Annons

Alla fonder och indexfonder

Sök efter fond eller förvaltare

FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
AB American Growth A USD147,28-0,30%+10,11%★★★★★1,50%
AB American Income A EUR6,26+1,23%+5,63%★★★1,10%
AB China Low Volatility Eq A USD50,02+0,08%+9,92%★★★1,70%
AB Concentrated Global Eq A USD31,96+0,60%+7,88%★★★1,70%
AB Emerging Markets Debt A2 EUR27,22+1,16%+6,77%★★★1,10%
AB Emerging Markets Gr A EUR41,40+1,06%+12,43%★★★1,70%
AB European Eq A EUR19,62+0,64%+11,20%★★★★1,50%
AB European Income A EUR5,78+0,57%+6,89%★★★1,10%
AB Eurozone Eq AX EUR15,73+0,81%+11,91%★★★1,50%
AB Global Core Eq RX EUR336,21+0,66%+10,91%★★★1,75%
AB Global Equity Blend A EUR23,29+0,66%+10,56%★★★1,60%
AB Global High Yield A EUR2,95+1,43%+6,88%★★1,41%
AB Global Value A USD20,10+0,42%+10,51%★★★1,50%
AB International HC A EUR472,61+1,61%+2,12%★★★★★1,80%
AB Intl Technology A USD548,77-0,59%+16,81%★★★1,82%
AB Japan Strategic Value A EUR84,72-0,23%+3,60%1,50%
AB Mortgage Income AX EUR5,00+1,76%+3,88%★★1,05%
AB Short Duration Bond A USD7,08+1,52%+1,38%★★0,85%
AB Sustainable Glb Thematic AX USD109,35+0,31%+8,79%★★★★1,65%
AB Sustainable US Thematic A USD38,14+0,36%+8,28%★★★★1,50%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
AB US High Yield A2 SEK H99,26-0,42%+5,11%-1,20%
abrdn All China Sus Equity A Acc USD28,75-1,47%+9,00%★★★1,75%
abrdn American Focused Eq A Acc USD39,59+1,39%+6,02%★★1,50%
abrdn Asia Pacific Sust Eq A Acc USD93,37-0,96%+8,34%★★★1,75%
abrdn Asian Smllr Coms A Acc USD48,46-0,40%+7,64%★★1,75%
abrdn China A Share Sus Eq A Acc USD18,54-1,10%+8,42%★★★★1,75%
abrdn EM Corp Bd A Acc USD14,15+0,97%+4,88%★★★1,50%
abrdn EM Infra Eq S Acc USD7,26+0,01%+8,29%★★1,92%
abrdn EM Mkts Sus Eq Acc$10,01-1,09%+9,41%★★1,75%
abrdn EM Smlr Coms A Acc USD21,34-0,43%+8,33%★★1,75%
abrdn Emerging Markets Eq A Acc USD68,03-1,09%+8,20%★★1,75%
abrdn EMs Sstnb Dvlpm Eq A Acc USD8,98-0,91%+7,07%-1,30%
abrdn Eu Sml Comp A Acc EUR36,13+1,87%+13,44%★★★1,80%
abrdn Euro Govt Bd A Acc EUR452,53-0,67%+4,87%★★0,60%
abrdn Europe (ex-UK) Sus Eq Fd18,86-0,13%+11,37%★★1,50%
abrdn European Sstnb Eq A Acc EUR71,99-0,19%+11,31%★★★1,50%
abrdn Frntr Mkts Bd A Acc H SEK94,17-0,71%+3,90%-1,50%
abrdn Glb Sus Eq A Acc USD22,850,00%+7,13%★★1,50%
abrdn Global Impact Equity A Acc EUR13,90+0,46%+6,46%★★★1,40%
abrdn Global Inno Eq A Acc USD8,21-1,14%+16,88%-1,75%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
abrdn Indian Equity A Acc USD173,16-0,01%+1,23%★★★1,75%
abrdn Japanese Sust Eq Sus A Acc JPY550,33+0,29%+6,46%★★1,50%
abrdn Jpn Sm Coms Sus Eq A Acc JPY1 735,5+0,05%+2,71%★★1,50%
abrdn Latin Amer Eq S Acc USD3 199,1-1,48%+7,22%★★1,92%
abrdn NA SmComs A Acc USD24,65+1,98%+15,26%★★★1,50%
abrdn Sel EM Bd A Acc USD40,18+0,36%+6,20%★★1,50%
abrdn Sel Euro HY Bd A Acc EUR23,47+0,20%+7,01%★★★1,25%
abrdn USD Crdt Sus Bd A Acc USD11,59+0,52%+5,80%★★0,80%
abrdn Wld Res Eq S USD Acc16,80-0,71%+5,12%★★★★1,92%
abrdn Wld Smllr Coms A Acc USD23,85-0,34%+10,96%★★★★1,50%
abrdnII- Euro Corp Sus Bd AAccHDG SEK92,22+0,70%+3,65%1,10%
abrdnII- Ttl Ret Crd A Acc HDG SEK103,42+0,67%+4,79%-1,00%
Acadian Emerg Mkts Eq II A USD Acc16,67+0,61%+9,71%★★★1,50%
Adrigo Small & Midcap L/S174,44+2,47%+2,48%-1,00%
AGCM Asia Dividend RC1 SEK130,37+0,59%+6,03%-1,15%
AGCM Asia Growth RC SEK203,38+0,31%+10,91%★★★1,85%
AGCM China Stars RC1 SEK140,62-0,01%+8,44%★★★★1,35%
Agenta Alternativa Investeringar A127,46-+1,42%★★★★0,24%
Agenta Alternativa Räntor124,58-+1,78%★★★0,24%
Agenta Globala Aktier401,41-+6,96%★★★★0,24%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
Agenta Räntor120,30-+1,91%★★★★★0,12%
Agenta Svenska Aktier452,95-+8,45%★★★★0,24%
Agenta Tillväxtmarknader229,54-+8,49%★★★★★0,24%
Aktia Capital B4,71+0,84%+10,67%★★1,83%
Aktia Corporate Bond+ B1,82+0,42%+5,94%★★★★0,65%
Aktia Emerging Market Bond+ B1,73+0,20%+5,85%★★★★★0,90%
Aktia Emerging Market LC Frontier Bd+ B1,29+1,38%+1,78%★★★★★1,49%
Aktia Emerging Market Local Ccy Bd B1,87+0,40%+5,07%★★★★1,13%
Aktia Eurooppa B0,45+1,13%+13,88%★★1,87%
Aktia Europe Small Cap B1,23+1,40%+17,18%1,99%
Aktia European High Yield Bond+ B0,99+0,87%+6,06%★★★0,80%
Aktia Nordic B2,98+1,14%+11,22%★★1,86%
Aktia Nordic Micro Cap B2,33-0,22%+6,39%★★★★★1,99%
Aktia Nordic Small Cap B4,36+0,45%+12,88%★★★1,99%
Aktie-Ansvar Avkastningsfond116,340,00%+1,12%★★★★★0,60%
Aktie-Ansvar Europa153,41-0,52%+13,19%1,40%
Aktie-Ansvar Räntestrategi103,16+0,09%+1,91%-0,80%
Aktie-Ansvar Saxxum Aktiv A147,62+0,16%+6,09%★★1,40%
Aktie-Ansvar Sverige A821,53-0,70%+10,16%★★★1,40%
Aktie-Ansvar Total116,56+0,32%+7,70%-1,40%
Aktiehuset Fond97,99-0,79%+16,20%-0,90%
Aktiespararna Direktavkastning A205,37-0,00%+12,78%★★★★★0,30%
Aktiespararna Småbolag Edge115,48-1,27%+12,86%-0,30%
Aktiespararna Topp Sverige Hållbar A26,49+0,29%+11,23%★★★0,30%
Aktiv Portföljförvaltning Balansera106,67+0,05%+6,23%-1,00%
Aktiv Portföljförvaltning Bygga109,13+0,95%+7,27%-1,00%
Aktiv Påverkan R2 - A104,52-0,06%+4,06%★★1,30%
Aktiv Påverkan R5 - A150,08+0,13%+9,97%★★★★1,45%
Alcur202,84-0,00%-1,00%
Alcur Grow B117,13-0,00%-1,60%
Alcur Select281,05-0,00%-1,00%
Alfred Berg Aktiv C (NOK)2 314,2+0,93%+0,65%★★★★★1,50%
Alfred Berg EUR IG Corp Bd Fd H N HEUR86,32+0,55%+5,55%-0,65%
Alfred Berg Gambak C (NOK)49 033+1,18%+0,05%★★★★★2,00%
Alfred Berg Glb Corp ESG Enh Ind DC HNOK99,37-0,18%+1,94%-0,20%
Alfred Berg Global C (NOK)683,25+1,24%+2,13%★★★1,00%
Alfred Berg Income B - C (HNOK)124,53+0,64%+0,10%-0,80%
Alfred Berg Lik Pluss Acc A - C (HNOK)102,90+0,33%-1,61%-0,40%
Alfred Berg Likviditet (NOK)84,13+0,33%-1,69%-0,10%
Alfred Berg Nord Likvid Pluss ACC (HNOK)103,81+0,34%-1,47%-0,40%
Alfred Berg Nordic Gambak C (NOK)176,93+1,67%+5,11%★★★★2,00%
Alfred Berg Nordic HY ACC C - C (HNOK)132,49+0,52%+0,30%★★★★0,80%
Alfred Berg Nordic HY ESG D - C (HNOK)106,68+0,56%-0,35%-1,00%
Alfred Berg Nordic IG ACC D - C (HNOK)110,79+0,44%-0,80%-0,00%
Alfred Berg Nordic IG Lg Du ACC C-C HNOK90,23-0,06%+1,21%-0,50%
Alfred Berg Nordic IG MD ACC C C (HNOK)99,35+0,26%-0,05%-0,50%
Alfred Berg Nordic SC ESG A - C (SEK)129,57+0,43%+6,74%-1,75%
Alfred Berg Norge C (NOK)1 364,2+1,04%+0,96%★★★★1,20%
Alfred Berg Obligasjon ACC A - C (HNOK)97,80+0,13%-0,70%-0,50%
Alfred Berg Obligasjon C (NOK)114,59+0,13%-0,69%★★★0,50%
Alfred Berg Optimal112,17+0,39%+5,57%-1,20%
Alfred Berg Sverige Gambak A - C (SEK)105,72+0,40%+9,80%-1,30%
Alfred Berg Teknologi D - C (NOK)120,47+0,13%+16,79%★★★★★1,50%
Alger American Asset Growth A US96,18-0,43%+11,61%★★1,75%
Alger Dynamic Opportunities A US16,05+1,08%+0,31%-1,75%
Alger Emerging Markets A US14,61-0,26%+7,95%★★1,75%
Alger Small Cap Focus A EUH15,91-1,00%+11,63%-1,75%
Allianz All China Equity AT USD11,89-1,09%+8,74%★★★★2,25%
Allianz Asian Small Cap Equity AT15 USD16,70-0,79%+12,55%★★★★1,60%
Allianz China A Opportunities AT USD5,93-0,93%+8,17%-2,25%
Allianz China A Shares AT USD12,95-0,82%+7,89%★★★★★2,25%
Allianz China Equity A USD61,48-1,76%+8,50%★★★2,25%
Allianz China Strategic Bond A USD6,16+0,75%+5,57%★★★★0,65%
Allianz Clean Planet AT USD11,96+0,40%+10,77%-1,90%
Allianz Climate Transition AT EUR133,81-0,30%+8,20%★★1,80%
Allianz Cyber Security AT USD Acc7,00-1,14%+12,23%-2,05%
Allianz Emerging Asia Equity A USD72,19-1,22%+9,56%★★★2,25%
Allianz Emerging Markets SRI Bd AT H2SEK870,47-0,83%+3,47%-1,45%
Allianz Euro High Yield Bond A EUR104,91+0,80%+6,58%★★★1,35%
Allianz Europe Equity Gr Sel AT EUR211,95-0,12%+15,43%★★1,80%
Allianz Europe Equity Growth AT EUR348,67-0,15%+15,38%★★1,80%
Allianz Europe Equity SRI A EUR151,25-0,21%+9,05%★★1,80%
Allianz Europe Small Cap Equity AT EUR288,26-0,72%+12,68%★★2,05%
Allianz European Equity Div AT EUR282,47-0,34%+7,45%★★1,50%
Allianz Flexi Asia Bond AT USD9,01+0,70%+6,00%1,50%
Allianz Food Security AT USD8,46+0,34%+6,77%-1,90%
Allianz GEM Equity High Div AT EUR126,53-0,32%+7,71%★★★★★2,25%
Allianz German Equity AT EUR190,54-0,16%+13,38%★★★1,80%
Allianz Global Artfcl Intlgc AT EUR198,45-0,38%+18,86%★★★2,05%
Allianz Global Equity Growth AT USD10,04-0,57%+15,95%★★1,80%
Allianz Global Equity Insights A EUR169,25+0,69%+8,40%★★★★★2,05%
Allianz Global High Yield A USD9,25+1,19%+6,10%★★★1,35%
Allianz Global Metals and Mining A EUR66,59-0,80%+10,57%★★★1,80%
Allianz Global Small Cap Equity AT USD16,06+0,59%+12,56%★★★2,05%
Allianz Global Sustainability A EUR38,95+0,20%+8,97%★★★★1,80%
Allianz Global Water AT EUR156,02+0,96%+8,44%★★★2,05%
Allianz Green Bond AT3 H2 SEK891,00-0,64%+3,28%-0,79%
Allianz Income and Growth AT USD21,67+0,66%+8,27%★★★★★1,50%
Allianz Japan Equity A USD22,39-0,68%+6,14%★★★1,80%
Allianz Little Dragons A2 EUR302,84-0,54%+8,37%★★2,25%
Allianz Pet and Animal Wlb AT EUR149,98+0,73%+11,12%-2,05%
Allianz Positive Change AT USD9,28+0,43%+6,09%-1,90%
Allianz Smart Energy AT USD16,00-0,95%+10,92%★★★1,90%
Allianz Strategic Bond AT H2-EUR98,22-0,92%+4,33%★★★★1,09%
Allianz Thailand Equity A EUR633,17-1,09%+5,19%★★★2,25%
Allianz US Equity Fund AT USD23,16+0,88%+10,31%★★1,80%
Allianz US High Yield AM USD5,72+0,88%+6,61%1,19%
Allspring (Lux) WW CHN A foc A SEK Acc2 155,1-0,23%+9,45%★★★★1,50%
Allspring (Lux) WW EM Eq A USD Acc107,86-0,14%+8,05%★★★1,70%
Allspring (Lux) WW EM Eq Inc AUSD Acc129,90+0,07%+8,00%★★★1,70%
Allspring (Lux) WW US ST HY Bd A USD A126,98+1,22%+2,96%★★★★1,00%
Allspring (Lux) WW USAllCpGr A USD Acc394,66-0,12%+12,61%★★★1,60%
Allspring (Lux) WW USLrgCpGr AUSD Acc325,34-1,41%+10,12%★★★1,50%
Alpcot Equities R114,62+0,62%+6,73%1,75%
Alpcot Fixed Income R119,31+0,72%+2,88%★★★★-
Alternative R2 - A106,58-0,05%+2,10%★★★1,30%
Alternative R5 - A132,97+0,14%+8,33%★★★1,45%
AMF Aktiefond Asien Stilla havet290,11-1,05%+9,21%★★★★0,40%
AMF Aktiefond Europa301,22-0,24%+9,83%★★★★0,40%
AMF Aktiefond Global296,97-0,15%+9,46%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Nordamerika487,97+0,21%+9,57%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Småbolag1 212,9-1,88%+11,02%★★★0,40%
AMF Aktiefond Sverige815,05-1,37%+9,21%★★0,40%
AMF Aktiefond Tillväxtmarknader116,54-1,65%+9,64%★★★0,40%
AMF Aktiefond Världen586,05-0,79%+9,25%★★★0,40%
AMF Balansfond360,64-0,70%+6,31%★★★★0,40%
AMF Företagsobligationsfond100,36-0,01%+1,47%★★★★0,10%
AMF Räntefond Kort111,32+0,01%+0,49%-0,10%
AMF Räntefond Lång142,02-0,25%+2,33%★★★★★0,10%
AMF Räntefond Mix109,89-0,36%+1,61%-0,10%
AMF Strategifond Global108,95-0,17%+8,92%-0,40%
Amundi Fds Cash USD A2 USD C111,66+1,45%+2,52%-0,07%
Amundi Fds China Equity A USD C16,85-0,20%+11,99%★★★1,80%
Amundi Fds EM Hrd Ccy Bd A2 EUR C83,97+0,14%+6,98%★★★1,30%
Amundi Fds Em Mkts Eq Foc A2 USD C123,43+0,85%+9,00%★★★★1,85%
Amundi Fds Emerging Wld Eq A USD C114,30+0,65%+8,43%★★★1,70%
Amundi Fds Equity Jpn Trgt A JPY C23 231-1,14%+3,25%★★1,80%
Amundi Fds Equity MENA A USD C195,59-1,37%-1,80%★★★1,70%
Amundi Fds Euro Govt Bd A EUR C116,34-0,06%+5,46%★★★0,80%
Amundi Fds Euro HY Bd A EUR C21,38+0,94%+6,33%★★1,20%
Amundi Fds Euroland Equity A EUR C10,29+1,24%+14,80%★★★1,50%
Amundi Fds Eurp Equity Cnsv A2 EUR C116,74+0,88%+8,54%-1,65%
Amundi Fds Glbl Eq Cnsrv A USD C204,27+0,89%+3,92%★★★★1,30%
Amundi Fds Glbl Eq Dyn Mlt Facs A USD C140,76+0,57%+7,68%★★★★0,70%
Amundi Fds Global Corp Bd A2U D90,53+0,99%+4,77%-1,00%
Amundi Fds Global Mlt-Asst A EUR C114,81+0,06%+7,59%★★★★1,50%
Amundi Fds Japan Eq Emggmt AE EUR C104,21-0,15%+4,70%★★1,40%
Amundi Fds Japan Equity Val A2 JPY C14 637-0,75%+3,66%★★1,50%
Amundi Fds Latin Amer Eq A USD C441,22-1,40%+4,06%★★★1,70%
Amundi Fds Mlt Asst Sust Fut A EUR C98,19+0,49%+5,78%★★★★1,20%
Amundi Fds Multi-Strat Gr A EUR C70,06-0,43%+5,96%★★★★1,15%
Amundi Fds Pio US Bond A2 EUR H C47,62+0,01%+5,68%-0,90%
Amundi Fds Pio US Eq Rsrch Val A USD C253,30+0,71%+10,74%★★1,50%
Amundi Fds Pio US S/T Bond A2 USD C7,03+1,52%+1,57%★★★0,90%
Amundi Fds Pioneer US Eq MdCp A$ C265,40+1,05%+9,68%★★1,70%
Amundi Fds Polen Cptl Glbl Gr A2 USD C15,77-0,07%+13,35%★★★1,80%
Amundi Fds SBI FM India Eq A USD C317,18+2,55%+0,74%★★★★1,70%
Amundi Fds Volatil Wld A USD C106,22+1,54%-2,60%-1,20%
Amundi IS MSCI Emerging Markets I13SK-C121,07+0,85%+9,31%★★★★0,06%
Amundi IS MSCI EMs SRI PAB AE C113,24+0,85%+8,61%★★★0,35%
Amundi IS MSCI Europe SRI PAB AE C146,36+1,23%+12,35%★★★★0,20%
Amundi IS MSCI USA SRI PAB AE C178,64+0,26%+10,38%★★★★★0,20%
Amundi IS MSCI World I13SK-C160,59+0,54%+9,21%★★★★0,07%
Amundi IS MSCI World SRI PAB AE C158,31+0,65%+10,69%★★★★0,20%
Ancoria Fastighet78,02-0,95%+15,22%-1,50%
Ancoria Indien282,32+2,14%-2,43%-1,50%
Ancoria Kina245,62+0,30%+11,02%-1,50%
Ancoria Sparfonden186,81+0,63%+6,89%-1,50%
Ancoria Thailand289,58+0,45%+5,02%-1,50%
Ancoria USA417,56+1,64%+14,53%-1,50%
Ancoria Utdelningsaktier Europa216,05-0,51%+13,47%-1,50%
Ancoria Utdelningsaktier Sverige338,28+0,04%+9,54%-1,50%
Ancoria/ Carnegie Småbolagsfond383,51+0,03%+11,74%-1,50%
Ancoria/Carnegie Corporate Bond130,39+0,10%+2,13%-0,35%
AP7 Aktiefond537,62+0,49%+10,48%★★★★0,12%
AP7 Räntefond107,62-0,16%+1,95%★★★0,05%
Arctic Aurora Biotech Select A SEK Acc1 006,3+0,45%+2,19%-2,00%
Arctic Aurora LifeScience A SEK1 390,5-0,26%-2,18%★★★2,00%
Arctic Nordic Corporate Bond Class A1 722,2-0,95%-0,85%★★★0,50%
Arctic Nordic Equities A SEK1 266,3+1,67%+7,01%★★1,50%
Arctic Norwegian Equities A2 372,4-1,31%-0,22%★★1,75%
Arctic Norwegian Value Creation A2 154,3-0,81%-0,20%★★★1,50%
Arctic Return Class L SEK hdg1 049,6+0,03%+0,56%-0,40%
Arden xFund135,15+0,70%+3,18%-1,50%
AstraZeneca Allemansfond3 274,5+0,30%+3,20%★★★★★0,90%
Atlant Edge6 069,8+0,44%+4,29%-1,00%
Atlant Future A928,31-0,78%+5,30%-1,50%
Atlant Green Tech Metals150,50-0,11%+14,47%-1,50%
Atlant Högräntefond1 010,5+0,26%+5,41%-1,00%
Atlant Multi-Strategy1 206,6+0,23%+3,44%-1,00%
Atlant Opportunity1 360,7+0,22%+2,47%-1,00%
Atlant Protect A973,02+0,43%-3,08%-1,00%
Atlant Sharp1 774,8+0,18%+7,83%-1,50%
Atlant Stability1 442,4+0,21%+2,31%-0,50%
AuAg Essential Metals A112,21-0,20%--1,40%
AuAg Precious Green A168,76-0,69%+11,92%-1,40%
AuAg Silver Bullet A124,13-2,64%+2,78%★★1,40%
Augmented Reality Fund A174,59-0,31%+27,57%★★★1,90%
Avanza 100338,13+0,46%+10,49%★★★0,49%
Avanza 50187,26+0,16%+6,05%★★★0,49%
Avanza 75252,40+0,23%+8,69%★★★0,49%
Avanza Auto 1110,01-0,26%+4,77%★★0,20%
Avanza Auto 2122,19-0,20%+6,10%★★★0,20%
Avanza Auto 3133,28-0,16%+7,67%★★★0,20%
Avanza Auto 4147,85-0,01%+8,73%★★★0,20%
Avanza Auto 5161,38+0,13%+9,69%★★★★0,20%
Avanza Auto 6176,20+0,32%+10,38%★★★0,20%
Avanza Disruptive Innovation by ARK Inv.108,34-1,92%--0,90%
Avanza Emerging Markets119,42+0,85%+9,29%★★★★0,15%
Avanza Europa126,52+1,22%+10,27%-0,10%
Avanza Fastighet by Norhammar72,77-4,36%+12,66%-1,00%
Avanza Global160,26+0,55%+9,20%★★★★0,05%
Avanza Småbolag by Skoglund115,75-1,20%+9,37%-0,60%
Avanza Sverige84,01-2,54%+12,00%-0,15%
Avanza USA158,89+0,27%+10,40%★★★★★0,10%
Avanza World Tech by TIN118,45-0,61%+13,01%-0,63%
Avanza Zero350,48-1,58%+10,57%★★★★0,00%
Avaron Emerging Europe D18,17+0,99%+9,43%★★★★2,00%
Aviva Investors Asian Eq Inc A USD Acc16,17-0,83%+9,07%★★1,50%
Aviva Investors EM Lcl Ccy Bd A EUR Acc13,90-0,49%+5,39%★★1,20%
Aviva Investors Em Mkts Bd B USD Acc11,55+0,32%+5,77%★★★1,20%
Aviva Investors Eurp Corp Bd B EUR Acc3,24-0,06%+5,66%★★0,90%
Aviva Investors Glbl Convert B USD Acc11,29+0,32%+6,44%★★★1,20%
Aviva Investors Glbl EM Mkts Cr A USDAcc10,05-1,01%+9,52%★★1,00%
Aviva Investors MltStratTrgtRet A € Acc10,86+0,76%+2,40%★★★★1,50%
Aviva Investors – UK Eq Uncons B GBPAcc6,81+0,18%+8,50%★★1,50%
AXA Framlington Biotech R USD Acc1,59+1,73%+5,97%★★★★★1,50%
AXA IM Eurobloc Equity A EUR Acc24,08+1,17%+13,62%★★★0,70%
AXA IM Global Equity QI B USD Acc25,78-0,20%+7,71%★★★1,35%
AXA IM Global Small Cap Eq QI B USD Acc45,48+0,25%+11,13%★★★1,50%
AXA IM Japan Equity B JPY Acc1 250,8-0,49%+6,10%★★1,35%
AXA IM Japan Small Cap Equity B JPY Acc2 590,1-0,28%+4,32%1,50%
AXA IM Pacific Ex-Jpn Eq QI B USD Acc47,57-0,96%+7,39%★★1,35%
AXA IM US Enhanced Index Eq QI A $ Acc53,74+0,41%+7,61%★★★★0,35%
AXA IM US Equity QI B USD Acc33,92+0,27%+7,21%★★★1,35%
AXA IM Wave Biotech A124,70+1,01%+5,06%★★★★1,75%
AXA IMAllCntryAPExJpnSmCpEq QI B USD Acc108,80+0,03%+6,96%★★★1,50%
AXA WF ACT Green Bds A Cap EUR89,65+0,25%+6,04%★★0,75%
AXA WF ACT Social Prog A CapUSD127,91+0,47%+7,42%★★1,50%
AXAIMFIIS US Short Dur HY F Cap USD166,54+1,18%+3,72%★★★1,00%
AXAWF Defensive Optimal Income F Cap EUR75,27+0,32%+3,46%★★★0,50%
AXAWF Europe Small Cap A Cap EUR170,51+0,81%+13,21%★★1,75%
AXAWF Eurp Rl Est Secs A Cap EUR211,22-1,20%+15,92%★★★★1,50%
AXAWF Fram UK A Cap EUR116,27+0,66%+7,89%★★★1,50%
AXAWF Global Conv A Cap EUR pf119,31+0,13%+6,26%★★1,20%
AXAWF Global Flexible Prpty A Cap USD126,89+0,77%+7,99%-1,40%
AXAWF Global Rl Est A Cap EUR162,69-0,30%+11,95%★★★1,75%
AXAWF Longevity Economy A Cap EUR331,48+1,02%+8,66%★★1,75%
AXAWF Robotech A Cap EUR190,29-0,27%+17,75%★★1,50%
AXAWF Sustainable Equity QI A Cap EUR167,29+0,70%+6,46%★★★★★0,45%
Baillie Gifford WW Japanese A SEK Acc113,31+1,62%+9,84%1,50%
Baillie Gifford WW Pstv Chg A USD Acc16,39+2,86%+13,33%★★★★★1,50%
Barings ASEAN Frontiers A USD Inc253,40+2,19%+8,67%★★★★★1,25%
Barings Asia Growth ClassA USD Inc115,05+1,37%+10,09%★★★★1,25%
Barings Eastern Europe A USD Inc46,41-21,39%-46,56%-1,50%
Barings Europa A USD Inc61,35+1,09%+11,12%★★★1,25%
Barings Global Emerging Mkts A Inc41,70+1,13%+10,79%★★★1,50%
Barings Global Leaders A USD Inc24,34+1,35%+7,78%★★★1,50%
Barings Global Resources A USD Inc23,82-0,73%+3,87%★★★1,50%
Barings Hong Kong China A USD Inc1 266,9+0,62%+11,23%★★★1,25%
Barings Latin America A USD Inc33,39-0,77%+5,65%★★★★★1,25%
Belfius Equities China C Cap13,17-1,13%+7,70%★★★1,60%
Belfius Equities Europe Conviction C Cap181,13+1,24%+11,16%★★1,50%
BGF Asia Pacific Equity Inc A2 USD18,40-0,59%+8,08%★★★1,50%
BGF Asian Dragon A246,87-0,92%+11,20%★★★★1,50%
BGF Asian Growth Leaders A2 USD20,02-1,11%+10,71%★★★★1,50%
BGF Asian Tiger Bond A2 USD37,54+0,73%+5,51%★★★1,00%
BGF China A217,76-1,85%+10,50%★★★1,50%
BGF China Impact A2 USD11,54-1,25%+11,33%★★★★1,50%
BGF Circular Economy A212,16+0,17%+9,93%★★1,50%
BGF Continental Eurp Flex A238,71+0,31%+15,62%★★★★1,50%
BGF Emerging Europe A253,60---1,75%
BGF Emerging Markets A237,09-1,36%+9,03%★★★1,50%
BGF Emerging Markets Bond A216,99+0,64%+6,16%★★★1,25%
BGF Emerging Markets Corp Bd A2 USD12,54+1,00%+4,81%★★★1,50%
BGF Emerging Markets Eq Inc A215,91-1,38%+8,52%★★★★1,50%
BGF ESG Multi-Asset A2 EUR18,32-0,21%+6,85%★★★★★1,20%
BGF Euro Bond A225,72-0,39%+5,32%★★★0,75%
BGF Euro Corporate Bond A215,43-0,29%+5,83%★★★0,80%
BGF Euro Short Duration Bond A2 EUR14,93+0,09%+3,65%★★★0,75%
BGF Euro-Markets A238,64-0,49%+14,84%★★★1,50%
BGF European A2166,65+0,01%+14,48%★★★1,50%
BGF European Equity Income A224,19+0,19%+9,31%★★★★★1,50%
BGF European Focus A233,51+0,23%+14,46%★★★1,50%
BGF European Special Situations A257,41+0,32%+14,50%★★★1,50%
BGF European Value A285,52+0,08%+8,84%★★★★1,50%
BGF FinTech A211,13-0,47%+15,93%1,50%
BGF Fixed Income Global Opps A2 SEK Hdg98,56-0,52%+1,55%-1,00%
BGF Future of Transport A215,15-0,18%+17,57%★★★★★1,50%
BGF Global Allocation A267,65+0,21%+6,51%★★★★1,50%
BGF Global Dynamic Equity A227,63+0,17%+9,12%★★★1,50%
BGF Global Equity Income A220,84+0,44%+8,87%★★★1,50%
BGF Global Government Bond A2 USD28,21+0,62%+4,38%★★★0,75%
BGF Global High Yield Bond A2 EUR Hedged16,29-0,20%+6,93%★★★1,25%
BGF Global Long-Horizon Equity A285,52+0,29%+9,74%★★★★1,50%
BGF India A244,02-0,14%+0,80%★★1,50%
BGF Japan Flexible Equity A214,87+0,59%+7,09%★★★1,50%
BGF Japan Small & MidCap Opps A261,70+0,35%+2,44%★★★1,50%
BGF Latin American A259,48-1,91%+4,29%★★★1,75%
BGF Multi-Theme Equity A2 Acc12,49+0,12%+9,42%-1,25%
BGF Natural Resources Gr & Inc A2 USD13,53-0,58%+4,29%★★★★★1,50%
BGF Next Generation Technology A2151,78-1,34%+16,21%★★1,50%
BGF Sustainable EM Lcl Ccy Bd A2 USD9,36-0,30%+6,17%★★★1,00%
BGF Sustainable Energy A216,52+0,55%+10,83%★★★★1,65%
BGF Swiss Small & MidCap Opps A2 CHF615,82+0,61%+10,84%★★★★1,50%
BGF Systmtc Sust Glb SmallCap A2136,59+0,21%+12,20%★★★★1,50%
BGF United Kingdom A2118,27-0,01%+9,43%★★1,50%
BGF US Basic Value A2112,96+0,45%+6,66%★★1,50%
BGF US Dollar Bond A231,94+0,68%+5,00%★★★0,85%
BGF US Dollar High Yield Bd A2 USD36,15+0,90%+6,60%★★★1,25%
BGF US Dollar Short Duration Bd A2 USD13,53+1,11%+2,81%★★★0,75%
BGF US Flexible Equity A252,87+0,32%+10,36%★★★1,50%
BGF US Government Mortgage Impact A2 USD18,24+0,47%+4,32%★★★0,75%
BGF US Growth A228,18-0,22%+16,81%★★1,50%
BGF US Mid-Cap Value A2333,17+0,30%+9,76%★★★★1,50%
BGF World Energy A222,76-0,69%+0,47%★★★1,75%
BGF World Financials A236,19+0,27%+14,86%★★★1,50%
BGF World Gold A234,07-0,49%+8,50%★★★1,75%
BGF World Healthscience A262,52+1,31%+0,12%★★★★★1,50%
BGF World Mining A268,09-1,61%+9,33%★★★1,75%
BGF World Real Estate Securities A2 USD15,02-0,06%+11,23%★★★1,50%
BGF World Technology A255,61-0,17%+18,31%★★★★1,50%
BI SICAV Emerg Mkt Corp Debt R165,00+0,68%+5,61%★★★★1,25%
BL- Global Bond Opportunities B EUR Acc89,30+0,57%+4,22%★★0,60%
BL-American Small & Mid Caps B234,87+0,42%+9,77%★★★★★1,25%
BL-Bond Dollar B USD89,09+0,71%+2,68%★★★0,60%
BL-Bond Emerging Markets Euro B EUR95,78+0,68%+4,54%0,60%
BL-Bond Euro B EUR88,05+0,07%+4,70%★★0,60%
BL-Corporate Bond Opps B EUR Acc83,61+0,39%+5,07%0,60%
BL-Emerging Markets B EUR172,08+0,63%+6,66%★★★★1,25%
BL-Equities America B USD94,12+0,47%+6,86%★★★1,25%
BL-Equities Asia B USD110,06+0,95%+9,37%★★1,25%
BL-Equities Dividend B EUR237,11+0,88%+6,39%★★★1,25%
BL-Equities Europe B EUR104,55+1,75%+10,06%★★★1,25%
BL-Equities Japan B JPY23 355+0,08%+5,24%★★★★1,25%
BL-European Family Businesses B EUR136,68+1,68%+15,24%1,25%
BL-European Small & Mid Caps B207,59+1,10%+13,78%★★★1,25%
BL-Global 30 B EUR97,53+0,17%+3,13%★★★★1,25%
BL-Global 50 B EUR99,96+0,28%+3,55%★★★★1,25%
BL-Global 75 B EUR98,72+0,45%+3,54%★★★★1,25%
BL-Global Equities B EUR104,20+0,58%+8,08%★★1,25%
BL-Global Flexible EUR B199,81+0,52%+5,36%★★★★1,25%
BL-Global Flexible USD B169,50+0,96%+4,85%★★★★1,25%
BL-Sustainable Horizon B EUR101,68+1,18%+6,89%★★1,25%
BlackRock Global Impact A USD Acc127,29+0,58%+8,52%-0,00%
BlackRock Sustainable FxIncStrats A2 EUR123,88-0,19%+4,23%★★★★1,00%
BlackRock Sysmc Glb L/S Eq Fd A2 SEK H944,76-0,12%+1,78%-1,80%
BlueBay Emerg Mkt Lcl Ccy Bd G USD80,69+0,11%+6,37%1,20%
BlueBay Emerg Mkt Uncons Bd ER SEK H851,51-1,44%+4,26%-1,25%
BNP Paribas Aqua C C200,01+0,69%+12,93%★★★1,75%
BNP Paribas Brazil Equity C C847,90-2,22%+2,00%★★1,75%
BNP Paribas China Eq Cl C4 928,2+0,48%+11,83%★★★1,75%
BNP Paribas Climate Impact Cl C264,39+0,43%+12,02%★★★2,20%
BNP Paribas Consumer Innovtr Cl C287,33-0,08%+18,02%★★★★1,50%
BNP Paribas Disrpt Tech Cl C1 779,0-0,01%+16,79%★★★★★1,50%
BNP Paribas Em Bd Cl C410,03+0,73%+6,92%★★1,25%
BNP Paribas Em Bd Opps Cl RH Eur C56,21-0,35%+7,77%1,50%
BNP Paribas Emerging Eq Cl C USD551,09+1,19%+9,92%1,75%
BNP Paribas Energy Transition - C C844,06-1,89%+20,91%1,50%
BNP Paribas Enhanced Bond 6M C C107,11+0,78%+3,11%★★★0,25%
BNP Paribas Env Abs Rtn Th Eq EAR Cl C919,01-1,53%+16,50%--
BNP Paribas Euro Bond C C192,78+0,11%+5,40%★★0,75%
BNP Paribas Euro Corporate Bd C C173,23+0,47%+5,82%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Equity C C685,55+1,51%+14,74%★★★★1,50%
BNP Paribas Euro Government Bd C C354,35-0,01%+5,18%★★★0,70%
BNP Paribas Euro Infl-Lnkd Bd C Cap143,61-0,14%+5,32%★★0,65%
BNP Paribas Euro Medium Term Bd C C168,63+0,48%+4,16%★★★0,50%
BNP Paribas Euro Money Market C Cap205,40+0,75%+2,50%-0,20%
BNP Paribas Euro S/T Corp Bd Opp C C117,76+1,02%+3,52%★★0,85%
BNP Paribas Europe Convertible C Cap141,35+0,76%+7,02%★★1,20%
BNP Paribas Europe Emerging Eq C C661,11-24,02%-45,92%-1,75%
BNP Paribas Europe Eq C C281,60+1,61%+11,92%★★★1,50%
BNP Paribas Europe Growth C C61,36+1,69%+13,78%★★1,50%
BNP Paribas Europe Sm Cp Cnvrt Cl C178,95+1,06%+5,91%★★★★★1,20%
BNP Paribas Europe Small Cap Cl C2 786,6+0,81%+11,89%★★1,75%
BNP Paribas Fds Ecsystm Rstn Cl EUR Cap56,95-1,99%+19,90%-1,50%
BNP Paribas Fds Sust Glb Eq Cl Cap134,21+0,75%+7,86%★★1,50%
BNP Paribas Glb Infl-Lnkd Bd Cl Cap139,15-0,13%+4,72%★★★0,75%
BNP Paribas Global Bond Opps Cl C92,80+0,77%+4,98%★★★0,75%
BNP Paribas Global Envir Cl C285,38+0,62%+10,78%★★★1,75%
BNP Paribas Green Tigers Cl EUR Cap264,34+0,82%+11,07%★★1,75%
BNP Paribas Health Cr Innovtr Cl Cap17 174+1,39%+0,82%★★★★1,50%
BNP Paribas India Eq Cl Cap1 656,5+2,81%+0,56%★★★1,75%
BNP Paribas InstiCash GBP 1D LVNAV Cl D1,00+0,61%+2,12%-0,20%
BNP Paribas Japan Eq Cl Cap6 420,0-0,69%+5,12%★★1,50%
BNP Paribas Japan Sm Cp Cl C14 112-0,16%+5,08%★★★★1,75%
BNP Paribas Latin America Eq Cl C488,65-1,23%+6,58%★★1,75%
BNP Paribas Local Em Bd Cl C114,53+0,32%+5,06%1,40%
BNP Paribas Nordic Small Cap Cl C466,91+0,50%+7,21%★★★1,75%
BNP Paribas Seasons Classic C137,49+0,86%+12,51%-1,00%
BNP Paribas Smart Food Cl Cap130,02+0,52%+5,50%★★★1,75%
BNP Paribas Sst Asia ExJpn Eq C Eur C705,91+1,47%+10,24%★★1,50%
BNP Paribas Sst Glb Lw Vol Eq Cl Cap1 180,7+0,85%+7,06%★★★1,50%
BNP Paribas Sust Euro Corp Bd Cl C26,57+0,56%+5,27%★★0,75%
BNP Paribas Sust Eurp Div C C106,28+1,25%+9,56%★★1,50%
BNP Paribas Sust Glb Corp Bond Classic R164,95+0,98%+4,34%★★0,75%
BNP Paribas Target Risk Balanced Cl R242,85+0,66%+6,31%★★1,10%
BNP Paribas Turkey Equity Classic R195,37+7,41%-5,87%★★★1,75%
BNP Paribas US Growth Classic C132,67+0,08%+12,52%★★★1,50%
BNP Paribas US High Yield Bond Cl R263,40+0,91%+4,86%★★1,20%
BNP Paribas US Mid Cap Classic R310,83+0,41%+10,69%★★1,75%
BNP Paribas US Small Cap Classic R331,44+0,60%+12,66%★★★1,75%
BNP Paribas USD Money Market Classic C223,89+1,53%+1,00%-0,20%
BNP Paribas USD Short Duration Bond Cl C466,49+1,48%+0,98%★★★0,50%
BNPP Sust US Mlt-Fac Eq Cl Acc177,76+0,87%+5,50%★★★1,05%
BNPP Sust US Value Mlt-Fac Eq Cl R1 740,1+0,96%+4,90%★★★-
BNY Mellon Jpn Sm Cp Eq Foc EUR A Acc1,18+1,56%+2,55%★★★★2,00%
Brobacke Global Allokering A92,79-0,94%+2,41%-1,40%
Brown Advisory US Equity Growth $ A40,96-0,95%+12,32%★★1,50%
Brown Advisory US Flexible Eq A USD Dis11,75+0,03%+3,94%-0,50%
Brown Advisory US SmlrComs Dollar A Acc33,71+0,62%+9,46%★★★★1,50%
Brown Advisory US Sust Gr USD A Inc19,73-0,89%+13,37%★★★★★1,50%
Brummer & Partners Multi-Strategy Utd955,62-+7,05%-0,00%
Brummer Multi-Strategy2 898,3-+7,05%-0,00%
Brummer Multi-Strategy 2xL2 240,3-+12,17%-0,00%
Brummer Multi-Strategy Euro259,00-+14,76%-0,00%
BSF Americas Div Eq Abs Ret A2 SEK H131,91+0,43%+0,20%-1,50%
BSF Dynamic Diversified Growth A2 SEK H124,66-0,01%+3,54%★★1,25%
BSF ESG Euro Corporate Bond A2 SEK H875,88-0,38%+3,10%-0,80%
BSF Global Absolute Return Bond A2 SEK H995,73-0,84%+0,31%-1,00%
BSF Managed Index Port Growth A2 EUR137,26-0,33%+7,64%★★★1,00%
BSF Systematic ESG World Equity A2 USD185,99+0,49%+10,05%★★★★0,80%
Bulder 20102,24-0,75%+0,28%-0,60%
Bulder 50104,46-0,03%+3,13%-0,90%
C WorldWide Asia 1A1 970,0-1,38%+10,02%★★★1,80%
C Worldwide Centuria Global Equities 1A86,85-0,11%+11,18%-1,60%
C WorldWide Emerging Markets 1A395,93-1,35%+9,26%★★★1,90%
C WorldWide Global Equities 1A1 880,4-0,17%+9,14%★★★1,60%
C WorldWide Global Equities Ethical 1A339,64-0,19%+9,91%★★★★1,60%
C WorldWide Healthcare Select 1A1 606,5+0,39%+6,18%★★1,70%
C WorldWide India 1A160,39+0,58%+0,18%-1,80%
C WorldWide Nordic 1A2 244,1-0,38%+7,58%★★★1,60%
C WorldWide Stable Equities 1A455,68+0,18%+7,04%★★★★★1,60%
C WorldWide Sweden 1A340,42-0,91%+9,25%★★1,20%
C Worldwide Sweden Small Cap 1A633,56-1,44%+14,08%★★★1,60%
Calgus313,16-+6,45%★★★★1,00%
Calix Aktier103,51+0,46%+9,30%-0,60%
Calix Alternativa100,52-0,76%+4,55%-0,60%
Calix Räntor92,41-0,23%+2,90%-0,60%
Candriam Bds Crdt Opps C EUR Cap197,27+0,62%+3,74%★★★★1,00%
Candriam Bds Em Mkts C USD Cap2 344,6+0,81%+5,18%★★★1,00%
Candriam Bds Euro C EUR Cap1 042,6+0,19%+5,54%★★★0,60%
Candriam Bds Euro Corporate C EUR Cap7 038,7+0,69%+6,14%★★★0,60%
Candriam Bds Euro Government C EUR Cap2 080,5-0,04%+5,53%★★★0,60%
Candriam Bds Euro High Yld C EUR Cap1 204,5+0,82%+6,57%★★★★★1,00%
Candriam Bds Euro Long Term C EUR Cap7 230,4-0,59%+7,94%★★★★0,60%
Candriam Bds Euro Short Term C EUR Cap1 998,9+0,84%+3,15%★★★0,40%
Candriam Bds Glb Infl Shrt Dur C EUR Cap140,00+0,44%+2,68%★★★★0,60%
Candriam Bds Global Government C EUR Cap132,31+0,28%+3,33%★★★0,60%
Candriam Bds Global Hi Yld C EUR Cap243,91+0,38%+6,34%★★★★★1,00%
Candriam Bds International C EUR Cap895,88+0,33%+4,88%★★0,60%
Candriam Bds Total Ret C EUR Cap133,65+0,69%+4,24%★★★0,75%
Candriam Bonds Euro Divers C EUR Cap931,37+0,52%+4,95%★★★0,60%
Candriam Eqs L Australia C AUD Cap1 978,8-0,56%+11,22%★★★★1,50%
Candriam Eqs L Biotech C USD Cap791,44+1,24%+3,10%★★★★1,50%
Candriam Eqs L Em Mkts C EUR Cap886,47-1,11%+8,45%★★★1,60%
Candriam Eqs L Eurp Innovt C EUR Cap3 017,5+1,44%+12,07%★★★★1,50%
Candriam Eqs L Eurp Optm Qual LOCKEURCap142,28+1,16%+3,75%★★★★1,50%
Candriam Money Market Euro C Acc509,02+0,75%+2,47%-0,50%
Candriam Sst Eq Euro C Acc €27,24+1,23%+11,16%★★★★1,50%
Candriam Sst Eq World C € Acc30,10+0,75%+10,01%★★★1,50%
Candriam Sustainable Eq US C USD Acc47,77+0,92%+7,88%-1,40%
Caprifol Nordiska Fonden698,35-+10,40%★★★1,00%
Captor Aster Global Credit A253,59-0,76%+6,93%-0,60%
Captor Aster Global Credit Short-Term A309,58-0,10%+1,24%-0,40%
Captor Aster Global High Yield A312,76-0,64%+5,75%-0,60%
Captor Dahlia Green Bond B180,80-0,30%+3,22%★★0,40%
Captor Iris Bond A245,87-0,59%+5,33%0,50%
Captor Scilla Global Equity B245,82+0,40%+2,84%★★0,75%
Captor Scilla Nordic Equity B276,52-0,51%-9,40%-0,75%
Carlsson Norén Macro Fund129,56+0,01%+1,70%-1,00%
Carlsson Norén Yield Opportunity A110,19-+3,80%-1,00%
Carmignac Emergents A EUR Acc1 144,0-0,10%+11,33%★★★★1,50%
Carmignac Investissement A EUR Acc1 564,3+0,83%+9,17%★★1,50%
Carmignac Patrimoine A EUR Acc657,50+0,07%+4,56%★★★1,50%
Carmignac Pf Climate Transitn A EUR Acc304,43+0,33%+9,03%-1,50%
Carmignac Pf Emerg Discv A EUR Acc1 538,7+0,31%+5,36%★★2,00%
Carmignac Pf Emerg Patrim A EUR Acc135,04+0,03%+9,54%★★★★1,50%
Carmignac Pf Flexible Bond A EUR Acc1 241,6+0,39%+6,02%★★★★1,00%
Carmignac Pf Global Bond A EUR Acc1 485,0+0,18%+4,85%★★★★1,00%
Carmignac Pf Grande Europe A EUR Acc293,81+1,64%+13,10%★★★1,50%
Carmignac Sécurité AW EUR Acc1 742,6+0,81%+4,03%★★★★0,80%
Carnegie All Cap A254,00-1,06%+8,84%★★★★★1,35%
Carnegie Asia A231,86-1,38%+7,91%1,90%
Carnegie Corporate Bond 3 SEK Cap425,23+0,08%+2,36%★★0,95%
Carnegie Credit Edge A97,62+0,74%+6,91%★★1,00%
Carnegie Fastighetsfond Norden A500,08-5,01%+11,52%-1,60%
Carnegie Global Quality Companies A207,80+0,10%+8,17%★★★★1,40%
Carnegie Global Quality Small Cap A108,68-0,52%+12,56%-1,45%
Carnegie High Yield 3 SEK Cap Perf97,90+0,12%+2,04%-0,75%
Carnegie High Yield Select 3 SEK Cap127,68+0,12%+2,08%★★★★★0,85%
Carnegie Indienfond A712,23+0,07%+0,21%★★★2,20%
Carnegie Investment Grade A1 173,9+0,01%+0,87%★★★★0,50%
Carnegie Likviditetsfond A1 220,2+0,03%+0,50%-0,30%
Carnegie Listed Infrastructure A107,62-0,39%+6,70%-1,40%
Carnegie Listed Private Equity A525,47-0,99%+12,72%★★★★1,50%
Carnegie Micro Cap232,46-1,09%+9,66%★★★★2,00%
Carnegie Multi A121,33+0,26%+4,41%★★★1,40%
Carnegie Obligationsfond A940,47-0,37%+2,86%★★★0,50%
Carnegie Rysslandsfond A12,70-75,19%-86,53%-2,50%
Carnegie Småbolagsfond A462,41-1,27%+10,49%★★★1,60%
Carnegie SPAR Balanserad A102,78-0,04%+5,41%-1,60%
Carnegie SPAR Global A106,45-0,11%+8,00%-1,60%
Carnegie Spin-Off A39,52-1,09%+12,57%★★1,00%
Carnegie Strategifond A1 913,3-0,56%+6,38%★★★★★1,50%
Carnegie Strategy 3 SEK Cap7 741,5-0,56%+6,35%★★★★★1,25%
Carnegie Sverigefond A4 008,5-0,87%+8,28%★★★★1,40%
Carnegie Total 3 SEK Cap148,31+0,33%+6,07%★★★1,60%
Carnegie Total Plus 3 SEK Cap129,05+0,33%+7,40%1,60%
Carnegie Vega A131,74--0,65%-1,50%
Case All Star156,25-0,54%+7,68%★★★★0,50%
Case Fair Play166,21+0,14%+3,48%-0,95%
Case Hållbar Select609,66-0,35%+6,07%★★1,50%
Case Hållbar Sverige Index A657,39-0,92%+9,77%★★★0,60%
Case Räntefond Investment Grade129,12+0,05%+1,57%★★★0,70%
Case Safe Play A140,17+0,04%+3,63%★★★0,85%
Case Småbolagsfond706,67-0,49%+5,97%1,50%
Catella Fastighetsfond Systematisk A104,63-2,06%+19,06%-1,00%
Catella Nordic Corporate Bond Flex R133,12+0,05%+2,22%★★★0,50%
CB European Quality Fund A151,16+1,33%+11,87%★★★1,50%
CB Save Earth Fund RC27,41+0,97%+9,79%★★★★1,00%
CC Japan Income & Growth USD Inc15,65+1,54%+5,65%-0,90%
Celina Balanserad199,96+0,04%+5,77%★★★1,75%
Celina Credit Opportunity125,77+0,10%+2,80%★★★★★0,95%
Celina Hedgefond A185,46+0,06%+1,46%-1,00%
Charlottes Fond17,05--12,42%-0,27%
Chelonia Market Neutral A101,16--1,21%-1,00%
ChinaAMC China Opportunities A USD17,28-0,96%+11,96%★★★1,80%
Cicero Avkastningsfond A122,39+0,01%+1,29%★★★★0,50%
Cicero Global A225,09-0,14%+9,40%★★★★★1,35%
Cicero Hållbar Mix A160,48+0,23%+6,35%★★★★1,75%
Cicero Nordic Corporate Bond A119,31+0,07%+2,24%★★★★0,90%
Cicero Offensiv Hållbar A265,20+0,25%+9,73%★★★1,60%
Cicero Sverige A143,34+0,36%+11,95%★★1,40%
Cicero Yield A145,26+0,52%+6,02%★★★★1,30%
Cicero-Optimum US ESG Fixed Income A98,65+0,46%+7,49%-0,70%
Cicero-Optimum US ESG Sector Fund A115,69+1,21%+7,70%-0,90%
Cliens Företagsobligationer A954,63-0,13%+1,95%★★★0,75%
Cliens Global Småbolag A887,20+1,29%+13,49%-1,35%
Cliens Micro Cap A1 294,4-0,52%+9,25%-1,40%
Cliens Mixfond B3 268,4-0,89%+7,22%★★★★0,95%
Cliens Räntefond Kort108,42+0,03%+0,66%★★★★0,20%
Cliens Småbolag A3 027,5-1,75%+13,67%★★★★★1,35%
Cliens Sverige B5 671,7-1,56%+10,24%★★★★★1,50%
Cliens Sverige Fokus A344,33-2,01%+11,77%★★★1,35%
Coeli Absolute European Equity R SEK124,92-0,25%+7,29%-1,50%
Coeli Balanserad R SEK199,72-0,61%+9,88%1,75%
Coeli Frontier Markets R SEK167,74+1,06%+4,23%★★2,50%
Coeli Global Select I SEK301,28-0,03%+14,09%★★★★0,70%
Coeli Global Small Cap Select R SEK100,93-0,03%+13,63%-1,40%
Coeli Mix R SEK32,12+0,90%+9,40%★★★1,75%
Coeli Nordisk Företagsobligation R SEK112,39+0,03%+2,98%★★★1,00%
COELI SICAV I Frontier Mkt Fxd Inc R SEK82,04-0,34%+7,00%-1,50%
Coeli Total I SEK181,85+0,55%+11,14%★★★1,60%
Comgest Growth China EUR Acc73,26-1,10%+12,75%★★★1,50%
Comgest Growth Emerging Mkts USD Acc33,27-0,37%+11,04%★★1,50%
Comgest Growth Europe Plus EUR Acc14,50+2,85%+13,52%-1,50%
Comgest Growth Japan JPY Acc1 563,0+0,11%+8,31%★★★★1,50%
Consensus Global Select A139,97-+10,27%★★1,35%
Consensus Lighthouse Asset A104,37-+3,05%1,00%
Consensus Småbolag A229,45+0,02%+9,98%★★★1,00%
Consensus Sverige Select A171,41-0,52%+7,00%★★★★1,35%
Contrarian 65 - A192,61+0,11%+8,52%-1,75%
CPR Invest Food For Gens A EUR Acc132,52+0,93%+5,33%★★★1,50%
CPR Invest Glbl Dsrpt Opp A EUR Acc1 477,9-0,50%+12,65%★★2,00%
CPR Invest Global Gold Mines A EUR Acc80,90-2,68%+6,68%★★★1,70%
CPR Invest Global Lifestyles A USD Acc94,49+1,08%+11,94%★★★1,70%
CPR Invest Global Resources A USD Acc139,77-0,39%+7,27%★★★★1,70%
CPR Silver Age P2 446,2+1,31%+8,38%★★1,50%
CS (Lux) Asia Corporate Bond B USD110,70+1,71%+5,32%★★1,10%
CS (Lux) European Div Plus Eq B EUR20,82+1,04%+6,02%★★★1,60%
CS (Lux) European Entrepreneur Eq B4 059,1+1,11%+14,46%-1,60%
CS (Lux) Global Bal Convert Bd B USD166,15+0,82%+6,55%★★★1,20%
CS (Lux) Global Div Plus Eq B USD21,71+0,96%+3,32%★★★1,60%
CS (Lux) Global Prpty Ttl Rt Eq BH EUR19,24-0,44%+10,15%-1,60%
CS (Lux) Global Value Equity B EUR13,77+0,24%+8,53%★★1,60%
CS (Lux) High Yield USD Bond B USD317,19+1,13%+5,30%★★1,20%
CS (Lux) Japan Value Equity B JPY2 572,0+0,96%+4,23%★★★1,60%
CS (Lux) Security Equity B USD39,41-0,06%+11,95%★★★★★1,60%
CS (Lux) Small and Mid Cap Germany Eq B3 240,7+0,78%+21,39%★★★★1,60%
CT (Lux) Diversified Gr A Inc EUR10,56+0,08%+5,19%★★2,00%
CT (Lux) European Growth & Inc A IncEUR22,98+1,14%+11,05%★★★★1,50%
CT (Lux) European Smaller Coms A Inc EUR28,79+0,61%+10,64%★★1,50%
CT (Lux) Global Convert Bd A Inc EUR20,27+0,70%+7,33%★★1,00%
CT (Lux) Global Smaller Coms Eq A AccUSD20,07+0,32%+11,01%★★★1,50%
CT (Lux) Rspnb Glb Em Mkts Eq A Inc USD25,98+1,52%+10,05%★★★1,50%
CT (Lux) Rspnb Global Equity A Inc EUR29,32+0,88%+9,83%★★★★1,50%
CT (Lux) SDG Engmnt Glbl Eq A USD Acc13,49+0,55%+10,47%★★★★1,50%
CT (Lux) Sust Mul Ast Inc A Acc SEKH108,22-0,51%+2,49%★★★1,25%
CT (Lux) Sust Opps Eurp Eq A Inc EUR24,98+1,03%+10,25%★★★1,25%
CT (Lux) US Smaller Companies A Inc USD260,76+0,99%+13,83%★★1,50%
CT China Opportunities Rtl Acc GBP4,08-1,33%+7,88%★★★1,50%
CT European Real Estate Scs A Acc EUR24,58+5,87%+18,40%★★★★★1,50%
CT Glbl EmMkts Gr and Inc W USD Acc11,31-0,73%+8,16%★★1,50%
CT Pan Eurpean Focus Rtl Acc GBP4,77-0,02%+13,94%★★★★1,50%
CT Real Estate Eq Mkt Netrl A Acc SEK101,60+0,07%+0,56%-1,75%
CT Responsible Asian Eq W USD Acc14,47-1,02%+7,54%★★★1,50%
Danske Invest Aktiv Förmögenhetsförv SA3 681,4-0,18%+6,62%★★1,10%
Danske Invest China A820,95-1,19%+8,21%★★★1,60%
Danske Invest China K3,58-1,39%+6,11%★★★2,00%
Danske Invest Danish Mortgage Bd A SEK h131,60-0,11%+2,56%-0,80%
Danske Invest Denmark Focus A2 382,1+0,93%+6,77%★★1,50%
Danske Invest Emerging & Fron Mkts A SEK166,85-0,33%+8,65%1,70%
Danske Invest Eur Corp Sust Bond A SEK h93,51-0,31%+3,69%0,80%
Danske Invest Euro HY Obl. Akk SEK h135,09+1,54%+5,32%★★0,95%
Danske Invest Euro IG Corp Bd A SEKH149,51-0,29%+3,89%★★0,80%
Danske Invest Eurooppa Osake K0,53-0,11%+8,32%★★★★★1,35%
Danske Invest Europa Dividend78,36-0,19%+4,64%★★★★1,75%
Danske Invest Europe High Dividend A409,10+0,94%+5,27%★★★★1,60%
Danske Invest Europe Small Cap A945,72+1,21%+8,17%★★★1,60%
Danske Invest European Bond A d109,90-0,01%+5,52%★★★0,80%
Danske Invest Global Ansvar Ptf 20 SEK97,36-0,44%+4,10%-0,78%
Danske Invest Global Ansvar Ptf 35 SEK97,69-0,51%+4,66%-0,93%
Danske Invest Global Ansvar Ptf 50 SEK98,12-0,43%+5,35%-1,08%
Danske Invest Global Ansvar Ptf 65 SEK98,38-0,37%+5,81%-1,23%
Danske Invest Global Ansvar Ptf 80 SEK99,07-0,25%+6,71%-1,38%
Danske Invest Global EM Small Cap A443,87+0,45%+7,99%★★1,70%
Danske Invest Global Emerging Market SEK175,79-1,98%+8,71%★★1,50%
Danske Invest Global Index Restricted SA268,84+0,55%+10,00%★★★★0,40%
Danske Invest Global Index SA2 737,0+0,54%+9,16%★★★★0,34%
Danske Invest Global Sust Future A362,53+0,62%+7,70%★★★1,60%
Danske Invest Globala HY Obl SEK h124,97-0,37%+4,84%-1,05%
Danske Invest Globala Realräntor SEK h124,90-1,22%+2,28%-0,50%
Danske Invest GloblEmergingMarkts A861,46-0,85%+9,98%★★1,70%
Danske Invest Horisont Aktie SA402,28+0,45%+9,64%★★1,43%
Danske Invest Horisont Balanserad SA d262,40+0,27%+6,38%★★★1,03%
Danske Invest Horisont Försiktig SA196,88+0,19%+4,69%★★★★0,83%
Danske Invest Horisont Offensiv SA224,98+0,42%+7,92%★★1,23%
Danske Invest Horisont Pension 2030 SEK196,76-0,02%+6,13%★★★1,26%
Danske Invest Horisont Pension 2040 SEK213,81+0,10%+7,66%★★★1,26%
Danske Invest Horisont Pension Basis SEK155,75-0,13%+4,36%-1,06%
Danske Invest Horisont Ränta SA111,83+0,19%+2,74%★★0,53%
Danske Invest India A934,18+1,28%+0,44%★★★1,70%
Danske Invest Japan A365,65+0,50%+5,68%★★★★1,50%
Danske Invest Japani Osake K0,21+2,89%+6,43%★★★1,50%
Danske Invest Nordiska Företagsobl SEK h112,61-0,07%+2,53%★★★0,68%
Danske Invest SICAV Europe A21,58+0,64%+8,48%★★★★1,50%
Danske Invest Suomi Osake K0,81-0,15%+7,43%★★1,40%
Danske Invest Sverige Beta SA342,71-0,09%+12,25%★★★0,22%
Danske Invest Sverige Kort Ränta SA1 183,7+0,01%+0,80%★★★★★0,16%
Danske Invest Sverige Ränta SA1 066,2-0,25%+2,51%★★0,39%
Danske Invest Sverige SA5 990,8-0,16%+9,81%★★1,15%
Danske Invest Sverige Småbolag SA SEK192,74-0,76%+11,46%★★★1,25%
Danske Invest Tillväxtmarknadsobl SEK h108,70-0,96%+3,99%-0,90%
Danske Invest Tillväxtmarkobl L Val SEK118,38-0,40%+5,64%★★1,05%
Danske Invest USA Equity Factors K0,26+0,30%+8,26%★★1,50%
Danske Invest USA Index KL SEK455,62+0,79%+8,79%0,17%
Delphi Europe A3 889,7+1,02%+6,51%★★1,50%
Delphi Global A4 779,2+0,69%+3,02%★★★1,50%
Delphi Green Trends A21 018,1-0,03%+9,11%-1,50%
Delphi Nordic A43 581+1,32%+4,25%★★★1,50%
Didner & Gerge Aktiefond3 884,5-1,58%+10,88%★★1,22%
Didner & Gerge Global410,06-0,54%+10,51%★★★★1,60%
Didner & Gerge Small & Microcap232,18-0,90%+2,94%★★★★1,60%
Didner & Gerge Småbolag1 107,8-1,27%+10,62%★★1,40%
Didner & Gerge US Small and Microcap221,34-0,26%+11,71%★★★★1,60%
DNB Europa Indeks S109,67+1,16%+11,16%-0,20%
DNB Finans S109,52+0,82%+8,84%-1,20%
DNB Fund - Asian Mid Cap Retail A EUR90,64+0,84%+6,88%★★★★★1,50%
DNB Fund - Disruptive Opp Retail A SEK121,90+0,53%+14,36%1,50%
DNB Fund - Emerging Mkt Retail A USD31,77+0,43%+10,24%★★★1,50%
DNB Fund - India retail A2 546,7+2,90%-1,27%★★★★★1,50%
DNB Fund - Nordic Small Cap Retail A SEK171,78+0,12%+10,88%★★★★★1,50%
DNB Fund - Private Equity Retail B2 808,8+0,42%+17,19%★★★★★1,40%
DNB Fund Future Waves Retail A EUR73,45+0,92%+10,73%-1,40%
DNB Fund Nordic Equities retail A70,61+0,93%+6,83%★★★1,40%
DNB Fund Renewable Energy retail A2 950,7-0,04%+13,67%★★★1,50%
DNB Fund Technology retail A9 417,9+0,15%+16,45%★★★★★1,50%
DNB Fund TMT L/S Equities retail A SEK1 332,5-0,20%+0,68%-1,50%
DNB Global Emerging Markets Indeks A121,25+0,76%+8,90%★★★0,20%
DNB Global Emerging Markets S107,47+0,46%+10,02%-1,20%
DNB Global Indeks A489,68+1,00%-4,06%★★★★0,30%
DNB Global Lavkarbon A196,10+0,45%+7,70%★★★★-
DNB Grönt Norden2 373,3+0,93%+6,74%★★★★0,85%
DNB Health Care A534,22+1,65%+12,09%★★★★0,85%
DNB High Yield retail A SEK103,54+0,13%+1,61%-0,80%
DNB Klimat Indeks S119,77+0,60%+10,35%-0,30%
DNB Miljøinvest A1 689,6+0,01%+13,82%★★★0,85%
DNB Norden Indeks S106,80+0,87%+8,10%-0,20%
DNB SMB S108,08+1,23%+3,91%-1,20%
DNB Teknologi S113,59+0,17%+16,57%-1,20%
DNB Telecom S109,56-0,35%+8,55%-1,20%
DNB USA Indeks S107,18+0,42%+8,97%-0,20%
DPAM B Eqs NewGems Sust B Cap230,70-0,39%+13,58%★★★★1,60%
DPAM B Eqs Sust Food Trends F Cap200,58+0,63%+3,56%★★★0,80%
DPAM B Equities Eur Sust B € Cap392,39+1,33%+10,94%★★★★★1,60%
DPAM B Equities World Sust B Cap294,71+0,52%+13,24%★★★1,60%
DPAM B Real Est Eur Sus B414,59-1,26%+16,97%★★★1,60%
DSM Global Growth A EUR Acc121,56-0,08%+11,59%★★1,50%
DWS Invest Africa LC78,46+0,25%+1,64%★★1,75%
DWS Invest Asian Small/Mid Cap LD272,00+0,96%+8,98%★★★1,50%
DWS Invest China Bonds SEK LCH1 008,6+0,02%+1,44%-1,10%
DWS Invest Chinese Equities LC233,42-0,15%+10,74%★★★1,50%
DWS Invest Convertibles SEK LCH1 042,7-0,18%+3,79%-1,20%
DWS Invest CROCI Euro LC328,35+0,89%+12,61%★★★0,00%
DWS Invest CROCI Japan JPY LC25 135-0,11%+7,34%★★★★1,00%
DWS Invest CROCI Sectors Plus LC236,50+1,28%+10,14%-1,35%
DWS Invest CROCI US USD LC486,97+2,10%+12,61%★★★0,00%
DWS Invest ESG Asian Bonds USD LC112,70+1,36%+2,07%★★★★★1,10%
DWS Invest ESG Emerg Mkts Top Div LC120,93+0,61%+11,33%★★1,50%
DWS Invest ESG Euro Bonds (Short) LC141,98+0,71%+3,77%★★★0,40%
DWS Invest ESG Eurp Small/Mid Cap LC139,60+0,46%+14,63%★★★★1,50%
DWS Invest ESG Top Euroland LC254,33+0,43%+15,92%★★★1,50%
DWS Invest Euro Corporate Bds SEK LCH1 010,3-0,22%+3,62%★★0,90%
DWS Invest Euro High Yield Corp SEK LCH1 201,5+0,29%+4,79%★★★1,10%
DWS Invest European Eq Hi Convct LC221,32+0,93%+10,44%★★★1,50%
DWS Invest German Equities LC213,39+0,56%+18,50%★★1,50%
DWS Invest Global Agribusiness LC204,31+1,03%+4,85%★★★1,50%
DWS Invest Global Bonds LC86,35+0,36%+5,25%0,90%
DWS Invest Global Infras SEK FCH (P)1 472,6-1,18%+2,74%-0,75%
DWS Invest Global RE Secs USD LC143,51+0,07%+10,61%★★★★1,50%
DWS Invest II ESG Eurp Top Div LC188,10+0,88%+7,55%★★★1,50%
DWS Invest II ESG US Top Div LC260,81+1,28%+2,50%★★1,50%
DWS Invest Low Carbon Corporate Bonds LD87,17+0,49%+5,59%-0,90%
DWS Invest Multi Opportunities SEK LCH1 145,2-0,26%+6,18%★★1,30%
DWS Invest Top Dividend SEK LCH (P)1 364,6+0,05%+2,51%-1,50%
Dynamica 90 Global125,68+0,16%+3,72%-1,75%
Dynamisk Allokering Alternativa Invest134,53+0,17%+6,24%-1,00%
Dynamisk Allokering Global152,24+0,75%+9,96%-1,00%
Dynamisk Allokering Ränta103,02+0,01%+2,00%-1,00%
Dynamisk Allokering Sverige180,06+0,28%+12,00%-1,00%
East Capital Balkans G SEK148,18+0,17%+10,34%★★★1,90%
East Capital China A-Shares A SEK147,18-1,35%+10,34%★★1,70%
East Capital Eastern Europe A EUR53,31+16,59%-32,26%-1,75%
East Capital Global EM Sustainable A EUR412,35-1,82%+8,97%★★★★★1,50%
East Capital Global Frontier Mkts A SEK165,47+0,73%+6,13%★★★1,90%
East Capital Multi-Strategi A SEK116,40-0,94%+4,58%★★★1,50%
East Capital New Europe A1 SEK74,98+0,38%+8,67%★★★1,75%
East Capital Russia A SEK1 225,6+20,18%-39,42%★★1,75%
Eastspring Inv China Equity A11,84-2,19%+7,94%1,50%
Eastspring Inv Japan Dynamic A17,90+0,39%+3,56%★★★1,50%
Eaton Vance Intl(IRL) Pr EM A Acc USD11,58+0,73%+5,96%★★★1,65%
EdR Goldsphere A77,99-2,29%+6,04%★★★2,00%
EdRF Europe Synergy A EUR150,70+0,64%+12,25%1,70%
Elementa1 842,3-+1,77%-1,50%
Enter Cross Credit A1 080,7+0,09%+1,36%★★★★0,25%
Enter Klimatfokus Ränta A1 134,7+0,05%+1,03%★★★0,65%
Enter Micro Cap B1 102,5-1,46%--0,75%
Enter Preserve A1 640,5-1,33%+7,41%★★1,40%
Enter Select A3 019,1-1,76%+11,33%★★1,70%
Enter Select Pro6 632,1-1,77%+11,66%★★0,50%
Enter Småbolagsfond A3 269,7-1,85%+14,64%★★★★1,50%
Enter Sverige A3 692,3-1,67%+12,26%1,70%
Enter Sverige Hållbar Tillväxt A5 415,6-1,66%+11,60%★★★1,30%
Ericsson & Partners Edge A71,66+0,34%+10,89%-1,25%
Espiria 30 C139,30-0,07%+4,63%★★★1,10%
Espiria 60 C186,09-0,14%+8,96%★★1,30%
Espiria 90 C211,17-0,62%+10,60%★★1,40%
Espiria Global C281,48-0,46%+14,18%1,40%
Espiria Nordic Corporate Bond A SEK101,74+0,13%+0,94%-0,70%
Espiria SDG Solutions C229,36-0,73%+10,08%-1,40%
eSports Fund62,25-0,92%+6,87%-1,90%
Estea Sverigefastigheter 3 AB----0,75%
Ethos Aktiefond A Utdelande (SEK)24,43-0,91%+9,39%★★★★0,15%
Ethos Global Equities ID285,26+0,53%+7,95%★★★★0,45%
Ethos Räntefond A Utdelande (SEK)7,94-0,28%+2,25%★★★★0,06%
European Alliance RPM Evolving CTA ER1 084,8-0,46%-3,14%-1,20%
Evli Aktieindex B2 407,9+0,31%+12,32%★★★0,50%
Evli Corporate Bond B236,32+0,56%+6,09%★★★★0,85%
Evli Emerging Frontier B240,11+2,03%+1,34%★★★★★1,90%
Evli Emerging Markets Credit B SEK1 091,8-0,06%+4,30%-1,00%
Evli Equity Factor Europe B146,88+0,80%+11,87%★★★★0,95%
Evli Equity Factor USA B190,15+0,68%+7,03%★★★★0,95%
Evli Euro Liquidity B SEK1 072,2+0,01%+0,72%-0,30%
Evli Europe B164,51+0,67%+9,79%★★★★1,60%
Evli Finland Mix B10,08+0,53%+6,12%★★★★★1,83%
Evli Finland Select B55,43+0,38%+8,28%★★★1,80%
Evli Finnish Small Cap B513,41+0,43%+10,84%★★★1,60%
Evli GEM B171,08+0,91%+7,47%★★★★1,80%
Evli Global B32,16+0,62%+8,24%★★★★★1,60%
Evli Global Multi Manager 30 Fund B190,57+0,73%+6,31%★★★★0,75%
Evli Global X B SEK1 685,1+0,58%+8,03%★★★★★1,60%
Evli High Yield B285,14+0,91%+7,07%★★★0,95%
Evli Investment Grade B192,14+0,42%+5,68%★★★0,75%
Evli Nordic B337,33-0,21%+10,35%★★★1,60%
Evli Nordic Corporate Bond B SEK1 138,0-0,04%+2,48%★★★0,75%
Evli Short Corporate Bond B28,78+0,81%+4,40%★★★0,55%
Evli Statsobligation B43,89+0,04%+5,29%★★★0,65%
Evli Sverige Småbolag B7 506,4-1,19%+11,95%★★★1,60%
Excalibur Fixed Income A14 736--0,32%-1,00%
Exelity AB (publ)67,95-+3,16%-1,80%
Fastighetsräntefonden Tessin AB (publ)104,61-+4,61%-1,60%
FE Select A132,47-+1,39%-1,00%
FE Småbolag Sverige A117,45-1,20%+9,36%-1,50%
Federated Hermes Glb Em Mkts G USD Acc3,19+1,18%+10,90%★★★1,00%
Fidelity Abs Ret Glb Fxd Inc A-Acc-USD10,00+1,39%+2,67%-0,90%
Fidelity America A-Dis-EUR13,25+0,82%+6,90%★★★1,50%
Fidelity American Growth A-Dis-USD80,65+0,74%+6,56%★★★★★1,50%
Fidelity ASEAN A-Dis-USD35,29+2,18%+8,19%★★★1,50%
Fidelity Asia Pacific Div A-Dis-USD28,49+0,60%+6,99%★★★★★1,50%
Fidelity Asia Pacific Opps A-Acc-EUR30,94+1,27%+13,69%★★★★★1,50%
Fidelity Asian Bond A-Acc-USD14,31+0,81%+5,58%★★★★0,75%
Fidelity Asian High Yield A-Acc-EUR17,48+1,80%+12,97%★★★1,00%
Fidelity Asian Smaller Coms A-Acc-USD27,52+1,26%+7,81%★★★★★1,50%
Fidelity Asian Special Sits A-Dis-USD52,81+1,44%+10,52%★★★1,50%
Fidelity Australian Divers Eq A-AUD86,98+0,32%+13,05%★★★★1,50%
Fidelity China Consumer A-Acc-EUR22,47+0,48%+10,68%★★★1,50%
Fidelity China Focus A-Dis-USD68,77+0,20%+10,88%★★★★★1,50%
Fidelity China High Yield A-Acc-USD9,54+0,36%+12,95%★★★1,20%
Fidelity China Innovation A-Acc-EUR17,94+0,19%+14,14%-1,50%
Fidelity China RMB Bond A-Acc-RMB139,30+1,32%+6,37%★★★0,75%
Fidelity Em Eurp Mdl Est&Afr A-Acc-USD10,56+0,56%+8,15%-1,50%
Fidelity Em Mkt Corp Dbt A-Acc-USD12,72+1,20%+4,76%★★★1,20%
Fidelity Em Mkt Lcl Ccy Dbt A-Acc-USD7,95+0,13%+5,66%★★★1,20%
Fidelity Em Mkts A-DIST-USD28,40+1,23%+11,08%★★★1,50%
Fidelity Emerging Asia A-Dis-USD21,01+1,13%+10,67%★★★★1,50%
Fidelity Emerging Mkt Dbt A-Acc-USD18,19-0,02%+7,28%★★1,20%
Fidelity EmMkt TtlRetDbt A-Dis-EUR8,78+0,63%+7,16%★★1,20%
Fidelity Euro Bond A-Dis-EUR12,34+0,02%+6,71%★★★0,75%
Fidelity Euro Corporate Bond A-Acc-EUR29,72+0,44%+6,76%★★★0,75%
Fidelity Euro Short Term Bond A-Acc-EUR24,99+0,75%+4,12%★★★0,50%
Fidelity EURO STOXX 50® A-Dis-EUR13,32+1,13%+14,90%★★★★0,20%
Fidelity European Div A-Acc-EUR21,01+0,56%+7,04%★★★★1,50%
Fidelity European Dynamic Gr A-Dis-EUR78,61+1,13%+14,12%★★★1,50%
Fidelity European Growth A-Dis-EUR16,64+0,93%+10,76%★★1,50%
Fidelity European Growth UL GBX37,39-0,88%+14,44%-1,50%
Fidelity European Hi Yld A-Acc-EUR20,92+0,22%+7,60%★★★1,00%
Fidelity European Lgr Coms A-Dis-EUR52,69+0,90%+10,07%★★1,50%
Fidelity European Mlt-Asst Inc A Dis EUR17,12+0,57%+6,66%★★★1,00%
Fidelity European Smlr Coms A-Dis-EUR66,18+0,55%+11,69%★★★1,50%
Fidelity FAST Asia A-ACC-USD161,01+0,75%+10,14%★★1,50%
Fidelity FAST Emerging MarketsA-ACC-EURH147,98+0,41%+10,82%-1,50%
Fidelity FAST Europe A-ACC-EUR562,36+1,26%+13,83%★★★★1,50%
Fidelity FAST Global A-ACC-USD254,51+0,26%+8,49%★★★★★1,50%
Fidelity FIRST All Country Wld Y-Acc-USD17,94+1,01%+10,54%★★★★0,80%
Fidelity Flexible Bond A-Dis-GBP0,30-0,36%+6,20%1,00%
Fidelity Germany A-Dis-EUR61,85+0,65%+14,28%★★★★1,50%
Fidelity Glb MA Dfsv A-Acc-EUR11,95+0,41%+5,12%0,90%
Fidelity Glb MA Gr & Inc A-Acc-EUR14,39+1,03%+6,99%1,25%
Fidelity Glb Mlt Ast Inc A-Acc-USD12,89+1,05%+4,70%★★1,25%
Fidelity Glb Shrt Dur Inc A-Acc-USD11,88+1,35%+2,90%★★★0,50%
Fidelity Glb Thematic Opps A-USD67,25+1,11%+10,99%★★1,50%
Fidelity Global Bond A-Dis-USD1,08+0,31%+4,64%★★★★0,75%
Fidelity Global Corp Bd A-Acc-EUR13,48+0,90%+6,16%★★0,75%
Fidelity Global Dividend A-Acc-EUR H24,32+0,95%+6,28%-1,50%
Fidelity Global Financial Svcs A-Dis-EUR48,62+1,44%+11,27%★★★★1,50%
Fidelity Global Focus A-Dis-USD96,01+1,10%+10,60%★★★★1,50%
Fidelity Global High Yield A-Acc-USD14,60+1,03%+5,09%★★★1,00%
Fidelity Global Hybrids Bond Y-Acc-EUR13,00+0,97%+7,79%-0,55%
Fidelity Global Income A-Acc-USD12,29+0,70%+4,56%★★★0,90%
Fidelity Global Industrials A-Dis-EUR80,21+0,87%+8,76%★★★★1,50%
Fidelity Global Infl-Link Bd A-Acc-EUR H11,98-0,00%+3,95%★★★0,50%
Fidelity Global Multi Asset Dyn A-DisUSD24,59+0,78%+7,18%1,25%
Fidelity Global Technology A-Dis-EUR49,93+0,91%+20,84%★★★★★1,50%
Fidelity Greater China A-Dis-USD257,70+0,62%+12,57%★★★1,50%
Fidelity Iberia A-Dis-EUR75,82+0,84%+12,40%★★★★1,50%
Fidelity India Focus A-USD62,22+2,26%+1,08%★★★1,50%
Fidelity Indonesia A-Dis-USD26,71+1,63%+6,58%★★★★1,50%
Fidelity Italy A-Dis-EUR50,29+0,69%+18,41%★★★1,50%
Fidelity Japan Growth Y-Acc-EUR H22,05+0,38%+10,85%-0,80%
Fidelity Japan Value A-Dis-JPY49 226-0,42%+6,86%★★★★1,50%
Fidelity Latin America A-Dis-USD30,34-1,12%+9,75%★★★1,50%
Fidelity Nordic A-Dis-SEK2 016,0+0,70%+8,80%★★1,50%
Fidelity Pacific A-Dis-USD39,84+0,16%+11,35%★★★1,50%
Fidelity SMART Global Defesv A-Acc-EUR13,91+0,82%+4,40%★★★2,00%
Fidelity Sst Fut Cnt A Acc EUR15,13+0,88%+14,65%★★★★★1,50%
Fidelity Sus Climate Bd Y Acc EUR H13,87+0,10%+6,53%-0,40%
Fidelity Sust China A Shs A Acc EUR7,67+0,09%+10,55%-0,80%
Fidelity Sust Cnsmr Brds A-Dis-EUR78,97+1,62%+15,45%★★★★1,50%
Fidelity Sust Dmgrphcs Y-Acc-USD28,54+1,37%+12,99%★★★★0,80%
Fidelity Sust Euro Cash Fd A-Dis-EUR8,84+0,75%+2,46%-0,15%
Fidelity Sust Eurp Div Pl Y Acc EUR11,57+0,49%+7,31%-0,80%
Fidelity Sust Glb Div Pl A EUR9,79+0,83%+6,65%-1,50%
Fidelity Sust Glb Eq Inc A-ACC-SEK17,37+0,87%+6,11%-1,50%
Fidelity Sust Glb Hlthcare A-Dis-EUR63,13+2,17%+2,38%★★★1,50%
Fidelity Sust Mlt Asst Inc A (AD) USD18,09+1,01%+4,43%★★1,50%
Fidelity Sust Strat Bd A-Acc-SEK H115,80-0,60%+3,76%-1,00%
Fidelity Sust US Dllr Cash A-Acc-USD11,53+1,53%+0,97%-0,15%
Fidelity Sust US High Yield Y-Acc-EUR9,65+1,34%+5,47%-0,65%
Fidelity Sust Water & Waste A Acc USD12,91+0,35%+12,50%★★1,50%
Fidelity Sustainable Asia Eq A-Dis-USD11,13+1,24%+10,05%★★★★1,50%
Fidelity Sustainable Asian Bd Y-ACC-EURH9,25+0,55%+6,71%-0,55%
Fidelity Sustainable Clt Sol A EUR9,05+0,47%+14,11%-1,50%
Fidelity Sustainable EM Eq A-Dis-EUR18,47+1,30%+12,14%★★★★★1,50%
Fidelity Sustainable Euroz Eq A-Acc-EUR22,78+1,28%+16,06%★★★★1,50%
Fidelity Sustainable Eurp Eq A-Dis-EUR24,87+0,95%+11,89%-1,50%
Fidelity Sustainable Jpn Eq A-JPY270,60-0,46%+5,58%★★★1,50%
Fidelity Sustainbale US Eq A USD33,65+0,65%+15,84%★★1,50%
Fidelity Switzerland A-Dis-CHF73,92+0,94%+10,12%★★1,50%
Fidelity Target™ 2020 (Euro) A-Dis-EUR39,73+0,75%+2,38%★★★0,40%
Fidelity Target™ 2025 (Euro) A-Acc-EUR16,49+0,38%+7,79%★★★0,85%
Fidelity Target™ 2030 (Euro) A-Acc-EUR18,54+0,58%+8,57%★★★★1,10%
Fidelity Target™ 2035 (Euro) A-Dis-EUR40,62+0,77%+9,18%★★★★1,50%
Fidelity Target™ 2040 (Euro) A-Dis-EUR42,39+0,89%+9,59%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2045 (Euro) A-Acc-EUR18,44+0,97%+9,74%★★1,50%
Fidelity Target™ 2050 (Euro) A-Acc-EUR18,43+0,97%+9,75%★★1,50%
Fidelity Thailand A-Dis-USD50,66+1,30%+6,53%★★★1,50%
Fidelity UK Special Situations A-ACC-EUR11,48+0,48%+6,77%★★★1,50%
Fidelity US Dollar Bond A-Dis-USD7,23+0,69%+4,28%★★★★0,75%
Fidelity US High Yield A-Dis-EUR8,68+1,34%+5,83%★★★★1,00%
Fidelity World A-Dis-EUR32,94+0,96%+10,41%★★★★1,50%
Finansco Dynamisk Allokering142,81+0,31%+4,50%★★★★★0,00%
Finansco Dynamisk Allokering A133,28+0,29%+4,34%★★★★1,40%
Finserve Global Security Fund I SEK R134,01-0,28%-1,44%★★★1,75%
FIRST High Yield1 059,6+0,28%+0,29%★★★0,85%
FIRST High Yield (SEK)1 065,5-0,03%+2,30%★★★★0,90%
First Sentier Asian Prpty Secs A GBP Acc1,82-0,32%-1,10%★★★1,50%
First Sentier Glb Lstd Infra A GBP Acc3,44+0,15%+3,96%★★★★1,50%
First Sentier Glb Lstd Infra I EUR Acc16,36+1,20%+4,27%★★★1,50%
First Sentier Glbl Prpty Secs A GBP Acc2,55-0,12%+11,01%★★★★1,50%
First Sentier StewartInvGlblEmLdrAGBPAcc5,78+0,19%+7,79%★★★1,45%
Fisher Invst Instl US SmCp Cr Eq ESGBUSD144,90+2,06%+18,35%★★1,70%
Fisher Invts Instl Em Mkts Eq ESG USD B89,28-0,21%+13,98%1,75%
FMG Iraq Fund A USD30,85--17,75%-2,00%
FMG Rising 3 A EUR72,42--15,07%-2,00%
Folksam LO Obligation130,37-0,24%+2,23%★★★0,30%
Folksam LO Sverige512,61-1,09%+9,40%★★★0,40%
Folksam LO Världen296,68+0,16%+8,65%★★★★★0,40%
Folksam LO Västfonden593,74-1,03%+8,93%★★★0,40%
Fondita European Micro Cap B141,73+0,48%+8,24%★★★2,00%
Fondita European Small Cap B389,41+1,26%+13,71%★★2,00%
Fondita Finland Micro Cap B203,24+0,35%+9,67%2,00%
Fondita Global Megatrends B98,37+0,37%+12,39%★★★2,00%
Fondita Healthcare B139,54+2,27%+10,01%★★2,00%
Fondita Nordic Micro Cap B403,83+0,60%+11,11%★★2,00%
Fondita Nordic Small Cap B201,15+0,50%+9,59%2,00%
Fondita Sustainable Europe B238,07+0,38%+11,52%★★★★2,00%
FondNavigator 0-100 Balanserad177,54+0,40%+10,54%★★★2,30%
FondNavigator 0-100 Defensiv102,24+0,37%+2,80%-1,60%
FondNavigator 0-100 Offensiv101,22+1,03%+8,68%-1,60%
Formuepleje Penta220,69-0,17%+13,51%-3,00%
Formuepleje Safe176,18+0,02%+9,17%-3,00%
Franklin Biotechnology Discv A(acc)USD33,92+1,19%+4,63%★★1,50%
Franklin Diversified Dyn A(acc)SEK-H111,00-0,09%+3,68%★★1,40%
Franklin Euro Government Bond A(Ydis)EUR9,82+0,14%+4,65%★★★0,55%
Franklin Euro High Yield A(acc)EUR19,28+0,90%+6,90%★★★1,20%
Franklin European Ttl Ret A(acc)EUR14,49+0,54%+5,06%★★★★0,70%
Franklin Glbl Fdmtl Strats A(acc)USD13,01-0,25%+8,66%1,50%
Franklin Global Growth A(acc)USD26,92-0,52%+12,51%★★1,50%
Franklin Global Real Estate A(acc)USD13,21-0,30%+11,54%★★★1,50%
Franklin Gold & Prec Mtls A(acc)USD5,93-2,27%+6,11%★★★1,50%
Franklin Gulf Wealth Bond A(acc) USD16,41+1,02%+4,44%-1,05%
Franklin High Yield A(acc) EUR12,20+1,33%+6,31%★★★1,20%
Franklin Income A(Mdis)USD10,42+0,84%+5,68%★★★★1,35%
Franklin India A(acc)USD47,94+1,26%+0,12%★★★1,50%
Franklin Innovation A(acc)USD12,50-0,94%+13,86%★★1,50%
Franklin Japan A(acc)JPY1 094,6-1,13%+5,97%★★1,50%
Franklin K2 Alt Strats A(acc)EUR-H110,04+0,55%+3,44%★★2,55%
Franklin MENA A(acc)USD8,67+1,52%+1,85%★★★2,00%
Franklin Mutual European A(acc)EUR27,80+0,82%+8,38%★★1,50%
Franklin Mutual Glbl DiscvA(acc)USD23,38+0,83%+8,54%★★1,50%
Franklin Mutual US Value A acc USD98,70+0,60%+9,49%1,50%
Franklin MV APexJ Eq G&I A USD DisA240,68+0,36%+7,60%★★★1,35%
Franklin Natural Resources A(acc)USD8,10+0,52%+2,97%★★1,50%
Franklin Strategic Income A(acc)USD15,60+1,13%+4,03%★★1,25%
Franklin Technology A Acc USD31,03-1,96%+17,70%★★★★1,50%
Franklin Templeton EM Sus A (acc) USD9,34+0,02%+9,72%-1,55%
Franklin U.S. Dollar S/T MMF A(acc)USD12,27+1,52%+0,97%-0,40%
Franklin US Government A(Mdis)USD7,54+0,85%+3,62%★★0,95%
Franklin US Low Duration A(Mdis)USD9,35+1,30%+1,79%★★★0,95%
Franklin US Opportunities A(acc)USD22,45-0,52%+10,50%★★1,50%
FSSA China Growth I USD Acc210,36+0,23%+10,73%★★★★★2,00%
FSSA Greater China Growth A GBP Acc11,83-0,09%+10,95%★★★★1,75%
Gainbridge Novus Nordic A84,84+0,17%-1,04%-2,00%
GAM Multibond Emerging Bond EUR B92,87-0,02%+8,07%★★1,20%
GAM Multibond Local Emerging Bond USD A67,09+0,13%+6,16%★★★1,40%
GAM Multistock China Evolution Eq USD B185,16-2,08%+10,31%★★★★1,50%
GAM Multistock EM Equity USD B116,67+0,74%+10,31%★★★1,50%
GAM Multistock Japan Equity EUR B162,80-0,35%+7,14%★★1,20%
GAM Multistock Luxury Brands Eq EUR B424,54+1,48%+14,30%★★★★1,60%
GAM Star China Equity Ord USD Acc22,55-2,03%+12,36%★★1,35%
GAM Star Credit Opps (EUR) Ord EUR Acc17,05+0,34%+6,33%★★★1,35%
GAM Star Disruptive Gr USD Acc35,80+1,58%+15,04%-1,50%
GAM Star Emerging Market Rts USD Acc13,24-0,36%+2,82%★★1,20%
GAM Star European Equity Ord EUR Acc547,98+0,69%+11,20%★★★1,25%
GAM Star Japan Ldrs EUR Acc210,42+2,28%+11,48%★★1,35%
GAM Star Worldwide Equity USD Acc3 071,5+1,45%+14,61%1,35%
GAM Sustainable Emerg Eq USD Acc15,93-0,79%+9,75%★★1,60%
GAMCO Intl SICAV All Cap Value A (EUR)11,17+0,32%+14,08%-1,60%
GAMCO Intl SICAV Merger Arbtrg A (SEK)11,95-0,22%+0,03%-1,50%
Global Assets Dynamic C97,84+0,41%+4,55%-1,69%
Global Sustainable Leaders128,45+0,40%+10,21%-1,35%
Global Sustainable Leaders Small Cap107,41-0,36%+12,12%-1,55%
Go Blockchain Fund A68,25-1,88%+22,82%-1,40%
GodFond Sverige & Världen404,10+0,42%+10,64%★★★0,85%
GP Bullhound Global Technology A209,44-0,41%+18,22%★★★★1,75%
GP Bullhound Thyra Hedge A146,87-0,16%+8,18%★★1,00%
GS Asia Equity Base Acc USD24,08+1,35%+12,78%★★★1,50%
GS EM CORE Eq Base Acc USD Close17,40+0,88%+7,61%★★★★1,35%
GS Em Mkts Dbt Base Inc USD10,52+0,75%+5,16%★★★1,25%
GS Emerging Markets Eq Base Inc USD40,40+0,79%+10,91%★★★1,75%
GS Europe CORE Equity Base Inc EUR18,95+0,91%+9,53%★★★★1,25%
GS Europe High Yield Bd OthCcy Acc SEK H1 050,2+0,31%+4,26%★★1,00%
GS Glb Sm Cp CORE Eq Base Inc USD Snap27,84+1,23%+12,93%★★★★1,25%
GS Glbl Hi Yld A Inc USD8,16+1,77%+5,61%★★1,10%
GS Glbl Strat Macro Bd Oth Ccy Acc SEK H96,26+0,17%+2,51%-1,00%
GS Global Absolute Ret Oth Ccy Acc SEK H86,51-0,21%+3,36%-1,25%
GS Global CORE Eq Base Inc USD Snap30,95+1,06%+9,98%★★★★1,25%
GS Global Dyn Bd Pl Port Oth Ccy AccSEKH93,20+0,09%+2,60%-1,20%
GS Global Equity Income Base Inc USD47,15+1,02%+6,45%★★★1,50%
GS Global Fixed Inc (Hdg) Base Acc EUR12,86+0,43%+5,84%★★★0,70%
GS Global Fixed Income Base Inc USD14,18+0,66%+4,69%★★★0,70%
GS India Equity Oth Ccy Acc SEK198,70+1,96%+0,37%★★★★1,75%
GS Japan Equity Base Inc JPY2 085,0-0,08%+7,21%★★★★1,50%
GS Japan Equity Ptnrs Base Acc JPY17 724-0,05%+8,54%★★★★★1,50%
GS US CORE Equity Base Inc USD Snap59,56+1,41%+9,94%★★★1,00%
GS US Equity ESG Base Acc USD33,42+1,85%+8,87%★★1,50%
GS US Fixed Income Base Inc USD10,17+0,72%+4,14%★★1,00%
GS US Focused Growth Equity Base Inc USD26,33+0,79%+17,10%★★1,50%
GS US Mortgg Bckd Secs Base Inc USD1,95+1,00%+3,75%★★★0,80%
GS US Sm Cp CORE Eq A Inc USD Close27,61+0,50%+12,68%★★1,25%
Handelsbanken Aktiv 100 (A1 NOK)199,24-0,08%+7,74%★★★1,50%
Handelsbanken Aktiv 30 (A1 NOK)131,45-0,47%+1,41%★★★★0,90%
Handelsbanken Aktiv 50 (A1 NOK)147,57-0,36%+3,13%★★★1,10%
Handelsbanken Aktiv 70 (A1 NOK)166,40-0,24%+4,77%★★1,30%
Handelsbanken Amerika Småbl Tema A1 SEK1 376,0+0,23%+13,12%★★★★1,50%
Handelsbanken Amerika Tema (A1 SEK)1 741,0+0,08%+11,15%★★★★1,60%
Handelsbanken Asien Tema (A1 SEK)881,00-1,33%+9,95%★★★★1,50%
Handelsbanken Auto 100 Criteria A1 SEK159,64+0,64%+8,56%★★★★0,60%
Handelsbanken Auto 25 Criteria A1 SEK109,81+0,05%+3,17%★★★★0,60%
Handelsbanken Auto 50 Criteria A1 SEK125,39+0,25%+4,95%★★★★0,60%
Handelsbanken Auto 75 Criteria A1 SEK141,97+0,45%+6,74%★★★★0,60%
Handelsbanken Brasilien Tema A1 SEK85,57-2,24%+0,47%★★1,85%
Handelsbanken EM Index (A1 SEK)187,20-1,37%+8,17%★★★★0,60%
Handelsbanken EMEA Tema (A1 SEK)423,09+0,09%+5,03%-1,60%
Handelsbanken Euro Corp Bond Fd A1 EUR94,02-0,08%+5,38%★★0,65%
Handelsbanken Euro Obligation4 008,4-0,47%+4,48%★★★★0,60%
Handelsbanken Euro Ränta2 207,6+0,12%+2,92%★★★0,20%
Handelsbanken Europa Index Crit (A1 SEK)174,22-0,21%+11,07%★★★0,20%
Handelsbanken Europa Selektiv (B1 SEK)201,49-0,06%+10,94%★★★★1,85%
Handelsbanken Europa Småbolag (A1 SEK)511,12-1,00%+13,49%-1,60%
Handelsbanken Finland Småbolag (A1 SEK)131,00-0,06%+8,99%★★★1,70%
Handelsbanken Flexibel Ränta A1 SEK113,08-0,02%+2,11%-0,60%
Handelsbanken Ftgsoblig Inv Gr Crit100,08-0,03%+1,06%★★★0,60%
Handelsbanken Företagsobligfd B1 SEK99,33-0,08%+2,10%★★★0,95%
Handelsbanken Gl Hi Div Lo Vol Cr A1 SEK133,87+0,84%+2,57%-0,60%
Handelsbanken Gl Småbolag Ind Cri A1 SEK166,03-0,19%+13,54%★★★0,60%
Handelsbanken Glb Dynam Strategi A1 SEK176,57+0,01%+7,79%-0,80%
Handelsbanken Global Digital (A1 SEK)103,46-0,64%--1,50%
Handelsbanken Global Index Crit (A1 SEK)429,75-0,03%+9,89%★★★★0,40%
Handelsbanken Global Momentum A1 SEK103,99+0,90%+4,11%-0,60%
Handelsbanken Global Selektiv (A1 SEK)332,28+0,14%+6,97%★★★★1,85%
Handelsbanken Global Tema (Criteria)856,36-0,21%+10,22%★★★★1,40%
Handelsbanken Hälsovård Tema (A1 SEK)393,44+1,21%+0,04%★★★★★1,50%
Handelsbanken Hållbar Energi A1 SEK436,10-1,14%+12,63%★★★★1,50%
Handelsbanken Hållbar Gl Obl A1 SEK92,85-0,34%+1,84%-0,50%
Handelsbanken Hållbar Global HY A1 SEK98,71-0,21%+3,02%-0,95%
Handelsbanken Høyrente (A1 NOK)119,68-0,65%-1,17%★★0,50%
Handelsbanken Ins Kortränt (A1 SEK)101,25-0,01%+0,61%-0,14%
Handelsbanken Japan Tema (A1 SEK)109,69-1,01%+6,13%★★★1,60%
Handelsbanken Kapitalförvalt 25 (A1 EUR)11,04+0,14%+5,11%★★★★★0,90%
Handelsbanken Kapitalförvalt 50 (A1 EUR)22,08+0,23%+6,29%★★★★★1,40%
Handelsbanken Kapitalförvalt 75 (A1 EUR)14,48+0,30%+7,28%★★★★1,50%
Handelsbanken Kinafond274,46-1,54%+10,81%★★★★1,85%
Handelsbanken Kort Rente Norge (A1 NOK)105,36-0,66%-2,35%-0,35%
Handelsbanken Korträn SEK (A1 SEK)105,47-0,01%+0,60%-0,15%
Handelsbanken Kortränta (A1 SEK)145,900,00%+0,61%-0,15%
Handelsbanken Kreditt (A1 NOK)100,31-0,80%+0,43%-0,75%
Handelsbanken Latinamerika Imp T A1 SEK290,37-1,12%+5,22%★★★1,60%
Handelsbanken Långränta Criteria107,88-0,28%+2,16%★★0,75%
Handelsbanken Multi Asset 100 (A1 SEK)450,86+0,63%+7,91%★★★★1,55%
Handelsbanken Multi Asset 120 (A1 SEK)192,24+0,72%+9,47%★★★1,60%
Handelsbanken Multi Asset 15 (A1 SEK)107,610,00%+2,28%★★★0,75%
Handelsbanken Multi Asset 25 (A1 SEK)167,50+0,10%+2,92%★★★★0,85%
Handelsbanken Multi Asset 40 (A1 SEK)121,81+0,23%+3,92%★★★1,25%
Handelsbanken Multi Asset 50 (A1 SEK)238,60+0,29%+4,53%★★★★1,35%
Handelsbanken Multi Asset 60 (A1 SEK)135,24+0,38%+5,22%★★★★1,40%
Handelsbanken Multi Asset 75 ( A1 SEK)285,08+0,49%+6,17%★★★★1,45%
Handelsbanken Norden Ind Crit (A1 SEK)174,42-0,33%+7,27%★★★0,40%
Handelsbanken Norden Selektiv (B1 SEK)326,10-0,14%+6,71%★★★★1,85%
Handelsbanken Norden Tema (A1 SEK)1 661,9-0,41%+7,05%★★1,50%
Handelsbanken Nordiska Småbol (A1 SEK)1 575,2-1,06%+9,81%★★★1,60%
Handelsbanken Norge In Criteria (A1 NOK)106,96-1,20%+3,22%0,30%
Handelsbanken Norge Tema (A1 SEK)1 462,1-1,28%+4,15%★★★1,50%
Handelsbanken Obligasjon (A1 NOK)128,41-1,08%-1,53%★★0,45%
Handelsbanken Pension 40 (A1 SEK)118,16+0,08%+3,17%★★★0,50%
Handelsbanken Pension 50 (A1 SEK)135,25+0,13%+3,65%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 50 Aktiv (A1 SEK)235,63+0,11%+3,41%★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 60 (A1 SEK)173,66+0,48%+6,38%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 60 Aktiv (A1 SEK)350,07+0,42%+5,90%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 70 A1 SEK195,10+0,76%+8,47%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 70 Aktiv (A1 SEK)384,25+0,63%+7,94%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 80 A1 SEK195,89+0,77%+8,45%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 80 Aktiv (A1 SEK)387,04+0,63%+7,92%★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 90 A1 SEK196,27+0,76%+8,45%★★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 90 Aktiv (A1 SEK)194,48+0,63%+7,92%★★★★1,25%
Handelsbanken Realränte (A1 SEK)120,16-0,74%+1,82%★★★0,40%
Handelsbanken Ränteavkastning (B1 SEK)1 058,1-0,20%+1,70%★★★0,30%
Handelsbanken Räntestrategi A1 SEK103,34+0,07%+0,54%★★★★0,10%
Handelsbanken Räntestrategi Plus A1 SEK102,56+0,17%+0,52%★★★★★0,40%
Handelsbanken Stiftelsefond (B1 SEK)143,11+0,23%+7,22%★★★0,90%
Handelsbanken Svenska Småbolag (A1 SEK)2 386,3-1,97%+11,33%★★1,50%
Handelsbanken Sverige 100 Ind Cri A1 SEK367,43-1,22%+9,70%★★★0,20%
Handelsbanken Sverige Index Criteria416,02-1,34%+9,90%★★★0,65%
Handelsbanken Sverige Selektiv (B1 SEK)375,52-0,33%+9,11%★★★★★1,85%
Handelsbanken Sverige Tema (A1 SEK)3 110,4-1,36%+8,93%★★★1,00%
Handelsbanken Tillväxtmark Tema (A1 SEK)401,62-1,19%+8,73%★★★★1,60%
Handelsbanken Tillväxtmarknad Obl A1 SEK113,77-0,53%+5,20%★★1,10%
Handelsbanken USA Ind Crit A1 SEK672,34+0,35%+10,62%★★★★★0,20%
Havsfonden B101,85+0,42%+4,08%-1,00%
HealthInvest Alpha Fund D142,04+0,21%+2,23%★★1,20%
HealthInvest Sustainable Healthcare A101,21+1,77%+1,09%-1,54%
Heptagon European Focus Eq AE EUR Acc191,70+2,27%+11,76%★★★★1,50%
Heptagon Future Trends Equity A USD Acc215,36+0,25%+9,30%★★★1,50%
Heptagon Kopernik Glb AllCp Eq A $ Acc196,49-0,84%+5,56%★★★★★1,50%
Hercules Fonden utd A16,60--11,44%-1,00%
Highlight Sverige A83,49-0,07%+7,85%-0,00%
Holberg Global A461,24+0,69%+13,28%★★★1,50%
Holberg Kreditt A106,89+0,50%+0,45%★★★★0,80%
Holberg Likviditet A102,00+0,34%-1,63%-0,25%
Holberg Norden A716,44+1,24%+8,00%★★★1,50%
Holberg Norge A886,88+0,61%+0,80%★★★★1,50%
Holberg Rurik A180,14+1,41%+10,25%2,00%
Holberg Triton A183,60+0,76%+4,75%-2,00%
HSBC GIF Asia ex Japan Equity AC71,46+0,82%+9,61%★★1,50%
HSBC GIF Asia ex Jpn Eq Smlr Coms AD66,88+1,27%+9,20%★★★1,50%
HSBC GIF Asia High Yield Bond AC7,79+0,87%+6,34%★★★1,25%
HSBC GIF Asia Pac ex Jpn Eq HiDiv AS20,39+0,63%+9,22%★★★1,50%
HSBC GIF Asian Currencies Bond AC10,17+1,10%+6,83%1,25%
HSBC GIF Brazil Bond AC18,11-1,26%+3,67%-1,00%
HSBC GIF Brazil Equity AC14,90-1,72%+3,21%1,75%
HSBC GIF BRIC Equity M1C25,31-0,60%+5,37%★★1,00%
HSBC GIF BRIC Markets Equity AC15,55-0,58%+5,24%★★1,50%
HSBC GIF Chinese Equity AC112,66+0,73%+12,54%★★★1,50%
HSBC GIF Euro High Yield Bond AC42,67+0,80%+6,36%★★★1,10%
HSBC GIF Euroland Eq Smlr Coms AC74,96+0,63%+11,49%1,50%
HSBC GIF Euroland Growth M1C22,54+1,12%+18,08%★★★1,25%
HSBC GIF Euroland Value AC50,13+0,71%+11,78%★★1,50%
HSBC GIF Europe Value AC53,28+0,67%+11,56%★★1,50%
HSBC GIF Frontier Markets AC133,03-0,37%+2,50%★★★★1,75%
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1C13,67+0,61%+4,48%★★★1,00%
HSBC GIF Global EM Bd PC33,18+1,15%+5,28%★★1,00%
HSBC GIF Global EM Local Dbt AC12,35+0,19%+4,12%★★★★1,25%
HSBC GIF Global Emerging Mkts Eq AC18,56+0,90%+10,50%★★★1,50%
HSBC GIF Hong Kong Equity AC147,20-0,04%+8,76%★★★1,50%
HSBC GIF Indian Equity AD228,61+3,49%+0,15%★★1,50%
HSBC GIF Mexico Equity AC9,67-0,77%+15,75%-1,75%
HSBC GIF Multi-Asset Style Factors AC9,95+0,86%+2,02%★★1,40%
HSBC GIF RMB Fixed Income AC12,99+0,76%+4,75%★★★0,75%
HSBC GIF Russia Equity AC5,77---1,75%
HSBC GIF Thai Equity AC23,09+1,58%+6,89%★★★★1,50%
HSBC GIF Turkey Equity AC40,26+8,02%-5,58%★★★★★1,75%
Humle Småbolagsfond A668,18-0,74%+10,59%★★★★1,50%
Humle Sverigefond312,57-0,84%+11,45%★★★1,25%
ICA Banken Modig317,03+0,08%+9,32%★★★0,90%
ICA Banken Måttlig215,58+0,11%+6,43%★★★★★0,75%
ICA Banken Varlig161,57+0,09%+4,49%★★★★★0,50%
IKC - Lux 0 - 100 IC180,93+1,38%-1,32%★★★★1,95%
IKC 0-100168,83+0,87%-1,00%★★★★1,70%
IKC Avkastningsfond129,47-0,11%+1,72%★★★★★0,60%
IKC Fastighetsfond A245,59-1,99%+16,78%-1,00%
IKC Global Flexibel213,25-0,15%-1,38%★★★★★1,50%
IKC Global Infrastructure A172,88-0,25%+3,18%★★★1,40%
IKC Strategifond143,46-0,48%+3,34%★★★★★0,90%
IKC Sverige Flexibel443,46+0,44%+7,42%★★★★★1,20%
Impact Credit Opportunity Fund A97,44-+0,87%-0,30%
Impax Environmental Mkts Ire B EUR Acc3,18+0,88%+12,27%★★★1,50%
Indecap Guide 1 C109,49+0,27%+2,29%★★★1,50%
Indecap Guide 2 C204,24+0,49%+9,94%★★1,95%
Indecap Guide Företagsobligation A68,52+0,04%+1,06%★★★★★0,10%
Indecap Guide Global A422,78+1,05%+7,70%★★★★★0,10%
Indecap Guide Global Offensiv C112,74+0,54%+14,13%-1,30%
Indecap Guide Q30 A157,33-0,48%+10,15%★★0,50%
Indecap Guide Sverige A354,47+0,09%+12,57%★★★★0,10%
Indecap Guide Sverige Offensiv C81,25-0,17%+13,48%-1,30%
Indecap Guide Tillväxtmarknadsfond A224,89+0,85%+8,56%★★0,10%
Insight Absolute Insight Ccy Ap EUR0,90+0,28%+2,92%-1,50%
Invesco Asia Asset Allc A USD Acc21,82-0,24%+7,39%★★1,25%
Invesco Asia Consumer Demand A USD Acc16,35-1,02%+10,20%★★1,50%
Invesco Asia Opportunities Eq A USD Acc135,99-1,51%+10,93%★★★1,50%
Invesco Asian Equity A USD AD11,21-0,81%+9,60%★★★★★1,50%
Invesco Asian Inv Grd Bd A $ Acc11,23+1,14%+4,99%-0,90%
Invesco Balanced-Risk Allc A EUR Acc16,97-1,05%+5,52%★★1,25%
Invesco Belt and Road Debt A SEKH Acc88,77-0,20%+4,24%-1,25%
Invesco Bond A USD SD24,13-0,17%+5,15%★★★★0,75%
Invesco China Focus Equity A USD Acc20,86-1,66%+10,27%★★★★1,75%
Invesco Cnttl Eur Sm Cp Eq A USD AD320,87-0,99%+10,55%★★★1,50%
Invesco Dev Sm and MidCap Eq A USD Acc89,23-0,09%+12,00%★★★1,60%
Invesco Developing Mkts Eq A USD Acc9,95-0,69%+9,93%★★★1,50%
Invesco Em Mkts Select Eq A USD AD15,61-1,92%+8,43%-1,50%
Invesco Emer Mkt Lcl Dbt A USD Acc9,38-0,50%+6,52%★★★★1,20%
Invesco Emerging Markets Bond A SEKH Acc98,96-0,54%+4,21%-1,00%
Invesco Emerging Mkt Corp Bd A SEKH Acc105,44-0,03%+3,37%-1,25%
Invesco Energy Trnstn Fd A Acc9,05-0,68%+12,13%-1,00%
Invesco Euro Corporate Bond A EUR Acc17,42-0,22%+5,65%★★★★1,00%
Invesco Euro Equity A EUR Acc154,04-0,14%+10,48%★★★1,50%
Invesco Glbl Consmr Trnds A USD Acc58,88-0,74%+23,19%★★★1,50%
Invesco Global Equity Income A USD Acc90,86-0,28%+10,51%★★★1,40%
Invesco Global Focus Eq A USD Acc13,13-0,12%+19,87%★★1,40%
Invesco Global Hlth Care Innovt A USD AD171,45+1,20%-0,72%★★1,50%
Invesco Global Small Cap Eq A USD AD189,81-0,03%+10,89%★★★1,50%
Invesco Global Targeted Ret A EUR Acc10,13-0,00%+4,71%★★1,40%
Invesco Global Thmtc Inovt Eq A USD Acc10,64-0,19%+14,21%-1,00%
Invesco Global Ttl Ret EUR Bd A SEKH Acc120,36-0,69%+4,01%-1,00%
Invesco Gold & Special Mirls A USD Acc6,29-2,32%+8,16%★★★1,50%
Invesco Greater China Equity A USD Acc61,59-1,41%+10,79%★★★1,50%
Invesco India Bond A USD Acc11,66+0,31%+2,70%-1,25%
Invesco India Equity A USD AD84,52-0,04%+1,33%★★★1,50%
Invesco Japanese Eq Adv A JPY Acc5 994,0+0,15%+5,13%★★★1,40%
Invesco Macro Allc Strat A EUR Acc10,18+0,33%+1,44%★★1,25%
Invesco Nippon Small/Md Cp Eq A JPY Acc1 597,0-0,11%+3,41%★★1,50%
Invesco Pacific Equity A USD AD74,34-0,95%+9,23%★★★★1,50%
Invesco Pan European Equity A EUR Acc24,38-0,18%+10,47%★★★1,50%
Invesco Pan European Focus Eq A EUR Acc24,90-0,25%+10,77%★★★★★1,50%
Invesco Pan European Sm Cp Eq A EUR Acc29,82-0,64%+10,62%★★★1,50%
Invesco PRC Equity A USD AD57,56-1,75%+10,56%★★1,75%
Invesco Responsible Glb Rl Asts A $ Acc13,20-0,70%+11,24%-1,30%
Invesco Rspnb Jpn Eq Val Discv A JPY1 684,0+0,98%+5,21%★★1,40%
Invesco Social Progress A-Acc Shares EUR29,77+0,46%+6,17%-1,00%
Invesco Sus Pan Eurp Stu Eq A € Acc21,01-0,15%+8,09%★★★1,30%
Invesco Sust Glbl Struct Eq A USD AD58,29+0,42%+6,75%-1,00%
Invesco Sust Mlt-Sect Crdt A EUR Acc2,99-0,14%+6,37%★★0,75%
Invesco Sust US Struct Eq A USD Acc33,39+0,77%+6,60%★★1,00%
Invesco Sustainable Allc A Acc EUR11,23-0,04%+6,40%★★★★0,90%
Invesco Sustainable Glbl Hi Inc ASEKHAcc114,57-0,30%+3,44%-1,00%
Invesco US Value Equity A USD Acc58,25+0,80%+7,63%★★1,40%
Investerum Basic Value21,54+1,20%+7,60%★★★★1,90%
Investerum Equity Value13,78+1,38%+10,47%-1,90%
Investtech Invest D110,03+0,23%+2,71%-1,50%
INVL Baltic Fund52,66+1,05%+8,71%★★★★★2,00%
INVL Emerging Europe Bond38,09+1,20%+4,75%★★★★1,00%
INVL Global Emerging Markets Bond108,70+0,62%+6,18%★★★★★1,25%
INVL Russia ex-Government Equity Subfund26,79+10,09%-34,66%-1,50%
iShares Emerging Mkts Eq Idx (LU) A2 USD125,61-1,17%+8,17%★★★0,50%
iShares Europe Equity Index (LU) A2 EUR212,08-0,02%+9,84%★★★0,45%
iShares Japan Equity Index (LU) A2 USD174,90+0,55%+7,39%★★★0,45%
iShares North America Eq Idx (LU) A2 USD300,52+0,48%+10,45%★★★0,45%
iShares Pacific exJpn Eq Idx (LU) A2 USD152,57+0,23%+9,74%★★0,45%
Janus Henderson Hrzn Asian Growth A2 USD118,28-1,26%+11,13%★★1,20%
Janus Henderson Hrzn AsPac Pty IncA2USD18,05-0,74%+7,70%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn CHN Opps A2 USD17,75-1,37%+8,38%★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Euro Corp Bd A2 EUR144,29-0,18%+5,43%★★★0,75%
Janus Henderson Hrzn Euro HY Bd A2 EUR146,81+0,26%+6,70%★★★0,75%
Janus Henderson Hrzn Euroland A2 EUR59,08-0,28%+12,43%★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn GlblPtyEqsA2USD25,67+0,78%+11,91%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn GlbTechLdrs A2USD131,84-0,15%+19,25%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Japan Opps A2 USD18,89-0,95%+8,52%★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Jpn Smr Coms A2 USD65,60-1,19%+6,00%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Pan Eurp Eq A2 EUR34,24-0,01%+9,85%★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpAbsRetA2 EUR17,59+0,29%+4,80%★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpPtyEqs A2EUR49,64-3,22%+13,44%★★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpSmrComs A2€69,69-0,32%+11,86%★★★★1,20%
Janus HndrsnAbsolute Return A2 GBP3,25+0,03%+2,49%-1,50%
Janus HndrsnContinen Eurp A2 EUR Acc14,54+1,62%+11,59%★★★★1,50%
Janus HndrsnEmerging Markets A2 EUR13,67+1,40%+11,69%★★1,50%
Janus HndrsnGlbl Equity A2 USD17,75+0,55%+5,77%★★★★1,50%
Janus HndrsnPan Eurp A2 EUR9,09+1,58%+11,57%★★★★★1,50%
Janus HndrsnPan Eurp S&M Cp A2 EUR20,47+0,66%+14,11%★★★1,50%
JOHCM European Select Val X EUR Inc1,74+0,98%+12,93%★★1,50%
JOHCM Global Select A EUR3,85+2,13%+7,74%★★★★0,75%
JPM Africa Equity A perf (acc) USD8,34-1,08%+3,97%★★★1,50%
JPM America Equity A (dist) USD303,02+1,76%+10,29%★★★★1,50%
JPM ASEAN Equity A (acc) USD24,77+0,19%+6,62%★★★★1,50%
JPM Asia Pacific Equity A (acc) USD25,73+0,93%+10,29%★★★★1,50%
JPM Brazil Equity A (acc) USD6,01-1,75%+3,66%★★★1,50%
JPM China A (dist) USD77,76-1,54%+8,27%★★★★1,50%
JPM China A-Share Opps A (acc) USD30,21+0,26%+8,92%★★★★★1,50%
JPM Climate Change Solu A (acc) - USD85,89+1,19%+10,73%-1,00%
JPM Diversified Risk A (acc) SEKH626,76+0,07%-2,94%-1,25%
JPM Em Mkts Small Cap A (acc) perf USD17,91-0,48%+7,43%★★★★1,50%
JPM Emerging Europe Equity A (dist) EUR28,02+19,02%-32,14%-1,50%
JPM Emerging Markets Debt A (dist) EURH5,93+0,24%+6,99%★★1,15%
JPM Emerging Markets Div A (acc) EUR123,07+0,33%+11,26%★★★★1,50%
JPM Emerging Markets Equity A (dist) USD39,78-0,91%+9,46%★★★★1,50%
JPM Emerging Middle East Eq A (dist) USD31,10-1,48%-0,82%★★★★1,50%
JPM Emerging Mkts Opps A (acc) USD291,18+0,63%+9,78%★★★1,50%
JPM EUR lqdty LVNAV Mgan (flex dist.)9 782,1+0,20%+5,23%-0,50%
JPM Euro Aggregate Bond A (dist) EUR97,05+0,49%+5,34%★★★0,70%
JPM Euro Govt Short Dur Bd A (acc) EUR10,65+0,65%+2,79%★★★★0,35%
JPM Euroland Equity A (dist) EUR63,89+0,84%+12,85%★★★★1,50%
JPM Europe Dynamic A (dist) EUR23,80+0,87%+9,92%★★★1,50%
JPM Europe Dynamic Techs Fd A (dist) EUR43,59+0,86%+17,07%★★★1,50%
JPM Europe Eq Abs Alp A perf (acc) SEKH1 310,2+0,08%-2,62%-1,50%
JPM Europe Equity A (dist) EUR60,99-0,10%+9,29%★★★★1,00%
JPM Europe Equity Plus A perf (acc) EUR21,73+1,17%+7,81%★★★★1,50%
JPM Europe High Yld Bd A (acc) EUR20,13+0,15%+6,32%★★★★0,75%
JPM Europe Select Equity A (acc) EUR1 816,7-0,15%+11,55%★★★★1,50%
JPM Europe Small Cap A (dist) EUR82,88-0,44%+9,71%★★1,50%
JPM Europe Strategic Growth A (dist) EUR22,42+0,14%+8,59%★★★★1,50%
JPM Europe Strategic Value A (acc) EUR18,40+0,91%+8,93%★★★1,50%
JPM Europe Sus Sm Cp Eq A Acc SEK1 247,9+0,24%+12,78%-1,50%
JPM Europe Sustainable Equity A (acc)EUR147,96+0,77%+10,68%★★★1,50%
JPM Global Aggregate Bond A (dist) USD11,49+0,90%+4,47%★★★★0,70%
JPM Global Balanced A (dist) EUR137,06+0,69%+7,22%★★★★1,45%
JPM Global Bond Opp Sus A acc SEKH962,53-0,30%+2,85%-1,00%
JPM Global Bond Opps A (acc) SEKH768,36-0,30%+2,91%-1,00%
JPM Global Convert (EUR) A (dist) EUR11,82+0,49%+9,83%★★1,25%
JPM Global Corp Bd A (acc) SEK H104,24-0,41%+3,95%-0,80%
JPM Global Focus A (acc) EUR47,33+0,12%+11,05%★★★★1,50%
JPM Global Growth A dist USD39,89+1,62%+14,48%★★1,50%
JPM Global Healthcare A (acc) USD469,17+1,46%+0,98%★★★★1,50%
JPM Global Macro Opps A (acc) EUR192,38-0,41%+6,04%★★★★1,25%
JPM Global Macro Sustainable A acc SEKH996,40+0,16%+2,81%-1,25%
JPM Global Natural Resources A (acc) EUR21,76+1,03%+5,65%★★★★1,50%
JPM Global Select Equity A (acc) USD410,13+0,31%+11,05%★★★★1,50%
JPM Global Strat Bd A perf (acc) SEKH797,21+0,02%+1,59%-1,00%
JPM Global Strategic Bond Skandia Link797,21+0,02%+1,59%-1,00%
JPM Greater China A (dist) USD54,73-1,25%+11,22%★★★★1,50%
JPM Income Opp A perf (acc) SEKH1 348,0-0,01%+0,16%-1,00%
JPM India D (acc) USD63,66+2,06%+0,73%1,50%
JPM Japan Equity A (dist) USD38,88-0,51%+8,35%★★★1,50%
JPM Japan Sustainable Equity A acc JPY15 159+0,02%+6,56%★★1,50%
JPM Korea Equity A (acc) USD15,19+0,65%+13,99%★★★★1,50%
JPM Latin America Equity A (acc) USD26,89-1,20%+6,37%★★★★1,50%
JPM Managed Reserves A (acc) USD11 052+1,50%+1,08%★★★★0,40%
JPM Multi-Manager Alt A (acc) SEKH1 003,4-0,14%+2,35%-1,25%
JPM Pacific Equity A (dist) USD129,83+1,32%+9,99%★★★★★1,50%
JPM Russia A (acc) USD13,40+61,88%-18,01%-1,50%
JPM Sterling Bond A (dist) GBP0,77+1,14%+10,20%0,70%
JPM Taiwan A (acc) USD34,14-0,26%+14,07%★★1,50%
JPM US Aggregate Bond D (acc) USD18,42+1,13%+3,89%★★0,90%
JPM US Select Equity A (acc) USD561,82+0,62%+10,67%★★★1,50%
JPM US Select Equity Plus A (acc) USD34,38+1,28%+8,00%★★★★1,50%
JPM US Small Cap Growth A (dist) USD278,19+1,50%+16,30%★★1,50%
JPM US Smaller Companies A (dist) USD318,98+1,58%+14,31%★★★★1,50%
JPM US Technology A (dist) USD33,43+1,21%+22,11%★★★★1,50%
JPM US Value A (dist) USD39,38+0,94%+6,15%★★★1,50%
JSS Sustainable Eq Glb Th P EUR acc269,89-0,07%+12,34%★★1,75%
JSS Sustainable MA Thmtc Bal EUR P €dist367,56-0,03%+7,53%★★1,50%
Jupiter Asia Pac Inc L USD Acc39,30-0,22%+10,40%★★★★★1,50%
Jupiter China Equity Fund L USD Acc53,42+0,21%+9,57%★★★1,50%
Jupiter Dynamic Bd L SEK Hsc Acc103,80-0,51%+5,84%-1,25%
Jupiter Dynamic Bond ESG L SEK Acc HSC88,32-0,75%+5,03%-1,25%
Jupiter European Growth L EUR Acc43,87+0,02%+12,37%★★★1,50%
Jupiter Financial Innovt L EUR Acc17,15+0,93%+9,36%★★★1,50%
Jupiter Glbl Em Mkt Crp Bd L SEK Acc HSC87,99-0,74%+3,42%-1,40%
Jupiter Global Elgy Div L EUR Acc11,15-0,66%+8,88%★★1,25%
Jupiter Global Elgy Gr L EUR Acc21,23+0,32%+10,67%★★★1,50%
Jupiter Global EMs Focus L USD Acc14,51+2,37%+11,75%★★★★1,50%
Jupiter Global Equity Gr Unc L USD Acc81,86-0,59%+16,54%-1,50%
Jupiter Global Sus Eq (LUX) L USD Acc81,32-0,08%+8,33%-1,50%
Jupiter Global Value L USD Acc24,48-0,42%+9,82%★★★★1,50%
Jupiter Gold & Silver L USD Acc15,29-2,04%+5,51%★★★1,50%
Jupiter India Select L USD A Inc208,05+0,62%-2,67%★★1,75%
Jupiter Japan Select L EUR Acc27,78-1,33%+7,61%★★★★1,50%
Jupiter Merian NA Eq (IRL) L $ Acc43,61+2,58%+11,21%★★★1,50%
Jupiter Pan Eurp Smlr Coms L EUR Acc112,40-0,44%+10,46%-1,50%
Jupiter Strategic AbsRt Bd L SEK H Acc10,34+0,22%+0,56%-0,80%
JupiterMerian World Eq L $ Acc2,27+2,13%+10,86%★★★★★1,50%
KBI Water I EUR27,43+0,65%+9,26%★★1,80%
Kempen (Lux) Global Small-Cap A Acc39,95-0,52%+13,00%★★★1,50%
KPA Etisk Aktiefond580,42-0,37%+9,30%★★★★★0,40%
KPA Etisk Blandfond 2383,58-0,45%+7,09%★★★0,40%
Kuylenstierna & Skog Equity P262,87+0,58%+11,63%★★★1,00%
Kvartil Investmentbolag+ Calculus A172,66-2,19%+12,81%★★★★★0,55%
Kvartil Multi Asset A108,81-0,04%+6,54%-0,60%
Lancelot Avalon A35 148--28,83%★★★★1,00%
Lancelot Camelot A59 017--9,46%★★★★1,00%
Lancelot Ector Master Fund SB38,83+0,03%+2,32%★★★★1,00%
Lannebo Europa Småbolag A SEK16,00-0,31%+7,96%★★★1,60%
Lannebo Europe Green Transition A EUR108,50-0,04%+10,01%-1,60%
Lannebo Fastighetsfond A SEK69,27-4,15%+12,54%-1,00%
Lannebo Fastighetsfond Select A SEK72,67-4,26%+12,60%-1,00%
Lannebo High Yield122,39+0,07%+1,85%★★★★0,90%
Lannebo MicroCap SEK A8 911,6+0,07%+9,61%★★★★★2,00%
Lannebo Mixfond32,90-0,42%+3,95%★★★★1,60%
Lannebo Mixfond Offensiv286,58-0,52%+4,99%★★★★1,60%
Lannebo Norden Hållbar SEK177,18-0,47%+6,08%★★★1,60%
Lannebo Räntefond Kort117,69+0,03%+0,76%★★★★0,20%
Lannebo Småbolag153,32-1,13%+13,38%★★1,60%
Lannebo Småbolag Select679,25-+7,51%0,70%
Lannebo Sustainable Corporate Bond A SEK103,03+0,04%+1,78%-0,90%
Lannebo Sverige59,91-0,81%+10,99%★★★★1,60%
Lannebo Sverige Hållbar B SEK1 813,3-0,90%+7,63%★★★★1,60%
Lannebo Sverige Plus82,05-0,87%+10,65%★★★★★1,00%
Lannebo Teknik15,52-0,39%+14,79%★★★★1,60%
Lannebo Teknik Småbolag150,51-0,65%+9,28%★★★1,60%
Lazard Pan-European Small Cap B Acc EUR133,52+0,99%+13,25%★★1,50%
Legg Mason BW Glb FI A USD Acc129,06+0,07%+4,50%★★1,10%
Legg Mason BW Glb FI Abs Ret A SEKH Acc90,000,00%-6,51%-1,35%
Legg Mason BW Glb Inc Opt A USD Acc133,04+0,39%+5,24%★★★★1,25%
Legg Mason BW Glb Oppc FI A USD Acc108,44-0,05%+4,98%★★★1,15%
Legg Mason CB Tact Div Inc A USD Acc144,23+0,68%+5,94%★★1,25%
Legg Mason CB US Agrsv Gr A SEKH Acc148,24-1,71%+9,83%-1,30%
Legg Mason CB US Apprec A USD Acc288,94+0,50%+4,10%★★★1,25%
Legg Mason CB US Eq Sust Ldrs A SEK Acc143,61+0,96%+10,32%★★★★★1,20%
Legg Mason CB Value A USD Acc164,91+1,00%+7,65%★★★1,35%
Legg Mason RY US SmCp Opp A SEKH Acc213,96-0,36%+16,31%-1,50%
Legg Mason RY US Smlr Coms A USD Dis(A)413,90+0,91%+15,14%★★1,50%
Legg Mason WA Asian Opps A USD Acc156,28+1,28%+5,53%★★★1,10%
Legg Mason WA Glb Mlt Strat A USD Acc158,22+1,05%+4,07%★★★1,10%
Legg Mason WA Mcr OppBd A USD Acc127,67+0,04%+8,44%★★1,50%
LGT Sustainable EF Global (USD) B2 563,7+1,22%+9,60%★★★★1,50%
Liontrust GF Sust Fut Pan Eur Gr A1 Acc€12,91+1,80%+11,34%★★1,50%
LMM – Kavaljer Investmentbolagsfond A205,36-0,89%+9,37%★★★★★0,30%
LMM – Kavaljer Quality Focus A SEK234,46+0,16%+10,81%★★★★1,25%
LO Funds All Roads Conservative EUR PA10,25+0,47%+3,87%★★★★0,35%
LO Funds All Roads SH SEK PA112,91+0,03%-6,32%-0,50%
LO Funds Emerging High Conviction USD PA13,25+0,79%+9,96%0,85%
LO Funds Europe High Conviction EUR PA16,19+1,19%+13,57%★★★★0,75%
LO Funds Golden Age USD PA32,28+1,43%+8,43%★★★0,75%
LO Funds World Brands EUR PA564,70+0,86%+15,17%★★★★0,96%
LS Fund – Incomea Steady Opports A45,34+4,27%-24,35%-1,50%
Lucy Global Fund A92,91+1,26%+15,89%-1,40%
Lundmark Climate Impact Fund218,71+0,21%+7,62%-1,40%
LUX MultiManager SICAV-Eur Eq Sel B SEK142,20+1,07%+10,04%-0,80%
Luxembourg Selection Active Solar C USD82,82-0,87%+12,65%★★★1,50%
Lynx351,97-0,77%-4,05%-1,00%
Lynx Active Balanced Fund D1 SEK116,45+0,41%+5,07%1,20%
Lynx Dynamic148,94-1,63%-5,23%-1,50%
Lysa Aktier C189,24+1,11%+10,04%★★★0,12%
Lysa Global Aktier Hållbar B134,07+0,47%+10,63%★★★0,12%
Lysa Räntor C99,91-0,25%+3,02%★★★★0,12%
Lysa Räntor Hållbar B99,11-0,22%+1,48%★★★★★0,12%
Lysa Sverige Aktier B144,45+0,08%+12,10%★★★0,12%
Lysa Sweden Equity Broad B97,80-0,10%+13,64%-0,12%
Lyxor SEB Impact M USD127,57+0,95%+10,19%★★★0,75%
Länsförsäkringar Asienfond A197,23+1,15%+9,39%★★★1,60%
Länsförsäkringar Balanserad Räntefond98,64-0,14%+0,99%★★★0,35%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Balans A133,65+0,62%+5,75%★★★★1,30%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Defensiv A99,26+0,52%+3,02%-0,70%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Potential A183,39+0,72%+8,46%★★★1,50%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Stabil A115,63+0,59%+4,28%★★★★1,00%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Tillväxt A157,23+0,67%+7,18%★★★1,40%
Länsförsäkringar Europa Aktiv A640,79+1,22%+11,47%★★★1,55%
Länsförsäkringar Europa Index294,87+1,23%+11,30%★★★0,20%
Länsförsäkringar Fastighet Europa120,69-0,84%+17,44%★★★1,40%
Länsförsäkringar Fastighetsfond A6 646,2-1,73%+18,69%-1,40%
Länsförsäkringar Företagsobli Vision105,10+0,05%+2,88%★★★0,65%
Länsförsäkringar Global Index354,52+0,56%+9,94%★★★★0,20%
Länsförsäkringar Global KlimatIndex194,86+0,65%+9,43%★★★★0,60%
Länsförsäkringar Global Vision A71,83+0,78%+10,13%★★★1,50%
Länsförsäkringar Japan Index151,64+0,09%+5,91%★★★0,20%
Länsförsäkringar Kort räntefond104,50+0,02%+0,65%-0,20%
Länsförsäkringar Lång Räntefond A160,84-0,36%+2,04%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Mix Vision A474,38+0,32%+7,28%★★★1,50%
Länsförsäkringar Multistrategi94,21-0,10%+1,97%-1,00%
Länsförsäkringar Småbolag Sverige Vis A1 658,1-0,40%+14,35%★★★★1,60%
Länsförsäkringar Sparmål 2015226,28+0,80%+4,79%★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2020251,86+0,90%+5,32%★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2025310,29+1,13%+7,05%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2030344,15+1,52%+8,99%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2035192,88+1,72%+9,99%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2040199,87+1,78%+10,44%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2045242,69+1,79%+10,41%★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2050209,74+1,79%+10,32%★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2055207,82+1,79%+10,33%★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2060205,48+1,79%+10,34%★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2065143,84+1,79%+10,34%-0,50%
Länsförsäkringar Sverige Index480,61-0,29%+13,44%★★0,20%
Länsförsäkringar Sverige Vision A2 630,1+0,18%+11,20%★★★★1,30%
Länsförsäkringar Tillväxtmarknad Aktiv A409,69+0,71%+9,78%★★1,80%
Länsförsäkringar Tillväxtmarknad Index A178,51+0,96%+8,78%★★★0,40%
Länsförsäkringar USA Aktiv A683,51+0,25%+15,34%★★★1,55%
Länsförsäkringar USA Index664,38+0,42%+10,17%★★★★0,20%
Lärarfond 21-44 år39,66+0,05%+12,19%★★★0,55%
Lärarfond 45-58 år29,810,00%+8,88%★★★0,55%
Lärarfond 59+17,59-0,11%+4,76%★★★★0,55%
M&G (Lux) Climate Solutions A EUR Acc11,10+0,07%+9,86%-1,75%
M&G (Lux) Dynamic Allocation A EUR Acc10,22-0,37%+6,76%★★★1,75%
M&G (Lux) Eurp Strat Val A EUR Acc12,49-0,01%+7,77%★★★★★1,50%
M&G (Lux) Glb Dividend A EUR Acc14,31+1,01%+9,55%★★★1,75%
M&G (Lux) Glbl SustainParisAlgndEURAAcc42,33+1,33%+8,52%★★★★1,75%
M&G (Lux) Income Allocation A EUR Acc10,22-0,34%+6,34%★★1,50%
M&G (Lux) Japan A EUR Acc21,55-1,34%+5,99%★★★★1,50%
M&G (Lux) North Amer Div A EUR Acc34,96+0,75%+8,31%★★★1,50%
M&G (Lux) PanEurpSustainParisAlgnd€AAcc26,86+0,45%+10,36%★★★★1,50%
M&G (Lux) Positive Impact A EUR Acc14,79+0,65%+7,32%★★★★1,75%
Maj Invest Global Value Equities A150,41+0,64%+13,25%★★1,50%
Man AHL TargetRisk D H EUR129,48+0,25%+7,17%★★★1,51%
Man AHL Trend Alternative DNY H EUR Acc149,11-0,07%+2,82%★★★★2,50%
Man GLG European Equity Alt DN H SEK113,65-0,87%-0,47%-2,75%
Man GLG RI European Equity Ldrs D C EUR110,41+0,42%+8,83%★★1,50%
Mercer Advantage Balanced Gr M5 SEK Acc1 290,6+0,23%+5,69%-0,94%
Mercer Global Small Cap Equity M-3€181,70+0,59%+12,27%★★★★★1,10%
MFS Meridian US Concentrated Gr A1 USD35,08+0,54%+8,84%★★★★1,15%
Mirae Asset ESG Asia Grt Cnsmr Eq A USD16,10-1,35%+7,37%★★1,50%
Mirae Asset ESG Asia Pacific Eq A USD21,96-0,72%+8,02%★★★★1,50%
Mirae Asset ESG China Sect Ldr Eq A USD22,00-0,89%+10,89%★★★★★1,50%
Mirae Asset ESG India Sect Ldr Eq A USD21,60+0,11%+0,35%★★★★1,50%
Mirae Asset GEM Sector Leader Eq A USD10,64-0,92%+5,03%★★1,50%
Mirae Asst ESG Asia Sect Ldr Eq A USD16,34-0,66%+8,20%★★★★1,50%
Mix Balanserad102,64-0,34%--1,00%
ML QBrands Pr Plm Tree AE SEK CrPldAcc879,17+0,03%+2,55%-1,50%
Montanaro European Smlr Companies Acc €7,02+0,93%+11,98%★★★1,50%
Movestic Avancera 75 A SEK Acc96,89+0,95%+5,58%-0,35%
Movestic Avancera 85 A SEK Acc90,65+0,31%+1,69%-0,25%
Movestic Balanserad126,34+0,66%+7,16%-1,65%
Movestic Försiktig111,82+0,25%+4,71%-1,55%
Movestic Global125,05+0,45%+7,77%-1,60%
Movestic Global Hållbar171,73+1,03%+11,08%-0,65%
Movestic Offensiv141,70+0,53%+11,10%-1,75%
MS INVF Asia Opportunity A46,70+0,83%+8,14%★★-
MS INVF China A-shares A21,03+0,09%+5,11%★★1,70%
MS INVF Developing Opportunity A24,32+1,02%+10,91%★★2,00%
MS INVF Emerging Leaders Equity A38,21+1,49%+7,78%★★★★★2,00%
MS INVF Emerging Markets Debt A USD83,09+1,09%+6,90%★★★1,40%
MS INVF Emerging Mkts Corp Debt A36,28+1,49%+5,02%★★★1,45%
MS INVF Emerging Mkts Domstc Dbt A USD27,75+0,47%+5,86%★★1,40%
MS INVF Emerging Mkts FI Opps A26,69+1,63%+4,80%★★1,40%
MS INVF Euro Bond A14,54+0,40%+5,05%★★★0,80%
MS INVF Euro Corporate Bond A48,20+0,79%+5,97%★★★★0,80%
MS INVF Euro Strategic Bond A43,51+0,49%+5,93%★★0,80%
MS INVF Europe Opportunity A40,55+1,20%+18,49%★★★★1,50%
MS INVF European Fixed Inc Opps A24,88+0,79%+4,53%★★★1,00%
MS INVF European HY Bd A25,03+0,95%+6,29%★★★0,85%
MS INVF European Property A29,01+0,19%+15,03%1,40%
MS INVF Global Asset Backed Secs A USD32,67+1,49%+3,02%-1,00%
MS INVF Global Balanced Income A27,94+0,67%+6,61%★★1,50%
MS INVF Global Balanced Sus A EUR Acc25,27+0,71%+6,56%-1,50%
MS INVF Global Brands A USD173,76+0,57%+6,35%★★★★★1,40%
MS INVF Global Convertible Bond A USD57,34+1,36%+6,52%★★★★1,00%
MS INVF Global Core Equity A41,66+1,52%+12,10%★★★1,35%
MS INVF Global Fixed Income Opps A36,17+1,46%+3,65%★★★★1,00%
MS INVF Global High Yield Bond A USD41,72+1,64%+5,73%★★1,00%
MS INVF Global Infrastructure A68,74+0,06%+5,39%★★★★1,50%
MS INVF Global Insight A46,91-0,31%+25,96%1,60%
MS INVF Global Opportunity A93,52+1,51%+23,00%★★★1,60%
MS INVF Global Property A USD27,78+0,15%+9,68%1,50%
MS INVF Global Quality A51,90+0,70%+8,48%★★★★1,60%
MS INVF Global Sustain A USD Acc34,83+0,68%+8,60%★★★1,50%
MS INVF Indian Equity A49,27+2,31%-0,73%★★1,60%
MS INVF Latin American Equity A48,84-1,43%+8,92%★★★1,60%
MS INVF NextGen Emerging Markets A75,67+0,56%+7,20%-1,60%
MS INVF Short Maturity Euro Bond A19,22+0,80%+3,05%★★0,80%
MS INVF Sustainable Asia Equity A59,81+1,74%+9,29%★★★★1,40%
MS INVF Sustainable Emerging Mkts Eq A42,17+0,92%+9,92%★★★1,60%
MS INVF Sustainable Euro Corp Bd A22,07+0,70%+5,55%-1,15%
MS INVF US Advantage A93,45+0,79%+24,48%1,40%
MS INVF US Dollar High Yield Bond A33,41+1,82%+5,75%★★1,25%
MS INVF US Dollar Short Dur HY Bd A33,40+1,64%+4,40%★★★1,00%
MS INVF US Growth A USD132,21-0,29%+26,51%1,40%
MS INVF US Property A68,66-0,08%+10,97%★★1,40%
Multicooperation GAM Commodity USD B80,45-0,60%-3,66%-1,30%
Muzinich Americayield HSEK Acc R108,09-0,45%+3,77%-1,50%
Natixis Asia Equity R/A USD104,55+1,16%+10,02%1,70%
Naventi Balanserad Flex177,60-0,19%+7,35%★★1,50%
Naventi Defensiv Flex136,62-0,07%+4,52%★★★1,30%
Naventi Offensiv Flex239,05-0,38%+11,72%1,60%
Navigera Aktie 1358,11+0,54%+10,02%★★★1,75%
Navigera Aktie 2260,79-0,88%+15,77%1,80%
Navigera Balans 1172,42+0,04%+6,32%★★1,50%
Navigera Balans 2174,40+0,03%+6,09%★★★1,20%
Navigera Classic 2097,84-0,29%+3,99%1,10%
Navigera Global Change188,34+0,49%+12,05%★★★1,45%
Navigera Tillväxt 1282,59+0,32%+9,11%1,75%
Navigera Tillväxtmarknader 2201,17+0,20%+8,66%-1,45%
Neuberger Berman EM Dbt Blnd SEK A Acc108,79-0,05%+5,02%-1,40%
Neuberger Berman EM Dbt LclCcy SEK A Acc84,46-1,39%+4,97%-1,50%
Neuberger Berman EM DbtHrdCcy SEK A C97,12-0,64%+5,82%-1,40%
Neuberger Berman HY Bd SEK Adv Acc131,44-0,42%+4,66%-1,20%
Neuberger Berman Sust EMCorpDbtSEK A Acc90,65-0,24%+3,62%-1,60%
Ninety One GSF Asia Pac Eq Opps A Acc $39,39+0,24%+9,85%★★★1,50%
Ninety One GSF Asian Equity A Acc USD29,01+0,37%+9,55%★★1,50%
NN (L) Asia Income P Cap USD1 115,9+1,20%+9,43%1,50%
NN (L) EM Enh Idx Sust Eq P Cap USD2 085,7+1,05%+8,96%★★★★0,35%
NN (L) EmMkts Dbt (LclBd) X Cap USD182,26+0,32%+5,37%1,50%
NN (L) EURO Equity P Cap EUR194,02+0,81%+13,52%★★★1,30%
NN (L) European Equity P Cap EUR81,48+1,22%+10,19%★★★1,30%
NN (L) European Real Estate P Cap EUR961,92-1,42%+17,71%1,30%
NN (L) European Sust Eq P Cap EUR477,70+1,50%+11,27%★★★★★1,50%
NN (L) First Class Protection P Cap EUR30,58+0,81%+4,07%-0,72%
NN (L) Glb Convert Opps P Cap EUR H i128,07+0,31%+7,83%★★1,20%
NN (L) Global Eq Impt Opps P Cap EUR563,87+0,36%+7,49%★★1,50%
NN (L) Greater China Equity P Cap USD1 206,8+0,22%+12,26%★★1,50%
NN (L) Green Bond P Cap SEK (H i)84,16-1,00%+3,93%-0,40%
NN (L) Japan Equity P Cap JPY6 490,0-0,75%+4,76%★★★1,30%
NN (L) Smart Connectivity P Cap USD2 030,3+0,05%+10,93%1,50%
Nordea 1 - Alpha 10 MA Fd HB SEK139,97+0,65%-1,67%-1,70%
Nordea 1 - Alpha 15 MA Fd HB SEK817,73+0,97%-2,49%-2,00%
Nordea 1 - Alpha 7 MA Fd BP EUR107,19+0,67%+1,34%★★★★1,60%
Nordea 1 - Asia ex Japan Eq Fd BP SEK329,31-0,24%+8,58%★★★★1,50%
Nordea 1 - Asian Stars Eq Fd BP - SEK1 203,8-1,01%+9,74%-1,50%
Nordea 1 - Asset All Fd Fut Sub-Fd C SEK771,81-0,25%+6,18%★★★1,40%
Nordea 1 - Balanced Income Fd HB SEK994,59-0,18%+3,82%1,20%
Nordea 1 - Chinese Bd BP SEK209,20+1,09%+4,35%-1,00%
Nordea 1 - Chinese Equity BP EUR123,24-1,42%+11,47%-1,50%
Nordea 1 - Conservative Fix Inc HBF SEK1 045,1+0,02%+1,00%-0,10%
Nordea 1 - Emerging Market Bond HB SEK794,74-1,31%+3,21%-1,00%
Nordea 1 - Emerging Mkt Corp Bd HB SEK905,88-0,12%+4,13%-1,20%
Nordea 1 - Emerging Mkt Debt TR BP EUR84,13+0,44%+5,60%★★★1,30%
Nordea 1 - Emerging Stars Bond HB SEK820,49-1,27%+3,44%-0,90%
Nordea 1 - Emerging Stars Equity BP SEK1 421,6-1,25%+10,20%★★★★1,50%
Nordea 1 - Emerging Stars Lcl Bnd BP EUR96,44-0,11%+5,19%★★★1,00%
Nordea 1 - Emerging Wealth Equity BP SEK271,93-0,67%+8,77%★★★1,50%
Nordea 1 - Eur Corp Stars Bnd HB - SEK967,11-0,30%+2,84%★★0,60%
Nordea 1 - European Corporate Bd HB SEK470,42-0,31%+3,17%★★0,60%
Nordea 1 - European Covered Bd Op BP EUR110,38-0,23%+2,88%★★★★★0,70%
Nordea 1 - European Covered Bond HB SEK124,20-0,60%+1,28%★★★0,60%
Nordea 1 - European Cross Credit HB SEK1 118,9-0,20%+3,47%1,00%
Nordea 1 - European High Yld Bd HB SEK331,11-0,08%+4,68%★★★★1,00%
Nordea 1 - European High Yld Cd HB SEK724,64-0,01%+5,19%★★★1,00%
Nordea 1 - European HY Stars Bnd HB SEK1 111,4-0,02%+4,85%1,00%
Nordea 1 - European Sm&Mid Cp Eq BP SEK9 252,1-0,05%+9,48%★★★1,50%
Nordea 1 - European Stars Equity BC EUR146,86-0,06%+12,25%★★★★0,85%
Nordea 1 - Flexible Credit Fund HB SEK1 449,7+0,12%+4,92%-1,20%
Nordea 1 - Flexible Fixed Income HB SEK952,34-0,21%+2,38%-0,80%
Nordea 1 - Gl Climate and Soc Imp BF SEK915,92+0,51%+7,00%-0,75%
Nordea 1 - Glb Gender Diversity BP SEK1 383,6+0,68%+9,05%★★★1,50%
Nordea 1 - Glbl Sust Lstd Rl Ast BF-SEK991,84+0,53%+6,41%-0,80%
Nordea 1 - Global Climate Engmt AF SEK1 095,6+0,77%+5,82%-0,75%
Nordea 1 - Global Disruption BC EUR121,73+0,46%+11,58%★★0,85%
Nordea 1 - Global Equity Mkt Ntl BP EUR96,92+0,28%+2,11%-1,75%
Nordea 1 - Global Green Bond Fd HAQ SEK821,49-0,49%+2,74%-0,45%
Nordea 1 - Global Listed Infrastr BC EUR12,00+0,84%+4,41%★★★★0,90%
Nordea 1 - Global Opportunity BP EUR256,77+0,20%+12,46%★★★1,50%
Nordea 1 - Global Real Estate BP SEK2 100,5+0,25%+10,66%★★★★1,50%
Nordea 1 - Global Small Cap BP SEK1 500,0+0,78%+8,97%★★★1,50%
Nordea 1 - Global Social Empow BP SEK915,98+0,67%+6,70%-1,50%
Nordea 1 - Global Stable Equity BP SEK330,05+0,64%+5,89%★★★★1,50%
Nordea 1 - Global Stars Equity BP SEK2 035,3+0,62%+8,80%★★★★★1,50%
Nordea 1 - Global Value ESG Fund BQ SEK1 157,0-0,40%+6,55%-1,35%
Nordea 1 - Intl HY Bd USD H HB SEK1 156,5-0,66%+4,12%-1,00%
Nordea 1 - Latin American Equity BP SEK146,24-1,27%+2,68%★★★★★1,60%
Nordea 1 - Low Dur Eurp Cov Bd BP EUR100,39+0,10%+2,67%★★★★★0,50%
Nordea 1 - Low Dur US Hi Yld Bd HB SEK76,79-0,34%+1,67%-1,00%
Nordea 1 - Nordic Equity BP EUR124,22+0,08%+4,89%★★★1,50%
Nordea 1 - Nordic Ideas Equity BP SEK2 590,7+0,25%+4,39%★★★★1,50%
Nordea 1 - Nordic Stars Equity BP SEK2 151,5+0,06%+3,71%★★★★1,50%
Nordea 1 - North Amer Hi Yld Bd HB SEK761,17-0,71%+3,94%-1,00%
Nordea 1 - North American Strs Eq BP SEK3 119,4+1,07%+8,81%★★★1,50%
Nordea 1 - North American Value BP SEK663,84+0,83%+5,76%★★1,50%
Nordea 1 - Norwegian Shrt-Term Bd BP NOK215,88-0,67%-2,15%★★★0,13%
Nordea 1 - Stable Return BP SEK197,27+0,01%+3,17%★★★1,50%
Nordea 1 - US Corporate Bond HB SEK94,88-0,81%+2,93%-0,70%
Nordea 1 - US Corporate Stars Bd HB SEK868,91-0,78%+2,88%-0,70%
Nordea 1 - US High Yield Bond HB SEK140,55-0,70%+3,73%-1,00%
Nordea 1 North Am Hi Yld Strs Bd HB SEK930,09-0,65%+3,91%-1,00%
Nordea 2 - EM Enhanced Equity BP SEK1 334,7-0,88%+8,71%★★★0,52%
Nordea 2 - Em Mkt Hrd Ccy En Bd HB SEK749,11-1,20%+3,07%-0,70%
Nordea 2 - Euro Corp Enhanced Bd HBF SEK901,95-0,30%+2,71%-0,15%
Nordea 2 - Euro Cross Credit ESG HB SEK1 093,4-0,18%+3,26%-1,00%
Nordea 2 - European Enhanced Eq BP SEK1 563,3-0,17%+9,93%★★★★0,50%
Nordea 2 - Gl HY En Bd - USD Hdg HBF SEK926,27-0,47%+4,14%-0,25%
Nordea 2 - Global Enhanced Equity BF SEK2 100,1+0,61%+10,07%-0,15%
Nordea 2 - Global Enhanced Sm Cap BP SEK1 806,8+0,23%+12,87%★★★★0,55%
Nordea 2 - Global Res Enh Eq BP SEK1 477,8+0,32%+10,39%★★★0,80%
Nordea 2 - Japanese Enhanced Eq BP SEK1 056,0-0,45%+6,84%★★★0,50%
Nordea 2 - Swedish Enhanced Eq BP SEK185,98-1,15%+9,22%-0,50%
Nordea 2 - US Corp Enhanced Bd HAF SEK963,64-0,80%+3,12%-0,15%
Nordea Aktieallokering451,29+0,54%+9,03%★★★1,50%
Nordea Alfa1 548,6+0,73%+10,10%★★1,40%
Nordea Asian Stars A SEK375,94-1,36%+10,17%★★★★1,60%
Nordea Avtalspensionsfond Midi304,90-0,12%+7,42%★★★★★1,00%
Nordea Bostadsobligationsfond icke-utd107,05-0,12%+1,51%★★★0,50%
Nordea Corporate Bond I K2,17-0,12%+5,66%★★★★0,40%
Nordea Discre Asset Allocation C (SEK)116,28-0,27%+9,51%-0,00%
Nordea Discre Corporate Credit C (SEK)100,24+0,02%-2,91%-0,20%
Nordea Discre Global Eq C (SEK)121,16+1,47%+11,26%-1,00%
Nordea Donationsmedelsfond utd168,22-0,43%+7,95%★★★★★0,75%
Nordea Eastern Europe129,86-0,85%+4,53%-1,60%
Nordea Euro Obligaatio A K EUR0,42-0,42%+4,63%★★★★0,60%
Nordea European Passive I EUR growth34,53+0,96%+10,76%★★★★0,40%
Nordea European Smaller Companies264,38-0,18%+5,55%★★★★★1,60%
Nordea Europeiska Stjärnor A T SEK24 344-0,20%+11,98%★★★★1,47%
Nordea FRN Fund152,60+0,02%+0,91%★★★0,50%
Nordea Generationsfond 50-tal A133,63-0,27%+3,17%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 60-tal A205,94-0,24%+6,83%★★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 70-tal A217,05-0,21%+9,22%★★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 80-tal A206,79-0,21%+9,18%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 90-tal256,48-0,21%+9,19%★★★★★0,50%
Nordea Generationsfond Senior A85,04-0,26%+2,49%★★★0,50%
Nordea Global6,80+0,63%+7,87%★★★★1,00%
Nordea Global Dividend Acc270,34+0,13%+4,80%★★★★1,50%
Nordea Global Enhanced growth SEK197,44+0,77%+10,00%★★★★★0,60%
Nordea Global Passiv Tillväxt SEK409,73+0,15%+9,61%★★★★0,40%
Nordea Globala Tillväxtmarknader317,72-0,00%+10,80%★★★1,60%
Nordea Hållb Bal A (SEK)106,31-0,19%+6,67%★★★1,45%
Nordea Hållbarhetsfond Akt Gbl A Til SEK166,28-0,03%+10,63%★★★0,90%
Nordea Hållbarhetsfond Oblig Glb A SEK93,49-0,55%+2,99%-0,75%
Nordea Hållbarhetsfond Tillväxt A (SEK)114,61+0,35%+8,31%★★★1,45%
Nordea Indienfond364,02+2,31%-0,49%★★★1,85%
Nordea Innovation Stars Fund AG-SEK134,05+0,64%+8,41%-1,40%
Nordea Inst Aktie Världen251,49+0,25%+9,06%★★★★★0,85%
Nordea Inst Aktief Stabil icke-utd322,95+0,35%+6,07%★★★1,50%
Nordea Inst Aktief Sverige icke-utd362,04-1,25%+10,21%★★0,50%
Nordea Inst Ränte långaplac SEK91,40-0,28%+2,03%★★★★0,25%
Nordea Inst Småbolagsf Sverige tillv SEK155,05+0,33%+13,50%-1,50%
Nordea Institutionell Kortränta Acc1 210,2+0,02%+0,95%-0,15%
Nordea Japan3,20-0,18%+7,71%★★1,00%
Nordea Kinafond287,38-0,68%+12,96%-1,85%
Nordea Klimatfond BP SEK336,24+0,45%+7,34%★★★★★1,50%
Nordea Nora Five (SEK) Acc157,32-0,07%+8,93%★★★★★0,79%
Nordea Nora Four (SEK) Acc144,78-0,17%+7,88%★★★★0,74%
Nordea Nora Three (SEK) Acc125,64-0,30%+6,11%★★★0,69%
Nordea Nora Two (SEK) Acc107,94-0,42%+4,12%★★0,64%
Nordea Nordamerika347,06+0,47%+6,04%★★★★1,20%
Nordea Nordic Covered Bond A SEK Growth95,52-0,07%+1,18%-0,50%
Nordea Nordic Fund2,91+0,70%+5,33%★★★★1,40%
Nordea North America Enhanced SEK Acc213,03+0,15%+9,67%★★★0,60%
Nordea Oblgtnsfd korta Plcrngr285,92-0,02%+0,90%-0,20%
Nordea Obligationinvest512,25-0,35%+3,29%★★0,65%
Nordea Obligationsfond icke-utd120,16-0,59%+3,64%★★0,65%
Nordea Obligationsfond Krt Plcrngr IISEK154,57-0,01%+0,95%-0,20%
Nordea Olympiafond215,85-0,75%+9,60%★★1,00%
Nordea Private Banking Ränteportfölj utd93,09-0,17%+1,90%★★★★★0,20%
Nordea Pro Stable Return SEK35,48+0,17%+6,78%★★★0,80%
Nordea Realräntefond K SEK165,62-0,15%+2,40%★★★★★0,50%
Nordea Rysslandsfond134,17+22,56%-37,40%-0,00%
Nordea Ränteavkastning A14,17+0,45%+4,41%★★★★0,60%
Nordea Småbolagsfond Norden259,71+0,43%+10,98%★★★★★1,60%
Nordea Småbolagsfond Sverige561,22+0,32%+13,69%★★★★1,50%
Nordea Stabil161,29-0,50%+1,24%★★1,50%
Nordea Stabila Aktier H-SEK189,86-0,42%+4,02%-1,50%
Nordea Stabila Aktier Tillväxtmarknader709,08-0,48%+5,99%★★★1,80%
Nordea Stratega 15157,76-0,26%+4,10%★★0,85%
Nordea Stratega 30207,20-0,13%+5,13%★★★★1,30%
Nordea Stratega 50282,21+0,08%+6,24%★★★★1,45%
Nordea Stratega 70368,12+0,24%+7,61%★★★★1,45%
Nordea Stratega Ränta126,80-0,18%+3,13%★★★0,65%
Nordea Sustainable Sel Bal A growth SEK110,32-0,19%+6,67%★★★1,45%
Nordea Sustainable Sel Growth A grow SEK120,18+0,35%+8,31%★★★1,45%
Nordea Sustainable Sel Mod A growth SEK101,86-0,33%+5,17%★★1,25%
Nordea Sverige Passiv icke-utd393,39-1,14%+10,79%★★★0,40%
Nordea Swedish Bond Stars97,93-0,07%+1,58%★★0,30%
Nordea Swedish Bond Stars - B97,54-0,11%+1,47%-0,20%
Nordea Swedish Ideas Equity209,67-0,91%+10,92%1,50%
Nordea Swedish Stars icke-utd3 762,0-0,74%+9,55%★★1,40%
Nordea World Passive Fund A (SEK)116,25+0,55%+9,92%-0,50%
Nordic Cross Bear40,77+0,87%-7,39%-0,95%
Nordic Cross Bull209,00-1,44%+13,22%-0,95%
Nordic Cross Small Cap Edge R SEK116,13-0,83%-23,18%-1,40%
Nordic Cross Stable Return R SEK93,83-1,26%-5,56%-0,90%
Nordic Equities Global Stars1 595,7+0,06%+11,90%★★1,55%
Nordic Equities Strategy2 733,3-0,38%+7,55%★★★1,50%
Nordic Equities Sweden303,88-0,68%+9,05%★★★1,55%
Nordic Factoring Fund AB (publ)100,39-+0,37%-1,60%
Nordic Sustainable Leaders Credit101,12-0,01%+1,73%★★★0,70%
Nordkinn Fixed Income Macro Fund SEK D101,38--6,48%-1,50%
Nordnet Hållbar Pension219,73+0,02%+7,28%★★★0,72%
Nordnet Indeksfond Danmark ESG A249,17+1,55%+6,08%★★★★0,20%
Nordnet Indeksfond Norge189,85+1,41%-1,31%★★★★0,00%
Nordnet Indeksirahasto Suomi ESG234,38+0,70%+8,91%★★★★★0,00%
Nordnet Index Tillväxtmarknad ESG116,84-0,52%+9,04%-0,40%
Nordnet Indexfond Europa ESG142,94+0,39%+10,02%-0,20%
Nordnet Indexfond Global ESG149,44+0,41%+8,57%-0,20%
Nordnet Indexfond Sverige ESG574,23-0,05%+12,23%★★★★0,00%
Nordnet Indexfond Teknologi120,84+2,05%+14,76%-0,40%
Nordnet Indexfond USA ESG158,35+0,41%+7,80%-0,20%
Nordnet One Balance DKK99,60+0,40%+6,85%-0,47%
Nordnet One Balanserad SEK109,06+0,79%+6,34%-0,32%
Nordnet One Balansert NOK107,02+0,19%+5,24%-0,12%
Nordnet One Forsigtig DKK98,71+0,13%+5,32%-0,45%
Nordnet One Forsiktig NOK104,62-0,20%+2,68%-0,10%
Nordnet One Försiktig SEK105,88+0,64%+4,40%-0,30%
Nordnet One Offensiv DKK100,67+0,53%+7,74%-0,48%
Nordnet One Offensiv NOK109,33+0,59%+8,49%-0,15%
Nordnet One Offensiv SEK114,12+0,98%+8,86%-0,34%
Nordnet One Rohkea EUR10,52+0,57%+8,63%-0,48%
Nordnet One Tasapaino EUR10,40+0,30%+6,83%-0,46%
Nordnet One Varovainen EUR10,27+0,12%+5,51%-0,44%
Norne Kombi 20103,59-0,78%+0,39%-0,80%
Norne Kombi 50107,22-0,36%+2,74%-1,10%
Norne Rente107,28-0,91%-0,93%-0,50%
NorQuant ESG D108,41+0,46%+10,25%-1,49%
NorQuant Multi Asset A124,57+0,99%+5,09%-0,99%
NorQuant Nordic Equity A100,00---1,49%
Norron Active RC SEK461,78-1,48%+9,48%★★★★1,50%
Norron Select R223,27-0,16%-0,01%-1,50%
Norron Sustainable Equity RC SEK Acc143,83-0,85%+7,89%-1,50%
Norron Sustainable Premium RC128,58-0,04%+2,84%★★★★0,80%
Norron Sustainable Preserve R SEK122,22-0,08%+1,87%★★★★0,35%
Norron Target R145,36-0,11%+0,73%-1,00%
Nowo Global Fund SEK A182,59+0,61%+6,40%★★★★★0,30%
NT Em Mkts Grn Trnst Fdr Idx A USD Acc8,37+1,43%+10,44%-0,35%
Obsido Rebalanced 50 A1124,86+0,78%+6,99%★★★★1,65%
ODIN Emerging Markets C SEK377,76-0,42%+9,61%★★★★1,50%
ODIN Europa C SEK246,98-0,21%+11,11%★★1,50%
ODIN Fastighet C SEK1 505,6-4,37%+11,73%-1,50%
ODIN Global C SEK464,02-0,06%+10,53%★★★★1,50%
ODIN Norden C SEK4 264,0-0,69%+7,32%★★1,50%
ODIN Norge C SEK4 899,8-1,24%-0,03%★★★1,50%
ODIN Small Cap C SEK156,15-0,93%+9,31%-1,50%
ODIN Sustainable Corporate Bond C SEK100,37-0,12%+2,01%-0,40%
ODIN Sverige C SEK8 863,6-1,67%+9,45%★★★1,20%
ODIN USA C SEK263,79+0,36%+11,50%★★★1,50%
Offensiva portföljen2 628,2+0,37%+11,50%-1,00%
ORIGO QUEST B158,30--9,29%-1,25%
ORIGO SELEQT C99,69+0,10%+8,25%-1,60%
Pareto Aksje Norge B3 128,4+0,81%+1,26%★★1,80%
Pareto ESG Global Corporate Bd A105,72+0,08%+3,25%-1,00%
Pareto Global B3 843,1+0,76%+9,59%★★★1,60%
Pareto Nordic Corporate Bond C1 098,4+0,07%+1,69%-1,00%
Pareto Nordic Cross Credit A SEK1 052,3+0,06%+1,26%-0,55%
Pareto Nordic Equity B SEK1 328,8+0,92%+9,02%1,60%
Partners Group Listed Infras EUR P Acc243,36-0,80%+6,04%★★★1,95%
Partners Group Listed Priv Eq USD P Acc301,63-0,03%+18,26%★★★★1,95%
PATRIZIA Low Carbon Cor InfREUR121,85+0,70%+5,36%★★★★1,25%
Peab-fonden292,97-2,87%+5,55%1,50%
Penser Dynamic Allocation1 274,8+0,61%+7,89%★★1,15%
Penser Sustainable Impact B117,65-0,04%+5,86%-0,35%
Penser Yield A87,80--2,62%0,85%
Pensum Global Energy A104,96+2,66%+2,37%-1,25%
Pensum Global Opportunities C79,14-0,78%-9,50%-1,25%
Pictet - Global Envir Opps P USD329,29+0,52%+10,90%★★★★1,60%
Pictet - Robotics P EUR237,74-0,51%+20,76%★★★1,60%
Pictet Absolute Ret Fxd Inc HR EUR91,67+0,59%+2,57%★★★1,00%
Pictet-Asian Equities Ex Japan R USD236,59-1,72%+9,07%★★★2,00%
Pictet-Asian Local Ccy Debt P USD171,29-0,10%+6,05%★★★★1,20%
Pictet-Biotech R USD700,88+1,08%+4,99%★★2,30%
Pictet-China Equities R USD467,51-2,54%+9,03%-2,00%
Pictet-China Index I USD140,24-0,09%+12,19%★★★0,25%
Pictet-Clean Energy Transition R USD129,22+0,08%+16,13%★★2,30%
Pictet-Digital R USD322,29-0,82%+18,61%★★2,30%
Pictet-Emerging Corporate Bds R USD115,38+1,36%+4,26%★★1,75%
Pictet-Emerging Local Ccy Dbt R USD145,80-0,21%+5,00%★★★1,60%
Pictet-Emerging Markets Index R USD285,37+0,86%+9,61%★★★0,60%
Pictet-Emerging Markets R USD489,91-1,79%+9,95%★★2,00%
Pictet-EUR Bonds R459,58-0,23%+5,56%★★1,00%
Pictet-EUR Corporate Bonds R170,02+0,34%+5,68%1,15%
Pictet-EUR Government Bonds P143,25-0,30%+5,38%★★★0,40%
Pictet-EUR High Yield R224,47+0,83%+7,05%★★1,60%
Pictet-EUR Short Mid-Term Bonds R122,00+0,66%+2,75%★★0,45%
Pictet-Euroland Index R EUR192,61+1,07%+15,03%★★★0,60%
Pictet-Europe Index R EUR238,51+1,40%+11,00%★★★0,60%
Pictet-Family R EUR108,59-0,63%+12,86%-2,30%
Pictet-Global Bonds R USD154,64+0,03%+3,69%★★1,00%
Pictet-Global Emerging Debt R USD336,47+0,44%+4,86%★★★1,45%
Pictet-Global Megatrend Sel R USD300,61+0,19%+11,51%★★★★2,50%
Pictet-Health R USD279,02+1,07%+4,21%★★2,30%
Pictet-Indian Equities R USD561,58-0,02%+1,30%★★★2,00%
Pictet-Japanese Equity Opps R JPY12 551-0,01%+8,04%★★★1,70%
Pictet-Japanese Equity Sel R JPY19 671-0,09%+9,22%★★★1,70%
Pictet-Multi Asset Global Opps P EUR122,55+0,14%+5,43%★★★★1,00%
Pictet-Nutrition P EUR247,48+0,28%+5,80%★★★1,60%
Pictet-Pacific Ex Japan Index R USD498,27+0,59%+9,08%★★0,60%
Pictet-Premium Brands R EUR229,99+0,08%+15,30%★★★★2,30%
Pictet-Quest Emerg Sust Eq P USD94,97-0,99%+7,76%★★1,60%
Pictet-Quest Europe Sust Eqs R EUR308,91-0,00%+9,05%★★★★1,35%
Pictet-Russian Equities R USD53,11+21,28%-39,89%-0,00%
Pictet-Security R USD266,40+0,38%+10,72%★★★2,30%
Pictet-Short-Term Money Market CHF P116,98+0,81%+1,72%-0,06%
Pictet-Short-Term Money Market EUR P133,47+0,23%+2,73%-0,13%
Pictet-Short-Term Money Market USD P145,90+1,41%+2,41%-0,18%
Pictet-Shrt-Trm Em Lcl Ccy Dbt R USD88,21+0,09%+4,12%-1,35%
Pictet-Sovereign Short-Term MM EUR P98,24+0,24%+2,68%-0,05%
Pictet-Sovereign Short-Term MM USD P111,19+1,42%+2,38%-0,11%
Pictet-Timber R USD211,70-0,65%+10,50%★★★★2,30%
Pictet-USA Index R USD363,62+0,41%+8,38%★★★0,60%
Pictet-USD Government Bonds R USD593,97+0,76%+2,82%★★★0,60%
Pictet-USD Short Mid-Term Bonds R132,18+1,29%+1,12%★★★0,45%
Pictet-Water R EUR395,68+0,14%+7,79%★★★2,30%
PIMCO GIS Em Mkts Bd ESG Inv SEK H Acc99,61-0,74%+4,79%-0,89%
PIMCO GIS Glb IG Crdt ESG Adm SEKH Acc90,25-0,59%+3,69%-0,52%
PineBridge Asia ex Japan Equity A37,65+0,91%+11,74%★★1,30%
PineBridge Asia exJapan SmCap Eq A34,61+1,34%+8,59%★★★★1,30%
PineBridge Emerging Europe Equity A5,77-3,09%-43,60%-1,30%
PineBridge Europe Research Enhanced Eq A24,59+1,04%+10,77%★★1,30%
PineBridge Glbl Dyn Asset Allc A22,88+0,16%+5,98%★★1,30%
PineBridge Global Bond A20,76+1,09%+3,46%1,10%
PineBridge Global Emerg Mkts Foc Eq A20,35+0,21%+11,84%★★1,30%
PineBridge Global Focus Equity A38,48+0,54%+11,10%★★★1,80%
PineBridge Greater China Equity A41,98+0,52%+10,81%★★★1,30%
PineBridge India Equity A69,12+3,49%+1,55%★★★★1,30%
PineBridge Japan Equity A18,51+1,67%+7,18%★★1,30%
PineBridge Japan Small Cap Equity A37 752,3-1,20%-0,25%★★★1,30%
PineBridge Latin America Equity A13,30-0,65%+5,09%★★★1,30%
PineBridge US Large Cap Research Enhnd A36,47+0,89%+8,64%★★★1,00%
PineBridge US Research Enhanced CoreEq A45,64+0,64%+8,79%★★★1,80%
Placerum Balanserad A176,42+0,22%+5,52%★★★★0,95%
Placerum Dynamisk A233,96+0,40%+9,13%★★★1,15%
Placerum Optimera A117,90+0,08%+2,05%★★★★0,85%
Placerum Polar A106,62+0,49%+12,40%-1,00%
Plain Capital BronX136,08-0,01%+2,00%1,75%
Plain Capital LunatiX93,69-0,50%+13,12%1,75%
Plain Capital StyX105,11+0,08%+1,00%★★0,40%
PLUS Allabolag Sverige Index133,62-0,09%+13,36%-0,20%
PLUS Fastigheter Sverige Index75,83-2,22%+19,99%-0,20%
PLUS Hälsovård Sverige Index68,96-0,17%+10,46%-0,40%
PLUS Mikrobolag Sverige Index174,55-0,01%+7,03%★★★★0,40%
PLUS Småbolag Sverige Index187,46-0,66%+14,90%★★★0,40%
PLUS Teknologi Sverige Index76,67-1,43%+9,91%-0,40%
Polar Capital Em Mkts Stars X USD Acc134,51-0,17%+12,08%★★★★-
Polen Capital Focus US Gr USD Retail24,39+2,12%+16,32%★★★1,50%
Principal European Rspnb Eq A Acc USD104,96+0,20%+9,29%★★★★1,50%
Principal Global Rspnd Eq A Acc USD72,13+0,37%+9,94%★★★1,50%
Principal Preferred Secs A Hdg Acc EUR16,68-0,23%+5,93%-0,90%
PriorNilsson Balans1 127,0+0,03%+3,95%-1,00%
PriorNilsson Evolve A1 579,0-0,44%+6,59%-1,30%
PriorNilsson Evolve Global A1 198,4-0,14%+11,31%-1,90%
PriorNilsson Fastighet A1 384,9-1,51%+15,86%-0,90%
PriorNilsson Idea3 886,7+0,14%+7,94%-0,20%
PriorNilsson Realinvest A4 146,1-1,45%+13,42%-1,60%
PriorNilsson Smart Global1 867,8+0,07%+5,34%★★★★★0,80%
PriorNilsson Sverige Aktiv A3 896,0+0,37%+10,14%★★★★1,20%
PriorNilsson Yield1 240,4-0,03%+1,83%-1,00%
Proaktiv 75 - A204,35+0,22%+6,84%-1,75%
Proaktiv 75 PM - A211,66+0,02%-14,57%-1,50%
Proaktiv 75 TL - A218,95+0,41%+6,99%-1,75%
Proaktiv 80 - A176,07+0,18%+4,70%-1,70%
Proaktiv 80 PM - A186,35+0,22%+4,49%-1,50%
Proaktiv 80 TL - A185,34+0,35%+5,07%-1,70%
Proaktiv 85 - A148,25+0,12%+2,96%-1,65%
Proaktiv 85 S - A138,79+0,14%+2,85%-1,65%
Proaktiv 85 TL - A152,91+0,28%+3,14%-1,65%
Proaktiv 90 - A123,510,00%+1,80%-1,40%
Proaktiv 90 S - A117,44+0,02%+1,72%-1,40%
Proaktiv 90 TL - A126,95+0,10%+1,92%-1,40%
Proethos Fond224,03-0,81%+8,19%★★★★★0,65%
Protean Select111,69-+2,63%-1,20%
QQM Equity Hedge A109,94-2,92%-2,92%-1,00%
Quesada Bond Opportunity A116,10+0,08%+2,25%★★★★0,75%
Quesada Offensiv B187,32+0,78%-12,71%-1,50%
Quesada Sverige220,64+1,55%-23,83%-1,35%
Quesada Vision A113,13-0,24%+8,19%-1,50%
RAM (Lux) Sys Emg Mkts Equities F SEK3 203,7+0,36%+8,35%★★★★★1,60%
RAM (Lux) Sys Global Eq Sust Alp B USD103,01+1,61%-1,86%1,60%
RAM (Lux) Sys L/S European Eq B EUR138,38+1,01%-3,04%★★★★1,60%
RAM Equity Long/Short RC SEK103,13-0,61%+6,26%-1,50%
RBC Fds (Lux) Global Eq Foc A USD Cap190,14+0,34%+6,42%★★★1,60%
RBC Funds (Lux) Emerging Markets Eq AUSD150,27+0,77%+10,60%★★★★1,90%
Ress Life Investments2 249,2-+24,42%-1,50%
Rhenman Healthcare Equity L/S RC1 SEK798,90-+3,75%-2,00%
River & Mercantile EM ILC Eq B USD12,08+0,77%+10,13%★★★★1,60%
Robeco BP Global Premium Eqs D EUR382,54+0,96%+7,32%★★★★1,25%
Robeco Global Consumer Trends D €288,16+0,38%+14,35%★★★1,50%
Robeco New World Financials D €93,04+0,75%+12,94%★★★1,50%
Robeco Next Digital Billion D EUR54,05-0,41%+11,46%-1,60%
RobecoSAM Circular Economy Eqs D EUR126,61+0,64%+9,55%-1,50%
RobecoSAM Glbl Gndr Eqlty Eqs D EUR190,90+0,66%+7,57%★★★1,40%
RobecoSAM Global SDG Credits DH SEK90,79-0,60%+3,68%-0,80%
RobecoSAM Global SDG Equities D EUR Acc146,86+0,48%+7,68%★★★★1,40%
RobecoSAM Smart Energy Eqs D EUR55,40-0,06%+15,81%★★★1,50%
RobecoSAM Sust Healthy Living Eqs D EUR251,98+1,20%+5,72%★★★★1,50%
RobecoSAM Sustainable Water Eqs D EUR487,91+0,57%+12,77%★★★★1,50%
Russian Prosperity F (Luxembourg) F EUR63,36+0,08%-41,94%-1,75%
Räntehuset Fond100,00---0,85%
Ränteportföljen1 249,3+0,05%+1,55%-1,00%
S-Bank Asset Management 100 A21,15+0,50%+9,81%★★★1,90%
S-Bank Asset Management 50 A Growth24,32+0,30%+7,34%★★★★1,90%
S-Bank Brands Equity A44,39+0,25%+12,06%★★★★1,70%
S-Bank Emerging Markets ESG Equity A18,33+0,04%+11,17%★★★★1,90%
S-Bank Emerging Markets Yield A15,78+0,27%+5,31%★★★★0,75%
S-Bank Euro Government Bond Yield A32,68-0,11%+5,95%★★0,40%
S-Bank Europe Equity A16,93+1,32%+11,48%★★★1,80%
S-Bank Fenno Equity A386,57+0,53%+8,41%★★★★1,50%
S-Bank Frontier Markets Equity B12,76+1,18%+11,57%1,90%
S-Bank Green Corporate Bond ESG Yield A13,66+0,41%+5,17%★★0,45%
S-Bank Short-Term Bond A24,06+0,74%+2,63%-0,13%
S-Bank USA Equity A43,87-0,04%+11,26%★★★1,50%
SBP Kredit AB103,71---1,00%
Scandinavian Credit Fund I AB (publ)100,17-+0,16%-1,60%
Schroder AS Commodity A Acc USD85,34-0,18%-3,23%-1,50%
Schroder GAIA Contour Tech Eq A Acc EURH107,61-0,04%+9,56%-2,00%
Schroder GAIA Helix A Acc USD109,16+1,23%+3,71%★★★2,00%
Schroder GAIA Sirios US Eq C Acc CHF Hdg183,32+0,37%+0,47%-1,25%
Schroder GAIA Two Sigma Dvrs C Acc CHF H109,20+0,55%+0,74%-1,40%
Schroder ISF All China Equity A Acc USD138,97-1,07%+12,12%★★★★★1,50%
Schroder ISF Asian Eq Yld A Acc USD35,03-0,59%+10,95%★★★1,50%
Schroder ISF Asian Opports A Acc USD22,08-1,00%+9,95%★★★★1,50%
Schroder ISF Asian Smlr Coms A Acc USD265,52-0,34%+8,21%★★★1,50%
Schroder ISF Asian Ttl Ret S Dis GBP AV443,33-0,75%+10,85%★★★★0,50%
Schroder ISF Asn Bd TR A Acc USD14,83+1,06%+4,05%★★★★1,00%
Schroder ISF Asn Div Mxmsr C Dis EURH M63,43-1,76%+9,27%-0,75%
Schroder ISF BRIC A Acc USD231,42-1,30%+7,22%★★★★★1,50%
Schroder ISF China A A Acc USD147,75-0,38%+13,04%★★★★★1,50%
Schroder ISF China Opps A Acc USD423,89-1,37%+12,42%★★★★1,50%
Schroder ISF Chngng Lfstyls A Acc USD116,77+0,31%+13,40%-1,50%
Schroder ISF Digital Infras A Acc $73,89-0,25%+10,99%-1,50%
Schroder ISF EM Dbt Abs Rt A Acc USD25,55+0,23%+4,98%★★★★★1,50%
Schroder ISF Em Mkt MA A Dis € H QF54,45-1,81%+8,55%-1,25%
Schroder ISF Em Mkts A Acc USD15,82-1,20%+8,62%★★★1,50%
Schroder ISF Em Mkts Eq Alp A Acc USD110,99-1,15%+8,39%★★★★1,50%
Schroder ISF Emerg Mkt Bd A Acc SEK H658,49-1,13%+3,89%-1,00%
Schroder ISF Emerging Asia A Acc USD49,32-0,94%+11,64%★★★★★1,50%
Schroder ISF Emerging Europe A Acc EUR14,68-0,79%+8,78%-1,50%
Schroder ISF EURO Bond A Acc EUR18,48-0,45%+4,98%★★0,75%
Schroder ISF EURO Corp Bd A Acc EUR21,25-0,07%+6,52%★★★★0,75%
Schroder ISF EURO Crdt Abs Rt A Acc EUR101,73+0,12%+6,17%★★★★1,20%
Schroder ISF EURO Crdt Convct A Acc PLNH580,62-0,71%+6,12%-1,00%
Schroder ISF EURO Equity A Acc EUR42,95+0,10%+10,90%★★★1,50%
Schroder ISF EURO Govt Bd A Acc EUR10,21-0,48%+4,92%★★0,40%
Schroder ISF EURO Hi Yld A Acc SEK Hdg1 248,6-0,10%+5,81%1,00%
Schroder ISF EURO Liquidity A Acc EUR116,03+0,24%+2,70%-0,20%
Schroder ISF EURO S/T Bd A Acc EUR6,76+0,19%+3,35%★★0,50%
Schroder ISF European Lrg Cap A Acc EUR291,21+0,22%+8,50%★★1,25%
Schroder ISF European Sus Eq A Acc EUR139,05+0,21%+8,01%★★★1,25%
Schroder ISF European Value A Acc EUR79,32-0,27%+13,30%★★1,50%
Schroder ISF Eurp Alp Abs Rt C Dis SV95,71+0,72%+6,13%★★0,75%
Schroder ISF Eurp Div Mxmsr A Acc EUR96,22+0,28%+7,75%1,50%
Schroder ISF Eurp Innovators A Acc EUR178,65+0,62%+13,34%1,50%
Schroder ISF Eurp Smlr Coms A Acc EUR40,54+0,28%+13,94%1,50%
Schroder ISF Eurp Spec Sits A Acc EUR229,69+0,45%+12,13%★★1,50%
Schroder ISF Eurp Sust Val A Acc EUR22,62-0,30%+10,65%★★1,50%
Schroder ISF Frntr Mkts Eq A Acc USD174,94+1,40%+6,30%★★★★1,50%
Schroder ISF Glb Clmt Chg Eq A Acc EUR28,02-0,20%+11,11%★★★★★1,50%
Schroder ISF Glb Convert Bd A Acc SEK H1 258,8-1,06%+5,20%-1,25%
Schroder ISF Glb Disruption A Acc USD167,76+0,14%+12,73%★★★★1,50%
Schroder ISF Glb Div Mxmsr A Acc USD13,13+0,50%+9,53%1,50%
Schroder ISF Glb Em Mkt Opps A Acc USD18,87-0,90%+10,99%★★★★1,50%
Schroder ISF Glbl Corp Bd A Acc USD11,76+0,71%+6,18%★★0,75%
Schroder ISF Glbl Crdt HiI ncA Acc SEK1 206,6-1,11%+4,62%-1,20%
Schroder ISF Glbl Divers Gr A Acc EUR131,01-0,39%+6,57%★★★1,25%
Schroder ISF Glbl EM Smlr Coms C Acc EUR153,78-0,45%+7,15%★★★★1,00%
Schroder ISF Glbl Engy Tnstn A Acc USD208,01+0,06%+10,62%★★★★1,50%
Schroder ISF Glbl Hi Yld A Acc SEK1 461,5-0,44%+4,96%-1,00%
Schroder ISF Glbl MA Bal A Acc SEK H1 305,4-0,91%+5,46%★★1,25%
Schroder ISF Glbl MA Inc A Acc USD128,27+0,73%+6,84%★★1,25%
Schroder ISF Glbl Sust Fd & Wtr AAccUSD100,26+0,56%+10,03%-1,50%
Schroder ISF Glbl Sust Gr A Acc USD307,39+0,55%+8,67%★★★★★1,30%
Schroder ISF Glbl Trgt Ret A Acc USD123,16+0,88%+5,53%★★★★1,25%
Schroder ISF Global Bond A Acc USD11,01+0,24%+5,08%★★★0,75%
Schroder ISF Global Cities A Acc EUR H140,20-1,23%+11,81%-1,50%
Schroder ISF Global Energy A Acc USD16,52+1,26%+3,48%1,50%
Schroder ISF Global Eq Alp A Acc USD282,76+0,78%+7,95%★★★★1,50%
Schroder ISF Global Eq S Dis USD AV36,28+0,65%+9,32%★★★★★0,38%
Schroder ISF Global Gold A Acc CHF87,71-2,12%+5,39%-1,50%
Schroder ISF Global Smlr Coms A Acc USD263,65+0,93%+11,94%★★★1,50%
Schroder ISF Greater China A Acc USD80,22-1,30%+12,52%★★★★1,50%
Schroder ISF Hlthcr Innovt A Acc USD144,11+1,24%+3,17%★★★★1,50%
Schroder ISF Indian Opports A Acc USD219,78+0,54%-1,75%★★1,50%
Schroder ISF Italian Equity A Acc EUR46,78+0,48%+15,84%★★★1,25%
Schroder ISF Japanese Eq A Acc JPY1 437,8+0,12%+6,53%★★1,25%
Schroder ISF Jpn Opports A Acc USD16,89-0,24%+5,17%★★★1,50%
Schroder ISF Jpn Smlr Coms A Acc JPY163,14+0,62%+4,98%★★★1,50%
Schroder ISF Latin American A Acc USD41,99-0,58%+6,32%★★★★★1,50%
Schroder ISF MA Gr and Inc B Acc EUR H119,71-1,00%+9,88%1,25%
Schroder ISF MA Ttl Rt A Acc EUR H95,82-0,36%+4,77%★★1,30%
Schroder ISF QEP Glb ActvVal A Acc USD253,14+0,92%+8,46%★★★1,25%
Schroder ISF QEP Glbl Cor C Acc AUD H42,85-1,13%+11,19%-0,28%
Schroder ISF QEP Glbl Qual C Acc SEK Hdg1 776,6-0,54%+4,72%-0,65%
Schroder ISF QEP Global ESG S Dis GBP AV136,74+0,58%+8,24%★★★0,33%
Schroder ISF Securitised Crdt A Acc USD106,52+1,48%+4,03%-0,70%
Schroder ISF Smart Mnfctng A Acc USD127,41+0,50%+13,21%-1,50%
Schroder ISF Sst Glb Mlt Cr A Acc USD113,43+0,84%+6,52%1,20%
Schroder ISF Strat Crdt C Acc SEK Hdg1 245,8-0,10%+3,95%-0,60%
Schroder ISF Strategic Bd A Acc SEK967,45-0,04%+1,52%-1,00%
Schroder ISF Sust Asn Eq AX Acc USD117,02-0,52%+9,30%★★★★1,25%
Schroder ISF Swiss Equity A Acc CHF56,48+0,64%+7,74%★★1,25%
Schroder ISF UK Equity A Acc GBP5,03+0,24%+13,80%1,10%
Schroder ISF US Dllr Bd C Acc SEK H1 303,9-0,72%+2,60%-0,50%
Schroder ISF US Dollar Liqdty A Acc USD111,70+1,42%+2,37%-0,20%
Schroder ISF US Large Cap A Acc USD232,73+1,22%+6,83%★★★★1,25%
Schroder ISF US S&M-Cap Eq A Acc USD429,85+1,24%+11,06%★★★1,50%
Schroder ISF US Smlr Coms Impct A AccUSD201,77+0,86%+12,70%★★★1,50%
SchroderISF Glb Crdt Inc A Dis CNHHMFC609,48+0,46%+7,56%-1,10%
SEB Active 20 A115,73-0,04%+3,89%-0,85%
SEB Active 30 A154,53+0,06%+4,77%-1,00%
SEB Active 55 A198,14+0,36%+6,71%-1,35%
SEB Active 80 A262,85+0,66%+8,67%-1,45%
SEB Active Owners Impact HNWC H-SEK136,53-2,14%+8,03%-1,50%
SEB Aktiesparfond23,07-0,39%+12,31%1,40%
SEB Asienfond ex Japan C USD - Lux9,89-1,01%+9,41%1,75%
SEB Asienfond ex-Japan23,29-1,51%+9,24%1,75%
SEB Asset Selection C H-SEK198,59+0,84%-2,40%-1,10%
SEB Asset Selection Def IC----1,75%
SEB Bioteknikfond C EUR - Lux110,61+1,25%+1,92%★★★1,50%
SEB Blandfond Sverige237,89-0,26%+7,49%★★★1,00%
SEB Blockchain Economy Exposure A USD101,26-0,89%+23,46%-0,65%
SEB Climate Focus High Yield Fund C(EUR)113,25+0,18%+5,14%★★1,00%
SEB Corporate Bond EUR A EUR1,58-0,09%+5,55%★★★0,70%
SEB Corporate Bond Fund SEK C (SEK)16,99-0,45%+3,71%★★0,70%
SEB Danish Mortgage Bond C EUR119,45+0,46%+4,52%0,75%
SEB Dynamisk Aktiefond21,34-0,04%+10,10%★★★★1,25%
SEB Dynamisk Räntefond C SEK - Lux100,06+0,03%+2,19%-0,50%
SEB Emerging Marketsfond28,60+0,76%+8,70%★★1,75%
SEB Emerging Marketsfond C USD - Lux2,78+0,75%+8,70%★★1,75%
SEB Eureka Fxd Inc Rel Val IC DKK SEED116,02-0,73%+4,20%-0,55%
SEB Euroland Free of Mgmt Fee C SEK334,10+1,02%+17,50%★★★0,00%
SEB Europa Indexnära C EUR - Lux9,37+0,83%+12,07%★★★0,25%
SEB Europafond15,94-0,05%+9,74%★★★1,40%
SEB Europafond Småbolag109,50-0,28%+9,05%★★★★1,75%
SEB Europafond Småbolag C SEK - Lux191,75+2,96%+9,68%★★★★1,65%
SEB Europe Equity Fund C EUR5,99+1,20%+10,81%★★★1,40%
SEB Fastighetsfond Norden A56,45-1,49%+17,87%-1,50%
SEB FRN Fond A1 017,1+0,04%+1,87%★★★★0,40%
SEB Företagsobligationsfond A140,65+0,01%+2,37%★★★0,70%
SEB Global Aktiefond A26,75+0,04%+10,43%★★★1,50%
SEB Global Climate Opportunity C EUR1,93-0,44%+10,69%★★1,50%
SEB Global Equal Opportunity C (SEK)105,71+0,78%+8,68%-1,50%
SEB Global High Yield C H-SEK182,42-0,33%+4,18%-1,00%
SEB Global Indexnära C SEK - Lux139,50+0,62%+9,60%-0,40%
SEB Globalfond C USD - Lux5,61+0,72%+10,10%★★★1,50%
SEB Green Bond C H-SEK94,14+0,61%+1,86%-0,40%
SEB Inst Obligationsfond SEK utd7,66-0,29%+2,28%★★0,25%
SEB Korträntefond C SEK - Lux22,890,00%+0,49%-0,20%
SEB Korträntefond C USD - Lux2,50+1,27%+1,09%★★0,40%
SEB Korträntefond D EUR - Lux utd0,42-0,01%+3,03%★★0,30%
SEB Korträntefond SEK A10,180,00%+0,52%-0,20%
SEB Likviditetsfond SEK10,030,00%+0,24%-0,10%
SEB Listed Private Equity Fund C (EUR)398,73-0,02%+12,31%★★★1,50%
SEB Läkemedelsfond27,29+0,71%+0,84%★★★1,50%
SEB Läkemedelsfond D USD - Lux utd9,02+1,23%+0,98%★★★1,50%
SEB Micro Cap1 080,7+6,54%+13,37%-2,00%
SEB Microfinance IX SEK D1 (H-NOK)121,59-+23,53%-1,40%
SEB Nordamerika Små och Medelstora Bolag4 404,3-0,10%+13,83%★★★1,50%
SEB Nordamerikafond Småbolag488,72-0,32%+15,23%★★★1,75%
SEB Nordenfond49,71-0,42%+7,53%★★★1,30%
SEB Nordenfond Småbolag C EUR - Lux667,06+0,55%+13,42%★★★★1,30%
SEB Nordic Future Opportunity C SEK406,22+0,55%+8,50%★★★1,20%
SEB Norway Focus Fund C SEK162,13-0,80%+1,39%★★★1,50%
SEB Obligationsfond Flexibel C SEK - Lux21,85-0,03%+0,73%★★0,50%
SEB Obligationsfond Flexibel SEK A10,02-0,03%+0,70%★★0,50%
SEB Obligationsfond SEK10,63-0,24%+2,43%★★★0,40%
SEB PB Aktiv 25133,07+0,67%+4,69%-0,85%
SEB PB Aktiv 50170,31+0,89%+6,91%-1,20%
SEB PB Aktiv 75189,55+1,12%+8,91%-1,30%
SEB Pensionsfond C SEK - Lux180,94+0,21%+6,81%★★★1,25%
SEB Pensionsfond Extra C SEK - Lux157,30+0,80%+9,74%★★1,45%
SEB Pensionsfond Plus C SEK - Lux147,39+0,72%+7,28%★★1,35%
SEB Prime Solu NCAM Balanserad I SEK155,33+0,01%+4,92%★★★1,70%
SEB Realräntefond D SEK - Lux utd13,70-0,33%+1,93%0,50%
SEB Stiftelsefond Balanserad150,50+0,24%+7,50%★★★★★1,00%
SEB Stiftelsefond Sverige33,10-0,69%+9,85%★★★★1,50%
SEB Stiftelsefond Utland11,54-0,08%+9,93%★★★1,40%
SEB Sverige Expanderad30,84-0,76%+9,67%★★★1,25%
SEB Sverige Indexfond B174,23-0,19%+12,93%★★★0,40%
SEB Sverige Indexnära A582,07-0,19%+13,00%★★★0,25%
SEB Sverigefond34,72-0,58%+9,26%★★★★1,30%
SEB Sverigefond Småbolag109,45-1,21%+13,24%★★★★1,50%
SEB Sverigefond Småbolag C/R570,31-1,30%+12,28%★★★★★1,50%
SEB Sweden Equity C (SEK)146,62-0,76%+9,86%★★★★1,25%
SEB Swedish Value Fund391,45-0,66%+8,82%★★★★1,50%
SEB Teknologifond70,61-0,23%+18,00%★★1,50%
SEB Teknologifond C USD - Lux0,61-0,30%+17,90%★★1,50%
SEB US Focus Core Fund C (EUR)181,35+0,40%+10,81%★★1,50%
SEB USA Indexnära C SEK - Lux156,58-1,11%+9,20%-0,25%
SEB Världenfond20,61+0,51%+8,10%★★★1,25%
SEB WWF Nordenfond60,18+0,80%+9,09%★★★★1,50%
SEB Östeuro Små o Medelst Bol EUR - Lux2,62+1,06%+9,55%-1,75%
SEB Östeuropafond17,59-0,99%+6,08%-1,75%
Sector Healthcare Value B SEK1 537,0-0,11%+1,57%-2,00%
SEF Entropics Cat Bond A96,32--1,92%-1,00%
Seligson & Co Asien Indexfond A6,95-0,76%+7,21%★★★0,43%
Seligson & Co Euroobligation A3,56-0,77%+4,86%★★★0,27%
Seligson & Co Europa Indexfond A3,90-0,16%+8,54%★★★★0,44%
Seligson & Co Finland Indexfond A11,73-0,26%+5,19%★★★★0,45%
Seligson & Co Global Top 25 Brands A14,72+0,61%+10,73%★★★★★0,59%
Seligson & Co Global Top 25 Pharma A43,09+1,16%-1,29%★★★★0,59%
Sensor Sverige Select347,69-0,91%+5,57%★★★★★1,25%
Sensum Strategy Global A101,98+2,01%+4,32%-1,00%
She Invest Sweden130,20+0,03%+9,95%0,70%
SilverDome One D101,14+0,11%--1,30%
Simplicity Fastigheter A97,61-5,09%+13,58%-0,80%
Simplicity Företagsobligationer A127,00+0,03%+2,16%★★★0,82%
Simplicity Global Corporate Bond A121,24-0,12%+3,39%★★0,90%
Simplicity Green Impact A106,46+0,65%+10,86%-1,25%
Simplicity High Yield A107,80+0,05%+2,98%-0,90%
Simplicity Likviditet A114,04+0,01%+0,59%-0,15%
Simplicity Norden814,05-0,63%+4,27%★★1,60%
Simplicity Småbolag Global143,63+0,20%+8,49%★★1,40%
Simplicity Småbolag Sverige A191,12-1,74%+9,52%★★★0,80%
Simplicity Sverige197,64-1,08%+8,56%★★★0,80%
Sissener Corporate Bond R NOK130,05+0,43%-0,06%★★★★0,20%
SKAGEN Avkastning137,36+0,34%-1,23%★★★0,40%
SKAGEN Focus A201,20+0,76%+13,04%★★1,60%
SKAGEN Global A3 042,6+0,79%+10,01%★★★1,00%
SKAGEN Kon-Tiki A1 047,5+0,64%+10,12%★★2,00%
SKAGEN m2 A252,07-0,32%+10,07%★★★1,50%
SKAGEN Vekst A3 949,0+0,92%+8,50%★★★1,00%
Skandia Asien575,81-1,36%+7,94%★★★★1,65%
Skandia Balanserad485,93-0,32%+7,13%★★★★1,40%
Skandia Cancerfonden235,42-0,69%+8,70%★★1,40%
Skandia Europa Exponering771,71-0,18%+10,86%★★★0,25%
Skandia Försiktig208,29-0,29%+4,69%★★★0,75%
Skandia Global Exponering A347,64+0,14%+10,61%★★★★0,25%
Skandia Idéer För Livet1 204,7-1,35%+9,88%★★★★★0,00%
Skandia Japan Exponering262,93-0,12%+7,01%★★★0,25%
Skandia Korträntefond131,33+0,02%+0,49%-0,20%
Skandia Mix 100 Exponering109,75-0,30%+9,71%-0,55%
Skandia Mix 30 Exponering98,45-0,29%+4,53%-0,45%
Skandia Mix 60 Exponering103,59-0,34%+6,98%-0,50%
Skandia Nordamerika Exponering451,45+0,26%+11,10%★★★0,25%
Skandia Norden332,58-0,22%+4,12%★★★★1,40%
Skandia Obligationsfond170,73-0,22%+2,20%★★★0,40%
Skandia Realräntefond152,68-0,58%+2,06%★★★★0,50%
Skandia Småbolag Sverige1 245,3-1,58%+10,20%★★1,40%
Skandia Sverige Exponering283,21-1,35%+9,91%★★★0,25%
Skandia Sverige Hållbar160,07-0,69%+8,72%★★★1,40%
Skandia Time Global591,85-0,90%+17,58%★★★★★1,40%
Skandia USA1 898,9+0,27%+7,32%★★★★1,40%
Skandia Världen769,41+0,22%+8,79%★★★★1,40%
Skandia Världen Sverige136,99-0,28%+9,65%-1,40%
Skandia Världsnaturfonden238,17-0,69%+8,69%★★1,40%
SKY Harbor Glb US SD Rspnb HY F SEKHAcc109,34-0,38%+2,77%-1,10%
SKY Harbor Global Rspnb HY F SEKH Acc124,16-0,39%+3,82%-1,10%
Sophiahemmets Fond20,09--12,46%-0,23%
Sparinvest INDEX OMX C25 KL292,51-0,19%+5,78%★★★0,51%
Sparinvest SICAV EM Bonds EUR R85,44-0,68%+6,24%-1,10%
Sparinvest SICAV Equitas EUR R230,91-0,41%+8,69%★★★★1,00%
Sparinvest SICAV Ethical EM Value EUR R155,23+0,84%+8,74%★★★1,35%
Sparinvest SICAV Ethical Gl Val EUR R243,25-0,56%+8,57%★★★1,42%
Sparinvest SICAV European Value EUR R160,49-0,67%+9,58%★★★1,41%
Sparinvest SICAV Global Et HY SEK R H1 068,0-0,02%+4,11%-1,06%
Sparinvest SICAV Global Inv Grd EUR R144,52-0,15%+5,58%★★★★0,68%
Sparinvest SICAV Global Value EUR R401,62-0,45%+8,41%★★★1,42%
Sparinvest SICAV Long Danish Bds EUR R23,78+0,49%+5,13%★★0,28%
Sparinvest SICAV Procedo EUR R227,10-0,35%+7,54%★★★1,25%
Sparinvest SICAV Securus EUR R156,59-0,15%+5,32%★★★★0,79%
Spets A146,13+0,07%+15,65%-0,00%
Spiltan Aktiefond Investmentbolag653,39-2,05%+11,21%★★★★★0,20%
Spiltan Aktiefond Småland852,12-1,70%+11,67%★★★★1,50%
Spiltan Aktiefond Stabil1 198,5-1,70%+10,26%★★★★★1,50%
Spiltan Enkel149,74-0,04%+9,38%★★★★★0,77%
Spiltan Globalfond Investmentbolag221,36+0,47%+11,45%★★★★0,50%
Spiltan Högräntefond117,38+0,14%+2,03%★★★★0,75%
Spiltan Realinvest Global----1,50%
Spiltan Räntefond Sverige129,89-0,01%+2,03%★★★★★0,10%
Spiltan Småbolagsfond1 240,1-1,58%+13,02%★★1,50%
SPP Generation 40-tal271,38-0,02%+3,66%★★0,40%
SPP Generation 50-tal425,87+0,06%+4,49%★★★0,40%
SPP Generation 60-tal727,11+0,35%+7,59%★★★★0,40%
SPP Generation 70-tal350,20+0,54%+9,33%★★★★★0,40%
SPP Generation 80-tal184,77+0,53%+9,34%★★★★0,40%
SPP Mix 100215,56+0,39%+10,11%★★★0,79%
SPP Mix 20120,87-0,06%+3,91%★★★0,60%
SPP Mix 50151,48+0,11%+6,35%★★★★0,70%
SPP Mix 80192,44+0,31%+8,74%★★★★0,79%
SPV 20101,98-0,74%+0,27%-0,90%
SPV 50104,18-0,07%+3,19%-1,20%
SPV Rente+101,47-1,00%-0,99%-0,50%
State Street EMU ESG Scrn Idx Eq P EUR16,04+1,10%+14,80%★★★★0,60%
State Street Europe ESG Scrn Idx EqIEUR15,76+1,16%+11,00%★★★★0,20%
State Street Glb EM ESG Scd Idx Eq P USD14,20+0,85%+9,21%★★★1,20%
State Street Japan ESG Scrn Idx Eq I JPY15,52-0,11%+6,09%★★★0,20%
State Street Pac Ex-Jpn ESGScrnIdxEqPUSD16,47+0,86%+9,19%★★0,60%
State Street Switzerland Idx Eq P CHF15,01+1,42%+7,23%★★★0,60%
State Street UK Index Equity P GBP16,22+1,07%+6,79%★★★★0,60%
State Street US ESG Scrn Idx Eq I USD23,07+0,42%+8,93%★★★★0,20%
State Street Wld ESG Scrn Idx Eq I USD19,86+0,55%+9,12%★★★★0,20%
Stewart Inv APAC and Jpn Sstby A GBP Acc16,79+0,64%+6,96%-1,50%
Stewart Inv APAC Ldrs Sstby A GBP Acc9,13+0,45%+6,53%★★★★★1,45%
Stewart Inv APAC Ldrs Sstby I EUR Acc3,23+2,19%+6,38%★★★★★1,45%
Stewart Inv Global Emerg Mkts A GBP Acc8,35+0,52%+7,23%★★★1,65%
Stewart Inv Wldwd Ldrs Sstby A GBP Acc6,15+0,44%+11,21%★★★1,20%
Stewart Inv Wldwd Sustnby A GBP Acc2,71+0,42%+8,07%★★★1,25%
Stewart Inv Wldwd Sustnby I EUR Acc12,51+1,98%+7,78%★★★1,25%
Stolt Explorer A107,65+1,10%+6,75%-1,95%
Storebrand Emerging Markets A SEK172,17+0,87%+9,13%★★★★0,40%
Storebrand Emerging Markets Plus A SEK190,51+0,82%+9,54%★★★★0,50%
Storebrand Equal Opportunities A2848,96-0,44%+12,90%-1,05%
Storebrand Europa A SEK200,59+1,03%+11,67%★★★0,20%
Storebrand Europa Plus A SEK154,37+1,04%+11,14%★★★0,40%
Storebrand FRN Företagsobligation A SEK113,76+0,11%+1,57%★★★★0,40%
Storebrand Global All Countries A SEK210,15+0,61%+9,28%★★★★0,30%
Storebrand Global Företagsobl. A SEK97,89-0,50%+2,94%-0,50%
Storebrand Global Low Volatility A SEK283,22+0,82%+1,89%★★★★★0,70%
Storebrand Global Multifactor A3 706,9+0,71%+7,82%★★★★★0,75%
Storebrand Global Multifactor A SEK158,36+0,69%+8,17%★★★★0,75%
Storebrand Global Plus A SEK248,25+0,60%+9,27%★★★★0,40%
Storebrand Global Solutions A SEK422,83+0,29%+11,41%★★★★0,75%
Storebrand Global Value A5 312,0+0,75%+8,41%★★★0,75%
Storebrand Grön Obligation A SEK100,48-0,12%+2,41%★★★★0,30%
Storebrand High Yield Företagsobl. A SEK108,21+0,15%+1,65%-0,50%
Storebrand Indeks - Norge A2 213,0+1,32%-0,29%★★★★0,20%
Storebrand Japan A SEK111,91-0,09%+6,31%★★★0,20%
Storebrand Kortränta A SEK119,14+0,01%+0,30%-0,20%
Storebrand Norge A514 965+1,06%+2,70%★★★★1,50%
Storebrand Norge Fossilfri A1 670,6+0,83%+3,19%★★★1,50%
Storebrand Obligation A SEK141,78-0,41%+3,00%★★★0,20%
Storebrand Renewable Energy S2 054,2-0,78%+12,59%-0,75%
Storebrand Smart Cities A21 038,0+0,95%+15,93%-1,05%
Storebrand Sverige A SEK455,62+0,03%+12,26%★★★0,20%
Storebrand Sverige Plus A SEK200,89-0,12%+12,72%★★★0,30%
Storebrand Sverige Småbolag Plus A SEK111,03-0,71%+15,00%-0,50%
Storebrand USA A SEK436,93+0,51%+9,08%★★★★0,20%
Storebrand USA Plus A SEK110,30+0,63%+8,97%-0,40%
Storebrand Verdi A1 112,0+1,60%-2,32%★★★★★1,50%
Storm Bond RC SEK135,45+0,22%+2,36%-0,16%
Strand Företagsobligationsfond A103,83+0,08%+1,88%-0,60%
Strand Förmögenhetsfond1 652,8-+4,47%★★0,90%
Strand Småbolagsfond4 197,0-+7,68%★★★0,90%
Stt Strt Cnd Idx Equity P17,54+1,16%+9,42%★★0,60%
Svenska Läkaresällskapets Fond19,31--20,41%-0,50%
Swedbank Humanfond1 508,3-0,40%+10,27%-0,00%
Swedbank Robur Access Asien A318,79-1,56%+8,62%★★★0,20%
Swedbank Robur Access Edge Em Mkt A109,39-1,54%+8,40%★★★0,50%
Swedbank Robur Access Edge Europe A141,93-0,13%+10,18%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge Global A144,38+0,08%+10,24%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge Japan A172,43-0,09%+6,36%★★★0,20%
Swedbank Robur Access Edge Sweden A124,53-1,20%+9,06%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge USA A145,42+0,12%+10,79%-0,30%
Swedbank Robur Access Europa A197,04-0,09%+10,58%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Global A241,59+0,19%+10,26%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Mix A332,53-0,73%+5,56%★★★0,20%
Swedbank Robur Access Sverige A262,74-1,24%+9,31%★★0,20%
Swedbank Robur Access USA A514,67+0,29%+10,64%★★★★0,20%
Swedbank Robur Aktiefond Pension43,84-0,43%+9,24%★★★★0,42%
Swedbank Robur Allemansfond Komplett133,22-0,34%+12,55%★★★★1,25%
Swedbank Robur Asienfond A71,74-1,66%+9,66%★★★★1,42%
Swedbank Robur Bas 100 A223,99-0,50%+10,20%★★1,20%
Swedbank Robur Bas 25 A130,08-0,31%+4,06%★★0,70%
Swedbank Robur Bas 50 A34,52-0,38%+6,12%★★0,90%
Swedbank Robur Bas 75 A200,39-0,46%+8,21%★★1,10%
Swedbank Robur Bas Ränta A96,74-0,20%+3,07%-0,50%
Swedbank Robur Climate Imp A117,46-0,46%+12,37%-0,70%
Swedbank Robur Corp Bond Eur Mix A100,82-0,02%+3,01%★★★0,70%
Swedbank Robur Corp Bond Europe A127,83-0,36%+3,56%★★0,60%
Swedbank Robur Corp Bond Europe HY A101,46-0,14%+4,52%0,80%
Swedbank Robur Corp Bond Europe IG A91,59-0,35%+3,42%0,50%
Swedbank Robur Corp Bond Nordic A99,15+0,02%+1,39%-0,30%
Swedbank Robur Dynamic A109,44-0,09%+0,96%-0,60%
Swedbank Robur Europafond A48,55+0,04%+10,62%★★★★1,25%
Swedbank Robur Exportfond A206,86-0,86%+8,97%★★★1,25%
Swedbank Robur Fastighet A69,49-1,52%+12,26%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Fokus192,42-+7,49%★★★★★1,50%
Swedbank Robur Förbundsfond Global640,64+0,02%+9,84%-0,15%
Swedbank Robur Förbundsfond Sverige Plus529,92-0,97%+9,11%-0,15%
Swedbank Robur Förbundsräntefond114,25-0,25%+2,17%★★★★0,10%
Swedbank Robur Förbundsräntefond Kort105,84-0,02%+0,29%-0,10%
Swedbank Robur Global Emerging Markets A173,47-1,55%+13,92%★★★1,42%
Swedbank Robur Global High Dividend A827,96-0,04%+7,77%★★★★★1,02%
Swedbank Robur Global Impact A156,16-0,41%+9,72%★★★★0,70%
Swedbank Robur Globalfond A145,29-0,43%+9,79%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Healthcare A35,64+0,93%+0,28%★★★★1,25%
Swedbank Robur Japanfond A11,72-0,76%+6,06%★★1,25%
Swedbank Robur Kapitalinvest236,54-0,00%+11,20%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Microcap168,34-+2,74%★★★2,00%
Swedbank Robur Mixfond Pension25,71-0,46%+5,80%★★★★0,42%
Swedbank Robur Nordenfond161,21-0,48%+8,48%★★1,25%
Swedbank Robur Ny Teknik A1 202,1-0,71%+7,17%★★★1,25%
Swedbank Robur Obligation A12,77-0,23%+2,16%★★★0,30%
Swedbank Robur Obligation Lång Inst78,87-0,83%+5,92%-0,30%
Swedbank Robur Obligation Plus A129,84-0,25%+2,58%★★★0,30%
Swedbank Robur Realränta A142,32-0,31%+2,15%★★★★0,30%
Swedbank Robur Rysslandsfond A22,67+19,19%-41,77%-0,00%
Swedbank Robur Räntefond Kort A101,04-0,01%+0,28%-0,10%
Swedbank Robur Räntefond Kort Plus A123,72-0,01%+0,47%★★★0,20%
Swedbank Robur Selection 25108,66+0,09%+3,99%★★★0,80%
Swedbank Robur Selection 50121,82+0,28%+6,62%★★★1,00%
Swedbank Robur Selection 75137,73+0,44%+9,02%★★1,20%
Swedbank Robur Small Cap EM A141,49-1,06%+8,22%★★★★★1,42%
Swedbank Robur Small Cap USA A170,79-0,15%+12,99%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Europa A48,30-0,12%+10,35%★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Glb A133,63-0,07%+15,32%★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Norden A232,13-0,85%+6,57%★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Sverige A222,04-0,83%+10,08%★★★1,25%
Swedbank Robur Stiftelsefond A1 786,7-0,42%+6,49%★★★1,00%
Swedbank Robur Sverige A642,57-0,80%+8,54%1,25%
Swedbank Robur Talenten Aktiefond MEGA J90,21-0,46%+9,48%★★★★0,52%
Swedbank Robur Talenten Räntefond MEGA B102,38-0,25%+2,17%★★★0,30%
Swedbank Robur Technology A749,43-0,67%+16,78%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Transfer 50164,27-0,28%+3,83%★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 60239,02-0,24%+6,19%★★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 70340,81-0,30%+9,05%★★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 80381,94-0,29%+9,72%★★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 90305,79-0,40%+10,27%★★★★0,50%
Swedbank Robur Transition Energy A22,94-0,48%+13,68%-1,25%
Swedbank Robur Transition Global A600,30-0,03%+9,95%★★★★★1,25%
Swedbank Robur USA A105,42+0,16%+10,40%★★★1,25%
Swedbank Robur Östeuropafond A19,18-0,88%+3,96%-1,42%
Swedbank Savings Fund 100 S10,60-0,26%+11,13%-0,60%
Swedbank Savings Fund 30 S10,35-0,17%+6,73%-0,40%
Swedbank Savings Fund 60 S10,46-0,24%+8,71%-0,50%
Swedish & Nordic Sustainable S&M Cap117,11-1,01%+9,06%-1,60%
Swedish Sustainable Leaders A154,57-1,37%+9,19%-1,35%
T. Rowe Price Asian ex-Japan Eq A USD16,86-1,40%+9,79%★★★1,90%
T. Rowe Price EM Bd A USD18,15+0,36%+6,25%★★★1,05%
T. Rowe Price EM Eq A USD27,36-1,40%+8,14%★★1,90%
T. Rowe Price Euro Corp Bd A EUR14,95-0,17%+4,99%★★★0,43%
T. Rowe Price Eurp Eq A EUR17,34-0,06%+11,40%★★★1,50%
T. Rowe Price Eurp Smlr Cm Eq A EUR52,85-0,19%+12,80%★★1,60%
T. Rowe Price Glb Aggt Bd A USD16,40+0,49%+3,74%★★★★0,65%
T. Rowe Price Glb Foc Gr Eq A USD61,45+0,18%+11,68%★★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Growth Eq A USD51,04-0,08%+12,10%★★★1,60%
T. Rowe Price Glb HY Bd A USD31,82+0,77%+6,91%★★★1,15%
T. Rowe Price Glb Nat Res Eq A USD9,91-0,50%+3,12%★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Rl Estt Secs A USD26,17-0,01%+11,47%★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Val Eq A USD22,18+0,28%+4,52%★★★★1,60%
T. Rowe Price Japanese Equity A EUR12,90-0,70%+5,48%★★★1,60%
T. Rowe Price Jpn Eq A SEK Acc84,21-0,30%+6,21%-1,60%
T. Rowe Price US Blue Chip Eq A USD61,40-0,08%+15,71%★★1,50%
T. Rowe Price US Eq A USD45,81+1,05%+6,73%★★★1,50%
T. Rowe Price US Lg Cap Gr Eq A USD55,39-0,13%+13,76%★★★1,50%
T. Rowe Price US Lg Cap Val Eq A USD43,77+0,67%+6,86%★★★1,50%
T. Rowe Price US Smlr Cm Eq A USD71,33+0,46%+13,74%★★★★★1,60%
T.O Fonden15,45--15,00%-0,50%
Tellus Globala Investmentbolag310,93+0,19%+12,06%★★★★0,90%
Tellus Midas235,16+0,70%+9,47%★★★★1,00%
Templeton Asian Bond A(acc)USD16,60+0,31%+4,07%1,05%
Templeton Asian Growth A(acc)USD35,50-0,09%+8,57%1,85%
Templeton Asian Smlr Coms A(acc)USD54,74-0,30%+7,76%★★★1,85%
Templeton BRIC A(acc)USD18,41-0,16%+9,35%★★★★2,10%
Templeton China A(acc)USD25,55-0,70%+13,23%2,10%
Templeton Eastern Europe A(acc)EUR10,05+1,86%+6,32%-2,10%
Templeton Em Mkts Smlr Coms A(acc)USD13,44-0,26%+7,78%★★★2,10%
Templeton Emerging Markets A(acc)USD42,53-0,20%+10,31%★★★1,65%
Templeton Emerging Mkts Bd A(Qdis)USD7,03+0,09%+6,15%★★1,50%
Templeton Euroland A (Acc) EUR23,07+0,83%+14,07%★★1,50%
Templeton European Opps A(acc)EUR14,15+0,53%+7,63%1,50%
Templeton Eurp Sm-Mid Cap A(acc)EUR38,20+0,72%+11,56%1,50%
Templeton Frontier Markets A(acc)USD18,56+0,86%+4,68%★★2,10%
Templeton Glb Climate Change A(Ydis)EUR29,59+0,17%+14,49%★★★1,50%
Templeton Global A(acc)USD41,52+0,52%+11,52%1,50%
Templeton Global Balanced A(acc)USD34,63+0,36%+10,80%★★1,30%
Templeton Global Bond (Euro) A(acc)EUR12,21+0,75%+4,27%1,05%
Templeton Global Bond A(acc)EUR24,77+0,06%+3,18%★★★★1,05%
Templeton Global Equity Inc A(acc)USD15,64+0,55%+6,70%1,50%
Templeton Global High Yield A(acc)USD14,85+0,70%+5,91%1,35%
Templeton Global Income A(acc)USD17,840,00%+5,53%1,35%
Templeton Global Smaller Coms A(acc)USD49,00+0,69%+12,01%★★1,50%
Templeton Global Ttl Ret A(acc)USD24,34-0,53%+4,20%★★1,05%
Templeton Growth (Euro) A(acc)EUR19,12+0,69%+10,51%1,50%
Templeton Latin America A(acc)USD58,23-1,23%+4,56%★★★1,90%
Tenoris One102,89-0,02%+4,71%-1,00%
Thematica - Future Mobility Retl SEK Acc400,45-0,87%+19,16%★★★★★1,50%
Thematica - Renewable Future B SEK101,84-0,53%+10,94%-1,50%
Threadneedle (Lux) Amer Smlr Com 1U USD17,66+0,94%+14,97%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) American Abs Alp AU17,40+1,06%+5,92%-1,50%
Threadneedle (Lux) American AU108,53+0,21%+10,03%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) American Select AU36,09+0,12%+11,85%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Asia Equity Inc AU106,85-0,19%+9,09%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Enhanced Cmdts AU13,20-0,54%-2,84%-1,00%
Threadneedle (Lux) European Select AE30,85+1,73%+16,10%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) European Strat Bd AE28,42+0,84%+5,44%★★★0,90%
Threadneedle (Lux) Gb Ed Alp 8U USD Acc5,89+0,38%+10,57%★★★★0,75%
Threadneedle (Lux) Glb Dyn RlRet AU USD39,48+0,53%+5,65%★★1,50%
Threadneedle (Lux) Glb Smlr Coms AE43,14+0,40%+15,27%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Glbl Mlt Ast Inc AU19,81+0,56%+5,20%★★1,25%
Threadneedle (Lux) Global Eq Inc 1U USD12,89+0,99%+8,27%★★1,50%
Threadneedle (Lux) Global Focus AU92,83+0,83%+8,90%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Global Tech AU USD86,28-0,51%+15,78%★★★★★1,65%
Threadneedle (Lux) Pan Eur Eq Dv 1E EUR2,07+1,16%+14,19%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Pan Eurp SmCp Opps AE45,14+0,80%+13,60%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) US Contr Cr Eqs AU51,92+0,19%+9,07%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) US Hi Yld Bd AU36,96+0,89%+5,33%★★★1,25%
Threadneedle(Lux) Emerging Mkt Dbt AU70,68+0,87%+5,34%★★★1,35%
Threadneedle(Lux) Gl EM ST Bds AU16,88+1,23%+2,26%★★★★1,30%
Threadneedle(Lux) Global Em Mkt Eqs AU43,92-0,13%+9,41%★★1,50%
Threadneedle(Lux)Pan Eurp ESG Eqs AE83,94+1,44%+13,62%★★★1,30%
Tillväxt 75 - A251,59-0,03%+6,38%-1,75%
TIN Ny Teknik A154,33-0,54%+8,65%★★1,50%
TIN World Tech A117,69-0,61%+13,01%-1,50%
Trigon Dividend C20,71+1,09%+7,28%★★★2,00%
Trigon New Europe E EUR40,97+0,42%+9,46%★★★★2,00%
Tundra Sustainable Frontier Fund A SEK246,81+1,56%-2,21%★★★★★2,50%
UB Amerika A206,49+4,69%+9,03%★★1,00%
UB Asia REIT Plus A150,34+0,73%+7,21%★★★1,70%
UB EM Infra A141,56+0,85%+7,31%★★1,70%
UB Europa REIT A148,06+5,32%+16,29%★★★1,20%
UB Global REIT A145,15+4,91%+14,36%1,40%
UB Infra A189,81+2,69%+7,33%★★★1,40%
UB Nordamerika REIT A147,14+4,90%+13,61%★★1,20%
UBAM Abs Ret Low Vol Fxd Inc APC EUR100,20-0,61%+3,07%★★★★0,35%
UBAM European Convertible Bond AC EUR113,08+0,43%+6,06%★★0,90%
UBAM Global Convertible Bond AC EUR127,88+0,38%+6,15%★★★1,00%
UBAM Global High Yield Solution AHC SEK1 108,2-0,61%+3,70%-0,40%
UBAM SNAM Japan Equity Res AHC SEK1 280,7+0,29%+2,52%-1,50%
UBS (Lux) BF AUD P-acc513,42+0,59%+7,76%-0,65%
UBS (Lux) BF EUR Flexible P acc370,01-0,26%+6,46%★★★0,72%
UBS (Lux) BF Euro Hi Yld € P-acc214,39+0,94%+7,36%★★★1,01%
UBS (Lux) BF Global Flex (EUR H) P acc119,65+0,04%+6,16%★★★★0,95%
UBS (Lux) BS Asian HY $ P-acc109,54+0,82%+11,78%★★★1,12%
UBS (Lux) BS China Fxd Inc ¥ USD P acc111,64+0,87%+4,60%★★★0,92%
UBS (Lux) BS Global Dyn $ P-acc125,49+0,86%+3,93%★★★★1,12%
UBS (Lux) BS USD Corp $ P-acc18,81+0,71%+5,20%★★0,91%
UBS (Lux) BS USD High Yield $ P acc313,47+1,07%+5,36%★★★1,01%
UBS (Lux) BS € Corp Sust € P-acc13,99+0,32%+5,47%★★0,91%
UBS (Lux) EEF Glbl Bd $ P Acc1 610,8+0,82%+5,38%★★1,22%
UBS (Lux) EF Biotech (USD) P-acc712,27+1,19%+1,32%★★★1,63%
UBS (Lux) EF China Oppo(USD) P USD acc1 324,2-1,09%+9,25%★★★★1,87%
UBS (Lux) EF Euro CountrsOppSust€P124,26+0,94%+11,14%★★★★1,38%
UBS (Lux) EF Glb Sust (USD) P-acc1 324,8+0,52%+8,05%★★★★1,39%
UBS (Lux) EF Greater China (USD) P457,30-1,28%+10,75%★★★1,87%
UBS (Lux) EF Japan (JPY) P12 540-0,35%+7,38%★★★1,20%
UBS (Lux) EF Mid Caps USA (USD) P2 802,5-0,07%+10,35%★★★1,44%
UBS (Lux) EF Small Caps USA (USD) P1 190,6+0,34%+13,62%★★1,44%
UBS (Lux) EF Tech Opp (USD) P acc567,22-0,99%+20,98%★★★1,63%
UBS (Lux) Eq Eurp Opp Sst (EUR) P acc1 051,7+1,07%+6,83%★★★★1,42%
UBS (Lux) Eq Fd EM Sst Ldrs (USD) P139,87-1,37%+11,13%-1,54%
UBS (LUX) Equity - US Sust (USD) P Acc275,63+0,06%+9,02%★★1,32%
UBS (Lux) ES All China (USD) P acc89,42-1,27%+10,10%★★1,72%
UBS (Lux) ES As Smlr Coms (USD) P-acc212,16-0,18%+9,69%★★★1,54%
UBS (Lux) ES Enga for Imp(USD)EUR H PAcc103,68-0,01%+9,90%-1,24%
UBS (Lux) ES Euro Countrs Inc Sust €Pacc112,25+0,57%+9,32%★★1,28%
UBS (Lux) ES German HiDiv Sust € P acc220,53+0,41%+13,78%★★★★1,20%
UBS (Lux) ES Russia (USD) P-acc123,14+2,97%-22,24%-0,00%
UBS (Lux) ES SmallCapsEurp SusEURPAcc455,31+0,30%+10,55%★★★1,36%
UBS (Lux) ES US Opp $ P Acc500,35+0,21%+9,62%★★1,31%
UBS (Lux) ES US Tl Yld St $ P-acc262,64+0,54%+8,99%★★1,20%
UBS (Lux) ES USA Gr Sust$ P94,00-0,16%+11,52%-1,32%
UBS (Lux) ES USA Growth $ P-acc54,11-0,16%+11,48%★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Asian Eqs $ USD P Acc230,02-1,28%+9,71%★★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Eurp Eq Val Opp EUR P-acc26,22+1,06%+11,03%★★★1,40%
UBS (Lux) KSS Glbl Allc (EUR) P14,60-0,01%+7,30%★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Global Eqs $ EUR P-acc32,49+0,62%+11,16%★★★1,63%
UBS (Lux) Money Market CHF Sust P-acc1 097,9+0,09%+0,89%-0,04%
UBS (Lux) SF Bal Sust (CHF) P-acc2 017,1+0,08%+5,25%★★1,30%
UBS (Lux) SF Bal Sust (EUR) P-acc2 699,3+0,47%+7,29%★★1,30%
UBS (Lux) SF Balanced Sust $ P-acc3 536,3+1,15%+5,41%★★★1,30%
UBS (Lux) SF Eq Sust (CHF) P-acc836,66+0,32%+6,81%-1,54%
UBS (Lux) SF Eq Sust (EUR) P-acc531,52+0,50%+9,51%-1,54%
UBS (Lux) SF Fixed Inc Sust $ P-acc2 569,1+1,05%+2,95%★★★0,86%
UBS (Lux) SF Fixed Inc Sust (CHF) P-acc1 554,5-0,35%+2,89%★★0,86%
UBS (Lux) SF Fixed Inc Sust (EUR) P-acc2 317,3+0,31%+4,51%★★0,86%
UBS (Lux) SF Gr Sust $ P-acc4 417,2+1,09%+6,29%★★★1,44%
UBS (Lux) SF Gr Sust (CHF) P-acc2 523,3+0,23%+6,05%★★★1,44%
UBS (Lux) SF Gr Sust (EUR) P-acc3 633,5+0,51%+8,47%★★1,44%
UBS (Lux) SF Yield Sust $ P-acc3 577,2+1,03%+4,67%★★★1,15%
UBS (Lux) SF Yld Sust (CHF) P-acc2 053,0-0,08%+4,56%★★1,15%
UBS (Lux) SF Yld Sust (EUR) P-acc3 274,6+0,32%+6,38%★★★1,15%
UBS Bond (CHF) Flexible P-acc2 361,1-0,26%+3,24%★★0,63%
UBS European Opportunity Uncons EUR PAcc251,78+1,33%+2,76%★★★★★1,63%
UBS Global Emerging Market Opp USD P Acc143,22-0,72%+8,22%★★★1,54%
UBS Global Emerging Mkts Opp P USD140,40-0,64%+9,45%★★★1,72%
UBS(Irl) Ccy Allc Ret Strat SEKH P Acc590,02+1,04%+1,75%-1,50%
UBS(LUX) ES Glb HD Ss USD P-acc222,73+1,03%+5,81%★★★★1,20%
UBS(Lux) Invm CHN A Opp USD P Acc USD273,06-1,03%+8,76%★★1,60%
UBS(Lux)EF Mid Caps Eurp Sust(EUR)P1 449,1+0,67%+16,13%★★★★1,36%
UBS(Lux)EF Sust Hlth Trnsfm $ P379,75+1,07%-0,79%★★★1,37%
VanEck - Emerging Markets Eq UCITS R2SEK98,52+0,42%+10,91%1,70%
Vanguard Em Mkts Stk Idx $ Acc201,97+0,83%+9,31%★★★★0,23%
Vanguard ESG Dev Wld All Cp Eq Idx$Acc176,14+0,46%+10,74%★★★0,20%
Vanguard Global Small-Cap Idx USD Acc331,18+0,47%+12,01%★★★★0,29%
Vanguard Japan Stock Index Inv USD Acc241,54-0,11%+6,09%★★★0,16%
Vanguard U.S. 500 Stk Idx $ Acc48,92+0,47%+8,41%★★★★0,10%
Vinga Corporate Bond A103,15+0,24%+2,34%-1,25%
Vontobel Asia ex Japan B USD511,30-1,04%+6,26%★★★1,65%
Vontobel Clean Technology B EUR509,16+0,30%+13,48%★★★★1,65%
Vontobel Commodity H Hedged SEK674,98-3,04%-2,63%-1,50%
Vontobel EM Corporate Bond I USD165,13+1,49%+7,33%★★★0,55%
Vontobel EM Debt H Hdg EUR100,71+0,27%+8,99%1,10%
Vontobel Emerging Markets Eq B USD722,72+0,99%+7,27%★★★1,65%
Vontobel European Equity B EUR366,66+1,13%+11,08%★★1,65%
Vontobel Fd II mtx CHN A-Shrs Ldrs B USD70,99-0,99%+10,44%-1,75%
Vontobel Global Equity B USD371,92+0,70%+9,14%★★★1,65%
Vontobel Global Equity Income B USD316,32+0,99%+5,78%★★★1,50%
Vontobel mtx Sust AsLdrs ExJpn B USD380,90+1,14%+12,79%★★★1,65%
Vontobel mtx Sust EmMkts Ldrs B SEK134,64+0,81%+12,27%★★★★1,65%
Vontobel TwentyFour Abs RetCrdt HI HEUR104,97+0,70%+4,11%-0,40%
Vontobel TwentyFour Mon Eur ABS I EUR101,64+0,87%+4,42%-0,50%
Vontobel TwentyFour StratInc H Hdg EUR103,68+0,59%+6,96%★★★1,20%
Vontobel US Equity B USD1 853,9-0,02%+5,68%★★★★1,65%
Wellington Climate Strategy USD D Ac17,31+0,07%+8,47%★★★★★0,65%
Wellington Emerging Local Dbt $ NR Ac9,22+0,20%+5,85%★★1,20%
Wellington Glbl Quality Gr USD D Ac21,41+1,07%+6,59%★★★★0,75%
Wellington Glbl Research Eq USD D Ac17,15+0,53%+9,13%★★★0,50%
Wellington Global Hlthcr Eq USD D Ac44,18+0,96%+0,44%★★★★1,25%
Wellington Global Impact USD D Ac17,56+0,53%+9,58%★★★★0,65%
Wellington US Research Eq USD D Ac54,62+0,23%+8,95%★★★0,60%
White Fleet GP Bullhound GblEsportsR SEK98,99-0,53%+12,72%-1,75%
World xFund Allocation A97,13+0,84%+4,68%-0,85%
XACT Bear (ETF)20,58+2,18%-14,46%-0,60%
XACT Bear 2 (ETF)11,14+2,96%-19,04%-0,60%
XACT Bull (ETF)659,44-2,22%+16,08%-0,60%
XACT Bull 2 (ETF)1 395,7-2,95%+21,80%-0,60%
XACT Norden (UCITS ETF)19,10-0,50%+6,50%★★★★★0,15%
XACT Norden Högutdelande (UCITS ETF)134,99-1,17%+7,23%★★★0,30%
XACT Obligation (UCITS ETF)97,29-0,23%+2,11%★★★0,10%
XACT OMXC25 (UCITS ETF)176,32-0,22%+5,92%★★★★★0,20%
XACT OMXS30 ESG (UCITS ETF)298,42-1,66%+9,60%★★★0,10%
XACT Svenska Småbolag (UCITS ETF)242,93-2,41%+13,72%★★0,30%
XACT Sverige (UCITS ETF)564,76-1,91%+10,00%★★★0,15%
Ålandsbanken Euro Bond B32,94+0,69%+4,43%★★★★0,69%
Ålandsbanken Euro High Yield B43,46+0,79%+5,48%★★★1,00%
Ålandsbanken Europa Aktie B43,22+1,43%+10,26%★★★1,40%
Ålandsbanken Global Aktie B15,60+1,14%+7,69%★★★1,81%
Ålandsbanken Green Bond ESG B95,84+0,64%+5,04%★★★0,70%
Ålandsbanken Kapitalförvaltning B32,70+0,65%+6,81%★★★★1,25%
Ålandsbanken Kort Företagsränta26,42+0,75%+2,93%★★★★0,45%
Ålandsbanken Norden Aktie EUR153,39+0,73%+8,76%★★1,40%
Ålandsbanken Nordiska Småbolag B195,01-0,19%+9,53%-1,60%
Öhman Emerging Markets A240,80+0,48%+12,06%★★★★0,90%
Öhman FRN A111,28+0,05%+1,08%★★★★0,60%
Öhman Företagsobligationsfond A118,55-0,08%+2,48%★★★★1,00%
Öhman Global A384,04+0,63%+9,42%★★★★1,25%
Öhman Global Growth A1 192,1+0,08%+15,58%★★★★1,80%
Öhman Global Småbolag A144,28+0,81%+12,89%★★★1,50%
Öhman Grön Obligationsfond A98,22-0,08%+2,17%★★★0,60%
Öhman Hälsa och Ny Teknik A93,94+0,49%+10,69%-1,50%
Öhman Investment Grade A113,72-0,11%+2,28%★★★0,60%
Öhman Kort Ränta A94,86-0,02%+0,32%-0,10%
Öhman Marknad Europa A221,46+1,19%+11,70%★★★★0,65%
Öhman Marknad Global A194,98+0,47%+10,66%★★★★0,40%
Öhman Marknad Japan A137,98-0,07%+5,89%★★★0,65%
Öhman Marknad Pacific A367,69+0,73%+9,22%★★★★0,65%
Öhman Marknad Sverige A157,17+0,07%+12,14%★★★0,30%
Öhman Marknad Sverige Bred A388,08-0,18%+12,94%★★★0,48%
Öhman Marknad USA A396,55+0,28%+10,66%★★★0,65%
Öhman Navigator A131,04+0,02%+7,40%★★★★1,50%
Öhman Obligationsfond A94,69-0,26%+2,25%★★★0,30%
Öhman Realräntefond A122,37-0,39%+2,43%★★★0,50%
Öhman Räntefond Kompass A102,21-0,22%+1,45%★★★★★0,60%
Öhman Småbolagsfond A6 400,5-1,00%+15,17%★★1,50%
Öhman Sverige A212,70-0,57%+15,09%1,25%
Öhman Sverige Fokus D156,95-0,43%+17,13%★★1,00%
Öhman Sweden Micro Cap A1 691,1-0,75%+14,08%★★★1,50%
Aktuella fondkurser för samtliga bolag på svenska marknaden.
Informationen är fördröjd med 15 minuter och levereras av Millistream.

Mina favoriter

Skapa ett konto utan kostnad och ta del av Mina favoriter

Har du redan ett konto eller en prenumeration?

Det verkar som att du använder en annonsblockerare

Om du är prenumerant behöver du logga in för att fortsätta. Vill bli prenumerant kan du läsa Di Digitalt för 197 kr inkl. moms de första 3 månaderna.

spara
1090kr
Prenumerera