18%+17,19%★★★★★2,00%
Alfred Berg Global620,46-0,40%+10,48%★★★1,00%
Alfred Berg Income124,15-0,06%+8,33%★★0,80%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
Alfred Berg Likviditet Pluss Acc100,85-0,09%+6,33%-0,40%
Alfred Berg Nordic Gambak C161,88-2,12%+13,44%-2,00%
Alfred Berg Nordic High Yield ACC117,08-0,06%+14,54%-0,80%
Alfred Berg Nordic High Yield ESG D100,72-0,07%--1,00%
Alfred Berg Nordic IG Long Duration ACC98,69-0,07%+4,54%-0,50%
Alfred Berg Nordic IG Mid Duration ACC102,44-0,07%+6,17%-0,50%
Alfred Berg Nordic Investment Grade ACC110,89-0,06%+6,83%★★0,40%
Alfred Berg Nordic Small Cap ESG A147,41+1,68%+6,41%-1,75%
Alfred Berg Nordisk Likviditet Pluss ACC101,53-0,09%+7,05%-0,40%
Alfred Berg Norge C1 252,6+0,30%+17,60%★★★★1,20%
Alfred Berg Norne Rente106,82-0,11%+7,21%-0,50%
Alfred Berg Obligasjon ACC100,14-0,09%+5,82%-0,50%
Alfred Berg Obligasjon C120,86-0,09%+5,82%★★★0,50%
Alfred Berg Teknologi D100,80-1,26%--1,50%
Alger American Asset Growth A US123,78-0,26%+8,15%★★★★1,75%
Alger Dynamic Opportunities A US19,43-0,26%+8,21%-1,75%
Alger Emerging Markets A US21,73+0,44%+3,65%★★★1,75%
Alger Small Cap Focus A EUH29,26-2,70%-1,24%-1,75%
Allianz All China Equity AT USD18,48+0,04%+3,75%★★★★★2,25%
Allianz Asian Small Cap Equity AT15 USD19,78-1,44%+19,57%★★★★★2,05%
Allianz China A Opportunities AT USD8,88+0,73%--2,25%
Allianz China A Shares AT USD19,00+0,75%+1,94%★★★★★2,25%
Allianz China Equity A USD90,19-0,91%+4,77%★★★2,25%
Allianz China Strategic Bond A USD8,65+0,25%+1,84%★★★0,65%
Allianz Clean Planet AT USD12,73-0,68%+6,63%-1,95%
Allianz Climate Transition AT EUR139,89-0,07%+9,40%★★1,80%
Allianz Emerging Asia Equity A USD97,58-0,64%+7,62%★★★2,25%
Allianz Emerging Markets SRI Bd AT H2SEK1 033,3-0,02%-4,59%-1,45%
Allianz Euro High Yield Bond A EUR117,63-0,46%+2,60%★★★1,35%
Allianz Europe Equity Gr Sel AT EUR225,12+0,18%+13,85%★★★1,80%
Allianz Europe Equity Growth AT EUR380,69+0,10%+13,30%★★★★1,80%
Allianz Europe Equity SRI A EUR153,94-0,06%+10,87%-1,80%
Allianz Europe Small Cap Equity AT EUR347,38-0,34%+12,30%★★2,05%
Allianz European Equity Div AT EUR273,11+0,06%+11,36%★★★1,80%
Allianz Flexi Asia Bond AT USD12,21+0,42%+0,81%1,50%
Allianz Food Security AT USD11,89+0,08%+13,69%-1,95%
Allianz GEM Equity High Div AT EUR135,48-0,27%+13,68%★★★★2,25%
Allianz German Equity AT EUR212,19-0,38%+4,42%★★★★1,80%
Allianz Global Artfcl Intlgc AT EUR267,74-2,37%+7,29%★★★★★2,05%
Allianz Global Equity Growth AT USD13,09-0,66%+10,91%★★★★1,80%
Allianz Global Equity Insights A EUR173,72-0,17%+22,04%★★★★2,05%
Allianz Global High Yield A USD10,65+0,25%+4,94%★★★1,35%
Allianz Global Metals and Mining A EUR60,93+0,84%+22,56%★★★1,80%
Allianz Global Small Cap Equity AT USD19,46-0,41%+14,23%★★★★2,05%
Allianz Global Sustainability A EUR36,44-0,16%+11,55%★★★1,80%
Allianz Global Water AT EUR148,43+0,44%+14,15%★★★2,05%
Allianz Green Bond AT3 H2 SEK1 101,8+0,14%-1,89%-0,79%
Allianz Income and Growth AT USD23,66+0,59%+7,45%★★★★★1,50%
Allianz Japan Equity A USD24,86-+4,35%★★★1,80%
Allianz Little Dragons A2 EUR342,35-1,24%+9,83%★★2,25%
Allianz Pet and Animal Wlb AT EUR166,39-0,93%+13,34%-2,05%
Allianz Positive Change AT USD11,42+0,08%+6,54%-1,95%
Allianz Smart Energy AT USD17,43-0,43%+6,73%-1,95%
Allianz Strategic Bond AT H2-EUR123,74-0,01%-2,91%-1,09%
Allianz Structured Return AT13 H2 SEK696,05-0,14%+4,87%-1,60%
Allianz Thailand Equity A EUR581,67-+7,23%★★★2,25%
Allianz US Equity Fund AT USD27,19-1,20%+14,53%★★★1,80%
Allianz US High Yield AM USD6,72+0,25%+4,51%★★1,19%
Alpcot Equities R113,79+1,60%+8,38%1,75%
Alpcot Fixed Income R117,35+0,15%+3,30%--
Alternative R2 - A105,21+0,04%+4,97%-1,40%
Alternative R5 - A124,96-0,55%+11,85%-1,75%
AMF Aktiefond Asien Stilla havet284,01-0,18%+6,12%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Europa255,34+1,68%+9,86%★★★★0,40%
AMF Aktiefond Global248,59+0,92%+13,41%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Nordamerika387,48+0,98%+17,90%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Småbolag1 370,9+1,33%+16,56%★★★★0,40%
AMF Aktiefond Sverige863,73+1,57%+16,73%★★★0,40%
AMF Aktiefond Tillväxtmarknader120,94-0,07%+8,35%-0,40%
AMF Aktiefond Världen559,31+1,28%+15,39%★★★0,40%
AMF Balansfond359,35+0,86%+9,52%★★★★★0,40%
AMF Företagsobligationsfond102,230,00%+0,64%-0,10%
AMF Räntefond Kort111,450,00%0,00%-0,10%
AMF Räntefond Lång151,01-0,01%-0,49%★★★★★0,10%
AMF Räntefond Mix119,43-0,05%-1,29%-0,10%
Amundi Fds Cash USD A2 USD C109,34+0,25%+3,42%-0,30%
Amundi Fds China Equity A USD C25,09-0,74%+2,06%★★★1,80%
Amundi Fds EM Hrd Ccy Bd A2 EUR C100,50+0,21%-1,46%★★1,30%
Amundi Fds Em Mkts Eq Foc A2 USD C154,92-0,09%+8,24%★★★★1,85%
Amundi Fds Emerging Wld Eq A USD C140,69+0,31%+8,20%★★★1,70%
Amundi Fds Eq Emerging Cnsrv AHE-C90,41+0,10%+6,16%-1,70%
Amundi Fds Equity Jpn Trgt A JPY C21 648-+1,36%1,80%
Amundi Fds Equity MENA A USD C183,13+0,13%+20,10%★★★★1,70%
Amundi Fds Euro Govt Bd A EUR C139,52-0,12%-1,79%★★★0,80%
Amundi Fds Euro HY Bd A EUR C23,39-0,02%+2,60%★★★1,20%
Amundi Fds Euroland Equity A EUR C9,37+1,88%+15,33%★★★★1,50%
Amundi Fds Eurp Equity Cnsv A2 EUR C112,95+1,49%+9,09%-1,65%
Amundi Fds Glbl Eq Cnsrv A USD C203,98+0,74%+7,04%★★1,30%
Amundi Fds Glbl Eq Dyn Mlt Facs A USD C141,03-0,13%+13,46%-0,70%
Amundi Fds Global Corp Bd A2U D100,88+0,31%+1,38%-1,00%
Amundi Fds Global Mlt-Asst A EUR C121,26+0,28%+8,03%★★★★1,50%
Amundi Fds Japan Eq Emggmt AE EUR C124,43--5,16%-1,40%
Amundi Fds Japan Equity Val A2 JPY C14 234-+6,76%★★1,50%
Amundi Fds Latin Amer Eq A USD C447,27+2,23%+3,53%★★★1,70%
Amundi Fds Mlt Asst Sust Fut A EUR C108,02+0,23%+3,16%★★★★★1,20%
Amundi Fds Multi-Strat Gr A EUR C75,83+0,70%+1,79%-1,15%
Amundi Fds Pinr US Eq Rsrch Val A USD C238,59+0,78%+20,36%★★★1,50%
Amundi Fds Pioneer US Bd A2 EUR H C55,02+0,14%-0,11%-0,90%
Amundi Fds Pioneer US S/T Bd A2 USD C6,95+0,25%+3,81%★★0,90%
Amundi Fds Polen Cptl Glbl Gr A2 USD C18,95-0,01%+10,35%★★★★★1,80%
Amundi Fds SBI FM India Eq A USD C299,61+0,98%+6,06%★★★★1,70%
Amundi Fds Volatil Wld A USD C104,64+1,08%-0,04%-1,20%
Amundi Fds WellsFargo US Eq MdCp A$ C251,75+0,52%+22,48%1,70%
Amundi IS Amundi MSCI Europe SRI AE C134,92-1,28%+9,50%-0,20%
Amundi IS Amundi MSCI USA SRI AE C157,19+0,24%+14,25%-0,20%
Amundi IS Amundi MSCI Wld SRI AE C144,26-0,13%+11,20%-0,20%
Amundi IS MSCI Emerging Markets I13SK-C120,23+0,67%+7,18%-0,06%
Amundi IS MSCI EMs SRI AE C120,92-0,02%+5,38%-0,35%
Amundi IS MSCI World I13SK-C131,04-0,27%+12,67%-0,07%
Ancoria Fastighet80,69+1,58%+12,25%-1,50%
Ancoria Indien236,82+1,03%+5,80%-1,50%
Ancoria Kina286,94+1,06%+4,12%-1,50%
Ancoria Sparfonden186,91+0,13%+6,29%-1,50%
Ancoria Thailand233,15+2,42%+8,26%-1,50%
Ancoria USA388,22-0,12%+13,77%-1,50%
Ancoria Utdelningsaktier Europa207,72-0,59%+8,77%-1,50%
Ancoria Utdelningsaktier Sverige368,23-0,44%+15,60%-1,50%
Ancoria/ Carnegie Småbolagsfond426,21+1,96%+15,32%-1,50%
Ancoria/Carnegie Corporate Bond137,43+0,04%+1,50%-0,35%
AP7 Aktiefond458,53+0,56%+14,51%★★★★★0,12%
AP7 Räntefond112,780,00%-0,19%0,05%
Arctic Aurora LifeScience I SEK1 353,9-+4,09%★★1,10%
Arctic Nordic Corporate Class A1 562,7-+10,28%★★★0,50%
Arctic Nordic Equities A SEK1 236,8-+17,58%-1,50%
Arctic Norwegian Equities A2 552,7-+11,59%★★★1,75%
Arctic Norwegian Value Creation A2 163,8-+18,35%★★★★1,50%
Arctic Return Class L SEK hdg1 031,3-+0,96%-0,40%
AS SICAV I All China Equity A Acc USD43,26+0,53%+4,12%★★★1,75%
AS SICAV I American Focused Eq A Acc USD45,19-0,28%+15,08%★★1,50%
AS SICAV I Asia Pac Eq A Acc USD116,63-0,11%+6,16%★★★1,75%
AS SICAV I Asn Prpty Shr S Acc USD18,23+0,03%+5,92%1,92%
AS SICAV I Asn Smllr Coms A Acc USD55,94+0,16%+6,96%★★★1,75%
AS SICAV I EM Corp Bd A Acc USD16,01+0,25%+2,44%★★★1,50%
AS SICAV I EM Infras Eq S Acc USD9,43+0,57%+4,61%★★1,92%
AS SICAV I EM LcCy Bd A Acc USD9,70+0,19%-2,58%★★1,50%
AS SICAV I Em Mkts Eq A Acc USD94,43-0,19%+5,31%★★★1,75%
AS SICAV I EM Smlr Coms A Acc USD25,60-0,17%+17,02%★★★1,75%
AS SICAV I Estn Eurp Eq S Acc EUR113,70+0,71%+10,82%★★★★1,92%
AS SICAV I Euro Govt Bd A Acc EUR557,47+0,13%-3,12%★★★0,60%
AS SICAV I European Eq A Acc EUR72,54-0,73%+6,33%★★★1,50%
AS SICAV I Eurp Eq Div S Acc EUR228,50-0,09%+9,61%★★★1,92%
AS SICAV I Eurp Eq Ex UK A Acc EUR19,32-0,66%+6,46%★★★★1,50%
AS SICAV I Frntr Mkts Bd A Acc H SEK111,16+0,73%+1,16%-1,50%
AS SICAV I Global Inno Eq A Acc USD12,02-1,23%+5,85%★★★1,75%
AS SICAV I Indian Equity A Acc USD184,95+0,61%+3,68%★★★★1,75%
AS SICAV I Japanese Eq A Acc JPY579,14-0,84%-5,78%★★★1,50%
AS SICAV I Jpn SmlrComs A Acc JPY1 940,1-0,68%-2,25%★★★1,50%
AS SICAV I Latin Amer Eq S Acc USD3 472,5+1,73%+2,26%★★★1,92%
AS SICAV I Mltfct Glbl Eq A Acc EUR21,21-0,20%+15,99%★★★0,50%
AS SICAV I Sel EM Bd A Acc USD48,36+0,23%+0,60%★★★1,50%
AS SICAV I SelEuro HYBd A Acc EUR25,03+0,01%+3,64%★★★1,25%
AS SICAV I USD Crdt Bd A Acc USD13,12+0,32%-0,12%★★★★0,80%
AS SICAV I Wld Smllr Coms A Acc USD26,20-0,83%+8,69%★★★★★1,50%
AS SICAV I WldResEq S USD Acc16,27+0,73%+17,93%★★★★★1,92%
AS SICAV I World Equity A Acc USD26,78-0,21%+11,49%★★★1,50%
ASSII-Eu SmlComp A Acc EUR42,97+0,63%+15,44%★★★★1,80%
ASSII-Gb AbRt Str AAcc HDG SEK124,24-0,24%-2,39%-1,60%
ASSII-TtlRet Crd A Acc HDG SEK115,24+0,02%+0,40%-1,00%
AstraZeneca Allemansfond2 561,9+1,14%+15,11%★★★★★0,90%
Atlant Edge6 404,2+0,22%+8,97%-1,00%
Atlant Högräntefond1 008,0+0,08%--1,00%
Atlant Multi-Strategy1 217,8+0,51%+4,12%-1,00%
Atlant Opportunity1 349,2+0,16%+3,19%-1,00%
Atlant Precious A142,72--0,05%-1,00%
Atlant Protect A1 065,9+0,74%+2,93%-1,00%
Atlant Sharp1 782,5-1,85%+13,03%-1,50%
Atlant Stability1 428,8+0,08%+1,93%-0,50%
AuAg Precious Green A122,43-1,15%+2,50%-1,40%
AuAg Silver Bullet A146,70-1,34%-3,73%-1,40%
Augmented Reality Fund A185,74-0,68%+11,42%-1,90%
Avanza 100298,58-0,59%+11,88%★★★★0,49%
Avanza 50179,14-0,28%+5,72%★★★★0,49%
Avanza 75234,09-0,44%+8,72%★★★★0,49%
Avanza Auto 1111,33-0,09%+2,32%★★★0,35%
Avanza Auto 2122,60-0,11%+4,15%★★★0,35%
Avanza Auto 3129,60-0,18%+5,62%★★★0,35%
Avanza Auto 4138,14-0,25%+7,48%★★★0,35%
Avanza Auto 5146,40-0,30%+9,42%★★★★0,35%
Avanza Auto 6157,02-0,37%+11,15%★★★★0,35%
Avanza Emerging Markets118,62-0,24%+7,19%-0,15%
Avanza Europa106,04+1,83%+10,96%-0,10%
Avanza Global131,72+0,62%+13,82%-0,05%
Avanza Småbolag by Skoglund129,49+1,35%+17,69%-0,60%
Avanza USA124,86+0,23%+15,57%-0,10%
Avanza World Tech by TIN127,73+0,64%-0,74%-0,55%
Avanza Zero336,82+2,77%+22,23%★★★0,00%
Avaron Emerging Europe D14,95-+8,59%★★★★2,00%
Aviva Investors Asian Eq Inc A USD Acc19,04+0,53%+8,54%★★★1,50%
Aviva Investors EM Eq Inc A USD Acc12,85+0,34%+9,11%1,70%
Aviva Investors EM Eq Sm Cp B EUR Acc17,34+0,44%+10,17%★★1,70%
Aviva Investors EM Lcl Ccy Bd A EUR Acc14,44+0,31%-2,22%★★★1,20%
Aviva Investors Em Mkts Bd B USD Acc13,43+0,22%+0,33%★★★★1,20%
Aviva Investors European Eq B EUR Acc10,91+1,24%+11,51%★★★1,50%
Aviva Investors Eurp Corp Bd B EUR Acc3,69-0,01%+0,78%★★0,90%
Aviva Investors Eurp Eq Inc A EUR Acc15,60+1,12%+11,69%1,50%
Aviva Investors Glbl Convert B USD Acc13,68+0,21%+3,15%★★★1,20%
Aviva Investors MltStratTrgtRet A € Acc10,40+0,44%+0,83%-1,50%
Aviva Investors UK Lstd Eq Hi Alp B £Acc6,70+1,43%+25,58%1,50%
AXA Framlington Biotech R USD Acc1,59-2,63%-0,03%★★★★1,75%
AXA IM Wave Framlington Biotech A125,65-1,73%-2,65%-1,75%
AXA Rosenberg Eurobl Eq Alpha B EUR Acc13,96-+12,78%★★1,35%
AXA Rosenberg Glb Eq Alpha B USD Acc26,56-+14,71%★★★1,35%
AXA Rosenberg Glb Sm Cp Alpha B USD Acc47,36-+21,66%★★1,50%
AXA Rosenberg Jpn Enh Idx Eq AlpA JPYAcc1 751,0-+2,93%★★★0,35%
AXA Rosenberg Jpn Eq Alpha B JPY Acc1 258,6-+3,49%★★1,35%
AXA Rosenberg Jpn Sm Cp Alpha B JPY Acc2 657,1-+2,62%1,50%
AXA Rosenberg PacEx-JpnEqAlpha B $ Acc51,17-+14,67%★★1,35%
AXA Rosenberg Pan-Erup Eq Alpha A EURAcc18,59-+11,99%★★0,70%
AXA Rosenberg US Enh Idx Eq Alp B $ Acc54,32-+15,46%★★★★0,80%
AXA Rosenberg US Equity Alpha B USD Acc34,10-+17,79%★★★★1,35%
AXA RosenbergAllCtyAPExJpnSmCpAlp B$ Acc115,73-+19,70%★★1,50%
AXAIMFIIS US Short Dur HY F Cap USD168,98+0,29%+4,58%★★1,00%
AXAWF Defensive Optimal Income F Cap EUR81,97+0,28%+2,57%★★★★0,50%
AXAWF Fr Social Prog A CapUSD160,08+0,59%+5,89%★★1,50%
AXAWF Fram Europe Small Cap A Cap EUR199,14+1,29%+6,03%★★★1,75%
AXAWF Fram Eurp Rl Est Secs A Cap EUR251,57-0,19%+4,58%★★★★1,50%
AXAWF Fram Global Conv A Cap EUR pf143,20-0,12%+0,27%★★★1,20%
AXAWF Fram Global Rl Est Secs A Cap EUR153,45-0,88%+11,78%★★★★1,75%
AXAWF Fram Longevity Economy A Cap EUR315,98+0,39%+7,26%★★★1,75%
AXAWF Fram Robotech A Cap EUR202,24-+6,65%★★1,50%
AXAWF Fram UK A Cap EUR132,53+1,18%+13,17%★★★1,50%
AXAWF Global Factors-Sust Eq A Cap EUR149,51+0,48%+12,44%★★★★0,45%
AXAWF Global Flexible Prpty A Cap USD127,49-0,48%+9,06%-1,40%
AXAWF Global Green Bds A Cap EUR107,84-0,02%-1,33%★★★0,75%
Baillie Gifford WW Japanese A SEK Acc126,75-0,08%+3,91%★★★★1,50%
Baillie Gifford WW Pstv Chg A USD Acc20,14-1,09%+8,82%-1,50%
Barings ASEAN Frontiers A USD Inc261,31-1,01%+9,86%★★★★★1,25%
Barings Asia Growth ClassA USD Inc158,84-0,47%+8,96%★★★★1,25%
Barings Eastern Europe A USD Inc88,15+0,97%+6,42%★★★1,50%
Barings Europa A USD Inc62,32+0,06%+10,85%★★1,25%
Barings Global Emerging Mkts A Inc49,48-0,19%+2,92%★★★1,50%
Barings Global Leaders A USD Inc26,80-0,08%+9,15%★★1,50%
Barings Global Resources A USD Inc21,00+0,83%+19,12%★★★1,50%
Barings Hong Kong China A USD Inc1 939,1-1,11%+2,65%★★★★1,25%
Barings Latin America A USD Inc32,53+1,88%+2,77%★★★★1,25%
Belfius Eqs China C Cap19,07-0,48%+1,34%★★★1,60%
Belfius Eqs Europe Conviction C Cap169,07-0,91%+10,87%★★1,50%
BGF Asia Pacific Equity Inc A2 USD21,58-0,16%+7,71%★★1,50%
BGF Asian Dragon A257,02-0,15%+6,83%★★★1,50%
BGF Asian Growth Leaders A2 USD26,61-0,31%+6,94%★★★1,50%
BGF Asian Tiger Bond A2 USD46,10+0,30%+2,08%★★★★1,00%
BGF China A-Shares A215,81+0,44%+5,22%-1,50%
BGF China A229,32-0,19%+7,78%★★★★1,50%
BGF Circular Economy A214,44+1,02%+13,59%-1,50%
BGF Continental Eurp Flex A239,40+1,68%+10,78%★★★★★1,50%
BGF Emerging Europe A2119,15+1,34%+13,67%★★★★1,75%
BGF Emerging Markets A253,49+0,21%+11,18%★★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Bond A219,94+0,35%+1,99%★★★1,25%
BGF Emerging Markets Corp Bd A2 USD14,05+0,25%+1,21%★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Eq Inc A219,85+0,20%+7,03%★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Lcl Ccy Bd A224,34+0,29%-1,76%★★1,00%
BGF ESG Multi-Asset A2 EUR18,70+0,46%+6,31%★★★★★1,20%
BGF Euro Bond A230,61-0,04%-1,38%★★★★★0,75%
BGF Euro Corporate Bond A217,73+0,03%+0,68%★★★★0,80%
BGF Euro Short Duration Bond A2 EUR15,81+0,03%+1,03%★★★0,75%
BGF Euro-Markets A237,41+1,44%+12,78%★★★★1,50%
BGF European A2170,22+1,31%+12,25%★★★1,50%
BGF European Equity Income A222,98+1,13%+8,65%★★★★1,50%
BGF European Focus A234,35+1,30%+12,12%★★★1,50%
BGF European Special Situations A259,43+1,39%+9,15%★★★★1,50%
BGF European Value A276,78+1,57%+11,93%★★★★1,50%
BGF FinTech A219,17+0,83%+19,73%-1,50%
BGF Fixed Income Global Opps A2 SEK Hdg106,32+0,13%+0,04%-1,00%
BGF Future of Transport A215,65+1,29%+12,89%-1,50%
BGF Global Allocation A276,52+0,73%+8,59%★★★★★1,50%
BGF Global Dynamic Equity A230,77+0,88%+13,51%★★★★1,50%
BGF Global Equity Income A221,54+0,91%+13,42%★★★★1,50%
BGF Global Government Bond A2 USD32,10+0,19%+0,40%★★★0,75%
BGF Global High Yield Bond A2 EUR Hedged18,38-0,03%+2,48%★★★1,25%
BGF Global Long-Horizon Equity A289,78+0,89%+13,33%★★★★1,50%
BGF India A242,87+1,01%+6,42%★★★1,50%
BGF Japan Flexible Equity A218,01-0,24%+2,90%★★★★1,50%
BGF Latin American A262,42+1,47%+0,50%★★1,75%
BGF Multi-Theme Equity A2 Acc13,78+0,99%+10,76%-1,25%
BGF Natural Resources Gr & Inc A2 USD10,71+2,84%+26,38%★★★1,50%
BGF Pacific Equity A244,65-0,15%+6,56%★★★1,50%
BGF Sustainable Energy A216,80+1,52%+7,99%★★★★1,65%
BGF Swiss Small & MidCap Opps A2 CHF663,20+1,41%+8,35%★★★★★1,50%
BGF Systematic Glb SmallCap A2141,73+0,95%+16,89%★★★1,50%
BGF United Kingdom A2131,39+1,02%+12,12%★★★★★1,50%
BGF US Basic Value A2112,47+0,97%+21,61%★★1,50%
BGF US Dollar Bond A236,14+0,22%+0,85%★★★★0,85%
BGF US Dollar High Yield Bd A2 USD38,23+0,23%+4,87%★★★1,25%
BGF US Dollar Short Duration Bd A2 USD14,26+0,25%+3,58%★★★★0,75%
BGF US Flexible Equity A253,69+0,99%+19,37%★★★1,50%
BGF US Government Mortgage A2 USD20,85+0,20%+3,02%★★★0,75%
BGF US Growth A236,75+0,75%+7,98%★★★1,50%
BGF US Small & MidCap Opps A2320,58+0,64%+27,01%★★1,50%
BGF World Energy A214,63+3,00%+29,03%★★★1,75%
BGF World Financials A239,96+1,63%+20,32%★★★1,50%
BGF World Gold A241,55-1,22%-0,47%★★★1,75%
BGF World Healthscience A261,53+0,07%+8,11%★★★★1,50%
BGF World Mining A265,93+2,91%+25,90%★★★★1,75%
BGF World Real Estate Securities A2 USD17,46-0,77%+16,66%★★★★1,50%
BGF World Technology A276,58+0,59%+1,58%★★★★★1,50%
BI SICAV Emerg Mkt Corp Debt R188,77+0,32%+0,67%★★★★1,25%
BL- Global Bond Opportunities B EUR Acc684,10+0,41%+0,41%★★0,60%
BL-American Small & Mid Caps B235,26-0,17%+13,09%★★★★1,25%
BL-Bond Dollar B USD1 376,2+0,66%+1,10%★★★0,60%
BL-Bond Emerging Markets Euro B EUR112,10+0,26%+0,07%0,60%
BL-Bond Euro B EUR1 084,0+0,44%+0,50%0,60%
BL-Corporate Bond Opps B EUR Acc576,84+0,45%+0,77%0,60%
BL-Emerging Markets B EUR172,16+0,21%+3,55%★★★★1,25%
BL-Equities America B USD11 868-1,09%+9,29%★★★1,25%
BL-Equities Asia B USD133,41+0,53%+5,79%1,25%
BL-Equities Dividend B EUR216,25-0,10%+6,66%★★★★1,25%
BL-Equities Europe B EUR107,61-2,64%+6,09%★★★1,25%
BL-Equities Japan B JPY24 081--1,69%★★★★1,25%
BL-European Small & Mid Caps B221,98-1,01%+9,32%★★★1,25%
BL-Global 30 B EUR1 498,9+0,17%+1,12%★★★1,25%
BL-Global 50 B EUR1 987,0-0,12%+1,96%★★★1,25%
BL-Global 75 B EUR2 930,0-0,44%+3,20%★★★★1,25%
BL-Global Equities B EUR1 026,3-0,76%+5,71%★★1,25%
BL-Global Flexible EUR B201,62-0,06%+5,29%★★★★1,25%
BL-Global Flexible USD B177,00+0,10%+5,95%★★★★1,25%
BL-Sustainable Horizon B EUR1 297,7+1,49%+7,77%★★★1,25%
BlackRock Global Impact A USD Acc178,27+1,04%+5,82%-0,00%
BlackRock Sysmc Glb L/S Eq Fd A2 SEK H978,20+0,13%+6,02%-1,80%
Blackstone Divrsifd Multi-Stgy A SEK Acc95,42-+3,34%-1,95%
BlueBay Emerg Mkt Lcl Ccy Bd G USD88,86--4,39%1,50%
BMO Diversified Growth A Inc EUR11,55-+5,31%★★2,00%
BMO European Growth & Income A Inc EUR21,13-+9,77%★★★★1,50%
BMO European Real Estate Scs A Acc EUR28,89-+2,53%★★★★1,50%
BMO European Smaller Coms A Inc EUR34,88-+12,88%★★1,50%
BMO Global Convertible Bd A Inc EUR21,90-+3,10%★★1,00%
BMO Global Smaller Coms Eq A Acc USD23,11-+14,61%★★★1,50%
BMO LGM Asian Smaller Coms W USD Acc9,54-+5,45%2,00%
BMO LGM Glbl EmMkts Gr and Inc W USD Acc13,81-+6,20%★★1,50%
BMO LGM Responsible Asian Eq W USD Acc16,74-+7,40%★★1,50%
BMO LGM Rspnb Chn A-Shrs Eq W USD Acc12,47-+0,80%-1,50%
BMO Real Estate Eq Mkt Netrl A Acc SEK99,70--0,26%-1,75%
BMO Responsible Glb Em Mkts Eq A Inc USD32,61+0,22%+5,97%★★★1,50%
BMO Responsible Global Equity A Inc EUR28,91-+9,42%★★★1,50%
BMO SDG Engagement Glbl Eq A USD Acc15,10-+16,80%-1,50%
BMO Sustainable Mul Ast Inc A Acc SEKH115,15-+1,10%-1,25%
BMO Sustainable Opps Eurp Eq A Inc EUR24,61-+8,16%★★★★★1,25%
BMO US Smaller Companies A Inc USD267,20-+24,33%★★1,50%
BNP Paribas Abs Ret Glb Opp Cl EUR C91,64+0,57%-1,03%1,00%
BNP Paribas Aqua C C184,85+1,13%+16,07%★★★★1,75%
BNP Paribas Asia Ex-Jpn Eq C Eur C836,15-0,04%+3,98%★★1,50%
BNP Paribas Brazil Equity C C810,75+3,12%-3,07%★★★1,75%
BNP Paribas China Eq Cl C6 216,1-0,21%+3,96%★★★★1,75%
BNP Paribas Climate Impact Cl C270,34+1,18%+7,74%★★★★2,20%
BNP Paribas Consumer Innovtr Cl C323,57+0,13%+9,23%★★★★★1,50%
BNP Paribas Disrpt Tech Cl C1 628,2-0,04%+4,55%★★★★1,50%
BNP Paribas Em Bd Cl C499,46+0,41%+1,15%★★★1,25%
BNP Paribas Em Bd Opps Cl RH Eur C69,69+0,26%-2,51%1,50%
BNP Paribas Emerging Eq Cl C USD773,30+0,75%+4,30%★★1,75%
BNP Paribas Energy Transition C C1 141,1-0,38%-6,65%-1,50%
BNP Paribas Enhanced Bond 6M C C110,88+0,04%+1,65%★★0,25%
BNP Paribas Env Abs Rtn Th Eq EAR Cl C967,77-2,89%-6,55%--
BNP Paribas Euro Bond C C228,27-0,04%-1,03%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Corporate Bd C C198,35+0,02%+1,12%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Equity C C624,91+2,25%+11,65%★★★★1,50%
BNP Paribas Euro Government Bd C C419,57-0,08%-1,95%★★★0,70%
BNP Paribas Euro Infl-Lnkd Bd C Cap147,87+0,10%+2,23%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Medium Term Bd C C185,63+0,01%+0,76%★★0,50%
BNP Paribas Euro Money Market C Cap206,17+0,03%+1,22%-0,08%
BNP Paribas Euro S/T Corp Bd Opp C C128,30+0,03%+2,07%★★0,90%
BNP Paribas Europe Convertible C Cap160,98+0,44%+1,96%★★1,20%
BNP Paribas Europe Dividend C C98,55+1,91%+11,61%★★1,50%
BNP Paribas Europe Emerging Eq C C1 094,3+1,30%+6,07%★★1,75%
BNP Paribas Europe Eq C C263,40+2,08%+11,20%★★★1,50%
BNP Paribas Europe Growth C C59,11+1,98%+9,00%★★1,50%
BNP Paribas Europe Sm Cp Cnvrt Cl C186,52+0,36%+4,08%★★★★★1,20%
BNP Paribas Europe Small Cap Cl C2 814,0+1,02%+11,94%★★★1,75%
BNP Paribas Funds Euro Mid CapC C913,95+1,25%+7,88%★★1,50%
BNP Paribas Germany Mlt-Fac Eq C C297,68+2,02%+8,10%★★1,50%
BNP Paribas Glb Eq Cl Cap171,87+0,35%+12,13%★★1,50%
BNP Paribas Glb Infl-Lnkd Bd Cl Cap158,66+0,60%-0,31%★★★0,75%
BNP Paribas Glb Low Vol Eq Cl Cap995,38+0,66%+11,34%★★★1,50%
BNP Paribas Global Bond Opps Cl C382,00+0,08%+0,04%-0,75%
BNP Paribas Global Envir Cl C281,20+1,15%+13,38%★★★1,75%
BNP Paribas Green Tigers Cl EUR Cap281,34+0,53%+7,06%★★★1,75%
BNP Paribas Health Cr Innovtr Cl Cap13 590+0,49%+6,06%★★★1,50%
BNP Paribas India Eq Cl Cap1 329,9+1,81%+6,59%★★★1,75%
BNP Paribas InstiCash GBP 1D LVNAV Cl D1,00+0,44%+5,18%-0,00%
BNP Paribas Japan Eq Cl Cap6 015,0-+3,81%★★1,50%
BNP Paribas Japan Sm Cp Cl C14 063-+2,06%★★★★1,75%
BNP Paribas Latin America Eq Cl C493,61+2,23%-0,48%★★1,75%
BNP Paribas Local Em Bd Cl C131,68+0,52%-2,17%1,40%
BNP Paribas Nordic Small Cap Cl C614,80+1,61%+6,45%★★★1,75%
BNP Paribas Smart Food Cl Cap137,68+1,23%+16,94%★★★1,75%
BNP Paribas Sust Euro Corp Bd Cl C30,46+0,03%+0,63%★★0,75%
BNP Paribas Sust Glb Corp Bond Classic R185,85+0,32%+1,26%★★0,75%
BNP Paribas Target Risk Balanced Cl R269,92-0,08%+2,42%★★★1,10%
BNP Paribas Turkey Equity Classic R111,28+0,45%-12,57%★★★★1,75%
BNP Paribas US Growth Classic R143,12-0,01%+7,61%★★★1,50%
BNP Paribas US High Yield Bond Cl R277,88+0,32%+4,13%★★★1,20%
BNP Paribas US Mid Cap Classic R309,02+0,33%+13,22%1,75%
BNP Paribas US Short Duration Bond Cl R491,72+0,29%+2,79%★★★0,50%
BNP Paribas US Small Cap Classic R360,78-0,18%+16,66%★★★1,75%
BNP Paribas USD Money Market Classic R218,98+0,25%+3,39%-0,11%
BNPP Sust US Mlt-Fac Eq Cl Acc169,52+0,63%+15,81%★★1,05%
BNPP Sust US Value Mlt-Fac Eq Cl R152,00+0,96%+20,06%★★1,50%
BNY Mellon Jpn Sm Cp Eq Foc EUR A Acc1,20-+0,65%-2,00%
Brown Advisory US Equity Growth $ A49,09-0,64%+6,92%★★★1,50%
Brown Advisory US Flexible Eq A USD Dis11,75---0,50%
Brown Advisory US SmlrComs Dollar A Acc38,69-0,72%+9,23%★★★★1,50%
Brown Advisory US Sust Gr USD A Inc20,86-0,68%+7,49%★★★★1,50%
Brummer & Partners Multi-Strategy Utd1 008,0-+0,37%-0,00%
Brummer Multi-Strategy2 777,7-+0,37%-0,00%
Brummer Multi-Strategy 2xL2 120,7-+0,56%-0,00%
Brummer Multi-Strategy Euro250,75-+2,18%-0,00%
BSF Americas Div Eq Abs Ret A2 SEK H120,61+0,56%+3,10%-1,50%
BSF Dynamic Diversified Growth A2 SEK H134,13+0,21%+1,75%1,25%
BSF Emerging Markets Abs Ret A2 USD98,95+0,69%+14,54%-1,50%
BSF Fixed Income Strategies A2 EUR124,50+0,04%+1,06%-1,00%
BSF Global Absolute Return Bond A2 SEK H1 032,0+0,04%+0,64%-1,00%
BSF Systematic ESG World Equity A2 USD192,66+1,01%+14,27%★★★★0,80%
C WorldWide Asia 1A2 132,7-0,17%+6,64%★★★★1,80%
C WorldWide Emerging Markets 1A441,10-0,45%+5,63%★★★★★1,90%
C WorldWide Global Equities 1A1 634,1+0,56%+9,46%★★★1,60%
C WorldWide Global Equities Ethical 1A296,60+0,65%+9,18%★★★1,60%
C WorldWide Healthcare Select 1A1 363,2-0,05%+1,46%★★★1,70%
C WorldWide India 1A157,51+0,84%+9,18%-1,80%
C WorldWide Nordic 1A2 046,4+2,27%+8,08%★★★1,60%
C WorldWide Stable Equities 1A355,85+0,38%+11,78%★★★1,60%
C WorldWide Sweden 1A386,40+1,17%+9,37%★★★★1,20%
C Worldwide Sweden Small Cap 1A771,18+1,16%+9,64%★★★★1,60%
Calgus333,05-+14,15%★★★★1,00%
Candriam Bds Crdt Opps C EUR Cap203,11+0,27%+1,69%-1,00%
Candriam Bds Em Mkts C USD Cap2 706,3+0,59%+1,02%★★★1,00%
Candriam Bds Euro C EUR Cap1 236,8+0,41%-1,04%★★★★0,60%
Candriam Bds Euro Corporate C EUR Cap7 901,4+0,38%+0,68%★★★0,60%
Candriam Bds Euro Government C EUR Cap2 491,4+0,45%-1,86%★★★0,60%
Candriam Bds Euro High Yld C EUR Cap1 267,4+0,23%+2,32%★★★★★1,00%
Candriam Bds Euro Long Term C EUR Cap9 600,1+0,58%-3,55%★★0,60%
Candriam Bds Euro Short Term C EUR Cap2 076,8+0,34%+1,14%★★★0,40%
Candriam Bds Glb Infl Shrt Dur C EUR Cap142,21+0,38%+3,17%★★0,60%
Candriam Bds Global Government C EUR Cap144,01+0,54%-1,32%★★★0,60%
Candriam Bds Global Hi Yld C EUR Cap244,20+0,23%+2,61%★★★★★1,00%
Candriam Bds International C EUR Cap1 024,0+0,31%-1,13%★★★0,60%
Candriam Bds Total Ret C EUR Cap136,39+0,12%+1,22%★★★0,75%
Candriam Bonds Euro Divers C EUR Cap1 038,5+0,33%+0,56%-0,60%
Candriam Eqs L Australia C AUD Cap1 706,5+1,06%+16,06%★★★1,50%
Candriam Eqs L Biotech C USD Cap755,09-0,46%-3,05%★★★★1,50%
Candriam Eqs L Em Mkts C EUR Cap1 152,7-0,82%+8,84%★★★★1,60%
Candriam Eqs L Europe Convct C EUR Cap184,44-0,90%+11,00%★★★1,50%
Candriam Eqs L Eurp Innovt C EUR Cap3 054,7-1,39%+9,05%★★★★1,50%
Candriam Eqs L Eurp Optm Qual LOCKEURCap142,24-0,55%+7,17%★★1,50%
Candriam Money Market Euro C Acc514,20+0,25%+1,06%-0,50%
Candriam Quant Equities Europe C Acc EUR3 034,2-1,10%+13,50%★★★1,50%
Candriam Quant Equities MF Glb C Acc EUR214,49-0,09%+16,75%★★★1,00%
Candriam Quant Equities USA C Cap USD4 464,3-0,08%+14,88%★★★1,50%
Candriam Sst Eq World C € Acc140,13-0,09%+12,10%★★★★1,50%
Candriam Sust Europe C Cap34,05-+8,46%★★★★1,50%
Caprifol Nordiska Fonden657,74-+20,01%★★★★1,00%
Captor Aster Global Credit A298,78-0,05%--0,60%
Captor Dahlia Green Bond B204,73-0,04%-0,41%-0,40%
Captor Iris Bond A298,56-0,06%-3,27%★★★★★0,50%
Captor Scilla Global Equity B200,45-0,24%+6,95%-0,75%
Captor Scilla Nordic Equity B268,76-1,10%+8,89%★★0,75%
Carlsson Norén Macro Fund123,40+0,02%-0,69%-1,00%
Carlsson Norén Yield Opportunity A115,67-+5,20%-1,00%
Carnegie All Cap A249,90+3,31%+15,54%★★★★★1,35%
Carnegie Asia A278,27-0,38%+6,76%★★1,90%
Carnegie Corporate Bond 3 SEK Cap436,45+0,01%+2,07%★★0,95%
Carnegie Fastighetsfond Norden A592,52+0,65%+8,83%-1,60%
Carnegie Global A188,84+0,88%+12,06%1,55%
Carnegie Global Quality Companies A177,40+2,47%+11,22%★★★★1,40%
Carnegie High Yield Select 3 SEK Cap119,87+0,03%+5,50%★★★★★0,85%
Carnegie Indienfond A605,71+2,79%+5,63%★★★★2,20%
Carnegie Investment Grade A1 184,8+0,02%+0,58%-0,50%
Carnegie Likviditetsfond A1 217,0-0,00%+0,15%-0,30%
Carnegie Listed Private Equity A471,37+2,02%+21,99%★★★★★1,50%
Carnegie Micro Cap272,66+4,60%+20,71%★★★★2,00%
Carnegie Multi A120,97-0,46%+6,26%-1,40%
Carnegie Obligationsfond A1 025,2+0,02%-1,74%★★★0,50%
Carnegie Rysslandsfond A82,28+3,78%+12,14%★★★★2,50%
Carnegie Småbolagsfond A500,46+2,25%+14,63%1,60%
Carnegie Spin-Off A41,94+1,26%+13,67%★★★1,00%
Carnegie Strategifond A1 811,9+2,28%+10,50%★★★★★1,50%
Carnegie Strategy 3 SEK Cap7 332,2+1,13%+9,70%★★★★★1,25%
Carnegie Sverigefond A3 950,4+3,04%+17,48%★★★1,40%
Carnegie Total 3 SEK Cap144,43-0,55%+7,98%★★★1,60%
Carnegie Total Plus 3 SEK Cap126,73-0,69%+10,30%-1,60%
Carnegie Vega A136,64--1,78%-1,50%
Case All Star144,43+1,41%+18,17%★★0,50%
Case Fair Play161,27+0,01%+4,35%-0,95%
Case Safe Play A145,30+0,02%+3,11%★★★0,85%
Catella Avkastning131,950,00%+0,48%★★0,70%
Catella Balanserad195,56+0,66%+8,04%★★1,75%
Catella Credit Opportunity124,04+0,03%+3,38%★★★★0,95%
Catella Hedgefond A173,75-0,46%+1,73%-1,00%
Catella Nordic Corporate Bond Flex R132,34+0,04%+3,03%0,50%
Catella Småbolag877,10+2,71%+17,48%1,50%
Catella Sverige Aktiv Hållbarhet651,88+2,51%+10,50%1,50%
Catella Sverige Hållbart Beta A674,90+2,33%+18,14%★★★★0,60%
CB European Quality Fund A154,39-1,49%+8,23%★★★1,50%
CB Save Earth Fund RC25,81+1,50%+13,12%★★★1,00%
CC Japan Income & Growth USD Inc13,85-+10,88%-0,90%
CenturyOne A97,10---1,00%
Charlottes Fond17,96-+7,23%-0,27%
Chelonia Market Neutral A108,15-+11,33%-1,00%
ChinaAMC China Opportunities A USD27,09-0,62%+4,47%★★★★1,80%
Cicero Avkastningsfond A123,87+0,01%+0,72%★★★0,50%
Cicero China Index A123,44+0,06%+4,19%0,80%
Cicero Hållbar Mix A145,87+0,58%+6,97%★★1,75%
Cicero Nordic Corporate Bond A117,15+0,01%+1,46%★★★0,90%
Cicero Sverige A155,49+1,41%+16,02%-1,40%
Cicero World 0-50129,59+0,42%+4,00%★★★1,30%
Cliens Företagsobligationer A1 031,0+0,01%+0,15%★★0,75%
Cliens Micro Cap A1 372,2+0,86%+21,21%-1,40%
Cliens Mixfond B3 207,9+0,80%+7,07%★★★1,75%
Cliens Räntefond Kort108,05+0,03%+0,54%★★0,20%
Cliens Småbolag A2 881,7+0,61%+16,91%★★★★1,35%
Cliens Sverige B5 317,9+1,56%+15,22%★★★★★1,50%
Cliens Sverige Fokus A410,03+1,11%+16,54%★★★★★1,35%
Coeli Absolute European Equity R SEK162,10-0,63%+17,30%-1,50%
Coeli Balanserad R SEK230,07+0,97%+9,94%★★★★1,75%
Coeli Frontier Markets R SEK139,67+0,67%+16,65%★★2,50%
Coeli Global Selektiv I SEK261,67+1,39%+8,03%★★★★★0,70%
Coeli Mix R SEK35,11-0,04%+11,11%★★★1,75%
Coeli Nordisk Företagsobligation R SEK117,23-0,01%+2,78%★★★1,00%
Coeli Potential R SEK21,38+0,37%+16,74%★★1,75%
COELI SICAV I - Multi Asset R SEK102,63-0,62%-0,11%-1,50%
COELI SICAV I Frontier Mkt Fxd Inc R SEK102,72+0,11%--1,50%
Comgest Growth China EUR Acc91,39-0,37%+5,33%★★★1,50%
Comgest Growth Emerging Mkts USD Acc46,30--0,28%★★★1,50%
Comgest Growth Europe Plus EUR Acc13,02-+10,56%-1,50%
Comgest Growth Japan JPY Acc1 769,0--6,95%★★★★★1,50%
Consensus Global Select A122,55-+5,16%-1,35%
Consensus Lighthouse Asset A113,34-+1,71%1,00%
Consensus Småbolag A355,56+0,17%+15,04%★★★★★1,00%
Consensus Sverige Select A211,70+0,52%+7,93%-1,35%
Contrarian 65 - A196,56-0,19%+14,67%-1,75%
CPR Invest Food For Gens A EUR Acc135,81+0,17%+15,43%★★★2,00%
CPR Invest Glbl Dsrpt Opp A EUR Acc1 955,0-1,69%-1,15%★★★★★2,00%
CPR Invest Global Gold Mines A EUR Acc82,77-0,36%-0,26%★★1,70%
CPR Invest Global Lifestyles A USD Acc117,98-0,62%+9,32%★★★★1,70%
CPR Invest Global Resources A USD Acc119,98+0,44%+15,92%★★★★1,70%
CPR Silver Age P A/I2 456,5-1,00%+9,97%★★1,50%
CS (Lux) Asia Corporate Bond B USD137,23+0,70%+3,35%★★1,10%
CS (Lux) Asia Local Currency Bd B USD122,67+0,47%+1,00%★★★0,90%
CS (Lux) European Div Plus Eq B EUR19,77-0,60%+8,12%★★★1,60%
CS (Lux) European Entrepreneur Eq B4 015,4-1,28%+8,20%★★★★1,60%
CS (Lux) Global Bal Convert Bd B USD190,14-0,19%+3,63%★★★1,20%
CS (Lux) Global Div Plus Eq B USD21,28+0,14%+10,70%★★★1,60%
CS (Lux) Global Prpty Ttl Rt Eq BH EUR21,74+0,21%+5,82%-1,60%
CS (Lux) Global Value Equity B EUR13,21-0,42%+21,98%1,60%
CS (Lux) High Yield USD Bond B USD341,81+0,53%+4,16%★★1,20%
CS (Lux) Japan Value Equity B JPY2 284,0-+4,43%★★1,60%
CS (Lux) Security Equity B USD40,35-0,57%+6,21%★★★★★1,60%
CS (Lux) Small and Mid Cap Germany Eq B3 589,1-2,45%+7,93%★★★★1,60%
Danske Invest Aktiv Förmögenhetsförv SA4 026,0+0,82%+9,26%★★★1,10%
Danske Invest China A967,26-0,55%+5,29%★★★1,60%
Danske Invest China K4,77+0,11%+4,69%★★★2,00%
Danske Invest Danish Mortgage Bd A SEK h160,49+0,20%-3,83%-0,80%
Danske Invest Denmark Focus A2 403,0-1,02%+7,51%★★1,50%
Danske Invest Eastern Europe A13,20+1,07%+8,35%★★★1,60%
Danske Invest Emerging & Fron Mkts A SEK153,24+0,12%+11,08%★★1,80%
Danske Invest Eur Corp Sust Bond A SEK h105,68+0,06%+0,22%★★0,80%
Danske Invest Euro IG Corp Bd A SEKH170,77+0,13%-0,52%★★★★★0,80%
Danske Invest Euro Sust. HY kl SEK h144,49-0,99%+1,83%★★★★0,95%
Danske Invest Eurooppa Osake K0,50+0,15%+12,30%★★★★1,35%
Danske Invest Europa Dividend70,95-0,04%+9,57%★★★1,75%
Danske Invest Europe High Dividend A333,00+0,31%+10,73%★★★1,60%
Danske Invest Europe Small Cap A1 049,2-0,08%+19,82%★★★1,60%
Danske Invest European Bond A d117,40+0,47%-2,83%★★★★0,80%
Danske Invest Global EM Small Cap A428,50-0,12%+16,55%★★★1,70%
Danske Invest Global Emerging Market SEK196,10-0,30%+5,27%-1,68%
Danske Invest Global Index Restricted SA231,87+0,56%+13,10%★★★★0,40%
Danske Invest Global Index SA2 274,4+0,60%+13,25%★★★★0,34%
Danske Invest Global Sust Future A304,72-0,19%+11,22%★★★1,60%
Danske Invest Globala HY Obl SEK h137,30+0,23%+2,23%-1,05%
Danske Invest Globala Realräntor SEK h140,55+0,53%-1,64%-0,50%
Danske Invest GloblEmergingMarkts A951,63-0,75%+5,15%★★★★1,70%
Danske Invest Horisont Aktie SA370,32+0,67%+14,11%★★1,43%
Danske Invest Horisont Balanserad SA d261,08+0,43%+7,17%★★★1,03%
Danske Invest Horisont Försiktig SA201,68+0,31%+4,27%★★★★★0,83%
Danske Invest Horisont Offensiv SA216,98+0,48%+10,13%★★1,23%
Danske Invest Horisont Pension 2020 SEK159,79+0,11%+3,77%★★★1,06%
Danske Invest Horisont Pension 2030 SEK193,08+0,03%+7,66%★★★1,26%
Danske Invest Horisont Pension 2040 SEK202,90+0,05%+10,29%★★★1,26%
Danske Invest Horisont Ränta SA121,57+0,15%-0,90%★★★0,53%
Danske Invest India A808,09-0,09%+5,60%★★★★1,70%
Danske Invest Japan A305,69-+6,94%★★1,50%
Danske Invest Japani Osake K0,19+0,63%+8,65%★★1,50%
Danske Invest Nordiska Företagsobl SEK h116,77-0,49%+1,42%★★★★0,78%
Danske Invest Russia A255,33+1,66%+12,75%★★★2,00%
Danske Invest Russia K3,91+0,95%+13,37%★★★2,00%
Danske Invest SICAV Europe A20,33-0,45%+11,74%★★★★1,50%
Danske Invest Suomi Osake K0,85-0,24%+14,50%★★1,40%
Danske Invest Sverige Beta SA343,68+2,37%+17,33%★★★★0,22%
Danske Invest Sverige Kort Ränta SA1 188,40,00%+0,26%0,16%
Danske Invest Sverige Ränta SA1 158,8-0,00%-0,86%★★0,39%
Danske Invest Sverige SA6 455,5+1,44%+17,74%★★★1,15%
Danske Invest Sverige Småbolag SA SEK205,43+1,40%+19,01%-1,25%
Danske Invest Tillväxtmarknadsobl SEK h134,58+0,75%-1,58%-0,90%
Danske Invest Tillväxtmarkobl L Val SEK110,41+0,78%-0,78%★★★★1,05%
Danske Invest USA Equity Factors K0,24+0,13%+16,38%★★★1,50%
Danske Invest USA KL SEK377,39+0,59%+14,66%★★★0,60%
Delphi Europe A3 911,8+2,31%+8,66%★★2,00%
Delphi Global A5 054,3+0,87%+12,78%★★★1,50%
Delphi Green Trends A2984,77+0,96%-1,25%-1,50%
Delphi Nordic A48 044+2,26%+8,31%★★★1,50%
Didner & Gerge Aktiefond4 177,7+2,19%+20,47%★★★1,22%
Didner & Gerge Global347,83+1,30%+10,05%★★★★1,60%
Didner & Gerge Small & Microcap279,03+0,89%+14,58%★★★★1,60%
Didner & Gerge Småbolag1 281,5+1,95%+17,66%★★★1,40%
Didner & Gerge US Small and Microcap176,26+0,13%+14,11%★★★1,60%
DNB Europa Indeks A182,52-1,12%+10,68%★★★★1,40%
DNB Finans A1 427,3+0,56%+26,51%★★★★1,20%
DNB Fund - Asian Small Cap retail A91,99-0,50%+8,73%★★★1,75%
DNB Fund - Disruptive Opp Retail A SEK164,26-1,21%+12,42%-1,50%
DNB Fund - India retail A2 029,5+0,81%+6,78%★★★1,50%
DNB Fund - Nordic Small Cap Retail A SEK164,53-2,56%+14,65%-1,50%
DNB Fund - Private Equity retail B2 440,7-1,36%+24,69%★★★1,75%
DNB Fund Global EM ESG retail A33,37-0,13%+0,95%★★★1,50%
DNB Fund Global ESG retail A69,83-1,31%+10,58%★★★★★1,40%
DNB Fund Nordic Equities retail A70,24-2,05%+3,06%★★★★1,40%
DNB Fund Renewable Energy retail A2 414,0+1,11%+9,58%★★★1,50%
DNB Fund Technology retail A8 160,5-0,88%+18,38%★★★★1,50%
DNB Fund TMT Absolute Ret retail A SEK1 224,3+0,60%+10,46%-1,50%
DNB Global Emerging Markets Indeks A125,84+0,14%+5,91%-0,30%
DNB Global Indeks A427,07-0,29%+13,05%★★★★0,30%
DNB Global Lavkarbon A168,61+0,97%+12,02%★★★★-
DNB Grönt Norden2 432,0+1,63%+4,76%★★★★★1,20%
DNB Health Care A383,62+0,40%+8,67%★★★1,20%
DNB High Yield retail A SEK100,34+0,01%+4,36%-0,80%
DNB Norden Indeks A163,89-3,00%+12,77%--
DNB SMB A1 226,3-1,73%+5,88%★★★★1,20%
DNB Teknologi A2 680,4-0,90%+18,57%★★★★1,20%
DNB Telecom A226,38-0,01%+11,36%★★★★1,20%
DNB USA Indeks A394,24-0,18%+14,67%★★★★0,30%
DNCA Europe Smaller Coms R/A EUR194,35+1,52%+13,21%★★★2,20%
DSM Global Growth A EUR Acc141,94-0,91%+9,82%★★★★1,50%
DWS Invest Africa LC79,67+2,06%+10,28%★★1,75%
DWS Invest Asian Small/Mid Cap LD270,89-0,47%+10,13%★★★1,50%
DWS Invest China Bonds SEK LCH1 018,6-0,01%-0,59%-1,10%
DWS Invest Chinese Equities LC313,02-0,27%+3,79%★★★1,50%
DWS Invest Convertibles SEK LCH1 228,9-0,16%-1,01%-1,20%
DWS Invest CROCI Euro LC317,96+1,49%+10,70%★★★★0,00%
DWS Invest CROCI Japan JPY LC23 050-+5,38%★★★★1,00%
DWS Invest CROCI Sectors LC215,19-0,17%+9,67%★★★1,35%
DWS Invest CROCI US USD LC433,43+0,37%+23,85%★★★0,00%
DWS Invest Emerging Mkts Corp SEK LCH1 208,6-0,02%+0,05%-1,10%
DWS Invest Emerging Mkts Top Div LC134,53+0,17%+7,99%★★★1,50%
DWS Invest ESG Euro Bonds (Short) LC147,32+0,03%+1,10%★★★★0,40%
DWS Invest Euro Corporate Bds SEK LCH1 154,2-0,05%-0,56%★★★★0,90%
DWS Invest Euro High Yield Corp SEK LCH1 264,9-0,03%+1,94%★★★★1,10%
DWS Invest European Eq Hi Convct LC221,90+1,60%+8,47%★★★1,50%
DWS Invest European Small Cap LC345,28+1,33%+18,60%★★★1,50%
DWS Invest German Equities LC227,39+1,53%+10,90%★★★1,50%
DWS Invest Global Agribusiness LC180,98+1,08%+18,34%★★★1,50%
DWS Invest Global Bonds LC97,72+0,08%+1,64%0,90%
DWS Invest Global Infras SEK FCH (P)1 403,0-0,39%+9,77%-0,75%
DWS Invest Global RE Secs USD LC154,98-0,65%+14,06%★★★1,50%
DWS Invest II Eurp Top Div LC185,43+1,31%+11,03%★★★★1,50%
DWS Invest II US Top Div LC228,93+0,71%+16,78%★★1,50%
DWS Invest Multi Credit EUR LDH100,09-0,01%+0,46%★★★0,90%
DWS Invest Multi Opportunities SEK LCH1 105,4+0,42%+5,77%1,30%
DWS Invest Top Dividend SEK LCH (P)1 282,3+0,43%+7,35%-1,50%
DWS Invest Top Euroland LC258,54+1,54%+11,09%★★★★1,50%
Dynamica 80 Global104,64+0,75%+8,97%-1,75%
Dynamica 80 Sverige170,34+2,15%+16,54%-1,75%
Dynamica 90 Global121,36+0,75%-1,07%-1,75%
Dynamisk Allokering Alternativa Invest116,50+0,24%+13,29%-1,00%
Dynamisk Allokering Global132,81-0,50%+10,40%-1,00%
Dynamisk Allokering Ränta106,00+0,07%+2,23%-1,00%
Dynamisk Allokering Sverige185,15-2,42%+10,10%-1,00%
East Capital Balkan17,76-0,11%+11,77%★★★1,90%
East Capital Balkans G SEK110,80-0,12%+11,76%★★★1,90%
East Capital China A-Shares A USD2 605,8+0,61%+2,92%★★★1,70%
East Capital Eastern Europe A EUR71,59+1,61%+12,29%★★1,75%
East Capital Global EM Sustainable A EUR460,80+0,05%+6,44%-1,50%
East Capital Global Frontier Mkts A SEK142,07+0,52%+9,70%★★★1,90%
East Capital Multi-Strategi A SEK123,78+0,44%+8,66%★★★★1,50%
East Capital Nya Europa71,02+1,40%+11,00%★★★★1,75%
East Capital Russia G SEK140,52+1,82%+18,05%★★★1,75%
East Capital Ryssland1 767,0+1,82%+18,07%★★★1,75%
East Capital Östeuropa42,46+1,72%+12,30%★★1,75%
Eastspring Inv China Equity A20,08+0,12%+4,06%★★1,50%
Eastspring Inv Japan Dynamic A18,06-+19,95%★★1,50%
Eaton Vance Intl(IRL) Pr EM A Acc USD12,59+0,73%+8,00%1,65%
Eaton Vance Intl(IRL) US HY Bd A Acc $27,75+0,40%+5,85%★★★1,50%
Eaton Vance Intl(IRL) US Val A Acc USD37,83+0,33%+19,99%★★★1,65%
EC Offensiv217,32+0,43%+8,67%★★1,50%
EdR Goldsphere A89,19-0,82%-1,14%★★★2,00%
EdRF Europe Synergy A EUR155,87+1,98%+9,95%★★1,70%
Elementa1 843,7-+2,10%-1,50%
Enter Cross Credit A1 066,0+0,02%+1,25%★★0,25%
Enter Preserve A1 680,7+1,40%+9,51%★★1,40%
Enter Return A1 149,9+0,01%+0,79%★★0,65%
Enter Select A3 541,3+2,01%+17,92%★★★1,80%
Enter Select Pro7 631,4+2,03%+18,21%★★★★0,50%
Enter Småbolagsfond A4 090,5+1,84%+22,41%★★★★★1,50%
Enter Sverige A4 392,6+2,10%+20,13%★★★1,70%
Enter Sverige Pro5 973,1+2,02%+22,20%★★★★★0,50%
Espiria Balanserad AC176,27+1,14%+9,21%★★1,50%
Espiria Defensiv AC135,59+0,57%+5,48%★★1,10%
Espiria Offensiv AC260,53+2,03%+14,99%★★1,40%
Espiria Sverige/Världen AC196,83+1,62%+12,38%1,90%
Espiria Världen AC201,41+1,44%+11,56%★★1,40%
eSports Fund101,15-2,50%-3,08%-1,75%
Estea Sverigefastigheter 3 AB----0,75%
Ethos Aktiefond25,04+1,63%+13,90%★★★★0,15%
Ethos Global Equities ID243,50-0,68%+8,94%★★★★0,45%
Ethos Räntefond8,83-0,01%-0,61%★★★★0,07%
European Alliance RPM Evolving CTA ER1 073,5-0,26%+8,24%-1,20%
European SICAV Alliance Galaxy E SEK839,99+0,90%+13,67%-1,40%
Evli Aktieindex B2 226,1-1,66%+18,61%★★0,50%
Evli Corporate Bond B265,69+0,33%+2,00%★★★★0,85%
Evli Emerging Frontier B222,36+1,46%+17,33%★★★★1,90%
Evli Emerging Markets Credit B SEK1 227,8+0,05%-0,32%-1,00%
Evli Equity Factor Europe B138,66-+9,32%★★★0,95%
Evli Euro Liquidity B SEK1 062,8-0,00%+0,56%-0,30%
Evli Europe B168,22-+17,73%★★★★1,60%
Evli Finland Mix B10,67-0,61%+6,74%★★★★★1,83%
Evli Finland Select B56,78-1,80%+15,39%★★★1,80%
Evli Finnish Small Cap B673,93-1,52%+22,54%★★★★★1,60%
Evli GEM B193,62+0,12%+22,28%★★★1,80%
Evli Global B29,43+0,40%+18,25%★★★★1,60%
Evli Global Multi Manager 30 Fund B201,64+0,04%+5,69%★★★★0,75%
Evli Global X B SEK1 396,4+0,53%+18,52%-1,60%
Evli High Yield B302,46-+3,87%★★★0,95%
Evli Investment Grade B220,33+0,36%+1,28%★★★★0,75%
Evli Nordic B390,79-1,77%+14,08%★★★★1,60%
Evli Nordic Corporate Bond B SEK1 206,6+0,04%+1,37%-0,75%
Evli Short Corporate Bond B30,13+0,30%+2,37%★★★★0,55%
Evli Statsobligation B51,85+0,43%-0,90%★★★0,65%
Evli Sverige Småbolag B8 784,4-2,25%+12,27%★★★★1,60%
Excalibur13 787-+2,90%-1,00%
Exceed Select C123,20+0,48%+5,12%★★1,50%
FE Select A127,90-+15,99%-1,00%
FE Småbolag Sverige A132,17+1,35%+17,59%-1,50%
Federated Hermes Glb Em Mkts G USD Acc4,17-0,31%+4,89%★★★★1,00%
FF- Global Multi Asset Dyn A-Dis-USD28,01+1,19%+6,84%★★★1,25%
Fidelity Abs Ret Glb Fxd Inc A-Acc-USD9,86+0,25%+1,95%-1,40%
Fidelity America A-Dis-EUR11,33+1,28%+21,57%★★★1,50%
Fidelity American Diversified A-Dis-USD37,09+1,71%+14,65%★★★1,50%
Fidelity American Growth A-Dis-USD84,24+1,58%+18,84%★★★1,50%
Fidelity ASEAN A-Dis-USD35,39+0,39%+8,36%★★★1,50%
Fidelity Asia Pacific Div A-Dis-USD30,75+0,58%+10,10%★★★★1,50%
Fidelity Asia Pacific Opps A-Acc-EUR32,04+1,29%+15,56%★★★★★1,50%
Fidelity Asian Bond A-Acc-USD15,79+0,25%-0,24%★★★0,75%
Fidelity Asian High Yield A-Acc-EUR22,08+0,07%+5,43%★★★★1,00%
Fidelity Asian Smaller Coms A-Acc-USD26,93+0,70%+15,27%★★★1,50%
Fidelity Asian Special Sits A-Dis-USD69,98+0,83%+9,40%★★★★1,50%
Fidelity Australia A-Dis-AUD78,79+2,02%+15,24%★★★★★1,50%
Fidelity Australian DollarCash A-Acc-AUD10,41+0,85%+3,61%-0,40%
Fidelity China Consumer A-Acc-EUR31,59+0,25%+4,63%★★★★1,50%
Fidelity China Focus A-Dis-USD75,26+1,02%+11,07%★★★1,50%
Fidelity China High Yield A-Acc-USD14,04+0,19%+4,24%★★★★★1,20%
Fidelity China Innovation A-Acc-EUR25,78-0,05%+7,77%★★★1,50%
Fidelity China RMB Bond A-Acc-RMB144,61+1,21%+4,96%★★★0,75%
Fidelity Em Eurp Mdl Est&Afr A-Acc-USD19,57+1,34%+19,27%-1,50%
Fidelity Em Mkt Corp Dbt A-Acc-USD14,41+0,25%+2,23%★★★1,20%
Fidelity Em Mkt Lcl Ccy Dbt A-Acc-USD8,78+0,52%-1,75%★★★1,20%
Fidelity Em Mkts A-DIST-USD40,62+1,05%+7,77%★★★★★1,50%
Fidelity Em Mkts Infl-Lnkd Bd A-Acc-EUR11,00+0,67%+1,51%-1,00%
Fidelity Emerging Asia A-Dis-USD22,77+1,05%+3,32%★★★1,50%
Fidelity Emerging Mkt Dbt A-Acc-USD23,51+0,34%+1,94%★★★1,20%
Fidelity Emerging Mkts Foc A-Dis-EUR20,20+1,23%+9,14%★★★★★1,50%
Fidelity EmMkt TtlRetDbt A-Dis-EUR10,68+0,39%+0,54%★★1,20%
Fidelity Euro Blue Chip A-Dis-EUR25,81+1,44%+10,40%★★★1,50%
Fidelity Euro Bond A-Dis-EUR14,59-0,04%-1,29%★★★★★0,75%
Fidelity Euro Cash A-Dis-EUR8,91+0,02%+1,03%-0,15%
Fidelity Euro Corporate Bond A-Acc-EUR34,26-0,06%+0,10%★★★★0,75%
Fidelity Euro Short Term Bond A-Acc-EUR26,37+0,02%+1,16%★★★★0,50%
Fidelity European Div A-Acc-EUR19,26+1,56%+12,19%★★★★1,50%
Fidelity European Dividend Ps Y Acc EUR10,66+1,17%--0,80%
Fidelity European Dynamic Gr A-Dis-EUR78,77+1,54%+7,66%★★★★★1,50%
Fidelity European Growth A-Dis-EUR16,64+1,43%+11,39%★★★1,50%
Fidelity European Growth UL GBX35,60+0,35%+9,09%-1,50%
Fidelity European Hi Yld A-Acc-EUR22,65+0,43%+4,56%★★★★1,00%
Fidelity European Lgr Coms A-Dis-EUR52,28+1,44%+11,41%★★★1,50%
Fidelity European Multi Asset Inc A-Dis€18,81+0,67%+6,22%★★★★1,00%
Fidelity European Smlr Coms A-Dis-EUR74,01+1,00%+18,39%★★★1,50%
Fidelity FAST Asia A-ACC-USD211,19+0,82%+9,23%★★1,50%
Fidelity FAST Emerging MarketsA-ACC-EURH211,41+1,18%+9,98%-1,50%
Fidelity FAST Europe A-ACC-EUR527,47+1,62%+6,96%★★★★1,50%
Fidelity FAST Global A-ACC-USD205,24+1,59%+31,72%★★★1,50%
Fidelity FAST UK Y-ACC-GBP242,74+2,11%+12,55%★★★★★1,00%
Fidelity FAST US A-ACC-EUR294,94+1,42%+21,94%★★★1,50%
Fidelity Fds EURO STOXX 50® A-Dis-EUR12,49+2,15%+15,68%★★★★0,20%
Fidelity FIRST All Country Wld Y-Acc-USD18,53+1,79%+14,56%★★★★0,80%
Fidelity FIRST European Value A EUR Acc18,01+2,07%+17,16%★★1,50%
Fidelity Flexible Bond A-Dis-GBP0,36+0,15%+2,97%★★★1,00%
Fidelity France A-Dis-EUR50,74+2,51%+21,57%1,50%
Fidelity Future Connectivity A Acc18,02+1,66%+9,37%-1,50%
Fidelity Germany A-Dis-EUR64,96+1,85%+11,02%★★★★1,50%
Fidelity Glb Dmgrphcs Y-Acc-USD30,99+1,46%+8,81%★★★0,80%
Fidelity Glb MA Tact Dfsv A-Acc-EUR13,51-0,19%+5,56%1,15%
Fidelity Glb MA Tact Mod A-Acc-EUR14,42+0,17%+7,69%1,25%
Fidelity Glb Shrt Dur Inc A-Acc-USD12,23+0,33%+4,39%★★0,50%
Fidelity Glbl thmtc Oppos A-USD76,85+1,52%+14,58%★★★1,50%
Fidelity Global Bond A-Dis-USD1,29+0,25%+0,18%★★★★★0,75%
Fidelity Global Cnsmr Inds A-Dis-EUR84,31+1,34%+8,66%★★★★1,50%
Fidelity Global Corp Bd A-Acc-EUR14,66+0,23%+0,59%★★0,75%
Fidelity Global Div Pl A EUR9,71+1,10%+10,03%-1,50%
Fidelity Global Dividend A-Acc-EUR Hdg24,07+1,20%+8,83%-1,50%
Fidelity Global Financial Svcs A-Dis-EUR45,44+1,75%+22,14%★★★★1,50%
Fidelity Global Focus A-Dis-USD106,70+1,68%+14,24%★★★★★1,50%
Fidelity Global Health Care A-Dis-EUR59,20+0,90%+13,95%★★★1,50%
Fidelity Global High Yield A-Acc-USD16,23+0,31%+5,64%★★★1,00%
Fidelity Global Hybrids Bond Y-Acc-EUR13,49+0,30%+4,31%-0,55%
Fidelity Global Income A-Acc-USD13,20+0,25%+3,37%★★★★0,90%
Fidelity Global Industrials A-Dis-EUR65,59+2,30%+19,17%★★1,50%
Fidelity Global Infl-Link Bd A-Acc-EUR H12,36+0,19%+2,08%★★0,50%
Fidelity Global Mlt Ast Inc A-Acc-USD14,43+0,81%+6,54%★★★1,25%
Fidelity Global Property A-Dis-USD16,17-0,49%+12,10%★★★1,50%
Fidelity Global Technology A-Dis-EUR45,51+1,91%+16,76%★★★★★1,50%
Fidelity Greater China A-Dis-USD365,90+0,33%+8,40%★★★★1,50%
Fidelity Iberia A-Dis-EUR78,29+1,11%+7,68%★★★★★1,50%
Fidelity India Focus A-USD60,03+1,92%+7,54%★★★★1,50%
Fidelity Indonesia A-Dis-USD24,78+0,94%-1,37%★★★★1,50%
Fidelity Italy A-Dis-EUR43,43+1,43%+16,34%★★★1,50%
Fidelity Japan Advantage A-Dis-JPY44 172+1,61%+11,57%★★★1,50%
Fidelity Japan Aggressive Y-Acc-EUR Hdg23,20+1,03%+5,13%-0,80%
Fidelity Japan Smaller Coms A-Dis-JPY2 853,0+1,48%-1,28%★★★1,50%
Fidelity Latin America A-Dis-USD34,83+2,37%+2,92%★★★★1,50%
Fidelity Malaysia A-Dis-USD43,07-0,19%+0,77%-1,50%
Fidelity Multi Asset Income A (AD) USD20,93+0,78%+5,90%★★★1,50%
Fidelity Nordic A-Dis-SEK1 765,0+2,14%+22,31%★★1,50%
Fidelity Pacific A-Dis-USD51,96+0,83%+12,53%★★★★1,50%
Fidelity Singapore A-Dis-USD59,62+0,59%+12,77%★★★★1,50%
Fidelity SMART Global Defesv A-Acc-EUR14,00+0,10%+3,56%★★★2,00%
Fidelity Sterling Cash A-Acc-GBP1,00+0,43%+4,95%-0,40%
Fidelity Sus Rcd Cbn Bd Y ACC € H16,21+0,03%-1,38%-0,40%
Fidelity Sust Strat Bd A-Acc-SEK H130,000,00%-1,07%-1,00%
Fidelity Sust Water & Waste A Acc USD14,77+1,28%+15,40%-1,50%
Fidelity Sustainable Asia Eq A-Dis-USD13,48+0,85%+8,77%★★★★1,50%
Fidelity Sustainable Euroz Eq A-Acc-EUR21,62+1,96%+9,41%-1,50%
Fidelity Sustainable Glb Eq A-ACC-SEK13,70+1,26%+9,95%★★★1,50%
Fidelity Sustainable Jpn Eq A-JPY258,20+1,34%-4,18%★★★1,50%
Fidelity Switzerland A-Dis-CHF77,18+1,76%+7,56%★★1,50%
Fidelity Taiwan A-Dis-USD21,45+0,11%+14,41%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2020 (Euro) A-Dis-EUR42,33+0,03%+0,92%★★★0,40%
Fidelity Target™ 2025 (Euro) A-Acc-EUR18,02+0,64%+5,82%★★★★1,50%
Fidelity Target™ 2030 (Euro) A-Acc-EUR19,60+0,95%+8,80%★★★★★1,50%
Fidelity Target™ 2035 (Euro) A-Dis-EUR41,74+1,19%+11,22%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2040 (Euro) A-Dis-EUR42,68+1,33%+12,72%★★★★1,50%
Fidelity Target™ 2045 (Euro) A-Acc-EUR18,47+1,40%+13,05%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2050 (Euro) A-Acc-EUR18,46+1,40%+13,05%★★1,50%
Fidelity Thailand A-Dis-USD51,53-1,13%+7,56%★★★★1,50%
Fidelity UK Special Situations A-ACC-EUR10,77+1,44%+19,66%-1,50%
Fidelity United Kingdom A-Dis-GBP2,96+1,57%+19,08%★★1,50%
Fidelity US Dollar Bond A-Dis-USD8,12+0,23%+0,06%★★★★★0,75%
Fidelity US Dollar Cash A-Acc-USD11,33+0,25%+3,25%-0,15%
Fidelity US High Yield A-Dis-EUR8,63+0,40%+5,83%★★★1,00%
Fidelity World A-Dis-EUR32,97+1,57%+12,89%★★★★1,50%
FIM Brands43,40+0,55%+14,24%★★★★1,70%
FIM Emerging Markets ESG18,05+0,27%+6,17%★★★1,90%
FIM Emerging Yield16,60+0,29%-0,68%★★★0,75%
FIM Euro39,41-0,13%-1,87%★★★★0,40%
FIM Europa15,69+2,20%+12,27%★★1,80%
FIM Fenno411,19+1,88%+22,04%★★★1,50%
FIM Fossiiliton Eurooppa ESG A12,47-1,49%+9,28%-1,80%
FIM Frontier B11,29+0,51%+0,08%1,90%
FIM IG Green ESG15,410,00%+0,21%-0,45%
FIM Kapitalförvaltning 10020,24+0,95%+13,24%★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 30 Tillv18,54+0,30%+4,69%★★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 50 Tillv24,83+0,45%+7,18%★★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 7022,42+0,62%+9,90%★★★0,00%
FIM Kortränta24,12+0,03%+1,39%-0,13%
FIM USA41,07+0,14%+16,69%★★★1,50%
Finansco Dynamisk Allokering A125,85+0,19%+10,96%-1,40%
Finserve Global Security Fund I SEK R111,94+0,53%+11,45%-1,75%
FIRST High Yield929,83-0,04%+12,41%0,85%
FIRST High Yield (SEK)954,59-0,11%+1,20%★★0,90%
First Sentier Asian Prpty Secs A GBP Acc1,90-+11,94%★★★1,50%
First Sentier Emerg Mkts Bd A GBP H Acc1,40+0,16%+4,40%-1,25%
First Sentier Glb Lstd Infra A GBP Acc2,95-0,01%+13,88%★★★★1,50%
First Sentier Glb Lstd Infra I EUR Acc14,49-0,07%+13,11%★★★★1,50%
First Sentier Glbl Prpty Secs A GBP Acc2,47-0,55%+16,09%★★★★1,50%
Fisher Invst Instl US SmCp Cr Eq ESGBUSD165,80-+12,99%-1,70%
Fisher Invts Instl Em Mkts Eq ESG USD B124,61-+5,74%-1,75%
FMG Iraq Fund A USD30,85---2,00%
FMG Rising 3 A EUR72,42---2,00%
Folksam LO Obligation140,82-0,01%-0,71%★★★0,30%
Folksam LO Sverige541,17+1,74%+14,81%★★★0,40%
Folksam LO Världen252,58+1,15%+12,46%★★★★★0,40%
Folksam LO Västfonden609,48+1,83%+15,16%★★★★0,40%
Fondita 2000+ B116,62+0,15%+13,41%★★★★★2,00%
Fondita Equity Spice B238,33+0,42%+17,67%2,00%
Fondita European Micro Cap B173,41+0,29%+22,83%★★★2,00%
Fondita European Small Cap B410,96+0,05%+11,80%★★2,00%
Fondita Healthcare B157,03-0,04%+15,42%-2,00%
Fondita Nordic Micro Cap B504,60+0,03%+17,04%★★2,00%
Fondita Nordic Small Cap B273,41+0,16%+15,67%★★2,00%
Fondita Sustainable Europe B268,19+0,74%+5,17%★★★★★2,00%
FondNavigator 0-100 Balanserad184,22+1,27%+2,96%★★★★2,30%
Formuepleje Penta281,58+1,16%+10,52%-3,00%
Formuepleje Safe201,11+0,79%+9,54%-3,00%
Franklin Biotechnology Discv A(acc)USD41,16-0,52%-5,64%★★★★1,00%
Franklin Diversified Dyn A(acc)SEK-H110,57+0,57%+9,88%0,90%
Franklin Euro Government Bond A(Ydis)EUR11,75-0,06%-2,16%★★★0,35%
Franklin Euro High Yield A(acc)EUR20,53-0,02%+2,87%★★★0,80%
Franklin European Ttl Ret A(acc)EUR16,62-0,03%-1,26%★★★★★0,40%
Franklin Glbl Fdmtl Strats A(acc)USD15,06+0,25%+7,88%★★1,00%
Franklin Global Real Estate A(acc)USD14,17-0,73%+13,45%★★★1,00%
Franklin Gold & Prec Mtls A(acc)USD7,57+0,52%+2,15%★★★1,00%
Franklin Gulf Wealth Bond A(acc) USD16,87+0,31%+5,88%-0,75%
Franklin High Yield A(acc) EUR11,47+0,29%+4,61%★★★0,80%
Franklin Income A(Mdis)USD11,54+0,69%+12,87%★★★0,85%
Franklin India A(acc)USD45,27+1,90%+7,92%★★★1,00%
Franklin Japan A(acc)JPY998,20-+0,84%★★1,00%
Franklin K2 Alt Strats A(acc)EUR-H111,04+0,03%+2,63%-2,05%
Franklin MENA A(acc)USD7,94+0,25%+15,27%★★★1,50%
Franklin Mutual European A(acc)EUR25,50+1,46%+13,13%★★1,00%
Franklin Mutual Glbl DiscvA(acc)USD22,89+1,31%+18,30%★★1,00%
Franklin Mutual US Value A acc USD99,83+0,85%+22,90%★★1,00%
Franklin Natural Resources A(acc)USD5,76+3,12%+31,14%★★1,00%
Franklin Strategic Income A(acc)USD16,95+0,37%+3,55%★★0,75%
Franklin Technology A Acc USD39,97-0,25%+6,76%★★★★★1,00%
Franklin U.S. Dollar S/T MMF A(acc)USD12,06+0,25%+3,28%-0,30%
Franklin US Government A(Mdis)USD8,82+0,25%+2,42%★★0,65%
Franklin US Low Duration A(Mdis)USD9,93+0,25%+3,83%★★★0,65%
Franklin US Opportunities A(acc)USD28,16-0,67%+4,37%★★★★★1,00%
Franklin World Perspectives A(acc)USD31,17+0,22%+8,12%★★1,00%
Fronteer Harvest A147,10+0,05%+9,86%★★★0,59%
FSSA China Growth I USD Acc257,83-0,15%+5,26%★★★★2,00%
FSSA Greater China Growth A GBP Acc12,36-0,46%+8,77%★★★★★1,75%
GAM Multibond Emerging Bond EUR B113,14+0,27%-0,04%★★1,30%
GAM Multibond Local Emerging Bond USD A79,95+0,12%-4,64%★★★1,40%
GAM Multibond Total Return Bond EUR B97,71+0,16%+1,20%★★0,80%
GAM Multistock Abs Ret Eurp Eq EUR B105,13-0,24%-0,38%-1,20%
GAM Multistock China Evolution Eq USD B259,97-0,22%+9,23%★★★★1,50%
GAM Multistock EM Equity USD B156,56+0,14%+6,82%★★★1,50%
GAM Multistock Health Innovt Eq USD B420,96-0,59%+2,22%★★1,60%
GAM Multistock Japan Equity EUR B173,95-+1,89%★★★1,20%
GAM Multistock Luxury Brands Eq EUR B401,52-0,47%+10,20%★★★1,60%
GAM Star (Lux) - Convert Alpha D EUR Acc104,92-+2,49%1,50%
GAM Star (Lux) - European Momentum D €176,37-+10,95%★★★1,75%
GAM Star (Lux) - Global Alpha D EUR Acc92,62-+1,43%-1,75%
GAM Star China Equity Ord USD Acc36,17-+2,07%★★1,35%
GAM Star Credit Opps (EUR) Ord EUR Acc19,19-+3,75%★★1,35%
GAM Star Disruptive Gr USD Acc51,48-+10,45%-1,50%
GAM Star Emerging Equity USD Acc19,32-+6,16%★★1,60%
GAM Star Emerging Market Rts USD Acc13,86--0,38%-1,20%
GAM Star European Equity Ord EUR Acc524,57-+8,88%★★★★1,25%
GAM Star Japan Ldrs EUR Acc236,25--6,84%★★★★1,35%
GAM Star Worldwide Equity USD Acc4 690,6-+12,05%★★1,35%
GAMCO Intl SICAV All Cap Value A (EUR)12,34-0,13%+15,96%-1,60%
GAMCO Intl SICAV Merger Arbtrg A (SEK)11,67-0,12%+4,49%-1,50%
Gladiator2 850,8--16,48%-1,00%
Global Sustainable Leaders100,02+1,11%--1,35%
GlobeCap 100 A85,98+0,53%+4,11%-1,40%
Go Blockchain Fund A98,86-1,14%--1,40%
GodFond Sverige & Världen378,45+1,44%+14,99%★★★0,85%
GS Asia Equity Base Acc USD33,25+0,22%+6,18%★★★★1,50%
GS EM CORE Eq Base Acc USD Close22,39-+11,69%★★★★1,35%
GS Em Mkts Dbt Base Inc USD13,62+0,33%-0,15%★★★★1,25%
GS Emerging Markets Eq Base Inc USD55,69+0,76%+5,93%★★★★1,75%
GS ESG Enh Eurp HY Bd OthCcy Acc SEK Hdg1 129,5-0,05%+2,49%★★★★1,10%
GS Europe CORE Equity Base Inc EUR18,40+2,14%+14,91%★★★1,25%
GS Glb Sm Cp CORE Eq Base Inc USD Snap28,66+1,42%+21,76%★★★★1,25%
GS Glbl Hi Yld A Inc USD9,59+0,25%+4,24%★★★1,10%
GS Glbl Strat Inc Bd Oth Ccy Acc SEK Hdg99,56-0,06%-2,21%-1,20%
GS Glbl Strat Macro Bd Oth Ccy Acc SEK H98,55-0,01%-2,43%-1,00%
GS Global Absolute Ret Oth Ccy Acc SEK H94,81+0,23%+2,13%-1,25%
GS Global CORE Eq Base Inc USD Snap32,83+1,11%+14,80%★★★★1,25%
GS Global Equity Income Base Inc USD47,59+0,85%+14,00%★★★1,50%
GS Global Fixed Inc (Hdg) Base Acc EUR14,75+0,03%-1,97%★★★★1,00%
GS Global Fixed Income Base Inc USD17,55+0,08%-1,03%★★★★1,00%
GS India Equity Oth Ccy Acc SEK155,09+1,47%+12,23%★★★★1,75%
GS Japan Equity Base Inc JPY2 013,3-+1,03%★★★★1,50%
GS Japan Equity Ptnrs Base Acc JPY17 451--1,04%★★★★★1,50%
GS US CORE Equity Base Inc USD Snap60,35+0,89%+17,68%★★★1,00%
GS US Equity Base Acc USD34,61+0,83%+14,55%★★★1,50%
GS US Fixed Income Base Inc USD11,74+0,08%+0,21%★★★1,00%
GS US Focused Growth Equity Base Inc USD32,59+0,62%+4,13%★★★1,50%
GS US Mortgg Bckd Secs Base Inc USD2,28+0,25%+2,92%★★★0,80%
GS US Sm Cp CORE Eq A Inc USD Close29,95-+21,38%★★1,25%
Hamiltonian GCO Sub-Fund 1 - A11 094,9--1,15%-1,40%
Handelsbanken Aktiv 100 (A1 NOK)186,49-0,10%+12,46%★★★1,50%
Handelsbanken Aktiv 30 (A1 NOK)129,54-0,10%+8,16%★★★★0,90%
Handelsbanken Aktiv 50 (A1 NOK)143,76-0,10%+9,53%★★★★1,10%
Handelsbanken Aktiv 70 (A1 NOK)159,82-0,10%+11,05%★★★★1,30%
Handelsbanken Amerika Småbl Tema A1 SEK1 287,5+0,83%+15,75%★★★★1,50%
Handelsbanken Amerika Tema (A1 SEK)1 509,3+0,97%+15,28%★★★1,60%
Handelsbanken Asien Tema (A1 SEK)901,06-0,14%+8,74%★★★★1,50%
Handelsbanken Auto 100 Criteria A1 SEK141,57-1,17%+12,66%-0,60%
Handelsbanken Auto 25 Criteria A1 SEK109,33-0,26%+2,68%-0,60%
Handelsbanken Auto 50 Criteria A1 SEK119,89-0,56%+5,94%-0,60%
Handelsbanken Auto 75 Criteria A1 SEK130,62-0,87%+9,26%-0,60%
Handelsbanken Brasilien Tema A1 SEK96,98+0,95%-0,93%★★★★1,85%
Handelsbanken EM Index (A1 SEK)187,51+0,24%+8,63%★★★0,60%
Handelsbanken EMEA Tema (A1 SEK)468,08+2,25%+14,68%-1,60%
Handelsbanken Euro Corp Bond Fd A1 EUR108,94-0,02%+1,05%★★★0,65%
Handelsbanken Euro Obligation4 278,7+0,05%-1,91%★★★★0,60%
Handelsbanken Euro Ränta1 996,0+0,19%+1,47%★★★0,20%
Handelsbanken Europa Index Crit (A1 SEK)146,50+1,53%+12,80%★★★★0,20%
Handelsbanken Europa Selektiv (B1 SEK)180,40+1,09%+9,79%★★★1,85%
Handelsbanken Europa Småbolag (A1 SEK)569,87+1,33%+12,36%-1,60%
Handelsbanken Finland Småbolag (A1 SEK)128,06+1,46%+21,45%★★★★1,70%
Handelsbanken Flexibel Ränta A1 SEK112,66+0,11%+0,10%-0,60%
Handelsbanken Ftgsoblig Inv Gr Crit101,990,00%+0,09%0,60%
Handelsbanken Företagsobligfd B1 SEK106,380,00%+0,37%★★★0,95%
Handelsbanken Gl Hi Div Lo Vol Cr A1 SEK105,59+0,58%+10,25%-0,60%
Handelsbanken Gl Småbolag Ind Cri A1 SEK152,65+0,83%+14,12%★★★★0,60%
Handelsbanken Global Dynam 90 (A1 SEK)149,46+1,15%+13,39%-0,80%
Handelsbanken Global Index Crit (A1 SEK)372,20+0,91%+12,93%★★★★★0,40%
Handelsbanken Global Momentum A1 SEK104,57+1,70%--0,60%
Handelsbanken Global Selektiv (A1 SEK)284,05+0,70%+9,28%★★1,85%
Handelsbanken Global Tema (Criteria)748,44+1,13%+8,36%★★★1,40%
Handelsbanken Hälsovård Tema (A1 SEK)305,63+0,61%+4,41%★★★★★1,50%
Handelsbanken Hållbar Energi A1 SEK383,92+0,78%-3,46%★★★★★1,50%
Handelsbanken Hållbar Gl Obl A1 SEK102,67-0,04%-1,03%-0,50%
Handelsbanken Høyrente (A1 NOK)117,82-0,09%+7,27%★★0,50%
Handelsbanken Ins Kortränt (A2 SEK)100,970,00%+0,14%-0,14%
Handelsbanken Japan Tema (A1 SEK)105,28--1,66%★★★1,60%
Handelsbanken Kapitalförvalt 25 (A1 EUR)11,79-0,31%+3,98%★★★★★0,90%
Handelsbanken Kapitalförvalt 50 (A1 EUR)23,32+0,03%+6,68%★★★★★1,40%
Handelsbanken Kapitalförvalt 75 (A1 EUR)15,06-1,09%+9,64%★★★★1,50%
Handelsbanken Kinafond304,00-0,41%+9,75%★★★★1,85%
Handelsbanken Kort Rente Norge (A1 NOK)102,84-0,10%+6,22%-0,35%
Handelsbanken Korträn SEK (A1 SEK)105,050,00%+0,11%-0,15%
Handelsbanken Kortränta (A1 SEK)145,490,00%+0,11%-0,15%
Handelsbanken Kreditt (A1 NOK)101,14-0,11%+7,73%-0,75%
Handelsbanken Latinamerika Tema (A1 SEK)239,79+0,88%-3,93%★★★1,60%
Handelsbanken Långränta Criteria117,69+0,01%-1,32%★★★0,75%
Handelsbanken Multi Asset 100 (A1 SEK)416,34-1,27%+12,16%★★★★1,55%
Handelsbanken Multi Asset 120 (A1 SEK)172,41-1,36%+15,11%★★★1,60%
Handelsbanken Multi Asset 15 (A1 SEK)108,25-0,25%+2,41%★★0,75%
Handelsbanken Multi Asset 25 (A1 SEK)166,82-0,39%+3,61%★★★0,85%
Handelsbanken Multi Asset 40 (A1 SEK)119,92-0,57%+5,30%★★1,25%
Handelsbanken Multi Asset 50 (A1 SEK)232,71-0,69%+6,42%★★★1,35%
Handelsbanken Multi Asset 60 (A1 SEK)130,52-0,81%+7,62%★★★1,40%
Handelsbanken Multi Asset 75 ( A1 SEK)270,95-1,00%+9,39%★★★★1,45%
Handelsbanken Norden Ind Crit (A1 SEK)161,81+1,77%+15,14%★★★★0,40%
Handelsbanken Norden Selektiv (B1 SEK)316,94+1,40%+17,77%★★★★1,85%
Handelsbanken Norden Tema (A1 SEK)1 604,6+1,42%+12,69%★★★1,50%
Handelsbanken Nordiska Småbol (A1 SEK)1 819,2+1,53%+15,46%★★★★1,60%
Handelsbanken Norge (A1 SEK)1 560,4+0,72%+20,78%★★★★1,50%
Handelsbanken Norge Index (A1 NOK)118,73+0,42%+17,65%-0,30%
Handelsbanken Obligasjon (A1 NOK)135,14-0,10%+4,71%★★★0,45%
Handelsbanken Pension 40 (A1 SEK)117,54-0,30%+2,72%★★★0,50%
Handelsbanken Pension 50 (A1 SEK)131,60-0,46%+4,79%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 50 Aktiv (A1 SEK)230,23-0,54%+5,13%★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 60 (A1 SEK)157,53-0,92%+9,99%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 60 Aktiv (A1 SEK)327,39-1,00%+9,69%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 70 A1 SEK169,26-1,19%+13,11%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 70 Aktiv (A1 SEK)350,57-1,17%+11,87%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 80 A1 SEK169,76-1,20%+13,08%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 80 Aktiv (A1 SEK)353,09-1,17%+11,86%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 90 A1 SEK170,26-1,19%+13,08%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 90 Aktiv (A1 SEK)177,56-1,17%+11,87%★★★★1,25%
Handelsbanken Realränte (A1 SEK)118,06+0,12%+0,72%★★★0,40%
Handelsbanken Ränteavkastning (B1 SEK)1 135,1+0,01%-0,75%0,30%
Handelsbanken Räntestrategi A1 SEK104,02+0,02%+0,23%-0,10%
Handelsbanken Räntestrategi Plus A1 SEK101,53+0,11%+0,34%-0,40%
Handelsbanken Stiftelsefond (B1 SEK)146,81-0,98%+8,57%★★★0,90%
Handelsbanken Svenska Småbolag (A1 SEK)3 074,4+1,32%+12,28%★★★★1,50%
Handelsbanken Sverige 100 Ind Cri A1 SEK362,50+1,70%+16,66%★★★★0,20%
Handelsbanken Sverige Index Criteria423,98+1,57%+16,63%★★★0,65%
Handelsbanken Sverige Selektiv (B1 SEK)348,02+1,58%+17,10%★★★★1,85%
Handelsbanken Sverige Tema (A1 SEK)3 730,1+1,61%+11,62%★★★★★1,00%
Handelsbanken Tillväxtmark Tema (A1 SEK)399,17+0,25%+5,21%★★★★1,60%
Handelsbanken Tillväxtmarknad Obl A1 SEK103,67+0,51%-0,40%1,10%
Handelsbanken USA Ind Crit A1 SEK554,72+0,98%+15,15%★★★★★0,20%
Harvest Equity Opportunities A105,17-0,27%+7,22%-0,74%
Harvest Global Corporate Bonds A102,61+0,08%+3,80%-0,19%
HealthInvest Small & MicroCap Fund D129,95+0,18%+8,49%★★★1,20%
Heptagon European Focus Eq AE EUR Acc186,95-+7,89%★★★★1,50%
Heptagon Future Trends Equity A USD Acc230,72-+4,09%★★★1,50%
Heptagon Kopernik Glb AllCp Eq A $ Acc207,23-+18,88%★★★★★1,50%
Hercules Fonden utd A17,98-+6,50%-1,00%
High Yield Opportunity Fund AB100,82-+0,82%-1,00%
Holberg Global A409,17+0,39%+10,83%★★★1,50%
Holberg Kreditt A105,65-0,05%+12,76%★★★0,80%
Holberg Likviditet A102,12-0,10%+6,22%-0,25%
Holberg Norden A657,62+2,17%+21,99%1,50%
Holberg Norge A827,66+0,52%+16,77%★★★1,50%
Holberg Rurik A206,44+0,78%+5,17%★★2,00%
Holberg Triton A167,22-+14,04%-2,00%
HSBC GIF Asia ex Japan Equity AC99,03+0,21%+9,44%★★★1,50%
HSBC GIF Asia ex Jpn Eq Smlr Coms AD81,70-0,21%+13,37%★★★1,50%
HSBC GIF Asia High Yield Bond AC11,18+0,64%+4,16%-1,25%
HSBC GIF Asia Pac ex Jpn Eq HiDiv AS24,64+0,17%+10,90%★★★★1,50%
HSBC GIF Asian Currencies Bond AC11,08--3,08%1,25%
HSBC GIF Brazil Bond AC16,33+1,43%-5,66%-1,00%
HSBC GIF Brazil Equity AC17,84+2,70%-4,48%★★1,75%
HSBC GIF BRIC Equity M1C35,57+1,17%+2,08%★★1,00%
HSBC GIF BRIC Markets Equity AC21,95+1,17%+1,96%★★1,50%
HSBC GIF Chinese Equity AC160,66-0,45%-1,13%★★★1,50%
HSBC GIF Economic Scale Japan Eq AC10 027-+9,82%★★0,60%
HSBC GIF Euro High Yield Bond AC46,03-0,00%+2,07%★★★★1,10%
HSBC GIF Euroland Eq Smlr Coms AC83,64+1,25%+8,71%★★1,50%
HSBC GIF Euroland Growth M1C22,68+1,61%+11,80%★★★★1,25%
HSBC GIF Euroland Value AC47,46+1,86%+18,35%★★1,50%
HSBC GIF Europe Value AC52,26+1,90%+16,34%★★1,50%
HSBC GIF Frontier Markets AC116,99+0,95%+17,23%★★★1,75%
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1C16,35+0,35%+3,91%★★1,00%
HSBC GIF Global EM Bd PC40,45+0,33%+0,55%★★★1,00%
HSBC GIF Global EM Local Dbt AC13,54+0,36%+0,24%★★★1,25%
HSBC GIF Global Emerging Mkts Eq AC23,67+0,50%+3,76%★★★1,50%
HSBC GIF Hong Kong Equity AC192,66-0,72%+1,47%★★★1,50%
HSBC GIF Indian Equity AD208,88+1,31%+7,57%★★1,50%
HSBC GIF Mexico Equity AC7,34+0,75%+8,93%-1,75%
HSBC GIF Multi-Asset Style Factors AC10,17-0,15%-0,20%-1,40%
HSBC GIF RMB Fixed Income AC13,88+1,11%+4,37%★★★★0,75%
HSBC GIF Russia Equity AC9,06+1,76%+14,48%★★★1,75%
HSBC GIF Thai Equity AC22,44-+8,82%★★★★1,50%
HSBC GIF Turkey Equity AC18,55+0,16%-9,52%★★★★★1,75%
Humle FondSelect399,82+0,65%+11,37%★★★1,25%
Humle Småbolagsfond663,11+2,11%+16,29%★★★1,50%
Humle Sverigefond310,86-1,42%+14,99%★★★★1,00%
ia D112,60--1,37%-1,00%
ICA Banken Modig297,80+1,19%+13,37%★★★0,90%
ICA Banken Måttlig204,88+0,72%+8,77%★★★★★0,75%
ICA Banken Varlig155,82+0,29%+5,11%★★★★★0,50%
IKC - Lux 0 - 100 IC181,25-1,81%+7,90%★★★2,35%
IKC - Lux Worldwide Opportunities176,72-4,82%+2,83%★★★2,50%
IKC 0-100163,64+1,11%+11,01%★★★★1,70%
IKC Avkastningsfond128,72+0,03%+2,90%★★★0,60%
IKC Fastighetsfond A251,65+0,70%+13,73%-1,00%
IKC Global Flexibel207,49+1,14%+7,26%★★★★1,70%
IKC Global Infrastructure A150,05+0,59%+8,21%★★★★1,40%
IKC Global Trend173,26+0,57%+6,64%1,50%
IKC Strategifond142,34+0,15%+6,44%★★★★1,10%
IKC Sverige Flexibel483,51+2,58%+20,00%★★★★★1,20%
IKC Tre Euro178,65+1,40%+9,31%★★★★1,70%
Impax Environmental Mkts Ire B EUR Acc3,08-+10,78%★★★1,50%
Indecap Guide 1 C108,57-0,02%+0,99%1,50%
Indecap Guide 2 C193,78+1,71%+12,98%★★★1,95%
Indecap Guide Avkastningsfond C126,67-0,40%-2,60%0,90%
Indecap Guide Företagsobligation C108,960,00%+0,69%★★0,90%
Indecap Guide Global A356,08+1,00%+14,27%★★★★0,10%
Indecap Guide Q30 A176,69+1,99%+18,03%★★0,50%
Indecap Guide Sverige A332,32+2,45%+16,23%★★★0,10%
Indecap Guide Tillväxtmarknadsfond A243,36+0,01%+3,54%★★★0,10%
Insight Absolute Insight Ccy Ap EUR0,90---1,50%
Invesco Active Mlt-Sect Crdt A EUR Acc3,28+0,04%+0,77%★★★0,75%
Invesco Asia Asset Allc A USD Acc28,48-0,20%+2,36%★★1,25%
Invesco Asia Consumer Demand A USD Acc23,52-0,68%+7,01%★★★1,50%
Invesco Asia Opportunities Eq A USD Acc190,53-0,59%+5,61%★★★1,50%
Invesco Asian Equity A USD AD12,59-0,30%+12,89%★★★★1,50%
Invesco Asian Investment Grd Bd A $ Acc12,17+0,33%+1,98%-0,90%
Invesco Balanced-Risk Allc A EUR Acc19,29+0,18%+6,38%★★★★1,25%
Invesco Belt and Road Debt A SEKH Acc110,75+0,05%-0,77%-1,25%
Invesco Bond A USD SD30,22+0,32%+0,14%★★★★★0,75%
Invesco China Focus Equity A USD Acc31,67-1,06%+8,69%★★★★1,75%
Invesco Cnttl Eur Sm Cp Eq A USD AD370,52-0,51%+16,07%★★1,50%
Invesco Dev Sm and MidCap Eq A USD Acc103,73-0,24%+15,80%★★★1,60%
Invesco Developing Mkts Eq A USD Acc13,55-0,12%+3,83%★★★★1,50%
Invesco Em Mkts Select Eq A USD AD26,69-0,60%+2,10%-1,50%
Invesco Emer Mkt Innv Eq A USD Acc13,95-0,53%+1,83%★★★0,88%
Invesco Emer Mkt Lcl Dbt A USD Acc10,31+0,11%-2,94%★★★★1,20%
Invesco Emerg Mkt Struct Eq A USD Acc13,17+0,18%+11,58%★★1,25%
Invesco Emerging Markets Bond A SEKH Acc127,22+0,08%-2,19%-1,00%
Invesco Emerging Mkt Corp Bd A SEKH Acc124,58+0,12%-0,27%-1,50%
Invesco Euro Corporate Bond A EUR Acc19,35+0,05%+0,95%★★★★1,00%
Invesco Euro Equity A EUR Acc139,20-0,28%+14,89%★★★1,50%
Invesco Euro Structured Eq A EUR Acc12,40-0,21%+11,59%★★★1,30%
Invesco Glbl Consmr Trnds A USD Acc102,88-0,68%+10,43%★★★★★1,50%
Invesco Global Equity A USD Acc15,33-0,66%+9,21%★★★1,40%
Invesco Global Equity Income A USD Acc87,78-0,25%+14,33%★★★1,40%
Invesco Global Focus Eq A USD Acc17,51-1,77%+3,19%★★★★1,40%
Invesco Global High Income A SEKH Acc125,06-0,05%+1,20%-1,00%
Invesco Global Small Cap Eq A USD AD222,79-0,20%+16,25%★★★1,50%
Invesco Global Targeted Ret A EUR Acc10,17-0,58%-0,65%-1,40%
Invesco Global Ttl Ret EUR Bd A SEKH Acc123,88+0,08%-0,91%-1,00%
Invesco Gold & Special Mirls A USD Acc7,58-0,92%+2,02%★★★1,50%
Invesco Greater China Equity A USD Acc91,57-0,92%+7,50%★★★★1,50%
Invesco India Bond A USD Acc12,52+0,22%+1,59%-1,25%
Invesco India Equity A USD AD80,60+1,46%+9,49%★★★1,50%
Invesco Japanese Eq Adv A JPY Acc5 815,0+0,24%-0,19%★★★★★1,40%
Invesco Japanese Equity Core A USD AD20,91+0,35%+4,47%1,50%
Invesco Japanese Equity Div Gr A USD AD13,92-+1,89%★★★1,40%
Invesco Macro Allc Strat A EUR Acc11,76-0,14%+1,85%-1,25%
Invesco Nippon Small/Md Cp Eq A JPY Acc1 738,0+0,24%-2,00%★★1,50%
Invesco Pacific Equity A USD AD83,91+0,04%+10,14%★★★★1,50%
Invesco Pan European Equity A EUR Acc21,35-0,11%+15,42%★★★1,50%
Invesco Pan European Focus Eq A EUR Acc21,69-0,11%+16,70%★★★1,50%
Invesco Pan European Sm Cp Eq A EUR Acc31,62-0,48%+17,08%★★1,50%
Invesco Pan Eurp Struct Rspnb Eq AEURAcc30,62+0,06%+11,79%★★★1,30%
Invesco PRC Equity A USD AD91,94-0,66%-1,46%★★★1,75%
Invesco Responsible Glb Rl Asts A $ Acc12,64+0,25%+16,55%★★1,30%
Invesco Rspnb Jpn Eq Val Discv A JPY1 673,0+0,18%+1,92%★★1,40%
Invesco Sus Pan Eurp Stu Eq A Acc EUR20,55+0,08%+11,93%★★★1,30%
Invesco Sust Glbl Struct Eq A USD AD57,31+0,18%+15,23%-1,00%
Invesco Sustainable Allc A Acc EUR11,27-0,07%+9,78%★★★1,10%
Invesco US Structured Equity A USD Acc32,49-0,06%+16,45%★★1,00%
Invesco US Value Equity A USD Acc51,98+0,45%+25,30%★★1,40%
Investerum Basic Value19,92+1,65%+14,98%★★★1,90%
Investtech Invest D109,75-1,04%--1,50%
INVL Baltic Fund42,52+0,47%+17,07%★★★★★2,00%
INVL Emerging Europe Bond43,85+0,28%+2,25%★★★★★1,00%
INVL Global Emerging Markets Bond122,42+0,28%+1,18%★★★★★1,25%
INVL Russia TOP2039,61+0,83%+14,02%★★★★1,50%
IPM Systematic Macro UCITS A SEK Acc8 214,8+0,50%-8,33%-2,00%
iShares Emerging Mkts Eq Idx (LU) A2 USD159,35+0,16%+6,99%★★★0,50%
iShares Europe Equity Index (LU) A2 EUR194,78+1,41%+12,43%★★★0,45%
iShares Japan Equity Index (LU) A2 USD201,97-1,25%+2,37%★★★0,45%
iShares North America Eq Idx (LU) A2 USD308,17+0,87%+15,13%★★★0,45%
iShares Pacific exJpn Eq Idx (LU) A2 USD159,91+0,57%+12,86%★★★0,45%
Janus Henderson Hrzn Asian Growth A2 USD160,55-0,40%+4,56%★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn AsPac Pty IncA2USD21,44+0,12%+9,59%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn EM Corp Bd A2 USD137,05+0,27%+3,26%★★★1,00%
Janus Henderson Hrzn Euro Corp Bd A2 EUR168,59+0,12%+0,73%★★★★★0,75%
Janus Henderson Hrzn Euro HY Bd A2 EUR164,41+0,01%+3,25%★★★★★0,75%
Janus Henderson Hrzn Euroland A2 EUR58,20-0,14%+18,93%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn GlblPtyEqsA2USD28,28-1,04%+13,79%★★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn GlbTechLdrs A2USD157,94+0,60%+10,50%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Japan Opps A2 USD22,08-0,02%-0,25%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Jpn Smr Coms A2 USD72,96-0,04%+6,63%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Opps CHN A2 USD27,57-0,51%+2,18%★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Pan Eurp Eq A2 EUR36,31-0,98%+9,18%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpAbsRetA2 EUR17,83-0,20%+7,19%-1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpPtyEqs A2EUR60,21-0,60%+8,58%★★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpSmrComs A2€73,10-0,76%+19,27%★★★1,20%
Janus HndrsnAbsolute Return A2 GBP3,22+0,03%+7,67%-1,50%
Janus HndrsnContinen Eurp A2 EUR Acc13,41-1,05%+11,51%★★★★1,50%
Janus HndrsnEmerging Markets A2 EUR16,06+0,53%+9,64%★★1,50%
Janus HndrsnGlbl Equity A2 USD19,69-0,49%+9,76%★★★1,50%
Janus HndrsnLatin American A2 EUR14,95-1,15%+0,14%★★★1,50%
Janus HndrsnPan Eurp A2 EUR8,34-1,07%+13,01%★★★★★1,50%
Janus HndrsnPan Eurp Smlr Coms A2 EUR21,38-1,71%+19,79%★★★1,50%
JOHCM European Select Val X EUR Inc1,86-0,45%+13,16%★★1,50%
JOHCM Global Select A EUR4,21-0,87%+12,80%★★★★0,75%
JPM Africa Equity A perf (acc) USD10,24+0,84%+5,64%★★★★1,50%
JPM America Equity A (dist) USD310,16+1,02%+17,96%★★★1,50%
JPM ASEAN Equity A (acc) USD24,16-0,57%+4,97%★★★★★1,50%
JPM Asia Pacific Equity A (acc) USD31,87-0,25%+9,41%★★★★1,50%
JPM Brazil Equity A (acc) USD7,06+1,69%-2,44%★★★★1,50%
JPM China A (dist) USD123,96-0,69%+3,57%★★★★★1,50%
JPM China A-Share Opps A (acc) USD40,74+0,80%+2,53%★★★★1,50%
JPM Diversified Risk A (acc) SEKH569,12+0,30%+5,32%-1,25%
JPM Em Mkts Small Cap A (acc) perf USD21,02+0,35%+9,79%★★★★1,50%
JPM Emerging Europe Equity A (dist) EUR39,51+1,49%+9,63%★★★★1,50%
JPM Emerging Markets Debt A (dist) EURH8,11+0,03%-1,97%★★★1,15%
JPM Emerging Markets Div A (acc) EUR123,61+0,24%+8,46%★★★1,50%
JPM Emerging Markets Equity A (dist) USD55,02-0,09%+2,32%★★★★★1,50%
JPM Emerging Middle East Eq A (dist) USD27,72+0,32%+18,06%★★★★1,50%
JPM Emerging Mkts Opps A (acc) USD395,37+0,03%+6,56%★★★★1,50%
JPM EUR lqdty LVNAV Mgan (flex dist.)9 872,6+0,02%+1,17%-0,50%
JPM Euro Aggregate Bond A (dist) EUR112,68+0,08%-0,85%★★★0,70%
JPM Euro Govt Short Dur Bd A (acc) EUR11,10+0,03%+1,05%★★★0,35%
JPM Euroland Equity A (dist) EUR60,94+1,63%+15,39%★★★1,50%
JPM Europe Dynamic A (dist) EUR22,77+1,50%+14,95%★★★★1,50%
JPM Europe Dynamic Techs Fd A (dist) EUR45,04+1,40%+13,88%★★★1,50%
JPM Europe Eq Abs Alp A perf (acc) SEKH1 167,6+1,13%+8,81%-1,50%
JPM Europe Equity A (dist) EUR57,66+1,65%+15,27%★★★★1,00%
JPM Europe Equity Plus A perf (acc) EUR19,48+1,91%+17,46%★★★1,50%
JPM Europe High Yld Bd A (acc) EUR21,39+0,01%+3,05%★★★★0,75%
JPM Europe Select Equity A (acc) EUR1 678,5+1,66%+10,74%★★★1,50%
JPM Europe Small Cap A (dist) EUR97,76+0,98%+15,58%★★★1,50%
JPM Europe Strategic Growth A (dist) EUR22,36+1,76%+14,30%★★★★1,50%
JPM Europe Strategic Value A (acc) EUR16,56+1,68%+18,94%★★1,50%
JPM Europe Sus Sm Cp Eq A Acc SEK1 187,2+1,13%+12,29%-1,50%
JPM Europe Sustainable Equity A (acc)EUR139,57+1,41%+10,85%★★★★1,50%
JPM Global Aggregate Bond A (dist) USD13,55+0,18%+0,62%★★★★0,70%
JPM Global Balanced A (dist) EUR153,28+0,30%+5,26%★★★★1,45%
JPM Global Bond Opp Sus A acc SEKH1 024,7+0,01%-0,57%-1,00%
JPM Global Bond Opps A (acc) SEKH816,58+0,02%-0,11%-1,00%
JPM Global Convert (EUR) A (dist) EUR16,20+0,15%+1,42%★★★★1,25%
JPM Global Corp Bd A (acc) SEK H119,58-0,14%-2,38%-0,80%
JPM Global Focus A (acc) EUR42,52+1,12%+16,80%★★★★1,50%
JPM Global Growth A dist USD54,48+0,14%+9,01%★★★1,50%
JPM Global Healthcare A (acc) USD472,26+0,31%+5,31%★★★★★1,50%
JPM Global Macro Opps A (acc) EUR211,73+0,57%+4,19%-1,25%
JPM Global Macro Sustainable A acc SEKH1 064,5+0,24%+0,87%-1,25%
JPM Global Natural Resources A (acc) EUR15,77+2,50%+23,69%★★★1,50%
JPM Global Select Equity A (acc) USD407,48+1,30%+15,55%★★★★1,50%
JPM Global Strat Bd A perf (acc) SEKH831,970,00%-0,16%-1,00%
JPM Global Strategic Bond Skandia Link831,970,00%-0,16%-1,00%
JPM Greater China A (dist) USD81,45-0,99%+7,11%★★★★★1,50%
JPM Income Opp A perf (acc) SEKH1 369,20,00%+0,17%-1,00%
JPM India D (acc) USD61,03+1,45%+5,62%1,50%
JPM Japan Equity A (dist) USD53,91--4,89%★★★★★1,50%
JPM Japan Sustainable Equity A acc JPY14 891--2,07%★★1,50%
JPM Korea Equity A (acc) USD19,80+0,86%+13,80%★★★★1,50%
JPM Latin America Equity A (acc) USD26,97+1,46%-0,93%★★★★★1,50%
JPM Managed Reserves A (acc) USD10 944+0,25%+3,30%★★★0,40%
JPM Multi-Manager Alt A (acc) SEKH1 090,1-0,02%+2,63%-1,25%
JPM Pacific Equity A (dist) USD157,84-0,24%+3,90%★★★★★1,50%
JPM Russia A (acc) USD16,17+1,76%+13,01%★★★1,50%
JPM Sterling Bond A (dist) GBP1,05+0,34%-2,02%★★★★0,90%
JPM Taiwan A (acc) USD41,06-1,69%+17,93%★★★1,50%
JPM US Aggregate Bond D (acc) USD20,53+0,15%+1,05%★★★0,90%
JPM US Oppc L-S Eq A perf (acc) SEKH1 125,8+0,32%+1,36%-1,50%
JPM US Select Equity A (acc) USD580,18+0,90%+14,90%★★★★1,50%
JPM US Select Equity Plus A (acc) USD34,93+0,92%+15,80%★★★1,50%
JPM US Small Cap Growth A (dist) USD390,58+0,58%+2,41%★★★★1,50%
JPM US Smaller Companies A (dist) USD333,69+0,81%+15,82%★★★★1,50%
JPM US Technology A (dist) USD43,39+0,88%+1,17%★★★★★1,50%
JPM US Value A (dist) USD37,73+1,46%+22,87%★★★1,50%
JSS GlobalSar Balanced EUR P EUR dist426,60-+3,26%★★★★1,50%
JSS Sustainable Eq Glb Th P EUR acc297,00-+12,19%★★★1,75%
Jupiter Asia Pac Inc L USD Acc38,65-0,11%+12,98%★★★1,50%
Jupiter China Equity Fund L USD Acc77,20-0,87%+5,31%★★★1,50%
Jupiter Dynamic Bond L SEK Acc HSC115,31+0,05%-1,17%-1,25%
Jupiter European Growth L EUR Acc44,15-0,18%+7,25%★★★★1,50%
Jupiter Financial Innovt L USD Acc18,13-0,68%+3,08%★★★★1,50%
Jupiter Glbl Em Mkt Crp Bd L SEK Acc HSC99,150,00%--1,40%
Jupiter Global Elgy Div L EUR Acc12,50-0,05%+2,40%★★★★1,25%
Jupiter Global Elgy Gr L EUR Acc20,60+0,08%+10,02%★★★1,50%
Jupiter Global EMs Focus L USD Acc17,15-0,94%+5,33%★★★1,50%
Jupiter Global Value L USD Acc23,43+0,12%+22,44%★★★1,50%
Jupiter Gold & Silver L USD Acc19,72-1,08%+0,88%★★★★1,50%
Jupiter India Select L USD A Inc186,40+1,28%+10,40%1,75%
Jupiter Japan Select L EUR Acc28,13+0,10%+4,58%★★★★1,50%
Jupiter Merian NA Eq (IRL) L $ Acc43,07-0,46%+17,18%★★★★1,50%
Jupiter Merian World Equity L USD Acc2,29-0,37%+16,44%★★★★1,50%
Jupiter Pan Eurp Smlr Coms L EUR Acc132,12-0,49%+9,24%-1,50%
Jupiter Strategic Abs Ret Bd L USD Acc11,70+0,21%+4,26%-0,80%
KBI Water I EUR24,55+0,66%+18,28%★★1,80%
Kempen (Lux) Global Small-Cap A Acc38,27-0,10%+26,67%★★★1,50%
KPA Etisk Aktiefond514,67+1,52%+11,53%★★★★★0,40%
KPA Etisk Blandfond 2370,75+0,92%+10,16%★★★0,40%
Kuylenstierna & Skog Equity P237,61-1,39%+12,03%★★★1,00%
Kvartil Investmentbolag+ Calculus A163,09+2,39%+17,35%-0,55%
Kvartil Multi Asset A105,67+0,72%--0,60%
Lancelot Avalon A55 593-+14,39%★★★★★1,00%
Lancelot Camelot A58 628-+17,02%★★★★★1,00%
Lancelot Ector Master Fund SB38,41-0,34%+4,06%★★★1,00%
Lannebo Corporate Bond A120,66-0,01%+1,80%0,90%
Lannebo Europa Småbolag A SEK14,74+1,10%+13,73%★★1,60%
Lannebo High Yield119,65+0,02%+3,58%★★0,90%
Lannebo Komplett189,33+0,71%+6,17%★★★★1,60%
Lannebo Mixfond31,06+1,04%+10,77%★★★★1,60%
Lannebo Mixfond Offensiv266,78+1,23%+13,00%-1,60%
Lannebo Norden Hållbar SEK168,75+1,53%+12,74%-1,60%
Lannebo Räntefond Kort116,950,00%+0,55%★★0,20%
Lannebo Småbolag168,90+1,54%+11,73%★★1,60%
Lannebo Småbolag Select990,82-+10,62%0,70%
Lannebo Sustainable Corporate Bond A SEK103,38+0,01%+1,60%-0,90%
Lannebo Sverige55,17+1,16%+19,00%★★1,60%
Lannebo Sverige Hållbar B SEK2 029,7+1,36%+5,96%★★★1,60%
Lannebo Sverige Plus73,65+1,20%+19,80%★★★1,00%
Lannebo Teknik14,19+0,71%+8,49%★★★★1,60%
Lannebo Teknik Småbolag160,30+0,68%+7,41%-1,60%
Lazard Pan-European Small Cap B Acc EUR152,97-1,34%+15,23%★★★1,50%
Legg Mason BW Glb FI A USD Acc155,11+0,27%-0,70%★★1,10%
Legg Mason BW Glb FI Abs Ret A SEKH Acc95,98-0,05%-1,27%-1,35%
Legg Mason BW Glb Inc Opt A USD Acc149,81+0,34%+4,29%★★★★★1,25%
Legg Mason BW Glb Oppc FI A USD Acc130,76+0,31%+0,43%★★★1,15%
Legg Mason CB Tact Div Inc A USD Acc142,49+0,46%+11,37%1,25%
Legg Mason CB US Agrsv Gr A SEKH Acc198,40-0,21%+6,35%-1,30%
Legg Mason CB US Apprec A USD Acc301,90+0,38%+14,32%★★★1,25%
Legg Mason CB US Eq Sust Ldrs A SEK Acc118,78+0,38%+10,60%★★★1,20%
Legg Mason CB Value A USD Acc161,82+1,11%+25,73%★★1,35%
Legg Mason QS MV APexJ Eq G&I A USD DisA257,75+0,76%+11,64%1,35%
Legg Mason RY US SmCp Opp A SEKH Acc231,07+0,12%+25,82%-1,50%
Legg Mason RY US Smlr Coms A USD Dis(A)411,75-0,02%+22,92%★★1,50%
Legg Mason WA Asian Opps A USD Acc165,34+0,29%-0,22%★★★1,10%
Legg Mason WA EM Corp Bd A USD Acc118,58+0,22%+1,78%★★★1,50%
Legg Mason WA EM TR Bd A USD Acc186,32+0,22%+1,79%★★★★1,50%
Legg Mason WA Glb Mlt Strat A USD Acc172,30+0,33%+1,68%★★★1,10%
Legg Mason WA Mcr OppBd A USD Acc145,42+0,58%-2,23%-1,50%
LGT Sustainable EF Global (USD) B2 759,2-+13,45%★★★★1,50%
Liontrust GF Sust Fut Pan Eur Gr A1 Acc€15,09-0,58%+10,40%★★★1,50%
LO Defensv Systmtc Alt Solu USD PA9,79+0,49%+0,88%-0,85%
LO Funds All Rd Cnsrv EUR PA10,51+0,30%+1,57%★★0,35%
LO Funds All Roads Syst. Hdg SEK PA116,87+0,08%+0,73%★★0,50%
LO Funds Emerging Hi Convc USD PA19,17+0,53%+7,18%★★★0,85%
LO Funds Europe High Convc EUR PA17,06-0,82%+11,06%★★★★★0,75%
LO Funds Golden Age USD PA35,64+0,35%+11,76%★★0,75%
LO Funds World Brands P EUR Acc586,70-0,81%+4,48%★★★★★0,96%
Lundmark Climate Impact Fund169,23+1,44%+3,30%-1,40%
LUX MultiManager SICAV-Eur Eq Sel B SEK132,45-1,78%+8,31%-0,80%
Lynx282,72+0,52%+5,51%-1,00%
Lynx Active Balanced Fund D1 SEK121,95-0,13%+4,14%-1,20%
Lynx Dynamic130,98+0,46%+5,33%-1,50%
Lysa Aktier C157,80-1,13%+11,91%★★★0,12%
Lysa Global Aktier Hållbar B113,12-0,40%+11,49%-0,12%
Lysa Räntor C105,14+0,09%-0,55%★★★0,12%
Lysa Räntor Hållbar B101,78+0,01%+0,78%-0,12%
Lysa Sverige Aktier B138,16-1,73%+14,58%-0,12%
Lyxor SEB Impact M USD145,84+0,14%+5,30%-0,75%
Länsförsäkringar Asienfond A191,48-0,09%+8,24%★★1,60%
Länsförsäkringar Balanserad Räntefond100,19+0,04%-0,06%-0,35%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Balans A131,13-0,53%+7,55%★★★1,30%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Defensiv A103,69-0,12%+0,48%1,10%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Potential A168,91-0,85%+13,61%★★1,50%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Stabil A116,72-0,29%+3,74%★★★★1,20%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Tillväxt A150,28-0,69%+10,66%★★★1,40%
Länsförsäkringar Europa Aktiv A530,98+1,56%+11,53%★★★1,55%
Länsförsäkringar Europa Indexnära243,84+1,52%+12,53%★★★0,20%
Länsförsäkringar Fastighet Europa137,06+0,12%+7,80%★★★★★1,40%
Länsförsäkringar Fastighetsfond A7 526,3+0,61%+13,16%-1,40%
Länsförsäkringar Global Hållbar A62,50+1,19%+12,80%★★★★1,50%
Länsförsäkringar Global Indexnära295,25+1,02%+13,80%★★★★0,20%
Länsförsäkringar Global KlimatIndex161,43-0,61%+12,00%★★★★★0,60%
Länsförsäkringar Hållbar Företagsobl112,58-0,02%+0,61%★★★★0,65%
Länsförsäkringar Japan Indexnära137,78-+2,90%★★★★0,20%
Länsförsäkringar Kort räntefond104,690,00%+0,18%-0,20%
Länsförsäkringar Lång Räntefond A165,47+0,06%-0,95%★★★0,50%
Länsförsäkringar Mix A468,15+0,71%+7,10%★★★★1,50%
Länsförsäkringar Multistrategi97,82-0,01%+1,58%-1,00%
Länsförsäkringar Småbolag Sverige A1 855,0+1,19%+10,46%★★★★1,60%
Länsförsäkringar Sparmål 2015235,26-0,37%+3,48%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2020261,45-0,35%+3,56%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2025309,62-0,49%+7,16%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2030328,45-0,69%+10,11%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2035179,08-0,82%+11,70%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2040182,72-0,90%+12,65%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2045219,61-0,92%+13,30%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2050188,47-0,95%+13,50%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2055186,75-0,95%+13,50%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2060184,63-0,95%+13,50%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2065129,24-0,95%+13,53%-0,50%
Länsförsäkringar Sverige Aktiv A2 410,6+1,81%+15,52%★★★★1,30%
Länsförsäkringar Sverige Indexnära473,48+1,68%+16,37%★★★0,20%
Länsförsäkringar Tillväxtmarknad Aktiv A447,92-0,36%+8,84%★★★1,80%
Länsförsäkringar Tillväxtmrkd Idxnära A181,62+0,22%+8,22%★★★0,40%
Länsförsäkringar USA Aktiv A573,96+1,10%+12,67%★★★★1,55%
Länsförsäkringar USA Indexnära541,42+1,01%+16,33%★★★★0,20%
Lärarfond 21-44 år36,67+1,44%+12,28%★★★★0,55%
Lärarfond 45-58 år28,36+1,03%+8,87%★★★★0,55%
Lärarfond 59+17,64+0,51%+4,19%★★★★0,55%
M&G (Lux) Dynamic Allocation A EUR Acc9,81+0,02%+2,08%★★★1,75%
M&G (Lux) Eurp Strat Val A EUR Acc10,73-0,54%+16,83%★★★★1,50%
M&G (Lux) Glb Select A EUR Acc38,64-0,05%+16,14%★★★1,75%
M&G (Lux) Income Allocation A EUR Acc10,53-0,05%+4,66%★★★1,50%
M&G (Lux) Japan A EUR Acc19,51+0,10%+13,38%★★1,50%
M&G (Lux) Pan European Select A EUR Acc25,37+0,11%+14,48%★★★★1,50%
Macquarie Asia New Stars A SEK244,45+0,58%+14,60%★★1,65%
Maj Invest Global Value Equities A168,04+0,45%+15,12%★★★1,50%
Man AHL TargetRisk D H EUR135,78-+1,96%★★★★★1,50%
Man AHL Trend Alternative DNY H EUR Acc144,36-0,71%+5,14%-2,50%
Man GLG European Equity Alt DN H SEK113,95-+0,27%-2,75%
Man GLG RI European Equity Ldrs D C EUR116,02+1,82%+10,80%★★★1,50%
Man Multi-Strategy Alt DN H SEK Acc109,53+0,24%+1,60%-0,00%
Mercer Advantage Balanced Gr M5 SEK Acc1 265,9-0,35%+7,81%-0,94%
Mercer Global Small Cap Equity M-3€181,15-+18,88%★★★★1,10%
MFS Meridian US Concentrated Gr A1 USD36,34+0,06%+12,60%★★★1,15%
Mirae Asset Asia Great Consumer Eq A USD24,60-0,15%+0,27%★★★★1,50%
Mirae Asset Asia Pacific Equity A USD26,44+0,06%+9,15%★★★1,50%
Mirae Asset Asia Sect Ldr Eq A USD Cap19,60-0,05%+8,52%★★1,50%
Mirae Asset China Sector Leader Eq A USD30,60-0,72%-4,64%★★★★★1,50%
Mirae Asset GEM Sector Leader Eq A USD18,07-0,13%+7,35%★★★1,50%
Mirae Asset India Sector Leader Eq A USD19,74+1,23%+9,64%★★★★1,50%
Mirae Asset Korea Equity A USD13,76+0,25%+5,59%★★1,50%
Montanaro European Smlr Companies Acc €8,06+0,97%+9,56%★★★1,50%
Movestic Avancera 75 A SEK Acc100,68-+3,77%-1,60%
Movestic Avancera 85 A SEK Acc97,15--0,25%-1,30%
Movestic Balanserad117,70-+8,29%-1,65%
Movestic Försiktig110,99-+4,25%-1,55%
Movestic Global112,14-0,19%+12,01%-1,60%
Movestic Global ESG144,83-+10,85%-0,65%
Movestic Offensiv133,95-+11,80%-1,75%
MS INVF Asia Opportunity A64,01+0,69%+2,98%★★★★★-
MS INVF China A-shares A27,98-0,04%+4,99%1,70%
MS INVF Developing Opportunity A38,44+0,91%+0,75%-2,00%
MS INVF EMEA Equity A93,97+2,20%+17,34%-1,60%
MS INVF Emerging Leaders Equity A54,04+0,92%+5,20%★★★★2,00%
MS INVF Emerging Markets Debt A97,02+0,26%+0,74%★★★1,40%
MS INVF Emerging Markets Equity A52,94+0,88%+7,49%★★★1,60%
MS INVF Emerging Markets Sm Cp Eq A31,22+0,12%+12,44%-2,40%
MS INVF Emerging Mkts Corp Debt A40,17+0,23%+2,20%★★★1,45%
MS INVF Emerging Mkts Domstc Dbt A31,54+0,25%-2,33%★★1,40%
MS INVF Emerging Mkts FI Opps A31,82+0,25%+0,58%★★★1,40%
MS INVF Euro Bond A17,28-0,09%-1,21%★★★★0,80%
MS INVF Euro Corporate Bond A54,76-0,01%+1,14%★★★★0,80%
MS INVF Euro Strategic Bond A50,83-0,03%-0,73%★★★★0,80%
MS INVF Europe Opportunity A52,34+1,52%+11,12%★★★★★1,50%
MS INVF European Fixed Inc Opps A26,88+0,03%+0,93%★★★1,00%
MS INVF European HY Bd A26,88-0,01%+3,22%★★★0,85%
MS INVF European Property A34,98-0,68%+10,52%1,40%
MS INVF Global Active Factor Eq A43,58+0,97%+12,59%★★★1,35%
MS INVF Global Asset Backed Secs A USD34,23+0,22%+4,28%-1,00%
MS INVF Global Balanced Income A28,35+0,56%+4,86%★★1,50%
MS INVF Global Brands A160,29+0,40%+11,08%★★★★1,40%
MS INVF Global Convertible Bond A62,17+0,46%+6,84%★★★★1,00%
MS INVF Global Fixed Income Opps A38,09+0,28%+2,77%★★★★1,00%
MS INVF Global Infrastructure A68,61-0,01%+11,56%★★★★1,50%
MS INVF Global Insight A96,99+0,96%-1,92%★★★★★1,60%
MS INVF Global Opportunity A135,54+0,78%+5,36%★★★★★1,60%
MS INVF Global Property A31,27-0,42%+13,65%1,50%
MS INVF Global Sustain A USD Acc37,44+0,44%+10,92%-1,50%
MS INVF Indian Equity A45,68+1,65%+10,84%★★1,60%
MS INVF Latin American Equity A49,81+1,54%-4,00%★★★1,60%
MS INVF Short Maturity Euro Bond A20,03+0,03%+1,42%★★0,80%
MS INVF Sustainable Asian Equity A70,20+0,38%+8,81%★★1,40%
MS INVF US Advantage A171,31+0,45%+1,46%★★★★★1,40%
MS INVF US Dollar High Yield Bond A35,65+0,25%+5,68%★★★1,25%
MS INVF US Dollar Short Dur HY Bd A34,85+0,22%+6,61%★★★1,00%
MS INVF US Growth A257,02+0,41%+0,75%★★★★★1,40%
MS INVF US Property A70,14-0,89%+18,33%★★1,40%
Multicooperation GAM Commodity USD B67,26-+21,47%-1,30%
Muzinich Americayield HSEK Acc R119,00+0,08%+1,05%-1,50%
Natixis Asia Equity R/A USD142,24-0,43%+2,26%★★1,70%
Naventi Balanserad Flex201,92+0,70%+3,10%★★★★★1,50%
Naventi Defensiv Flex147,41+0,34%+2,39%★★★★★1,30%
Naventi Global Företagsobligationsfond105,330,00%+1,47%★★0,70%
Naventi Offensiv Flex295,12+1,27%+4,39%★★★★★1,60%
Navigera Aktie 1340,58-1,14%+13,80%★★★★1,75%
Navigera Aktie 2306,98-1,29%+13,78%★★★1,45%
Navigera Balans 1182,59-0,26%+7,56%★★1,50%
Navigera Balans 2179,98-0,48%+6,07%★★★1,20%
Navigera Classic 20106,68-0,06%+2,41%-1,10%
Navigera Global Change176,08-0,96%+6,90%★★★★1,75%
Navigera Tillväxt 1285,96-0,66%+11,86%★★1,75%
Navigera Tillväxtmarknader 2212,56-0,34%+7,94%-1,45%
Neuberger Berman EM Corp Dbt SEK A Acc103,09+0,04%-1,07%1,60%
Neuberger Berman EM Dbt Blnd SEK A Acc114,62+0,33%-1,66%-1,40%
Neuberger Berman EM Dbt LclCcy SEK A Acc101,30+0,29%-5,57%-1,50%
Neuberger Berman EM DbtHrdCcy SEK A C120,02+0,20%-2,24%-1,40%
Neuberger Berman HY Bd SEK Adv Acc144,28+0,10%+1,83%-1,20%
Ninety One GSF Asia Pac Eq Opps A Acc $50,38+0,19%+9,27%★★★1,50%
Ninety One GSF Asian Equity A Acc USD37,16+0,12%+10,03%★★★1,50%
NN (L) Asia Income P Cap USD1 561,4-0,36%+5,61%★★1,50%
NN (L) EM Enh Idx Sust Eq P Cap USD2 594,3+0,37%+8,58%-0,35%
NN (L) EmMkts Dbt (LclBd) X Cap USD211,95+0,65%-1,90%★★1,50%
NN (L) EURO Equity P Cap EUR185,76+2,48%+16,52%★★★1,30%
NN (L) European Equity P Cap EUR75,76+2,39%+15,96%★★★1,30%
NN (L) European Real Estate P Cap EUR1 189,3-0,43%+4,29%★★1,30%
NN (L) First Class Protection P Cap EUR31,27+0,77%+4,46%-0,72%
NN (L) Global Eq Impt Opps P Cap EUR598,76+0,42%+3,80%★★1,50%
NN (L) Greater China Equity P Cap USD1 954,5-1,35%+6,79%★★★1,50%
NN (L) Green Bond P Cap SEK103,61-0,10%-2,84%-0,40%
NN (L) Japan Equity P Cap JPY5 800,0-+10,39%★★1,30%
NN (L) Smart Connectivity P Cap USD2 430,5+0,05%+4,53%-1,50%
Nordea 1 - Alpha 10 MA HB SEK138,07-0,35%+2,06%-1,70%
Nordea 1 - Alpha 15 MA HB SEK804,18-0,52%+3,18%-2,00%
Nordea 1 - Alpha 7 MA BP EUR107,42-0,23%+2,59%-1,60%
Nordea 1 - Asia ex Japan Equity BP SEK336,69-0,30%+8,87%★★★★1,50%
Nordea 1 - Asian Stars Equity BP - SEK1 373,5-0,36%+6,20%-1,50%
Nordea 1 - Asset Alloc Fd Fut Sub-Fd SEK752,81+0,81%+8,79%★★★★★1,50%
Nordea 1 - Balanced Income HB SEK1 082,4-0,09%-0,48%★★1,20%
Nordea 1 - Chinese Equity BP EUR184,11-0,63%+4,04%-1,50%
Nordea 1 - Conservative Fix Inc HBF SEK1 046,5+0,01%-0,41%-0,10%
Nordea 1 - Emerging Market Bond HB SEK980,86+0,04%-2,78%-1,00%
Nordea 1 - Emerging Markets Sm Cp BP SEK1 125,1+0,13%+13,13%★★1,60%
Nordea 1 - Emerging Mkt Bd Opps HB SEK988,59+0,06%-4,77%-1,20%
Nordea 1 - Emerging Mkt Corp Bd HB SEK1 034,4-0,02%+0,26%-1,20%
Nordea 1 - Emerging Mkt Debt TR BP EUR92,22+0,04%-1,72%★★★1,30%
Nordea 1 - Emerging Stars Bond HB SEK984,68+0,05%-3,20%-0,90%
Nordea 1 - Emerging Stars Equity BP SEK1 679,2-0,14%+4,67%★★★★★1,50%
Nordea 1 - Emerging Stars Lcl Bnd BP EUR99,73+0,19%-1,23%★★★1,00%
Nordea 1 - Emerging Wealth Equity BP SEK286,14+0,10%+3,12%-1,50%
Nordea 1 - Eur Corp Stars Bnd HB - SEK1 092,2-0,03%-0,94%-0,60%
Nordea 1 - European Corporate Bd HB SEK529,66-0,03%-0,75%★★★★0,60%
Nordea 1 - European Covered Bd Op BP EUR109,41-0,06%+3,20%-0,70%
Nordea 1 - European Covered Bond HB SEK141,64+0,02%-0,81%-0,60%
Nordea 1 - European Cross Credit HB SEK1 224,2-0,04%+0,72%-1,00%
Nordea 1 - European High Yld Bd HB SEK352,83-0,09%+1,37%★★★★1,00%
Nordea 1 - European High Yld Cd HB SEK777,87-0,04%+1,80%★★★★★1,00%
Nordea 1 - European HY Stars Bnd HB SEK1 194,8-0,04%+1,68%-1,00%
Nordea 1 - European Sm&Mid Cp Eq BP SEK8 610,4+1,45%+12,60%★★★★1,30%
Nordea 1 - European Stars Equity BC EUR140,77+1,67%+14,30%★★★★★0,85%
Nordea 1 - Flexible Credit Fund HB SEK1 430,8-0,03%+2,14%-1,50%
Nordea 1 - Flexible Fixed Income HB SEK1 000,1-0,10%-1,07%-0,80%
Nordea 1 - Glb Gender Diversity BP SEK1 138,7+0,96%+14,97%-1,50%
Nordea 1 - Global Disruption BC EUR142,98+0,57%+7,32%-0,95%
Nordea 1 - Global Equity Mkt Ntl BP EUR95,77-0,17%-0,13%-1,75%
Nordea 1 - Global Listed Infrastr BC EUR11,07-0,42%+11,71%-0,90%
Nordea 1 - Global Opportunity BP EUR257,84+0,65%+12,61%★★★1,50%
Nordea 1 - Global Real Estate BP SEK1 825,2-0,66%+16,08%★★★★1,50%
Nordea 1 - Global Small Cap BP SEK1 454,4+0,27%+19,77%★★★1,50%
Nordea 1 - Global Social Empow BP SEK901,04+0,50%--1,50%
Nordea 1 - Global Stable Equity BP SEK263,10+0,86%+17,81%★★★★1,50%
Nordea 1 - Global Stars Equity BP SEK1 801,1+0,58%+14,26%★★★1,50%
Nordea 1 - Intl HY Bd USD H HB SEK1 253,4-0,02%+1,86%-1,00%
Nordea 1 - Latin American Equity BP SEK115,44+1,21%+1,65%★★★★1,60%
Nordea 1 - Long Duration US Bd BP SEK894,84-0,09%-8,58%-0,60%
Nordea 1 - Low Dur Eurp Cov Bd BP EUR102,53+0,02%+1,52%★★★★0,50%
Nordea 1 - Low Dur US Hi Yld Bd HB SEK78,80-0,04%+0,96%-1,00%
Nordea 1 - Nordic Equity BP EUR126,29+1,96%+19,24%★★★1,50%
Nordea 1 - Nordic Ideas Equity BP SEK2 370,2+2,31%+20,17%★★★1,50%
Nordea 1 - Nordic Stars Equity BP SEK1 903,8+1,63%+7,00%★★★1,50%
Nordea 1 - North Amer Hi Yld Bd HB SEK820,37-0,01%+2,32%-1,00%
Nordea 1 - North American Sm Cp BP SEK1 686,0+0,27%+23,33%1,50%
Nordea 1 - North American Strs Eq BP SEK2 652,6+0,63%+15,89%★★★★1,50%
Nordea 1 - North American Value BP SEK623,11+0,48%+17,45%★★★1,50%
Nordea 1 - Norwegian Shrt-Term Bd BP NOK211,04-0,09%+6,46%★★0,13%
Nordea 1 - Renminbi Bd BP SEK163,64+0,94%+5,15%-1,10%
Nordea 1 - Stable Return BP SEK180,80+0,31%+6,06%★★1,50%
Nordea 1 - Unconstrained Bd USD H HB SEK698,68-0,00%+0,14%-1,10%
Nordea 1 - US Corporate Bond HB SEK111,66-0,21%-3,31%-0,70%
Nordea 1 - US High Yield Bond HB SEK153,27-0,10%+0,72%-1,00%
Nordea 2 - EM Enhanced Equity BP SEK1 339,5+0,25%+7,78%-0,52%
Nordea 2 - Em Mkt Hrd Ccy En Bd HB SEK915,64+0,05%-2,94%-0,70%
Nordea 2 - Euro Corp Enhanced Bd HBF SEK1 018,7-0,03%-0,63%-0,15%
Nordea 2 - Euro Cross Credit ESG HB SEK1 199,4-0,04%+0,68%-1,00%
Nordea 2 - European Enhanced Eq BP SEK1 300,7+1,28%+13,60%★★★0,50%
Nordea 2 - Glb HY Enhanced Bnd HBF SEK998,52-0,08%+1,66%-0,25%
Nordea 2 - Global Enhanced Equity BF SEK1 685,9+1,15%+15,68%-0,15%
Nordea 2 - Global Enhanced Sm Cap BP SEK1 573,8+1,12%+20,32%-0,55%
Nordea 2 - Global Sust Enh Eq BP SEK1 253,5+0,95%+13,87%-0,80%
Nordea 2 - Japanese Enhanced Eq BP SEK947,03-+3,44%★★★0,50%
Nordea 2 - Swedish Enhanced Eq BP SEK185,77+1,69%+16,81%-0,50%
Nordea 2 - US Corporate ESG Bond HB SEK1 019,7-0,19%-3,54%-0,70%
Nordea 2 - US High Yield ESG Bond HB SEK1 020,2-0,03%+0,22%-1,00%
Nordea Aktieallokering380,99+1,11%+16,70%★★★1,50%
Nordea Alfa1 487,8+1,51%+13,52%1,40%
Nordea Asian Stars A SEK427,36-0,30%+6,31%★★★★★1,60%
Nordea Asset Alloc Optima Sub-Fund SEK1 155,4+1,06%+12,10%★★★★★1,00%
Nordea Avtalspensionsfond Midi275,81+1,00%+12,59%★★★★1,00%
Nordea Bostadsobligationsfond icke-utd112,130,00%-0,34%★★★★★0,50%
Nordea Corporate Bond I K2,44-0,02%+0,75%★★★★0,40%
Nordea Discre Asset Allocation C (SEK)116,28---0,00%
Nordea Discre Corporate Credit C (SEK)100,24---0,20%
Nordea Discre Global Eq C (SEK)121,16---1,00%
Nordea Donationsmedelsfond utd169,78+0,93%+11,22%★★★★0,75%
Nordea Eastern Europe300,83+1,68%+10,05%★★★★1,60%
Nordea Euro Obligaatio A K EUR0,51-0,10%-1,85%★★★★0,60%
Nordea Europe Indexfond tillväxt I31,63+1,69%+12,97%★★★0,40%
Nordea European Smaller Companies259,82+0,86%+13,16%★★★★1,60%
Nordea Europeiska Stjärnor A T SEK20 963+1,84%+14,20%★★★★★1,50%
Nordea FRN Fund154,83-0,00%+0,16%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 50-tal136,22+0,42%+6,35%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 50-tal B103,92+0,42%--1,00%
Nordea Generationsfond 60-tal189,32+0,86%+13,16%★★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 60-tal B106,77+0,86%--1,15%
Nordea Generationsfond 70-tal191,46+0,93%+13,94%★★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 70-tal B106,82+0,93%--1,15%
Nordea Generationsfond 80-tal182,45+0,93%+13,97%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 80-tal - B106,86+0,93%--1,15%
Nordea Generationsfond 90-tal226,09+0,93%+13,92%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond Senior89,01+0,18%+2,60%★★★0,50%
Nordea Generationsfond Senior B101,81+0,18%--0,80%
Nordea Global5,53+1,29%+18,50%★★★★1,00%
Nordea Global Dividend Acc224,79+0,93%+18,66%★★★★1,50%
Nordea Global Enhanced growth SEK158,70+1,12%+15,63%★★★★0,60%
Nordea Global Passiv Tillväxt SEK336,41+1,07%+14,53%★★★★0,40%
Nordea Globala Tillväxtmarknader330,47+0,67%+11,78%★★★★1,60%
Nordea Hållbarhetsfond Akt Gbl A Til SEK139,57+0,95%+13,21%-0,90%
Nordea Hållbarhetsfond Oblig Glb A SEK105,24-0,05%-1,58%-0,75%
Nordea Indienfond292,39+1,53%+18,28%★★★1,85%
Nordea Innovation Stars Fund AG-SEK143,37+0,46%+6,30%-1,40%
Nordea Inst Aktie Världen210,64+1,01%+15,26%★★★★0,50%
Nordea Inst Aktief Stabil icke-utd254,01+0,95%+19,06%★★1,50%
Nordea Inst Aktief Sverige icke-utd363,04+1,59%+16,40%★★★0,50%
Nordea Inst Ränte långaplac SEK99,650,00%-0,87%★★★★0,25%
Nordea Inst Småbolagsf Sverige tillv SEK155,34+1,02%+11,24%-1,50%
Nordea Institutionell Aktieförvaltn Inc158,02+1,59%+14,33%★★0,50%
Nordea Institutionell Kortränta Acc1 218,7-0,00%+0,08%-0,15%
Nordea Japan2,75-+5,72%★★1,00%
Nordea Kinafond377,48-0,47%+4,34%-1,85%
Nordea Klimatfond BP SEK284,31+1,44%+13,68%★★★★★1,50%
Nordea Nora Five (SEK) Acc136,46+0,83%+12,06%★★★0,79%
Nordea Nora Four (SEK) Acc131,23+0,69%+9,64%★★★0,74%
Nordea Nora Three (SEK) Acc122,25+0,43%+5,70%★★★0,69%
Nordea Nora Two (SEK) Acc112,56+0,19%+1,83%★★0,64%
Nordea Nordamerika275,88+1,38%+20,31%★★★1,20%
Nordea Nordic Fund2,65+2,10%+19,93%★★★★1,40%
Nordea North America Enhanced SEK Acc171,40+1,06%+16,82%★★★0,60%
Nordea Obligationinvest566,85+0,02%-2,07%★★★★0,65%
Nordea Obligationsfond icke-utd132,45+0,02%-2,03%★★★★★0,65%
Nordea Obligationsfond korta placeringar288,23-0,00%+0,06%-0,20%
Nordea Obligationsfond Krt Plcrngr IISEK155,76-0,00%+0,09%-0,20%
Nordea Olympiafond211,74+1,51%+12,98%★★1,00%
Nordea Private Banking Ränteportfölj utd98,32+0,01%-0,88%★★★★0,20%
Nordea Pro Stable Return SEK30,04+0,65%+16,39%★★★0,80%
Nordea Realräntefond K SEK162,13-0,08%+0,51%★★★★★0,50%
Nordea Rysslandsfond188,25+2,00%+13,37%★★★1,85%
Nordea Ränteavkastning A14,53+0,06%+2,17%★★★★★0,60%
Nordea Småbolagsfond Norden240,68+1,08%+12,64%★★★★1,60%
Nordea Småbolagsfond Sverige559,37+1,27%+12,66%★★★1,50%
Nordea Stabil161,07+0,07%+4,69%1,50%
Nordea Stabila Aktier H-SEK186,41+0,47%+13,98%-1,50%
Nordea Stabila Aktier Tillväxtmarknader586,00+0,81%+11,04%1,80%
Nordea Stratega 10163,02+0,09%+1,63%★★★0,95%
Nordea Stratega 30210,64+0,37%+4,83%★★★★★1,35%
Nordea Stratega 50273,24+0,60%+8,38%★★★★1,55%
Nordea Stratega 70340,06+0,82%+12,01%★★★1,55%
Nordea Stratega Ränta138,55-0,01%-0,88%★★★★0,65%
Nordea Sustainable Sel Bal A distr SEK107,82+0,39%+6,19%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Bal A growth SEK109,44+0,39%+6,19%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Growth A dist SEK110,47+0,56%+9,24%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Growth A grow SEK112,66+0,56%+9,25%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Mod A growth SEK106,76+0,22%+3,08%-1,25%
Nordea Sverige Passiv icke-utd391,66+1,80%+18,82%★★★★0,40%
Nordea Swedish Bond Stars100,60-0,00%+0,03%★★★★0,30%
Nordea Swedish Bond Stars - B100,14-0,00%--0,20%
Nordea Swedish Ideas Equity210,55+1,26%+10,54%1,50%
Nordea Swedish Stars icke-utd3 692,8+1,62%+13,66%★★1,40%
Nordic Cross Bear44,80-1,82%-16,34%-0,95%
Nordic Cross Bull208,12+2,96%+32,42%-0,95%
Nordic Cross Credit Edge A107,36+0,08%+2,05%-1,00%
Nordic Cross Small Cap Edge R SEK147,50+0,20%+4,62%-1,40%
Nordic Cross Stable Return R SEK133,00-0,83%+0,07%-0,90%
Nordic Cross Total Return R SEK108,71+0,03%+1,79%★★★★0,60%
Nordic Equities Global Stars1 465,1+1,06%+15,84%-1,55%
Nordic Equities Strategy2 570,7+1,99%+15,68%★★★1,50%
Nordic Equities Sweden311,71+1,89%+17,20%★★1,55%
Nordic Factoring Fund AB (publ)102,21--3,31%-1,60%
Nordkinn Fixed Income Macro Fund SEK D114,32-+1,69%-1,50%
Nordnet Hållbar Pension215,67+0,81%+9,39%★★★0,72%
Nordnet Indeksfond Danmark A245,25+2,14%+7,82%★★★0,00%
Nordnet Indeksfond Norge164,87+0,34%+17,51%★★★0,00%
Nordnet Indeksirahasto Suomi224,18+1,92%+16,31%★★★0,00%
Nordnet Indexfond Europa SEK118,26-+10,60%-0,20%
Nordnet Indexfond Global SEK123,30-+12,51%-0,20%
Nordnet Indexfond Sverige565,74+2,57%+19,46%★★★★0,00%
Nordnet Indexfond Tillväxtmarknader SEK123,51-+7,39%-0,40%
Nordnet Indexfond USA SEK124,93-+14,62%-0,20%
Nordnet Smart 10 SEK Acc91,18+0,16%+2,11%-0,79%
Nordnet Smart 15 SEK Acc90,50-0,13%+5,98%-0,89%
Nordnet Smart 5 SEK Acc91,05-0,07%-0,70%-0,69%
Norne Kombinasjon 20102,91-0,12%+8,55%-0,80%
Norne Kombinasjon 50104,08-0,09%+8,93%-1,10%
NorQuant Multi Asset A102,79-0,22%--0,99%
NorQuant Nordic Equity A100,00---1,49%
Norron Active RC SEK454,45+2,28%+16,12%★★1,50%
Norron Alpha RC SEK92,06-0,11%-2,57%-0,80%
Norron Premium RC135,03+0,04%+2,16%★★★★0,80%
Norron Preserve R SEK124,74+0,02%+0,91%★★★0,60%
Norron Select R229,30-0,53%+4,00%-1,50%
Norron Sustainable Equity RC SEK Acc139,39+1,51%+16,07%-1,50%
Norron Target R157,20+0,33%+1,75%-1,00%
Northern Star Global Dyn Opp 10+ A66,39+0,03%-9,33%1,50%
Nowo fund167,97+1,32%+10,05%★★★★★0,30%
Obsido Rebalanced 50 A1123,88-0,36%+7,36%★★★★1,65%
ODIN Emerging Markets C346,54+0,39%+4,34%★★★1,50%
ODIN Europa C215,07+1,10%+10,09%★★1,50%
ODIN Fastighet C1 757,3+0,28%+12,73%-1,50%
ODIN Global C399,25+0,90%+14,60%★★★★1,50%
ODIN Norden C4 158,9+1,04%+15,89%★★1,50%
ODIN Norge C4 542,8+0,61%+21,94%★★1,50%
ODIN Small Cap C SEK168,90+0,58%+18,33%-1,50%
ODIN Sverige C9 733,8+0,98%+22,23%★★★1,20%
ODIN USA C219,23+0,52%+16,63%★★★1,50%
Origo Quest 1 B160,94--6,41%-1,25%
Pareto Aksje Norge B2 728,8+1,10%+22,13%★★2,00%
Pareto ESG Global Corporate Bd A110,12+0,02%+0,92%-1,00%
Pareto Global B3 173,7+0,94%+21,50%★★★1,60%
Pareto Nordic Corporate Bond C1 075,6+0,01%+3,25%-1,00%
Pareto Nordic Cross Credit A SEK1 035,2+0,01%+1,38%-0,55%
Pareto Nordic Equity B SEK1 351,5-1,51%+16,26%-1,60%
Partners Group Listed Infras EUR P Acc225,25-0,13%+10,31%★★★1,95%
Partners Group Listed Priv Eq USD P Acc322,83-1,41%+20,66%★★★★1,95%
Peab-fonden364,11+0,03%+18,66%1,50%
Penser Dynamic Allocation1 355,7-1,05%+3,48%★★★1,15%
Penser Sustainable Impact B113,21+0,08%+10,20%-0,35%
Penser Yield A90,46-+5,15%-0,85%
Pictet - Emerging Europe R EUR398,78+1,18%+16,86%★★★★2,00%
Pictet - Global Envir Opps P USD352,68+1,32%+4,74%★★★★1,60%
Pictet - Robotics P EUR246,51+0,95%+8,68%★★★★1,60%
Pictet Absolute Ret Fxd Inc HR EUR101,31--0,31%-1,00%
Pictet-Asian Equities Ex Japan R USD357,55+0,15%+10,48%★★★★2,00%
Pictet-Asian Local Ccy Debt P USD175,36+0,96%+0,09%★★★1,20%
Pictet-Biotech R USD830,64-1,12%-3,74%★★★2,30%
Pictet-China Equities R USD853,76+0,09%+8,99%★★★★2,00%
Pictet-China Index I USD207,50+0,40%+3,19%★★★0,25%
Pictet-Clean Energy R USD137,52+1,15%+1,62%★★★2,30%
Pictet-Digital R USD483,67+0,69%+9,06%★★★2,30%
Pictet-Emerging Corporate Bds R USD131,04-+2,11%★★1,75%
Pictet-Emerging Local Ccy Dbt R USD159,26--2,80%★★1,60%
Pictet-Emerging Markets Index R USD353,96+0,87%+7,10%★★★0,60%
Pictet-Emerging Markets R USD769,29+0,01%+10,55%★★★★2,00%
Pictet-EUR Bonds R566,46--2,17%★★★★1,00%
Pictet-EUR Corporate Bonds R196,13-0,01%+0,51%★★1,15%
Pictet-EUR Government Bonds P172,11--1,96%★★★★0,40%
Pictet-EUR High Yield R246,34-+2,54%★★1,60%
Pictet-EUR Short Mid-Term Bonds R129,34-+1,02%★★★0,45%
Pictet-Euroland Index R EUR177,10-1,23%+11,67%★★★★0,60%
Pictet-Europe Index R EUR214,04-+10,97%★★★0,60%
Pictet-Family R EUR1 307,6+0,95%+7,54%-2,30%
Pictet-Global Bonds R USD199,90--2,35%★★★1,00%
Pictet-Global Emerging Debt R USD390,84--0,75%★★★1,45%
Pictet-Global Megatrend Sel R USD364,13+0,70%+9,18%★★★★2,50%
Pictet-Health R USD322,57+0,64%+9,65%★★2,30%
Pictet-India Index I USD152,97-0,20%+6,47%★★★★0,25%
Pictet-Indian Equities R USD580,29+1,72%+4,82%★★★2,00%
Pictet-Japanese Equity Opps R JPY12 026-+5,55%★★★★1,70%
Pictet-Japanese Equity Sel R JPY17 775-+7,74%★★★1,70%
Pictet-Latin Amer Lcl Ccy Dbt R USD113,66--7,75%-1,60%
Pictet-Multi Asset Global Opps P EUR132,53+0,10%+3,21%★★★★1,00%
Pictet-Nutrition P EUR277,88+1,36%+11,07%★★★★1,60%
Pictet-Pacific Ex Japan Index R USD512,49+0,49%+11,96%★★0,60%
Pictet-Premium Brands R EUR210,92+1,22%+13,05%★★★2,30%
Pictet-Quest Emerg Sust Eq P USD117,58+0,33%+11,72%1,60%
Pictet-Quest Europe Sust Eqs R EUR297,59+1,30%+11,52%★★★★1,35%
Pictet-Russia Index I USD100,99-+9,35%★★0,25%
Pictet-Russian Equities R USD88,71+1,75%+14,53%★★★2,00%
Pictet-Security R USD326,73+0,64%+9,38%★★★★2,30%
Pictet-Short-Term Money Market CHF P117,97+0,07%-0,23%-0,06%
Pictet-Short-Term Money Market EUR P133,99+0,02%+1,18%-0,13%
Pictet-Short-Term Money Market USD P142,73+0,25%+3,36%-0,22%
Pictet-Shrt-Trm Em Lcl Ccy Dbt R USD95,49--0,83%-1,35%
Pictet-Sovereign Short-Term MM EUR P98,83+0,02%+1,17%-0,05%
Pictet-Sovereign Short-Term MM USD P109,06+0,25%+3,36%-0,11%
Pictet-Timber R USD246,72+1,59%+25,75%★★★★★2,30%
Pictet-USA Index R USD364,08-0,06%+14,39%★★★★0,60%
Pictet-USD Government Bonds R USD663,57--0,91%★★★0,60%
Pictet-USD Short Mid-Term Bonds R137,08-+2,99%★★★0,45%
Pictet-Water R EUR383,18+0,93%+16,38%★★★2,30%
PIMCO GIS Em Mkts Bd ESG Inv SEK H Acc122,77+0,14%-2,50%-0,89%
PIMCO GIS Glb IG Crdt ESG Adm SEKH Acc104,03+0,03%-2,42%-0,52%
PineBridge Asia ex Japan Equity A54,89-1,12%+5,73%★★★1,00%
PineBridge Asia exJapan SmCap Eq A41,81-0,75%+9,69%★★★★★1,30%
PineBridge Emerging Europe Equity A10,00+1,85%+8,26%★★1,30%
PineBridge Europe Research Enhanced Eq A26,31+1,98%+12,96%★★★1,30%
PineBridge Glbl Dyn Asset Allc A26,06+0,61%+8,26%★★★1,30%
PineBridge Glbl Emerg Mkt Lcl Ccy Bd A12,26+0,45%-1,62%★★1,50%
PineBridge Global Bond A23,31+0,22%+1,50%★★1,10%
PineBridge Global Emerg Mkts Foc Eq A26,87-0,20%+6,97%★★★1,30%
PineBridge Global Focus Equity Y300,14+0,71%+15,91%★★★★1,00%
PineBridge Greater China Equity A50,00-0,33%+7,43%★★1,30%
PineBridge India Equity A70,43+0,88%+7,85%★★★★★1,30%
PineBridge Japan Equity A21,00-+2,67%-1,30%
PineBridge Japan Small Cap Equity A38 333,5-+5,91%★★1,30%
PineBridge Latin America Equity A13,48+1,99%+1,91%★★★1,30%
PineBridge US Large Cap Research Enhnd A35,45+0,41%+16,31%★★★1,00%
PineBridge US Research Enhanced CoreEq Y293,33+0,41%+16,32%★★★1,00%
Placerum Balanserad A170,53-0,87%+7,76%★★★0,95%
Placerum Dynamisk A221,64-1,26%+9,96%★★★★1,15%
Placerum Optimera A117,22+0,03%+2,90%★★0,85%
Plain Capital ArdenX170,06+0,39%+0,01%-1,50%
Plain Capital BronX147,36-0,55%+7,76%★★1,75%
Plain Capital LunatiX104,17-0,55%+7,25%★★1,75%
Plain Capital StyX106,530,00%+0,49%0,40%
PLUS Allabolag Sverige Index131,09+2,45%+19,71%-0,20%
PLUS Mikrobolag Sverige Index183,66+2,09%+17,42%★★★0,40%
PLUS Småbolag Sverige Index201,73+1,78%+15,57%★★★0,40%
Polar Capital Em Mkts Stars X USD Acc142,76-0,21%+6,69%--
Polen Capital Focus US Gr USD Retail29,82-+10,92%★★★★1,50%
Principal European Equity A Acc USD117,06-+12,38%★★★★★1,50%
Principal Global Equity A Acc USD75,10-+10,67%★★★1,50%
Principal Preferred Secs A Hdg Acc EUR18,13-+1,84%-0,90%
PriorNilsson Balans1 099,9+0,48%+5,05%-1,00%
PriorNilsson Evolve A1 634,2+1,63%+25,53%-1,30%
PriorNilsson Idea3 774,2+1,30%+13,28%-0,20%
PriorNilsson Realinvest A4 452,1+1,03%+11,47%★★★★★1,60%
PriorNilsson Smart Global1 517,8+0,86%+13,44%★★★★0,80%
PriorNilsson Sverige Aktiv A3 800,2+2,66%+17,26%★★★★1,20%
PriorNilsson Yield1 209,8+0,09%+1,53%-1,00%
Proaktiv 75 - A203,54-0,62%+8,19%-1,75%
Proaktiv 75 PM - A219,10-0,58%+8,63%-1,50%
Proaktiv 75 TL - A219,52-1,05%+6,83%-1,75%
Proaktiv 80 - A177,37-0,51%+5,73%-1,70%
Proaktiv 80 PM - A184,46-0,52%+6,29%-1,50%
Proaktiv 80 TL - A188,10-0,75%+4,97%-1,70%
Proaktiv 85 - A152,22-0,57%+4,05%-1,65%
Proaktiv 85 S - A141,99-0,35%+3,54%-1,65%
Proaktiv 85 TL - A157,33-0,60%+3,54%-1,65%
Proaktiv 90 - A127,40-0,11%+1,49%-1,40%
Proaktiv 90 S - A120,38-0,11%+1,49%-1,40%
Proaktiv 90 TL - A130,13-0,18%+1,84%-1,40%
Proethos Fond224,67-2,54%-8,46%★★★★★0,65%
QQM Equity Hedge A108,16-+3,53%-1,00%
Quesada Balanserad A159,22+0,46%+6,67%★★0,80%
Quesada Bond Opportunity A113,08-0,12%+3,11%0,75%
Quesada Global170,22+0,07%+10,58%★★★1,35%
Quesada Offensiv A185,09+0,78%+9,08%★★0,90%
Quesada Ränta125,18-0,03%+1,33%★★★0,60%
Quesada Sverige258,42+2,03%+15,52%★★1,35%
Quesada Vision A141,10+0,92%+15,34%-1,50%
Quesada Yield A139,66+0,18%+5,51%★★0,70%
RAM (Lux) Sys Emg Mkts Equities F SEK2 836,3-0,29%+16,42%★★★1,60%
RAM (Lux) Sys Global Eq Sust Alp B USD107,03+0,06%+13,70%-1,60%
RAM (Lux) Sys L/S European Eq B EUR136,61+0,81%+10,73%-1,60%
RAM Equity Long/Short RC SEK124,67-1,66%+3,73%-1,50%
RBC Fds (Lux) Global Eq Foc A USD Cap222,00+0,70%+10,19%★★★1,60%
RBC Funds (Lux) Emerging Markets Eq AUSD178,69+0,16%+6,84%★★★1,90%
Ress Life Investments1 749,6-+2,56%-1,50%
Rhenman Healthcare Equity L/S RC1 SEK738,19-+8,25%-2,00%
River & Mercantile EM ILC Eq B USD14,36+0,26%+8,71%★★★1,60%
Robeco BP Global Premium Eqs D EUR332,23+1,62%+21,85%★★1,25%
Robeco Global Consumer Trends D €353,46-0,56%+1,14%★★★★★1,50%
Robeco New World Financials D €92,65+0,98%+16,91%★★★★1,50%
RobecoSAM Glbl Gndr Eqlty Imp Eqs D EUR184,24+0,67%+10,82%★★★★1,40%
RobecoSAM Global SDG Credits DH SEK104,88+0,02%-2,95%-0,80%
RobecoSAM Global SDG Equities D EUR Acc139,65+1,02%+9,02%★★★★1,40%
RobecoSAM Smart Energy Eqs D EUR48,25+0,88%+6,08%-1,50%
RobecoSAM Sust Healthy Living Eqs D EUR261,70+0,48%+12,40%★★★★1,50%
RobecoSAM Sustainable Water Eqs D EUR475,69+1,29%+18,43%★★★★1,50%
Russian Prosperity (Luxembourg) A USD118,15-0,37%+5,19%★★2,50%
Räntehuset Fond100,00---0,85%
Ränteportföljen1 280,5+0,01%+1,43%-1,00%
Scandinavian Credit Fund I AB (publ)102,06-+2,06%-1,60%
Schroder AS Commodity A Acc USD74,89+0,97%+20,65%-1,50%
Schroder GAIA BlueTrend A Acc SGD Hedged142,48+0,24%+9,77%-1,60%
Schroder GAIA Contour Tech Eq A Acc EURH129,01-0,55%+4,83%-2,00%
Schroder GAIA Helix A Acc USD116,22+0,95%+6,21%-2,00%
Schroder GAIA Sirios US Eq C Acc CHF Hdg186,30+0,06%+4,00%-1,25%
Schroder GAIA Two Sigma Dvrs C Acc CHF H104,67+0,16%+0,07%-1,40%
Schroder ISF All China Equity A Acc USD176,65-0,15%+6,66%-1,50%
Schroder ISF AP ex-Jpn Eq A Acc USD143,93-0,23%+10,20%★★★★1,25%
Schroder ISF Asian Eq Yld A Acc USD39,85+0,10%+12,61%★★★★1,50%
Schroder ISF Asian Opports A Acc USD28,37+0,08%+9,73%★★★★★1,50%
Schroder ISF Asian Smlr Coms A Acc USD300,27+0,12%+12,68%★★★1,50%
Schroder ISF Asian Ttl Ret S Dis GBP AV485,93-0,28%+10,03%★★★★★0,50%
Schroder ISF Asn Bd TR A Acc USD15,29+0,53%+1,04%★★1,00%
Schroder ISF Asn Div Mxmsr C Dis EURH M78,84+0,17%+6,81%-0,75%
Schroder ISF BRIC A Acc USD328,55+0,34%+3,73%★★★★★1,50%
Schroder ISF China A A Acc USD189,37+1,44%+6,73%★★★★1,50%
Schroder ISF China Opps A Acc USD583,86-0,18%+6,47%★★★★1,50%
Schroder ISF Chngng Lfstyls A Acc USD138,24+0,01%+10,54%-1,50%
Schroder ISF EM Dbt Abs Rt A Acc USD28,54+0,32%-1,39%★★1,50%
Schroder ISF Em MA Inc A Dis EUR H Q75,59-0,17%+4,28%-1,25%
Schroder ISF Em Mkts A Acc USD21,38+0,29%+6,94%★★★★1,50%
Schroder ISF Em Mkts Eq Alp A Acc USD142,51+0,17%+8,52%★★★★★1,50%
Schroder ISF Emerg Mkt Bd A Acc SEK H774,49+0,10%-3,75%-1,00%
Schroder ISF Emerging Asia A Acc USD60,34-0,31%+6,64%★★★★★1,50%
Schroder ISF Emerging Europe A Acc EUR36,27+1,57%+12,60%★★★★★1,50%
Schroder ISF EURO Bond A Acc EUR22,99-0,04%-0,47%★★★★★0,75%
Schroder ISF EURO Corp Bd A Acc EUR24,66-0,03%+1,00%★★★★★0,75%
Schroder ISF EURO Crdt Abs Rt A Acc EUR112,16-0,04%+1,58%-1,20%
Schroder ISF EURO Crdt Convct A Acc PLNH628,65-0,45%+0,78%-1,00%
Schroder ISF EURO Equity A Acc EUR42,65+0,77%+12,33%★★★1,50%
Schroder ISF EURO Govt Bd A Acc EUR12,69-0,09%-1,53%★★★★0,40%
Schroder ISF EURO Hi Yld A Acc SEK Hdg1 344,7+0,02%+3,16%★★★1,00%
Schroder ISF EURO Liquidity A Acc EUR117,10+0,02%+1,12%-0,20%
Schroder ISF EURO S/T Bd A Acc EUR7,20+0,07%+1,17%★★★0,50%
Schroder ISF European Lrg Cap A Acc EUR302,92+0,69%+9,99%★★★1,25%
Schroder ISF European Sus Eq A Acc EUR137,77+0,76%+10,03%-1,25%
Schroder ISF European Value A Acc EUR66,55+1,07%+19,54%★★1,50%
Schroder ISF Eurp Alp Abs Rt C Dis SV100,53+0,40%+2,26%-1,00%
Schroder ISF Eurp Alp Foc A Acc EUR187,49+1,16%+7,43%★★★1,50%
Schroder ISF Eurp Div Mxmsr A Acc EUR99,63+0,53%+9,13%1,50%
Schroder ISF Eurp Eq Yld A Acc EUR20,89+1,08%+19,11%★★★1,50%
Schroder ISF Eurp Smlr Coms A Acc EUR50,90+0,43%+12,83%★★1,50%
Schroder ISF Eurp Spec Sits A Acc EUR250,15+0,93%+8,28%★★★1,50%
Schroder ISF Flexible Ret A Acc SEK H1 220,4+0,09%+1,74%0,75%
Schroder ISF Frntr Mkts Eq A Acc USD165,39+0,82%+13,36%★★★★1,50%
Schroder ISF Glb Clmt Chg Eq A Acc EUR29,45+0,67%+10,04%★★★★★1,50%
Schroder ISF Glb Convert Bd A Acc SEK H1 552,0-0,80%-1,13%-1,25%
Schroder ISF Glb CsvtCvtb Bd C Acc SEK H926,89---0,60%
Schroder ISF Glb Disruption A Acc USD195,54-0,37%+5,55%-1,50%
Schroder ISF Glb Div Mxmsr A Acc USD12,86+0,87%+18,17%★★1,50%
Schroder ISF Glb Em Mkt Opps A Acc USD23,84+0,24%+6,41%★★★★1,50%
Schroder ISF Glbl Cities RE A Acc EUR H166,22+0,02%+9,82%-1,50%
Schroder ISF Glbl Corp Bd S Acc EUR241,83+0,14%+1,50%★★★★0,30%
Schroder ISF Glbl Crdt HiI ncA Acc SEK1 331,4-0,24%+0,01%-1,20%
Schroder ISF Glbl Divers Gr A Acc EUR141,14+0,28%+4,89%★★★1,50%
Schroder ISF Glbl EM Smlr Coms C Acc EUR150,35+0,04%+12,33%★★★★1,00%
Schroder ISF Glbl Engy Tnstn A Acc USD208,20-0,42%+0,59%-1,50%
Schroder ISF Glbl Hi Yld A Acc SEK1 590,1-0,01%+1,76%-1,00%
Schroder ISF Glbl MA Bal A Acc SEK H1 331,0+0,27%+5,57%★★★1,25%
Schroder ISF Glbl MA Inc A Acc USD138,19+0,33%+6,28%★★1,25%
Schroder ISF Glbl Mlt Crdt A Acc USD128,63+0,15%+2,21%★★★★1,20%
Schroder ISF Glbl Sust Gr A Acc USD322,37+0,92%+13,10%★★★★1,30%
Schroder ISF Glbl Trgt Ret A Acc USD127,61+0,34%+6,74%★★★★1,25%
Schroder ISF Global Bond A Acc USD13,63+0,27%+0,49%★★★★0,75%
Schroder ISF Global Energy A Acc USD10,86+0,91%+34,80%1,50%
Schroder ISF Global Eq Alp A Acc USD299,32+0,63%+14,84%★★★★1,50%
Schroder ISF Global Eq S Dis USD AV38,71+0,82%+12,50%★★★★★0,38%
Schroder ISF Global Gold A Acc CHF112,30-1,03%-10,51%-1,50%
Schroder ISF Global Smlr Coms A Acc USD298,51+0,51%+18,36%★★★1,50%
Schroder ISF Greater China A Acc USD107,43-0,49%+8,44%★★★★1,50%
Schroder ISF Hlthcr Innovt A Acc USD166,57-0,27%+8,63%-1,50%
Schroder ISF Indian Opports A Acc USD248,64+1,47%+6,38%★★★★1,50%
Schroder ISF Italian Equity A Acc EUR41,54+0,92%+11,59%★★★★1,25%
Schroder ISF Japanese Eq A Acc JPY1 367,7-+2,52%★★★1,25%
Schroder ISF Jpn Opports A Acc USD19,16-+6,96%★★1,50%
Schroder ISF Jpn Smlr Coms A Acc JPY174,14--0,26%★★★1,50%
Schroder ISF Latin American A Acc USD40,27+0,73%-0,20%★★★★1,50%
Schroder ISF MA Gr and Inc B Acc EUR H141,61-0,29%+6,25%★★★1,25%
Schroder ISF MA Ttl Rt A Acc EUR H102,35-0,01%+2,49%-1,30%
Schroder ISF Middle East A Acc14,76+0,68%+10,98%★★★1,50%
Schroder ISF QEP Glb ActvVal A Acc USD259,42+0,83%+19,17%★★★1,25%
Schroder ISF QEP Glbl Cor C Acc AUD H43,58-0,88%+15,30%-0,28%
Schroder ISF QEP Glbl Qual C Acc SEK Hdg1 868,7+0,44%+8,38%-0,65%
Schroder ISF QEP Global ESG S Dis GBP AV125,07+0,47%+14,62%★★★0,33%
Schroder ISF Securitised Crdt A Acc USD105,61+0,28%+4,23%-0,70%
Schroder ISF Smart Mnfctng A Acc USD144,65+0,64%+12,55%-1,50%
Schroder ISF Strat Crdt Y Acc GBP126,44+0,43%+7,47%★★★0,45%
Schroder ISF Strategic Bd A Acc SEK1 052,6+0,08%+1,64%-1,00%
Schroder ISF Swiss Equity A Acc CHF58,42+0,64%+6,87%★★1,25%
Schroder ISF UK Equity A Acc GBP5,10+0,57%+17,84%1,25%
Schroder ISF US Dllr Bd C Acc SEK H1 535,1-0,08%-2,21%-0,50%
Schroder ISF US Dollar Liqdty A Acc USD110,46+0,25%+3,32%-0,20%
Schroder ISF US Large Cap A Acc USD235,66+0,57%+18,56%★★★1,25%
Schroder ISF US S&M-Cap Eq A Acc USD445,93+1,01%+21,34%★★1,50%
Schroder ISF US Smaller Coms A Acc USD220,58+0,55%+20,84%★★★1,50%
SchroderISF Glb Crdt Inc A Dis CNH H M723,48+0,29%+4,34%-1,10%
SEB Aktiesparfond20,98+1,31%+14,30%★★1,40%
SEB Asienfond ex Japan C USD - Lux13,27-0,09%+14,20%★★1,75%
SEB Asienfond ex-Japan24,84+0,06%+14,79%★★1,75%
SEB Asset Selection C SEK - Lux176,65+0,51%+5,00%-1,10%
SEB Asset Selection Def ID H-SEK----1,75%
SEB Bioteknikfond C EUR - Lux111,13-4,86%+1,69%★★1,50%
SEB Corporate Bond C EUR - Lux1,77-0,03%+0,62%★★★0,70%
SEB Corporate Bond C SEK - Lux19,26-0,17%-2,50%★★★★0,70%
SEB Danish Mortgage Bond C EUR146,99+0,49%-2,38%★★★0,75%
SEB Dynamisk Aktiefond17,62+1,25%+17,01%★★★★1,25%
SEB Dynamisk Räntefond C SEK - Lux104,730,00%+0,29%-0,50%
SEB Emerging Marketsfond29,78+0,38%+10,34%★★1,75%
SEB Emerging Marketsfond C USD - Lux3,61-0,28%+9,21%★★1,75%
SEB Eureka Fxd Inc Rel Val IC DKK SEED124,47+0,25%+3,72%-0,55%
SEB Euroland Free of Mgmt Fee C SEK265,50-3,86%+10,62%★★★★0,00%
SEB Europafond14,00+1,62%+15,02%★★★★1,40%
SEB Europafond Småbolag121,08+1,55%+10,07%★★★★1,75%
SEB Europafond Småbolag C SEK - Lux207,34-1,46%+8,10%★★★★1,65%
SEB European High Yield C EUR123,61+0,24%+3,54%★★★1,00%
SEB Fastighetsfond Norden A64,75-0,74%+13,17%-1,50%
SEB FRN Fond Hållbar A Icke utd SEK1 038,80,00%+1,23%-0,40%
SEB Företagsobligationsfond Hållbar SEK147,53+0,05%-0,31%★★0,70%
SEB Globalfond C USD - Lux5,76+0,83%+14,16%★★★★1,50%
SEB Globalfond Chans/Risk C EUR - Lux1,88+1,16%+16,84%★★★★1,50%
SEB Green Bond Fund C SEK - Lux101,28+0,04%-0,36%-0,40%
SEB Hållbar Blandfond Sverige240,43-1,95%+4,94%★★★1,00%
SEB Hållbar Europa Indexnära C EUR - Lux8,66-2,91%+8,92%★★★0,25%
SEB Hållbar Faktor Emerging Markets A119,72-0,04%+10,07%-0,80%
SEB Hållbar Faktor Global A141,13-0,11%+13,49%-0,80%
SEB Hållbar Global Indexnära C SEK – Lux121,45-0,30%+11,70%-0,40%
SEB Hållbar Sverige Indexnära568,19-1,80%+15,28%★★★★★0,25%
SEB Hållbar USA Indexnära C SEK - Lux170,52-1,73%+8,97%-0,25%
SEB Hållbarhetsfond Europa C (EUR)5,87-2,13%+10,93%★★★★★1,40%
SEB Hållbarhetsfond Global22,00+1,31%+15,95%★★★★1,50%
SEB Hållbarhetsfond Norden C SEK – Lux343,98-3,36%+9,16%-1,30%
SEB Hållbarhetsfond Sverige C SEK - Lux140,32+1,67%+13,81%★★★★1,25%
SEB Hållbarhetsfond Sverige Index171,51-1,81%+15,29%★★★★0,40%
SEB Hållbarhetsfond Världen18,70-0,55%+9,81%★★1,25%
SEB Industrial Opport. HNWC SEK - Lux164,38-3,13%+8,31%-1,50%
SEB Inst Obligationsfond SEK utd8,74-0,01%-0,77%★★0,25%
SEB Japanfond8,84-+3,85%★★1,50%
SEB Korträntefond C SEK - Lux22,940,00%+0,02%-0,20%
SEB Korträntefond C USD - Lux2,53+0,61%+2,98%★★0,40%
SEB Korträntefond D EUR - Lux utd0,45+0,03%+1,19%★★★0,30%
SEB Korträntefond SEK10,18-0,00%+0,05%-0,20%
SEB Likviditetsfond SEK10,02-0,00%-0,05%-0,10%
SEB Listed Private Equity C EUR - Lux410,02-1,84%+19,60%★★1,50%
SEB Läkemedelsfond21,76+0,36%+7,84%★★★1,50%
SEB Läkemedelsfond D USD - Lux utd9,26+0,24%+7,13%★★★1,50%
SEB Micro Cap C SEK - Lux1 077,7-2,22%+16,78%-2,00%
SEB Nordamerika Små och Medelstora Bolag3 597,2+1,29%+18,32%★★1,75%
SEB Nordamerikafond18,19+1,15%+18,36%★★1,50%
SEB Nordamerikafond Småbolag506,30+0,49%+9,08%★★★★1,75%
SEB Nordenfond42,46+1,86%+12,91%★★★1,30%
SEB Nordenfond Småbolag C EUR - Lux793,60-4,45%+8,97%★★★★1,30%
SEB Norway Focus Fund C SEK - Lux150,70+0,70%+15,37%★★★1,50%
SEB Obligationsfond Flexibel C SEK - Lux22,400,00%-0,08%★★0,50%
SEB Obligationsfond Flexibel SEK10,26-0,00%-0,06%★★★0,50%
SEB Obligationsfond SEK11,36+0,10%-0,56%★★0,40%
SEB PB Aktiv 25137,64-0,29%+3,21%-0,85%
SEB PB Aktiv 50171,43-0,54%+6,16%-1,20%
SEB PB Aktiv 75184,86-0,76%+8,64%-1,30%
SEB Pensionsfond C SEK - Lux171,46-0,46%+6,61%★★1,25%
SEB Pensionsfond Extra C SEK - Lux134,82-0,62%+12,94%★★1,45%
SEB Pensionsfond Plus C SEK - Lux131,96-0,24%+10,85%1,35%
SEB Realräntefond D SEK - Lux utd13,89-0,01%+0,45%★★0,50%
SEB Rysslandfond C EUR - Lux15,57+1,30%+13,48%★★★★2,00%
SEB Schweizfond36,58+1,24%+7,40%★★1,40%
SEB Stiftelsefond Balanserad154,83-0,95%+8,87%★★★★★1,00%
SEB Stiftelsefond Sverige34,48+1,63%+13,99%★★★1,50%
SEB Stiftelsefond Utland10,30+1,18%+16,27%★★★★1,40%
SEB Strategi Balanserad C SEK - Lux160,46-0,35%+3,42%-1,25%
SEB Strategi Defensiv C SEK - Lux121,86-0,09%+1,22%-1,00%
SEB Strategi Möjlighet C SEK - Lux200,33-0,63%+5,87%-1,35%
SEB Strategi Tillväxt C SEK - Lux258,96-0,91%+8,65%-1,45%
SEB Sustainable High Yield C SEK – Lux200,77-0,12%+1,42%-1,00%
SEB Sverige Expanderad29,38+1,67%+12,63%★★★1,25%
SEB Sverigefond31,07+1,72%+11,95%★★★1,30%
SEB Sverigefond Småbolag113,94+1,35%+11,42%★★★★1,50%
SEB Sverigefond Småbolag C/R572,07+1,08%+11,92%★★★★★1,50%
SEB Swedish Value Fund330,43+1,17%+13,92%★★1,50%
SEB Teknologifond75,33-3,54%-1,15%★★★1,50%
SEB Teknologifond C USD - Lux0,80-4,03%-2,13%★★★1,50%
SEB US All Cap C EUR180,71+0,73%+19,80%★★1,50%
SEB WWF Nordenfond50,56-3,24%+8,68%★★★★1,50%
SEB Östeuro Små o Medelst Bol EUR - Lux5,41-+16,18%★★★★★1,75%
SEB Östeuropa ex Ryssland C EUR - Lux3,06+0,72%+9,90%★★★1,75%
SEB Östeuropafond30,96+0,99%+11,42%★★★1,75%
Sector Healthcare Value B SEK1 549,7-+5,51%-2,00%
SEF Coeli Total I SEK203,87+1,13%+9,90%★★★1,70%
SEF Eligo Strategifond Offensiv I SEK230,92+0,85%+11,51%★★★1,70%
SEF Entropics Cat Bond A96,32--1,92%-1,00%
SEF NCAM Balanserad I SEK161,79-0,01%+7,06%★★★1,70%
SEF – Kavaljer Investmentbolagsfond A197,60-1,54%+17,06%-0,30%
SEF – Kavaljer Quality Focus A SEK235,16+1,29%+28,44%-1,25%
Seligson & Co Asien Indexfond A6,86+0,23%+8,95%★★★0,45%
Seligson & Co Euroobligation A4,30+0,10%-1,95%★★★★0,28%
Seligson & Co Europa Indexfond A3,63-0,21%+11,25%★★★★0,45%
Seligson & Co Finland Indexfond A11,45-0,43%+14,51%★★★0,45%
Seligson & Co Global Top 25 Brands A12,98-0,57%+12,15%★★★★0,60%
Seligson & Co Global Top 25 Pharma A32,86+0,47%+4,99%★★★0,60%
Sensor Sverige Select361,43+2,17%+13,46%★★★★★1,25%
Sentat Thyra Hedge A144,02+0,42%+1,22%-1,00%
She Invest Sweden155,94-2,14%+8,96%-0,70%
Silk Afr and Fron.Mkts Fd AR EUR in liq82,55+0,36%+5,27%-1,50%
Simplicity Fastigheter A113,38+0,47%+9,55%-0,80%
Simplicity Företagsobligationer A130,71+0,02%+1,77%★★0,82%
Simplicity Global Corporate Bond A127,11-0,01%+2,06%0,90%
Simplicity High Yield A107,86+0,05%+3,29%-1,00%
Simplicity Likviditet A112,790,00%+0,33%-0,15%
Simplicity Norden785,25+1,27%+12,11%★★1,60%
Simplicity Småbolag Global121,12+0,67%+20,63%★★1,40%
Simplicity Småbolag Sverige A211,60+1,18%+11,85%★★0,80%
Simplicity Sverige198,80+1,28%+11,36%★★★0,80%
Sissener Corporate Bond R NOK119,17+0,12%+10,04%-0,20%
SKAGEN Avkastning138,14-0,08%+5,69%★★★★0,50%
SKAGEN Focus A173,85+1,29%+20,83%★★★1,60%
SKAGEN Global A2 526,8+0,02%+13,34%★★★1,00%
SKAGEN Kon-Tiki A1 102,4+1,23%+11,79%★★2,00%
SKAGEN m2 A234,35+0,23%+9,05%★★★★1,50%
SKAGEN Tellus A101,33+0,25%-0,34%★★★★0,80%
SKAGEN Vekst A3 256,8+1,10%+17,44%★★★1,00%
Skandia Asien608,63-0,57%+9,77%★★★★1,65%
Skandia Cancerfonden276,36+2,63%+14,73%★★★★1,40%
Skandia Europa Exponering645,51+2,93%+14,08%★★★★0,25%
Skandia Global Exponering A291,99+1,89%+14,36%★★★★0,25%
Skandia Idéer För Livet1 161,0+4,00%+11,21%★★★★★0,00%
Skandia Japan Exponering238,97-+2,60%★★★★0,25%
Skandia Kapitalmarknadsfond183,830,00%-0,66%★★★0,40%
Skandia Korträntefond131,210,00%-0,06%-0,25%
Skandia Mix 100 Exponering100,15+1,14%--0,55%
Skandia Mix 30 Exponering99,95+0,35%--0,45%
Skandia Mix 60 Exponering100,01+0,70%--0,50%
Skandia Nordamerika Exponering375,94+1,86%+16,13%★★★★0,25%
Skandia Norden333,05+4,03%+10,77%★★★★★1,40%
Skandia Realräntefond151,43-0,08%+0,84%★★★★★0,50%
Skandia SMART Balanserad465,03+1,38%+9,95%★★★1,40%
Skandia SMART Försiktig209,08+0,62%+4,09%★★0,75%
Skandia Småbolag Sverige1 522,4+2,10%+12,67%★★★1,40%
Skandia Sverige Exponering285,61+3,23%+19,50%★★★★0,25%
Skandia Sverige Hållbar180,63+2,65%+15,41%★★★★★1,40%
Skandia Tillväxtmarknadsfond175,10+1,58%+7,51%★★★1,65%
Skandia Time Global505,77+2,44%+19,61%★★★★★1,40%
Skandia USA1 582,6+1,97%+18,22%★★★★1,40%
Skandia Världen646,93+1,37%+14,08%★★1,40%
Skandia Världen Sverige129,34+1,24%+11,88%-1,40%
Skandia Världsnaturfonden279,56+2,64%+14,72%★★★★1,40%
SKY Harbor Glbl US SD Sust HY F SEKH Acc116,82-0,04%+1,78%-1,10%
SKY Harbor Global Sust HY F SEKH Acc139,09+0,01%+2,14%-1,10%
Sophiahemmets Fond21,46-+7,03%-0,23%
SP Aktiv - Defensiv150,54+0,57%+5,48%-1,10%
Sparinvest INDEX OMX C25 KL317,37+2,14%+8,08%★★★0,51%
Sparinvest SICAV EM Bonds EUR R104,09-0,22%+1,61%1,10%
Sparinvest SICAV Equitas EUR R215,13+1,26%+18,17%★★★1,00%
Sparinvest SICAV Ethical EM Value EUR R155,60+0,52%+13,40%★★1,35%
Sparinvest SICAV Ethical Gl Val EUR R225,83+1,42%+27,08%★★★1,42%
Sparinvest SICAV European Value EUR R152,27+2,39%+19,33%★★★1,41%
Sparinvest SICAV Global Et HY SEK R H1 111,7+0,16%+3,30%-1,06%
Sparinvest SICAV Global Inv Grd EUR R167,65+0,04%-0,71%★★★0,68%
Sparinvest SICAV Global Value EUR R357,59+1,56%+26,72%★★★1,42%
Sparinvest SICAV Long Danish Bds EUR R27,81+0,03%-1,52%★★★★0,28%
Sparinvest SICAV Procedo EUR R227,82+0,70%+9,96%★★★1,25%
Sparinvest SICAV Securus EUR R164,36+0,30%+4,59%★★★0,79%
Spets A126,36-0,34%+16,73%-0,00%
Spiltan Aktiefond Investmentbolag620,53+2,42%+16,94%★★★★★0,20%
Spiltan Aktiefond Småland764,72+1,73%+17,73%★★1,50%
Spiltan Aktiefond Stabil1 158,9+1,70%+14,07%★★★★★1,50%
Spiltan Enkel138,40+1,10%+12,28%-0,77%
Spiltan Globalfond Investmentbolag173,50+0,64%+21,44%★★★0,50%
Spiltan Högräntefond120,97+0,05%+2,25%★★★★0,75%
Spiltan Räntefond Sverige128,00+0,02%+1,06%★★★0,10%
Spiltan Småbolagsfond1 426,7+1,64%+13,10%★★★1,50%
SPP Aktiefond Europa168,54+1,78%+13,72%★★★★0,20%
SPP Aktiefond Global A180,78+0,48%+12,78%★★★★0,30%
SPP Aktiefond Japan104,08-+2,67%★★★0,20%
SPP Aktiefond Stabil A217,75+0,72%+10,89%★★★0,70%
SPP Aktiefond Sverige A457,76+2,41%+18,05%★★★0,20%
SPP Aktiefond USA362,41+0,21%+14,25%★★★★★0,20%
SPP Emerging Markets Plus A186,51+0,02%+6,92%★★★★0,50%
SPP Emerging Markets SRI172,52+0,11%+7,94%★★★★0,40%
SPP Europa Plus A131,09+1,79%+12,31%★★★★0,40%
SPP FRN Företagsobligationsfond A115,93+0,01%+0,94%★★★0,40%
SPP Generation 40-tal273,97+0,26%+3,32%★★0,40%
SPP Generation 50-tal422,21+0,36%+4,63%★★★★0,40%
SPP Generation 60-tal666,97+0,89%+11,99%★★★★★0,40%
SPP Generation 70-tal312,17+1,06%+14,18%★★★★★0,40%
SPP Generation 80-tal164,52+1,10%+14,24%★★★★0,40%
SPP Global Företagsobligations Plus A109,36+0,03%-0,91%-0,50%
SPP Global Multifactor A133,17+0,92%+22,58%-0,75%
SPP Global Plus A210,13+0,55%+12,70%★★★★★0,40%
SPP Global Solutions A357,99+0,62%+3,78%★★★★★0,75%
SPP Grön Obligationsfond A105,41-0,01%+0,11%★★★★0,30%
SPP High Yield Företagsobligation A108,02+0,04%+2,79%-0,50%
SPP Korträntefond118,36-0,00%+0,05%-0,20%
SPP Mix 100195,13+0,96%+12,35%★★★★0,79%
SPP Mix 20121,67+0,24%+2,89%★★★0,60%
SPP Mix 50145,55+0,53%+6,66%★★★★0,70%
SPP Mix 80177,33+0,82%+10,89%★★★★★0,79%
SPP Obligationsfond152,01-0,04%-1,07%★★★★0,20%
SPP Sverige Plus A201,62+2,28%+16,20%★★★★0,30%
SPP Sverige Småbolag Plus A121,17+1,61%+13,45%-0,50%
State Street Australia Index Equity P16,72+1,32%+14,08%★★★0,60%
State Street EMU Index Equity P EUR Acc15,05+1,82%+13,93%★★★★0,60%
State Street Europe Index Eq I EUR Acc14,51+1,93%+13,38%★★★★0,20%
State Street Global Em Mkts Idx Eq P17,99+0,11%+6,80%★★★1,20%
State Street Japan Index Equity I JPY14,64-0,10%+2,89%★★★0,20%
State Street Pacific ex-Japan Index Eq P17,42+0,68%+13,00%★★0,60%
State Street Switzerland Idx Eq P CHF14,83+1,33%+5,77%★★0,60%
State Street UK Index Equity P GBP13,43+2,09%+16,11%★★0,60%
State Street US Index Equity I USD23,30+0,24%+14,09%★★★★0,20%
State Street World Index Eq I USD Acc20,25+0,57%+13,26%★★★★★0,20%
Stewart Inv APAC and Jpn Sstby A GBP Acc15,37+0,20%+7,69%-1,50%
Stewart Inv APAC Ldrs Sstby A GBP Acc8,56+0,31%+4,71%★★★1,45%
Stewart Inv APAC Ldrs Sstby I EUR Acc3,13+0,19%+4,78%★★★1,45%
Stewart Inv Glbl Em Mkts Ldrs A GBP Acc5,38+0,30%+6,30%★★★1,45%
Stewart Inv Global Emerg Mkts A GBP Acc7,62+0,18%+6,94%★★1,65%
Stewart Inv Wldwd Ldrs Sstby A GBP Acc5,44+0,06%+6,51%★★★★1,20%
Stewart Inv Wldwd Sustnby A GBP Acc2,67+0,08%+6,90%★★1,25%
Stewart Inv Wldwd Sustnby I EUR Acc12,67-0,04%+7,36%-1,25%
Storebrand Fornybar Energi1 687,4+0,36%-13,45%-0,75%
Storebrand Global Multifactor A3 106,7+0,94%+26,61%★★★★0,75%
Storebrand Global Value A4 607,3+1,09%+29,46%★★★0,75%
Storebrand Indeks - Norge A1 980,5+0,36%+17,55%★★★0,20%
Storebrand Norge A483 765+0,82%+12,89%★★★★1,50%
Storebrand Norge Fossilfri A1 831,5+0,14%+9,60%★★★★★1,50%
Storebrand Verdi A887,37+0,89%+19,01%★★★1,50%
Storm Bond RC SEK115,62+0,05%+10,42%-0,75%
Strand Företagsobligationsfond A102,11+0,04%+1,91%-0,60%
Strand Förmögenhetsfond1 861,9-+1,91%★★★0,90%
Strand Småbolagsfond5 088,1-+12,90%★★★0,90%
Stt Strt Cnd Idx Equity P15,74+1,45%+19,90%★★0,60%
Svenska Läkaresällskapets Fond20,74-+9,31%-0,50%
Swedbank Eastern Europe Equity Fund6,22+0,35%+6,38%2,00%
Swedbank Humanfond1 393,1+1,97%+11,22%★★0,00%
Swedbank Robur Access Asien A322,55-0,08%+8,30%★★★0,20%
Swedbank Robur Access Edge Em Mkt A113,61+0,18%+6,17%-0,50%
Swedbank Robur Access Edge Europe A118,72+1,65%+12,28%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge Global A119,68+0,97%+13,94%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge Japan A158,91-+2,38%★★★0,20%
Swedbank Robur Access Edge Sweden A128,77+1,88%+14,67%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge USA A119,82+0,88%+14,83%-0,30%
Swedbank Robur Access Europa A165,51+1,53%+12,47%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Global A203,03+0,96%+14,02%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Mix A342,90+0,88%+7,52%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Sverige A269,26+1,81%+15,60%★★★0,20%
Swedbank Robur Access USA A430,28+0,95%+15,49%★★★★★0,20%
Swedbank Robur Aktiefond Pension37,43+1,08%+16,79%★★★0,42%
Swedbank Robur Allemansfond Komplett120,02+1,07%+9,93%★★★★1,25%
Swedbank Robur Asienfond A75,67-0,73%+7,61%★★★★★1,42%
Swedbank Robur Bas 100216,99+0,89%+10,58%★★★★1,20%
Swedbank Robur Bas 25137,69+0,30%+2,95%★★★0,80%
Swedbank Robur Bas 5035,49+0,51%+5,63%★★★1,00%
Swedbank Robur Bas 75200,41+0,73%+8,49%★★1,20%
Swedbank Robur Bas Ränta A103,93-0,01%+0,40%-0,50%
Swedbank Robur Corp. Bond Europe HY A108,58-0,06%+2,07%-0,80%
Swedbank Robur Corp. Bond Europe IG A104,26-0,05%-0,20%★★★0,50%
Swedbank Robur Corporate Bond Eur Mix A104,22-0,02%+1,64%★★0,70%
Swedbank Robur Corporate Bond Europe A145,18-0,05%-0,01%★★★0,60%
Swedbank Robur Dynamic A108,09+0,35%+0,48%-0,60%
Swedbank Robur Ethica Obligation A13,720,00%-0,87%★★★0,30%
Swedbank Robur Ethica Obligation Utd115,99-0,01%-0,88%★★★0,30%
Swedbank Robur Europafond A43,78+1,70%+11,43%★★★★1,25%
Swedbank Robur Exportfond A214,88+2,03%+14,83%★★★1,25%
Swedbank Robur Fastighet A64,32-0,22%+12,90%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Fokus177,78-+15,88%-1,50%
Swedbank Robur Förbundsfond Global522,90+1,27%+10,11%-0,15%
Swedbank Robur Förbundsfond Sverige Plus531,88+1,78%--0,15%
Swedbank Robur Förbundsräntefond122,31-0,01%-0,82%★★★0,10%
Swedbank Robur Förbundsräntefond Kort106,070,00%+0,06%-0,10%
Swedbank Robur Global Emerging Markets A176,43-0,23%+8,13%★★★1,42%
Swedbank Robur Global Impact A125,94+0,85%+5,96%-0,70%
Swedbank Robur Globalfond A115,59+0,40%+13,45%★★★★1,25%
Swedbank Robur Healthcare A27,48+0,48%+7,68%★★★1,25%
Swedbank Robur Japanfond A12,86--1,23%★★★★1,25%
Swedbank Robur Kapitalinvest211,60+0,84%+10,03%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Kinafond A444,95-1,26%+7,65%★★★★1,42%
Swedbank Robur Microcap271,21-+11,86%★★★★2,00%
Swedbank Robur Mixfond Pension24,61+0,61%+6,31%★★★★0,42%
Swedbank Robur Nordenfond158,73+2,11%+15,23%★★1,25%
Swedbank Robur Ny Teknik A1 827,0+0,95%+3,50%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Obligation Lång Inst95,93-0,10%-3,81%-0,30%
Swedbank Robur Obligation Plus A139,44-0,01%-0,56%★★★0,30%
Swedbank Robur Realränta A139,53+0,06%+1,15%★★0,30%
Swedbank Robur Rysslandsfond A36,04+1,61%+14,70%★★★★1,42%
Swedbank Robur Räntefond Flexibel A257,19-0,00%-0,09%★★0,40%
Swedbank Robur Räntefond Kort A101,250,00%+0,07%-0,10%
Swedbank Robur Räntefond Kort Plus A125,55+0,01%+0,36%★★★0,40%
Swedbank Robur Selection 25110,37-0,27%+2,48%-0,90%
Swedbank Robur Selection 50120,49-0,50%+4,63%-1,20%
Swedbank Robur Selection 75130,72-0,68%+7,20%-1,40%
Swedbank Robur Small Cap EM A118,04-0,56%+10,36%-1,42%
Swedbank Robur Small Cap USA A157,25+0,85%+10,87%-1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Europa A58,77+0,70%+8,73%★★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Glb A140,29+0,63%+9,89%★★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Norden A289,20+0,91%+16,11%★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Sverige A252,91+1,19%+10,83%★★★★1,25%
Swedbank Robur Stiftelsefond1 770,9-0,86%+5,10%★★1,30%
Swedbank Robur Sverigefond A670,95+1,58%+11,05%★★1,25%
Swedbank Robur Sverigefond MEGA I120,94+1,58%+11,35%★★0,52%
Swedbank Robur Talenten Aktiefond MEGA J84,81+1,56%+11,37%★★★★0,52%
Swedbank Robur Talenten Räntefond MEGA B111,30-0,01%-0,93%★★★0,30%
Swedbank Robur Technology A622,01+0,11%+9,94%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Transfer 50164,98+0,26%+2,95%★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 60218,85+0,63%+9,09%★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 70297,42+0,94%+14,88%★★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 80327,44+0,92%+14,29%★★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 90262,51+0,99%+15,66%★★★0,50%
Swedbank Robur Transition Energy A19,08+0,90%-7,11%-1,25%
Swedbank Robur Transition Global A495,32+1,27%+10,38%★★★★1,25%
Swedbank Robur Transition Global MEGA J369,49+1,25%+10,42%★★★★0,72%
Swedbank Robur Transition Sweden A12 049+1,95%+10,77%1,25%
Swedbank Robur USA A94,17+0,68%+12,59%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Östeuropafond A34,97+1,16%+5,02%★★★★1,42%
Swedbank Russian Equity Fund22,63+1,60%+14,93%★★★2,00%
Swedbank Savings Fund 109,97+0,09%--0,70%
Swedbank Savings Fund 10010,19+0,42%--1,20%
Swedbank Savings Fund 3010,03+0,16%--0,80%
Swedbank Savings Fund 6010,10+0,27%--1,00%
T. Rowe Price Asian ex-Jap Eq A USD22,44+0,39%+8,34%★★★★1,90%
T. Rowe Price EM Bd A USD21,51+0,25%+1,76%★★★1,25%
T. Rowe Price EM Eq A USD38,54+0,67%+3,80%★★★★1,90%
T. Rowe Price Euro Corp Bd A EUR17,06-0,03%+0,83%★★★★0,75%
T. Rowe Price Eurp Eq A EUR17,28+1,08%+11,41%★★★★1,50%
T. Rowe Price Eurp Smlr Cm Eq A EUR71,06+0,92%+12,57%★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Aggr Bd A USD19,88+0,10%+0,29%★★★★0,75%
T. Rowe Price Glb Foc Gr Eq A USD77,21+0,91%+8,78%★★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Growth Eq A USD65,91+0,93%+8,45%★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb HY Bd A USD33,82+0,22%+5,30%★★★1,15%
T. Rowe Price Glb Nat Res Eq A USD8,92+2,32%+21,48%★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Rl Estt Secs A USD28,71-0,58%+15,43%★★★1,60%
T. Rowe Price Japanese Equity A EUR16,67+0,75%-1,82%★★★★★1,60%
T. Rowe Price US Blue Chip Eq A USD80,45+0,45%+9,30%★★★★1,50%
T. Rowe Price US Eq A USD46,87+0,45%+15,35%★★★1,50%
T. Rowe Price US Lg Cap Gr Eq A USD69,89+0,47%+10,73%★★★★1,50%
T. Rowe Price US Lg Cap Val Eq A USD42,46+1,06%+22,90%★★★1,50%
T. Rowe Price US Smlr Cm Eq A USD78,10+0,82%+15,51%★★★★★1,60%
T.O Fonden16,78-+7,83%★★★★0,50%
Tellus Bank & Finansfond102,02+2,30%+18,82%★★★1,00%
Tellus Globala Investmentbolag290,57+2,44%+12,98%★★★★★0,90%
Tellus Midas194,06+2,98%+5,91%★★★★1,00%
Templeton Asian Bond A(acc)USD17,44+0,31%+0,32%0,75%
Templeton Asian Growth A(acc)USD49,10+0,37%+6,67%★★1,35%
Templeton Asian Smlr Coms A(acc)USD57,36+0,25%+17,15%★★★1,35%
Templeton BRIC A(acc)USD24,53+0,87%+9,77%★★★★1,60%
Templeton China A(acc)USD41,71-0,04%+2,51%-1,60%
Templeton Eastern Europe A(acc)EUR26,48+1,06%+15,81%★★1,60%
Templeton Em Mkts Smlr Coms A(acc)USD13,95-0,11%+13,63%★★★1,60%
Templeton Emerging Markets A(acc)USD56,25+0,47%+9,87%★★★★1,15%
Templeton Emerging Mkts Bd A(Qdis)USD9,70+0,25%+1,68%★★★1,00%
Templeton Euroland A (Acc) EUR23,28+1,38%+8,25%★★1,00%
Templeton European Opps A(acc)EUR14,00+0,89%+7,56%★★1,00%
Templeton Eurp Sm-Mid Cap A(acc)EUR36,98+0,79%+15,47%1,00%
Templeton Frontier Markets A(acc)USD18,83+0,79%+9,84%1,60%
Templeton Glb Climate Change A(Ydis)EUR27,12+1,45%+8,12%★★★1,00%
Templeton Global A(acc)USD47,59+0,99%+11,22%★★1,00%
Templeton Global Balanced A(acc)USD36,17+0,84%+11,11%★★0,80%
Templeton Global Bond (Euro) A(acc)EUR13,52+0,03%+0,23%0,75%
Templeton Global Bond A(acc)EUR23,49+0,20%+0,69%★★0,75%
Templeton Global Equity Inc A(acc)USD17,03+1,14%+13,64%1,00%
Templeton Global High Yield A(acc)USD16,27+0,38%+4,72%★★0,85%
Templeton Global Income A(acc)USD21,16+0,49%+9,20%0,85%
Templeton Global Smaller Coms A(acc)USD58,78+0,70%+19,16%★★1,00%
Templeton Global Ttl Ret A(acc)USD27,70+0,36%+1,97%★★0,75%
Templeton Growth (Euro) A(acc)EUR18,91+0,77%+11,44%★★1,00%
Templeton Latin America A(acc)USD59,54+1,90%+0,50%★★★1,40%
Tenoris One103,48+0,13%+3,31%-1,00%
THEAM Quant Equity World GURU C USD Acc193,16+0,55%+18,42%1,40%
THEAM Quant-Eq Eurp Guru C EUR Cap206,14-1,19%+11,01%★★1,25%
Thematica – Future Mobility Retl SEK Acc274,85-2,55%+7,46%-1,50%
Threadneedle (Lux) Amer Smlr Com 1U USD18,18+0,23%+23,54%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) American Abs Alp AU17,43-0,08%+2,94%-1,50%
Threadneedle (Lux) American AU112,14+0,53%+14,95%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) American Select AU38,57-0,04%+12,43%★★1,50%
Threadneedle (Lux) Asia Equity Inc AU125,56-0,24%+11,70%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Enhanced Cmdts AU11,12+1,05%+21,84%-1,75%
Threadneedle (Lux) European Select AE30,65+1,88%+11,02%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) European Strat Bd AE31,18+0,02%+1,54%★★★★0,90%
Threadneedle (Lux) Gb Ed Alp 8U USD Acc6,82+0,11%+8,58%★★★★0,75%
Threadneedle (Lux) Glb Dyn RlRet AU USD43,64+0,16%+3,82%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Glb Smlr Coms AE48,44+0,65%+8,57%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Glbl Mlt Ast Inc AU20,76+0,40%+7,59%★★1,25%
Threadneedle (Lux) Global Eq Inc 1U USD13,16+1,05%+15,02%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Global Focus AU100,41+0,08%+9,00%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Global Tech AU USD89,58+0,25%+15,43%★★★★1,65%
Threadneedle (Lux) Pan Eur Eq Dv 1E EUR2,05+1,84%+13,03%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Pan Eurp SmCp Opps AE56,63+1,59%+11,26%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) US Contr Cr Eqs AU54,54+0,35%+15,27%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) US Hi Yld Bd AU38,75+0,34%+4,41%★★★1,25%
Threadneedle(Lux) Emerging Mkt Dbt AU80,86+0,37%+0,20%★★★1,35%
Threadneedle(Lux) Gl EM ST Bds AU18,70+0,34%+2,62%★★★1,30%
Threadneedle(Lux) Global Em Mkt Eqs AU69,40-0,16%+5,83%★★★1,50%
Threadneedle(Lux)Pan Eurp ESG Eqs AE EUR81,06+2,34%+13,38%★★★1,30%
Tillväxt 75 - A267,08+0,14%+7,04%-1,75%
TIN Ny Teknik A230,86+1,21%+5,34%-1,50%
TIN World Tech A127,46+0,63%-0,83%-1,50%
Trigon Dividend C18,32+0,13%+12,52%★★★2,00%
Trigon New Europe E EUR35,04-0,60%+9,99%★★★★2,00%
Tundra Sustainable Frontier Fund A SEK223,76+0,33%+9,12%★★★★★2,50%
UB Amerika A186,11+0,12%+14,10%★★1,00%
UB Asia REIT Plus A145,57+0,57%+7,64%★★★1,70%
UB EM Frontier Real Assets A Tillväxt88,69+0,33%+0,19%-1,70%
UB EM Infra A125,06+0,67%+3,86%★★1,70%
UB Europa REIT A164,89+1,14%+9,35%★★1,20%
UB Global REIT A145,05+0,66%+14,19%1,40%
UB Infra A170,54+1,03%+9,02%★★★1,40%
UB Nordamerika REIT A130,73+0,07%+18,59%★★1,20%
UBAM Abs Ret Low Vol Fxd Inc APC EUR101,62-+1,19%★★0,50%
UBAM Europe 10-40 Convertible Bd AC EUR129,13-0,73%+1,86%★★★0,90%
UBAM Global Convertible Bond AC EUR155,79-1,10%+0,79%★★★★1,00%
UBAM Global High Yield Solution AHC SEK1 134,7-+1,79%-0,40%
UBAM SNAM Japan Equity Sust AHC SEK1 195,9-+7,85%-1,50%
UBS (Lux) BF AUD P-acc557,44+0,96%+0,62%-0,65%
UBS (Lux) BF CHF P-acc2 622,3+0,09%+0,03%★★0,65%
UBS (Lux) BF EUR Flexible P acc447,28-0,02%-1,04%★★★★0,72%
UBS (Lux) BF Euro Hi Yld € P-acc223,980,00%+3,61%★★★1,01%
UBS (Lux) BF Global Flex (EUR H) P acc137,43+0,08%-0,92%★★★★★0,95%
UBS (Lux) BS Asian HY $ P-acc166,08+0,17%+4,60%★★★★1,12%
UBS (Lux) BS China Fxd Inc ¥ USD P acc111,08+1,07%+5,15%★★★★0,92%
UBS (Lux) BS Global Dyn $ P-acc129,29+0,31%+2,17%★★★1,12%
UBS (Lux) BS USD Corp $ P-acc21,26+0,35%-0,29%★★★0,91%
UBS (Lux) BS USD High Yield $ P acc330,13+0,53%+4,44%★★★1,01%
UBS (Lux) BS € Corp Sust € P-acc16,01-0,04%+0,66%★★0,91%
UBS (Lux) EEF Glbl Bd $ P Acc1 924,9+0,40%+1,07%★★1,44%
UBS (Lux) EF Biotech (USD) P-acc745,89-0,08%-5,63%★★★★1,63%
UBS (Lux) EF China Oppo(USD) P USD acc2 089,9-0,65%+2,30%★★★★★1,87%
UBS (Lux) EF Euro Countrs Oppo (EUR) P127,93+2,02%+11,16%★★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Glb Sust (USD) P-acc1 380,3+0,74%+12,48%★★★★1,39%
UBS (Lux) EF Greater China (USD) P679,07-0,57%+3,51%★★★★1,87%
UBS (Lux) EF Health Care (USD) P382,82+0,35%+8,64%★★★1,63%
UBS (Lux) EF Japan (JPY) P12 362-+2,17%★★★★1,20%
UBS (Lux) EF Mid Caps Europe (EUR) P1 540,1+2,13%+13,61%★★★★1,54%
UBS (Lux) EF Mid Caps USA (USD) P3 276,6-0,28%+7,89%★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Small Caps USA (USD) P1 511,9-0,89%+9,33%★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Tech Opp (USD) P acc726,16+0,07%+10,12%★★★1,63%
UBS (Lux) Eq Eurp Opp Sst (EUR) P acc1 083,5+1,71%+9,01%★★★★★1,42%
UBS (Lux) Eq Fd EM Sst Ldrs (USD) P199,88-0,62%+4,85%-1,63%
UBS (LUX) Equity - US Sust (USD) P Acc287,83+0,45%+15,18%★★1,32%
UBS (Lux) ES All China (USD) P acc145,28-0,62%+2,62%-1,72%
UBS (Lux) ES As Smlr Coms (USD) P-acc271,55-0,13%+4,45%★★★★1,54%
UBS (Lux) ES Euro Countrs Inc€ P-acc114,53-0,83%+8,92%★★1,28%
UBS (Lux) ES German HiDiv € P-acc213,13+2,09%+12,56%★★1,44%
UBS (Lux) ES Glbl Imp (USD) EUR H P Acc123,08+0,32%+8,82%-1,24%
UBS (Lux) ES Russia (USD) P-acc160,45+1,80%+17,13%★★★★1,87%
UBS (Lux) ES Small Caps Europe EUR P Acc515,89+1,41%+15,16%★★★1,54%
UBS (Lux) ES US Opp $ P Acc503,60+0,58%+16,48%★★1,31%
UBS (Lux) ES US Ttl Yld $ P-acc249,77+0,68%+20,18%1,20%
UBS (Lux) ES USA Growth $ P-acc63,66-0,12%+9,11%★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Asian Eqs $ USD P Acc318,66-0,77%+5,56%★★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Eurp Eq Val Opp EUR P-acc21,68+2,49%+18,85%1,63%
UBS (Lux) KSS Glbl Allc (EUR) P16,77-0,52%+4,31%★★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Global Eqs $ EUR P-acc31,70+0,85%+15,56%★★★1,63%
UBS (Lux) Money Market CHF P-acc1 110,0+0,07%-0,26%-0,04%
UBS (Lux) SF Balanced $ P-acc3 862,8+0,17%+6,99%★★★★1,30%
UBS (Lux) SF Balanced (CHF) P-acc2 230,4-0,02%+3,35%★★★1,30%
UBS (Lux) SF Balanced (EUR) P-acc2 971,5-0,38%+5,03%★★★1,30%
UBS (Lux) SF Equity (CHF) P-acc896,90-0,49%+6,80%-1,54%
UBS (Lux) SF Equity (EUR) P-acc571,20-0,72%+9,15%-1,54%
UBS (Lux) SF Equity (USD) P-acc1 507,1-0,26%+11,01%-1,54%
UBS (Lux) SF Fixed Income $ P-acc2 793,7+0,65%+1,73%★★0,86%
UBS (Lux) SF Fixed Income (CHF) P-acc1 766,3+0,51%-1,00%★★0,86%
UBS (Lux) SF Fixed Income (EUR) P-acc2 613,2+0,52%+0,25%★★0,86%
UBS (Lux) SF Growth $ P-acc4 806,8-0,25%+8,87%★★★★1,44%
UBS (Lux) SF Growth (CHF) P-acc2 744,4-0,21%+4,96%★★★1,44%
UBS (Lux) SF Growth (EUR) P-acc3 941,7-0,50%+7,06%★★★1,44%
UBS (Lux) SF Yield $ P-acc3 898,4+0,30%+5,50%★★★★1,15%
UBS (Lux) SF Yield (CHF) P-acc2 297,8+0,15%+1,81%★★★1,15%
UBS (Lux) SF Yield (EUR) P-acc3 638,0-0,08%+3,62%★★★1,15%
UBS European Opportunity Uncons EUR PAcc266,98+2,25%+10,98%★★★★★1,63%
UBS Global Emerging Market Opp USD P Acc202,73+0,12%+3,08%★★★★1,54%
UBS Global Emerging Mkts Opp P USD192,41-+4,32%★★★★1,72%
UBS(Irl) Ccy Allc Ret Strat SEKH P Acc604,01--5,39%-1,50%
UBS(LUX) ES Glb Hi Div USD P-acc211,90+0,57%+14,82%★★★1,20%
UBS(Lux) Invm CHN A Opp USD P Acc USD405,63-0,50%-0,75%★★★★★1,60%
VanEck - Emerging Markets Eq UCITS R2SEK114,07-+6,41%-1,70%
Vanguard Em Mkts Stk Idx $ Acc248,89+0,13%+7,14%★★★0,23%
Vanguard ESG Dev Wld All Cp Eq Idx$Acc187,22+0,45%+12,44%★★★★0,20%
Vanguard European Stock Idx USD Acc29,62+1,91%+13,46%★★★★0,12%
Vanguard Eurozone Stock Idx USD Acc293,55+1,97%+13,98%★★★★0,12%
Vanguard Global Small-Cap Idx USD Acc358,77+0,40%+17,10%★★★★0,29%
Vanguard Japan Stock Index Inv USD Acc271,04+0,24%+3,44%★★★0,16%
Vanguard Pac ex-Japan Stk Idx USD Acc315,07+0,74%+13,27%★★★0,16%
Vanguard SRI €pean Stk $ Acc138,27+1,90%+13,55%★★★★0,14%
Vanguard U.S. 500 Stk Idx $ Acc48,43+0,32%+15,06%★★★★0,10%
Vinga Corporate Bond A106,47+0,07%+3,74%-1,25%
Vontobel Asia Pacific Equity B USD697,47-0,44%+4,87%★★★★1,65%
Vontobel Clean Technology B EUR473,51-1,10%+5,68%★★★★1,65%
Vontobel Commodity H Hedged SEK622,37+1,38%+28,55%-1,50%
Vontobel Emerging Markets Eq B USD980,77-0,02%+5,24%★★★★1,65%
Vontobel Emerging Mkts Dbt H Hdg EUR121,87+0,27%+0,83%★★★1,10%
Vontobel European Equity B EUR363,93-1,33%+7,83%★★1,65%
Vontobel Global Equity B USD411,86-0,41%+8,60%★★★★1,65%
Vontobel Global Equity Income B USD316,07+0,14%+10,83%★★★1,50%
Vontobel mtx China Leaders B USD294,48-0,49%+3,30%★★★1,75%
Vontobel mtx Sust AsLdrs ExJpn B USD487,05-0,55%+5,85%★★★★1,65%
Vontobel mtx Sust EmMkts Ldrs B SEK144,71+0,49%+4,33%★★★★★1,65%
Vontobel Ttfr Abs Ret Crdt H Hdg EUR104,61-+1,61%-0,80%
Vontobel TwentyFour StratInc H Hdg EUR116,52-+2,49%★★★★1,20%
Vontobel US Equity B USD1 943,2-0,06%+11,49%★★★1,65%
Wellington Climate Stgy D Uh Acc17,36+0,47%+13,21%-0,65%
Wellington Emerg Lcl Dbt NR USD Acc UnH10,08+0,58%-2,43%★★1,20%
Wellington Eurp Contrarian Val € DAccUnH12,36+2,37%+23,52%0,70%
Wellington Glb Hlthcr Eq $ D Acc UnH48,49-0,24%+1,99%★★★★1,25%
Wellington Glbl Quality Gr D USD Acc Uh24,88+0,16%+10,29%★★★★0,75%
Wellington Global Impact D USD Acc19,94+0,21%+7,57%★★★★0,65%
Wellington Global Research Eq D USD Acc18,78+0,40%+11,26%★★★0,75%
Wellington US Research Eq D $ Acc58,40+0,09%+13,02%★★★★0,60%
Wells Fargo (Lux) WF China Eq A SEK Acc2 265,6+0,39%+7,89%★★★★1,50%
Wells Fargo (Lux) WF EM Eq A USD Acc149,11-0,09%+6,38%★★★★1,90%
Wells Fargo (Lux) WF EM Eq Inc AUSD Acc154,16+0,27%+9,05%★★1,85%
Wells Fargo (Lux) WF Global Eq AUSD Acc203,36+0,55%+13,45%★★★1,60%
Wells Fargo (Lux) WF USAllCpGr A USD Acc526,47-0,74%+2,71%★★★★★1,60%
Wells Fargo (Lux) WF USLrgCpGr AUSD Acc392,84-0,40%+5,90%★★★1,50%
Wells Fargo (Lux) WF-US ST HY Bd A USD A127,16+0,28%+5,35%★★1,30%
White Fleet - Finserve Gbl Esports R SEK112,64-1,59%+4,38%-1,75%
XACT Bear24,62-4,31%-26,77%-0,60%
XACT Bear 214,62-5,74%-34,20%-0,60%
XACT Bull648,98+4,31%+33,35%-0,60%
XACT Bull 21 409,3+5,75%+46,37%-0,60%
XACT Norden (UCITS ETF)16,67+1,98%+17,73%★★★0,15%
XACT Norden Högutdelande132,61+1,60%+14,33%★★0,30%
XACT Obligation (UCITS ETF)103,83-0,01%-0,77%★★★0,10%
XACT OBX (UCITS ETF)91,53+0,57%+18,67%★★★0,30%
XACT OBX Bear16,51-1,35%-15,83%-0,80%
XACT OBX Bull224,50+1,03%+29,11%-0,80%
XACT OMXC25 (UCITS ETF)174,48+2,12%+7,99%-0,20%
XACT OMXS30291,27+2,78%+22,23%★★★0,10%
XACT Svenska Småbolag (UCITS ETF)273,91+1,90%+15,19%★★0,30%
XACT Sverige (UCITS ETF)616,23+2,50%+19,05%★★★0,15%
Ålandsbanken Euro Bond B35,11+0,31%+2,50%★★★★★0,69%
Ålandsbanken Euro High Yield B45,82+0,28%+3,72%★★1,00%
Ålandsbanken Europa Aktie B38,76-1,12%+11,11%★★★1,40%
Ålandsbanken Global Aktie B15,39-0,26%+11,46%★★1,81%
Ålandsbanken Green Bond ESG B105,76+0,31%+2,28%-0,70%
Ålandsbanken Kort Företagsränta26,56+0,26%+1,93%★★★★0,45%
Ålandsbanken Norden Aktie EUR148,86-1,52%+14,92%1,40%
Ålandsbanken Nordiska Småbolag B209,63-1,89%+26,70%-1,60%
Ålandsbanken Premium 30 B30,43-0,17%+6,83%★★★1,30%
Ålandsbanken Premium 50 B33,17-0,46%+8,77%★★★1,50%
Öhman Etisk Emerging Markets A253,24-0,23%+5,66%★★★★★0,90%
Öhman Etisk Index Europa183,30+1,85%+12,12%★★★★0,65%
Öhman Etisk Index Japan131,87-+0,80%★★★0,65%
Öhman Etisk Index Pacific309,66+0,72%+11,43%★★★★★0,65%
Öhman Etisk Index Sverige A379,43+2,46%+17,46%★★★0,48%
Öhman Etisk Index USA A335,91+0,15%+13,41%★★★★0,65%
Öhman FRN Hållbar A112,40+0,01%+0,90%★★★0,60%
Öhman Företagsobligation Hållbar A121,47-0,01%+0,29%★★0,60%
Öhman Företagsobligationsfond A122,75+0,01%+1,18%★★★1,00%
Öhman Global Growth1 223,0-0,08%+5,73%★★★★★1,80%
Öhman Global Hållbar A337,75+0,68%+8,87%★★★★★1,25%
Öhman Global Marknad Hållbar A165,72+0,51%+11,57%★★★★★0,40%
Öhman Global Småbolag Hållbar A136,26+0,26%+18,60%-1,50%
Öhman Grön Obligationsfond A103,78-0,01%+0,38%★★★0,60%
Öhman Kort Ränta A95,530,00%-0,05%-0,10%
Öhman Navigator A129,14+0,82%+9,35%-1,50%
Öhman Obligationsfond SEK A101,40-0,02%-0,67%★★★0,30%
Öhman Realräntefond A120,42-0,03%+0,70%★★★0,50%
Öhman Räntefond Kompass Hållbar A105,570,00%+0,69%★★★★★0,60%
Öhman Småbolagsfond A6 764,4+1,90%+13,46%★★1,50%
Öhman Sverige Fokus D152,84+2,09%+15,77%★★1,00%
Öhman Sverige Hållbar A204,66+2,23%+15,15%1,25%
Öhman Sverige Marknad Hållbar A154,19+2,46%+17,53%★★★0,30%
Öhman Sweden Micro Cap A1 806,5+1,77%+15,80%★★★1,50%
Aktuella fondkurser för samtliga bolag på svenska marknaden.
Informationen är fördröjd med 15 minuter och levereras av Millistream.

Det verkar som att du använder en annonsblockerare

Om du är prenumerant behöver du logga in för att fortsätta. Vill bli prenumerant kan du läsa Di Digitalt för 197 kr inkl. moms de första 3 månaderna.

  • Full tillgång till di.se med nyheter och analyser

  • Tillgång till över 1100 aktiekurser i realtid

  • Innehållet i alla Di:s appar, tjänster och nyhetsbrev

3 månader för
197 kr
Spara 1000 kr

Prenumerera

Redan prenumerant?