Alla fonder och indexfonder

Sök efter fond eller förvaltare

FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
AB - Short Dur Bd Port A DIST7,67+0,41%+2,32%1,10%
AB American Gr Ptf A Acc142,37-1,16%-2,55%★★★★1,50%
AB American Income A Inc6,79+0,57%+1,74%★★★★1,10%
AB China Low Vol Eq Portf A Acc75,12-2,80%+8,36%★★★2,00%
AB Emerging Markets Debt A2 Acc28,96+0,27%-0,60%★★★1,10%
AB Emerging Markets Gr A Acc48,86-1,45%+6,98%★★★1,70%
AB European Eq Ptf A Acc17,12+0,13%+3,88%★★★★1,50%
AB European Income A Inc6,88+0,13%+0,18%★★★★1,10%
AB Eurozone Eq Ptf AX Acc14,43+0,06%+3,16%★★★1,50%
AB Global Equity Blend A Acc21,15-0,53%+4,65%★★★1,60%
AB Global High Yield A Inc3,17+0,44%+2,84%★★1,70%
AB Global Value A Acc19,43-0,46%+6,62%★★1,50%
AB International HC A Acc367,49-0,42%-1,07%★★★★1,80%
AB International Tech A Acc696,98-3,30%+3,43%★★★★★2,00%
AB Mortgage Income AX Inc4,98+0,73%+3,93%1,05%
AB Sustainable Glb Tmtc AX USD114,36-1,67%+1,75%★★★★1,70%
AB Sustainable US Tmtc A USD36,60-1,85%-0,07%★★★1,50%
AB US High Yield A2 SEK H Acc108,01-0,27%+0,93%-1,20%
Acadian Emerg Mkts Eq II A USD Acc19,56-0,06%+11,24%★★★1,50%
Adrigo Small & Midcap L/S216,34-+14,50%-1,00%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
AGCM Asia Dividend ID1 SEK109,56-0,79%+9,87%-0,85%
AGCM Asia Growth RC SEK192,71-1,87%+11,89%★★1,85%
AGCM China Stars RC1 SEK136,02-2,04%+10,02%★★1,35%
Agenta Alternativa Investeringar A111,99-+2,14%-0,24%
Agenta Alternativa Räntor127,57-+0,58%★★0,24%
Agenta Globala Aktier329,70-+3,64%★★★★★0,24%
Agenta Räntor128,06--0,69%★★★★★0,12%
Agenta Svenska Aktier399,79-+4,13%★★★★0,24%
Agenta Tillväxtmarknader212,02-+7,04%★★★★0,24%
Aktia Capital B4,92-2,26%+7,71%★★★★1,83%
Aktia Corporate Bond+ B2,06+0,14%+0,80%★★★★0,65%
Aktia Emerging Market Bond+ B2,02-0,42%-2,81%★★★★★0,90%
Aktia Emerging Market LC Frontier Bd+ B1,22+0,56%+3,62%★★★★★1,49%
Aktia Emerging Market Local Ccy Bd B1,73+0,14%-0,84%★★★★1,13%
Aktia Eurooppa B0,44-0,44%+0,68%★★★★1,87%
Aktia Europe Small Cap B1,81-1,14%+1,48%★★★1,99%
Aktia European High Yield Bond+ B1,03+0,07%+2,03%-0,80%
Aktia Nordic B3,26-1,76%+1,66%★★★★1,86%
Aktia Nordic Micro Cap B3,22-2,44%+7,90%★★★★★1,99%
Aktia Nordic Small Cap B5,89-2,49%+5,75%★★★★1,99%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
Aktie-Ansvar Avkastningsfond116,350,00%+0,34%0,60%
Aktie-Ansvar Europa125,10-0,14%+3,29%★★1,40%
Aktie-Ansvar Räntestrategi102,36+0,01%+0,75%-0,80%
Aktie-Ansvar Saxxum Aktiv A139,89+0,17%-1,14%★★1,40%
Aktie-Ansvar Sverige A754,05+0,01%+8,38%★★★1,40%
Aktie-Ansvar Total103,68+0,02%+3,94%-1,40%
Aktiehuset Fond94,43+0,83%+9,53%-0,90%
Aktieportföljen2 490,9-0,52%+4,72%-1,00%
Aktiespararna Direktavkastning A171,73+0,15%+10,80%★★★★0,30%
Aktiespararna Topp Sverige22,85-0,42%+10,29%★★0,30%
Aktiv Europa159,18-0,87%-2,84%-1,40%
Aktiv Påverkan R2 - A109,67-0,25%+1,41%-1,40%
Aktiv Påverkan R5 - A134,31-0,83%+6,43%-1,75%
Alcur177,09--0,04%-1,00%
Alcur Grow B103,78-+3,78%-1,60%
Alcur Select267,85--0,99%-1,00%
Alfred Berg Aktiv1 936,1-0,56%+7,23%★★★★1,50%
Alfred Berg EUR IG Corporate Bond Fund H99,12+0,19%+0,45%-0,65%
Alfred Berg Gambak43 486-0,27%+7,87%★★★★★2,00%
Alfred Berg Global580,47-1,43%+1,20%★★★1,00%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
Alfred Berg Income123,00+0,53%+5,18%★★0,80%
Alfred Berg Likviditet Pluss Acc100,75+0,52%+4,11%-0,40%
Alfred Berg Nordic Gambak C152,09-1,83%+4,35%-2,00%
Alfred Berg Nordic High Yield ACC113,77+0,90%+9,08%-0,80%
Alfred Berg Nordic IG Long Duration ACC97,80+0,50%+1,53%-0,50%
Alfred Berg Nordic IG Mid Duration ACC101,98+0,48%+3,58%-0,50%
Alfred Berg Nordic Investment Grade ACC110,49+0,48%+4,29%★★0,40%
Alfred Berg Nordic Small Cap ESG A139,13-2,09%+0,43%-1,75%
Alfred Berg Nordisk Likviditet Pluss ACC101,38+0,52%+4,76%-0,40%
Alfred Berg Norge C1 176,6-0,19%+7,87%★★★★1,20%
Alfred Berg Norne Rente106,28+0,17%+3,96%-0,50%
Alfred Berg Obligasjon ACC99,77+0,50%+3,32%-0,50%
Alfred Berg Obligasjon C120,39+0,46%+3,27%★★★0,50%
Alger American Asset Growth A US115,47-1,76%+0,26%★★★★1,75%
Alger Dynamic Opportunities A US18,62-2,22%+3,05%-1,75%
Alger Emerging Markets A US22,73-2,09%+7,74%★★★1,75%
Alger Small Cap Focus A EUH28,47-4,50%-4,20%-1,75%
Allianz All China Equity AT USD18,32+0,50%+3,96%★★★★★2,25%
Allianz Artificial Intelligence AT EUR262,82-2,79%+5,20%★★★★★2,05%
Allianz Asian Small Cap Equity AT15 USD18,81+1,00%+14,48%★★★★2,05%
Allianz China A Opportunities AT USD8,61+0,39%--2,25%
Allianz China A Shares AT USD18,44+0,39%+0,01%★★★★★2,25%
Allianz China Equity A USD91,77-0,05%+7,34%★★★2,25%
Allianz China Strategic Bond A USD8,65+0,97%+2,53%★★0,65%
Allianz Clean Planet AT USD12,30-1,56%+3,74%-1,95%
Allianz Climate Transition AT EUR129,95-0,20%+1,51%★★1,80%
Allianz Emerging Asia Equity A USD99,14-0,00%+10,09%★★★2,25%
Allianz Emerging Markets SRI Bd AT H2SEK1 031,5-0,52%-4,76%-1,45%
Allianz Euro High Yield Bond A EUR116,71+0,02%+1,67%★★★1,35%
Allianz Europe Equity Gr Sel AT EUR200,69-1,42%+1,37%★★★1,80%
Allianz Europe Equity Growth AT EUR341,08-1,33%+1,39%★★★★1,80%
Allianz Europe Equity SRI A EUR141,57-0,19%+1,84%-1,80%
Allianz Europe Small Cap Equity AT EUR324,22-0,71%+4,69%★★★2,05%
Allianz European Equity Div AT EUR256,31+0,16%+4,39%★★★1,80%
Allianz Flexi Asia Bond AT USD12,25+0,91%+1,83%1,50%
Allianz Food Security AT USD11,05-1,10%+6,39%-1,95%
Allianz GEM Equity High Div AT EUR132,51-0,29%+11,05%★★★★2,25%
Allianz German Equity AT EUR202,13-0,90%-0,64%★★★★★1,80%
Allianz Global Equity Growth AT USD11,90-1,57%+1,52%★★★★1,80%
Allianz Global Equity Insights A EUR166,11-1,13%+16,55%★★★2,05%
Allianz Global High Yield A USD10,54+1,03%+4,57%★★★1,35%
Allianz Global Metals and Mining A EUR55,47-1,00%+11,44%★★★1,80%
Allianz Global Small Cap Equity AT USD18,64-1,64%+10,16%★★★2,05%
Allianz Global Sustainability A EUR33,56-0,30%+2,61%★★1,80%
Allianz Global Water AT EUR135,17-0,80%+3,83%★★★2,05%
Allianz Green Bond AT3 H2 SEK1 101,7-0,16%-1,89%-0,79%
Allianz Income and Growth AT USD22,67-0,18%+3,66%★★★★★1,50%
Allianz Japan Equity A USD25,08+0,60%+6,41%★★★1,80%
Allianz Little Dragons A2 EUR339,44-0,09%+8,77%★★2,25%
Allianz Pet and Animal Wlb AT EUR146,28-1,57%-0,48%-2,05%
Allianz Positive Change AT USD10,71-0,54%+0,60%-1,95%
Allianz Smart Energy AT USD16,75-0,99%+3,27%-1,95%
Allianz Strategic Bond AT H2-EUR124,39-0,10%-2,52%-1,09%
Allianz Structured Return AT13 H2 SEK668,86-0,51%+0,77%-1,60%
Allianz Thailand Equity A EUR596,68+0,75%+9,87%★★★2,25%
Allianz US Equity Fund AT USD25,12-0,66%+6,54%★★★1,80%
Allianz US High Yield AM USD6,73+1,02%+4,26%★★1,19%
Alpcot Equities R107,83-3,31%+0,99%1,75%
Alpcot Fixed Income R115,69+0,07%+1,88%--
Alternative R2 - A102,19-0,21%+1,96%-1,40%
Alternative R5 - A117,72-0,19%+5,37%-1,75%
AMF Aktiefond Asien Stilla havet290,77+0,65%+8,65%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Europa238,20+0,30%+2,48%★★★★0,40%
AMF Aktiefond Global234,20+0,43%+6,84%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Nordamerika349,46+0,37%+6,34%★★★0,40%
AMF Aktiefond Småbolag1 214,0-1,26%+3,22%★★★★0,40%
AMF Aktiefond Sverige783,31-0,56%+5,86%★★0,40%
AMF Aktiefond Tillväxtmarknader123,41+0,46%+10,56%-0,40%
AMF Aktiefond Världen515,22-0,15%+6,29%★★★0,40%
AMF Balansfond339,92-0,17%+3,60%★★★★★0,40%
AMF Företagsobligationsfond102,03-0,01%+0,44%-0,10%
AMF Räntefond Kort111,39-0,01%-0,05%-0,10%
AMF Räntefond Lång150,48-0,07%-0,84%★★★★★0,10%
AMF Räntefond Mix119,37-0,18%-1,34%-0,10%
Amundi Fds Cash USD A2 USD C109,32+1,32%+4,11%-0,30%
Amundi Fds China Equity A USD C26,52-3,70%+7,21%★★★1,80%
Amundi Fds EM Hrd Ccy Bd A2 EUR C99,22-0,26%-3,03%-1,30%
Amundi Fds Em Mkts Eq Foc A2 USD C157,86-2,59%+9,60%★★★★1,85%
Amundi Fds Emerging Wld Eq A USD C141,07-2,08%+7,81%★★★1,70%
Amundi Fds Eq Emerging Cnsrv AHE-C88,28-1,61%+3,35%-1,70%
Amundi Fds Equity Jpn Trgt A JPY C21 427+0,01%+1,78%1,80%
Amundi Fds Equity MENA A USD C166,21-1,00%+7,55%★★★★1,70%
Amundi Fds Euro Govt Bd A EUR C141,10+0,35%-0,89%★★★0,80%
Amundi Fds Euro HY Bd A EUR C23,22-0,05%+1,44%★★1,20%
Amundi Fds Euroland Equity A EUR C8,60+0,59%+5,75%★★★★1,50%
Amundi Fds Eurp Equity Cnsv A2 EUR C104,33+0,15%+0,44%-1,65%
Amundi Fds Glbl Eq Cnsrv A USD C186,98-0,63%-2,50%★★1,30%
Amundi Fds Glbl Eq Dyn Mlt Facs A USD C129,06-0,71%+3,44%-0,70%
Amundi Fds Global Corp Bd A2U D100,19+0,14%+0,05%-1,00%
Amundi Fds Global Mlt-Asst A EUR C116,71-0,50%+3,63%★★★★1,50%
Amundi Fds Japan Eq Emggmt AE EUR C125,68-2,94%-5,89%-1,40%
Amundi Fds Japan Equity Val A2 JPY C13 788-1,17%+4,29%★★1,50%
Amundi Fds Latin Amer Eq A USD C408,76+2,06%-5,97%★★★1,70%
Amundi Fds Mlt Asst Sust Fut A EUR C105,88-0,25%+0,78%★★★★★1,20%
Amundi Fds Multi-Strat Gr A EUR C75,76-1,62%+0,48%-1,15%
Amundi Fds Pinr US Eq Rsrch Val A USD C215,98-0,68%+8,27%★★★1,50%
Amundi Fds Pioneer US Bd A2 EUR H C54,66-0,22%-1,09%-0,90%
Amundi Fds Pioneer US S/T Bd A2 USD C6,94+0,41%+3,02%★★★0,90%
Amundi Fds Polen Cptl Glbl Gr A2 USD C17,62-1,39%+1,97%★★★★1,80%
Amundi Fds SBI FM India Eq A USD C316,63-0,67%+10,79%★★★1,70%
Amundi Fds Volatil Wld A USD C108,99+0,67%+3,73%-1,20%
Amundi Fds WellsFargo US Eq MdCp A$ C221,38-0,89%+7,03%1,70%
Amundi IS Amundi MSCI Europe SRI AE C127,05-0,40%+2,80%-0,20%
Amundi IS Amundi MSCI USA SRI AE C139,60-1,12%+1,13%-0,20%
Amundi IS Amundi MSCI Wld SRI AE C131,95-1,12%+1,40%-0,20%
Amundi IS MSCI Emerging Markets I13SK-C120,42-1,55%+7,35%-0,06%
Amundi IS MSCI EMs SRI AE C118,68-1,96%+3,12%-0,35%
Amundi IS MSCI World I13SK-C120,52-0,86%+3,63%-0,07%
Ancoria Fastighet72,29+0,18%-0,22%-1,50%
Ancoria Indien244,48+0,16%+8,66%-1,50%
Ancoria Kina296,83-1,15%+7,14%-1,50%
Ancoria Sparfonden182,38-0,26%+3,64%-1,50%
Ancoria Thailand235,12+0,11%+7,88%-1,50%
Ancoria USA362,60-0,81%+6,32%-1,50%
Ancoria Utdelningsaktier Europa200,18+0,58%+5,14%-1,50%
Ancoria Utdelningsaktier Sverige347,85+0,54%+9,44%-1,50%
Ancoria/ Carnegie Småbolagsfond380,61-0,78%+1,98%-1,50%
Ancoria/Carnegie Corporate Bond136,740,00%+0,97%-0,35%
AP7 Aktiefond420,71-1,30%+5,06%★★★★★0,12%
AP7 Räntefond112,60-0,04%-0,35%0,05%
Arctic Aurora LifeScience I SEK1 341,6-1,11%+3,14%★★1,10%
Arctic High Return Class A1 539,1+0,55%+6,34%★★★0,50%
Arctic Nordic Equities A SEK1 133,6-0,78%+7,77%-1,50%
Arctic Norwegian Equities A2 537,2-0,35%+8,60%★★★1,75%
Arctic Norwegian Value Creation A2 059,5+0,35%+10,29%★★★1,50%
Arctic Return Class L SEK hdg1 027,4+0,01%+0,58%-0,40%
AS SICAV I All China Equity A Acc USD43,30+0,10%+5,20%★★★1,75%
AS SICAV I American Focused Eq A Acc USD40,62+0,53%+4,15%★★1,50%
AS SICAV I Asia Pac Eq A Acc USD116,00+0,21%+6,31%★★★★1,75%
AS SICAV I Asn Prpty Shr S Acc USD17,98-0,57%+5,21%1,92%
AS SICAV I Asn Smllr Coms A Acc USD55,03+0,26%+5,94%★★★1,75%
AS SICAV I EM Corp Bd A Acc USD16,01+1,06%+3,14%★★★1,50%
AS SICAV I EM Infras Eq S Acc USD9,49-1,57%+4,63%★★★1,92%
AS SICAV I EM LcCy Bd A Acc USD9,73+0,45%-1,65%★★1,50%
AS SICAV I Em Mkts Eq A Acc USD95,04+0,47%+6,73%★★★★1,75%
AS SICAV I EM Smlr Coms A Acc USD24,20+0,17%+11,37%★★★1,75%
AS SICAV I Estn Eurp Eq S Acc EUR109,44+0,22%+6,53%★★★★1,92%
AS SICAV I Euro Govt Bd A Acc EUR563,06+0,16%-2,27%★★★0,60%
AS SICAV I European Eq A Acc EUR68,68-0,48%+0,55%★★★★★1,50%
AS SICAV I Eurp Eq Div S Acc EUR213,93+0,35%+2,50%★★★★1,92%
AS SICAV I Eurp Eq Ex UK A Acc EUR18,01-0,13%-0,86%★★★★★1,50%
AS SICAV I Frntr Mkts Bd A Acc H SEK108,56-0,32%-1,21%-1,50%
AS SICAV I Global Inno Eq A Acc USD11,43-0,92%+1,39%★★★1,75%
AS SICAV I Indian Equity A Acc USD190,83+0,32%+7,71%★★★★1,75%
AS SICAV I Japanese Eq A Acc JPY581,13+1,25%-3,50%★★★★1,50%
AS SICAV I Jpn SmlrComs A Acc JPY1 880,9+0,62%-3,28%★★★★1,50%
AS SICAV I Latin Amer Eq S Acc USD3 300,3+2,53%-3,42%★★★1,92%
AS SICAV I Mltfct Glbl Eq A Acc EUR19,54-0,77%+6,51%-0,50%
AS SICAV I Sel EM Bd A Acc USD48,00+0,86%+0,53%★★★1,50%
AS SICAV I SelEuro HYBd A Acc EUR24,75+0,05%+2,34%★★★1,25%
AS SICAV I USD Crdt Bd A Acc USD13,02+0,73%-0,19%★★★★0,80%
AS SICAV I Wld Smllr Coms A Acc USD24,95-1,28%+4,25%★★★★★1,50%
AS SICAV I WldResEq S USD Acc15,18+0,88%+10,80%★★★★1,92%
AS SICAV I World Equity A Acc USD24,84+0,48%+4,09%★★★1,50%
AstraZeneca Allemansfond2 302,6-0,25%+3,33%★★★★0,90%
Atlant Edge6 351,3-0,31%+7,95%-1,00%
Atlant Multi-Strategy1 197,2-0,26%+2,09%-1,00%
Atlant Opportunity1 341,9-0,09%+2,55%-1,00%
Atlant Precious A134,05-1,15%-8,34%-1,00%
Atlant Protect A1 057,0+0,08%+1,69%-1,00%
Atlant Sharp1 644,0-1,15%+5,23%-1,50%
Atlant Stability1 421,8+0,02%+1,39%-0,50%
AuAg Precious Green A122,15-2,20%+2,27%-1,40%
AuAg Silver Bullet A140,13-1,60%-8,05%-1,40%
Augmented Reality Fund A181,68-4,68%+8,99%-1,90%
Avanza 100279,72-0,96%+4,81%★★★★★0,49%
Avanza 50173,22-0,51%+2,22%★★★0,49%
Avanza 75222,90-0,73%+3,52%★★★★0,49%
Avanza Auto 1109,41-0,28%+0,55%★★★0,35%
Avanza Auto 2119,37-0,48%+1,40%★★★0,35%
Avanza Auto 3125,19-0,60%+2,03%★★★0,35%
Avanza Auto 4132,03-0,73%+2,72%★★★0,35%
Avanza Auto 5138,66-0,86%+3,63%★★★★0,35%
Avanza Auto 6147,30-0,97%+4,27%★★★★0,35%
Avanza Emerging Markets119,13-1,55%+7,65%-0,15%
Avanza Europa97,73-0,40%+2,26%-0,10%
Avanza Global120,41-0,86%+4,04%-0,05%
Avanza Småbolag by Skoglund114,52-0,94%+4,08%-0,60%
Avanza USA110,50-1,12%+2,28%-0,10%
Avanza World Tech by TIN121,83-1,29%-5,32%-0,55%
Avanza Zero301,60-0,80%+9,45%★★0,00%
Avaron Emerging Europe D14,56+0,01%+5,43%★★★★2,00%
Aviva Investors Asian Eq Inc A USD Acc19,11+0,47%+9,74%★★★1,50%
Aviva Investors EM Eq Inc A USD Acc12,91+0,22%+10,42%1,70%
Aviva Investors EM Eq Sm Cp B EUR Acc17,36-0,76%+10,16%★★★1,70%
Aviva Investors EM Lcl Ccy Bd A EUR Acc14,46-0,24%-2,19%★★★1,20%
Aviva Investors Em Mkts Bd B USD Acc13,28+0,59%-0,14%★★★★1,20%
Aviva Investors European Eq B EUR Acc10,09-0,75%+3,03%★★★1,50%
Aviva Investors Eurp Corp Bd B EUR Acc3,68+0,08%+0,45%★★0,90%
Aviva Investors Eurp Eq Inc A EUR Acc14,52+0,04%+3,82%1,50%
Aviva Investors Glbl Convert B USD Acc13,74+0,13%+4,31%★★★1,20%
Aviva Investors MltStratTrgtRet A € Acc10,18-0,73%-1,61%-1,50%
Aviva Investors UK Lstd Eq Hi Alp B £Acc6,37+1,72%+19,45%1,50%
AXA Framlington Biotech R USD Acc1,57-0,89%-0,74%★★★★1,75%
AXA IM Wave Framlington Biotech A124,14+0,28%-3,16%-1,75%
AXA Rosenberg Eurobl Eq Alpha B EUR Acc13,09-0,41%+5,44%★★1,35%
AXA Rosenberg Glb Eq Alpha B USD Acc24,49-0,85%+5,52%★★★1,35%
AXA Rosenberg Glb Sm Cp Alpha B USD Acc43,33-1,17%+11,05%★★1,50%
AXA Rosenberg Jpn Enh Idx Eq AlpA JPYAcc1 710,1-1,29%+1,87%★★★0,35%
AXA Rosenberg Jpn Eq Alpha B JPY Acc1 224,5-1,38%+2,04%★★1,35%
AXA Rosenberg Jpn Sm Cp Alpha B JPY Acc2 584,7-0,74%+1,16%1,50%
AXA Rosenberg PacEx-JpnEqAlpha B $ Acc49,43-0,26%+10,35%★★1,35%
AXA Rosenberg Pan-Erup Eq Alpha A EURAcc17,58-0,27%+5,59%★★0,70%
AXA Rosenberg US Enh Idx Eq Alp B $ Acc49,04-0,99%+3,84%★★★★0,80%
AXA Rosenberg US Equity Alpha B USD Acc30,72-0,98%+5,71%★★★★1,35%
AXA RosenbergAllCtyAPExJpnSmCpAlp B$ Acc106,74-0,19%+9,98%1,50%
AXAIMFIIS US Short Dur HY F Cap USD167,59+0,34%+3,07%★★1,00%
AXAWF Defensive Optimal Income F Cap EUR82,05-0,43%+2,33%★★★★0,50%
AXAWF Fram Europe Small Cap A Cap EUR185,83-1,11%-1,38%★★★1,75%
AXAWF Fram Eurp Rl Est Secs A Cap EUR236,87+0,98%-1,85%★★★★1,50%
AXAWF Fram Global Conv A Cap EUR pf144,61-1,82%+0,93%★★★1,20%
AXAWF Fram Global Rl Est Secs A Cap EUR141,72-0,26%+2,89%★★★1,75%
AXAWF Fram Longevity Economy A Cap EUR297,50-1,27%+0,66%★★★1,75%
AXAWF Fram Robotech A Cap EUR191,19-2,65%+0,61%★★1,50%
AXAWF Fram UK A Cap EUR126,16+0,02%+7,38%★★★1,50%
AXAWF Framlington Women Empwrmt ACap USD154,23-1,38%+1,38%★★1,50%
AXAWF Global Factors-Sust Eq A Cap EUR136,12-0,69%+2,04%★★★0,45%
AXAWF Global Flexible Prpty A Cap USD121,49+0,11%+3,28%-1,40%
AXAWF Global Green Bds A Cap EUR108,09+0,09%-1,42%★★★0,75%
Baillie Gifford WW Japanese A SEK Acc126,66+0,41%+3,84%-1,50%
Baillie Gifford WW Pstv Chg A USD Acc19,07-1,41%+3,78%-1,50%
Barings ASEAN Frontiers A USD Inc263,82-0,02%+11,05%★★★★★1,25%
Barings Asia Growth ClassA USD Inc158,22+0,14%+9,28%★★★★1,25%
Barings Eastern Europe A USD Inc89,12+0,71%+7,05%★★★1,50%
Barings Europa A USD Inc58,53+0,87%+4,24%★★1,25%
Barings Global Emerging Mkts A Inc50,66-0,41%+6,02%★★★1,50%
Barings Global Leaders A USD Inc25,30+0,92%+3,75%★★1,50%
Barings Global Resources A USD Inc20,39+2,58%+15,39%★★★1,50%
Barings Hong Kong China A USD Inc2 046,4-0,35%+9,07%★★★★1,25%
Barings Latin America A USD Inc30,44+0,63%-3,97%★★★1,25%
Belfius Eqs China C Cap20,14-0,56%+6,70%★★★1,60%
Belfius Eqs Europe Conviction C Cap159,93+0,32%+4,56%★★1,50%
BGF Asia Pacific Equity Inc A2 USD21,76+0,58%+9,35%★★1,50%
BGF Asian Dragon A258,45+0,67%+10,26%★★★1,50%
BGF Asian Growth Leaders A2 USD27,70+0,41%+12,09%★★★1,50%
BGF Asian Tiger Bond A2 USD46,10+0,90%+2,78%★★★★1,00%
BGF China A-Shares A215,59-0,28%+4,88%-1,50%
BGF China A230,38-0,26%+12,44%★★★★1,50%
BGF Circular Economy A212,99-0,29%+2,89%-1,50%
BGF Continental Eurp Flex A235,73-0,62%+0,34%★★★★★1,50%
BGF Emerging Europe A2113,74+1,13%+8,38%★★★1,75%
BGF Emerging Markets A253,73+0,42%+12,45%★★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Bond A219,53+0,45%+0,57%★★★1,25%
BGF Emerging Markets Corp Bd A2 USD14,09+0,89%+2,19%★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Eq Inc A219,78+0,31%+7,39%★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Lcl Ccy Bd A224,29+0,04%-1,29%★★1,00%
BGF ESG Multi-Asset A2 EUR18,09+0,04%+2,72%★★★★★1,20%
BGF Euro Bond A230,81+0,08%-0,86%★★★★★0,75%
BGF Euro Corporate Bond A217,69+0,10%+0,33%★★★★0,80%
BGF Euro Short Duration Bond A2 EUR15,82+0,21%+0,98%★★★0,75%
BGF Euro-Markets A233,83-0,58%+1,87%★★★★1,50%
BGF European A2153,46-0,70%+1,08%★★★1,50%
BGF European Equity Income A221,54-0,25%+1,72%★★★★★1,50%
BGF European Focus A230,99-0,72%+1,04%★★★1,50%
BGF European Special Situations A253,99-0,69%-0,96%★★★★1,50%
BGF European Value A272,02+0,36%+4,87%★★★★1,50%
BGF FinTech A217,60-0,82%+10,68%-1,50%
BGF Fixed Income Global Opps A2 SEK Hdg105,97-0,18%-0,29%-1,00%
BGF Future of Transport A214,89-0,42%+8,14%-1,50%
BGF Global Allocation A272,61+0,39%+3,75%★★★★1,50%
BGF Global Dynamic Equity A228,37+0,09%+5,38%★★★★1,50%
BGF Global Equity Income A219,67+0,20%+4,29%★★★★1,50%
BGF Global Government Bond A2 USD32,19+1,26%+1,37%★★★0,75%
BGF Global High Yield Bond A2 EUR Hedged18,18-0,12%+1,24%★★★★1,25%
BGF Global Long-Horizon Equity A282,41+0,42%+4,74%★★★1,50%
BGF India A244,730,00%+11,80%★★★1,50%
BGF Japan Flexible Equity A217,84+1,04%+4,13%★★★★1,50%
BGF Latin American A259,06-0,28%-4,26%★★★1,75%
BGF Multi-Theme Equity A2 Acc12,80-0,70%+3,59%-1,25%
BGF Natural Resources Gr & Inc A2 USD10,06+2,65%+19,52%★★★1,50%
BGF Pacific Equity A245,00+0,56%+8,14%★★★1,50%
BGF Sustainable Energy A215,55-0,41%+0,65%★★★★1,65%
BGF Swiss Small & MidCap Opps A2 CHF610,49-0,04%-1,53%★★★★★1,50%
BGF Systematic Glb SmallCap A2131,13-0,51%+8,89%★★★1,50%
BGF United Kingdom A2123,08-0,66%+5,07%★★★★★1,50%
BGF US Basic Value A2103,56+1,00%+12,74%★★1,50%
BGF US Dollar Bond A236,07+0,98%+1,35%★★★★0,85%
BGF US Dollar High Yield Bd A2 USD37,80+1,08%+4,41%★★★1,25%
BGF US Dollar Short Duration Bd A2 USD14,25+1,32%+4,22%★★★★0,75%
BGF US Flexible Equity A248,63+0,76%+8,87%★★★1,50%
BGF US Government Mortgage A2 USD20,86+1,13%+3,78%★★★0,75%
BGF US Growth A233,46-0,14%-1,01%★★★1,50%
BGF US Small & MidCap Opps A2289,50+0,72%+15,48%★★1,50%
BGF World Energy A214,77+5,09%+31,16%★★1,75%
BGF World Financials A236,94-0,33%+11,99%★★★1,50%
BGF World Gold A237,36+1,43%-9,89%★★★★1,75%
BGF World Healthscience A256,61-0,20%+0,15%★★★★1,50%
BGF World Mining A258,59+0,94%+12,65%★★★★1,75%
BGF World Real Estate Securities A2 USD15,81-0,81%+6,36%★★★1,50%
BGF World Technology A274,48-1,39%-0,53%★★★★★1,50%
BI SICAV Emerg Mkt Corp Debt R189,16+0,03%+0,58%★★★★1,25%
BL- Global Bond Opportunities B EUR Acc685,55+0,16%+0,24%★★0,60%
BL-American Small & Mid Caps B210,56-1,39%+0,84%★★★★1,25%
BL-Bond Dollar B USD1 376,2+0,15%+0,70%★★★0,60%
BL-Bond Emerging Markets Euro B EUR112,61+0,06%+0,22%0,60%
BL-Bond Euro B EUR1 087,3+0,16%+0,41%0,60%
BL-Corporate Bond Opps B EUR Acc578,83+0,17%+0,72%0,60%
BL-Emerging Markets B EUR173,48+0,12%+4,03%★★★★1,25%
BL-Equities America B USD10 711-1,24%-0,89%★★★★1,25%
BL-Equities Asia B USD134,67-0,89%+6,39%1,25%
BL-Equities Dividend B EUR199,80+0,27%-1,75%★★★★1,25%
BL-Equities Europe B EUR100,40-0,08%+0,14%★★★1,25%
BL-Equities Japan B JPY24 087+1,67%+0,37%★★★★1,25%
BL-European Small & Mid Caps B203,33-0,92%-0,17%★★★1,25%
BL-Global 30 B EUR1 469,9+0,06%-1,09%★★★1,25%
BL-Global 50 B EUR1 918,9-0,07%-1,65%★★★1,25%
BL-Global 75 B EUR2 786,4-0,22%-1,81%★★★★1,25%
BL-Global Equities B EUR964,63-0,54%-0,43%★★1,25%
BL-Global Flexible EUR B190,22-0,05%-0,96%★★★★★1,25%
BL-Global Flexible USD B167,36-0,30%-0,20%★★★★1,25%
BL-Sustainable Horizon B EUR1 205,3-0,08%-1,67%★★★1,25%
BlackRock Global Impact A USD Acc167,74-2,61%+0,26%-0,00%
Blackstone Divrsifd Multi-Stgy A SEK Acc92,58-0,56%+0,26%-1,95%
BlueBay Emerg Mkt Lcl Ccy Bd G USD90,93+0,58%-2,53%★★1,50%
BMO Diversified Growth A Inc EUR11,13-0,14%+1,18%★★2,00%
BMO European Growth & Income A Inc EUR19,82-0,33%+2,66%★★★★1,50%
BMO European Real Estate Scs A Acc EUR26,86+0,39%-4,96%★★★★1,50%
BMO European Smaller Coms A Inc EUR32,42-0,67%+4,60%★★1,50%
BMO Global Convertible Bd A Inc EUR21,65-0,56%+2,36%★★1,00%
BMO Global Low Vol Alpha Eq A USD Acc19,12-0,08%-1,72%0,90%
BMO Global Smaller Coms Eq A Acc USD21,18-0,81%+4,65%★★1,50%
BMO LGM Asian Smaller Coms W USD Acc9,72-0,56%+7,08%-2,00%
BMO LGM Glbl EmMkts Gr and Inc W USD Acc13,95-1,17%+6,82%★★1,50%
BMO LGM Greater India W USD Acc10,83-0,33%+3,31%-1,50%
BMO LGM Responsible Asian Eq W USD Acc17,03-1,81%+8,87%★★1,50%
BMO LGM Rspnb Chn A-Shrs Eq W USD Acc12,50-1,84%+0,64%-1,50%
BMO Responsible Glb Em Mkts Eq A Inc USD32,63+0,31%+6,76%★★★1,50%
BMO Responsible Global Equity A Inc EUR26,66-1,39%+1,12%★★★1,50%
BMO SDG Engagement Glbl Eq A USD Acc13,76-1,17%+6,03%-1,50%
BMO Sustainable Mul Ast Inc A Acc SEKH111,61-0,68%-2,01%-1,25%
BMO Sustainable Opps Eurp Eq A Inc EUR23,12-0,73%+2,50%★★★★★1,25%
BMO US Smaller Companies A Inc USD245,95-2,61%+14,02%★★1,50%
BNP Paribas Abs Ret Glb Opp Cl EUR C92,72+0,19%-0,16%1,00%
BNP Paribas Aqua C C166,11-1,03%+3,96%★★★★1,75%
BNP Paribas Asia Ex-Jpn Eq C Eur C865,31-2,28%+7,25%★★★1,50%
BNP Paribas Brazil Equity C C746,15+3,60%-10,80%★★★1,75%
BNP Paribas China Eq Cl C6 304,3-3,12%+5,43%★★★★1,75%
BNP Paribas Climate Impact Cl C256,90-2,02%+2,05%★★★★2,20%
BNP Paribas Consumer Innovtr Cl C301,73-2,09%+1,53%★★★★★1,50%
BNP Paribas Disrpt Tech Cl C1 543,7-2,10%-1,20%★★★★1,50%
BNP Paribas Em Bd Cl C492,06+0,02%-0,97%★★★1,25%
BNP Paribas Em Bd Opps Cl RH Eur C69,42+0,01%-3,21%1,50%
BNP Paribas Emerging Eq Cl C USD777,32-1,85%+4,19%★★1,75%
BNP Paribas Energy Transition C C1 237,9-4,46%+0,94%-1,50%
BNP Paribas Enhanced Bond 6M C C110,79+0,14%+1,23%★★★0,25%
BNP Paribas Env Abs Rtn Th Eq EAR Cl C1 121,6-7,42%+4,21%--
BNP Paribas Euro Bond C C229,85+0,20%-0,67%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Corporate Bd C C197,95+0,13%+0,58%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Equity C C577,29-0,95%+2,81%★★★★1,50%
BNP Paribas Euro Government Bd C C423,51+0,19%-1,35%★★★0,70%
BNP Paribas Euro Infl-Lnkd Bd C Cap146,34+0,17%+0,84%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Medium Term Bd C C185,82+0,15%+0,53%★★0,50%
BNP Paribas Euro Money Market C Cap206,38+0,12%+0,99%-0,08%
BNP Paribas Euro S/T Corp Bd Opp C C127,98+0,08%+1,48%★★0,90%
BNP Paribas Europe Convertible C Cap156,36-0,50%-1,29%★★1,20%
BNP Paribas Europe Dividend C C92,04+0,13%+3,90%★★1,50%
BNP Paribas Europe Emerging Eq C C1 093,8+0,49%+6,02%★★1,75%
BNP Paribas Europe Eq C C243,77-0,72%+2,58%★★★1,50%
BNP Paribas Europe Growth C C55,32-0,84%+1,67%★★1,50%
BNP Paribas Europe Sm Cp Cnvrt Cl C184,63-0,49%+2,69%★★★★★1,20%
BNP Paribas Europe Small Cap Cl C2 604,1-0,22%+3,59%★★★1,75%
BNP Paribas Funds Euro Mid CapC C869,94+0,02%+2,35%★★1,50%
BNP Paribas Germany Mlt-Fac Eq C C275,87+0,26%-0,15%★★1,50%
BNP Paribas Glb Eq Cl Cap161,32-0,83%+4,59%★★1,50%
BNP Paribas Glb Infl-Lnkd Bd Cl Cap156,49+0,26%-1,97%★★★0,75%
BNP Paribas Glb Low Vol Eq Cl Cap923,34-0,59%+1,22%★★★1,50%
BNP Paribas Global Bond Opps Cl C381,03+0,05%-0,54%-0,75%
BNP Paribas Global Envir Cl C253,50-1,11%+1,87%★★★1,75%
BNP Paribas Green Tigers Cl EUR Cap275,59-1,21%+4,53%★★★1,75%
BNP Paribas Health Cr Innovtr Cl Cap12 679-1,32%-1,04%★★★1,50%
BNP Paribas India Eq Cl Cap1 392,5+0,19%+9,38%★★★1,75%
BNP Paribas InstiCash GBP 1D LVNAV Cl D1,00+0,08%+5,22%-0,00%
BNP Paribas Japan Eq Cl Cap5 888,0-0,70%+2,99%★★1,50%
BNP Paribas Japan Sm Cp Cl C13 298+0,05%-2,19%★★★★1,75%
BNP Paribas Latin America Eq Cl C461,78+2,13%-7,48%★★1,75%
BNP Paribas Local Em Bd Cl C132,77+0,57%-1,98%1,40%
BNP Paribas Nordic Small Cap Cl C584,72-2,02%+0,91%★★★1,75%
BNP Paribas Smart Food Cl Cap127,09+0,03%+7,59%★★★1,75%
BNP Paribas Sust Euro Corp Bd Cl C152,28+0,14%+0,29%★★0,75%
BNP Paribas Sust Glb Corp Bond Classic R184,90+0,10%+0,11%★★0,75%
BNP Paribas Target Risk Balanced Cl R263,06-0,37%-0,51%★★★1,10%
BNP Paribas Turkey Equity Classic R133,36+1,10%+4,43%★★★★1,75%
BNP Paribas US Growth Classic R131,53-1,58%-1,73%★★★1,50%
BNP Paribas US High Yield Bond Cl R274,81+0,09%+2,33%★★1,20%
BNP Paribas US Mid Cap Classic R281,83-1,66%+2,61%1,75%
BNP Paribas US Short Duration Bond Cl R491,47+0,27%+2,03%★★★0,50%
BNP Paribas US Small Cap Classic R332,81-1,95%+6,95%★★★1,75%
BNP Paribas USD Money Market Classic R218,96+0,41%+2,73%-0,11%
BNPP Sust US Mlt-Fac Eq Cl Acc149,29-1,01%+1,35%★★★1,05%
BNPP Sust US Value Mlt-Fac Eq Cl R133,92-0,96%+5,11%★★1,50%
BNY Mellon Jpn Sm Cp Eq Foc EUR A Acc1,21-0,68%+0,90%-2,00%
Brown Advisory US Equity Growth $ A44,58-2,03%-3,27%★★★1,50%
Brown Advisory US Flexible Eq A USD Dis11,75---0,50%
Brown Advisory US SmlrComs Dollar A Acc36,23-2,79%+1,90%★★★★1,50%
Brown Advisory US Sust Gr USD A Inc18,97-2,22%-2,62%★★★★1,50%
Brummer & Partners Multi-Strategy Utd995,74--0,86%-0,00%
Brummer Multi-Strategy2 743,8--0,86%-0,00%
Brummer Multi-Strategy 2xL2 072,2--1,73%-0,00%
Brummer Multi-Strategy Euro247,93--0,18%-0,00%
BSF Americas Div Eq Abs Ret A2 SEK H115,58-0,30%-1,20%-1,50%
BSF Dynamic Diversified Growth A2 SEK H131,83-0,60%+0,01%★★1,25%
BSF Emerging Markets Abs Ret A2 USD95,50+2,27%+11,30%-1,50%
BSF Fixed Income Strategies A2 EUR124,60+0,16%+1,02%-1,00%
BSF Global Absolute Return Bond A2 SEK H1 033,6+0,15%+0,80%-1,00%
BSF Global Long/Short Equity A2 SEK H970,20+0,22%+5,15%-1,80%
BSF Systematic ESG World Equity A2 USD175,35+0,17%+4,71%★★★★0,80%
C WorldWide Asia 1A2 226,5+0,06%+11,33%★★★★1,80%
C WorldWide Emerging Markets 1A457,94-0,31%+9,67%★★★★★1,90%
C WorldWide Global Equities 1A1 533,7+0,42%+2,74%★★★1,60%
C WorldWide Global Equities Ethical 1A278,47+0,53%+2,51%★★★1,60%
C WorldWide Healthcare Select 1A1 334,9-0,99%-0,65%★★★1,70%
C WorldWide India 1A163,17-0,50%+13,88%-1,80%
C WorldWide Nordic 1A1 869,6-0,63%-1,26%★★★1,60%
C WorldWide Stable Equities 1A325,86+0,89%+2,36%★★1,60%
C WorldWide Sweden 1A364,50-0,59%+3,17%★★★★1,20%
C Worldwide Sweden Small Cap 1A711,14-0,82%+1,10%★★★★1,60%
Calgus305,19-+4,60%★★★★1,00%
Candriam Bds Crdt Opps C EUR Cap202,88+0,09%+1,27%-1,00%
Candriam Bds Em Mkts C USD Cap2 649,1-0,38%-1,49%★★★1,00%
Candriam Bds Euro C EUR Cap1 243,9+0,23%-0,77%★★★★0,60%
Candriam Bds Euro Corp Ex-Fincls CEURCap180,38+0,20%+0,17%★★★0,60%
Candriam Bds Euro Corporate C EUR Cap7 897,0+0,16%+0,32%★★★0,60%
Candriam Bds Euro Government C EUR Cap2 513,9+0,27%-1,27%★★★0,60%
Candriam Bds Euro High Yld C EUR Cap1 261,4+0,02%+1,52%★★★★★1,00%
Candriam Bds Euro Long Term C EUR Cap9 724,9+0,31%-2,59%★★0,60%
Candriam Bds Euro Short Term C EUR Cap2 077,4+0,15%+0,86%★★★0,40%
Candriam Bds Glb Infl Shrt Dur C EUR Cap140,34+0,02%+1,51%★★0,60%
Candriam Bds Global Government C EUR Cap144,31+0,23%-1,41%★★0,60%
Candriam Bds Global Hi Yld C EUR Cap242,07+0,03%+1,41%★★★★★1,00%
Candriam Bds International C EUR Cap1 021,1-0,15%-1,70%★★★0,60%
Candriam Bds Total Ret C EUR Cap136,280,00%+0,83%★★★0,75%
Candriam Bonds Euro Divers C EUR Cap1 038,8+0,18%+0,29%-0,60%
Candriam Eqs L Australia C AUD Cap1 615,0-1,50%+9,35%★★★1,50%
Candriam Eqs L Biotech C USD Cap754,00-1,84%-3,79%★★★★1,50%
Candriam Eqs L Em Mkts C EUR Cap1 162,2-0,58%+9,60%★★★★1,60%
Candriam Eqs L Europe Convct C EUR Cap174,41+0,33%+4,65%1,50%
Candriam Eqs L Eurp Innovt C EUR Cap2 858,0-0,47%+1,72%★★★★1,50%
Candriam Eqs L Eurp Optm Qual LOCKEURCap134,11+0,27%+0,74%★★★1,50%
Candriam Money Market Euro C Acc514,99+0,12%+0,91%-0,50%
Candriam Quant Equities Europe C Acc EUR2 849,5-0,44%+6,27%★★★1,50%
Candriam Quant Equities MF EMU C Acc EUR1 267,1-0,20%+6,05%★★★1,00%
Candriam Quant Equities MF Glb C Acc EUR197,17-0,99%+7,00%★★★1,00%
Candriam Quant Equities USA C Cap USD3 996,6-1,09%+2,46%★★★1,50%
Candriam Sst Eq World C € Acc129,72-0,91%+3,46%★★★1,50%
Candriam Sust Europe C Cap32,25+0,22%+2,42%★★★★1,50%
Caprifol Nordiska Fonden572,43-+4,44%★★★★★1,00%
Captor Dahlia Green Bond A302,92-0,00%-0,52%-0,60%
Captor Iris Bond A297,75-0,14%-3,53%★★★★★0,50%
Captor Scilla Global Equity B187,72-0,20%+0,16%-0,75%
Captor Scilla Nordic Equity B251,92-0,37%+2,07%★★★0,75%
Carlsson Norén Macro Fund123,32-0,04%-0,76%-1,00%
Carlsson Norén Yield Opportunity A111,79-+1,68%-1,00%
Carnegie Asia A285,00+0,31%+9,55%★★1,90%
Carnegie Corporate Bond 3 SEK Cap432,80-0,02%+1,22%★★★0,95%
Carnegie Fastighetsfond Norden A513,89-1,23%-5,62%-1,60%
Carnegie Global A177,33+0,57%+4,77%★★1,55%
Carnegie High Yield Select 3 SEK Cap117,29-0,01%+3,23%★★★★0,85%
Carnegie Indienfond A630,29-0,45%+8,41%★★★★2,20%
Carnegie Investment Grade A1 182,9-0,00%+0,41%-0,50%
Carnegie Likviditetsfond A1 216,7-0,00%+0,12%-0,30%
Carnegie Micro Cap235,91-1,72%+2,12%★★★★2,00%
Carnegie Multi A117,28-0,16%+3,03%-1,40%
Carnegie Obligationsfond A1 021,7-0,12%-2,09%★★★★0,50%
Carnegie Rysslandsfond A79,92+0,69%+6,91%★★★★2,50%
Carnegie Småbolagsfond A448,27-0,70%+1,54%1,60%
Carnegie Spin-Off A38,11-0,37%+3,29%★★★★1,00%
Carnegie Strategifond A1 699,3-0,22%+2,47%★★★★★1,50%
Carnegie Strategy 3 SEK Cap6 879,4-0,22%+2,93%★★★★★1,25%
Carnegie Sverigefond A3 612,3-0,16%+5,82%★★★1,40%
Carnegie Total 3 SEK Cap138,36-0,22%+3,44%★★★1,60%
Carnegie Total Plus 3 SEK Cap119,71-0,30%+4,19%-1,60%
Carneo Systematic Alpha A126,25--2,82%-1,00%
Case All Star131,15-0,06%+7,30%★★0,50%
Case Fair Play157,96-0,00%+2,21%-1,00%
Case Safe Play143,00-0,04%+1,47%★★★1,00%
Catella Avkastning131,61-0,02%+0,22%★★0,70%
Catella Balanserad187,91-0,15%+3,82%★★1,75%
Catella Credit Opportunity122,26+0,06%+1,89%★★★0,95%
Catella Hedgefond A173,44-0,12%+1,55%-1,00%
Catella Nordic Corporate Bond Flex R130,88+0,01%+1,89%0,50%
Catella Småbolag782,87-0,72%+4,86%1,50%
Catella Sverige Aktiv Hållbarhet598,13-0,84%+1,39%★★1,50%
Catella Sverige Hållbart Beta A607,96-0,94%+6,42%★★★★0,60%
CB European Quality Fund A145,53-0,83%+1,90%★★★1,50%
CB Save Earth Fund RC23,42-1,31%+0,83%★★★1,00%
CC Japan Income & Growth USD Inc13,54+1,78%+8,18%-0,90%
CenturyOne A97,10---1,00%
CF Tillväxt Sverige A224,57-0,41%+2,15%★★★★★1,35%
Charlottes Fond16,90-+0,91%-0,27%
Chelonia Market Neutral A102,56-+5,57%-1,00%
ChinaAMC China Opportunities A USD28,05-0,76%+8,89%★★★★1,80%
Cicero Avkastningsfond A123,56-0,00%+0,47%★★★0,50%
Cicero China Index A129,99+0,77%+9,72%0,80%
Cicero Hållbar Mix A139,67+0,14%+2,43%★★1,75%
Cicero Nordic Corporate Bond A116,35+0,01%+0,77%★★★0,90%
Cicero Sverige A143,10-0,74%+6,78%-1,40%
Cicero World 0-50125,85-0,02%+1,00%★★★1,30%
Cliens Företagsobligationer A1 028,6-0,06%-0,08%-0,75%
Cliens Micro Cap A1 210,3-1,98%+5,85%-1,40%
Cliens Mixfond B3 043,7-0,30%+1,59%★★★1,75%
Cliens Räntefond Kort107,820,00%+0,33%★★0,20%
Cliens Småbolag A2 567,5-1,01%+4,16%★★★★1,35%
Cliens Sverige B4 836,1-0,38%+4,78%★★★★1,50%
Cliens Sverige Fokus A370,18-0,42%+5,22%★★★★1,35%
Coeli Absolute European Equity R SEK143,46-0,88%+4,14%-1,50%
Coeli Balanserad R SEK214,94-0,56%+2,71%★★★1,75%
Coeli Frontier Markets R SEK131,19+2,72%+9,57%★★2,50%
Coeli Global Selektiv I SEK248,48-0,46%+2,59%★★★★★0,70%
Coeli Mix R SEK32,80-0,22%+3,79%-1,75%
Coeli Nordisk Företagsobligation R SEK115,82-0,02%+1,54%★★1,00%
Coeli Potential R SEK19,37+0,11%+5,78%-1,75%
COELI SICAV I - Multi Asset R SEK100,13-0,93%-2,54%-1,50%
Comgest Growth China EUR Acc93,89-1,92%+7,99%★★★1,50%
Comgest Growth Emerging Mkts USD Acc47,79-1,13%+2,55%★★★1,50%
Consensus Global Select A119,40-+2,46%-1,35%
Consensus Lighthouse Asset A114,51-+2,76%★★1,00%
Consensus Småbolag A311,93-3,01%+0,93%★★★★1,00%
Consensus Sverige Select A192,86-1,60%-1,67%-1,35%
Contrarian 65 - A183,08-1,13%+6,80%-1,75%
CPR Invest Food For Gens A EUR Acc124,62-0,79%+5,60%★★★2,00%
CPR Invest Glbl Dsrpt Opp A EUR Acc1 917,8-2,98%-3,32%★★★★★2,00%
CPR Invest Global Gold Mines A EUR Acc73,740,00%-11,41%★★1,70%
CPR Invest Global Lifestyles A USD Acc112,22-1,67%+3,60%★★★★1,70%
CPR Invest Global Resources A USD Acc112,15+0,80%+7,95%★★★★1,70%
CPR Silver Age P A/I2 340,8-0,36%+4,48%★★1,50%
CS (Lux) Asia Corporate Bond B USD135,91+0,31%+1,97%1,10%
CS (Lux) Asia Local Currency Bd B USD122,70+0,15%+0,64%★★★0,90%
CS (Lux) European Div Plus Eq B EUR18,85+0,88%+2,78%★★★★1,60%
CS (Lux) European Entrepreneur Eq B3 807,2-0,72%+2,28%★★★★1,60%
CS (Lux) Global Bal Convert Bd B USD190,88-0,86%+3,65%★★★1,20%
CS (Lux) Global Div Plus Eq B USD19,68-0,05%+1,99%★★★1,60%
CS (Lux) Global Prpty Ttl Rt Eq BH EUR20,41-0,56%-0,95%-1,60%
CS (Lux) Global Value Equity B EUR12,27+0,70%+12,96%1,60%
CS (Lux) High Yield USD Bond B USD339,69+0,33%+3,13%★★1,20%
CS (Lux) Japan Value Equity B JPY2 316,0+1,63%+8,08%★★1,60%
CS (Lux) Security Equity B USD36,98-1,56%-3,02%★★★★★1,60%
CS (Lux) Small and Mid Cap Germany Eq B3 502,2-1,02%+5,00%★★★★1,60%
Danske Invest Aktiv Förmögenhetsförv SA3 828,5-0,18%+3,90%★★★1,10%
Danske Invest China A994,98+0,14%+8,31%★★★1,60%
Danske Invest China K4,87-0,96%+6,62%★★★2,00%
Danske Invest Danish Mortgage Bd A SEK h162,57-0,15%-2,59%-0,80%
Danske Invest Denmark Focus A2 135,4-1,09%-4,58%★★1,50%
Danske Invest Eastern Europe A12,79+0,30%+4,88%★★★1,60%
Danske Invest Emerging & Fron Mkts A SEK145,87+0,56%+5,73%★★1,80%
Danske Invest Eur Corp Sust Bond A SEK h105,48-0,02%+0,03%★★0,80%
Danske Invest Euro IG Corp Bd A SEKH170,63-0,15%-0,61%★★★★★0,80%
Danske Invest Euro Sust. HY kl SEK h144,63-0,14%+1,92%★★★0,95%
Danske Invest Eurooppa Osake K0,46+0,29%+3,22%★★★★1,35%
Danske Invest Europa Dividend67,29+0,77%+3,80%★★★★1,75%
Danske Invest Europe High Dividend A313,75+0,25%+4,33%★★★★1,60%
Danske Invest Europe Small Cap A935,24-1,16%+6,80%★★★1,60%
Danske Invest European Bond A d119,98+0,23%-0,70%★★★★0,80%
Danske Invest Global EM Small Cap A407,85-0,06%+10,93%★★★1,70%
Danske Invest Global Emerging Market SEK202,26-0,09%+8,57%-1,68%
Danske Invest Global Index SA2 081,1-0,85%+3,62%★★★★0,34%
Danske Invest Global Sust Future A282,37-0,43%+3,06%★★★1,60%
Danske Invest Globala HY Obl SEK h135,26-0,18%+0,71%-1,05%
Danske Invest Globala Realräntor SEK h138,470,00%-3,10%-0,50%
Danske Invest GloblEmergingMarkts A974,76-0,01%+7,71%★★★★1,70%
Danske Invest Horisont Aktie SA344,21-1,86%+5,07%★★1,43%
Danske Invest Horisont Balanserad SA d250,46-1,18%+2,20%★★★1,03%
Danske Invest Horisont Försiktig SA196,07-0,78%+0,97%★★★★★0,83%
Danske Invest Horisont Offensiv SA205,18-1,46%+3,38%★★★1,23%
Danske Invest Horisont Pension 2020 SEK155,47-0,17%+0,96%★★★★1,06%
Danske Invest Horisont Pension 2030 SEK184,47-0,18%+2,86%★★★★1,26%
Danske Invest Horisont Pension 2040 SEK191,36-0,19%+4,02%★★★1,26%
Danske Invest Horisont Ränta SA121,43-0,13%-1,08%★★★0,53%
Danske Invest India A825,10-0,28%+7,82%★★★★1,70%
Danske Invest Japan A309,26+0,86%+8,19%★★1,50%
Danske Invest Japani Osake K0,19+0,60%+8,29%★★1,50%
Danske Invest Nordiska Företagsobl SEK h116,53-0,28%+1,22%★★★0,78%
Danske Invest Russia A242,38+0,16%+7,03%★★★★2,00%
Danske Invest Russia K3,73+0,37%+7,96%★★★2,00%
Danske Invest SICAV Europe A18,70-0,63%+2,66%★★★★1,50%
Danske Invest SRI Global SA211,98-0,96%+3,40%★★★★0,40%
Danske Invest Suomi Osake K0,77-0,44%+3,51%★★1,40%
Danske Invest Sverige Beta SA315,25-0,65%+7,63%★★★0,22%
Danske Invest Sverige Kort Ränta SA1 188,1-0,00%+0,24%0,16%
Danske Invest Sverige Ränta SA1 157,3-0,43%-1,21%★★0,39%
Danske Invest Sverige SA5 905,5-0,98%+7,18%★★★1,15%
Danske Invest Sverige Småbolag SA SEK178,52-3,30%+1,70%-1,25%
Danske Invest Tillväxtmarknadsobl SEK h131,02-1,61%-4,18%-0,90%
Danske Invest Tillväxtmarkobl L Val SEK110,40-0,15%-0,79%★★★1,05%
Danske Invest USA Equity Factors K0,21-1,16%+3,87%★★★★1,50%
Danske Invest USA KL SEK343,40+0,29%+4,34%★★★★0,60%
Delphi Europe A3 824,3-1,70%+4,11%★★2,00%
Delphi Global A4 995,0-3,26%+9,23%★★★1,50%
Delphi Green Trends A2974,09-4,61%-2,32%-1,50%
Delphi Nordic A46 457-0,97%+2,64%★★★1,50%
Didner & Gerge Aktiefond3 748,2-0,86%+8,08%★★1,22%
Didner & Gerge Global323,55-0,64%+2,37%★★★★1,60%
Didner & Gerge Small & Microcap253,79-0,97%+4,21%★★★★1,60%
Didner & Gerge Småbolag1 151,6-1,55%+5,73%★★1,40%
Didner & Gerge US Small and Microcap163,09-1,82%+5,58%★★★1,60%
DNB Europa Indeks A171,66-0,05%+4,10%★★★★1,40%
DNB Finans A1 319,2-0,43%+16,93%★★★1,20%
DNB Fund - Asian Small Cap retail A89,87-2,42%+6,22%★★★1,75%
DNB Fund - Disruptive Opp Retail A SEK157,10-2,44%+7,52%-1,50%
DNB Fund - India retail A2 187,4-0,63%+15,09%★★★1,50%
DNB Fund - Nordic Small Cap Retail A SEK155,32-1,74%+8,23%-1,50%
DNB Fund - Private Equity retail B2 163,9-0,82%+10,55%★★★1,75%
DNB Fund Global EM ESG retail A34,48-2,53%+4,44%★★★1,50%
DNB Fund Global ESG retail A67,05-2,41%+6,18%★★★★★1,40%
DNB Fund Nordic Equities retail A69,42-1,23%+1,86%★★★★★1,40%
DNB Fund Renewable Energy retail A2 360,1-1,39%+5,96%★★1,50%
DNB Fund Technology retail A7 413,3-0,94%+7,54%★★★★1,50%
DNB Fund TMT Absolute Ret retail A SEK1 190,7+0,94%+7,44%-1,50%
DNB Global Emerging Markets Indeks A129,49-1,89%+6,80%-0,30%
DNB Global Indeks A392,99-0,84%+4,03%★★★★0,30%
DNB Global Lavkarbon A159,26-1,21%+3,69%★★★★-
DNB Grönt Norden2 415,6-1,21%+1,98%★★★★★1,20%
DNB Health Care A355,43-0,51%+0,68%★★★1,20%
DNB High Yield retail A SEK98,82+0,06%+2,77%-0,80%
DNB Norden Indeks A151,29-0,86%+4,10%--
DNB SMB A1 247,0-1,96%+7,67%★★★★1,20%
DNB Teknologi A2 436,6-0,92%+7,78%★★★★1,20%
DNB Telecom A209,87-0,05%+3,24%★★★★1,20%
DNB USA Indeks A356,03-1,07%+3,56%★★★★0,30%
DNCA Europe Smaller Coms R/A EUR177,56-1,43%+3,09%★★★2,20%
DSM Global Growth A EUR Acc134,61-1,86%+3,84%★★★★1,50%
DWS Invest Africa LC79,71-+9,81%★★1,75%
DWS Invest Asian Small/Mid Cap LD272,64-+9,59%★★★★1,50%
DWS Invest China Bonds SEK LCH1 022,2--0,30%-1,10%
DWS Invest Chinese Equities LC329,43-+5,05%★★★1,50%
DWS Invest Convertibles SEK LCH1 243,1--2,76%-1,20%
DWS Invest CROCI Euro LC287,62--1,13%★★★★0,00%
DWS Invest CROCI Japan JPY LC22 643-+4,62%★★★★1,00%
DWS Invest CROCI Sectors LC197,99-+0,88%★★★★1,35%
DWS Invest CROCI US USD LC402,80-+15,29%★★★0,00%
DWS Invest Emerging Mkts Corp SEK LCH1 214,0-+0,35%-1,10%
DWS Invest Emerging Mkts Top Div LC134,95-+7,56%★★★1,50%
DWS Invest ESG Euro Bonds (Short) LC147,39-+0,78%★★★★0,40%
DWS Invest Euro Corporate Bds SEK LCH1 153,7--0,64%★★★★★0,90%
DWS Invest Euro High Yield Corp SEK LCH1 254,7-+1,07%★★★★1,10%
DWS Invest European Eq Hi Convct LC206,84--0,42%★★★1,50%
DWS Invest European Small Cap LC316,30-+7,45%★★★1,50%
DWS Invest German Equities LC213,38-+2,99%★★★1,50%
DWS Invest Global Agribusiness LC167,92-+7,68%★★★1,50%
DWS Invest Global Bonds LC97,41-+0,98%0,90%
DWS Invest Global Infras SEK FCH (P)1 264,8--1,09%-0,75%
DWS Invest Global RE Secs USD LC145,35-+6,93%★★★1,50%
DWS Invest II Eurp Top Div LC175,48-+4,08%★★★★1,50%
DWS Invest II US Top Div LC210,63-+6,76%★★1,50%
DWS Invest Multi Credit EUR LDH102,32-+0,06%★★0,90%
DWS Invest Multi Opportunities SEK LCH1 053,8-+0,56%1,30%
DWS Invest Top Dividend SEK LCH (P)1 214,2-+1,36%-1,50%
DWS Invest Top Euroland LC237,47-+0,35%★★★★1,50%
Dynamica 80 Global96,69-0,27%+0,70%-1,75%
Dynamica 80 Sverige154,13-0,09%+5,45%-1,75%
Dynamica 90 Global117,88-0,86%-3,91%-1,75%
Dynamisk Allokering Alternativa Invest109,45+0,09%+6,43%-1,00%
Dynamisk Allokering Global127,70-0,47%+6,15%-1,00%
Dynamisk Allokering Ränta104,95+0,07%+1,22%-1,00%
Dynamisk Allokering Sverige178,72-1,78%+6,27%-1,00%
East Capital Balkan16,75+1,15%+5,41%★★★1,90%
East Capital Balkans G SEK104,49+1,15%+5,40%★★★1,90%
East Capital China A-Shares A USD2 657,4-0,12%+6,10%★★★1,70%
East Capital Eastern Europe A EUR68,59+0,63%+7,47%★★1,75%
East Capital Global EM Sustainable A EUR474,79-0,59%+9,54%-1,50%
East Capital Global Frontier Mkts A SEK136,37+0,85%+5,30%★★★★1,90%
East Capital Multi-Strategi A SEK122,15-0,26%+7,23%★★★★1,50%
East Capital Nya Europa65,35-0,21%+2,14%★★★★1,75%
East Capital Russia G SEK132,51+0,72%+11,32%★★★1,75%
East Capital Ryssland1 666,2+0,72%+11,33%★★★1,75%
East Capital Östeuropa40,66+0,67%+7,54%★★1,75%
Eastspring Inv China Equity A21,40+0,03%+11,66%★★1,50%
Eastspring Inv Japan Dynamic A17,89+2,11%+20,10%1,50%
Eaton Vance Intl(IRL) Pr EM A Acc USD12,21-2,65%+2,49%1,65%
Eaton Vance Intl(IRL) US HY Bd A Acc $27,37-0,18%+3,44%★★★1,50%
Eaton Vance Intl(IRL) US Val A Acc USD34,38-1,78%+7,18%★★1,65%
EC Offensiv214,46-0,27%+7,24%★★★1,50%
EdR Goldsphere A79,22+1,09%-12,52%★★★2,00%
EdRF Europe Synergy A EUR144,52-0,53%+1,61%★★1,70%
Elementa1 852,1-+2,57%-1,50%
Enter Cross Credit A1 060,0+0,01%+0,69%★★0,25%
Enter Preserve A1 542,6-0,70%+0,51%★★1,40%
Enter Return A1 147,80,00%+0,61%★★0,65%
Enter Select A3 178,9-0,93%+5,85%★★★1,80%
Enter Select Pro6 844,5-0,93%+6,02%★★★★0,50%
Enter Småbolagsfond A3 503,4-1,92%+4,84%★★★★★1,50%
Enter Sverige A3 903,8-0,84%+6,76%★★★1,70%
Enter Sverige Pro5 259,0-1,05%+7,59%★★★★0,50%
Espiria Balanserad AC167,90-0,24%+4,02%★★1,50%
Espiria Defensiv AC131,55-0,14%+2,34%★★1,10%
Espiria Offensiv AC239,12-0,84%+5,54%★★1,40%
Espiria Sverige/Världen AC184,76-0,42%+5,49%1,90%
Espiria Världen AC189,63-0,31%+5,03%★★1,40%
eSports Fund99,72-2,44%-4,45%-1,75%
Estea Sverigefastigheter 3 AB----0,75%
Ethos Aktiefond23,44-0,48%+3,32%★★★★★0,15%
Ethos Global Equities ID232,00-0,71%+0,69%★★★★0,45%
Ethos Räntefond8,80-0,07%-0,93%★★★★0,07%
Evli Aktieindex B2 069,0-0,42%+10,24%★★0,50%
Evli Corporate Bond B264,43+0,12%+1,21%★★★★0,85%
Evli Emerging Frontier B222,89-0,27%+17,26%★★★1,90%
Evli Emerging Markets Credit B SEK1 229,9-0,14%-0,15%-1,00%
Evli Equity Factor Europe B129,83-0,39%+2,05%★★★0,95%
Evli Euro Liquidity B SEK1 060,60,00%+0,36%-0,30%
Evli Europe B156,87-0,21%+9,46%★★★★1,60%
Evli Finland Mix B10,21-0,89%+1,86%★★★★★1,83%
Evli Finland Select B52,27-1,80%+5,90%★★★1,80%
Evli Finnish Small Cap B591,03-1,89%+7,14%★★★★★1,60%
Evli GEM B180,29+0,02%+13,51%★★1,80%
Evli Global B27,05-0,89%+8,38%★★★★1,60%
Evli Global Multi Manager 30 Fund B197,29-0,28%+3,09%★★★★0,75%
Evli Global X B SEK1 275,7-0,90%+8,27%-1,60%
Evli High Yield B299,76+0,06%+2,63%★★★0,95%
Evli Investment Grade B219,82+0,16%+0,74%★★★★0,75%
Evli Nordic B358,06-1,42%+4,21%★★★★1,60%
Evli Nordic Corporate Bond B SEK1 198,9+0,02%+0,72%-0,75%
Evli Short Corporate Bond B30,00+0,13%+1,63%★★★★0,55%
Evli Statsobligation B52,14+0,25%-0,64%★★★0,65%
Evli Sverige Småbolag B8 093,4-2,47%+3,44%★★★★1,60%
Excalibur13 770-+2,78%-1,00%
Exceed Select C119,11-0,42%+1,63%★★1,50%
FE Select A122,41-+11,01%-1,00%
FE Småbolag Sverige A116,95-0,95%+4,05%-1,50%
Federated Hermes Glb Em Mkts G USD Acc4,23-0,20%+6,95%★★★★1,00%
Fidelity Abs Ret Glb Fxd Inc A-Acc-USD9,84+0,30%+1,09%-1,40%
Fidelity America A-Dis-EUR10,27+0,03%+9,83%★★★1,50%
Fidelity American Diversified A-Dis-USD34,11-0,30%+4,78%★★★1,50%
Fidelity American Growth A-Dis-USD78,18-0,51%+9,60%★★1,50%
Fidelity ASEAN A-Dis-USD35,55-0,04%+8,17%★★★1,50%
Fidelity Asia Pacific Div A-Dis-USD30,47-0,48%+8,41%★★★★1,50%
Fidelity Asia Pacific Opps A-Acc-EUR31,19-1,67%+12,12%★★★★★1,50%
Fidelity Asian Bond A-Acc-USD16,09+0,47%+1,02%★★★★0,75%
Fidelity Asian High Yield A-Acc-EUR21,73+0,17%+3,42%★★★★1,00%
Fidelity Asian Smaller Coms A-Acc-USD26,39+0,48%+12,25%★★★1,50%
Fidelity Asian Special Sits A-Dis-USD70,45-1,50%+9,45%★★★★1,50%
Fidelity Australia A-Dis-AUD74,26-0,44%+8,65%★★★★1,50%
Fidelity Australian DollarCash A-Acc-AUD10,42+0,43%+3,74%-0,40%
Fidelity China Consumer A-Acc-EUR33,31-2,56%+9,97%★★★★1,50%
Fidelity China Focus A-Dis-USD77,97-1,17%+14,35%★★1,50%
Fidelity China High Yield A-Acc-USD13,90+0,25%+2,51%★★★★★1,20%
Fidelity China Innovation A-Acc-EUR26,78-3,51%+11,59%★★★1,50%
Fidelity China RMB Bond A-Acc-RMB143,59+0,31%+4,02%★★★0,75%
Fidelity Em Eurp Mdl Est&Afr A-Acc-USD18,70-0,18%+13,26%-1,50%
Fidelity Em Mkt Corp Dbt A-Acc-USD14,43+0,34%+1,73%★★★1,20%
Fidelity Em Mkt Lcl Ccy Dbt A-Acc-USD8,83+0,67%-1,74%★★★1,20%
Fidelity Em Mkts A-DIST-USD41,24-2,09%+8,73%★★★★★1,50%
Fidelity Em Mkts Infl-Lnkd Bd A-Acc-EUR10,85+1,34%-0,20%-1,00%
Fidelity Emerging Asia A-Dis-USD24,08-1,28%+8,58%★★★1,50%
Fidelity Emerging Mkt Dbt A-Acc-USD23,04+0,19%-0,73%★★★1,20%
Fidelity Emerging Mkts Foc A-Dis-EUR19,85-1,85%+6,90%★★★★★1,50%
Fidelity EmMkt TtlRetDbt A-Dis-EUR10,58-0,34%-0,76%★★★1,20%
Fidelity Euro Blue Chip A-Dis-EUR24,33-0,41%+3,73%★★★1,50%
Fidelity Euro Bond A-Dis-EUR14,75+0,33%-0,53%★★★★★0,75%
Fidelity Euro Cash A-Dis-EUR8,93+0,12%+0,87%-0,40%
Fidelity Euro Corporate Bond A-Acc-EUR34,42+0,24%+0,24%★★★★0,75%
Fidelity Euro Short Term Bond A-Acc-EUR26,39+0,14%+0,90%★★★★0,50%
Fidelity European Div A-Acc-EUR18,09+0,18%+5,03%★★★★1,50%
Fidelity European Dividend Ps Y Acc EUR10,00+0,25%--0,80%
Fidelity European Dynamic Gr A-Dis-EUR73,65-0,47%+0,34%★★★★1,50%
Fidelity European Growth A-Dis-EUR15,59+0,38%+4,02%★★★1,50%
Fidelity European Growth UL GBX33,10-0,90%+1,45%-1,50%
Fidelity European Hi Yld A-Acc-EUR22,32+0,04%+2,70%★★★★1,00%
Fidelity European Lgr Coms A-Dis-EUR48,97+0,33%+4,02%★★★1,50%
Fidelity European Multi Asset Inc A-Dis€18,24+0,02%+2,66%★★★1,00%
Fidelity European Smlr Coms A-Dis-EUR68,14-0,34%+8,64%★★★1,50%
Fidelity FAST Asia A-ACC-USD211,98-1,42%+8,95%★★1,50%
Fidelity FAST Emerging MarketsA-ACC-EURH208,34-3,08%+8,03%-1,50%
Fidelity FAST Europe A-ACC-EUR493,53-0,47%-0,25%★★★★1,50%
Fidelity FAST Global A-ACC-USD185,66+0,51%+18,41%★★1,50%
Fidelity FAST UK Y-ACC-GBP224,80-0,75%+4,18%★★★★★1,00%
Fidelity FAST US A-ACC-EUR268,04-0,13%+10,45%★★★1,50%
Fidelity Fds EURO STOXX 50® A-Dis-EUR11,49-0,05%+6,07%★★★0,20%
Fidelity FIRST All Country Wld Y-Acc-USD17,28-0,40%+6,16%★★★0,80%
Fidelity FIRST European Value A EUR Acc16,83+0,19%+9,13%★★1,50%
Fidelity Flexible Bond A-Dis-GBP0,36+0,24%+2,90%★★★★1,00%
Fidelity France A-Dis-EUR47,16-0,44%+12,62%1,50%
Fidelity Future Connectivity A Acc17,59-1,83%+6,41%-1,50%
Fidelity Germany A-Dis-EUR60,45-0,40%+2,98%★★★★★1,50%
Fidelity Glb Dmgrphcs Y-Acc-USD29,54-0,57%+3,07%★★★0,80%
Fidelity Glb MA Tact Dfsv A-Acc-EUR13,38+0,35%+4,20%1,15%
Fidelity Glb MA Tact Mod A-Acc-EUR14,17+0,48%+5,48%1,25%
Fidelity Glb Shrt Dur Inc A-Acc-USD12,16+0,32%+3,14%★★0,50%
Fidelity Global Bond A-Dis-USD1,29+0,25%-0,14%★★★★★0,75%
Fidelity Global Cnsmr Inds A-Dis-EUR79,70-1,20%+2,38%★★★★1,50%
Fidelity Global Corp Bd A-Acc-EUR14,54+0,26%-0,56%★★0,75%
Fidelity Global Dividend A-Acc-EUR Hdg22,67+0,04%+2,17%-1,50%
Fidelity Global Financial Svcs A-Dis-EUR42,27-0,65%+13,25%★★★★1,50%
Fidelity Global Focus A-Dis-USD100,10-0,78%+6,51%★★★★★1,50%
Fidelity Global Health Care A-Dis-EUR53,46-0,25%+2,56%★★★1,50%
Fidelity Global High Yield A-Acc-USD16,00+0,53%+3,50%★★★1,00%
Fidelity Global Hybrids Bond Y-Acc-EUR H13,23-0,08%+1,19%-0,55%
Fidelity Global Income A-Acc-USD13,10+0,33%+1,94%★★★★0,90%
Fidelity Global Industrials A-Dis-EUR60,29-0,09%+9,18%★★1,50%
Fidelity Global Infl-Link Bd A-Acc-EUR H12,23+0,29%+0,67%★★0,50%
Fidelity Global Infras A-Dis-EUR9,31+1,25%+5,20%-1,50%
Fidelity Global Mlt Ast Inc A-Acc-USD14,09+0,12%+3,38%★★★1,25%
Fidelity Global Property A-Dis-USD15,06+0,81%+3,75%★★★1,50%
Fidelity Global Technology A-Dis-EUR42,69-1,12%+9,17%★★★★1,50%
Fidelity Greater China A-Dis-USD377,80-2,64%+11,23%★★★★1,50%
Fidelity Iberia A-Dis-EUR73,64-0,01%+0,95%★★★★★1,50%
Fidelity India Focus A-USD62,64+0,49%+11,51%★★★★1,50%
Fidelity Indonesia A-Dis-USD25,98-1,19%+2,76%★★★★1,50%
Fidelity International A-Dis-USD72,18-0,26%+6,94%★★★1,50%
Fidelity Italy A-Dis-EUR40,18+0,08%+7,28%★★★1,50%
Fidelity Japan Advantage A-Dis-JPY42 795-0,10%+9,03%★★★1,50%
Fidelity Japan Aggressive Y-Acc-EUR Hdg23,00+0,13%+3,89%-0,80%
Fidelity Japan Smaller Coms A-Dis-JPY2 848,0-0,58%-0,60%★★★1,50%
Fidelity Latin America A-Dis-USD33,01+3,45%-3,07%★★★★1,50%
Fidelity Malaysia A-Dis-USD44,03+0,06%+2,37%-1,50%
Fidelity Multi Asset Income A (AD) USD20,50+0,11%+3,07%★★★1,50%
Fidelity Nordic A-Dis-SEK1 581,0-1,06%+9,56%★★1,50%
Fidelity Pacific A-Dis-USD51,24-1,50%+10,27%★★★★1,50%
Fidelity Singapore A-Dis-USD57,35+0,70%+7,79%★★★★1,50%
Fidelity SMART Global Defesv A-Acc-EUR13,83+0,42%+1,97%★★2,00%
Fidelity SMART Global Mod A-Dis-USD27,13+0,33%+2,83%★★★1,25%
Fidelity Sterling Cash A-Acc-GBP1,00+0,51%+5,01%-0,40%
Fidelity Sus Rcd Cbn Bd Y ACC € H16,18+0,06%-1,89%-0,40%
Fidelity Sust Strat Bd A-Acc-SEK H129,90-0,08%-1,14%-1,00%
Fidelity Sust Water & Waste A Acc USD13,24-0,20%+2,80%-1,50%
Fidelity Sustainable Asia Eq A-Dis-USD13,80-1,45%+10,66%★★★★1,50%
Fidelity Sustainable Euroz Eq A-Acc-EUR19,98-0,72%+0,78%-1,50%
Fidelity Sustainable Glb Eq A-ACC-SEK12,700,00%+1,93%★★★1,50%
Fidelity Sustainable Jpn Eq A-Dis-JPY259,80-0,46%-2,75%★★★★1,50%
Fidelity Switzerland A-Dis-CHF73,05-0,75%-0,13%★★1,50%
Fidelity Taiwan A-Dis-USD21,26-1,95%+12,68%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2020 (Euro) A-Dis-EUR42,40+0,13%+0,75%★★★0,40%
Fidelity Target™ 2025 (Euro) A-Acc-EUR17,63+0,01%+3,19%★★★★★1,50%
Fidelity Target™ 2030 (Euro) A-Acc-EUR18,91-0,08%+4,63%★★★★1,50%
Fidelity Target™ 2035 (Euro) A-Dis-EUR39,83-0,20%+5,79%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2040 (Euro) A-Dis-EUR40,47-0,27%+6,53%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2045 (Euro) A-Acc-EUR17,48-0,27%+6,64%★★1,50%
Fidelity Target™ 2050 (Euro) A-Acc-EUR17,47-0,27%+6,64%★★1,50%
Fidelity Thailand A-Dis-USD52,76+0,35%+9,44%★★★★1,50%
Fidelity UK Special Situations A-ACC-EUR9,91+0,52%+9,80%-1,50%
Fidelity United Kingdom A-Dis-GBP2,72-0,07%+9,48%★★1,50%
Fidelity US Dollar Bond A-Dis-USD8,10+0,21%-0,77%★★★★★0,75%
Fidelity US Dollar Cash A-Acc-USD11,34+0,40%+2,65%-0,40%
Fidelity US High Yield A-Dis-EUR8,47+0,26%+3,54%★★★1,00%
Fidelity World A-Dis-EUR30,76-0,49%+4,98%★★★★1,50%
FIM Brands39,65+0,20%+4,01%★★★★1,70%
FIM Emerging Markets ESG18,05-0,65%+5,86%★★1,90%
FIM Emerging Yield16,60+0,24%-1,00%★★★0,75%
FIM Euro39,82+0,23%-1,17%★★★★0,40%
FIM Europa14,65-0,10%+4,48%★★1,80%
FIM Fenno366,21-2,02%+8,33%★★★1,50%
FIM Fossiiliton Eurooppa ESG A11,79-0,37%+3,03%-1,80%
FIM Frontier B11,34-0,25%+0,18%★★1,90%
FIM IG Green ESG15,45+0,19%+0,09%-0,45%
FIM Kapitalförvaltning 10018,84-0,69%+5,06%★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 30 Tillv18,08-0,08%+1,79%★★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 50 Tillv23,85-0,31%+2,63%★★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 7021,21-0,50%+3,61%★★★0,00%
FIM Kortränta24,12+0,12%+1,07%-0,13%
FIM USA37,40-0,58%+5,90%★★1,50%
Finansco Dynamisk Allokering A123,32+0,11%+5,81%-1,40%
Finserve Global Security Fund I SEK R99,04-1,11%-1,39%-1,75%
FIRST High Yield911,87+0,58%+7,94%0,85%
FIRST High Yield (SEK)937,30+0,04%-0,63%★★0,90%
First Sentier Asian Prpty Secs A GBP Acc1,79-1,30%+6,13%★★★1,50%
First Sentier Emerg Mkts Bd A GBP H Acc1,39-0,35%+3,37%-1,25%
First Sentier Glb Lstd Infra A GBP Acc2,65+0,57%+2,33%★★★★1,50%
First Sentier Glb Lstd Infra I EUR Acc13,03+0,79%+1,57%★★★1,50%
First Sentier Glbl Prpty Secs A GBP Acc2,26-0,65%+6,23%★★★★1,50%
Fisher Invst Instl US SmCp Cr Eq ESGBUSD151,81-2,44%+3,07%-1,70%
Fisher Invts Instl Em Mkts Eq ESG USD B127,29-2,50%+7,61%-1,75%
FMG Iraq Fund A USD30,85---2,00%
FMG Rising 3 A EUR72,42---2,00%
Folksam LO Obligation140,28-0,10%-1,09%★★★0,30%
Folksam LO Sverige501,61-0,39%+6,42%★★★0,40%
Folksam LO Världen234,00+0,07%+4,19%★★★★★0,40%
Folksam LO Västfonden561,73-0,55%+6,14%★★★★0,40%
Fondita 2000+ B104,82-0,86%+1,81%★★★★★2,00%
Fondita Equity Spice B214,05-0,59%+5,56%★★2,00%
Fondita European Micro Cap B152,59-1,42%+7,95%★★★2,00%
Fondita European Small Cap B374,49-0,23%+1,76%★★2,00%
Fondita Healthcare B140,79-0,39%+3,36%-2,00%
Fondita Nordic Micro Cap B446,33-0,99%+3,40%★★★2,00%
Fondita Nordic Small Cap B244,60-0,54%+3,36%★★2,00%
Fondita Sustainable Europe B251,93-0,26%-1,33%★★★★★2,00%
FondNavigator 0-100 Balanserad173,57-1,55%-2,99%★★★★★2,30%
Formuepleje Penta258,97-0,52%+1,52%-3,00%
Formuepleje Safe189,34-0,13%+3,00%-3,00%
Franklin Biotechnology Discv A(acc)USD42,98-2,81%-2,09%★★★★1,00%
Franklin Diversified Dyn A(acc)SEK-H19,69-0,72%+0,73%0,90%
Franklin Euro Government Bond A(Ydis)EUR11,85+0,21%-1,65%★★★0,35%
Franklin Euro High Yield A(acc)EUR20,40+0,03%+1,88%★★★0,80%
Franklin European Ttl Ret A(acc)EUR16,67+0,13%-1,28%★★★★★0,40%
Franklin Eurp Sm-Mid Cap A(acc)EUR35,18-0,69%+9,49%1,00%
Franklin Glbl Fdmtl Strats A(acc)USD14,67-0,41%+4,43%1,00%
Franklin Global Real Estate A(acc)USD12,89-0,29%+2,56%★★★1,00%
Franklin Gold & Prec Mtls A(acc)USD6,65-0,93%-10,82%★★★1,00%
Franklin Gulf Wealth Bond A(acc) USD16,37+0,34%+2,10%-0,75%
Franklin High Yield A(acc) EUR11,35+0,48%+3,18%★★★0,80%
Franklin Income A(Mdis)USD10,94-0,14%+5,30%★★★0,85%
Franklin India A(acc)USD46,77-0,00%+10,80%★★★1,00%
Franklin Japan A(acc)JPY985,45-0,19%+0,89%★★1,00%
Franklin K2 Alt Strats A(acc)EUR-H110,83-0,61%+0,34%-2,05%
Franklin MENA A(acc)USD7,44+0,14%+7,34%★★★1,50%
Franklin Mutual European A(acc)EUR24,32+0,13%+7,54%★★1,00%
Franklin Mutual Glbl DiscvA(acc)USD21,17-0,39%+8,73%★★1,00%
Franklin Mutual US Value A acc USD90,08-0,46%+10,21%1,00%
Franklin Natural Resources A(acc)USD5,42+0,22%+22,63%★★1,00%
Franklin Strategic Income A(acc)USD16,82+0,17%+2,11%★★★0,75%
Franklin Technology A Acc USD38,32-2,91%+1,71%★★★★★1,00%
Franklin U.S. Dollar S/T MMF A(acc)USD12,07+0,41%+2,72%-0,30%
Franklin US Government A(Mdis)USD8,88+0,18%+1,96%★★0,65%
Franklin US Low Duration A(Mdis)USD9,92+0,30%+2,94%★★★0,65%
Franklin US Opportunities A(acc)USD26,18-2,21%-3,58%★★★★★1,00%
Franklin World Perspectives A(acc)USD29,41-2,25%+1,38%★★1,00%
Fronteer Harvest A139,28-0,45%+1,84%★★★0,59%
FSSA China Growth I USD Acc258,01+0,66%+6,06%★★★★2,00%
FSSA Greater China Growth A GBP Acc12,49+0,30%+9,88%★★★★1,75%
GAM Multibond Emerging Bond EUR B112,28-0,16%-1,10%★★1,30%
GAM Multibond Local Emerging Bond USD A81,77+0,48%-2,83%★★★1,40%
GAM Multibond Total Return Bond EUR B98,27+0,07%+1,48%★★0,80%
GAM Multistock Abs Ret Eurp Eq EUR B104,55-0,51%-1,23%-1,20%
GAM Multistock China Evolution Eq USD B274,72-0,49%+16,22%★★★★1,50%
GAM Multistock EM Equity USD B158,42-2,29%+7,69%★★★1,50%
GAM Multistock Health Innovt Eq USD B406,17-1,21%-1,75%1,60%
GAM Multistock Japan Equity EUR B173,79+0,91%+1,80%★★★★1,20%
GAM Multistock Luxury Brands Eq EUR B371,59-1,60%+1,68%★★★★1,60%
GAM Star (Lux) - Convert Alpha D EUR Acc105,18-0,11%+2,44%★★1,50%
GAM Star (Lux) - European Momentum D €162,94-0,82%+2,20%★★★1,75%
GAM Star (Lux) - Global Alpha D EUR Acc90,28-0,15%-1,43%-1,75%
GAM Star China Equity Ord USD Acc37,77-3,49%+6,17%★★1,35%
GAM Star Credit Opps (EUR) Ord EUR Acc18,86+0,01%+1,67%★★1,35%
GAM Star Disruptive Gr USD Acc49,63-2,11%+6,08%-1,50%
GAM Star Emerging Equity USD Acc19,51-2,03%+6,78%★★1,60%
GAM Star Emerging Market Rts USD Acc14,11+0,56%+1,04%-1,20%
GAM Star European Equity Ord EUR Acc501,49-0,97%+3,78%★★★★1,25%
GAM Star Japan Ldrs EUR Acc244,38+1,06%-3,63%★★★★★1,35%
GAM Star Worldwide Equity USD Acc4 437,6-0,91%+5,61%1,35%
GAMCO Intl SICAV All Cap Value A (EUR)11,47-1,41%+7,50%-1,60%
GAMCO Intl SICAV Merger Arbtrg A (SEK)11,47-0,55%+2,68%-1,50%
Gladiator3 152,3--7,65%-1,00%
GlobeCap 100 A81,03+0,05%-1,88%-1,40%
GodFond Sverige & Världen349,11+0,06%+6,07%★★0,85%
GS Asia Equity Base Acc USD34,29-1,63%+8,81%★★★★1,50%
GS EM CORE® Eq Base Acc USD Close21,88-2,19%+8,73%★★★★1,35%
GS Em Mkts Dbt Base Inc USD13,52+0,11%-1,51%★★★★1,25%
GS Emerging Markets Eq Base Inc USD57,17-1,76%+8,07%★★★★★1,75%
GS ESG Enh Eurp HY Bd OthCcy Acc SEK Hdg1 123,3+1,37%+1,92%-1,10%
GS Europe CORE Equity Base Inc EUR16,94-0,11%+5,44%★★★1,25%
GS Glb Sm Cp CORE® Eq Base Inc USD Snap26,17-0,77%+10,49%★★★1,25%
GS Glbl Hi Yld A Inc USD9,52+0,30%+2,83%★★★1,10%
GS Glbl Strat Inc Bd Oth Ccy Acc SEK Hdg98,94-0,21%-2,82%-1,20%
GS Glbl Strat Macro Bd Oth Ccy Acc SEK H98,14-0,28%-2,83%-1,00%
GS Global Absolute Ret Oth Ccy Acc SEK H93,04-0,32%+0,23%-1,25%
GS Global CORE Eq Base Inc USD Snap30,18-1,20%+4,87%★★★★1,25%
GS Global Equity Income Base Inc USD44,46+0,32%+5,84%★★★1,50%
GS Global Fixed Inc (Hdg) Base Acc EUR14,74+0,06%-2,36%★★★★1,00%
GS Global Fixed Income Base Inc USD17,59+0,29%-1,43%★★★★1,00%
GS India Equity Oth Ccy Acc SEK157,05+0,67%+13,65%★★★★1,75%
GS Japan Equity Base Inc JPY1 962,2-0,91%-0,21%★★★★1,50%
GS Japan Equity Ptnrs Base Acc JPY17 161-0,87%-1,38%★★★★★1,50%
GS US CORE Equity Base Inc USD Snap54,38-0,98%+5,37%★★★★1,00%
GS US Equity Base Acc USD31,58-0,66%+3,87%★★★1,50%
GS US Fixed Income Base Inc USD11,74+0,32%-0,42%★★★1,00%
GS US Focused Growth Equity Base Inc USD31,09-2,96%-1,28%★★★1,50%
GS US Mortgg Bckd Secs Base Inc USD2,28+0,41%+2,27%★★★0,80%
GS US Sm Cp CORE Eq A Inc USD Close27,61-2,11%+11,48%★★1,25%
Hamiltonian GCO Sub-Fund 1 - A11 102,0-0,04%-0,51%-1,40%
Handelsbanken Aktiv 100 (A1 NOK)179,38+0,06%+4,97%★★★1,50%
Handelsbanken Aktiv 30 (A1 NOK)127,76+0,06%+4,13%★★★★0,90%
Handelsbanken Aktiv 50 (A1 NOK)140,76+0,06%+4,49%★★★★1,10%
Handelsbanken Aktiv 70 (A1 NOK)155,31+0,06%+4,95%★★★★1,30%
Handelsbanken Amerika Småbl Tema A1 SEK1 207,3-0,90%+8,54%★★★★1,50%
Handelsbanken Amerika Tema (A1 SEK)1 390,1+0,37%+6,38%★★★1,60%
Handelsbanken Asien Tema (A1 SEK)936,69+0,90%+13,55%★★★★1,50%
Handelsbanken Auto 100 Criteria A1 SEK132,12-0,77%+5,14%-0,60%
Handelsbanken Auto 25 Criteria A1 SEK107,40-0,22%+0,86%-0,60%
Handelsbanken Auto 50 Criteria A1 SEK115,76-0,41%+2,29%-0,60%
Handelsbanken Auto 75 Criteria A1 SEK123,99-0,59%+3,71%-0,60%
Handelsbanken Brasilien Tema A1 SEK87,67-1,12%-10,44%★★★★1,85%
Handelsbanken EM Index (A1 SEK)189,81+0,51%+10,24%★★★0,60%
Handelsbanken EMEA Tema (A1 SEK)449,08-0,81%+9,58%-1,60%
Handelsbanken Euro Corp Bond Fd A1 EUR108,80-0,01%+0,69%★★★0,65%
Handelsbanken Euro Obligation4 309,7+0,19%-1,11%★★★★0,60%
Handelsbanken Euro Ränta1 993,8+0,54%+1,63%★★★0,20%
Handelsbanken Europa Index Crit (A1 SEK)135,08+0,18%+4,10%★★★★0,20%
Handelsbanken Europa Selektiv (B1 SEK)174,58+0,14%+2,62%★★★1,85%
Handelsbanken Europa Småbolag (A1 SEK)522,50-0,96%+2,52%-1,60%
Handelsbanken Finlandsfond111,96-0,39%+5,98%★★★★1,70%
Handelsbanken Flexibel Ränta A1 SEK112,59+0,18%+0,12%-0,60%
Handelsbanken Ftgsoblig Inv Gr Crit101,93-0,02%+0,02%0,60%
Handelsbanken Företagsobligation133,51-0,07%+0,11%★★★0,95%
Handelsbanken Gl Hi Div Lo Vol Cr A1 SEK98,33+0,56%+2,67%-0,60%
Handelsbanken Gl Småbolag Ind Cri A1 SEK142,85-1,39%+6,05%★★★★0,60%
Handelsbanken Global Dynam 90 (A1 SEK)136,18-0,09%+3,27%-0,80%
Handelsbanken Global Index Crit (A1 SEK)347,07+0,49%+5,56%★★★★★0,40%
Handelsbanken Global Momentum B1 SEK98,02-0,48%--0,60%
Handelsbanken Global Selektiv (A1 SEK)267,94+0,37%+3,27%★★1,85%
Handelsbanken Global Tema (Criteria)707,94-0,01%+2,49%★★★1,40%
Handelsbanken Hälsovård Tema (A1 SEK)291,63-1,45%-1,10%★★★★★1,50%
Handelsbanken Hållbar Energi A1 SEK382,43-2,45%-5,02%★★★★★1,50%
Handelsbanken Hållbar Gl Obl A1 SEK102,76-0,11%-0,94%-0,50%
Handelsbanken Høyrente (A1 NOK)117,12-0,02%+4,52%★★0,50%
Handelsbanken Ins Kortränt (A2 SEK)100,920,00%+0,09%-0,14%
Handelsbanken Japan Tema (A1 SEK)107,01+1,40%+0,65%★★★★1,60%
Handelsbanken Kapitalförvalt 25 (A1 EUR)11,60-0,48%+1,83%★★★★★0,90%
Handelsbanken Kapitalförvalt 50 (A1 EUR)22,59+0,21%+2,58%★★★★1,40%
Handelsbanken Kapitalförvalt 75 (A1 EUR)14,35-1,58%+3,42%★★★★1,50%
Handelsbanken Kinafond317,17+1,19%+15,18%★★★★1,85%
Handelsbanken Kort Rente Norge (A1 NOK)102,74+0,06%+4,06%-0,35%
Handelsbanken Korträn SEK (A1 SEK)104,990,00%+0,06%-0,15%
Handelsbanken Kortränta (A1 SEK)145,41-0,01%+0,06%-0,15%
Handelsbanken Kreditt (A1 NOK)99,87-0,08%+4,32%-0,75%
Handelsbanken Latinamerika Tema (A1 SEK)229,46-0,83%-8,46%★★★1,60%
Handelsbanken Långränta Criteria117,52-0,22%-1,58%★★★0,75%
Handelsbanken Multi Asset 100 (A1 SEK)390,38-1,93%+4,15%★★★★1,55%
Handelsbanken Multi Asset 120 (A1 SEK)159,60-2,17%+5,39%★★★1,60%
Handelsbanken Multi Asset 15 (A1 SEK)106,87-0,48%+0,86%★★0,75%
Handelsbanken Multi Asset 25 (A1 SEK)163,65-0,69%+1,29%★★★0,85%
Handelsbanken Multi Asset 40 (A1 SEK)116,56-0,95%+1,86%★★★1,25%
Handelsbanken Multi Asset 50 (A1 SEK)224,85-1,11%+2,25%★★★1,35%
Handelsbanken Multi Asset 60 (A1 SEK)125,33-1,28%+2,68%★★★★1,40%
Handelsbanken Multi Asset 75 ( A1 SEK)257,77-0,77%+4,07%★★★★1,45%
Handelsbanken Norden Ind Crit (A1 SEK)146,29-0,53%+3,82%★★★★0,40%
Handelsbanken Norden Selektiv (B1 SEK)297,98-0,39%+6,10%★★★★1,85%
Handelsbanken Norden Tema (A1 SEK)1 477,4-0,66%+3,41%★★★1,50%
Handelsbanken Nordiska Småbol (A1 SEK)1 643,0-0,89%+3,81%★★★1,60%
Handelsbanken Norge (A1 SEK)1 467,1+3,02%+15,26%★★★★1,50%
Handelsbanken Norge Index (A1 NOK)114,32+1,35%+11,09%-0,30%
Handelsbanken Obligasjon (A1 NOK)134,40-0,18%+2,00%★★★0,45%
Handelsbanken Pension 40 (A1 SEK)115,42-0,22%+0,87%★★★0,50%
Handelsbanken Pension 50 (A1 SEK)127,83-0,34%+1,79%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 50 Aktiv (A1 SEK)223,89-0,87%+1,79%★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 60 (A1 SEK)149,34-0,60%+4,27%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 60 Aktiv (A1 SEK)310,89-1,50%+3,38%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 70 A1 SEK158,12-0,77%+5,67%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 70 Aktiv (A1 SEK)328,83-1,76%+4,01%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 80 A1 SEK158,55-0,78%+5,61%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 80 Aktiv (A1 SEK)331,24-1,76%+4,02%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 90 A1 SEK159,04-0,76%+5,63%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 90 Aktiv (A1 SEK)166,58-1,75%+4,03%★★★★1,25%
Handelsbanken Realränte (A1 SEK)118,15-0,10%+0,74%★★0,40%
Handelsbanken Ränteavkastning (B1 SEK)1 144,9-0,15%-0,97%0,30%
Handelsbanken Räntestrategi A1 SEK103,91+0,04%+0,14%-0,10%
Handelsbanken Räntestrategi Plus A1 SEK101,36-0,02%+0,16%-0,40%
Handelsbanken Stiftelsefond (B1 SEK)146,86-1,31%+3,05%★★★0,90%
Handelsbanken Svenska Småbolag (A1 SEK)2 799,8-1,65%+1,40%★★★1,50%
Handelsbanken Sverige 100 Ind Cri A1 SEK332,74-0,38%+6,88%★★★0,20%
Handelsbanken Sverige Index Criteria386,67-0,67%+6,01%★★★0,65%
Handelsbanken Sverige Selektiv (B1 SEK)324,97-1,40%+4,23%★★★★1,85%
Handelsbanken Sverige Tema (A1 SEK)3 436,5-1,76%+1,93%★★★★★1,00%
Handelsbanken Tillväxtmark Tema (A1 SEK)410,57+0,41%+8,44%★★★★1,60%
Handelsbanken Tillväxtmarknad Obl A1 SEK103,69-0,32%-0,38%1,10%
Handelsbanken USA Ind Crit A1 SEK504,31+0,47%+4,93%★★★★★0,20%
Harvest Equity Opportunities A98,83-0,19%-1,35%-0,74%
Harvest Global Corporate Bonds A102,28+0,87%+1,30%-0,19%
HealthInvest Small & MicroCap Fund D120,51-0,21%+0,62%★★★1,20%
Heptagon European Focus Eq AE EUR Acc172,66-0,92%-0,66%★★★★1,50%
Heptagon Future Trends Equity A USD Acc216,35-1,77%-2,76%★★★★1,50%
Heptagon Kopernik Glb AllCp Eq A $ Acc194,96-0,51%+11,42%★★★★★1,50%
Hercules Fonden utd A17,12-+1,37%-1,00%
Holberg Global A390,06-0,10%+3,54%★★★1,50%
Holberg Kreditt A103,76+0,72%+8,54%★★★0,80%
Holberg Likviditet A102,02+0,53%+4,00%-0,25%
Holberg Norden A599,20+0,29%+8,93%1,50%
Holberg Norge A770,49+0,35%+6,54%★★★1,50%
Holberg Rurik A215,63-0,87%+7,66%★★2,00%
Holberg Triton A162,74+0,59%+8,78%-2,00%
HSBC GIF Asia ex Japan Equity AC103,09-2,42%+13,21%★★★1,50%
HSBC GIF Asia ex Jpn Eq Smlr Coms AD80,14-2,66%+10,50%★★★1,50%
HSBC GIF Asia High Yield Bond AC11,07-0,06%+2,45%-1,25%
HSBC GIF Asia Pac ex Jpn Eq HiDiv AS24,68-1,14%+10,37%★★★1,50%
HSBC GIF Asian Currencies Bond AC11,19-0,24%-2,32%★★1,25%
HSBC GIF Brazil Bond AC15,85+3,98%-9,03%-1,00%
HSBC GIF Brazil Equity AC16,90+7,15%-10,08%★★1,75%
HSBC GIF BRIC Equity M1C35,45-0,50%+1,10%★★1,00%
HSBC GIF BRIC Markets Equity AC21,91-0,42%+1,15%★★1,50%
HSBC GIF Chinese Equity AC173,01-4,13%+5,81%★★★1,50%
HSBC GIF Economic Scale Global Eq AD43,92-0,01%+9,14%★★★★0,60%
HSBC GIF Economic Scale Japan Eq AC9 811,5-0,83%+8,91%★★0,60%
HSBC GIF Euro High Yield Bond AC45,78+0,07%+1,19%★★★★1,10%
HSBC GIF Euroland Eq Smlr Coms AC79,15-0,13%+2,54%★★1,50%
HSBC GIF Euroland Equity AC44,02+0,74%+9,40%★★1,50%
HSBC GIF Euroland Growth M1C20,89-0,45%+2,64%★★★★1,25%
HSBC GIF European Equity AC48,71+0,47%+8,08%★★★1,50%
HSBC GIF Frontier Markets AC106,20-0,14%+5,76%★★1,75%
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1C16,27+0,29%+2,76%★★1,00%
HSBC GIF Global EM Bd PC40,16+0,13%-0,80%★★★1,00%
HSBC GIF Global EM Local Dbt AC13,60+0,46%+0,03%★★★1,25%
HSBC GIF Global Emerging Mkts Eq AC24,58-2,95%+7,10%★★★1,50%
HSBC GIF Hong Kong Equity AC202,49-2,99%+5,98%★★★1,50%
HSBC GIF Indian Equity AD220,71-0,27%+12,95%★★1,50%
HSBC GIF Mexico Equity AC6,89+1,59%+1,57%-1,75%
HSBC GIF Multi-Asset Style Factors AC10,28-0,14%+0,60%-1,40%
HSBC GIF RMB Fixed Income AC13,82+0,36%+3,68%★★★★0,75%
HSBC GIF Russia Equity AC8,56+0,21%+7,43%★★★1,75%
HSBC GIF Thai Equity AC23,04-0,86%+11,02%★★★★1,50%
HSBC GIF Turkey Equity AC22,02+1,45%+7,06%★★★★★1,75%
Humle FondSelect379,07-1,31%+5,59%★★★1,25%
Humle Småbolagsfond599,73-1,52%+3,01%★★★1,50%
Humle Sverigefond288,06-0,49%+6,56%★★★★1,00%
ia D113,91--0,22%-1,00%
ICA Banken Modig278,16-0,28%+5,90%★★★0,90%
ICA Banken Måttlig196,09-0,18%+4,10%★★★★0,75%
ICA Banken Varlig152,16-0,11%+2,64%★★★★★0,50%
IKC - Lux 0 - 100 IC168,87-2,61%+0,53%★★★2,35%
IKC - Lux Worldwide Opportunities166,01-3,62%-0,98%★★★2,50%
IKC 0-100148,59-2,13%+0,80%★★★★1,70%
IKC Avkastningsfond127,00-0,01%+1,53%★★★★0,60%
IKC Fastighetsfond A218,60-0,22%-1,21%-1,00%
IKC Global Flexibel188,83-2,36%-2,94%★★★★1,70%
IKC Global Infrastructure A135,92+0,65%-1,98%★★★★1,40%
IKC Global Trend161,08-1,92%-0,86%1,50%
IKC Strategifond137,59-0,12%+2,81%★★★★1,10%
IKC Sverige Flexibel421,68-3,28%+4,66%★★★★★1,20%
IKC Tre Euro162,73-2,18%-1,12%★★★★★1,70%
Impax Environmental Mkts Ire B EUR Acc2,91-1,66%+4,39%-1,50%
Indecap Guide 1 C107,85+0,06%+0,35%1,50%
Indecap Guide 2 C181,34-1,89%+4,72%★★★1,95%
Indecap Guide Avkastningsfond C128,08+0,38%-1,33%0,90%
Indecap Guide Företagsobligation C108,68+0,02%+0,43%★★0,90%
Indecap Guide Global A327,98-3,29%+3,51%★★★0,10%
Indecap Guide Q30 A157,21-1,00%+4,49%★★0,50%
Indecap Guide Sverige A306,20-0,73%+6,70%★★★0,10%
Indecap Guide Tillväxtmarknadsfond A248,05-3,91%+3,45%★★★0,10%
Insight Absolute Insight Ccy Ap EUR0,90---1,50%
Invesco Active Mlt-Sect Crdt A EUR Acc3,270,00%+0,29%★★★0,75%
Invesco Asia Asset Allc A USD Acc29,30+0,39%+6,03%★★★1,25%
Invesco Asia Consumer Demand A USD Acc24,66-0,22%+12,96%★★★1,50%
Invesco Asia Opportunities Eq A USD Acc200,91-0,36%+12,12%★★★★1,50%
Invesco Asian Equity A USD AD12,69+0,69%+14,56%★★★1,50%
Invesco Asian Investment Grd Bd A $ Acc12,24+1,10%+3,30%-0,90%
Invesco Balanced-Risk Allc A EUR Acc18,57-0,17%+2,29%★★★★1,25%
Invesco Belt and Road Debt A SEKH Acc110,00-0,38%-1,44%-1,25%
Invesco Bond A USD SD30,15+0,59%+0,59%★★★★★0,75%
Invesco China Focus Equity A USD Acc32,86-0,11%+13,54%★★★★1,75%
Invesco Cnttl Eur Sm Cp Eq A USD AD346,82+1,33%+9,39%★★1,50%
Invesco Dev Sm and MidCap Eq A USD Acc97,74-0,26%+9,86%★★★1,60%
Invesco Em Mkts Select Eq A USD AD27,17-1,19%+4,65%-1,50%
Invesco Emer Mkt Innv Eq A USD Acc14,23-0,43%+4,59%★★★0,88%
Invesco Emer Mkt Lcl Dbt A USD Acc10,39+0,26%-1,57%★★★★1,20%
Invesco Emerg Mkt Struct Eq A USD Acc12,76+0,85%+8,85%★★1,25%
Invesco Emerging Markets Bond A SEKH Acc126,37-0,38%-2,84%-1,00%
Invesco Emerging Mkt Corp Bd A SEKH Acc125,35-0,17%+0,34%-1,50%
Invesco Euro Corporate Bond A EUR Acc19,31+0,11%+0,63%★★★★1,00%
Invesco Euro Equity A EUR Acc131,01+0,72%+8,00%★★★1,50%
Invesco Euro Structured Eq A EUR Acc11,48+0,38%+3,19%★★★1,30%
Invesco Glbl Consmr Trnds A USD Acc100,60-1,93%+8,72%★★★★★1,50%
Invesco Global Equity A USD Acc14,35-0,28%+2,93%★★★1,40%
Invesco Global Equity Income A USD Acc80,94+0,29%+6,15%★★★1,40%
Invesco Global Focus Eq A USD Acc16,54-1,54%-1,86%★★★★1,40%
Invesco Global High Income A SEKH Acc123,90-0,20%+0,26%-1,00%
Invesco Global Real Est Sec A USD Acc11,41+0,01%+5,93%★★1,30%
Invesco Global Small Cap Eq A USD AD209,27-0,30%+9,94%★★★1,50%
Invesco Global Structured Eq A USD AD51,78+0,76%+4,83%-1,00%
Invesco Global Targeted Ret A EUR Acc10,16-0,03%-0,92%-1,40%
Invesco Global Ttl Ret EUR Bd A SEKH Acc123,54-0,20%-1,18%-1,00%
Invesco Gold & Special Mirls A USD Acc6,51+0,09%-11,78%★★★1,50%
Invesco Greater China Equity A USD Acc95,58-0,18%+12,98%★★★★1,50%
Invesco India Bond A USD Acc12,45+0,99%+1,68%-1,25%
Invesco India Equity A USD AD80,14-0,00%+9,62%★★★1,50%
Invesco Japanese Eq Adv A JPY Acc5 918,0+1,65%+3,18%★★★★★1,40%
Invesco Japanese Eq Val Discv A JPY1 658,0+1,13%+2,60%★★1,40%
Invesco Japanese Equity Core A USD AD20,35+0,63%+2,37%1,50%
Invesco Japanese Equity Div Gr A USD AD13,97+0,96%+2,96%★★★1,40%
Invesco Macro Allc Strat A EUR Acc11,68-0,73%+1,04%-1,25%
Invesco Nippon Small/Md Cp Eq A JPY Acc1 679,0+0,35%-3,83%★★★1,50%
Invesco Pacific Equity A USD AD83,43+0,58%+10,26%★★★★1,50%
Invesco Pan Eur StructEq A EUR Acc18,85+0,53%+2,55%★★★★1,30%
Invesco Pan European Equity A EUR Acc19,98+0,82%+7,89%★★★1,50%
Invesco Pan European Focus Eq A EUR Acc20,04+0,81%+7,69%★★★1,50%
Invesco Pan European Sm Cp Eq A EUR Acc30,05+0,78%+11,14%★★1,50%
Invesco Pan Eurp Struct Rspnb Eq AEURAcc28,18+0,50%+2,76%★★★1,30%
Invesco PRC Equity A USD AD100,92-0,75%+8,91%★★★1,75%
Invesco Sustainable Allc A Acc EUR10,59-0,33%+3,07%★★★1,10%
Invesco US Structured Equity A USD Acc29,04+0,25%+4,80%★★★1,00%
Invesco US Value Equity A USD Acc47,93+0,79%+16,33%★★1,40%
Investerum Basic Value18,55-0,35%+7,04%★★★1,90%
Investtech Invest D102,34-0,53%--1,50%
INVL Baltic Fund39,25-0,25%+7,75%★★★★★2,00%
INVL Emerging Europe Bond43,70+0,09%+1,58%★★★★1,00%
INVL Global Emerging Markets Bond122,31+0,05%+0,79%★★★★1,25%
INVL Russia TOP2038,38-0,19%+10,16%★★★★1,50%
IPM Systematic Macro UCITS A SEK Acc8 259,5-1,21%-7,83%-2,00%
iShares Emerging Mkts Eq Idx (LU) A2 USD159,30+0,46%+7,69%★★★0,50%
iShares Europe Equity Index (LU) A2 EUR180,84+0,21%+4,26%★★★0,45%
iShares Japan Equity Index (LU) A2 USD200,36+1,02%+3,59%★★★0,45%
iShares North America Eq Idx (LU) A2 USD278,60+0,09%+4,79%★★★★0,45%
iShares Pacific exJpn Eq Idx (LU) A2 USD152,25-0,29%+8,19%★★★0,45%
Janus Henderson Cont Eurp R€ Acc12,64-0,34%+4,79%★★★★1,50%
Janus Henderson Emerging Markets R€ Acc16,19-1,95%+10,17%★★1,50%
Janus Henderson Glb Eq R USD Acc18,40-1,14%+2,18%★★★★1,50%
Janus Henderson Hrzn Asian Growth A2 USD164,74-0,08%+8,03%★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn AsPac Pty IncA2USD20,02+0,07%+4,55%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn EM Corp Bd A2 USD136,25+0,92%+3,36%★★★1,00%
Janus Henderson Hrzn Euro Corp Bd A2 EUR168,49+0,11%+0,55%★★★★★0,75%
Janus Henderson Hrzn Euro HY Bd A2 EUR162,72+0,03%+2,06%★★★★★0,75%
Janus Henderson Hrzn Euroland A2 EUR53,42+0,44%+9,03%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn GlblPtyEqsA2USD25,63-1,04%+3,83%★★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn GlbTechLdrs A2USD148,62-0,01%+4,70%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Japan Opps A2 USD21,99+0,72%+1,49%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Jpn Smr Coms A2 USD72,15+0,90%+7,73%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Opps CHN A2 USD28,95+0,25%+8,03%★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Pan Eurp Eq A2 EUR34,56-0,14%+3,79%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpAbsRetA2 EUR17,30+0,09%+3,88%-1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpPtyEqs A2EUR55,02-0,41%-0,90%★★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpSmrComs A2€67,32+0,22%+9,71%★★★1,20%
Janus Henderson Latin American R€ Acc14,30+1,98%-4,51%★★★1,50%
Janus Henderson Pan Eurp R€ Acc7,87-0,50%+6,38%★★★★★1,50%
Janus Henderson PanEurp SmarComs R€ Acc19,79-1,06%+10,58%★★★1,50%
Janus Henderson UK Abs Ret R£ Acc3,16+0,64%+6,14%-1,50%
JOHCM European Select Val X EUR Inc1,79+0,21%+8,30%★★1,50%
JOHCM Global Select A EUR3,97-1,23%+6,11%★★★★0,75%
JPM Africa Equity A perf (acc) USD10,01+0,52%+3,56%★★★★1,50%
JPM America Equity A (dist) USD281,39-0,63%+6,35%★★1,50%
JPM ASEAN Equity A (acc) USD24,43-0,48%+5,92%★★★★1,50%
JPM Asia Pacific Equity A (acc) USD32,36-1,78%+10,40%★★★★1,50%
JPM Brazil Equity A (acc) USD6,63+5,83%-8,95%★★★★1,50%
JPM China A (dist) USD125,43-1,73%+3,92%★★★★★1,50%
JPM China A-Share Opps A (acc) USD39,99-3,73%+0,41%★★★★1,50%
JPM Em Mkts Small Cap A (acc) perf USD20,16-0,95%+4,83%★★★★★1,50%
JPM Emerging Europe Equity A (dist) EUR37,71-0,11%+4,29%★★★★1,50%
JPM Emerging Markets Debt A (dist) EURH8,07-0,24%-2,77%★★★1,15%
JPM Emerging Markets Div A (acc) EUR124,39-0,86%+8,79%★★★1,50%
JPM Emerging Markets Equity A (dist) USD55,51-2,06%+2,20%★★★★★1,50%
JPM Emerging Middle East Eq A (dist) USD25,30-0,15%+7,08%★★★1,50%
JPM Emerging Mkts Opps A (acc) USD406,35-1,81%+8,83%★★★★1,50%
JPM EUR lqdty LVNAV Mgan (flex dist.)9 883,9+0,21%+1,17%-0,50%
JPM Euro Aggregate Bond A (dist) EUR113,36+0,10%-0,58%★★★0,70%
JPM Euro Govt Short Dur Bd A (acc) EUR11,11+0,13%+0,81%★★★0,35%
JPM Euroland Equity A (dist) EUR55,68-0,16%+5,09%★★★1,50%
JPM Europe Dynamic A (dist) EUR20,98-0,40%+5,56%★★★1,50%
JPM Europe Dynamic Techs Fd A (dist) EUR40,94-2,33%+3,18%★★★1,50%
JPM Europe Eq Abs Alp A perf (acc) SEKH1 104,6-0,53%+2,94%-1,50%
JPM Europe Equity A (dist) EUR53,03+0,40%+5,99%★★★1,00%
JPM Europe Equity Plus A perf (acc) EUR17,66+0,13%+6,13%★★★1,50%
JPM Europe High Yld Bd A (acc) EUR21,19-0,17%+1,76%★★★★0,75%
JPM Europe Select Equity A (acc) EUR1 554,3+0,09%+2,36%★★★1,50%
JPM Europe Small Cap A (dist) EUR88,25-1,05%+3,56%★★★1,50%
JPM Europe Strategic Dividend A (acc)EUR209,84+1,29%+9,29%★★★1,50%
JPM Europe Strategic Growth A (dist) EUR20,03-1,37%+1,46%★★★★1,50%
JPM Europe Strategic Value A (acc) EUR15,48+0,45%+10,82%★★1,50%
JPM Europe Sus Sm Cp Eq A Acc SEK1 095,2-0,32%+3,59%-1,50%
JPM Europe Sustainable Equity A (acc)EUR129,35-0,32%+2,40%★★★★1,50%
JPM Global Aggregate Bond A (dist) USD13,55+0,48%-0,01%★★★★0,70%
JPM Global Balanced A (dist) EUR148,13-0,53%+1,39%★★★★1,45%
JPM Global Bond Opp Sus A acc SEKH1 024,0-0,16%-0,64%-1,00%
JPM Global Bond Opps A (acc) SEKH815,38-0,19%-0,25%-1,00%
JPM Global Convert (EUR) A (dist) EUR16,27-2,57%+1,52%★★★★1,25%
JPM Global Corp Bd A (acc) SEK H119,44-0,02%-2,50%-0,80%
JPM Global Focus A (acc) EUR39,79+1,28%+9,75%★★★1,50%
JPM Global Healthcare A (acc) USD450,84-1,01%-0,09%★★★★★1,50%
JPM Global Macro Opps A (acc) EUR209,77+0,23%+3,11%-1,25%
JPM Global Macro Sustainable A acc SEKH1 062,7-0,43%+0,71%-1,25%
JPM Global Natural Resources A (acc) EUR14,80-0,21%+15,71%★★★1,50%
JPM Global Select Equity A (acc) USD376,43-0,08%+6,73%★★★★1,50%
JPM Global Strat Bd A perf (acc) SEKH830,89-0,17%-0,29%-1,00%
JPM Global Strategic Bond Skandia Link830,89-0,17%-0,29%-1,00%
JPM Global Unconstrained Eq A (dist) USD52,40-1,58%+4,19%★★★1,50%
JPM Greater China A (dist) USD82,00-1,08%+7,28%★★★★★1,50%
JPM Income Opp A perf (acc) SEKH1 369,1-0,01%+0,16%-1,00%
JPM India D (acc) USD63,95-0,34%+9,98%1,50%
JPM Japan Equity A (dist) USD52,69-0,16%-6,05%★★★★★1,50%
JPM Japan Sustainable Equity A acc JPY14 582+0,89%-1,09%★★★1,50%
JPM Korea Equity A (acc) USD19,05-0,95%+9,08%★★★★1,50%
JPM Latin America Equity A (acc) USD25,89+3,81%-5,49%★★★★★1,50%
JPM Managed Reserves A (acc) USD10 947+0,40%+2,68%★★0,40%
JPM Multi-Manager Alt A (acc) SEKH1 091,3-0,68%+2,75%-1,25%
JPM Pacific Equity A (dist) USD160,34-2,04%+4,88%★★★★★1,50%
JPM Russia A (acc) USD15,23+0,13%+6,54%★★★1,50%
JPM Sterling Bond A (dist) GBP1,05+0,71%-1,97%★★★★0,90%
JPM Systematic Alpha A (acc) SEKH739,26+0,03%+0,97%-1,25%
JPM Taiwan A (acc) USD38,53-0,55%+10,39%★★★1,50%
JPM US Aggregate Bond D (acc) USD20,53+0,41%+0,42%★★★0,90%
JPM US Oppc L-S Eq A perf (acc) SEKH1 104,5-0,73%-0,56%-1,50%
JPM US Select Equity A (acc) USD524,88-0,92%+3,50%★★★★1,50%
JPM US Select Equity Plus A (acc) USD31,75-0,81%+4,60%★★★1,50%
JPM US Small Cap Growth A (dist) USD389,43-3,33%+1,47%★★★★★1,50%
JPM US Smaller Companies A (dist) USD315,96-0,52%+8,98%★★★★1,50%
JPM US Technology A (dist) USD43,27-4,62%+0,26%★★★★★1,50%
JPM US Value A (dist) USD33,96+0,55%+10,93%★★★1,50%
JSS GlobalSar Balanced EUR P EUR dist413,71-0,62%-0,16%★★★★★1,50%
JSS Sustainable Eq Glb Th P EUR acc276,47-0,88%+4,12%★★★1,75%
Jupiter Asia Pac Inc L USD Acc37,90+0,63%+11,55%★★★1,50%
Jupiter China Equity Fund L USD Acc78,66-0,04%+8,47%★★★1,50%
Jupiter Dynamic Bond L SEK Acc HSC114,22-0,31%-2,11%-1,25%
Jupiter European Growth L EUR Acc41,40-0,20%+0,45%★★★★1,50%
Jupiter Financial Innovt L USD Acc17,40-2,11%-0,39%★★★★★1,50%
Jupiter Global Elgy Div L EUR Acc12,15-0,45%-0,58%★★★★★1,25%
Jupiter Global Elgy Gr L EUR Acc19,35-0,15%+3,22%★★★1,50%
Jupiter Global EMs Focus L USD Acc17,04+0,01%+5,40%★★★1,50%
Jupiter Global Value L USD Acc21,74+0,81%+14,39%★★★1,50%
Jupiter Gold & Silver Fund L USD Acc17,65-1,84%-9,10%★★★★1,50%
Jupiter India Select L USD A Inc188,42-0,13%+12,36%1,75%
Jupiter Japan Select L EUR Acc27,45+0,17%+1,93%★★★★1,50%
Jupiter Merian NA Eq (IRL) L $ Acc39,01-0,05%+6,87%★★★★1,50%
Jupiter Merian World Equity L USD Acc2,08+0,10%+6,47%★★★★1,50%
Jupiter Pan Eurp Smlr Coms L EUR Acc124,13+0,16%+2,51%-1,50%
Jupiter Strategic Abs Ret Bd L USD Acc11,72+1,36%+5,19%-0,80%
KBI Water I EUR21,78-0,73%+4,61%★★1,80%
Kempen (Lux) Global Small-Cap A Acc35,46-1,02%+17,23%★★★1,50%
KPA Etisk Aktiefond472,73-0,10%+2,44%★★★★0,40%
KPA Etisk Blandfond 2348,85+0,08%+3,65%★★★0,40%
Kvartil Investmentbolag+ Calculus A146,35-0,01%+5,30%-0,55%
Kvartil Multi Asset A100,95-0,40%--0,60%
Lancelot Avalon A54 495-+22,02%★★★★★1,00%
Lancelot Camelot A54 080-+7,94%★★★★★1,00%
Lancelot Ector Master Fund SB37,75-0,13%+2,28%★★★1,00%
Lannebo Corporate Bond A119,85-0,01%+1,11%0,90%
Lannebo Europa Småbolag A SEK13,42-0,07%+3,55%★★1,60%
Lannebo High Yield117,84+0,02%+2,01%★★0,90%
Lannebo Komplett179,35-0,31%+0,58%★★★★1,60%
Lannebo Mixfond28,70-0,24%+2,35%★★★1,60%
Lannebo Mixfond Offensiv243,10-0,28%+2,97%-1,60%
Lannebo Norden Hållbar SEK151,18-0,49%+1,00%-1,60%
Lannebo Räntefond Kort116,770,00%+0,40%★★0,20%
Lannebo Småbolag152,38-0,61%+0,80%★★1,60%
Lannebo Småbolag Select889,54--1,33%0,70%
Lannebo Sustainable Corporate Bond A SEK102,83-0,01%+1,06%-0,90%
Lannebo Sverige51,47+0,14%+11,02%★★1,60%
Lannebo Sverige Hållbar B SEK1 894,8-0,39%-1,08%★★★★★1,60%
Lannebo Sverige Plus68,51+0,13%+11,43%★★★★1,00%
Lannebo Teknik13,36+0,07%+2,14%★★★★1,60%
Lannebo Teknik Småbolag148,00-1,62%-0,83%-1,60%
Lazard Pan-European Small Cap B Acc EUR140,00-1,35%+5,15%★★★1,50%
Legg Mason BW Glb FI A USD Acc154,95-0,21%-1,42%★★1,10%
Legg Mason BW Glb FI Abs Ret A SEKH Acc96,45-0,10%-0,78%-1,35%
Legg Mason BW Glb Inc Opt A USD Acc147,74+0,04%+2,21%★★★★★1,25%
Legg Mason BW Glb Oppc FI A USD Acc130,36-0,14%-0,50%★★★1,15%
Legg Mason CB Tact Div Inc A USD Acc131,72-1,07%+2,31%★★1,25%
Legg Mason CB US Agrsv Gr A SEKH Acc200,37-2,20%+7,40%-1,30%
Legg Mason CB US Apprec A USD Acc269,88-0,72%+1,55%★★★1,25%
Legg Mason CB US Eq Sust Ldrs A SEK Acc110,05-0,33%+2,47%★★★1,20%
Legg Mason CB Value A USD Acc148,59-0,95%+14,73%1,35%
Legg Mason QS MV APexJ Eq G&I A USD DisA254,62-0,99%+7,52%1,35%
Legg Mason RY US SmCp Opp A SEKH Acc216,12-3,17%+17,68%-1,50%
Legg Mason RY US Smlr Coms A USD Dis(A)391,13-2,10%+16,03%★★1,50%
Legg Mason WA Asian Opps A USD Acc166,35+0,07%-0,24%★★★1,10%
Legg Mason WA EM Corp Bd A USD Acc118,87+0,29%+1,39%★★★1,50%
Legg Mason WA EM TR Bd A USD Acc186,78+0,37%+1,40%★★★1,50%
Legg Mason WA Glb Mlt Strat A USD Acc171,26+0,10%+0,43%★★★1,10%
Legg Mason WA Mcr OppBd A USD Acc141,65-0,77%-5,36%-1,50%
LGT Sustainable EF Global (USD) B2 537,9+0,05%+3,96%★★★★1,50%
Liontrust GF Sust Fut Pan Eur Gr A1 Acc€14,35-1,01%+4,63%★★★1,50%
LO Funds All Rd Cnsrv EUR PA10,39-0,18%+0,08%★★★0,35%
LO Funds All Roads Syst. Hdg SEK PA113,82-0,62%-1,89%★★0,50%
LO Funds Alt Risk Premia USD PA9,84+0,05%+1,08%-0,85%
LO Funds Emerging Hi Convc USD PA19,55-2,26%+8,92%★★★0,85%
LO Funds Europe High Convc EUR PA15,93+0,02%+3,38%★★★★★0,75%
LO Funds Golden Age USD PA32,75-1,69%+2,32%★★0,75%
LO Funds World Brands P EUR Acc569,34-2,44%+1,08%★★★★★0,96%
LUX MultiManager SICAV-Eur Eq Sel B SEK123,11-1,10%+0,67%-0,80%
Lynx279,14-0,20%+4,07%-1,00%
Lynx Active Balanced Fund D1 SEK118,80-0,43%+1,45%-1,20%
Lynx Dynamic126,53-0,71%+1,75%-1,50%
Lysa Aktier C149,60-0,66%+6,09%★★★0,12%
Lysa Global Aktier Hållbar B103,46-1,05%+1,97%-0,12%
Lysa Räntor C104,90-0,04%-0,78%★★★★0,12%
Lysa Räntor Hållbar B101,44-0,02%+0,45%-0,12%
Lysa Sverige Aktier B129,73-0,73%+7,59%-0,12%
Lyxor SEB Impact M USD140,71-1,75%+0,95%-0,75%
Lyxor SEB Multi Strategy A SEK925,31--2,66%-1,25%
Länsförsäkringar Asienfond A197,34+0,68%+11,56%★★1,60%
Länsförsäkringar Balanserad Räntefond99,93-0,10%-0,32%-0,35%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Balans A126,14-0,49%+3,46%★★★1,30%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Defensiv A102,99-0,21%-0,21%1,10%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Potential A158,31-0,74%+6,48%★★1,50%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Stabil A114,21-0,34%+1,50%★★★1,20%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Tillväxt A142,62-0,62%+5,02%★★1,40%
Länsförsäkringar Europa Aktiv A495,58+0,53%+4,09%★★★★1,55%
Länsförsäkringar Europa Indexnära226,22+0,33%+4,39%★★★0,20%
Länsförsäkringar Fastighet Europa125,48-1,06%-1,31%-1,40%
Länsförsäkringar Fastighetsfond A6 523,5-0,92%-1,92%-1,40%
Länsförsäkringar Global Hållbar A57,97+0,35%+4,62%★★★★1,50%
Länsförsäkringar Global Indexnära272,27+0,32%+4,94%★★★★0,20%
Länsförsäkringar Global KlimatIndex148,85-0,94%+3,27%-0,60%
Länsförsäkringar Hållbar Företagsobl112,24-0,05%+0,32%★★★★0,65%
Länsförsäkringar Japan Indexnära139,93+1,02%+4,51%★★★★0,20%
Länsförsäkringar Kort räntefond104,63-0,00%+0,12%-0,20%
Länsförsäkringar Lång Räntefond A164,82-0,22%-1,34%★★★0,50%
Länsförsäkringar Mix A448,54-0,06%+2,62%★★★★1,50%
Länsförsäkringar Multistrategi96,26-0,09%-0,03%-1,00%
Länsförsäkringar Småbolag Sverige A1 681,3-1,09%+0,11%★★★★★1,60%
Länsförsäkringar Sparmål 2015229,58-0,47%+0,98%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2020255,04-0,48%+1,03%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2025297,69-0,56%+3,04%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2030311,91-0,55%+4,56%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2035168,98-0,58%+5,40%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2040171,76-0,61%+5,90%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2045205,90-0,61%+6,22%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2050176,53-0,62%+6,31%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2055174,91-0,63%+6,30%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2060172,93-0,63%+6,30%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2065121,04-0,61%+6,32%-0,50%
Länsförsäkringar Sverige Aktiv A2 230,7-0,24%+6,89%★★★★1,30%
Länsförsäkringar Sverige Indexnära434,74-0,26%+6,85%★★★0,20%
Länsförsäkringar Tillväxtmarknad Aktiv A450,88+0,63%+9,56%★★★1,80%
Länsförsäkringar Tillväxtmarknad Indexnära182,31+0,48%+8,63%★★★★0,40%
Länsförsäkringar USA Aktiv A522,45-0,07%+2,55%★★★★1,55%
Länsförsäkringar USA Indexnära491,65+0,41%+5,63%★★★★0,20%
Lärarfond 21-44 år34,17-1,21%+4,62%★★★0,55%
Lärarfond 45-58 år26,92-0,96%+3,34%★★★★0,55%
Lärarfond 59+17,21-0,46%+1,65%★★★★0,55%
M&G (Lux) Dynamic Allocation A EUR Acc9,64-0,25%+0,17%★★★1,75%
M&G (Lux) European Strat Val Euro A Acc9,98+0,77%+8,52%★★★★1,50%
M&G (Lux) Glb Select A EUR Acc35,74+0,02%+7,28%★★★1,75%
M&G (Lux) Income Allocation A EUR Acc10,27-0,22%+1,94%★★★1,50%
M&G (Lux) Japan A EUR Acc19,43+0,16%+12,80%★★1,50%
M&G (Lux) Pan European Select A EUR Acc23,03+0,49%+3,80%★★★★1,50%
Macquarie Asia New Stars A SEK237,35-0,85%+11,27%★★1,65%
Maj Invest Global Value Equities A154,47-0,95%+5,43%★★★1,50%
Man AHL TargetRisk D H EUR133,14-0,29%-0,32%★★★★★1,50%
Man AHL Trend Alternative DNY H EUR Acc139,44-0,00%+1,21%-2,50%
Man GLG European Equity Alt DN H SEK113,63+0,29%-0,01%-2,75%
Man GLG RI European Equity Ldrs D C EUR107,55-0,45%+2,37%★★1,50%
Man Multi-Strategy Alt DN H SEK Acc108,06+0,12%+0,12%-0,00%
Mercer Advantage Balanced Gr M5 SEK Acc1 200,7-0,66%+2,26%-0,94%
Mercer Global Small Cap Equity M-3€168,53-1,58%+10,27%★★★★1,10%
MFS Meridian US Concentrated Gr A1 USD33,02-2,22%+0,34%★★★1,15%
Mirae Asset Asia Great Consumer Eq A USD25,59-0,01%+5,02%★★★★1,50%
Mirae Asset Asia Pacific Equity A USD26,80+0,20%+11,39%★★★1,50%
Mirae Asset Asia Sect Ldr Eq A USD Cap20,09+0,27%+11,99%★★1,50%
Mirae Asset China Sector Leader Eq A USD32,59-0,63%+2,26%★★★★★1,50%
Mirae Asset GEM Sector Leader Eq A USD18,27+0,33%+9,28%★★★1,50%
Mirae Asset India Sector Leader Eq A USD20,24-0,60%+13,19%★★★★1,50%
Mirae Asset Korea Equity A USD13,78+0,66%+6,47%1,50%
Montanaro European Smlr Companies Acc €7,38-1,62%+0,28%★★★1,50%
Movestic Avancera 75 A SEK Acc97,84-0,28%+0,85%-1,60%
Movestic Avancera 85 A SEK Acc96,29-0,03%-1,13%-1,30%
Movestic Balanserad113,65-0,29%+4,56%-1,65%
Movestic Försiktig108,81-0,18%+2,20%-1,55%
Movestic Global104,05-0,81%+3,93%-1,60%
Movestic Global ESG136,81-0,41%+4,71%-0,65%
Movestic Offensiv126,71-0,52%+5,75%-1,75%
MS INVF Asia Opportunity A69,36+0,57%+11,45%★★★★★-
MS INVF China A-shares A27,87+1,47%+5,71%1,70%
MS INVF EMEA Equity A87,02+0,05%+8,53%-1,60%
MS INVF Emerging Leaders Equity A53,57-1,15%+5,00%★★★★★2,00%
MS INVF Emerging Markets Debt A95,26+0,55%-0,41%★★★1,40%
MS INVF Emerging Markets Equity A52,30+0,28%+6,92%★★★1,60%
MS INVF Emerging Markets Sm Cp Eq A30,11-0,43%+9,19%-2,40%
MS INVF Emerging Mkts Corp Debt A40,29+0,99%+3,20%★★1,45%
MS INVF Emerging Mkts Domstc Dbt A31,36-0,08%-2,22%★★1,40%
MS INVF Emerging Mkts FI Opps A31,50+0,46%+0,26%★★★1,40%
MS INVF Euro Bond A17,38-0,02%-0,76%★★★★0,80%
MS INVF Euro Corporate Bond A54,58+0,08%+0,69%★★★★0,80%
MS INVF Euro Strategic Bond A51,08+0,09%-0,57%★★★★0,80%
MS INVF Europe Opportunity A47,61-1,02%+0,96%★★★★★1,50%
MS INVF European Fixed Inc Opps A26,83+0,10%+0,62%★★★1,00%
MS INVF European HY Bd A26,57+0,02%+1,91%★★★0,85%
MS INVF European Property A32,27-1,14%+1,83%1,40%
MS INVF Global Active Factor Eq A40,72-0,30%+5,92%★★★1,35%
MS INVF Global Advantage A100,12-4,69%+0,61%★★★★★1,60%
MS INVF Global Asset Backed Secs A USD34,12+1,08%+4,66%-1,00%
MS INVF Global Balanced Income A27,75+0,35%+2,52%★★1,50%
MS INVF Global Brands A146,69+0,30%+1,53%★★★1,40%
MS INVF Global Convertible Bond A61,99+0,46%+7,26%★★★★1,00%
MS INVF Global Fixed Income Opps A37,96+1,08%+3,12%★★★1,00%
MS INVF Global Infrastructure A62,53+0,68%+1,04%★★★★1,50%
MS INVF Global Opportunity A130,65-0,50%+2,26%★★★★★1,60%
MS INVF Global Property A28,75-0,75%+5,21%1,50%
MS INVF Indian Equity A46,64-1,08%+13,95%★★1,60%
MS INVF Latin American Equity A47,39-1,75%-8,03%★★★★1,60%
MS INVF Short Maturity Euro Bond A20,03+0,31%+1,30%★★0,80%
MS INVF Sustainable Asian Equity A70,77+0,34%+10,44%★★1,40%
MS INVF US Advantage A164,47-1,87%-1,92%★★★★★1,40%
MS INVF US Dollar High Yield Bond A35,15+1,18%+4,91%★★★1,25%
MS INVF US Dollar Short Dur HY Bd A34,28+1,23%+5,58%★★★1,00%
MS INVF US Growth A250,95-2,74%-0,95%★★★★★1,40%
MS INVF US Property A62,58-0,45%+6,30%★★1,40%
Multicooperation GAM Commodity USD B62,15+0,37%+11,82%-1,30%
Muzinich Americayield HSEK Acc R117,94-0,15%+0,15%-1,50%
Natixis Asia Equity R/A USD147,28-2,78%+5,22%★★★1,70%
Naventi Balanserad Flex195,64-1,44%-0,45%★★★★★1,50%
Naventi Defensiv Flex144,49-0,69%+0,19%★★★★★1,30%
Naventi Global Företagsobligationsfond104,52-0,04%+0,69%★★★0,70%
Naventi Offensiv Flex279,97-2,64%-1,59%★★★★★1,60%
Navigera Aktie 1321,41-0,81%+7,39%★★★★1,75%
Navigera Aktie 2290,83-0,87%+7,79%★★★★1,45%
Navigera Balans 1176,57-0,20%+4,02%★★1,50%
Navigera Balans 2174,59-0,29%+2,90%★★★1,20%
Navigera Classic 20104,81-0,33%+0,61%-1,10%
Navigera Global Change166,75-0,75%+1,24%★★★★1,75%
Navigera Tillväxt 1283,85-0,70%+11,03%★★1,75%
Navigera Tillväxtmarknader 2221,12-0,71%+12,29%-1,45%
Neuberger Berman EM Corp Dbt SEK A Acc103,48-0,19%-0,70%-1,60%
Neuberger Berman EM Dbt Blnd SEK A Acc114,32+0,17%-1,92%-1,40%
Neuberger Berman EM Dbt LclCcy SEK A Acc102,35+0,22%-4,60%-1,50%
Neuberger Berman EM DbtHrdCcy SEK A C117,97-0,59%-3,91%-1,40%
Neuberger Berman HY Bd SEK Adv Acc142,12-0,28%+0,30%-1,20%
Ninety One GSF Asia Pac Eq Opps A Acc $50,45-2,42%+8,73%★★★1,50%
Ninety One GSF Asian Equity A Acc USD37,69-2,87%+10,90%★★★1,50%
NN (L) Asia Income P Cap USD1 613,8-2,86%+8,47%★★★1,50%
NN (L) EM Enh Idx Sust Eq P Cap USD2 594,6-2,01%+7,91%-0,35%
NN (L) EmMkts Dbt (LclBd) X Cap USD213,77+0,73%-1,68%★★1,50%
NN (L) EURO Equity P Cap EUR169,140,00%+5,75%★★1,30%
NN (L) European Equity P Cap EUR69,31-0,18%+5,74%★★★1,30%
NN (L) European Real Estate P Cap EUR1 119,7+1,13%-2,15%★★1,30%
NN (L) First Class Protection P Cap EUR30,52+0,09%+1,62%-0,72%
NN (L) Global Eq Impt Opps P Cap EUR567,62-1,36%-1,92%★★1,50%
NN (L) Greater China Equity P Cap USD2 045,8-4,35%+11,08%★★★★1,50%
NN (L) Green Bond P Cap SEK104,33+0,12%-2,17%-0,40%
NN (L) Japan Equity P Cap JPY5 639,0-0,96%+8,77%★★1,30%
NN (L) Smart Connectivity P Cap USD2 258,2-1,50%-3,49%-1,50%
Nordea 1 - Alpha 10 MA HB SEK132,77+0,02%-1,86%-1,70%
Nordea 1 - Alpha 15 MA HB SEK758,73+0,04%-2,65%-2,00%
Nordea 1 - Alpha 7 MA BP EUR104,76+0,22%-0,07%-1,60%
Nordea 1 - Asia ex Japan Equity BP SEK342,95+0,14%+10,89%★★★★1,50%
Nordea 1 - Asian Stars Equity BP - SEK1 418,6+0,09%+9,69%-1,50%
Nordea 1 - Asset Alloc Fd Fut Sub-Fd SEK714,62+0,06%+3,27%★★★★1,50%
Nordea 1 - Balanced Income HB SEK1 067,3-0,13%-1,87%★★★1,20%
Nordea 1 - Chinese Equity BP EUR193,11-0,42%+9,00%★★★★1,50%
Nordea 1 - Conservative Fix Inc HBF SEK1 044,0-0,03%-0,65%-0,10%
Nordea 1 - Emerging Market Bond HB SEK962,48-0,84%-4,61%-1,00%
Nordea 1 - Emerging Markets Sm Cp BP SEK1 113,4-0,21%+11,96%★★1,60%
Nordea 1 - Emerging Mkt Bd Opps HB SEK981,00-1,15%-5,50%-1,20%
Nordea 1 - Emerging Mkt Corp Bd HB SEK1 026,4-0,39%-0,51%-1,20%
Nordea 1 - Emerging Mkt Debt TR BP EUR93,65+0,23%-0,31%★★★★1,30%
Nordea 1 - Emerging Stars Bond HB SEK971,10-0,80%-4,53%-0,90%
Nordea 1 - Emerging Stars Equity BP SEK1 689,8-0,17%+5,32%★★★★★1,50%
Nordea 1 - Emerging Stars Lcl Bnd BP EUR100,13-0,08%-0,95%★★★1,00%
Nordea 1 - Emerging Wealth Equity BP SEK298,42-0,47%+7,55%-1,50%
Nordea 1 - Eur Corp Stars Bnd HB - SEK1 092,1-0,09%-0,95%-0,60%
Nordea 1 - European Corporate Bd HB SEK529,03-0,08%-0,87%★★★★0,60%
Nordea 1 - European Covered Bd Op BP EUR108,84+0,65%+2,54%-0,70%
Nordea 1 - European Covered Bond HB SEK141,73+0,03%-0,75%-0,60%
Nordea 1 - European Cross Credit HB SEK1 214,7-0,15%-0,07%-1,00%
Nordea 1 - European High Yld Bd HB SEK349,73-0,17%+0,48%★★★★1,00%
Nordea 1 - European High Yld Cd HB SEK770,84-0,26%+0,88%★★★★1,00%
Nordea 1 - European HY Stars Bnd HB SEK1 183,0-0,16%+0,67%-1,00%
Nordea 1 - European Sm&Mid Cp Eq BP SEK8 042,1+0,06%+5,16%★★★★1,30%
Nordea 1 - European Stars Equity BC EUR127,60+0,25%+3,49%★★★★★0,85%
Nordea 1 - Flexible Credit Fund HB SEK1 412,5-0,13%+0,84%-1,50%
Nordea 1 - Flexible Fixed Income HB SEK999,31-0,02%-1,15%-0,80%
Nordea 1 - Glb Gender Diversity BP SEK1 042,7+0,26%+5,27%-1,50%
Nordea 1 - Global Disruption BC EUR135,67-0,49%+1,71%-0,95%
Nordea 1 - Global Equity Mkt Ntl BP EUR96,34+0,45%+0,35%-1,75%
Nordea 1 - Global Listed Infrastr BC EUR9,90-0,49%-0,21%-0,90%
Nordea 1 - Global Opportunity BP EUR234,30-0,33%+2,21%★★★1,50%
Nordea 1 - Global Real Estate BP SEK1 648,6-1,08%+4,85%★★★★1,50%
Nordea 1 - Global Small Cap BP SEK1 314,0-0,29%+8,21%★★★1,50%
Nordea 1 - Global Stable Equity BP SEK240,08+0,62%+7,50%★★★★1,50%
Nordea 1 - Global Stars Equity BP SEK1 679,0+0,33%+6,51%★★★1,50%
Nordea 1 - Intl HY Bd USD H HB SEK1 238,9-0,25%+0,67%-1,00%
Nordea 1 - Latin Am Corp Bond BP EUR97,12+0,79%+1,06%-1,20%
Nordea 1 - Latin American Equity BP SEK108,23+0,24%-4,70%★★★★1,60%
Nordea 1 - Long Duration US Bd BP SEK893,98+0,15%-8,66%-0,60%
Nordea 1 - Low Dur Eurp Cov Bd BP EUR102,49+0,25%+1,36%★★★★★0,50%
Nordea 1 - Low Dur US Hi Yld Bd HB SEK78,15-0,13%+0,13%-1,00%
Nordea 1 - Nordic Equity BP EUR113,11-0,73%+6,67%★★★1,50%
Nordea 1 - Nordic Ideas Equity BP SEK2 087,0-0,86%+5,81%★★1,50%
Nordea 1 - Nordic Stars Equity BP SEK1 765,9-0,36%-0,75%★★★★1,50%
Nordea 1 - North Amer Hi Yld Bd HB SEK809,09-0,23%+0,91%-1,00%
Nordea 1 - North American Sm Cp BP SEK1 569,8+0,09%+14,84%1,50%
Nordea 1 - North American Strs Eq BP SEK2 423,6+0,19%+5,88%★★★★1,50%
Nordea 1 - North American Value BP SEK573,04+0,92%+8,02%★★★1,50%
Nordea 1 - Norwegian Shrt-Term Bd BP NOK210,80+0,06%+4,28%★★0,13%
Nordea 1 - Renminbi Bd BP SEK164,01+0,92%+5,38%-1,10%
Nordea 1 - Stable Return BP SEK172,47+0,24%+1,17%★★1,50%
Nordea 1 - Unconstrained Bd USD H HB SEK693,24-0,35%-0,64%-1,10%
Nordea 1 - US Corporate Bond HB SEK110,65-0,77%-4,18%-0,70%
Nordea 1 - US High Yield Bond HB SEK151,85-0,23%-0,22%-1,00%
Nordea 2 - EM Enhanced Equity BP SEK1 346,4+0,71%+8,33%-0,52%
Nordea 2 - Em Mkt Hrd Ccy En Bd HB SEK900,38-0,78%-4,56%-0,70%
Nordea 2 - Euro Corp Enhanced Bd HBF SEK1 017,2-0,08%-0,78%-0,15%
Nordea 2 - Euro Cross Credit ESG HB SEK1 190,3-0,14%-0,08%-1,00%
Nordea 2 - European Enhanced Eq BP SEK1 202,8+0,15%+5,05%-0,50%
Nordea 2 - Glb HY Enhanced Bnd HBF SEK986,12-0,23%+0,40%-0,25%
Nordea 2 - Global Enhanced Equity BF SEK1 542,9+0,03%+5,87%-0,15%
Nordea 2 - Global Enhanced Sm Cap BP SEK1 446,3-0,49%+10,57%-0,55%
Nordea 2 - Global Sust Enh Eq BP SEK1 156,1-0,16%+5,03%-0,80%
Nordea 2 - Japanese Enhanced Eq BP SEK955,31+0,62%+4,34%-0,50%
Nordea 2 - Swedish Enhanced Eq BP SEK169,60-0,23%+6,65%-0,50%
Nordea 2 - US Corporate ESG Bond HB SEK1 011,3-0,80%-4,33%-0,70%
Nordea 2 - US High Yield ESG Bond HB SEK1 013,7-0,29%-0,42%-1,00%
Nordea Aktieallokering350,05-0,88%+7,22%★★★1,50%
Nordea Alfa1 406,6-0,48%+7,33%1,40%
Nordea Asset Alloc Optima Sub-Fund SEK1 078,5+0,04%+4,63%★★★★★1,00%
Nordea Avtalspensionsfond Midi258,10+0,31%+5,36%★★★1,00%
Nordea Bostadsobligationsfond icke-utd111,91-0,04%-0,54%★★★★★0,50%
Nordea Corporate Bond I K2,44+0,14%+0,36%★★★★0,40%
Nordea Discre Asset Allocation C (SEK)116,28---0,00%
Nordea Discre Corporate Credit C (SEK)100,24---0,20%
Nordea Discre Global Eq C (SEK)121,16---1,00%
Nordea Donationsmedelsfond utd161,82-0,06%+4,16%★★★★0,75%
Nordea Eastern Europe290,55+0,15%+6,29%★★★1,60%
Nordea Euro Obligaatio A K EUR0,51+0,17%-1,22%★★★★0,60%
Nordea Europe Fund18 931+0,01%+3,13%★★★★1,50%
Nordea Europe Indexfond tillväxt I29,24+0,30%+4,11%★★★0,40%
Nordea European Smaller Companies238,71-0,49%+3,97%★★★★1,60%
Nordea Far East440,94-2,56%+9,69%★★★★★1,60%
Nordea FRN Fund154,55-0,02%-0,01%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 50-tal130,36-0,16%+1,78%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 60-tal175,56-0,00%+4,94%★★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 70-tal177,47+0,10%+5,61%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 80-tal169,08+0,10%+5,61%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 90-tal209,54+0,10%+5,58%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond Senior87,19-0,11%+0,50%★★★0,50%
Nordea Global5,03-0,46%+7,82%★★★1,00%
Nordea Global Dividend205,22-0,36%+8,33%★★★★1,50%
Nordea Global Enhanced growth SEK145,15-0,71%+5,76%★★★★0,60%
Nordea Global Passiv Tillväxt SEK310,29+0,28%+5,63%★★★★0,40%
Nordea Globala Tillväxtmarknader323,37-1,56%+9,38%★★★★1,60%
Nordea Hållbarhetsfond Akt Gbl A Til SEK128,93-0,93%+4,58%-0,90%
Nordea Hållbarhetsfond Oblig Glb A SEK105,20-0,09%-1,61%-0,75%
Nordea Indienfond296,94-0,78%+20,12%★★1,85%
Nordea Innovation Stars Fund AG-SEK134,39-1,70%-0,36%-1,40%
Nordea Inst Aktie Världen195,12-0,78%+4,92%★★★★0,50%
Nordea Inst Aktief Stabil icke-utd230,97+0,96%+8,26%★★1,50%
Nordea Inst Aktief Sverige icke-utd335,02-0,27%+7,41%★★★0,50%
Nordea Inst Ränte långaplac SEK100,40-0,10%-1,12%★★★★0,25%
Nordea Inst Småbolagsf Sverige tillv SEK140,49-0,65%+0,60%-1,50%
Nordea Institutionell Aktieförvaltn Inc153,11-0,50%+7,82%★★0,50%
Nordea Institutionell Kortränta Acc1 217,7-0,01%-0,00%-0,15%
Nordea Japan2,69-1,12%+3,39%★★1,00%
Nordea Kinafond396,93-4,39%+9,71%★★★★1,85%
Nordea Klimatfond BP SEK259,12-0,23%+3,61%★★★★1,50%
Nordea Nora Five (SEK) Acc127,92-0,70%+5,04%★★★0,79%
Nordea Nora Four (SEK) Acc124,32-0,60%+3,87%★★★0,74%
Nordea Nora Three (SEK) Acc117,83-0,43%+1,87%★★★0,69%
Nordea Nora Two (SEK) Acc110,51-0,26%-0,03%★★0,64%
Nordea Nordic Fund2,38-0,48%+7,88%★★★1,40%
Nordea North America Enhanced SEK Acc154,92-0,76%+5,59%★★★0,60%
Nordea North America Fund246,48-0,36%+7,49%★★★1,20%
Nordea Obligationinvest564,56-0,13%-2,47%★★★★0,65%
Nordea Obligationsfond icke-utd132,31-0,21%-2,14%★★★★★0,65%
Nordea Obligationsfond korta placeringar288,05-0,01%-0,01%-0,20%
Nordea Obligationsfond Krt Plcrngr IISEK155,62-0,01%0,00%-0,20%
Nordea Olympiafond202,10+0,25%+7,43%★★1,00%
Nordea Private Banking Ränteportfölj utd99,06-0,06%-1,14%★★★0,20%
Nordea Pro Stable Return SEK27,22+0,61%+5,48%★★★0,80%
Nordea Realräntefond162,42-0,06%+0,69%★★★★★0,50%
Nordea Rysslandsfond178,49+0,19%+7,49%★★★1,85%
Nordea Ränteavkastning A14,50+0,05%+1,66%★★★★0,60%
Nordea Småbolagsfond Norden217,35-0,47%+1,72%★★★★★1,60%
Nordea Småbolagsfond Sverige505,330,00%+1,77%★★★1,50%
Nordea Stabil153,62-0,52%-0,15%1,50%
Nordea Stabila Aktier H-SEK169,62-0,18%+3,71%-1,50%
Nordea Stabila Aktier Tillväxtmarknader573,46+0,34%+8,66%1,80%
Nordea Stratega 10160,42-0,24%+0,01%★★★0,95%
Nordea Stratega 30203,96-0,41%+1,51%★★★★★1,35%
Nordea Stratega 50260,20-0,58%+3,21%★★★★1,55%
Nordea Stratega 70318,39-0,73%+4,88%★★★1,55%
Nordea Stratega Ränta138,43-0,07%-0,97%★★★★0,65%
Nordea Sustainable Sel Bal A distr SEK103,45-0,47%+1,88%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Bal A growth SEK105,01-0,47%+1,89%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Growth A dist SEK104,34-0,62%+3,19%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Growth A grow SEK106,42-0,62%+3,19%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Mod A growth SEK104,05-0,32%+0,45%-1,25%
Nordea Sverige Passiv icke-utd357,45-0,20%+8,44%★★★0,40%
Nordea Swedish Bond Stars100,49-0,00%-0,08%★★★★0,30%
Nordea Swedish Ideas Equity202,31+0,04%+6,22%★★1,50%
Nordea Swedish Stars icke-utd3 504,0+0,15%+7,85%★★1,40%
Nordic Cross Bear49,17+0,15%-8,18%-0,95%
Nordic Cross Bull180,16-0,22%+14,63%-0,95%
Nordic Cross Credit Edge A105,97+0,02%+0,73%-1,00%
Nordic Cross Small Cap Edge R SEK145,37-0,01%+3,11%-1,40%
Nordic Cross Stable Return R SEK133,21-0,26%+0,23%-0,90%
Nordic Cross Total Return R SEK107,62+0,01%+0,77%★★★★0,60%
Nordic Equities Global Stars1 337,3+0,21%+5,74%-1,55%
Nordic Equities Strategy2 306,5-0,47%+3,79%★★★1,50%
Nordic Equities Sweden282,87-0,23%+6,36%★★1,55%
Nordic Factoring Fund AB (publ)101,09--4,37%-1,60%
Nordkinn Fixed Income Macro Fund SEK D111,33--3,36%-1,50%
Nordnet Försiktig159,43-0,47%+2,23%★★★★0,49%
Nordnet Hållbar Pension204,70-0,86%+3,82%★★★0,72%
Nordnet Indeksfond Danmark A214,85-1,20%-5,86%★★★★0,00%
Nordnet Indeksfond Norge157,43+0,27%+9,97%★★★0,00%
Nordnet Indeksirahasto Suomi204,76-1,53%+5,88%★★★0,00%
Nordnet Indexfond Europa SEK111,52-0,06%+4,30%-0,20%
Nordnet Indexfond Global SEK113,47-0,84%+3,54%-0,20%
Nordnet Indexfond Sverige513,86-0,67%+8,51%★★★★0,00%
Nordnet Indexfond Tillväxtmarknader SEK123,86-1,90%+7,69%-0,40%
Nordnet Indexfond USA SEK112,52-0,93%+3,23%-0,20%
Nordnet Offensiv249,23-1,09%+5,24%★★★0,49%
Nordnet Räntefond Sverige118,49-0,06%-1,02%★★0,15%
Nordnet Smart 10 SEK Acc85,17-0,87%-4,62%-0,79%
Nordnet Smart 15 SEK Acc81,56-1,70%-4,49%-0,89%
Nordnet Smart 5 SEK Acc88,63-0,37%-3,34%-0,69%
NorQuant Multi Asset A101,26+0,46%--0,99%
NorQuant Nordic Equity A100,00---1,49%
Norron Active RC SEK430,07-1,41%+9,11%★★★1,50%
Norron Alpha RC SEK95,79-0,08%+1,33%-0,80%
Norron Premium RC133,72-0,03%+1,17%★★★★0,80%
Norron Preserve R SEK124,23-0,01%+0,49%★★★0,60%
Norron Select R236,17+0,26%+7,11%-1,50%
Norron Sustainable Equity RC SEK Acc131,90-2,16%+8,64%-1,50%
Norron Target R160,62-0,16%+3,97%-1,00%
Northern Star Global Dyn Opp 10+ A70,08-0,41%-4,58%1,50%
Nowo fund157,80-1,02%+2,04%★★★★★0,30%
Obsido Rebalanced 50 A1119,58-0,27%+3,32%★★★★1,65%
ODIN Emerging Markets C352,34-0,26%+4,03%★★★1,50%
ODIN Europa C202,56-0,45%+1,68%★★★1,50%
ODIN Fastighet C1 523,4-0,64%-2,27%-1,50%
ODIN Global C366,29-0,41%+3,11%★★★★1,50%
ODIN Norden C3 746,6-0,49%+2,38%★★★1,50%
ODIN Norge C4 328,9+1,20%+13,95%★★1,50%
ODIN Small Cap C SEK147,72-2,00%+3,49%-1,50%
ODIN Sverige C8 430,0-1,60%+3,81%★★1,20%
ODIN USA C193,03+0,01%+2,69%★★★1,50%
OPM Global Quality Companies A162,20-0,04%+0,46%★★★★1,20%
OPM Listed Private Equity A428,96-0,63%+9,91%★★★★★1,50%
OPM Vega A138,02--0,80%-1,50%
Origo Quest 1 B169,78--1,27%-1,25%
Pareto Aksje Norge B2 594,3+0,47%+13,79%★★2,00%
Pareto ESG Global Corporate Bd A109,52-0,02%+0,36%-1,00%
Pareto Global B2 861,9-0,17%+9,56%★★★1,60%
Pareto Nordic Corporate Bond C1 062,0+0,02%+1,95%-1,00%
Pareto Nordic Cross Credit A SEK1 028,7+0,03%+0,73%-0,55%
Pareto Nordic Equity B SEK1 227,0-0,65%+5,55%-1,60%
Partners Group Listed Infras EUR P Acc201,88+0,74%-1,25%★★★1,95%
Partners Group Listed Priv Eq USD P Acc291,06-0,03%+9,53%★★★★★1,95%
Peab-fonden331,08-0,59%+7,89%★★1,50%
Penser Dynamic Allocation1 330,4-1,14%+1,54%★★★1,70%
Penser Sustainable Impact B104,31-1,73%+1,54%-0,70%
Penser Yield A89,11-+3,57%-0,85%
Pictet - Emerging Europe R EUR380,69+0,67%+11,43%★★★2,00%
Pictet - Global Envir Opps P USD326,33-0,68%-2,42%★★★★1,60%
Pictet - Robotics P EUR237,48-0,52%+4,57%★★★★1,60%
Pictet Absolute Ret Fxd Inc HR EUR101,42+0,03%-0,50%-1,00%
Pictet-Asian Equities Ex Japan R USD360,35-0,01%+12,11%★★★2,00%
Pictet-Asian Local Ccy Debt P USD175,11+1,29%+1,03%★★★1,20%
Pictet-Biotech R USD842,27-0,89%-1,72%★★★2,30%
Pictet-China Index I USD217,59-3,59%+7,80%★★★0,25%
Pictet-Clean Energy R USD129,90-1,19%-3,35%★★★2,30%
Pictet-Digital R USD472,98+0,10%+7,39%★★★2,30%
Pictet-Emerging Corporate Bds R USD131,98+0,31%+2,46%★★1,75%
Pictet-Emerging Local Ccy Dbt R USD161,57+0,67%-1,76%★★1,60%
Pictet-Emerging Markets Index R USD356,21-1,37%+7,38%★★★0,60%
Pictet-Emerging Markets R USD758,00-0,18%+9,67%★★★★2,00%
Pictet-EUR Bonds R571,11+0,12%-1,67%★★★★1,00%
Pictet-EUR Corporate Bonds R196,28+0,15%+0,29%★★1,15%
Pictet-EUR Government Bonds P173,53+0,10%-1,45%★★★★0,40%
Pictet-EUR High Yield R244,74-0,01%+1,56%★★1,60%
Pictet-EUR Short Mid-Term Bonds R129,42+0,13%+0,77%★★★0,45%
Pictet-Euroland Index R EUR167,00+0,08%+4,98%★★★0,60%
Pictet-Europe Index R EUR202,54-0,34%+4,69%★★★0,60%
Pictet-European Equity Sel R EUR624,14-0,12%+7,08%1,70%
Pictet-Family R EUR1 263,6-0,26%+3,80%-2,30%
Pictet-Global Bonds R USD201,01+0,12%-2,17%★★★★1,00%
Pictet-Global Emerging Debt R USD388,33+0,05%-1,76%★★★1,45%
Pictet-Global Megatrend Sel R USD344,43-1,30%+2,63%★★★★2,50%
Pictet-Greater China R USD860,41+0,12%+10,59%★★★2,00%
Pictet-Health R USD296,81-0,08%+1,59%★★2,30%
Pictet-India Index I USD158,95-0,74%+10,22%★★★0,25%
Pictet-Indian Equities R USD597,60-0,87%+8,68%★★★2,00%
Pictet-Japan Index IS EUR173,65+0,66%+3,97%★★★0,15%
Pictet-Japanese Equity Opps R JPY11 820+1,49%+5,88%★★★★1,70%
Pictet-Japanese Equity Sel R JPY17 465+1,00%+8,05%★★★1,70%
Pictet-Latin Amer Lcl Ccy Dbt R USD114,67-1,05%-7,66%-1,60%
Pictet-Multi Asset Global Opps R EUR122,30-0,33%+0,89%★★★1,60%
Pictet-Nutrition P EUR257,87+0,27%+2,95%★★★★1,60%
Pictet-Pacific Ex Japan Index R USD499,44+0,25%+8,70%★★0,60%
Pictet-Premium Brands R EUR192,25-0,36%+2,93%★★★2,30%
Pictet-Quest Emerg Sust Eq P USD115,05+0,59%+10,06%1,60%
Pictet-Quest Europe Sust Eqs R EUR276,36+0,05%+3,44%★★★★1,35%
Pictet-Russia Index I USD97,91+0,45%+5,62%★★0,25%
Pictet-Russian Equities R USD84,98+0,82%+10,47%★★★2,00%
Pictet-Security R USD303,31-0,85%+2,23%★★★★2,30%
Pictet-Short-Term Money Market CHF P118,13+0,64%-1,36%-0,06%
Pictet-Short-Term Money Market EUR P134,15+0,20%+1,18%-0,13%
Pictet-Short-Term Money Market USD P142,73+1,32%+4,07%-0,22%
Pictet-Shrt-Trm Em Lcl Ccy Dbt R USD96,49+0,93%-0,17%-1,35%
Pictet-Sovereign Short-Term MM EUR P98,95+0,21%+1,17%-0,05%
Pictet-Sovereign Short-Term MM USD P109,06+1,32%+4,07%-0,11%
Pictet-Timber R USD215,94+0,18%+10,81%★★★★2,30%
Pictet-USA Index R USD329,17-0,99%+3,03%★★★★0,60%
Pictet-USD Government Bonds R USD662,19+0,02%-1,49%★★★0,60%
Pictet-USD Short Mid-Term Bonds R137,01+0,36%+2,55%★★★0,45%
Pictet-Water R EUR335,97+0,07%+1,92%★★★2,30%
PIMCO GIS Em Mkts Bd ESG Inv SEK H Acc120,75-0,40%-4,11%-0,89%
PIMCO GIS Glb IG Crdt ESG Adm SEKH Acc103,71-0,35%-2,72%-0,52%
PineBridge Asia ex Japan Equity A57,04-5,58%+5,88%★★★1,00%
PineBridge Asia exJapan SmCap Eq A41,84-3,43%+6,97%★★★★★1,30%
PineBridge Emerging Europe Equity A9,73+0,70%+4,86%★★1,30%
PineBridge Europe Research Enhanced Eq A24,55-0,78%+4,13%★★1,30%
PineBridge Glbl Dyn Asset Allc A24,92-1,48%+1,91%★★1,30%
PineBridge Glbl Emerg Mkt Lcl Ccy Bd A12,39+0,71%-1,00%★★1,50%
PineBridge Global Bond A23,20-0,17%+0,08%★★1,10%
PineBridge Global Emerg Mkts Foc Eq A27,01-4,79%+4,07%★★★1,30%
PineBridge Global Focus Equity Y274,38-3,16%+3,41%★★★★1,00%
PineBridge Greater China Equity A52,42-4,00%+9,46%★★1,30%
PineBridge India Equity A71,28+0,24%+8,38%★★★★★1,30%
PineBridge Japan Equity A21,19-2,37%+1,90%-1,30%
PineBridge Japan Small Cap Equity A37 875,4-2,19%+0,41%★★★1,30%
PineBridge Latin America Equity A12,64+1,74%-4,43%★★★1,30%
PineBridge US Large Cap Research Enhnd A31,67-2,09%+1,96%★★★1,00%
PineBridge US Research Enhanced CoreEq Y262,38-2,12%+2,08%★★★1,00%
Placerum Balanserad A164,00-0,62%+3,63%★★★0,95%
Placerum Dynamisk A211,23-0,89%+4,80%★★★1,15%
Placerum Optimera A115,85+0,02%+1,69%★★0,85%
Plain Capital ArdenX163,54-2,31%-4,20%-1,50%
Plain Capital BronX142,23-0,28%+4,01%★★1,75%
Plain Capital LunatiX104,54-1,84%+7,63%★★1,75%
Plain Capital StyX106,24-0,01%+0,22%0,40%
PLUS Allabolag Sverige Index118,34-0,67%+8,07%-0,20%
PLUS Mikrobolag Sverige Index165,03-0,62%+5,50%★★★0,40%
PLUS Småbolag Sverige Index181,46-1,06%+3,96%★★★0,40%
Polar Capital Em Mkts Stars X USD Acc145,87-2,81%+9,01%--
Polen Capital Focus US Gr USD Retail26,97-1,13%-0,06%★★★★1,50%
Principal European Equity A Acc USD108,82-1,00%+4,08%★★★★★1,50%
Principal Global Equity A Acc USD69,60-1,32%+2,18%★★★1,50%
Principal Preferred Secs A Hdg Acc EUR17,96-0,15%+0,58%-0,90%
PriorNilsson Balans1 071,1-0,04%+2,31%-1,00%
PriorNilsson Evolve A1 401,5-1,32%+7,66%-1,30%
PriorNilsson Idea3 528,8-0,31%+5,92%-0,20%
PriorNilsson Realinvest A4 049,7+0,02%+1,39%★★★★★1,60%
PriorNilsson Smart Global1 353,0-0,77%+1,12%★★★★0,80%
PriorNilsson Sverige Aktiv A3 520,8-0,86%+8,64%★★★★1,20%
PriorNilsson Yield1 200,5+0,08%+0,75%-1,00%
Proaktiv 75 - A193,83-0,77%+3,03%-1,75%
Proaktiv 75 PM - A208,46-0,79%+3,35%-1,50%
Proaktiv 75 TL - A207,85-0,57%+1,69%-1,75%
Proaktiv 80 - A170,74-0,57%+1,78%-1,70%
Proaktiv 80 PM - A177,38-0,65%+2,21%-1,50%
Proaktiv 80 TL - A180,37-0,46%+1,03%-1,70%
Proaktiv 85 - A148,35-0,40%+1,41%-1,65%
Proaktiv 85 S - A138,14-0,43%+0,73%-1,65%
Proaktiv 85 TL - A152,82-0,28%+0,87%-1,65%
Proaktiv 90 - A125,32-0,24%-0,17%-1,40%
Proaktiv 90 S - A118,04-0,25%-0,48%-1,40%
Proaktiv 90 TL - A127,74-0,17%+0,06%-1,40%
Proethos Fond223,77-2,15%-8,83%★★★★★0,65%
QQM Equity Hedge A105,61-+0,50%-1,00%
Quesada Balanserad A153,18-0,16%+2,62%★★0,80%
Quesada Bond Opportunity A111,25+0,03%+1,44%0,75%
Quesada Global157,09-0,45%+2,06%★★1,35%
Quesada Offensiv A175,45-0,28%+3,40%★★★0,90%
Quesada Ränta124,38-0,01%+0,69%★★★0,60%
Quesada Sverige238,38-0,28%+6,56%★★1,35%
Quesada Vision A130,12-1,19%+6,37%-1,50%
Quesada Yield A136,12+0,10%+2,84%★★0,70%
RAM (Lux) Sys Emg Mkts Equities F SEK2 643,7-0,52%+8,51%★★★1,60%
RAM (Lux) Sys Global Eq Sust Alp B USD102,54+0,45%+8,08%-1,60%
RAM (Lux) Sys L/S European Eq B EUR126,57-0,39%+2,28%-1,60%
RAM Equity Long/Short RC SEK125,34-0,13%+4,29%-1,50%
RBC Fds (Lux) Global Eq Foc A USD Cap204,83-1,17%+1,03%★★★1,60%
RBC Funds (Lux) Emerging Markets Eq AUSD182,11-1,57%+8,20%★★★1,90%
Red Arc ActvGlbMA80%ProtdUCITSII ADP1SEK1 061,4-1,12%-0,09%-0,65%
Ress Life Investments1 719,2--0,00%-1,50%
Rhenman Healthcare Equity L/S RC1 SEK701,75-+2,91%-2,00%
River & Mercantile EM ILC Eq B USD14,07-1,42%+6,11%★★★1,60%
Robeco BP Global Premium Eq D EUR304,30-0,17%+11,24%★★1,25%
Robeco Global Consumer Trends D €344,70-1,77%-1,69%★★★★★1,50%
Robeco New World Financial Equities D €87,50-0,68%+10,05%★★★★1,50%
RobecoSAM Glb Gndr Eqlty Imp Eqs D EUR167,25-0,88%+0,27%★★★★1,40%
RobecoSAM Global SDG Credits DH SEK104,71-0,11%-3,11%-0,80%
RobecoSAM Global SDG Equities D EUR Acc129,48-0,50%+0,75%★★★★★1,40%
RobecoSAM Smart Energy Eqs D EUR45,93-3,33%+0,65%-1,50%
RobecoSAM Sust Hlthy Lvg Eqs D EUR237,70-0,51%+1,75%★★★★1,50%
RobecoSAM Sustainable Water Equs D EUR418,67-0,85%+3,89%★★★★1,50%
RPM Evolving CTA Fund ER1 039,2-0,19%+4,78%-1,20%
RPM Galaxy E SEK835,15-0,01%+13,02%-1,40%
Russian Prosperity (Luxembourg) A USD117,31+0,98%+5,57%★★★2,50%
Räntehuset Fond100,00---0,85%
Ränteportföljen1 273,50,00%+0,88%-1,00%
Scandinavian Credit Fund I AB (publ)101,08-+1,08%-1,60%
Schroder AS Commodity A Acc USD69,37+1,61%+12,53%-1,50%
Schroder GAIA BlueTrend A Acc SGD Hedged133,21-0,54%+2,65%-1,60%
Schroder GAIA Contour Tech Eq A Acc EURH127,18-2,25%+3,03%-2,00%
Schroder GAIA Helix A Acc USD116,66+0,13%+6,22%-2,00%
Schroder GAIA Sirios US Eq C Acc CHF Hdg177,20-1,74%-2,89%-1,25%
Schroder GAIA Two Sigma Dvrs C Acc CHF H96,11-1,07%-9,80%-1,40%
Schroder ISF All China Equity A Acc USD179,61+0,90%+9,19%-1,50%
Schroder ISF AP ex-Jpn Eq A Acc USD143,81+0,45%+10,87%★★★★1,25%
Schroder ISF Asian Eq Yld A Acc USD39,69+0,55%+12,93%★★★★1,50%
Schroder ISF Asian Opports A Acc USD28,98+0,39%+12,86%★★★★1,50%
Schroder ISF Asian Smlr Coms A Acc USD293,74+0,98%+10,99%★★★1,50%
Schroder ISF Asian Ttl Ret S Acc USD447,90+0,12%+10,69%★★★★0,50%
Schroder ISF Asn Bd TR A Acc USD15,21+0,74%+1,23%★★★1,00%
Schroder ISF Asn Div Mxmsr C Dis EURH M78,27-0,27%+4,68%-0,75%
Schroder ISF BRIC A Acc USD335,64+0,37%+6,70%★★★★★1,50%
Schroder ISF China A A Acc USD189,18+1,09%+7,78%★★★★★1,50%
Schroder ISF China Opps A Acc USD594,45+0,77%+9,15%★★★★1,50%
Schroder ISF Chngng Lfstyls A Acc USD129,03-0,33%+3,88%-1,50%
Schroder ISF EM Dbt Abs Rt A Acc USD28,62+0,67%-0,41%★★1,50%
Schroder ISF Em MA Inc A Dis EUR H Q76,71-0,79%+4,63%-1,25%
Schroder ISF Em Mkts A Acc USD21,63+0,59%+8,92%★★★★1,50%
Schroder ISF Em Mkts Eq Alp A Acc USD143,12+0,16%+9,73%★★★★1,50%
Schroder ISF Emerg Mkt Bd A Acc SEK H773,55-0,85%-3,87%-1,00%
Schroder ISF Emerging Asia A Acc USD61,92+0,77%+10,18%★★★★★1,50%
Schroder ISF Emerging Europe A Acc EUR35,33+0,93%+9,54%★★★★★1,50%
Schroder ISF EURO Bond A Acc EUR23,12+0,18%-0,05%★★★★★0,75%
Schroder ISF EURO Corp Bd A Acc EUR24,57+0,05%+0,53%★★★★★0,75%
Schroder ISF EURO Crdt Abs Rt A Acc EUR111,75+0,07%+1,09%-1,20%
Schroder ISF EURO Crdt Convct A Acc PLNH625,93-0,81%-0,05%-1,00%
Schroder ISF EURO Equity A Acc EUR39,67-0,11%+4,35%★★★1,50%
Schroder ISF EURO Govt Bd A Acc EUR12,79+0,09%-0,82%★★★★0,40%
Schroder ISF EURO Hi Yld A Acc SEK Hdg1 321,9-0,20%+1,41%★★★1,00%
Schroder ISF EURO Liquidity A Acc EUR117,25+0,21%+1,14%-0,20%
Schroder ISF EURO S/T Bd A Acc EUR7,20+0,18%+1,06%★★★0,50%
Schroder ISF European Lrg Cap A Acc EUR287,54+0,09%+4,28%★★★1,25%
Schroder ISF European Sus Eq A Acc EUR129,77+0,11%+3,52%-1,25%
Schroder ISF European Value A Acc EUR64,41+1,41%+15,57%★★1,50%
Schroder ISF Eurp Alp Abs Rt C Dis SV101,53-0,08%+2,96%-1,00%
Schroder ISF Eurp Alp Foc A Acc EUR175,38-0,41%+0,37%★★★1,50%
Schroder ISF Eurp Div Mxmsr A Acc EUR95,23+0,11%+4,18%1,50%
Schroder ISF Eurp Eq Yld A Acc EUR20,07+1,31%+14,31%★★★1,50%
Schroder ISF Eurp Opports C Acc SEK Hdg1 115,8-0,11%+3,09%-0,75%
Schroder ISF Eurp Smlr Coms A Acc EUR46,47-0,43%+2,88%★★1,50%
Schroder ISF Eurp Spec Sits A Acc EUR234,32-0,17%+1,30%★★★1,50%
Schroder ISF Flexible Ret A Acc SEK H1 194,0-0,20%-0,46%0,75%
Schroder ISF Frntr Mkts Eq A Acc USD154,22+1,08%+6,42%★★★★1,50%
Schroder ISF Glb Clmt Chg Eq A Acc EUR27,44+0,17%+2,40%★★★★★1,50%
Schroder ISF Glb Convert Bd A Acc SEK H1 562,4-0,68%-0,47%-1,25%
Schroder ISF Glb CsvtCvtb Bd C Acc SEK H926,89---0,60%
Schroder ISF Glb Disruption A Acc USD185,88-0,61%+1,02%-1,50%
Schroder ISF Glb Div Mxmsr A Acc USD12,35+1,48%+14,29%★★1,50%
Schroder ISF Glb Em Mkt Opps A Acc USD24,03+0,52%+8,01%★★★★1,50%
Schroder ISF Glbl Cities RE A Acc EUR H151,53-0,90%-0,00%-1,50%
Schroder ISF Glbl Corp Bd S Acc EUR241,54+0,64%+1,25%★★★★0,30%
Schroder ISF Glbl Crdt HiI ncA Acc SEK1 320,6-0,23%-0,81%-1,20%
Schroder ISF Glbl Divers Gr A Acc EUR137,26-0,13%+1,88%★★★1,50%
Schroder ISF Glbl EM Smlr Coms C Acc EUR142,84+0,43%+6,60%★★★★1,00%
Schroder ISF Glbl Engy Tnstn A Acc USD202,37-0,37%-1,56%-1,50%
Schroder ISF Glbl Hi Yld A Acc SEK1 572,6-0,20%+0,64%-1,00%
Schroder ISF Glbl MA Bal A Acc SEK H1 276,1-0,50%+1,22%★★1,25%
Schroder ISF Glbl MA Inc A Acc USD135,01+0,90%+4,55%★★1,25%
Schroder ISF Glbl Mlt Crdt A Acc USD127,40+0,92%+1,93%★★★1,20%
Schroder ISF Glbl Sust Gr A Acc USD300,92+0,13%+6,30%★★★★1,30%
Schroder ISF Glbl Trgt Ret A Acc USD125,19+1,15%+5,43%★★★★1,25%
Schroder ISF Global Bond A Acc USD13,62+0,67%+1,13%★★★★0,75%
Schroder ISF Global Energy A Acc USD11,18+5,34%+39,68%1,50%
Schroder ISF Global Eq Alp A Acc USD276,77+0,89%+6,92%★★★★1,50%
Schroder ISF Global Eq S Dis USD AV35,98+0,53%+5,28%★★★★★0,38%
Schroder ISF Global Gold A Acc CHF103,69+0,93%-18,43%-1,50%
Schroder ISF Global Smlr Coms A Acc USD276,69+0,14%+10,46%★★★1,50%
Schroder ISF Greater China A Acc USD108,77+0,66%+10,55%★★★★1,50%
Schroder ISF Hlthcr Innovt A Acc USD153,59-0,52%+0,86%-1,50%
Schroder ISF Indian Opports A Acc USD257,09+0,29%+10,75%★★★★1,50%
Schroder ISF Italian Equity A Acc EUR38,28-0,17%+2,70%★★★★1,25%
Schroder ISF Japanese Eq A Acc JPY1 376,0+1,22%+5,27%★★★1,25%
Schroder ISF Jpn Opports A Acc USD18,89+0,70%+6,59%★★1,50%
Schroder ISF Jpn Smlr Coms A Acc JPY170,00+0,71%-0,62%★★★1,50%
Schroder ISF Latin American A Acc USD37,67+0,75%-6,02%★★★★1,50%
Schroder ISF MA Gr and Inc B Acc EUR H138,24-0,87%+3,60%★★★1,25%
Schroder ISF MA Ttl Rt A Acc EUR H100,49-0,10%+0,52%-1,30%
Schroder ISF Middle East A Acc14,32+0,97%+7,53%★★★1,50%
Schroder ISF QEP Glb ActvVal A Acc USD240,60+0,86%+11,28%★★★1,25%
Schroder ISF QEP Glb EqMkt Net A AccEURH68,36-0,35%+3,66%-1,50%
Schroder ISF QEP Glbl Cor C Acc AUD H40,01-0,84%+6,80%-0,28%
Schroder ISF QEP Glbl Qual C Acc SEK Hdg1 715,5-1,08%-0,51%-0,65%
Schroder ISF QEP Global ESG S Dis GBP AV115,77+0,03%+6,14%★★★0,33%
Schroder ISF Securitised Crdt A Acc USD105,65+1,59%+5,00%-0,70%
Schroder ISF Smart Mnfctng A Acc USD135,61+0,08%+6,24%-1,50%
Schroder ISF Strat Crdt Y Acc GBP124,89-0,01%+6,20%★★★0,45%
Schroder ISF Strategic Bd A Acc SEK1 059,7+0,15%+2,33%-1,00%
Schroder ISF Swiss Equity A Acc CHF55,54-0,24%+0,30%★★1,25%
Schroder ISF UK Equity A Acc GBP4,90+0,97%+13,22%1,25%
Schroder ISF US Dllr Bd C Acc SEK H1 528,8-0,54%-2,61%-0,50%
Schroder ISF US Dollar Liqdty A Acc USD110,49+1,32%+4,06%-0,20%
Schroder ISF US Large Cap A Acc USD213,73+1,32%+8,27%★★★1,25%
Schroder ISF US S&M-Cap Eq A Acc USD410,79+0,30%+12,54%★★1,50%
Schroder ISF US Smaller Coms A Acc USD208,70+0,25%+15,12%★★★1,50%
SchroderISF Glb Crdt Inc A Dis CNH H M724,02+0,39%+3,28%-1,10%
SEB Aktiesparfond19,30+0,11%+5,15%★★1,40%
SEB Asienfond ex Japan C USD - Lux12,96+0,43%+12,37%★★1,75%
SEB Asienfond ex-Japan24,45+0,44%+12,99%★★1,75%
SEB Asset Selection C SEK - Lux171,48-0,08%+1,92%-1,10%
SEB Asset Selection Def ID H-SEK----1,75%
SEB Bioteknikfond C EUR - Lux107,61-1,75%+0,78%★★1,50%
SEB Corporate Bond C EUR - Lux1,77+0,10%+0,56%★★★0,70%
SEB Corporate Bond C SEK - Lux19,19-0,46%-2,85%★★★★★0,70%
SEB Danish Mortgage Bond C EUR149,05-0,14%-1,44%★★★★0,75%
SEB Dynamisk Aktiefond15,97+0,25%+6,10%★★★★1,25%
SEB Dynamisk Räntefond C SEK - Lux104,36-0,18%-0,06%-0,50%
SEB Emerging Marketsfond29,62-1,39%+9,57%★★1,75%
SEB Emerging Marketsfond C USD - Lux3,61-1,40%+9,23%★★1,75%
SEB Eureka Fxd Inc Rel Val IC DKK SEED122,16-+1,35%-0,55%
SEB Euroland Free of Mgmt Fee C SEK246,58-0,53%+4,77%★★★★0,00%
SEB Europafond12,88+0,32%+5,77%★★★★1,40%
SEB Europafond Småbolag108,76-0,41%-1,13%★★★★1,75%
SEB Europafond Småbolag C SEK - Lux194,51-0,74%+1,40%★★★★1,65%
SEB European High Yield C EUR122,51+0,06%+2,17%★★1,00%
SEB Fastighetsfond Norden A Icke utd SEK56,65+0,37%-0,61%-1,50%
SEB FRN Fond Hållbar A Icke utd SEK1 034,40,00%+0,80%-0,40%
SEB Företagsobligationsfond Hållbar SEK147,36-0,06%-0,43%★★0,70%
SEB Globalfond C USD - Lux5,23+0,21%+4,38%★★★★1,50%
SEB Globalfond Chans/Risk C EUR - Lux1,71+0,21%+5,96%★★★★1,50%
SEB Green Bond Fund C SEK - Lux101,27-0,12%-0,37%-0,40%
SEB Hållbar Blandfond Sverige230,96-0,36%+1,81%★★★1,00%
SEB Hållbar Europa Indexnära C EUR - Lux8,16-0,33%+3,95%★★★0,25%
SEB Hållbar Faktor Emerging Markets A117,23+1,06%+7,78%-0,80%
SEB Hållbar Faktor Global A131,20+0,08%+5,51%-0,80%
SEB Hållbar Global Indexnära C SEK – Lux114,40-0,83%+5,22%-0,40%
SEB Hållbar Sverige Indexnära533,25+0,21%+8,19%★★★★★0,25%
SEB Hållbar USA Indexnära C SEK - Lux154,77-1,62%-0,23%-0,25%
SEB Hållbarhetsfond Europa C (EUR)5,50-0,74%+4,80%★★★★★1,40%
SEB Hållbarhetsfond Global19,88+0,24%+4,74%★★★★1,50%
SEB Hållbarhetsfond Norden C SEK - Lux324,45-0,76%+4,74%-1,30%
SEB Hållbarhetsfond Sverige - Lux127,51-0,51%+3,42%★★★★1,25%
SEB Hållbarhetsfond Sverige Index160,92+0,20%+8,17%★★★★0,40%
SEB Hållbarhetsfond Världen17,58-0,73%+3,52%★★1,25%
SEB Industrial Opport. HNWC SEK - Lux157,28-1,45%+5,30%-1,50%
SEB Inst Obligationsfond SEK utd8,71-0,08%-1,06%0,25%
SEB Japanfond8,86+1,28%+4,03%★★1,50%
SEB Korträntefond C SEK - Lux22,94-0,00%+0,02%-0,20%
SEB Korträntefond C USD - Lux2,54+0,41%+2,64%★★0,40%
SEB Korträntefond D EUR - Lux utd0,45+0,21%+1,07%★★★0,30%
SEB Korträntefond SEK10,18-0,00%+0,04%-0,20%
SEB Latinamerikafond18,56-0,05%-3,89%★★1,75%
SEB Likviditetsfond SEK10,02-0,00%-0,03%-0,10%
SEB Listed Private Equity C EUR - Lux376,36-0,11%+10,84%★★1,50%
SEB Läkemedelsfond20,34-0,03%+0,81%★★★1,50%
SEB Läkemedelsfond D USD - Lux utd8,61-0,06%+0,22%★★★1,50%
SEB Micro Cap C SEK - Lux968,21-0,48%+4,92%-2,00%
SEB Nordamerika Små och Medelstora Bolag3 270,7-0,46%+7,58%★★1,75%
SEB Nordamerikafond16,20+0,37%+5,38%★★1,50%
SEB Nordamerikafond Småbolag487,75-2,69%+5,09%★★★★1,75%
SEB Nordenfond39,03-0,39%+3,81%★★1,30%
SEB Nordenfond Småbolag C EUR - Lux709,50-1,93%-0,51%★★★★1,30%
SEB Norway Focus Fund C SEK - Lux140,15+0,76%+7,29%★★★★1,50%
SEB Obligationsfond Flexibel C SEK - Lux22,39-0,02%-0,10%★★0,50%
SEB Obligationsfond Flexibel SEK10,26-0,02%-0,10%★★★0,50%
SEB Obligationsfond SEK11,33-0,05%-0,82%★★0,40%
SEB PB Aktiv 25135,68-0,32%+1,74%-0,85%
SEB PB Aktiv 50166,96-0,50%+3,39%-1,20%
SEB PB Aktiv 75178,19-0,67%+4,73%-1,30%
SEB Pensionsfond C SEK - Lux163,21-0,56%+1,71%★★1,25%
SEB Pensionsfond Extra C SEK - Lux123,43-0,84%+3,71%★★1,45%
SEB Pensionsfond Plus C SEK - Lux123,26-0,54%+3,54%1,35%
SEB Realräntefond D SEK - Lux utd13,88-0,10%+0,43%★★0,50%
SEB Rysslandfond C EUR - Lux14,65-1,09%+6,69%★★★★2,00%
SEB Schweizfond34,50+0,27%+1,30%★★1,40%
SEB Stiftelsefond Balanserad147,26-0,37%+3,55%★★★★★1,00%
SEB Stiftelsefond Sverige31,18-0,54%+3,07%★★★1,50%
SEB Stiftelsefond Utland9,40+0,28%+6,03%★★★★1,40%
SEB Strategi Balanserad C SEK - Lux156,66-0,58%+1,14%-1,25%
SEB Strategi Defensiv C SEK - Lux120,77-0,31%+0,32%-1,00%
SEB Strategi Möjlighet C SEK - Lux192,92-0,91%+2,27%-1,35%
SEB Strategi Tillväxt C SEK - Lux246,32-1,22%+3,83%-1,45%
SEB Sustainable High Yield C SEK – Lux198,46-0,23%+0,30%-1,00%
SEB Sverige Expanderad26,79-0,48%+2,72%★★★1,25%
SEB Sverigefond28,75-0,46%+3,60%★★★1,30%
SEB Sverigefond Småbolag99,97-1,13%-2,24%★★★★1,50%
SEB Sverigefond Småbolag C/R499,62-1,34%-2,26%★★★★★1,50%
SEB Swedish Value Fund310,00+0,23%+6,88%★★1,50%
SEB Teknologifond74,39-3,53%-0,62%★★★1,50%
SEB Teknologifond C USD - Lux0,79-3,51%-1,04%★★★1,50%
SEB US All Cap C EUR165,25+0,47%+9,42%★★1,50%
SEB WWF Nordenfond47,32-0,75%+3,40%★★★1,50%
SEB Östeuro Små o Medelst Bol EUR - Lux5,22+0,09%+11,68%★★★★★1,75%
SEB Östeuropa ex Ryssland C EUR - Lux2,95-0,40%+5,82%★★★1,75%
SEB Östeuropafond29,35-0,89%+5,61%★★★1,75%
Sector Healthcare Value B SEK1 443,0-0,50%-1,76%-2,00%
SEF Coeli Total I SEK189,75-0,93%+2,29%★★★★1,70%
SEF Eligo Strategifond Offensiv I SEK214,48-0,18%+3,57%★★★1,70%
SEF Entropics Cat Bond A96,32--1,92%-1,00%
SEF Kuylenstierna & Skog Equities P227,48-0,23%+7,25%★★★★1,00%
SEF NCAM Balanserad I SEK155,47-0,08%+2,87%★★★1,70%
SEF – Kavaljer Investmentbolagsfond A180,73-0,85%+7,07%-0,30%
SEF – Kavaljer Quality Focus A SEK206,28-0,42%+12,66%-1,25%
Seligson & Co Asien Indexfond A6,77-0,04%+6,78%★★★0,45%
Seligson & Co Euroobligation A4,34+0,05%-1,09%★★★★0,28%
Seligson & Co Europa Indexfond A3,37+0,31%+2,70%★★★★0,45%
Seligson & Co Finland Indexfond A10,51-0,33%+4,33%★★★★0,45%
Seligson & Co Global Top 25 Brands A11,77+0,27%+1,13%★★★★0,60%
Seligson & Co Global Top 25 Pharma A31,36+0,09%-0,20%★★★0,60%
Sensor Sverige Select329,03-1,35%+3,29%★★★★★1,25%
Sentat Thyra Hedge A142,40-0,98%-0,34%-1,00%
She Invest Sweden142,93-0,31%-0,13%-0,70%
Silk Afr and Fron.Mkts Fd AR EUR in liq82,94-0,31%+5,64%-1,50%
Simplicity Fastigheter A99,57-0,91%-3,80%-0,80%
Simplicity Företagsobligationer A129,64-0,02%+0,93%★★★0,82%
Simplicity Global Corporate Bond A125,35-0,14%+0,64%★★0,90%
Simplicity High Yield A106,22-0,02%+1,72%-1,00%
Simplicity Likviditet A112,670,00%+0,22%-0,15%
Simplicity Norden711,47-0,44%+1,58%★★1,60%
Simplicity Småbolag Global111,58+0,40%+11,12%-1,40%
Simplicity Småbolag Sverige A188,18-1,13%-0,53%★★0,80%
Simplicity Sverige180,28-0,83%+0,99%★★★★0,80%
Sissener Corporate Bond R NOK117,78+0,56%+6,48%-0,20%
SKAGEN Avkastning NOK138,08+0,04%+3,60%★★★★★0,50%
SKAGEN Focus A158,59+0,85%+10,22%★★★1,60%
SKAGEN Global NOK A2 310,0-0,38%+1,62%★★★1,00%
SKAGEN Kon-Tiki NOK A1 105,0-0,08%+9,88%★★2,00%
SKAGEN m2 A220,11-1,36%+0,44%★★★★1,50%
SKAGEN Tellus NOK A103,95-0,25%+0,27%★★★0,80%
SKAGEN Vekst NOK A3 112,1+0,09%+10,06%★★★1,00%
Skandia Asien625,31+0,29%+12,78%★★★★1,65%
Skandia Cancerfonden254,50-0,80%+4,29%★★★1,40%
Skandia Europa Exponering594,22+0,08%+3,51%★★★★0,25%
Skandia Global Exponering A268,83+0,17%+4,31%★★★★0,25%
Skandia Idéer För Livet1 099,1-0,29%+3,24%★★★★★0,00%
Skandia Japan Exponering242,61+1,02%+4,16%★★★0,25%
Skandia Kapitalmarknadsfond183,38-0,08%-0,95%★★★0,40%
Skandia Korträntefond131,21-0,01%-0,07%-0,25%
Skandia Nordamerika Exponering341,35+0,10%+4,48%★★★★0,25%
Skandia Norden315,93-0,29%+3,02%★★★★★1,40%
Skandia Realräntefond151,11-0,11%+0,67%★★★★★0,50%
Skandia SMART Balanserad442,05-0,02%+3,80%★★★1,40%
Skandia SMART Försiktig203,15-0,03%+0,82%★★0,75%
Skandia Småbolag Sverige1 404,1-0,99%+2,84%★★★1,40%
Skandia Sverige Exponering259,65-0,35%+6,92%★★★★0,25%
Skandia Sverige Hållbar166,30-0,80%+4,87%★★★★★1,40%
Skandia Tillväxtmarknadsfond178,40-0,09%+8,68%★★1,65%
Skandia Time Global461,38+0,71%+7,81%★★★★1,40%
Skandia USA1 418,4+0,08%+4,92%★★★★1,40%
Skandia Världen593,90+0,32%+4,02%★★1,40%
Skandia Världen Sverige118,47-0,40%+2,47%-1,40%
Skandia Världsnaturfonden257,46-0,79%+4,28%★★★★1,40%
SKY Harbor Glbl US SD Sust HY F SEKH Acc115,57-0,12%+0,69%-1,10%
SKY Harbor Global Sust HY F SEKH Acc137,36-0,16%+0,87%-1,10%
SLI Global Abs Ret Strats A Acc SEK Hdg125,04-0,12%-1,76%-1,60%
SLI Total Return Credit A Acc SEK Hedged114,40-0,15%-0,33%-1,00%
Sophiahemmets Fond20,22-+0,84%-0,23%
SP Aktiv - Defensiv146,26-0,14%+2,48%-1,10%
Sparinvest INDEX OMX C25 KL277,47-1,20%-5,78%★★★★0,51%
Sparinvest SICAV Equitas EUR R195,46-0,86%+7,01%★★★1,00%
Sparinvest SICAV Ethical EM Value EUR R149,64-1,43%+8,70%1,35%
Sparinvest SICAV Ethical Gl Val EUR R199,07-0,93%+11,65%★★★1,42%
Sparinvest SICAV European Value EUR R141,04-0,20%+10,17%★★1,41%
Sparinvest SICAV Global Value EUR R317,11-0,96%+12,01%★★1,42%
Sparinvest SICAV Inv Grd Val EUR R167,22-0,02%-1,29%★★★0,68%
Sparinvest SICAV Long Danish Bds EUR R28,04+0,20%-1,03%★★★★0,28%
Sparinvest SICAV Procedo EUR R215,69-0,50%+3,76%★★★1,25%
Sparinvest SICAV Securus EUR R160,37-0,09%+1,72%★★★0,79%
Sparinvest SICAV VB EM Corporate EUR R102,17-0,51%-0,59%1,10%
Sparinvest SICAV VB Glb Eth HY SEK R H1 098,1-0,05%+2,04%-1,06%
Spets A112,55-0,78%+3,97%-0,00%
Spiltan Aktiefond Investmentbolag555,30-0,71%+4,65%★★★★★0,20%
Spiltan Aktiefond Småland676,60-0,95%+4,16%★★1,50%
Spiltan Aktiefond Stabil1 046,3-1,04%+2,98%★★★★★1,50%
Spiltan Enkel128,77-0,53%+4,47%-0,77%
Spiltan Globalfond Investmentbolag158,08-0,80%+10,65%★★0,50%
Spiltan Högräntefond119,70+0,01%+1,17%★★★0,75%
Spiltan Räntefond Sverige127,37+0,02%+0,56%★★★0,10%
Spiltan Småbolagsfond1 256,6-2,00%-0,38%★★★1,50%
SPP Aktiefond Europa155,52+0,19%+4,93%★★★★0,20%
SPP Aktiefond Global A168,65+0,27%+5,21%★★★★0,30%
SPP Aktiefond Japan105,40+1,06%+4,02%★★★0,20%
SPP Aktiefond Stabil A200,78+0,93%+2,25%★★★0,70%
SPP Aktiefond Sverige A417,55-0,16%+7,68%★★★0,20%
SPP Aktiefond USA330,35+0,16%+4,14%★★★★★0,20%
SPP Emerging Markets Plus A189,79+0,40%+8,79%★★★★0,50%
SPP Emerging Markets SRI173,60+0,39%+8,62%★★★★0,40%
SPP Europa Plus A121,31+0,07%+3,93%-0,40%
SPP FRN Företagsobligationsfond A115,65-0,01%+0,70%★★★0,40%
SPP Generation 40-tal268,60+0,03%+1,29%★★★0,40%
SPP Generation 50-tal411,18+0,06%+1,89%★★★★0,40%
SPP Generation 60-tal627,86+0,19%+5,42%★★★★0,40%
SPP Generation 70-tal290,73+0,23%+6,34%★★★★0,40%
SPP Generation 80-tal153,09+0,23%+6,31%★★★★0,40%
SPP Global Företagsobligations Plus A108,98-0,33%-1,26%-0,50%
SPP Global Multifactor Plus A121,18+0,42%+11,54%-0,75%
SPP Global Plus A194,31+0,27%+4,22%★★★★★0,40%
SPP Global Solutions A343,32-0,73%-0,47%★★★★★0,75%
SPP Grön Obligationsfond A105,14-0,04%-0,14%★★★0,30%
SPP High Yield Företagsobligation A106,74+0,01%+1,57%-0,50%
SPP Korträntefond118,350,00%+0,04%-0,20%
SPP Mix 100182,19-0,08%+4,90%★★★★0,79%
SPP Mix 20119,46-0,15%+1,03%★★★★0,60%
SPP Mix 50139,99-0,12%+2,59%★★★0,70%
SPP Mix 80166,85+0,03%+4,33%★★★★0,79%
SPP Obligationsfond151,52-0,10%-1,39%★★★★★0,20%
SPP Sverige Plus A183,72-0,38%+5,89%★★★★0,30%
SPP Sverige Småbolag Plus A108,70-0,89%+1,77%-0,50%
State Street Australia Index Equity P15,95+0,05%+8,86%★★★0,60%
State Street EMU Index Equity P EUR Acc13,92-0,14%+4,99%★★★★0,60%
State Street Europe Index Eq I EUR Acc13,48+0,14%+5,03%★★★★0,20%
State Street Global Em Mkts Idx Eq P18,08-1,89%+6,62%★★★1,20%
State Street Japan Index Equity I JPY14,36-1,41%+2,98%★★★0,20%
State Street Pacific ex-Japan Index Eq P16,87+0,01%+8,74%★★0,60%
State Street Switzerland Idx Eq P CHF14,08-0,16%-1,48%★★0,60%
State Street UK Index Equity P GBP12,61+0,43%+9,03%★★0,60%
State Street US Index Equity I USD21,12-1,07%+2,76%★★★★0,20%
State Street World Index Eq I USD Acc18,63-0,88%+3,56%★★★★0,20%
Stewart Inv APAC and Jpn Sstby A GBP Acc15,11+0,20%+5,88%-1,50%
Stewart Inv APAC Ldrs Sstby A GBP Acc8,51+0,05%+4,11%★★★1,45%
Stewart Inv APAC Ldrs Sstby I EUR Acc3,11+0,08%+3,86%★★★1,45%
Stewart Inv Asia Pac Sustnby A GBP Acc6,86+0,11%+6,52%★★★★1,50%
Stewart Inv Glbl Em Mkts Ldrs A GBP Acc5,27+0,47%+4,17%★★1,45%
Stewart Inv Global Emerg Mkts A GBP Acc7,47+0,82%+4,94%★★1,65%
Stewart Inv Wldwd Ldrs Sstby A GBP Acc5,14-0,51%+0,67%★★★★1,20%
Stewart Inv Wldwd Sustnby A GBP Acc2,54-0,38%+1,76%★★★1,25%
Stewart Inv Wldwd Sustnby I EUR Acc12,01-0,36%+1,64%-1,25%
Storebrand Global Multifactor A2 857,8-0,99%+14,15%★★★★0,75%
Storebrand Global Value A4 183,4-0,83%+15,20%★★★0,75%
Storebrand Indeks - Norge A1 883,4+0,36%+9,56%★★★0,20%
Storebrand Norge A475 287-0,05%+8,70%★★★★1,50%
Storebrand Norge Fossilfri A1 791,2+0,01%+5,05%★★★★★1,50%
Storebrand Verdi A840,24+0,26%+10,44%★★★1,50%
Storm Bond RC SEK110,53+0,08%+5,56%-0,75%
Strand Företagsobligationsfond A101,110,00%+0,91%-0,60%
Strand Förmögenhetsfond1 816,9--0,55%★★★0,90%
Strand Småbolagsfond4 717,4-+4,68%★★★0,90%
Stt Strt Cnd Idx Equity P14,71-0,47%+8,30%★★0,60%
Svenska Läkaresällskapets Fond19,29-+1,67%-0,50%
Swedbank Eastern Europe Equity Fund6,25+0,29%+6,54%2,00%
Swedbank Humanfond1 282,2-0,56%+1,85%★★0,00%
Swedbank Robur Access Asien A326,51+0,36%+9,63%★★★0,20%
Swedbank Robur Access Edge Em Mkt A115,01+0,37%+7,48%-0,50%
Swedbank Robur Access Edge Europe A108,99+0,04%+3,07%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge Global A109,96+0,11%+4,68%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge Japan A160,70+0,99%+3,92%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Edge Sweden A117,75-0,32%+4,85%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge USA A108,79+0,18%+4,25%-0,30%
Swedbank Robur Access Europa A152,53+0,07%+3,65%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Global A186,92+0,23%+4,98%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Mix327,95-0,15%+2,83%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Sverige A247,71-0,25%+6,35%★★★0,20%
Swedbank Robur Access USA A391,56+0,22%+5,09%★★★★★0,20%
Swedbank Robur Aktiefond Pension34,43+0,64%+7,43%★★★0,42%
Swedbank Robur Allemansfond Komplett113,52-0,03%+3,98%★★★★1,25%
Swedbank Robur Asienfond A78,00+0,18%+10,92%★★★★★1,42%
Swedbank Robur Bas 100202,48-0,46%+3,19%★★★★1,20%
Swedbank Robur Bas 25134,29-0,26%+0,40%★★★0,80%
Swedbank Robur Bas 5034,08-0,32%+1,43%★★★1,00%
Swedbank Robur Bas 75189,39-0,41%+2,53%★★1,20%
Swedbank Robur Bas Ränta A103,25-0,08%-0,26%-0,50%
Swedbank Robur Corp. Bond Europe HY A107,21-0,16%+0,78%-0,80%
Swedbank Robur Corp. Bond Europe IG A103,97-0,13%-0,48%★★★0,50%
Swedbank Robur Corporate Bond Europe A144,63-0,13%-0,39%★★★0,60%
Swedbank Robur Dynamic A107,38-0,01%-0,18%-0,60%
Swedbank Robur Ethica Obligation A13,68-0,07%-1,16%★★★0,30%
Swedbank Robur Ethica Obligation Utd115,64-0,10%-1,18%★★★0,30%
Swedbank Robur Europafond A40,25-0,20%+2,44%★★★★1,25%
Swedbank Robur Exportfond A197,88-0,39%+5,74%★★★★1,25%
Swedbank Robur Fastighet A57,03-0,63%+0,11%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Fokus164,06-+6,94%-1,50%
Swedbank Robur Förbundsfond Global479,54+0,20%+0,98%★★★★0,15%
Swedbank Robur Förbundsfond Sverige Plus495,39-0,26%--0,15%
Swedbank Robur Förbundsräntefond121,92-0,10%-1,14%★★★0,10%
Swedbank Robur Förbundsräntefond Kort106,06+0,01%+0,05%-0,10%
Swedbank Robur Företagsobligfond Mix A103,28-0,10%+0,72%★★0,70%
Swedbank Robur Global Emerging Markets A177,20+0,24%+8,60%★★★1,42%
Swedbank Robur Global High Dividend A628,33+0,53%+4,37%★★★★★1,02%
Swedbank Robur Global Impact A118,98-0,13%+0,10%-0,70%
Swedbank Robur Globalfond A106,89-0,37%+4,91%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Japanfond A12,82+1,02%-1,31%★★★★1,25%
Swedbank Robur Kapitalinvest198,83-0,71%+3,39%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Kinafond A460,87+0,13%+11,50%★★★★1,42%
Swedbank Robur Medica A25,79-0,39%+1,06%★★★1,25%
Swedbank Robur Microcap252,84-+4,29%★★★★★2,00%
Swedbank Robur Mixfond Pension23,89+0,21%+3,20%★★★★0,42%
Swedbank Robur Nordenfond143,54-0,28%+4,20%★★1,25%
Swedbank Robur Ny Teknik A1 742,2-1,91%-1,30%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Obligation Lång Inst95,43-0,52%-4,31%-0,30%
Swedbank Robur Obligationsfond A138,82-0,09%-1,00%★★★0,30%
Swedbank Robur Realränta A139,02-0,02%+0,78%★★0,30%
Swedbank Robur Rysslandsfond A33,79-0,94%+7,54%★★★1,42%
Swedbank Robur Räntefond Flexibel A256,29-0,07%-0,44%★★0,40%
Swedbank Robur Räntefond Kort A101,230,00%+0,06%-0,10%
Swedbank Robur Räntefond Kort Plus A125,31-0,01%+0,17%★★★0,40%
Swedbank Robur Selection 25108,20-0,49%+0,46%-0,90%
Swedbank Robur Selection 50116,49-0,84%+1,15%-1,20%
Swedbank Robur Selection 75124,36-1,18%+1,98%-1,40%
Swedbank Robur Small Cap EM A114,20+0,37%+6,77%-1,42%
Swedbank Robur Small Cap USA A151,23-2,31%+6,63%-1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Europa A54,59-0,20%+1,00%★★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Glb A130,51-0,71%+2,23%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Norden A258,79-0,79%+3,90%★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Sverige A224,88-1,33%-1,45%★★★★1,25%
Swedbank Robur Stiftelsefond1 701,5-0,49%+0,97%★★1,30%
Swedbank Robur Sverigefond A622,41-0,54%+3,01%★★1,25%
Swedbank Robur Sverigefond MEGA I112,05-0,53%+3,17%★★0,52%
Swedbank Robur Sweden High Dividend A194,10+0,24%+8,36%1,25%
Swedbank Robur Talenten Aktiefond MEGA J77,98-0,10%+2,40%★★★★0,52%
Swedbank Robur Talenten Räntefond MEGA B110,98-0,10%-1,22%★★★0,30%
Swedbank Robur Technology A585,20-0,97%+3,43%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Transfer 50161,86+0,04%+1,00%★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 60208,32+0,24%+3,84%★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 70274,37+0,52%+5,98%★★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 80303,87+0,41%+6,07%★★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 90241,46+0,56%+6,38%★★★0,50%
Swedbank Robur Transition Energy A18,40-1,76%-10,42%-1,25%
Swedbank Robur Transition Global A455,10+0,22%+1,42%★★★★1,25%
Swedbank Robur Transition Global MEGA J339,89+0,25%+1,57%★★★★0,72%
Swedbank Robur Transition Sweden A11 056-0,57%+1,64%1,25%
Swedbank Robur USA A85,61-0,35%+2,36%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Östeuropafond A34,32-0,84%+3,06%★★★★1,42%
Swedbank Russian Equity Fund21,47-0,43%+8,68%★★★2,00%
Swedbank Savings Fund 109,93-0,02%--0,70%
Swedbank Savings Fund 1009,63-0,80%--1,20%
Swedbank Savings Fund 309,86-0,20%--0,80%
Swedbank Savings Fund 609,76-0,45%--1,00%
T. Rowe Price Asian ex-Jap Eq A USD22,43+0,16%+9,03%★★★★1,90%
T. Rowe Price EM Bd A USD21,02+0,65%+0,12%★★★1,25%
T. Rowe Price EM Eq A USD39,11-0,09%+6,06%★★★★1,90%
T. Rowe Price Euro Corp Bd A EUR17,04+0,09%+0,59%★★★★0,75%
T. Rowe Price Eurp Eq A EUR15,93-0,60%+2,59%★★★★1,50%
T. Rowe Price Eurp Smlr Cm Eq A EUR66,86-0,58%+5,79%★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Aggr Bd A USD19,86+0,66%+0,88%★★★★0,75%
T. Rowe Price Glb Foc Gr Eq A USD74,22-1,01%+5,28%★★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Growth Eq A USD62,79-0,41%+4,03%★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb HY Bd A USD33,30+1,05%+4,39%★★★1,15%
T. Rowe Price Glb Nat Res Eq A USD8,24+1,57%+12,99%★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Rl Estt Secs A USD26,50-0,52%+7,27%★★★1,60%
T. Rowe Price Japanese Equity A EUR17,06+0,56%+0,36%★★★★★1,60%
T. Rowe Price US Blue Chip Eq A USD74,26+0,05%+1,59%★★★★1,50%
T. Rowe Price US Eq A USD42,53+0,75%+5,39%★★★1,50%
T. Rowe Price US Lg Cap Gr Eq A USD64,42+0,12%+2,77%★★★★1,50%
T. Rowe Price US Lg Cap Val Eq A USD39,07+0,73%+13,87%★★★1,50%
T. Rowe Price US Smlr Cm Eq A USD72,53-0,34%+8,01%★★★★★1,60%
T.O Fonden15,74-+1,16%-0,50%
Tellus Bank & Finansfond100,48+0,04%+14,39%★★★1,00%
Tellus Globala Investmentbolag268,68-0,94%+3,22%★★★★★0,90%
Tellus Midas186,84-1,12%+0,48%★★★★1,00%
Templeton Asian Bond A(acc)USD17,49+0,23%-0,02%0,75%
Templeton Asian Growth A(acc)USD50,81-2,29%+9,69%★★1,35%
Templeton Asian Smlr Coms A(acc)USD55,81-1,21%+13,27%★★★1,35%
Templeton BRIC A(acc)USD24,86-1,81%+10,55%★★★1,60%
Templeton China A(acc)USD43,88-4,01%+7,16%-1,60%
Templeton Eastern Europe A(acc)EUR24,86-0,59%+8,37%★★1,60%
Templeton Em Mkts Smlr Coms A(acc)USD13,44-1,28%+8,79%★★1,60%
Templeton Emerging Markets A(acc)USD55,86-1,88%+8,43%★★★★1,15%
Templeton Emerging Mkts Bd A(Qdis)USD9,87+0,20%+0,51%★★★1,00%
Templeton Euroland A (Acc) EUR22,00-0,37%+1,97%★★1,00%
Templeton European Opps A(acc)EUR13,41-0,69%+2,69%★★1,00%
Templeton Frontier Markets A(acc)USD18,02-0,48%+4,46%★★1,60%
Templeton Glb Climate Change A(Ydis)EUR25,13-1,33%-0,15%★★★1,00%
Templeton Global A(acc)USD45,20-1,02%+4,97%★★1,00%
Templeton Global Balanced A(acc)USD34,77-0,93%+6,14%★★0,80%
Templeton Global Bond (Euro) A(acc)EUR13,67+0,20%+1,01%0,75%
Templeton Global Bond A(acc)EUR23,64+0,51%+1,00%★★0,75%
Templeton Global Equity Inc A(acc)USD16,06-1,31%+6,50%★★1,00%
Templeton Global High Yield A(acc)USD15,98+0,09%+2,21%★★0,85%
Templeton Global Income A(acc)USD20,31-0,86%+4,16%0,85%
Templeton Global Smaller Coms A(acc)USD54,05-1,45%+8,88%★★1,00%
Templeton Global Ttl Ret A(acc)USD27,55+0,01%+0,78%★★0,75%
Templeton Growth (Euro) A(acc)EUR17,77-0,32%+4,37%★★1,00%
Templeton Latin America A(acc)USD55,82+0,21%-6,37%★★★1,40%
Tenoris One100,30-0,19%+0,14%-1,00%
THEAM Quant Equity World GURU C USD Acc176,47-1,38%+7,78%1,40%
THEAM Quant-Eq Eurp Guru C EUR Cap190,45-1,17%+2,25%★★1,25%
Thematica – Future Mobility Retl SEK Acc274,57-6,25%+7,35%-1,50%
Threadneedle (Lux) Amer Smlr Com 1U USD16,97-2,15%+14,62%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) American Abs Alp AU17,13-0,01%+0,49%-1,50%
Threadneedle (Lux) American AU102,89-1,15%+4,81%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) American Select AU35,28-1,18%+2,19%★★1,50%
Threadneedle (Lux) Asia Equity Inc AU123,01-0,59%+8,75%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Enhanced Cmdts AU10,17+0,14%+10,80%-1,75%
Threadneedle (Lux) European Select AE27,92-1,10%+0,83%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) European Strat Bd AE31,17+0,07%+1,19%★★★★0,90%
Threadneedle (Lux) Gb Ed Alp 8U USD Acc6,43-0,87%+1,62%★★★★0,75%
Threadneedle (Lux) Glb Dyn RlRet AU USD43,25-0,21%+2,25%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Glb Smlr Coms AE45,23-2,05%+1,05%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Glbl Mlt Ast Inc AU20,15-0,24%+3,78%★★1,25%
Threadneedle (Lux) Global Eq Inc 1U USD12,18-0,40%+5,78%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Global Focus AU93,59-1,29%+0,96%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Global Tech AU USD82,98-2,98%+6,26%★★★★1,65%
Threadneedle (Lux) Pan Eur Eq Dv 1E EUR1,92-0,64%+5,32%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Pan Eurp SmCp Opps AE53,26-1,48%+4,31%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) US Contr Cr Eqs AU49,87-1,00%+4,74%★★1,50%
Threadneedle (Lux) US Hi Yld Bd AU38,35+0,18%+2,69%★★★1,25%
Threadneedle(Lux) Emerging Mkt Dbt AU80,28+0,01%-1,14%★★★1,35%
Threadneedle(Lux) Gl EM ST Bds AU18,81+0,31%+2,60%★★★1,30%
Threadneedle(Lux) Global Em Mkt Eqs AU69,78-2,25%+5,75%★★★★1,50%
Threadneedle(Lux)Pan Eurp ESG Eqs AE EUR74,49-0,98%+3,84%★★1,30%
Tillväxt 75 - A272,61+0,40%+9,25%-1,75%
TIN Ny Teknik A212,81-2,16%-2,90%-1,50%
TIN World Tech A121,63-1,29%-5,36%-1,50%
Trigon Dividend C17,18+0,33%+5,24%★★★2,00%
Trigon New Europe E EUR33,71+0,33%+5,69%★★★★2,00%
Tundra Sustainable Frontier Fund A SEK222,78+1,17%+8,65%★★★★★2,50%
UB Amerika A171,78-0,61%+5,00%★★1,00%
UB Asia REIT Plus A142,79-0,16%+5,27%★★★1,70%
UB EM Frontier Real Assets A Tillväxt88,95-0,10%+0,18%-1,70%
UB EM Infra A122,40-0,56%+1,34%★★1,70%
UB Europa REIT A153,67+0,05%+1,60%★★1,20%
UB Global REIT A133,20-0,04%+4,55%1,40%
UB Infra A155,06-0,34%-1,17%★★★1,40%
UB Nordamerika REIT A117,63-0,08%+6,39%★★1,20%
UBAM Abs Ret Low Vol Fxd Inc APC EUR101,70+0,01%+0,84%0,50%
UBAM Europe 10-40 Convertible Bd AC EUR127,76-0,67%+0,35%★★★0,90%
UBAM Global Convertible Bond AC EUR159,06-1,78%+2,47%★★★★1,00%
UBAM Global High Yield Solution AHC SEK1 111,0-0,30%-0,34%-0,40%
UBAM SNAM Japan Equity Sust AHC SEK1 186,8+0,74%+7,03%-1,50%
UBS (Lux) BF AUD P-acc553,71-0,13%-0,01%-0,65%
UBS (Lux) BF CHF P-acc2 620,3-0,35%-1,95%★★0,65%
UBS (Lux) BF EUR Flexible P acc449,32-0,07%-0,92%★★★★★0,72%
UBS (Lux) BF Euro Hi Yld € P-acc222,19+0,06%+2,45%★★★★1,01%
UBS (Lux) BF Global Flex (EUR H) P acc136,93-0,17%-1,61%★★★★★0,95%
UBS (Lux) BS Asian HY $ P-acc164,51+0,38%+2,96%★★★★1,12%
UBS (Lux) BS EUR Corp € P-acc16,02+0,19%+0,40%★★★0,91%
UBS (Lux) BS Global Dyn $ P-acc128,73+0,13%+1,09%★★★1,12%
UBS (Lux) BS USD Corp $ P-acc21,07-0,58%-1,80%★★★0,91%
UBS (Lux) BS USD High Yield $ P acc326,04+0,18%+2,76%★★★1,01%
UBS (Lux) EEF Glbl Bd $ P Acc1 897,7+0,03%-0,98%★★1,44%
UBS (Lux) EF Biotech (USD) P-acc743,03-1,68%-6,58%★★★★1,63%
UBS (Lux) EF China Oppo(USD) P USD acc2 171,1+0,21%+7,43%★★★★★1,87%
UBS (Lux) EF Euro Countrs Oppo (EUR) P118,23-0,69%+2,39%★★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Glb Sust (USD) P-acc1 294,2-1,50%+4,80%★★★★1,39%
UBS (Lux) EF Greater China (USD) P699,83+0,44%+7,83%★★★★★1,87%
UBS (Lux) EF Health Care (USD) P356,19-1,28%+0,45%★★★1,63%
UBS (Lux) EF Japan (JPY) P12 227+0,81%+3,14%★★★★1,20%
UBS (Lux) EF Mid Caps Europe (EUR) P1 441,1-0,75%+5,95%★★★★1,54%
UBS (Lux) EF Mid Caps USA (USD) P3 048,2-3,33%-0,26%★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Small Caps USA (USD) P1 463,5-3,38%+5,16%★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Tech Opp (USD) P acc698,17-2,70%+5,21%★★★1,63%
UBS (Lux) Eq Eurp Opp Sst (EUR) P acc1 012,1-0,87%+1,49%★★★★★1,42%
UBS (Lux) Eq Fd EM Sst Ldrs (USD) P205,09+0,18%+8,32%★★★★1,63%
UBS (LUX) Equity - US Sust (USD) P Acc262,12-1,82%+4,24%★★1,32%
UBS (Lux) ES All China (USD) P acc150,470,00%+7,44%-1,72%
UBS (Lux) ES As Smlr Coms (USD) P-acc264,28+0,46%+2,35%★★★★1,54%
UBS (Lux) ES Euro Countrs Inc€ P-acc108,12+0,16%+2,52%★★1,28%
UBS (Lux) ES German HiDiv € P-acc199,41-0,00%+4,97%★★1,44%
UBS (Lux) ES Glbl Imp (USD) EUR H P Acc116,22-1,79%+2,42%-1,24%
UBS (Lux) ES Russia (USD) P-acc152,60+0,27%+10,71%★★★1,87%
UBS (Lux) ES Small Caps Europe EUR P Acc476,47-1,34%+6,01%★★★1,54%
UBS (Lux) ES US Opp $ P Acc458,96-1,14%+5,49%★★1,31%
UBS (Lux) ES US Ttl Yld $ P-acc217,07-1,48%+3,80%1,20%
UBS (Lux) ES USA Growth $ P-acc58,53-1,87%-0,31%★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Asian Eqs $ USD P Acc325,91+0,25%+8,70%★★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Eurp Eq Val Opp EUR P-acc20,41-0,02%+11,52%1,63%
UBS (Lux) KSS Glbl Allc (EUR) P16,20-0,91%+0,47%★★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Global Eqs $ EUR P-acc29,24-1,16%+6,25%★★★1,63%
UBS (Lux) Money Market CHF P-acc1 111,6-0,45%-2,02%-0,04%
UBS (Lux) SF Balanced $ P-acc3 747,0-0,23%+3,39%★★★★1,30%
UBS (Lux) SF Balanced (CHF) P-acc2 185,1-0,75%-0,60%★★★1,30%
UBS (Lux) SF Balanced (EUR) P-acc2 901,6-0,70%+2,25%★★★1,30%
UBS (Lux) SF Equity (CHF) P-acc864,64-0,92%+1,07%-1,54%
UBS (Lux) SF Equity (EUR) P-acc547,12-0,70%+4,23%-1,54%
UBS (Lux) SF Equity (USD) P-acc1 439,3-0,66%+5,63%-1,54%
UBS (Lux) SF Fixed Income $ P-acc2 784,8+0,42%+1,02%★★★0,86%
UBS (Lux) SF Fixed Income (CHF) P-acc1 764,0-0,50%-2,93%★★0,86%
UBS (Lux) SF Fixed Income (EUR) P-acc2 611,8+0,06%-0,11%★★0,86%
UBS (Lux) SF Growth $ P-acc4 626,3-0,77%+4,39%★★★★1,44%
UBS (Lux) SF Growth (CHF) P-acc2 667,7-0,85%+0,16%★★★1,44%
UBS (Lux) SF Growth (EUR) P-acc3 807,1-0,60%+3,10%★★★1,44%
UBS (Lux) SF Yield $ P-acc3 807,7-0,16%+2,66%★★★★1,15%
UBS (Lux) SF Yield (CHF) P-acc2 263,0-0,71%-1,57%★★★1,15%
UBS (Lux) SF Yield (EUR) P-acc3 562,6-0,32%+1,17%★★★1,15%
UBS European Opportunity Uncons EUR PAcc243,20-0,83%+0,77%★★★★1,63%
UBS Global Emerging Market Opp USD P Acc208,91-0,68%+5,82%★★★★1,54%
UBS Global Emerging Mkts Opp P USD203,38+2,72%+10,91%★★★★1,72%
UBS(Irl) Ccy Allc Ret Strat SEKH P Acc582,85-1,39%-9,34%-1,50%
UBS(LUX) ES Glb Hi Div USD P-acc195,51-0,91%+5,28%★★★1,20%
UBS(Lux) Invm CHN A Opp USD P Acc USD422,72+0,86%+4,55%★★★★★1,60%
VanEck - Emerging Markets Eq UCITS R2SEK115,67-1,56%+7,90%-1,70%
Vanguard Em Mkts Stk Idx $ Acc250,52-4,18%+4,69%★★★★0,23%
Vanguard ESG Dev Wld All Cp Eq Idx$Acc172,74-2,50%+1,60%★★★★0,20%
Vanguard European Stock Idx USD Acc27,55-0,48%+4,42%★★★★0,12%
Vanguard Eurozone Stock Idx USD Acc271,92-0,72%+4,33%★★★★0,12%
Vanguard Global Small-Cap Idx USD Acc336,01-3,38%+6,91%★★★★0,29%
Vanguard Japan Stock Index Inv USD Acc271,53-3,19%+1,11%★★★0,16%
Vanguard Pac ex-Japan Stk Idx USD Acc304,56-0,38%+8,38%★★★0,16%
Vanguard SRI €pean Stk $ Acc128,53-0,48%+4,43%★★★★0,14%
Vanguard U.S. 500 Stk Idx $ Acc43,74-2,25%+1,89%★★★★0,10%
Vinga Corporate Bond A104,62+0,03%+1,94%-1,25%
Vontobel Asia Pacific Equity B USD725,13+0,21%+9,78%★★★1,65%
Vontobel Clean Technology B EUR448,12-2,10%-0,28%★★★★1,65%
Vontobel Commodity H Hedged SEK534,58+0,47%+10,42%-1,50%
Vontobel Emerging Markets Eq B USD1 005,9-1,69%+7,55%★★★★1,65%
Vontobel Emerging Mkts Dbt H Hdg EUR119,80-0,51%-1,18%★★1,10%
Vontobel European Equity B EUR342,38+0,01%+1,14%★★1,65%
Vontobel Global Equity B USD383,21-0,77%+0,66%★★★1,65%
Vontobel Global Equity Income B USD294,19-0,30%+2,77%★★★1,50%
Vontobel mtx China Leaders B USD311,92+0,44%+10,16%★★★1,75%
Vontobel mtx Sust AsLdrs ExJpn B USD498,50+0,41%+9,08%★★★★1,65%
Vontobel mtx Sust EmMkts Ldrs B SEK146,53-1,86%+5,64%★★★★★1,65%
Vontobel Ttfr Abs Ret Crdt H Hdg EUR104,27+0,12%+0,98%-0,80%
Vontobel TwentyFour StratInc H Hdg EUR115,57+0,03%+1,35%★★★★1,20%
Vontobel US Equity B USD1 747,3-0,97%-0,12%★★★1,65%
Wellington Climate Strategy D Uh Acc16,06-1,13%+4,07%-0,65%
Wellington Emerg Lcl Dbt NR USD Acc UnH10,19+0,47%-1,93%★★1,20%
Wellington Eurp Contrarian Val € DAccUnH11,48-0,16%+14,28%0,70%
Wellington Glb Hlthcr Eq $ D Acc UnH46,91-1,76%-1,96%★★★★★1,25%
Wellington Glbl Quality Gr D USD Acc Uh23,12-1,65%+1,84%★★★0,75%
Wellington Global Impact D USD Acc18,77-1,83%+0,63%★★★★0,65%
Wellington Global Research Eq D USD Acc17,52-1,03%+3,14%★★★★0,75%
Wellington US Research Eq D $ Acc53,69-1,25%+3,27%★★★★0,60%
Wells Fargo (Lux) WF CHN A Foc A SEK Acc2 290,2-2,75%+9,05%★★★★1,50%
Wells Fargo (Lux) WF EM Eq A USD Acc150,41-2,26%+6,64%★★★★1,90%
Wells Fargo (Lux) WF EM Eq Inc AUSD Acc154,51-1,66%+8,61%1,85%
Wells Fargo (Lux) WF Global Eq AUSD Acc188,64-0,48%+4,58%★★★1,60%
Wells Fargo (Lux) WF USAllCpGr A USD Acc508,08-2,81%-1,50%★★★★★1,60%
Wells Fargo (Lux) WF USLrgCpGr AUSD Acc365,34-1,69%-2,13%★★★★1,50%
Wells Fargo (Lux) WF-US ST HY Bd A USD A125,76+0,22%+3,54%★★1,30%
White Fleet - Finserve Gbl Esports R SEK108,77-2,19%+0,80%-1,75%
XACT Bear29,30+1,35%-12,85%-0,60%
XACT Bear 218,48+1,76%-16,83%-0,60%
XACT Bull552,40-1,34%+13,50%-0,60%
XACT Bull 21 139,1-1,79%+18,31%-0,60%
XACT Norden (UCITS ETF)15,06-0,84%+6,24%★★★0,15%
XACT Norden Högutdelande124,16-0,30%+4,86%★★0,30%
XACT Obligation (UCITS ETF)103,57-0,07%-1,02%★★0,10%
XACT OBX (UCITS ETF)88,00+1,13%+11,88%★★★0,30%
XACT OBX Bear17,81-2,81%-10,95%-0,80%
XACT OBX Bull212,00+2,88%+19,56%-0,80%
XACT OMXC25 (UCITS ETF)150,60-1,16%-6,91%-0,20%
XACT OMXS30260,80-0,80%+9,45%★★0,10%
XACT Svenska Småbolag (UCITS ETF)243,53-1,06%+2,41%★★★0,30%
XACT Sverige (UCITS ETF)560,19-0,59%+8,22%★★★0,15%
Ålandsbanken Euro Bond B34,89+0,13%+1,55%★★★★★0,69%
Ålandsbanken Euro High Yield B45,24+0,10%+2,10%★★1,00%
Ålandsbanken Europa Aktie B36,65-0,47%+4,74%★★★1,40%
Ålandsbanken Global Aktie B14,43-0,56%+4,19%★★1,81%
Ålandsbanken Green Bond ESG B105,05+0,14%+1,29%-0,70%
Ålandsbanken Kort Företagsränta26,46+0,13%+1,24%★★★★0,45%
Ålandsbanken Norden Aktie EUR139,37-0,65%+7,27%1,40%
Ålandsbanken Nordiska Småbolag B185,52-1,45%+11,79%-1,60%
Ålandsbanken Premium 30 B29,51-0,14%+3,29%★★★1,30%
Ålandsbanken Premium 50 B31,79-0,28%+3,93%★★★1,50%
Öhman Etisk Emerging Markets A258,20-2,52%+7,73%★★★★★0,90%
Öhman Etisk Index Europa168,25-0,25%+2,92%★★★★0,65%
Öhman Etisk Index Japan132,46-1,38%+1,25%★★★★0,65%
Öhman Etisk Index Pacific295,56-0,50%+6,35%★★★★★0,65%
Öhman Etisk Index Sverige A347,74-0,74%+7,65%★★★0,48%
Öhman Etisk Index USA A302,16-1,13%+2,01%★★★★0,65%
Öhman FRN Hållbar A112,070,00%+0,60%★★0,60%
Öhman Företagsobligation Hållbar A121,12-0,04%0,00%★★0,60%
Öhman Företagsobligationsfond A121,64-0,02%+0,26%★★★1,00%
Öhman Global Growth1 215,5-3,28%+5,08%★★★★★1,80%
Öhman Global Hållbar A315,44-1,23%+1,68%★★★★★1,25%
Öhman Global Marknad Hållbar A150,67-1,06%+1,43%★★★★★0,40%
Öhman Global Småbolag Hållbar A130,57-2,48%+13,65%-1,50%
Öhman Grön Obligationsfond A103,43-0,04%+0,04%★★★0,60%
Öhman Kort Ränta A95,54-0,01%-0,04%-0,10%
Öhman Navigator A122,89-0,91%+4,06%-1,50%
Öhman Obligationsfond A133,54-0,05%-0,99%★★★0,12%
Öhman Obligationsfond SEK A101,26-0,05%-0,80%★★★0,35%
Öhman Realräntefond A120,40-0,07%+0,69%★★★0,50%
Öhman Räntefond Kompass Hållbar A105,27-0,02%+0,39%★★★★0,60%
Öhman Småbolagsfond A6 192,4-1,50%+3,87%★★★1,50%
Öhman Sverige Fokus D142,00-1,11%+7,56%★★1,00%
Öhman Sverige Hållbar A189,50-1,08%+6,62%1,25%
Öhman Sverige Marknad Hållbar A141,25-0,74%+7,67%★★★0,30%
Öhman Sweden Micro Cap1 646,6-1,44%+5,55%★★★1,50%
Aktuella fondkurser för samtliga bolag på svenska marknaden.
Informationen är fördröjd med 15 minuter och levereras av Millistream.

Det verkar som att du använder en annonsblockerare

Om du är prenumerant behöver du logga in för att fortsätta. Vill bli prenumerant kan du läsa Di Digitalt för 197 kr inkl. moms de första 3 månaderna.

  • Full tillgång till di.se med nyheter och analyser

  • Tillgång till över 1100 aktiekurser i realtid

  • Innehållet i alla Di:s appar, tjänster och nyhetsbrev

3 månader för
197 kr
Spara 1000 kr

Prenumerera

Redan prenumerant?