Alla fonder och indexfonder

Sök efter fond eller förvaltare

FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
AB - Short Dur Bd Port A DIST7,67+0,48%+2,24%1,10%
AB American Gr Ptf A Acc150,21+4,31%+4,74%★★★★1,50%
AB American Income A Inc6,78+0,08%+1,60%★★★★1,10%
AB China Low Vol Eq Portf A Acc76,81+2,65%+10,71%★★★2,00%
AB Emerging Markets Debt A2 Acc28,95+0,19%-0,62%★★★1,10%
AB Emerging Markets Gr A Acc50,15+2,12%+9,81%★★★1,70%
AB European Eq Ptf A Acc17,13+3,22%+5,80%★★★★1,50%
AB European Income A Inc6,89-0,08%+0,33%★★★★1,10%
AB Eurozone Eq Ptf AX Acc14,48+1,31%+3,53%★★★1,50%
AB Global Equity Blend A Acc21,72+1,98%+7,48%★★★1,60%
AB Global High Yield A Inc3,17-0,05%+2,85%★★1,70%
AB Global Value A Acc19,82+4,85%+11,08%★★1,50%
AB International HC A Acc377,42+1,04%+1,61%★★★★1,80%
AB International Tech A Acc763,09+6,52%+16,58%★★★★★2,00%
AB Mortgage Income AX Inc4,95-0,17%+3,32%1,05%
AB Sustainable Glb Tmtc AX USD119,95+4,99%+9,08%★★★★1,70%
AB Sustainable US Tmtc A USD38,68+2,66%+5,53%★★★1,50%
AB US High Yield A2 SEK H Acc108,29+0,31%+1,19%-1,20%
Acadian Emerg Mkts Eq II A USD Acc19,74+0,55%+10,72%★★★1,50%
Adrigo Small & Midcap L/S216,34-+14,50%-1,00%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
AGCM Asia Dividend ID1 SEK109,47+1,30%+9,78%-0,85%
AGCM Asia Growth RC SEK195,56+4,07%+15,83%★★1,85%
AGCM China Stars RC1 SEK138,35+1,92%+11,91%★★1,35%
Agenta Alternativa Investeringar A110,49-+0,77%-0,24%
Agenta Alternativa Räntor127,48-+0,51%★★0,24%
Agenta Globala Aktier318,71-+0,19%★★★★★0,24%
Agenta Räntor128,99-+0,04%★★★★★0,12%
Agenta Svenska Aktier391,60-+2,00%★★★★0,24%
Agenta Tillväxtmarknader209,33-+5,68%★★★★0,24%
Aktia Capital B5,04+1,48%+10,51%★★★★1,83%
Aktia Corporate Bond+ B2,06-0,02%+0,85%★★★★0,65%
Aktia Emerging Market Bond+ B2,03-0,08%-2,16%★★★★★0,90%
Aktia Emerging Market LC Frontier Bd+ B1,22-0,17%+3,13%★★★★★1,49%
Aktia Emerging Market Local Ccy Bd B1,74+0,06%-0,23%★★★★1,13%
Aktia Eurooppa B0,45+0,99%+1,62%★★★★1,87%
Aktia Europe Small Cap B1,84+1,65%+3,06%★★★1,99%
Aktia European High Yield Bond+ B1,03-0,18%+2,00%-0,80%
Aktia Nordic B3,34+1,79%+4,27%★★★★1,86%
Aktia Nordic Micro Cap B3,30+2,40%+10,57%★★★★★1,99%
Aktia Nordic Small Cap B6,05+1,92%+8,62%★★★★1,99%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
Aktie-Ansvar Avkastningsfond116,30+0,01%+0,29%0,60%
Aktie-Ansvar Europa127,33+0,51%+5,14%★★1,40%
Aktie-Ansvar Räntestrategi102,29+0,01%+0,68%-0,80%
Aktie-Ansvar Saxxum Aktiv A140,88+0,69%-0,45%★★1,40%
Aktie-Ansvar Sverige A752,93+0,69%+8,22%★★★1,40%
Aktie-Ansvar Total103,82+1,23%+4,08%-1,40%
Aktiehuset Fond91,97+2,65%+6,68%-0,90%
Aktieportföljen2 495,9+1,89%+4,93%-1,00%
Aktiespararna Direktavkastning A169,45+2,09%+9,33%★★★★0,30%
Aktiespararna Topp Sverige22,73+2,23%+9,73%★★0,30%
Aktiv Europa163,86+2,28%+0,02%-1,40%
Aktiv Påverkan R2 - A109,25-0,35%+1,03%-1,40%
Aktiv Påverkan R5 - A132,64-1,03%+5,11%-1,75%
Alcur175,59--0,89%-1,00%
Alcur Grow B103,78-+3,78%-1,60%
Alcur Select266,64--1,44%-1,00%
Alfred Berg Aktiv1 942,0+2,95%+7,06%★★★★1,50%
Alfred Berg EUR IG Corporate Bond Fund H99,17-0,02%+0,51%-0,65%
Alfred Berg Gambak43 468+3,00%+7,17%★★★★★2,00%
Alfred Berg Global611,60+3,83%+5,55%★★★1,00%
FondNAV-kurs+/- %i år %RatingAvgift
Alfred Berg Income122,96+1,09%+4,10%★★0,80%
Alfred Berg Likviditet Pluss Acc100,75+1,06%+3,06%-0,40%
Alfred Berg Nordic Gambak C154,69+2,60%+5,07%-2,00%
Alfred Berg Nordic High Yield ACC113,57+1,41%+7,80%-0,80%
Alfred Berg Nordic IG Long Duration ACC98,17+1,42%+0,90%-0,50%
Alfred Berg Nordic IG Mid Duration ACC102,11+1,21%+2,68%-0,50%
Alfred Berg Nordic Investment Grade ACC110,48+1,17%+3,32%★★0,40%
Alfred Berg Nordic Small Cap ESG A141,67+1,77%+2,27%-1,75%
Alfred Berg Nordisk Likviditet Pluss ACC101,38+1,06%+3,71%-0,40%
Alfred Berg Norge C1 177,0+2,90%+7,22%★★★★1,20%
Alfred Berg Norne Rente106,26-0,68%+2,36%-0,50%
Alfred Berg Obligasjon ACC99,97+1,19%+2,49%-0,50%
Alfred Berg Obligasjon C120,63+1,19%+2,47%★★★0,50%
Alger American Asset Growth A US122,70+3,04%+6,46%★★★★1,75%
Alger Dynamic Opportunities A US19,80+2,73%+9,50%-1,75%
Alger Emerging Markets A US23,69+3,22%+12,21%★★★1,75%
Alger Small Cap Focus A EUH32,44+3,23%+9,17%-1,75%
Allianz All China Equity AT USD19,09-1,23%+6,52%★★★★★2,25%
Allianz Artificial Intelligence AT EUR289,07+3,01%+15,23%★★★★★2,05%
Allianz Asian Small Cap Equity AT15 USD18,94-1,19%+13,34%★★★★2,05%
Allianz China A Opportunities AT USD9,01-1,39%--2,25%
Allianz China A Shares AT USD19,25-1,12%+2,65%★★★★★2,25%
Allianz China Equity A USD95,11-0,78%+9,38%★★★2,25%
Allianz China Strategic Bond A USD8,71-0,41%+1,51%★★0,65%
Allianz Clean Planet AT USD13,32+1,37%+10,46%-1,95%
Allianz Climate Transition AT EUR132,20-0,05%+2,84%★★1,80%
Allianz Emerging Asia Equity A USD102,20+0,11%+11,59%★★★2,25%
Allianz Emerging Markets SRI Bd AT H2SEK1 039,3+0,39%-4,04%-1,45%
Allianz Euro High Yield Bond A EUR116,87-0,05%+1,39%★★★1,35%
Allianz Europe Equity Gr Sel AT EUR208,60+0,60%+4,94%★★★1,80%
Allianz Europe Equity Growth AT EUR354,42+0,60%+4,92%★★★★1,80%
Allianz Europe Equity SRI A EUR143,56-0,03%+2,85%-1,80%
Allianz Europe Small Cap Equity AT EUR330,31+0,10%+6,22%★★★2,05%
Allianz European Equity Div AT EUR255,16+0,25%+3,49%★★★1,80%
Allianz Flexi Asia Bond AT USD12,32-0,38%+0,70%1,50%
Allianz Food Security AT USD11,63+0,83%+10,09%-1,95%
Allianz GEM Equity High Div AT EUR133,83+0,56%+11,70%★★★★2,25%
Allianz German Equity AT EUR208,01+0,27%+1,83%★★★★★1,80%
Allianz Global Equity Growth AT USD12,63+0,90%+5,94%★★★★1,80%
Allianz Global Equity Insights A EUR170,88+2,10%+19,41%★★★2,05%
Allianz Global High Yield A USD10,57-0,11%+3,11%★★★1,35%
Allianz Global Metals and Mining A EUR55,55+0,15%+11,15%★★★1,80%
Allianz Global Small Cap Equity AT USD19,62+1,46%+14,01%★★★2,05%
Allianz Global Sustainability A EUR34,27+0,88%+4,35%★★1,80%
Allianz Global Water AT EUR139,46+1,23%+6,69%★★★2,05%
Allianz Green Bond AT3 H2 SEK1 104,6+0,18%-1,64%-0,79%
Allianz Income and Growth AT USD23,58+1,38%+6,34%★★★★★1,50%
Allianz Japan Equity A USD25,41-0,77%+6,00%★★★1,80%
Allianz Little Dragons A2 EUR346,61-0,15%+10,61%★★2,25%
Allianz Pet and Animal Wlb AT EUR156,21+1,27%+5,84%-2,05%
Allianz Positive Change AT USD11,22+0,33%+3,62%-1,95%
Allianz Smart Energy AT USD17,68+0,32%+7,18%-1,95%
Allianz Strategic Bond AT H2-EUR124,81-0,29%-2,59%-1,09%
Allianz Structured Return AT13 H2 SEK676,73+1,12%+1,96%-1,60%
Allianz Thailand Equity A EUR584,240,00%+7,14%★★★2,25%
Allianz US Equity Fund AT USD26,23+1,64%+9,38%★★★1,80%
Allianz US High Yield AM USD6,73+0,35%+2,82%★★1,19%
Alpcot Equities R110,65+2,09%+5,39%1,75%
Alpcot Fixed Income R115,95+0,37%+2,07%--
Alternative R2 - A101,96-0,19%+1,73%-1,40%
Alternative R5 - A116,60-0,73%+4,37%-1,75%
AMF Aktiefond Asien Stilla havet292,26-0,08%+9,20%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Europa237,87+0,61%+2,34%★★★★0,40%
AMF Aktiefond Global236,63+0,35%+7,95%★★★★★0,40%
AMF Aktiefond Nordamerika356,83+0,23%+8,58%★★★0,40%
AMF Aktiefond Småbolag1 250,6+1,16%+6,33%★★★★0,40%
AMF Aktiefond Sverige792,47+1,22%+7,10%★★0,40%
AMF Aktiefond Tillväxtmarknader123,87+0,06%+10,97%-0,40%
AMF Aktiefond Världen520,93+0,87%+7,47%★★★0,40%
AMF Balansfond342,63+0,59%+4,43%★★★★★0,40%
AMF Företagsobligationsfond102,050,00%+0,46%-0,10%
AMF Räntefond Kort111,410,00%-0,04%-0,10%
AMF Räntefond Lång150,82-0,01%-0,62%★★★★★0,10%
AMF Räntefond Mix119,66+0,04%-1,10%-0,10%
Amundi Fds Cash USD A2 USD C109,32-0,30%+2,37%-0,30%
Amundi Fds China Equity A USD C27,69+3,68%+11,85%★★★1,80%
Amundi Fds EM Hrd Ccy Bd A2 EUR C99,87+0,66%-2,38%-1,30%
Amundi Fds Em Mkts Eq Foc A2 USD C160,75+1,95%+11,52%★★★★1,85%
Amundi Fds Emerging Wld Eq A USD C143,41+2,10%+9,51%★★★1,70%
Amundi Fds Eq Emerging Cnsrv AHE-C88,98+0,87%+4,17%-1,70%
Amundi Fds Equity Jpn Trgt A JPY C21 307+2,62%+1,93%1,80%
Amundi Fds Equity MENA A USD C165,78-+7,95%★★★★1,70%
Amundi Fds Euro Govt Bd A EUR C141,61+0,30%-0,64%★★★0,80%
Amundi Fds Euro HY Bd A EUR C23,22-0,15%+1,53%★★1,20%
Amundi Fds Euroland Equity A EUR C8,55+1,17%+4,90%★★★★1,50%
Amundi Fds Eurp Equity Cnsv A2 EUR C104,90+1,24%+0,99%-1,65%
Amundi Fds Glbl Eq Cnsrv A USD C191,30+1,61%-0,32%★★1,30%
Amundi Fds Glbl Eq Dyn Mlt Facs A USD C129,62+0,74%+3,45%-0,70%
Amundi Fds Global Corp Bd A2U D100,65+0,41%+0,43%-1,00%
Amundi Fds Global Mlt-Asst A EUR C118,00+1,35%+4,79%★★★★1,50%
Amundi Fds Japan Eq Emggmt AE EUR C129,12+2,25%-1,79%-1,40%
Amundi Fds Japan Equity Val A2 JPY C13 830+2,33%+5,98%★★1,50%
Amundi Fds Latin Amer Eq A USD C403,82+0,93%-7,18%★★★1,70%
Amundi Fds Mlt Asst Sust Fut A EUR C107,12+0,81%+1,97%★★★★★1,20%
Amundi Fds Multi-Strat Gr A EUR C77,00+1,22%+3,04%-1,15%
Amundi Fds Pinr US Eq Rsrch Val A USD C218,61+2,56%+9,51%★★★1,50%
Amundi Fds Pioneer US Bd A2 EUR H C54,89-0,30%-0,66%-0,90%
Amundi Fds Pioneer US S/T Bd A2 USD C6,94+0,35%+2,94%★★★0,90%
Amundi Fds Polen Cptl Glbl Gr A2 USD C18,34+2,30%+6,05%★★★★1,80%
Amundi Fds SBI FM India Eq A USD C304,98+1,14%+7,20%★★★1,70%
Amundi Fds Volatil Wld A USD C108,25-0,65%+2,94%-1,20%
Amundi Fds WellsFargo US Eq MdCp A$ C226,05+2,08%+9,20%1,70%
Amundi IS Amundi MSCI Europe SRI AE C127,95+1,26%+3,54%-0,20%
Amundi IS Amundi MSCI USA SRI AE C145,04+2,52%+5,08%-0,20%
Amundi IS Amundi MSCI Wld SRI AE C136,16+2,20%+4,65%-0,20%
Amundi IS MSCI Emerging Markets I13SK-C121,77+2,44%+8,55%-0,06%
Amundi IS MSCI EMs SRI AE C121,07+2,53%+5,21%-0,35%
Amundi IS MSCI World I13SK-C123,85+2,46%+6,49%-0,07%
Ancoria Fastighet72,36+1,32%-0,13%-1,50%
Ancoria Indien236,55+0,64%+5,14%-1,50%
Ancoria Kina297,65+0,19%+7,44%-1,50%
Ancoria Sparfonden182,30+1,07%+3,60%-1,50%
Ancoria Thailand232,72+3,04%+6,77%-1,50%
Ancoria USA367,41+1,47%+7,73%-1,50%
Ancoria Utdelningsaktier Europa197,87+1,85%+3,92%-1,50%
Ancoria Utdelningsaktier Sverige342,25+2,08%+7,68%-1,50%
Ancoria/ Carnegie Småbolagsfond377,22+1,51%+1,07%-1,50%
Ancoria/Carnegie Corporate Bond136,68+0,05%+0,93%-0,35%
AP7 Aktiefond432,97+2,66%+8,12%★★★★★0,12%
AP7 Räntefond112,66+0,04%-0,29%0,05%
Arctic Aurora LifeScience I SEK1 386,9+0,89%+6,63%★★1,10%
Arctic High Return Class A1 538,3+1,08%+5,22%★★★0,50%
Arctic Nordic Equities A SEK1 140,0+2,39%+8,38%-1,50%
Arctic Norwegian Equities A2 551,6+3,01%+8,12%★★★1,75%
Arctic Norwegian Value Creation A2 062,6+3,36%+9,35%★★★1,50%
Arctic Return Class L SEK hdg1 027,4+0,01%+0,58%-0,40%
AS SICAV I All China Equity A Acc USD44,82-1,27%+7,06%★★★1,75%
AS SICAV I American Focused Eq A Acc USD41,79+1,43%+5,35%★★1,50%
AS SICAV I Asia Pac Eq A Acc USD118,60-0,17%+6,87%★★★★1,75%
AS SICAV I Asn Prpty Shr S Acc USD18,43-0,26%+6,04%1,92%
AS SICAV I Asn Smllr Coms A Acc USD56,01+0,01%+6,02%★★★1,75%
AS SICAV I EM Corp Bd A Acc USD16,08-0,19%+1,84%★★★1,50%
AS SICAV I EM Infras Eq S Acc USD9,69+2,57%+6,78%★★★1,92%
AS SICAV I EM LcCy Bd A Acc USD9,87-0,22%-1,94%★★1,50%
AS SICAV I Em Mkts Eq A Acc USD96,92+0,08%+7,01%★★★★1,75%
AS SICAV I EM Smlr Coms A Acc USD24,75+0,67%+11,99%★★★1,75%
AS SICAV I Estn Eurp Eq S Acc EUR109,72+1,39%+6,37%★★★★1,92%
AS SICAV I Euro Govt Bd A Acc EUR564,44-0,22%-2,43%★★★0,60%
AS SICAV I European Eq A Acc EUR70,77+1,12%+3,19%★★★★★1,50%
AS SICAV I Eurp Eq Div S Acc EUR215,63+1,08%+2,89%★★★★1,92%
AS SICAV I Eurp Eq Ex UK A Acc EUR18,52+1,26%+1,55%★★★★★1,50%
AS SICAV I Frntr Mkts Bd A Acc H SEK109,82+0,15%-0,06%-1,50%
AS SICAV I Global Inno Eq A Acc USD12,20+1,13%+6,39%★★★1,75%
AS SICAV I Indian Equity A Acc USD188,67+1,12%+4,70%★★★★1,75%
AS SICAV I Japanese Eq A Acc JPY585,78-0,69%-2,99%★★★★1,50%
AS SICAV I Jpn SmlrComs A Acc JPY1 900,3-0,37%-2,54%★★★★1,50%
AS SICAV I Latin Amer Eq S Acc USD3 266,6+1,71%-4,48%★★★1,92%
AS SICAV I Mltfct Glbl Eq A Acc EUR19,51+0,77%+6,94%-0,50%
AS SICAV I Sel EM Bd A Acc USD48,42-0,06%-0,29%★★★1,50%
AS SICAV I SelEuro HYBd A Acc EUR24,79-0,10%+2,11%★★★1,25%
AS SICAV I USD Crdt Bd A Acc USD13,12-0,29%-1,09%★★★★0,80%
AS SICAV I Wld Smllr Coms A Acc USD26,25+1,00%+7,82%★★★★★1,50%
AS SICAV I WldResEq S USD Acc15,36+1,54%+10,19%★★★★1,92%
AS SICAV I World Equity A Acc USD25,53+0,80%+5,20%★★★1,50%
AstraZeneca Allemansfond2 326,2+0,68%+4,52%★★★★0,90%
Atlant Edge6 322,4-0,07%+7,46%-1,00%
Atlant Multi-Strategy1 198,9+0,05%+2,24%-1,00%
Atlant Opportunity1 343,8-0,10%+2,69%-1,00%
Atlant Precious A135,09-0,18%-7,63%-1,00%
Atlant Protect A1 054,8-0,26%+1,48%-1,00%
Atlant Sharp1 680,1+1,92%+7,54%-1,50%
Atlant Stability1 420,8-0,05%+1,32%-0,50%
AuAg Precious Green A127,87+1,78%+7,06%-1,40%
AuAg Silver Bullet A142,95-3,13%-6,19%-1,40%
Augmented Reality Fund A201,72+3,93%+21,01%-1,90%
Avanza 100284,57+2,17%+6,63%★★★★★0,49%
Avanza 50174,82+1,13%+3,17%★★★0,49%
Avanza 75225,90+1,67%+4,91%★★★★0,49%
Avanza Auto 1109,94+0,71%+1,04%★★★0,35%
Avanza Auto 2120,29+1,08%+2,18%★★★0,35%
Avanza Auto 3126,46+1,39%+3,06%★★★0,35%
Avanza Auto 4133,71+1,68%+4,03%★★★0,35%
Avanza Auto 5140,78+1,95%+5,22%★★★★0,35%
Avanza Auto 6149,85+2,16%+6,07%★★★★0,35%
Avanza Emerging Markets120,47+2,44%+8,86%-0,15%
Avanza Europa98,43+1,27%+2,99%-0,10%
Avanza Global123,74+2,46%+6,92%-0,05%
Avanza Småbolag by Skoglund115,52+1,66%+4,99%-0,60%
Avanza USA114,80+2,53%+6,26%-0,10%
Avanza World Tech by TIN129,75+2,72%+0,83%-0,55%
Avanza Zero304,32+0,60%+10,44%★★0,00%
Avaron Emerging Europe D14,61+1,79%+5,81%★★★★2,00%
Aviva Investors Asian Eq Inc A USD Acc19,34+2,10%+9,53%★★★1,50%
Aviva Investors EM Eq Inc A USD Acc13,17+2,22%+11,04%1,70%
Aviva Investors EM Eq Sm Cp B EUR Acc17,90+2,60%+13,38%★★★1,70%
Aviva Investors EM Lcl Ccy Bd A EUR Acc14,60+0,40%-1,44%★★★1,20%
Aviva Investors Em Mkts Bd B USD Acc13,42+0,73%-0,45%★★★★1,20%
Aviva Investors European Eq B EUR Acc10,25+0,87%+4,47%★★★1,50%
Aviva Investors Eurp Corp Bd B EUR Acc3,69-0,04%+0,38%★★0,90%
Aviva Investors Eurp Eq Inc A EUR Acc14,49+0,49%+3,42%1,50%
Aviva Investors Glbl Convert B USD Acc14,18+1,01%+6,18%★★★1,20%
Aviva Investors MltStratTrgtRet A € Acc10,30+0,74%-0,48%-1,50%
Aviva Investors UK Lstd Eq Hi Alp B £Acc6,13+1,32%+14,27%1,50%
AXA Framlington Biotech R USD Acc1,68+0,12%+4,51%★★★★1,75%
AXA IM Wave Framlington Biotech A131,30+0,67%+1,02%-1,75%
AXA Rosenberg Eurobl Eq Alpha B EUR Acc13,07+1,34%+5,28%★★1,35%
AXA Rosenberg Glb Eq Alpha B USD Acc25,09+2,39%+8,02%★★★1,35%
AXA Rosenberg Glb Sm Cp Alpha B USD Acc44,47+2,73%+13,88%★★1,50%
AXA Rosenberg Jpn Enh Idx Eq AlpA JPYAcc1 730,2+2,43%+3,91%★★★0,35%
AXA Rosenberg Jpn Eq Alpha B JPY Acc1 241,8+2,52%+4,33%★★1,35%
AXA Rosenberg Jpn Sm Cp Alpha B JPY Acc2 593,5+2,67%+2,34%1,50%
AXA Rosenberg PacEx-JpnEqAlpha B $ Acc49,27+2,47%+9,91%★★1,35%
AXA Rosenberg Pan-Erup Eq Alpha A EURAcc17,52+1,37%+5,24%★★0,70%
AXA Rosenberg US Enh Idx Eq Alp B $ Acc50,73+2,80%+7,34%★★★★0,80%
AXA Rosenberg US Equity Alpha B USD Acc31,72+2,74%+9,07%★★★★1,35%
AXA RosenbergAllCtyAPExJpnSmCpAlp B$ Acc105,97+1,18%+9,10%1,50%
AXAIMFIIS US Short Dur HY F Cap USD167,63+0,42%+3,01%★★1,00%
AXAWF Defensive Optimal Income F Cap EUR82,70+0,42%+3,15%★★★★0,50%
AXAWF Fram Europe Small Cap A Cap EUR189,54+1,14%+0,60%★★★1,75%
AXAWF Fram Eurp Rl Est Secs A Cap EUR236,94+1,43%-1,81%★★★★1,50%
AXAWF Fram Global Conv A Cap EUR pf150,79+0,96%+5,25%★★★1,20%
AXAWF Fram Global Rl Est Secs A Cap EUR143,47+0,89%+4,17%★★★1,75%
AXAWF Fram Longevity Economy A Cap EUR306,64+1,49%+3,76%★★★1,75%
AXAWF Fram Robotech A Cap EUR204,69+2,57%+7,73%★★1,50%
AXAWF Fram UK A Cap EUR125,08+1,48%+6,47%★★★1,50%
AXAWF Framlington Women Empwrmt ACap USD160,32+2,50%+5,30%★★1,50%
AXAWF Global Factors-Sust Eq A Cap EUR139,10+2,14%+4,28%★★★0,45%
AXAWF Global Flexible Prpty A Cap USD122,33+0,63%+3,91%-1,40%
AXAWF Global Green Bds A Cap EUR108,41+0,02%-1,12%★★★0,75%
Baillie Gifford WW Japanese A SEK Acc129,84+2,15%+6,44%-1,50%
Baillie Gifford WW Pstv Chg A USD Acc20,54+1,71%+10,24%-1,50%
Barings ASEAN Frontiers A USD Inc266,61+0,88%+10,68%★★★★★1,25%
Barings Asia Growth ClassA USD Inc162,54+2,40%+10,72%★★★★1,25%
Barings Eastern Europe A USD Inc88,66+1,61%+5,03%★★★1,50%
Barings Europa A USD Inc59,37+0,91%+3,96%★★1,25%
Barings Global Emerging Mkts A Inc51,96+1,88%+7,24%★★★1,50%
Barings Global Leaders A USD Inc25,51+0,54%+3,16%★★1,50%
Barings Global Resources A USD Inc19,89+0,10%+11,01%★★★1,50%
Barings Hong Kong China A USD Inc2 143,3+2,85%+12,66%★★★★1,25%
Barings Latin America A USD Inc30,40+1,82%-5,42%★★★1,25%
Belfius Eqs China C Cap20,87+0,02%+10,58%★★★1,60%
Belfius Eqs Europe Conviction C Cap158,18+1,40%+3,43%★★1,50%
BGF Asia Pacific Equity Inc A2 USD21,97+2,95%+10,29%★★1,50%
BGF Asian Dragon A259,35-0,28%+10,08%★★★1,50%
BGF Asian Growth Leaders A2 USD28,38+2,40%+13,25%★★★1,50%
BGF Asian Tiger Bond A2 USD46,39-0,28%+1,69%★★★★1,00%
BGF China A-Shares A216,29+4,67%+10,38%-1,50%
BGF China A232,08+3,64%+17,09%★★★★1,50%
BGF Circular Economy A213,47+1,25%+5,22%-1,50%
BGF Continental Eurp Flex A236,66+0,65%+2,75%★★★★★1,50%
BGF Emerging Europe A2113,67+0,94%+7,87%★★★1,75%
BGF Emerging Markets A254,94-0,15%+13,05%★★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Bond A219,72+0,50%+0,15%★★★1,25%
BGF Emerging Markets Corp Bd A2 USD14,17+0,35%+1,35%★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Eq Inc A220,09+1,92%+7,56%★★★★1,50%
BGF Emerging Markets Lcl Ccy Bd A224,74+0,59%-0,73%★★1,00%
BGF ESG Multi-Asset A2 EUR18,31+0,06%+3,54%★★★★★1,20%
BGF Euro Bond A230,91-0,18%-0,94%★★★★★0,75%
BGF Euro Corporate Bond A217,71+0,42%+0,64%★★★★0,80%
BGF Euro Short Duration Bond A2 EUR15,83-0,15%+0,63%★★★0,75%
BGF Euro-Markets A234,83+0,98%+4,45%★★★★1,50%
BGF European A2157,72+0,48%+3,68%★★★1,50%
BGF European Equity Income A221,57+0,47%+1,66%★★★★★1,50%
BGF European Focus A231,86+0,48%+3,67%★★★1,50%
BGF European Special Situations A256,18+1,01%+2,64%★★★★1,50%
BGF European Value A272,09+0,57%+4,54%★★★★1,50%
BGF FinTech A218,21+2,20%+12,93%-1,50%
BGF Fixed Income Global Opps A2 SEK Hdg106,34+0,10%+0,06%-1,00%
BGF Future of Transport A215,58+1,72%+11,59%-1,50%
BGF Global Allocation A274,42-0,04%+4,55%★★★★1,50%
BGF Global Dynamic Equity A229,29+1,56%+7,29%★★★★1,50%
BGF Global Equity Income A219,87+1,16%+3,89%★★★★1,50%
BGF Global Government Bond A2 USD32,27-0,27%-0,08%★★★0,75%
BGF Global High Yield Bond A2 EUR Hedged18,24-0,26%+1,37%★★★★1,25%
BGF Global Long-Horizon Equity A284,70+0,59%+5,84%★★★1,50%
BGF India A244,00+2,23%+8,46%★★★1,50%
BGF Japan Flexible Equity A218,20+2,26%+4,77%★★★★1,50%
BGF Latin American A259,44+0,36%-4,97%★★★1,75%
BGF Multi-Theme Equity A2 Acc13,43+2,94%+8,56%-1,25%
BGF Natural Resources Gr & Inc A2 USD9,91+2,41%+16,11%★★★1,50%
BGF Pacific Equity A245,77-0,37%+8,14%★★★1,50%
BGF Sustainable Energy A216,51+0,80%+5,07%★★★★1,65%
BGF Swiss Small & MidCap Opps A2 CHF620,59+0,58%+0,63%★★★★★1,50%
BGF Systematic Glb SmallCap A2136,67-0,00%+11,59%★★★1,50%
BGF United Kingdom A2127,48+0,52%+8,00%★★★★★1,50%
BGF US Basic Value A2103,57+0,23%+10,86%★★1,50%
BGF US Dollar Bond A236,23+0,62%+0,39%★★★★0,85%
BGF US Dollar High Yield Bd A2 USD37,91-0,06%+2,96%★★★1,25%
BGF US Dollar Short Duration Bd A2 USD14,25-0,30%+2,47%★★★★0,75%
BGF US Flexible Equity A249,61+0,39%+9,20%★★★1,50%
BGF US Government Mortgage A2 USD20,87-0,16%+2,09%★★★0,75%
BGF US Growth A235,78+0,32%+4,08%★★★1,50%
BGF US Small & MidCap Opps A2291,36+0,24%+14,27%★★1,50%
BGF World Energy A213,92-0,59%+21,54%★★1,75%
BGF World Financials A237,55+0,15%+11,93%★★★1,50%
BGF World Gold A237,37-0,78%-11,38%★★★★1,75%
BGF World Healthscience A258,85-0,16%+2,37%★★★★1,50%
BGF World Mining A260,05+0,35%+13,52%★★★★1,75%
BGF World Real Estate Securities A2 USD16,29+0,59%+8,08%★★★1,50%
BGF World Technology A282,61+0,79%+8,48%★★★★★1,50%
BI SICAV Emerg Mkt Corp Debt R189,52-0,30%+0,78%★★★★1,25%
BL- Global Bond Opportunities B EUR Acc685,92-0,13%+0,31%★★0,60%
BL-American Small & Mid Caps B219,46+2,37%+5,02%★★★★1,25%
BL-Bond Dollar B USD1 382,6+0,45%+1,09%★★★0,60%
BL-Bond Emerging Markets Euro B EUR112,74-0,26%+0,35%0,60%
BL-Bond Euro B EUR1 088,0-0,14%+0,48%0,60%
BL-Corporate Bond Opps B EUR Acc579,04-0,09%+0,77%0,60%
BL-Emerging Markets B EUR172,69+1,24%+3,57%★★★★1,25%
BL-Equities America B USD11 133+2,43%+2,93%★★★★1,25%
BL-Equities Asia B USD134,57+1,26%+6,23%1,25%
BL-Equities Dividend B EUR200,80+1,32%-1,25%★★★★1,25%
BL-Equities Europe B EUR100,49+1,35%+0,24%★★★1,25%
BL-Equities Japan B JPY24 038-0,56%-0,10%★★★★1,25%
BL-European Small & Mid Caps B207,56+1,38%+1,92%★★★1,25%
BL-Global 30 B EUR1 476,5+0,50%-0,64%★★★1,25%
BL-Global 50 B EUR1 933,9+0,90%-0,86%★★★1,25%
BL-Global 75 B EUR2 819,0+1,22%-0,65%★★★★1,25%
BL-Global Equities B EUR981,50+1,71%+1,32%★★1,25%
BL-Global Flexible EUR B190,79+0,68%-0,65%★★★★★1,25%
BL-Global Flexible USD B169,73+1,25%+1,14%★★★★1,25%
BL-Sustainable Horizon B EUR1 215,7+1,24%-0,82%★★★1,25%
BlackRock Global Impact A USD Acc181,57+3,92%+8,92%-0,00%
Blackstone Divrsifd Multi-Stgy A SEK Acc93,62+0,63%+1,39%-1,95%
BlueBay Emerg Mkt Lcl Ccy Bd G USD91,70+0,71%-1,78%★★1,50%
BMO Diversified Growth A Inc EUR11,14+0,35%+1,28%★★2,00%
BMO European Growth & Income A Inc EUR19,93+1,78%+3,24%★★★★1,50%
BMO European Real Estate Scs A Acc EUR27,02+1,13%-4,39%★★★★1,50%
BMO European Smaller Coms A Inc EUR32,75+1,30%+5,68%★★1,50%
BMO Global Convertible Bd A Inc EUR21,93+0,36%+3,69%★★1,00%
BMO Global Low Vol Alpha Eq A USD Acc19,12-0,08%-1,72%0,90%
BMO Global Smaller Coms Eq A Acc USD21,71+1,94%+7,18%★★1,50%
BMO LGM Asian Smaller Coms W USD Acc9,65+0,30%+6,19%-2,00%
BMO LGM Glbl EmMkts Gr and Inc W USD Acc13,95+2,31%+6,77%★★1,50%
BMO LGM Greater India W USD Acc10,45+1,39%-0,37%-1,50%
BMO LGM Responsible Asian Eq W USD Acc17,10+2,09%+9,21%★★1,50%
BMO LGM Rspnb Chn A-Shrs Eq W USD Acc12,74+1,58%+2,54%-1,50%
BMO Responsible Glb Em Mkts Eq A Inc USD32,92+2,05%+6,22%★★★1,50%
BMO Responsible Global Equity A Inc EUR27,54+2,61%+4,47%★★★1,50%
BMO SDG Engagement Glbl Eq A USD Acc14,03+2,32%+8,03%-1,50%
BMO Sustainable Mul Ast Inc A Acc SEKH113,50+1,37%-0,35%-1,25%
BMO Sustainable Opps Eurp Eq A Inc EUR23,42+1,81%+3,84%★★★★★1,25%
BMO US Smaller Companies A Inc USD259,49+3,82%+20,20%★★1,50%
BNP Paribas Abs Ret Glb Opp Cl EUR C92,75-0,56%-0,12%1,00%
BNP Paribas Aqua C C169,62+2,08%+6,17%★★★★1,75%
BNP Paribas Asia Ex-Jpn Eq C Eur C885,67+2,38%+9,79%★★★1,50%
BNP Paribas Brazil Equity C C735,20+0,38%-12,11%★★★1,75%
BNP Paribas China Eq Cl C6 594,9+3,73%+10,29%★★★★1,75%
BNP Paribas Climate Impact Cl C268,70+2,06%+6,75%★★★★2,20%
BNP Paribas Consumer Innovtr Cl C318,80+2,53%+7,28%★★★★★1,50%
BNP Paribas Disrpt Tech Cl C1 645,4+2,82%+5,31%★★★★1,50%
BNP Paribas Em Bd Cl C494,94+0,90%-0,47%★★★1,25%
BNP Paribas Em Bd Opps Cl RH Eur C69,92+0,13%-2,50%1,50%
BNP Paribas Emerging Eq Cl C USD795,49+2,33%+6,54%★★1,75%
BNP Paribas Energy Transition C C1 385,0+3,94%+12,94%-1,50%
BNP Paribas Enhanced Bond 6M C C110,78-0,32%+1,23%★★★0,25%
BNP Paribas Env Abs Rtn Th Eq EAR Cl C1 154,8-+11,51%--
BNP Paribas Euro Bond C C230,42+0,15%-0,42%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Corporate Bd C C198,06-0,05%+0,65%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Equity C C585,27+1,21%+4,24%★★★★1,50%
BNP Paribas Euro Government Bd C C425,38+0,28%-0,91%★★★0,70%
BNP Paribas Euro Infl-Lnkd Bd C Cap146,71+0,36%+1,11%★★★0,75%
BNP Paribas Euro Medium Term Bd C C185,97-0,13%+0,62%★★0,50%
BNP Paribas Euro Money Market C Cap206,39-0,37%+1,01%-0,08%
BNP Paribas Euro S/T Corp Bd Opp C C127,91-0,34%+1,44%★★0,90%
BNP Paribas Europe Convertible C Cap158,59+0,07%+0,12%★★1,20%
BNP Paribas Europe Dividend C C91,71+1,10%+3,53%★★1,50%
BNP Paribas Europe Emerging Eq C C1 088,0+2,63%+5,46%★★1,75%
BNP Paribas Europe Eq C C246,44+1,27%+3,71%★★★1,50%
BNP Paribas Europe Growth C C55,93+1,35%+2,80%★★1,50%
BNP Paribas Europe Sm Cp Cnvrt Cl C187,86+0,15%+4,49%★★★★★1,20%
BNP Paribas Europe Small Cap Cl C2 608,6+1,63%+3,77%★★★1,75%
BNP Paribas Funds Euro Mid CapC C868,56+1,14%+2,20%★★1,50%
BNP Paribas Germany Mlt-Fac Eq C C274,66+1,07%-0,58%★★1,50%
BNP Paribas Glb Eq Cl Cap165,72+2,28%+7,36%★★1,50%
BNP Paribas Glb Infl-Lnkd Bd Cl Cap156,06-0,02%-2,23%★★★0,75%
BNP Paribas Glb Low Vol Eq Cl Cap946,46+1,85%+2,72%★★★1,50%
BNP Paribas Global Bond Opps Cl C381,88+0,06%-0,31%-0,75%
BNP Paribas Global Envir Cl C260,94+2,28%+4,87%★★★1,75%
BNP Paribas Green Tigers Cl EUR Cap279,59+1,61%+6,06%★★★1,75%
BNP Paribas Health Cr Innovtr Cl Cap13 264+1,45%+3,52%★★★1,50%
BNP Paribas India Eq Cl Cap1 370,5+2,51%+6,57%★★★1,75%
BNP Paribas InstiCash GBP 1D LVNAV Cl D1,00+0,04%+4,66%-0,00%
BNP Paribas Japan Eq Cl Cap5 970,0+2,10%+5,27%★★1,50%
BNP Paribas Japan Sm Cp Cl C13 426+2,10%-0,44%★★★★1,75%
BNP Paribas Latin America Eq Cl C457,12+1,08%-8,48%★★1,75%
BNP Paribas Local Em Bd Cl C133,86+0,69%-1,25%1,40%
BNP Paribas Nordic Small Cap Cl C595,04+1,67%+2,70%★★★1,75%
BNP Paribas Smart Food Cl Cap127,52+1,96%+7,96%★★★1,75%
BNP Paribas Sust Euro Corp Bd Cl C152,38-0,05%+0,36%★★0,75%
BNP Paribas Sust Glb Corp Bond Classic R185,89+0,43%+0,57%★★0,75%
BNP Paribas Target Risk Balanced Cl R263,07-0,74%-0,50%★★★1,10%
BNP Paribas Turkey Equity Classic R135,32+6,31%+5,97%★★★★1,75%
BNP Paribas US Growth Classic R140,01+2,73%+4,53%★★★1,50%
BNP Paribas US High Yield Bond Cl R276,19+0,76%+2,77%★★1,20%
BNP Paribas US Mid Cap Classic R296,39+2,66%+7,83%1,75%
BNP Paribas US Short Duration Bond Cl R492,13+0,35%+2,15%★★★0,50%
BNP Paribas US Small Cap Classic R350,77+3,23%+12,63%★★★1,75%
BNP Paribas USD Money Market Classic R218,96+0,35%+2,65%-0,11%
BNPP Sust US Mlt-Fac Eq Cl Acc154,07+2,71%+4,51%★★★1,05%
BNPP Sust US Value Mlt-Fac Eq Cl R136,64+2,72%+7,16%★★1,50%
BNY Mellon Jpn Sm Cp Eq Foc EUR A Acc1,23+1,36%+2,41%-2,00%
Brown Advisory US Equity Growth $ A47,53+2,75%+3,05%★★★1,50%
Brown Advisory US Flexible Eq A USD Dis11,75---0,50%
Brown Advisory US SmlrComs Dollar A Acc38,98+3,07%+9,55%★★★★1,50%
Brown Advisory US Sust Gr USD A Inc20,34+2,98%+4,33%★★★★1,50%
Brummer & Partners Multi-Strategy Utd995,74--0,86%-0,00%
Brummer Multi-Strategy2 743,8--0,86%-0,00%
Brummer Multi-Strategy 2xL2 072,2--1,73%-0,00%
Brummer Multi-Strategy Euro247,93--0,18%-0,00%
BSF Americas Div Eq Abs Ret A2 SEK H116,06+0,45%-0,79%-1,50%
BSF Dynamic Diversified Growth A2 SEK H132,70+0,66%+0,67%★★1,25%
BSF Emerging Markets Abs Ret A2 USD91,85+0,50%+5,57%-1,50%
BSF Fixed Income Strategies A2 EUR124,70-0,22%+0,90%-1,00%
BSF Global Absolute Return Bond A2 SEK H1 033,8+0,18%+0,82%-1,00%
BSF Global Long/Short Equity A2 SEK H964,43+0,22%+4,53%-1,80%
BSF Systematic ESG World Equity A2 USD179,82+1,44%+5,90%★★★★0,80%
C WorldWide Asia 1A2 283,4+4,10%+14,17%★★★★1,80%
C WorldWide Emerging Markets 1A468,20+2,81%+12,12%★★★★★1,90%
C WorldWide Global Equities 1A1 555,6+0,03%+4,20%★★★1,60%
C WorldWide Global Equities Ethical 1A281,58+1,80%+3,65%★★★1,60%
C WorldWide Healthcare Select 1A1 402,3-0,30%+4,37%★★★1,70%
C WorldWide India 1A160,66+1,77%+10,58%-1,80%
C WorldWide Nordic 1A1 921,0+0,92%+1,46%★★★1,60%
C WorldWide Stable Equities 1A326,07-0,13%+2,42%★★1,60%
C WorldWide Sweden 1A371,23+1,09%+5,07%★★★★1,20%
C Worldwide Sweden Small Cap 1A729,21+0,78%+3,67%★★★★1,60%
Calgus296,90-+1,76%★★★★1,00%
Candriam Bds Crdt Opps C EUR Cap202,85-0,36%+1,26%-1,00%
Candriam Bds Em Mkts C USD Cap2 674,5+1,22%-0,62%★★★1,00%
Candriam Bds Euro C EUR Cap1 247,7+0,16%-0,45%★★★★0,60%
Candriam Bds Euro Corp Ex-Fincls CEURCap180,47+0,02%+0,23%★★★0,60%
Candriam Bds Euro Corporate C EUR Cap7 900,1-0,03%+0,37%★★★0,60%
Candriam Bds Euro Government C EUR Cap2 524,8+0,29%-0,83%★★★0,60%
Candriam Bds Euro High Yld C EUR Cap1 261,2-0,15%+1,52%★★★★★1,00%
Candriam Bds Euro Long Term C EUR Cap9 788,8+0,58%-1,94%★★0,60%
Candriam Bds Euro Short Term C EUR Cap2 077,6-0,29%+0,88%★★★0,40%
Candriam Bds Glb Infl Shrt Dur C EUR Cap140,32-0,26%+1,50%★★0,60%
Candriam Bds Global Government C EUR Cap144,86+0,41%-1,02%★★0,60%
Candriam Bds Global Hi Yld C EUR Cap242,31-0,13%+1,52%★★★★★1,00%
Candriam Bds International C EUR Cap1 026,0-0,13%-1,22%★★★0,60%
Candriam Bds Total Ret C EUR Cap136,25-0,07%+0,82%★★★0,75%
Candriam Bonds Euro Divers C EUR Cap1 039,5-0,07%+0,36%-0,60%
Candriam Eqs L Australia C AUD Cap1 620,0-0,36%+9,95%★★★1,50%
Candriam Eqs L Biotech C USD Cap809,76+1,80%+3,24%★★★★1,50%
Candriam Eqs L Em Mkts C EUR Cap1 186,7+0,95%+11,46%★★★★1,60%
Candriam Eqs L Europe Convct C EUR Cap172,48+1,41%+3,50%1,50%
Candriam Eqs L Eurp Innovt C EUR Cap2 869,3+1,41%+2,13%★★★★1,50%
Candriam Eqs L Eurp Optm Qual LOCKEURCap133,71+0,50%+0,45%★★★1,50%
Candriam Money Market Euro C Acc515,03-0,37%+0,93%-0,50%
Candriam Quant Equities Europe C Acc EUR2 842,1+1,48%+6,00%★★★1,50%
Candriam Quant Equities MF EMU C Acc EUR1 267,1+1,31%+6,06%★★★1,00%
Candriam Quant Equities MF Glb C Acc EUR201,67+2,25%+9,45%★★★1,00%
Candriam Quant Equities USA C Cap USD4 165,0+2,81%+6,69%★★★1,50%
Candriam Sst Eq World C € Acc133,22+2,39%+6,26%★★★1,50%
Candriam Sust Europe C Cap32,10+1,21%+1,95%★★★★1,50%
Caprifol Nordiska Fonden572,43-+4,44%★★★★★1,00%
Captor Dahlia Green Bond A303,25+0,23%-0,42%-0,60%
Captor Iris Bond A299,17+0,55%-3,07%★★★★★0,50%
Captor Scilla Global Equity B189,11+1,61%+0,90%-0,75%
Captor Scilla Nordic Equity B252,82+2,62%+3,77%★★★0,75%
Carlsson Norén Macro Fund123,37-0,05%-0,72%-1,00%
Carlsson Norén Yield Opportunity A111,79-+1,68%-1,00%
Carnegie Asia A285,25+0,05%+9,65%★★1,90%
Carnegie Corporate Bond 3 SEK Cap432,75+0,02%+1,21%★★★0,95%
Carnegie Fastighetsfond Norden A520,22+1,95%-4,45%-1,60%
Carnegie Global A178,79+0,76%+5,63%★★1,55%
Carnegie High Yield Select 3 SEK Cap117,24+0,10%+3,19%★★★★0,85%
Carnegie Indienfond A617,97+1,11%+6,29%★★★★2,20%
Carnegie Investment Grade A1 182,8+0,01%+0,40%-0,50%
Carnegie Likviditetsfond A1 216,70,00%+0,13%-0,30%
Carnegie Micro Cap239,91+0,93%+3,85%★★★★2,00%
Carnegie Multi A117,20+0,74%+2,96%-1,40%
Carnegie Obligationsfond A1 026,1-0,03%-1,66%★★★★0,50%
Carnegie Rysslandsfond A79,03+0,84%+5,72%★★★★2,50%
Carnegie Småbolagsfond A451,15+0,85%+2,19%1,60%
Carnegie Spin-Off A38,04+0,76%+3,10%★★★★1,00%
Carnegie Strategifond A1 706,7+0,66%+2,92%★★★★★1,50%
Carnegie Strategy 3 SEK Cap6 909,4+0,66%+3,38%★★★★★1,25%
Carnegie Sverigefond A3 616,1+0,98%+5,93%★★★1,40%
Carnegie Total 3 SEK Cap138,13+0,99%+3,27%★★★1,60%
Carnegie Total Plus 3 SEK Cap117,79-0,76%+2,52%-1,60%
Carneo Systematic Alpha A126,25--2,82%-1,00%
Case All Star131,91+1,10%+7,92%★★0,50%
Case Fair Play157,81+0,03%+2,11%-1,00%
Case Safe Play143,01+0,06%+1,48%★★★1,00%
Catella Avkastning131,63+0,02%+0,24%★★0,70%
Catella Balanserad189,59+0,18%+4,75%★★1,75%
Catella Credit Opportunity122,13+0,02%+1,78%★★★0,95%
Catella Hedgefond A173,56+0,07%+1,62%-1,00%
Catella Nordic Corporate Bond Flex R130,81+0,02%+1,84%0,50%
Catella Småbolag795,27+0,68%+6,52%1,50%
Catella Sverige Aktiv Hållbarhet604,90+0,42%+2,54%★★1,50%
Catella Sverige Hållbart Beta A616,73+0,51%+7,96%★★★★0,60%
CB European Quality Fund A144,51-1,95%+0,98%★★★1,50%
CB Save Earth Fund RC24,12+4,34%+6,27%★★★1,00%
CC Japan Income & Growth USD Inc13,64+2,27%+7,43%-0,90%
CenturyOne A97,10---1,00%
CF Tillväxt Sverige A225,67+1,07%+2,65%★★★★★1,35%
Charlottes Fond16,90-+0,91%-0,27%
Chelonia Market Neutral A102,56-+5,57%-1,00%
ChinaAMC China Opportunities A USD29,25+2,28%+11,98%★★★★1,80%
Cicero Avkastningsfond A123,550,00%+0,46%★★★0,50%
Cicero China Index A128,94-0,78%+8,83%0,80%
Cicero Hållbar Mix A141,55+0,30%+3,81%★★1,75%
Cicero Nordic Corporate Bond A116,32+0,06%+0,75%★★★0,90%
Cicero Sverige A144,54+1,33%+7,85%-1,40%
Cicero World 0-50126,62+0,24%+1,62%★★★1,30%
Cliens Företagsobligationer A1 029,5+0,01%+0,01%-0,75%
Cliens Micro Cap A1 206,5+1,64%+6,58%-1,40%
Cliens Mixfond B3 055,2+0,40%+1,98%★★★1,75%
Cliens Räntefond Kort107,81+0,01%+0,32%★★0,20%
Cliens Småbolag A2 624,1+1,16%+6,46%★★★★1,35%
Cliens Sverige B4 890,7+0,98%+5,96%★★★★1,50%
Cliens Sverige Fokus A374,43+1,28%+6,42%★★★★1,35%
Coeli Absolute European Equity R SEK144,64+0,83%+4,99%-1,50%
Coeli Balanserad R SEK217,83+1,33%+4,09%★★★1,75%
Coeli Frontier Markets R SEK129,32+0,84%+8,01%★★2,50%
Coeli Global Selektiv I SEK254,98+2,18%+5,27%★★★★★0,70%
Coeli Mix R SEK32,78+0,41%+3,73%-1,75%
Coeli Nordisk Företagsobligation R SEK115,75+0,04%+1,48%★★1,00%
Coeli Potential R SEK19,31+0,95%+5,44%-1,75%
COELI SICAV I - Multi Asset R SEK100,97-0,93%-1,72%-1,50%
Comgest Growth China EUR Acc93,80-0,92%+8,29%★★★1,50%
Comgest Growth Emerging Mkts USD Acc47,64-1,38%+1,79%★★★1,50%
Consensus Global Select A119,40-+2,46%-1,35%
Consensus Lighthouse Asset A114,51-+2,76%★★1,00%
Consensus Småbolag A331,61+1,07%+7,29%★★★★1,00%
Consensus Sverige Select A201,72-0,05%+2,85%-1,35%
Contrarian 65 - A183,54+0,28%+7,07%-1,75%
CPR Invest Food For Gens A EUR Acc123,96-0,58%+4,49%★★★2,00%
CPR Invest Glbl Dsrpt Opp A EUR Acc2 075,3+2,66%+4,63%★★★★★2,00%
CPR Invest Global Gold Mines A EUR Acc72,87-0,38%-12,45%★★1,70%
CPR Invest Global Lifestyles A USD Acc116,70+2,63%+7,65%★★★★1,70%
CPR Invest Global Resources A USD Acc110,58+1,28%+6,35%★★★★1,70%
CPR Silver Age P A/I2 352,1+1,49%+4,99%★★1,50%
CS (Lux) Asia Corporate Bond B USD136,61+2,22%+2,06%1,10%
CS (Lux) Asia Local Currency Bd B USD122,57+0,57%+0,11%★★★0,90%
CS (Lux) European Div Plus Eq B EUR18,36-0,34%+0,48%★★★★1,60%
CS (Lux) European Entrepreneur Eq B3 786,9-0,49%+2,12%★★★★1,60%
CS (Lux) Global Bal Convert Bd B USD194,81+1,64%+5,33%★★★1,20%
CS (Lux) Global Div Plus Eq B USD19,60+0,47%+1,15%★★★1,60%
CS (Lux) Global Prpty Ttl Rt Eq BH EUR20,62-0,21%+0,45%-1,60%
CS (Lux) Global Value Equity B EUR12,03+0,90%+11,17%1,60%
CS (Lux) High Yield USD Bond B USD339,37+1,81%+2,59%★★1,20%
CS (Lux) Japan Value Equity B JPY2 282,0+1,99%+6,61%★★1,60%
CS (Lux) Security Equity B USD38,04+1,29%-0,67%★★★★★1,60%
CS (Lux) Small and Mid Cap Germany Eq B3 496,5-0,09%+5,22%★★★★1,60%
Danske Invest Aktiv Förmögenhetsförv SA3 813,1+0,72%+3,48%★★★1,10%
Danske Invest China A1 022,1-0,08%+11,26%★★★1,60%
Danske Invest China K4,98+2,38%+9,47%★★★2,00%
Danske Invest Danish Mortgage Bd A SEK h162,70+0,63%-2,51%-0,80%
Danske Invest Denmark Focus A2 231,3+0,10%-0,71%★★1,50%
Danske Invest Eastern Europe A12,77+0,45%+4,27%★★★1,60%
Danske Invest Emerging & Fron Mkts A SEK146,29+0,64%+6,04%★★1,80%
Danske Invest Eur Corp Sust Bond A SEK h105,52+0,18%+0,07%★★0,80%
Danske Invest Euro IG Corp Bd A SEKH170,70+0,34%-0,57%★★★★★0,80%
Danske Invest Euro Sust. HY kl SEK h144,35+0,09%+1,73%★★★0,95%
Danske Invest Eurooppa Osake K0,47+1,00%+3,98%★★★★1,35%
Danske Invest Europa Dividend66,93+0,88%+2,81%★★★★1,75%
Danske Invest Europe High Dividend A311,36-0,06%+3,54%★★★★1,60%
Danske Invest Europe Small Cap A947,57+0,42%+8,21%★★★1,60%
Danske Invest European Bond A d120,25+0,10%-0,47%★★★★0,80%
Danske Invest Global EM Small Cap A411,96+0,86%+12,05%★★★1,70%
Danske Invest Global Emerging Market SEK202,23+1,37%+8,56%-1,68%
Danske Invest Global Index SA2 138,1+2,43%+6,46%★★★★0,34%
Danske Invest Global Sust Future A287,88+1,38%+5,07%★★★1,60%
Danske Invest Globala HY Obl SEK h134,75-0,80%+0,34%-1,05%
Danske Invest Globala Realräntor SEK h137,81+0,68%-3,56%-0,50%
Danske Invest GloblEmergingMarkts A986,31+0,91%+8,98%★★★★1,70%
Danske Invest Horisont Aktie SA344,63+1,33%+6,19%★★1,43%
Danske Invest Horisont Balanserad SA d250,85+0,78%+2,97%★★★1,03%
Danske Invest Horisont Försiktig SA196,34+0,52%+1,50%★★★★★0,83%
Danske Invest Horisont Offensiv SA205,43+0,93%+4,26%★★★1,23%
Danske Invest Horisont Pension 2020 SEK155,54+0,37%+1,01%★★★★1,06%
Danske Invest Horisont Pension 2030 SEK184,58+0,53%+2,92%★★★★1,26%
Danske Invest Horisont Pension 2040 SEK191,52+0,70%+4,10%★★★1,26%
Danske Invest Horisont Ränta SA121,41+0,13%-1,04%★★★0,53%
Danske Invest India A806,59+0,95%+5,40%★★★★1,70%
Danske Invest Japan A307,13-0,45%+7,45%★★1,50%
Danske Invest Japani Osake K0,19+2,93%+8,68%★★1,50%
Danske Invest Nordiska Företagsobl SEK h116,07-0,52%+0,82%★★★0,78%
Danske Invest Russia A241,33+0,50%+6,57%★★★★2,00%
Danske Invest Russia K3,74+1,68%+8,00%★★★2,00%
Danske Invest SICAV Europe A18,91-0,15%+3,36%★★★★1,50%
Danske Invest SRI Global SA217,96+2,42%+6,32%★★★★0,40%
Danske Invest Suomi Osake K0,79+1,36%+5,48%★★1,40%
Danske Invest Sverige Beta SA315,30+2,27%+7,64%★★★0,22%
Danske Invest Sverige Kort Ränta SA1 188,1-0,00%+0,24%0,16%
Danske Invest Sverige Ränta SA1 159,1+0,12%-0,84%★★0,39%
Danske Invest Sverige SA5 962,8+1,31%+8,75%★★★1,15%
Danske Invest Sverige Småbolag SA SEK184,64+1,44%+6,97%-1,25%
Danske Invest Tillväxtmarknadsobl SEK h133,64+0,56%-2,27%-0,90%
Danske Invest Tillväxtmarkobl L Val SEK111,23+0,48%-0,04%★★★1,05%
Danske Invest USA Equity Factors K0,21+2,10%+5,25%★★★★1,50%
Danske Invest USA KL SEK348,31+1,85%+5,83%★★★★0,60%
Delphi Europe A3 945,9+1,69%+6,35%★★2,00%
Delphi Global A5 418,8+3,11%+17,31%★★★1,50%
Delphi Green Trends A21 089,1+3,86%+9,21%-1,50%
Delphi Nordic A47 627+2,15%+4,17%★★★1,50%
Didner & Gerge Aktiefond3 813,5+0,52%+9,97%★★1,22%
Didner & Gerge Global327,52-0,47%+3,63%★★★★1,60%
Didner & Gerge Small & Microcap260,34+0,08%+6,90%★★★★1,60%
Didner & Gerge Småbolag1 181,2+0,47%+8,46%★★1,40%
Didner & Gerge US Small and Microcap168,85-0,58%+9,31%★★★1,60%
DNB Europa Indeks A169,16-0,39%+2,58%★★★★1,40%
DNB Finans A1 313,5+2,33%+16,43%★★★1,20%
DNB Fund - Asian Small Cap retail A91,27+2,55%+7,87%★★★1,75%
DNB Fund - Disruptive Opp Retail A SEK164,24+2,81%+12,40%-1,50%
DNB Fund - India retail A2 118,7+1,44%+11,47%★★★1,50%
DNB Fund - Nordic Small Cap Retail A SEK157,53+2,27%+9,77%-1,50%
DNB Fund - Private Equity retail B2 175,5+2,34%+11,14%★★★1,75%
DNB Fund Global EM ESG retail A35,34+2,65%+7,05%★★★1,50%
DNB Fund Global ESG retail A69,82+2,30%+10,57%★★★★★1,40%
DNB Fund Nordic Equities retail A70,86+1,88%+3,98%★★★★★1,40%
DNB Fund Renewable Energy retail A2 452,6+2,40%+10,11%★★1,50%
DNB Fund Technology retail A7 626,2+2,33%+10,63%★★★★1,50%
DNB Fund TMT Absolute Ret retail A SEK1 153,3-0,57%+4,05%-1,50%
DNB Global Emerging Markets Indeks A130,95-1,44%+5,81%-0,30%
DNB Global Indeks A403,81+2,44%+6,89%★★★★0,30%
DNB Global Lavkarbon A165,66+2,77%+6,77%★★★★-
DNB Grönt Norden2 490,2+1,91%+4,08%★★★★★1,20%
DNB Health Care A362,85+1,05%+2,78%★★★1,20%
DNB High Yield retail A SEK98,70+0,07%+2,65%-0,80%
DNB Norden Indeks A153,17+1,87%+5,39%--
DNB SMB A1 263,4+3,11%+9,09%★★★★1,20%
DNB Teknologi A2 505,4+2,29%+10,83%★★★★1,20%
DNB Telecom A211,48+1,48%+4,03%★★★★1,20%
DNB USA Indeks A370,23+2,80%+7,69%★★★★0,30%
DNCA Europe Smaller Coms R/A EUR180,94+1,49%+5,07%★★★2,20%
DSM Global Growth A EUR Acc140,38+3,27%+8,30%★★★★1,50%
DWS Invest Africa LC79,89+0,56%+10,23%★★1,75%
DWS Invest Asian Small/Mid Cap LD274,51+0,84%+10,89%★★★★1,50%
DWS Invest China Bonds SEK LCH1 022,6+0,07%-0,21%-1,10%
DWS Invest Chinese Equities LC343,37+7,94%+18,13%★★★1,50%
DWS Invest Convertibles SEK LCH1 273,4+0,72%+2,57%-1,20%
DWS Invest CROCI Euro LC287,57+0,62%-0,20%★★★★0,00%
DWS Invest CROCI Japan JPY LC22 823+2,13%+6,61%★★★★1,00%
DWS Invest CROCI Sectors LC198,06+0,33%+0,62%★★★★1,35%
DWS Invest CROCI US USD LC397,45+1,59%+12,77%★★★0,00%
DWS Invest Emerging Mkts Corp SEK LCH1 215,4+0,09%+0,61%-1,10%
DWS Invest Emerging Mkts Top Div LC135,30+1,62%+8,26%★★★1,50%
DWS Invest ESG Euro Bonds (Short) LC147,40-0,18%+0,92%★★★★0,40%
DWS Invest Euro Corporate Bds SEK LCH1 153,9+0,37%-0,59%★★★★★0,90%
DWS Invest Euro High Yield Corp SEK LCH1 254,1+0,11%+1,07%★★★★1,10%
DWS Invest European Eq Hi Convct LC206,56+1,39%+1,54%★★★1,50%
DWS Invest European Small Cap LC318,61+2,93%+10,89%★★★1,50%
DWS Invest German Equities LC212,57+0,79%+3,34%★★★1,50%
DWS Invest Global Agribusiness LC169,76+1,76%+10,65%★★★1,50%
DWS Invest Global Bonds LC97,39-0,18%+0,97%0,90%
DWS Invest Global Infras SEK FCH (P)1 271,8+0,30%-0,50%-0,75%
DWS Invest Global RE Secs USD LC145,92+0,56%+6,64%★★★1,50%
DWS Invest II Eurp Top Div LC174,82+0,79%+4,34%★★★★1,50%
DWS Invest II US Top Div LC210,66+0,96%+7,12%★★1,50%
DWS Invest Multi Credit EUR LDH102,38-0,08%+0,27%★★0,90%
DWS Invest Multi Opportunities SEK LCH1 051,1+0,14%+0,57%1,30%
DWS Invest Top Dividend SEK LCH (P)1 211,4+0,68%+1,41%-1,50%
DWS Invest Top Euroland LC237,54+1,75%+2,82%★★★★1,50%
Dynamica 80 Global99,07+0,59%+3,17%-1,75%
Dynamica 80 Sverige155,60+1,27%+6,46%-1,75%
Dynamica 90 Global122,95+0,13%+0,23%-1,75%
Dynamisk Allokering Alternativa Invest109,88+1,04%+6,85%-1,00%
Dynamisk Allokering Global129,49+2,02%+7,64%-1,00%
Dynamisk Allokering Ränta104,84+0,02%+1,11%-1,00%
Dynamisk Allokering Sverige181,55+2,17%+7,96%-1,00%
East Capital Balkan16,400,00%+3,21%★★★1,90%
East Capital Balkans G SEK102,30+3,24%+3,19%★★★1,90%
East Capital China A-Shares A USD2 760,6+1,51%+8,70%★★★1,70%
East Capital Eastern Europe A EUR68,08+1,84%+6,44%★★1,75%
East Capital Global EM Sustainable A EUR485,88-0,23%+11,64%-1,50%
East Capital Global Frontier Mkts A SEK137,22+2,07%+5,96%★★★★1,90%
East Capital Multi-Strategi A SEK123,36+1,70%+8,30%★★★★1,50%
East Capital Nya Europa66,09+0,20%+3,30%★★★★1,75%
East Capital Russia G SEK130,45+1,92%+9,59%★★★1,75%
East Capital Ryssland1 649,4+0,56%+10,21%★★★1,75%
East Capital Östeuropa40,42+0,45%+6,90%★★1,75%
Eastspring Inv China Equity A22,23-1,39%+14,07%★★1,50%
Eastspring Inv Japan Dynamic A17,47+0,94%+15,69%1,50%
Eaton Vance Intl(IRL) Pr EM A Acc USD12,40+2,16%+5,62%1,65%
Eaton Vance Intl(IRL) US HY Bd A Acc $27,47+0,71%+4,04%★★★1,50%
Eaton Vance Intl(IRL) US Val A Acc USD34,86+2,34%+9,79%★★1,65%
EC Offensiv216,59+1,69%+8,30%★★★1,50%
EdR Goldsphere A76,83-0,75%-15,23%★★★2,00%
EdRF Europe Synergy A EUR145,68+1,36%+2,44%★★1,70%
Elementa1 852,1-+2,57%-1,50%
Enter Cross Credit A1 059,60,00%+0,65%★★0,25%
Enter Preserve A1 561,5+0,49%+1,74%★★1,40%
Enter Return A1 147,7+0,01%+0,59%★★0,65%
Enter Select A3 220,5+0,67%+7,24%★★★1,80%
Enter Select Pro6 935,1+0,68%+7,42%★★★★0,50%
Enter Småbolagsfond A3 630,6+0,84%+8,64%★★★★★1,50%
Enter Sverige A3 958,4+0,71%+8,25%★★★1,70%
Enter Sverige Pro5 378,3+0,74%+10,03%★★★★0,50%
Espiria Balanserad AC169,84+1,26%+5,22%★★1,50%
Espiria Defensiv AC132,21+0,73%+2,86%★★1,10%
Espiria Offensiv AC245,48+2,17%+8,35%★★1,40%
Espiria Sverige/Världen AC186,42+1,73%+6,44%1,90%
Espiria Världen AC192,55+1,61%+6,65%★★1,40%
eSports Fund104,72+2,07%+0,34%-1,75%
Estea Sverigefastigheter 3 AB----0,75%
Ethos Aktiefond23,82+1,20%+4,98%★★★★★0,15%
Ethos Global Equities ID238,48+2,06%+3,50%★★★★0,45%
Ethos Räntefond8,82-0,01%-0,71%★★★★0,07%
Evli Aktieindex B2 058,6+2,21%+9,69%★★0,50%
Evli Corporate Bond B264,51-0,11%+1,25%★★★★0,85%
Evli Emerging Frontier B223,65+0,39%+17,67%★★★1,90%
Evli Emerging Markets Credit B SEK1 233,4+0,07%+0,13%-1,00%
Evli Equity Factor Europe B130,19+1,30%+2,34%★★★0,95%
Evli Euro Liquidity B SEK1 060,6+0,01%+0,35%-0,30%
Evli Europe B156,06+1,46%+8,90%★★★★1,60%
Evli Finland Mix B10,32+0,37%+2,93%★★★★★1,83%
Evli Finland Select B53,29+1,16%+7,98%★★★1,80%
Evli Finnish Small Cap B599,05+1,51%+8,61%★★★★★1,60%
Evli GEM B174,62+0,20%+10,36%★★1,80%
Evli Global B27,53+2,14%+10,30%★★★★1,60%
Evli Global Multi Manager 30 Fund B198,04+0,95%+4,18%★★★★0,75%
Evli Global X B SEK1 299,2+2,42%+10,27%-1,60%
Evli High Yield B299,65-0,17%+2,60%★★★0,95%
Evli Investment Grade B219,94-0,04%+0,80%★★★★0,75%
Evli Nordic B359,17+1,93%+4,54%★★★★1,60%
Evli Nordic Corporate Bond B SEK1 198,5+0,13%+0,69%-0,75%
Evli Short Corporate Bond B29,99-0,26%+1,62%★★★★0,55%
Evli Statsobligation B52,30+0,28%-0,32%★★★0,65%
Evli Sverige Småbolag B8 230,4+1,87%+5,19%★★★★1,60%
Excalibur13 574-+1,31%-1,00%
Exceed Select C120,25+0,65%+2,61%★★1,50%
FE Select A113,34-+2,78%-1,00%
FE Småbolag Sverige A119,08+0,94%+5,94%-1,50%
Federated Hermes Glb Em Mkts G USD Acc4,35+0,22%+8,16%★★★★1,00%
Fidelity Abs Ret Glb Fxd Inc A-Acc-USD9,82-0,26%+0,50%-1,40%
Fidelity America A-Dis-EUR10,24+3,02%+11,37%★★★1,50%
Fidelity American Diversified A-Dis-USD34,70+3,36%+8,09%★★★1,50%
Fidelity American Growth A-Dis-USD79,26+2,03%+11,03%★★1,50%
Fidelity ASEAN A-Dis-USD35,46+2,16%+7,81%★★★1,50%
Fidelity Asia Pacific Div A-Dis-USD30,61+1,95%+8,82%★★★★1,50%
Fidelity Asia Pacific Opps A-Acc-EUR31,79+1,94%+14,29%★★★★★1,50%
Fidelity Asian Bond A-Acc-USD16,10+0,53%+1,01%★★★★0,75%
Fidelity Asian High Yield A-Acc-EUR21,77+0,09%+3,62%★★★★1,00%
Fidelity Asian Smaller Coms A-Acc-USD26,25+2,22%+11,56%★★★1,50%
Fidelity Asian Special Sits A-Dis-USD71,27+4,83%+13,08%★★★★1,50%
Fidelity Australia A-Dis-AUD75,19+5,31%+12,04%★★★★1,50%
Fidelity Australian DollarCash A-Acc-AUD10,42+0,90%+3,44%-0,40%
Fidelity China Consumer A-Acc-EUR34,63+2,93%+14,33%★★★★1,50%
Fidelity China Focus A-Dis-USD78,42+3,33%+16,61%★★1,50%
Fidelity China High Yield A-Acc-USD13,94+0,24%+2,75%★★★★★1,20%
Fidelity China Innovation A-Acc-EUR28,05+6,35%+20,76%★★★1,50%
Fidelity China RMB Bond A-Acc-RMB143,61+0,23%+4,06%★★★0,75%
Fidelity Em Eurp Mdl Est&Afr A-Acc-USD18,54+2,56%+12,20%-1,50%
Fidelity Em Mkt Corp Dbt A-Acc-USD14,47+0,56%+1,93%★★★1,20%
Fidelity Em Mkt Lcl Ccy Dbt A-Acc-USD8,88+1,17%-1,24%★★★1,20%
Fidelity Em Mkts A-DIST-USD42,24+5,27%+13,98%★★★★★1,50%
Fidelity Em Mkts Infl-Lnkd Bd A-Acc-EUR10,89+1,02%+0,18%-1,00%
Fidelity Emerging Asia A-Dis-USD24,18+2,51%+8,95%★★★1,50%
Fidelity Emerging Mkt Dbt A-Acc-USD23,15+0,83%-0,33%★★★1,20%
Fidelity Emerging Mkts Foc A-Dis-EUR20,27+2,67%+9,17%★★★★★1,50%
Fidelity EmMkt TtlRetDbt A-Dis-EUR10,61+0,50%-0,43%★★★1,20%
Fidelity Euro Blue Chip A-Dis-EUR24,46+3,14%+6,11%★★★1,50%
Fidelity Euro Bond A-Dis-EUR14,80+0,86%+0,42%★★★★★0,75%
Fidelity Euro Cash A-Dis-EUR8,93-0,40%+0,87%-0,40%
Fidelity Euro Corporate Bond A-Acc-EUR34,46+0,04%+0,37%★★★★0,75%
Fidelity Euro Short Term Bond A-Acc-EUR26,40-0,25%+0,95%★★★★0,50%
Fidelity European Div A-Acc-EUR17,94+1,21%+4,17%★★★★1,50%
Fidelity European Dividend Ps Y Acc EUR9,94+2,35%--0,80%
Fidelity European Dynamic Gr A-Dis-EUR74,59+3,09%+3,37%★★★★1,50%
Fidelity European Growth A-Dis-EUR15,48+3,34%+5,20%★★★1,50%
Fidelity European Growth UL GBX33,16-0,29%+1,09%-1,50%
Fidelity European Hi Yld A-Acc-EUR22,32-0,14%+2,71%★★★★1,00%
Fidelity European Lgr Coms A-Dis-EUR48,63+3,30%+5,19%★★★1,50%
Fidelity European Multi Asset Inc A-Dis€18,23+1,07%+3,35%★★★1,00%
Fidelity European Smlr Coms A-Dis-EUR67,95+2,39%+9,84%★★★1,50%
Fidelity FAST Asia A-ACC-USD214,05+2,47%+9,93%★★1,50%
Fidelity FAST Emerging MarketsA-ACC-EURH213,98+1,88%+10,96%-1,50%
Fidelity FAST Europe A-ACC-EUR500,00+1,34%+1,07%★★★★1,50%
Fidelity FAST Global A-ACC-USD181,89+2,27%+15,91%★★1,50%
Fidelity FAST UK Y-ACC-GBP225,46+1,36%+4,01%★★★★★1,00%
Fidelity FAST US A-ACC-EUR267,21+1,68%+10,12%★★★1,50%
Fidelity Fds EURO STOXX 50® A-Dis-EUR11,49+3,56%+8,15%★★★0,20%
Fidelity FIRST All Country Wld Y-Acc-USD17,40+1,93%+6,81%★★★0,80%
Fidelity FIRST European Value A EUR Acc16,60+1,59%+7,64%★★1,50%
Fidelity Flexible Bond A-Dis-GBP0,36+0,04%+2,14%★★★★1,00%
Fidelity France A-Dis-EUR46,82+1,01%+11,82%1,50%
Fidelity Future Connectivity A Acc18,29+1,29%+10,65%-1,50%
Fidelity Germany A-Dis-EUR61,00+3,43%+5,88%★★★★★1,50%
Fidelity Glb Dmgrphcs Y-Acc-USD30,09+1,73%+4,90%★★★0,80%
Fidelity Glb MA Tact Dfsv A-Acc-EUR13,29+0,16%+3,51%1,15%
Fidelity Glb MA Tact Mod A-Acc-EUR14,04+0,49%+4,52%1,25%
Fidelity Glb Shrt Dur Inc A-Acc-USD12,17+0,43%+3,15%★★0,50%
Fidelity Global Bond A-Dis-USD1,30+0,97%+0,32%★★★★★0,75%
Fidelity Global Cnsmr Inds A-Dis-EUR81,80+3,29%+7,00%★★★★1,50%
Fidelity Global Corp Bd A-Acc-EUR14,56+0,25%-0,41%★★0,75%
Fidelity Global Dividend A-Acc-EUR Hdg22,76+0,96%+2,58%-1,50%
Fidelity Global Financial Svcs A-Dis-EUR41,94+3,65%+14,62%★★★★1,50%
Fidelity Global Focus A-Dis-USD101,70+1,85%+8,12%★★★★★1,50%
Fidelity Global Health Care A-Dis-EUR54,41+2,32%+5,80%★★★1,50%
Fidelity Global High Yield A-Acc-USD16,06+0,79%+3,80%★★★1,00%
Fidelity Global Hybrids Bond Y-Acc-EUR H13,26+0,09%+1,41%-0,55%
Fidelity Global Income A-Acc-USD13,12+0,81%+2,02%★★★★0,90%
Fidelity Global Industrials A-Dis-EUR60,18+4,68%+11,72%★★1,50%
Fidelity Global Infl-Link Bd A-Acc-EUR H12,22+0,78%+1,18%★★0,50%
Fidelity Global Infras A-Dis-EUR9,27+2,53%+6,26%-1,50%
Fidelity Global Mlt Ast Inc A-Acc-USD14,12+0,99%+3,52%★★★1,25%
Fidelity Global Property A-Dis-USD15,17+0,61%+4,43%★★★1,50%
Fidelity Global Technology A-Dis-EUR43,79+3,47%+14,13%★★★★1,50%
Fidelity Greater China A-Dis-USD390,50+5,64%+17,86%★★★★1,50%
Fidelity Iberia A-Dis-EUR74,26+4,50%+4,26%★★★★★1,50%
Fidelity India Focus A-USD60,74+5,39%+10,73%★★★★1,50%
Fidelity Indonesia A-Dis-USD26,41+6,30%+7,43%★★★★1,50%
Fidelity International A-Dis-USD72,80+3,36%+9,38%★★★1,50%
Fidelity Italy A-Dis-EUR40,49+4,06%+10,49%★★★1,50%
Fidelity Japan A-Dis-JPY264,40+4,31%+1,78%★★★★1,50%
Fidelity Japan Advantage A-Dis-JPY42 803+3,70%+11,82%★★★1,50%
Fidelity Japan Aggressive Y-Acc-EUR Hdg23,25+1,20%+5,02%-0,80%
Fidelity Japan Smaller Coms A-Dis-JPY2 877,0+4,49%+3,35%★★★1,50%
Fidelity Latin America A-Dis-USD33,16+4,79%-0,57%★★★★1,50%
Fidelity Malaysia A-Dis-USD43,76+0,67%+1,83%-1,50%
Fidelity Multi Asset Income A (AD) USD20,54+1,53%+3,80%★★★1,50%
Fidelity Nordic A-Dis-SEK1 591,0+4,28%+12,59%★★1,50%
Fidelity Pacific A-Dis-USD52,70+4,96%+15,90%★★★★1,50%
Fidelity Singapore A-Dis-USD57,11+4,14%+9,27%★★★★1,50%
Fidelity SMART Global Defesv A-Acc-EUR13,82+0,36%+1,91%★★2,00%
Fidelity SMART Global Mod A-Dis-USD27,16+0,83%+2,87%★★★1,25%
Fidelity Sterling Cash A-Acc-GBP1,00+0,02%+4,53%-0,40%
Fidelity Sus Rcd Cbn Bd Y ACC € H16,22-0,24%-1,63%-0,40%
Fidelity Sust Strat Bd A-Acc-SEK H130,00-0,08%-1,07%-1,00%
Fidelity Sust Water & Waste A Acc USD13,44+1,86%+4,27%-1,50%
Fidelity Sustainable Asia Eq A-Dis-USD13,97+4,34%+14,14%★★★★1,50%
Fidelity Sustainable Euroz Eq A-Acc-EUR20,34+1,48%+2,61%-1,50%
Fidelity Sustainable Glb Eq A-ACC-SEK12,83+1,42%+2,97%★★★1,50%
Fidelity Switzerland A-Dis-CHF72,84+2,76%+2,43%★★1,50%
Fidelity Taiwan A-Dis-USD21,63+3,48%+16,33%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2020 (Euro) A-Dis-EUR42,42-0,30%+0,81%★★★0,40%
Fidelity Target™ 2025 (Euro) A-Acc-EUR17,70+0,89%+3,61%★★★★★1,50%
Fidelity Target™ 2030 (Euro) A-Acc-EUR18,99+1,18%+5,08%★★★★1,50%
Fidelity Target™ 2035 (Euro) A-Dis-EUR40,03+1,43%+6,33%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2040 (Euro) A-Dis-EUR40,68+1,58%+7,10%★★★1,50%
Fidelity Target™ 2045 (Euro) A-Acc-EUR17,58+1,60%+7,26%★★1,50%
Fidelity Target™ 2050 (Euro) A-Acc-EUR17,56+1,54%+7,20%★★1,50%
Fidelity Thailand A-Dis-USD51,77+4,38%+9,44%★★★★1,50%
Fidelity UK Special Situations A-ACC-EUR9,68+1,50%+7,22%-1,50%
Fidelity United Kingdom A-Dis-GBP2,67+3,81%+9,02%★★1,50%
Fidelity US Dollar Bond A-Dis-USD8,12+0,94%-0,29%★★★★★0,75%
Fidelity US Dollar Cash A-Acc-USD11,34+0,34%+2,57%-0,40%
Fidelity US High Yield A-Dis-EUR8,46+0,72%+4,03%★★★1,00%
Fidelity World A-Dis-EUR31,25+3,44%+8,68%★★★★1,50%
FIM Brands39,80+1,77%+4,43%★★★★1,70%
FIM Emerging Markets ESG17,91+1,74%+5,00%★★1,90%
FIM Emerging Yield16,65+0,17%-0,67%★★★0,75%
FIM Euro40,00+0,28%-0,73%★★★★0,40%
FIM Europa14,58+1,33%+3,99%★★1,80%
FIM Fenno372,41+1,23%+10,18%★★★1,50%
FIM Fossiiliton Eurooppa ESG A11,85+1,35%+3,56%-1,80%
FIM Frontier B11,43+1,14%+1,03%★★1,90%
FIM IG Green ESG15,46-0,08%+0,19%-0,45%
FIM Kapitalförvaltning 10019,08+1,80%+6,39%★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 30 Tillv18,17+0,66%+2,30%★★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 50 Tillv24,05+1,13%+3,49%★★★★0,00%
FIM Kapitalförvaltning 7021,43+1,52%+4,72%★★★0,00%
FIM Kortränta24,12-0,36%+1,08%-0,13%
FIM USA38,29+2,92%+8,44%★★1,50%
Finansco Dynamisk Allokering A123,17-1,03%+4,08%-1,40%
Finserve Global Security Fund I SEK R99,12+0,43%-1,31%-1,75%
FIRST High Yield911,46+1,12%+6,81%0,85%
FIRST High Yield (SEK)937,05+0,06%-0,66%★★0,90%
First Sentier Asian Prpty Secs A GBP Acc1,83+0,63%+8,10%★★★1,50%
First Sentier Emerg Mkts Bd A GBP H Acc1,39-0,31%+3,14%-1,25%
First Sentier Glb Lstd Infra A GBP Acc2,65-1,23%+1,71%★★★★1,50%
First Sentier Glb Lstd Infra I EUR Acc13,00-1,16%+1,13%★★★1,50%
First Sentier Glbl Prpty Secs A GBP Acc2,29-0,62%+7,04%★★★★1,50%
Fisher Invst Instl US SmCp Cr Eq ESGBUSD162,23+2,99%+10,05%-1,70%
Fisher Invts Instl Em Mkts Eq ESG USD B131,19+2,78%+10,82%-1,75%
FMG Iraq Fund A USD30,85---2,00%
FMG Rising 3 A EUR72,42---2,00%
Folksam LO Obligation140,610,00%-0,85%★★★0,30%
Folksam LO Sverige507,46+1,11%+7,66%★★★0,40%
Folksam LO Världen237,49+0,23%+5,74%★★★★★0,40%
Folksam LO Västfonden570,01+1,06%+7,71%★★★★0,40%
Fondita 2000+ B109,28+0,80%+5,71%★★★★★2,00%
Fondita Equity Spice B218,29+0,81%+7,21%★★2,00%
Fondita European Micro Cap B159,60+1,25%+12,45%★★★2,00%
Fondita European Small Cap B387,41+1,14%+4,84%★★2,00%
Fondita Healthcare B146,37+1,17%+7,02%-2,00%
Fondita Nordic Micro Cap B463,97+1,66%+7,05%★★★2,00%
Fondita Nordic Small Cap B252,68+1,87%+6,33%★★2,00%
Fondita Sustainable Europe B263,49+1,26%+2,78%★★★★★2,00%
FondNavigator 0-100 Balanserad177,53+2,36%-0,78%★★★★★2,30%
Formuepleje Penta264,75+4,46%+3,58%-3,00%
Formuepleje Safe191,79+2,59%+4,13%-3,00%
Franklin Biotechnology Discv A(acc)USD46,53+2,12%+5,92%★★★★1,00%
Franklin Diversified Dyn A(acc)SEK-H19,92+2,06%+3,12%0,90%
Franklin Euro Government Bond A(Ydis)EUR11,90+0,22%-1,23%★★★0,35%
Franklin Euro High Yield A(acc)EUR20,39-0,22%+1,84%★★★0,80%
Franklin European Ttl Ret A(acc)EUR16,72+0,29%-0,98%★★★★★0,40%
Franklin Eurp Sm-Mid Cap A(acc)EUR35,09+0,93%+9,22%1,00%
Franklin Glbl Fdmtl Strats A(acc)USD14,81+1,65%+5,34%1,00%
Franklin Global Real Estate A(acc)USD13,11+1,12%+4,23%★★★1,00%
Franklin Gold & Prec Mtls A(acc)USD6,67-0,10%-10,63%★★★1,00%
Franklin Gulf Wealth Bond A(acc) USD16,36+1,03%+1,95%-0,75%
Franklin High Yield A(acc) EUR11,34+0,07%+3,10%★★★0,80%
Franklin Income A(Mdis)USD11,02+1,64%+5,99%★★★0,85%
Franklin India A(acc)USD45,98+3,68%+8,84%★★★1,00%
Franklin Japan A(acc)JPY1 000,9+2,56%+3,31%★★1,00%
Franklin K2 Alt Strats A(acc)EUR-H110,99+0,27%+1,84%-2,05%
Franklin MENA A(acc)USD7,48+1,43%+7,83%★★★1,50%
Franklin Mutual European A(acc)EUR24,15+1,01%+6,80%★★1,00%
Franklin Mutual Glbl DiscvA(acc)USD21,26+2,27%+9,10%★★1,00%
Franklin Mutual US Value A acc USD90,67+2,46%+10,84%1,00%
Franklin Natural Resources A(acc)USD5,40+2,82%+22,08%★★1,00%
Franklin Strategic Income A(acc)USD16,89+0,53%+2,46%★★★0,75%
Franklin Technology A Acc USD41,92+3,41%+11,18%★★★★★1,00%
Franklin U.S. Dollar S/T MMF A(acc)USD12,07+0,35%+2,64%-0,30%
Franklin US Government A(Mdis)USD8,90+0,46%+2,11%★★0,65%
Franklin US Low Duration A(Mdis)USD9,93+0,35%+2,96%★★★0,65%
Franklin US Opportunities A(acc)USD28,23+2,82%+3,89%★★★★★1,00%
Franklin World Perspectives A(acc)USD31,14+3,09%+7,25%★★1,00%
Fronteer Harvest A142,43+1,28%+3,10%★★★0,59%
FSSA China Growth I USD Acc265,50+2,53%+7,63%★★★★2,00%
FSSA Greater China Growth A GBP Acc12,63+1,34%+10,53%★★★★1,75%
GAM Multibond Emerging Bond EUR B112,94-0,16%-0,51%★★1,30%
GAM Multibond Local Emerging Bond USD A82,50+0,80%-2,04%★★★1,40%
GAM Multibond Total Return Bond EUR B98,59-0,33%+1,82%★★0,80%
GAM Multistock Abs Ret Eurp Eq EUR B105,25-0,54%-0,56%-1,20%
GAM Multistock China Evolution Eq USD B288,47+0,16%+19,99%★★★★1,50%
GAM Multistock EM Equity USD B160,93+3,92%+11,24%★★★1,50%
GAM Multistock Health Innovt Eq USD B422,15+1,59%+2,04%1,60%
GAM Multistock Japan Equity EUR B174,93-0,53%+2,04%★★★★1,20%
GAM Multistock Luxury Brands Eq EUR B384,57+1,81%+5,24%★★★★1,60%
GAM Star (Lux) - Convert Alpha D EUR Acc105,75-0,32%+3,00%★★1,50%
GAM Star (Lux) - European Momentum D €164,35+1,09%+3,09%★★★1,75%
GAM Star (Lux) - Global Alpha D EUR Acc90,73+0,07%-0,93%-1,75%
GAM Star China Equity Ord USD Acc39,58+5,59%+14,04%★★1,35%
GAM Star Credit Opps (EUR) Ord EUR Acc18,88+0,51%+2,24%★★1,35%
GAM Star Disruptive Gr USD Acc52,26+2,32%+11,61%-1,50%
GAM Star Emerging Equity USD Acc19,37-1,53%+5,54%★★1,60%
GAM Star Emerging Market Rts USD Acc14,11+1,65%+0,62%-1,20%
GAM Star European Equity Ord EUR Acc507,27+1,31%+4,98%★★★★1,25%
GAM Star Japan Ldrs EUR Acc248,44+2,02%-2,23%★★★★★1,35%
GAM Star Worldwide Equity USD Acc4 488,3+1,81%+6,73%1,35%
GAMCO Intl SICAV All Cap Value A (EUR)11,73+2,16%+9,91%-1,60%
GAMCO Intl SICAV Merger Arbtrg A (SEK)11,61+0,37%+3,95%-1,50%
Gladiator3 204,8--6,11%-1,00%
GlobeCap 100 A81,59+0,94%-1,21%-1,40%
GodFond Sverige & Världen353,58+0,76%+7,43%★★0,85%
GS Asia Equity Base Acc USD34,05-1,60%+7,59%★★★★1,50%
GS EM CORE® Eq Base Acc USD Close22,37+2,69%+11,08%★★★★1,35%
GS Em Mkts Dbt Base Inc USD13,58+0,72%-1,15%★★★★1,25%
GS Emerging Markets Eq Base Inc USD58,21+2,44%+9,95%★★★★★1,75%
GS ESG Enh Eurp HY Bd OthCcy Acc SEK Hdg1 114,4+0,09%+1,11%-1,10%
GS Europe CORE® Equity Base Inc EUR16,95+0,82%+5,51%★★★1,25%
GS Glb Sm Cp CORE® Eq Base Inc USD Snap26,61+4,15%+14,36%★★★1,25%
GS Glbl Hi Yld A Inc USD9,51+0,77%+2,64%★★★1,10%
GS Glbl Strat Inc Bd Oth Ccy Acc SEK Hdg99,37+0,69%-2,40%-1,20%
GS Glbl Strat Macro Bd Oth Ccy Acc SEK H98,26+0,76%-2,71%-1,00%
GS Global Absolute Ret Oth Ccy Acc SEK H93,41+0,48%+0,62%-1,25%
GS Global CORE® Eq Base Inc USD Snap30,94+1,59%+7,43%★★★★1,25%
GS Global Equity Income Base Inc USD44,44+1,03%+5,71%★★★1,50%
GS Global Fixed Inc (Hdg) Base Acc EUR14,78+0,31%-2,08%★★★★1,00%
GS Global Fixed Income Base Inc USD17,63+0,75%-1,28%★★★★1,00%
GS India Equity Oth Ccy Acc SEK151,29+2,22%+9,48%★★★★1,75%
GS Japan Equity Base Inc JPY1 991,6+2,27%+2,11%★★★★1,50%
GS Japan Equity Ptnrs Base Acc JPY17 509+2,32%+1,44%★★★★★1,50%
GS US CORE® Equity Base Inc USD Snap55,48+1,67%+7,42%★★★★1,00%
GS US Equity Base Acc USD32,19+1,58%+5,79%★★★1,50%
GS US Fixed Income Base Inc USD11,77+0,69%-0,24%★★★1,00%
GS US Focused Growth Equity Base Inc USD32,86+4,44%+6,36%★★★1,50%
GS US Mortgg Bckd Secs Base Inc USD2,28+0,79%+2,19%★★★0,80%
GS US Sm Cp CORE® Eq A Inc USD Close29,01+3,97%+17,04%★★1,25%
Hamiltonian GCO Sub-Fund 1 - A11 101,6+0,04%-0,55%-1,40%
Handelsbanken Aktiv 100 (A1 NOK)182,83+1,80%+7,30%★★★1,50%
Handelsbanken Aktiv 30 (A1 NOK)128,86+0,93%+4,71%★★★★0,90%
Handelsbanken Aktiv 50 (A1 NOK)142,43+1,22%+5,61%★★★★1,10%
Handelsbanken Aktiv 70 (A1 NOK)157,64+1,47%+6,60%★★★★1,30%
Handelsbanken Amerika Småbl Tema A1 SEK1 260,8+3,10%+13,35%★★★★1,50%
Handelsbanken Amerika Tema (A1 SEK)1 435,4+0,55%+9,64%★★★1,60%
Handelsbanken Asien Tema (A1 SEK)942,96-0,15%+13,80%★★★★1,50%
Handelsbanken Auto 100 Criteria A1 SEK131,00-1,09%+4,25%-0,60%
Handelsbanken Auto 25 Criteria A1 SEK107,19-0,27%+0,67%-0,60%
Handelsbanken Auto 50 Criteria A1 SEK115,29-0,54%+1,87%-0,60%
Handelsbanken Auto 75 Criteria A1 SEK123,21-0,82%+3,06%-0,60%
Handelsbanken Brasilien Tema A1 SEK87,76-1,81%-10,35%★★★★1,85%
Handelsbanken EM Index (A1 SEK)191,02-0,14%+10,67%★★★0,60%
Handelsbanken EMEA Tema (A1 SEK)451,02+0,75%+10,50%-1,60%
Handelsbanken Euro Corp Bond Fd A1 EUR108,94-0,21%+0,51%★★★0,65%
Handelsbanken Euro Obligation4 305,3-0,29%-1,30%★★★★0,60%
Handelsbanken Euro Ränta1 985,2-0,23%+0,92%★★★0,20%
Handelsbanken Europa Index Crit (A1 SEK)136,05+0,93%+4,75%★★★★0,20%
Handelsbanken Europa Selektiv (B1 SEK)174,39+0,86%+2,44%★★★1,85%
Handelsbanken Europa Småbolag (A1 SEK)536,75+0,30%+5,83%-1,60%
Handelsbanken Finlandsfond114,03+0,43%+8,15%★★★★1,70%
Handelsbanken Flexibel Ränta A1 SEK112,73+0,34%+0,16%-0,60%
Handelsbanken Ftgsoblig Inv Gr Crit101,970,00%+0,07%0,60%
Handelsbanken Företagsobligfd B1 SEK107,84+0,06%+0,22%★★★0,95%
Handelsbanken Gl Hi Div Lo Vol Cr A1 SEK98,04+1,29%+2,37%-0,60%
Handelsbanken Gl Småbolag Ind Cri A1 SEK147,52+0,09%+10,29%★★★★0,60%
Handelsbanken Global Dynam 90 (A1 SEK)139,19+0,30%+5,60%-0,80%
Handelsbanken Global Index Crit (A1 SEK)352,80+0,35%+7,04%★★★★★0,40%
Handelsbanken Global Momentum A1 SEK102,85+6,18%--0,60%
Handelsbanken Global Selektiv (A1 SEK)272,33+0,35%+4,77%★★1,85%
Handelsbanken Global Tema (Criteria)728,55+0,16%+5,48%★★★1,40%
Handelsbanken Hälsovård Tema (A1 SEK)303,67-0,04%+3,74%★★★★★1,50%
Handelsbanken Hållbar Energi A1 SEK420,67+0,79%+5,78%★★★★★1,50%
Handelsbanken Hållbar Gl Obl A1 SEK102,94+0,24%-0,77%-0,50%
Handelsbanken Høyrente (A1 NOK)117,20+0,33%+3,84%★★0,50%
Handelsbanken Ins Kortränt (A2 SEK)100,930,00%+0,10%-0,14%
Handelsbanken Japan Tema (A1 SEK)108,64-0,32%+1,48%★★★★1,60%
Handelsbanken Kapitalförvalt 25 (A1 EUR)11,65+0,57%+2,20%★★★★★0,90%
Handelsbanken Kapitalförvalt 50 (A1 EUR)22,76+0,94%+3,57%★★★★1,40%
Handelsbanken Kapitalförvalt 75 (A1 EUR)14,50+1,33%+5,01%★★★★1,50%
Handelsbanken Kinafond321,01-0,26%+15,89%★★★★1,85%
Handelsbanken Kort Rente Norge (A1 NOK)102,74+0,31%+3,27%-0,35%
Handelsbanken Korträn SEK (A1 SEK)105,000,00%+0,07%-0,15%
Handelsbanken Kortränta (A1 SEK)145,43+0,01%+0,07%-0,15%
Handelsbanken Kreditt (A1 NOK)100,01+1,30%+3,36%-0,75%
Handelsbanken Latinamerika Tema (A1 SEK)220,62-2,90%-11,61%★★★1,60%
Handelsbanken Långränta Criteria117,90+0,01%-1,15%★★★0,75%
Handelsbanken Multi Asset 100 (A1 SEK)395,68+2,05%+6,60%★★★★1,55%
Handelsbanken Multi Asset 120 (A1 SEK)162,23+2,53%+8,31%★★★1,60%
Handelsbanken Multi Asset 15 (A1 SEK)107,26+0,59%+1,48%★★0,75%
Handelsbanken Multi Asset 25 (A1 SEK)164,48+0,74%+2,16%★★★0,85%
Handelsbanken Multi Asset 40 (A1 SEK)117,36+0,99%+3,06%★★★1,25%
Handelsbanken Multi Asset 50 (A1 SEK)226,64+1,14%+3,64%★★★1,35%
Handelsbanken Multi Asset 60 (A1 SEK)126,47+1,31%+4,28%★★★★1,40%
Handelsbanken Multi Asset 75 ( A1 SEK)256,57-0,95%+3,59%★★★★1,45%
Handelsbanken Norden Ind Crit (A1 SEK)148,90+0,85%+5,96%★★★★0,40%
Handelsbanken Norden Selektiv (B1 SEK)301,40+1,31%+7,53%★★★★1,85%
Handelsbanken Norden Tema (A1 SEK)1 506,3+0,93%+5,79%★★★1,50%
Handelsbanken Nordiska Småbol (A1 SEK)1 674,3+0,96%+6,26%★★★1,60%
Handelsbanken Norge (A1 SEK)1 446,6+1,01%+11,97%★★★★1,50%
Handelsbanken Norge Index (A1 NOK)112,81+3,19%+8,46%-0,30%
Handelsbanken Obligasjon (A1 NOK)134,78+0,14%+1,63%★★★0,45%
Handelsbanken Pension 40 (A1 SEK)115,21-0,26%+0,68%★★★0,50%
Handelsbanken Pension 50 (A1 SEK)127,42-0,42%+1,47%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 50 Aktiv (A1 SEK)225,30+1,02%+2,88%★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 60 (A1 SEK)148,20-0,81%+3,48%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 60 Aktiv (A1 SEK)314,21+1,63%+5,27%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 70 A1 SEK156,56-1,04%+4,62%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 70 Aktiv (A1 SEK)332,96+1,90%+6,25%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 80 A1 SEK157,00-1,05%+4,58%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 80 Aktiv (A1 SEK)335,40+1,90%+6,26%★★★★★1,25%
Handelsbanken Pension 90 A1 SEK157,45-1,05%+4,57%★★★★0,50%
Handelsbanken Pension 90 Aktiv (A1 SEK)168,66+1,88%+6,26%★★★★1,25%
Handelsbanken Realränte (A1 SEK)118,50-0,09%+1,09%★★0,40%
Handelsbanken Ränteavkastning (B1 SEK)1 147,2+0,01%-0,70%0,30%
Handelsbanken Räntestrategi A1 SEK103,930,00%+0,14%-0,10%
Handelsbanken Räntestrategi Plus A1 SEK101,39-0,03%+0,20%-0,40%
Handelsbanken Stiftelsefond (B1 SEK)147,96+1,52%+4,51%★★★0,90%
Handelsbanken Svenska Småbolag (A1 SEK)2 877,5+1,04%+5,09%★★★1,50%
Handelsbanken Sverige 100 Ind Cri A1 SEK335,52+1,19%+7,98%★★★0,20%
Handelsbanken Sverige Index Criteria390,63+1,15%+7,45%★★★0,65%
Handelsbanken Sverige Selektiv (B1 SEK)330,12+1,58%+6,63%★★★★1,85%
Handelsbanken Sverige Tema (A1 SEK)3 534,4+1,49%+5,77%★★★★★1,00%
Handelsbanken Tillväxtmark Tema (A1 SEK)410,06-0,42%+8,08%★★★★1,60%
Handelsbanken Tillväxtmarknad Obl A1 SEK104,46+1,20%+0,36%1,10%
Handelsbanken USA Ind Crit A1 SEK516,39+0,47%+7,19%★★★★★0,20%
Harvest Equity Opportunities A101,94+1,49%+0,73%-0,74%
Harvest Global Corporate Bonds A102,63+1,62%+0,63%-0,19%
HealthInvest Small & MicroCap Fund D122,03+1,15%+1,88%★★★1,20%
Heptagon European Focus Eq AE EUR Acc176,31+1,13%+1,45%★★★★1,50%
Heptagon Future Trends Equity A USD Acc227,47+2,49%+2,16%★★★★1,50%
Heptagon Kopernik Glb AllCp Eq A $ Acc194,75+1,15%+11,21%★★★★★1,50%
Hercules Fonden utd A17,12-+1,37%-1,00%
Holberg Global A398,72+1,87%+4,78%★★★1,50%
Holberg Kreditt A103,56+1,09%+7,24%★★★0,80%
Holberg Likviditet A102,02+1,07%+2,96%-0,25%
Holberg Norden A600,25+2,14%+8,03%1,50%
Holberg Norge A774,58+3,45%+6,03%★★★1,50%
Holberg Rurik A219,23+2,16%+8,36%★★2,00%
Holberg Triton A161,39+2,09%+6,79%-2,00%
HSBC GIF Asia ex Japan Equity AC103,50+3,24%+15,20%★★★1,50%
HSBC GIF Asia ex Jpn Eq Smlr Coms AD82,10+2,92%+14,57%★★★1,50%
HSBC GIF Asia High Yield Bond AC11,09-0,11%+2,53%-1,25%
HSBC GIF Asia Pac ex Jpn Eq HiDiv AS24,69+1,15%+10,33%★★★1,50%
HSBC GIF Asian Currencies Bond AC11,39-1,10%-2,92%★★1,25%
HSBC GIF Brazil Bond AC15,97+0,25%-8,40%-1,00%
HSBC GIF Brazil Equity AC16,84+1,60%-10,47%★★1,75%
HSBC GIF BRIC Equity M1C35,96+2,67%+2,48%★★1,00%
HSBC GIF BRIC Markets Equity AC22,23+2,72%+2,52%★★1,50%
HSBC GIF Chinese Equity AC180,44+3,32%+10,26%★★★1,50%
HSBC GIF Economic Scale Global Eq AD43,80+3,82%+10,62%★★★★0,60%
HSBC GIF Economic Scale Japan Eq AC9 813,6+3,80%+11,75%★★0,60%
HSBC GIF Euro High Yield Bond AC45,79+1,08%+1,94%★★★★1,10%
HSBC GIF Euroland Eq Smlr Coms AC80,03+1,37%+3,68%★★1,50%
HSBC GIF Euroland Equity AC43,52+1,85%+8,18%★★1,50%
HSBC GIF Euroland Growth M1C21,11+1,32%+3,76%★★★★1,25%
HSBC GIF European Equity AC48,16+3,66%+9,01%★★★1,50%
HSBC GIF Frontier Markets AC108,62-+8,08%★★1,75%
HSBC GIF GEM Debt Total Return M1C16,34+0,77%+3,11%★★1,00%
HSBC GIF Global EM Bd PC40,33+1,37%+0,06%★★★1,00%
HSBC GIF Global EM Local Dbt AC13,69+1,35%+1,10%★★★1,25%
HSBC GIF Global Emerging Mkts Eq AC25,22+4,22%+11,89%★★★1,50%
HSBC GIF Hong Kong Equity AC207,77+5,43%+11,38%★★★1,50%
HSBC GIF Indian Equity AD213,51+3,76%+11,02%★★1,50%
HSBC GIF Mexico Equity AC6,71+2,55%-1,12%-1,75%
HSBC GIF Multi-Asset Style Factors AC10,30-0,13%+0,79%-1,40%
HSBC GIF RMB Fixed Income AC13,84+0,83%+3,74%★★★★0,75%
HSBC GIF Russia Equity AC8,45+1,79%+6,04%★★★1,75%
HSBC GIF Thai Equity AC22,78-+9,68%★★★★1,50%
HSBC GIF Turkey Equity AC22,01+5,69%+6,99%★★★★★1,75%
Humle FondSelect386,71+2,23%+7,72%★★★1,25%
Humle Småbolagsfond606,90+1,39%+4,24%★★★1,50%
Humle Sverigefond286,22+2,34%+5,88%★★★★1,00%
ia D113,91--0,22%-1,00%
ICA Banken Modig282,53+0,30%+7,56%★★★0,90%
ICA Banken Måttlig197,91+0,19%+5,07%★★★★0,75%
ICA Banken Varlig152,90+0,11%+3,14%★★★★★0,50%
IKC - Lux 0 - 100 IC177,45+3,81%+7,63%★★★2,35%
IKC - Lux Worldwide Opportunities176,77+6,23%+8,67%★★★2,50%
IKC 0-100155,05+3,58%+7,05%★★★★1,70%
IKC Avkastningsfond126,92+0,28%+1,61%★★★★0,60%
IKC Fastighetsfond A220,02+3,88%+1,35%-1,00%
IKC Global Flexibel201,79+2,12%+3,72%★★★★1,70%
IKC Global Infrastructure A137,97+3,31%+1,14%★★★★1,40%
IKC Global Trend171,42+4,91%+8,07%1,50%
IKC Strategifond137,14+0,54%+2,47%★★★★1,10%
IKC Sverige Flexibel437,91+2,20%+9,87%★★★★★1,20%
IKC Tre Euro173,05+2,23%+5,15%★★★★★1,70%
Impax Environmental Mkts Ire B EUR Acc3,02+2,06%+8,38%-1,50%
Indecap Guide 1 C107,85+0,35%+0,50%1,50%
Indecap Guide 2 C183,68+2,32%+7,09%★★★1,95%
Indecap Guide Avkastningsfond C127,59-0,19%-1,89%0,90%
Indecap Guide Företagsobligation C108,640,00%+0,40%★★0,90%
Indecap Guide Global A340,03+2,74%+9,12%★★★0,10%
Indecap Guide Q30 A157,00+2,33%+4,88%★★0,50%
Indecap Guide Sverige A304,59+2,12%+6,53%★★★0,10%
Indecap Guide Tillväxtmarknadsfond A247,62-0,69%+5,35%★★★0,10%
Insight Absolute Insight Ccy Ap EUR0,90---1,50%
Invesco Active Mlt-Sect Crdt A EUR Acc3,27-0,13%+0,13%★★★0,75%
Invesco Asia Asset Allc A USD Acc29,67+1,06%+5,89%★★★1,25%
Invesco Asia Consumer Demand A USD Acc25,12+1,60%+13,48%★★★1,50%
Invesco Asia Opportunities Eq A USD Acc207,04+0,72%+13,61%★★★★1,50%
Invesco Asian Equity A USD AD12,79-0,30%+13,53%★★★1,50%
Invesco Asian Investment Grd Bd A $ Acc12,27-0,23%+1,80%-0,90%
Invesco Balanced-Risk Allc A EUR Acc18,69-0,26%+2,53%★★★★1,25%
Invesco Belt and Road Debt A SEKH Acc110,44-0,08%-1,05%-1,25%
Invesco Bond A USD SD30,36-0,23%-0,41%★★★★★0,75%
Invesco China Focus Equity A USD Acc33,97+0,35%+15,41%★★★★1,75%
Invesco Cnttl Eur Sm Cp Eq A USD AD353,89+0,54%+9,75%★★1,50%
Invesco Dev Sm and MidCap Eq A USD Acc101,36+1,17%+12,02%★★★1,60%
Invesco Em Mkts Select Eq A USD AD28,25+0,23%+6,99%-1,50%
Invesco Emer Mkt Innv Eq A USD Acc14,69+0,73%+6,16%★★★0,88%
Invesco Emer Mkt Lcl Dbt A USD Acc10,51-0,25%-2,09%★★★★1,20%
Invesco Emerg Mkt Struct Eq A USD Acc12,82+0,01%+7,53%★★1,25%
Invesco Emerging Markets Bond A SEKH Acc126,96+0,21%-2,39%-1,00%
Invesco Emerging Mkt Corp Bd A SEKH Acc125,54-0,04%+0,50%-1,50%
Invesco Euro Corporate Bond A EUR Acc19,34-0,08%+0,37%★★★★1,00%
Invesco Euro Equity A EUR Acc130,33+0,62%+7,00%★★★1,50%
Invesco Euro Structured Eq A EUR Acc11,63+0,83%+4,11%★★★1,30%
Invesco Glbl Consmr Trnds A USD Acc107,47+2,47%+14,20%★★★★★1,50%
Invesco Global Equity A USD Acc15,07+1,86%+6,28%★★★1,40%
Invesco Global Equity Income A USD Acc82,27+1,25%+6,08%★★★1,40%
Invesco Global Focus Eq A USD Acc17,94+2,03%+4,66%★★★★1,40%
Invesco Global High Income A SEKH Acc124,11+0,18%+0,43%-1,00%
Invesco Global Real Est Sec A USD Acc11,59-0,04%+5,80%★★1,30%
Invesco Global Small Cap Eq A USD AD216,58+1,34%+11,88%★★★1,50%
Invesco Global Structured Eq A USD AD52,78+0,96%+5,06%-1,00%
Invesco Global Targeted Ret A EUR Acc10,22+0,12%-0,74%-1,40%
Invesco Global Ttl Ret EUR Bd A SEKH Acc123,97+0,16%-0,83%-1,00%
Invesco Gold & Special Mirls A USD Acc6,47-1,52%-13,79%★★★1,50%
Invesco Greater China Equity A USD Acc98,74+0,46%+14,75%★★★★1,50%
Invesco India Bond A USD Acc12,41-0,04%-0,36%-1,25%
Invesco India Equity A USD AD80,05+1,35%+7,66%★★★1,50%
Invesco Japanese Eq Adv A JPY Acc5 901,0-0,39%+2,61%★★★★★1,40%
Invesco Japanese Eq Val Discv A JPY1 661,0-0,97%+2,51%★★1,40%
Invesco Japanese Equity Core A USD AD20,88-0,73%+3,28%1,50%
Invesco Japanese Equity Div Gr A USD AD14,12-0,79%+2,32%★★★1,40%
Invesco Macro Allc Strat A EUR Acc11,80+0,47%+1,66%-1,25%
Invesco Nippon Small/Md Cp Eq A JPY Acc1 713,0-0,55%-2,15%★★★1,50%
Invesco Pacific Equity A USD AD84,48-0,31%+9,78%★★★★1,50%
Invesco Pan Eur StructEq A EUR Acc19,05+0,96%+3,21%★★★★1,30%
Invesco Pan European Equity A EUR Acc19,93+0,50%+7,17%★★★1,50%
Invesco Pan European Focus Eq A EUR Acc20,02+0,34%+7,14%★★★1,50%
Invesco Pan European Sm Cp Eq A EUR Acc30,41+0,22%+12,01%★★1,50%
Invesco Pan Eurp Struct Rspnb Eq AEURAcc28,42+0,93%+3,21%★★★1,30%
Invesco PRC Equity A USD AD105,16+0,14%+11,58%★★★1,75%
Invesco Sustainable Allc A Acc EUR10,76+1,06%+4,24%★★★1,10%
Invesco US Structured Equity A USD Acc29,90+1,57%+6,09%★★★1,00%
Invesco US Value Equity A USD Acc48,02+2,10%+14,60%★★1,40%
Investerum Basic Value18,69+2,09%+7,86%★★★1,90%
Investtech Invest D101,93+1,65%--1,50%
INVL Baltic Fund38,71+0,31%+6,26%★★★★★2,00%
INVL Emerging Europe Bond43,73-0,26%+1,67%★★★★1,00%
INVL Global Emerging Markets Bond122,53-0,23%+0,98%★★★★1,25%
INVL Russia TOP2037,86+1,30%+8,68%★★★★1,50%
IPM Systematic Macro UCITS A SEK Acc8 408,2+0,54%-6,17%-2,00%
iShares Emerging Mkts Eq Idx (LU) A2 USD162,15+1,94%+8,11%★★★0,50%
iShares Europe Equity Index (LU) A2 EUR180,23+0,78%+3,70%★★★0,45%
iShares Japan Equity Index (LU) A2 USD204,90+2,13%+4,48%★★★0,45%
iShares North America Eq Idx (LU) A2 USD287,59+1,64%+6,68%★★★★0,45%
iShares Pacific exJpn Eq Idx (LU) A2 USD154,01+1,83%+7,93%★★★0,45%
Janus Henderson Cont Eurp R€ Acc12,67+1,45%+5,06%★★★★1,50%
Janus Henderson Emerging Markets R€ Acc16,27+0,45%+10,73%★★1,50%
Janus Henderson Glb Eq R USD Acc19,00+2,41%+5,41%★★★★1,50%
Janus Henderson Hrzn Asian Growth A2 USD167,24+1,52%+8,16%★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn AsPac Pty IncA2USD20,48+0,05%+5,47%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn EM Corp Bd A2 USD136,95+0,44%+2,46%★★★1,00%
Janus Henderson Hrzn Euro Corp Bd A2 EUR168,54-0,10%+0,38%★★★★★0,75%
Janus Henderson Hrzn Euro HY Bd A2 EUR162,86-0,31%+1,95%★★★★★0,75%
Janus Henderson Hrzn Euroland A2 EUR52,79+0,57%+7,53%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn GlblPtyEqsA2USD26,48-0,11%+5,79%★★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn GlbTechLdrs A2USD155,95+2,02%+8,34%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Japan Opps A2 USD22,68+1,97%+3,23%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Jpn Smr Coms A2 USD73,70+2,11%+8,53%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Opps CHN A2 USD29,93+2,89%+10,15%★★1,20%
Janus Henderson Hrzn Pan Eurp Eq A2 EUR35,09+0,72%+5,17%★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpAbsRetA2 EUR17,44+0,03%+4,51%-1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpPtyEqs A2EUR55,47+0,47%-0,29%★★★★★1,20%
Janus Henderson Hrzn PanEurpSmrComs A2€67,48+1,27%+9,75%★★★1,20%
Janus Henderson Latin American R€ Acc14,31+1,34%-4,45%★★★1,50%
Janus Henderson Pan Eurp R€ Acc7,86+1,63%+6,29%★★★★★1,50%
Janus Henderson PanEurp SmarComs R€ Acc19,88+1,47%+11,07%★★★1,50%
Janus Henderson UK Abs Ret R£ Acc3,15+0,37%+5,18%-1,50%
JOHCM European Select Val X EUR Inc1,80+0,52%+8,76%★★1,50%
JOHCM Global Select A EUR4,14+1,71%+10,31%★★★★0,75%
JPM Africa Equity A perf (acc) USD10,12+2,06%+3,66%★★★★1,50%
JPM America Equity A (dist) USD285,61+3,61%+9,60%★★1,50%
JPM ASEAN Equity A (acc) USD24,48+1,97%+5,62%★★★★1,50%
JPM Asia Pacific Equity A (acc) USD32,59+2,29%+11,09%★★★★1,50%
JPM Brazil Equity A (acc) USD6,58-1,30%-9,71%★★★★1,50%
JPM China A (dist) USD133,62+3,40%+10,85%★★★★★1,50%
JPM China A-Share Opps A (acc) USD41,46+1,75%+4,02%★★★★1,50%
JPM Em Mkts Small Cap A (acc) perf USD20,40+1,59%+5,80%★★★★★1,50%
JPM Emerging Europe Equity A (dist) EUR37,64+4,23%+6,49%★★★★1,50%
JPM Emerging Markets Debt A (dist) EURH8,10+0,37%-2,04%★★★1,15%
JPM Emerging Markets Div A (acc) EUR123,56+1,43%+8,07%★★★1,50%
JPM Emerging Markets Equity A (dist) USD57,79+2,98%+6,72%★★★★★1,50%
JPM Emerging Middle East Eq A (dist) USD25,13-+5,94%★★★1,50%
JPM Emerging Mkts Opps A (acc) USD409,69+2,57%+9,64%★★★★1,50%
JPM EUR lqdty LVNAV Mgan (flex dist.)9 885,0-0,21%+0,77%-0,50%
JPM Euro Aggregate Bond A (dist) EUR113,57+0,04%-0,39%★★★0,70%
JPM Euro Govt Short Dur Bd A (acc) EUR11,11-0,28%+0,82%★★★0,35%
JPM Euroland Equity A (dist) EUR55,62+1,60%+6,01%★★★1,50%
JPM Europe Dynamic A (dist) EUR21,00+1,75%+6,79%★★★1,50%
JPM Europe Dynamic Techs Fd A (dist) EUR42,45+1,34%+7,91%★★★1,50%
JPM Europe Eq Abs Alp A perf (acc) SEKH1 103,5+0,11%+2,84%-1,50%
JPM Europe Equity A (dist) EUR52,87+0,72%+5,36%★★★1,00%
JPM Europe Equity Plus A perf (acc) EUR17,55+0,96%+5,48%★★★1,50%
JPM Europe High Yld Bd A (acc) EUR21,21-0,23%+1,85%★★★★0,75%
JPM Europe Select Equity A (acc) EUR1 549,5+0,55%+1,91%★★★1,50%
JPM Europe Small Cap A (dist) EUR89,37+0,93%+5,33%★★★1,50%
JPM Europe Strategic Dividend A (acc)EUR207,02+0,81%+7,04%★★★1,50%
JPM Europe Strategic Growth A (dist) EUR20,48+0,76%+4,36%★★★★1,50%
JPM Europe Strategic Value A (acc) EUR15,19+1,03%+8,76%★★1,50%
JPM Europe Sus Sm Cp Eq A Acc SEK1 098,7+2,85%+5,39%-1,50%
JPM Europe Sustainable Equity A (acc)EUR129,89+0,66%+2,84%★★★★1,50%
JPM Global Aggregate Bond A (dist) USD13,57+0,42%+0,06%★★★★0,70%
JPM Global Balanced A (dist) EUR149,30+0,38%+2,20%★★★★1,45%
JPM Global Bond Opp Sus A acc SEKH1 025,8+0,54%-0,20%-1,00%
JPM Global Bond Opps A (acc) SEKH817,27+0,30%-0,02%-1,00%
JPM Global Convert (EUR) A (dist) EUR16,89+3,14%+7,24%★★★★1,25%
JPM Global Corp Bd A (acc) SEK H119,59+0,51%-2,38%-0,80%
JPM Global Focus A (acc) EUR39,90+1,59%+9,25%★★★1,50%
JPM Global Healthcare A (acc) USD466,74+1,37%+3,35%★★★★★1,50%
JPM Global Macro Opps A (acc) EUR211,58+0,30%+3,78%-1,25%
JPM Global Macro Sustainable A acc SEKH1 070,7+0,53%+1,47%-1,25%
JPM Global Natural Resources A (acc) EUR14,75+4,68%+18,21%★★★1,50%
JPM Global Select Equity A (acc) USD382,90+1,69%+7,81%★★★★1,50%
JPM Global Strat Bd A perf (acc) SEKH831,51+0,24%-0,21%-1,00%
JPM Global Strategic Bond Skandia Link831,51+0,24%-0,21%-1,00%
JPM Global Unconstrained Eq A (dist) USD53,91+3,94%+9,01%★★★1,50%
JPM Greater China A (dist) USD85,94+2,54%+12,22%★★★★★1,50%
JPM Income Opp A perf (acc) SEKH1 369,4+0,04%+0,18%-1,00%
JPM India D (acc) USD62,44+6,04%+10,30%1,50%
JPM Japan Equity A (dist) USD55,12+1,88%-2,36%★★★★★1,50%
JPM Japan Sustainable Equity A acc JPY14 886+1,96%+0,99%★★★1,50%
JPM Korea Equity A (acc) USD18,79-1,91%+7,13%★★★★1,50%
JPM Latin America Equity A (acc) USD25,70+0,19%-6,26%★★★★★1,50%
JPM Managed Reserves A (acc) USD10 948+0,36%+2,61%★★0,40%
JPM Multi-Manager Alt A (acc) SEKH1 099,0-0,51%+3,21%-1,25%
JPM Pacific Equity A (dist) USD163,44+4,25%+8,89%★★★★★1,50%
JPM Russia A (acc) USD15,27+2,09%+5,97%★★★1,50%
JPM Sterling Bond A (dist) GBP1,04+0,42%-2,79%★★★★0,90%
JPM Systematic Alpha A (acc) SEKH736,34+0,20%+0,58%-1,25%
JPM Taiwan A (acc) USD39,20-1,85%+11,41%★★★1,50%
JPM US Aggregate Bond D (acc) USD20,53+0,64%+0,49%★★★0,90%
JPM US Oppc L-S Eq A perf (acc) SEKH1 120,7+1,94%+1,87%-1,50%
JPM US Select Equity A (acc) USD541,41+1,41%+6,47%★★★★1,50%
JPM US Select Equity Plus A (acc) USD32,34+3,20%+7,96%★★★1,50%
JPM US Small Cap Growth A (dist) USD415,27+3,33%+8,12%★★★★★1,50%
JPM US Smaller Companies A (dist) USD322,74+1,28%+11,23%★★★★1,50%
JPM US Technology A (dist) USD46,70+5,80%+11,03%★★★★★1,50%
JPM US Value A (dist) USD34,11+1,36%+10,30%★★★1,50%
JSS GlobalSar Balanced EUR P EUR dist421,56+1,14%+1,75%★★★★★1,50%
JSS Sustainable Eq Glb Th P EUR acc284,86+2,60%+7,29%★★★1,75%
Jupiter Asia Pac Inc L USD Acc38,06+1,41%+10,48%★★★1,50%
Jupiter China Equity Fund L USD Acc81,93+2,11%+11,42%★★★1,50%
Jupiter Dynamic Bond L SEK Acc HSC114,73-0,02%-1,67%-1,25%
Jupiter European Growth L EUR Acc42,48+1,05%+2,65%★★★★1,50%
Jupiter Financial Innovt L USD Acc18,84+3,15%+6,05%★★★★★1,50%
Jupiter Global Elgy Div L EUR Acc12,33+0,44%+0,48%★★★★★1,25%
Jupiter Global Elgy Gr L EUR Acc19,43+0,41%+3,44%★★★1,50%
Jupiter Global EMs Focus L USD Acc17,50+0,57%+6,38%★★★1,50%
Jupiter Global Value L USD Acc21,52+0,45%+11,33%★★★1,50%
Jupiter Gold & Silver Fund L USD Acc18,33-3,07%-7,16%★★★★1,50%
Jupiter India Select L USD A Inc187,56+1,11%+9,97%1,75%
Jupiter Japan Select L EUR Acc27,76+0,01%+2,66%★★★★1,50%
Jupiter Merian NA Eq (IRL) L $ Acc39,54+0,01%+6,81%★★★★1,50%
Jupiter Merian World Equity L USD Acc2,10+0,42%+6,23%★★★★1,50%
Jupiter Pan Eurp Smlr Coms L EUR Acc126,39+0,34%+4,17%-1,50%
Jupiter Strategic Abs Ret Bd L USD Acc11,71-0,36%+3,30%-0,80%
KBI Water I EUR22,21+2,24%+6,68%★★1,80%
Kempen (Lux) Global Small-Cap A Acc36,35+2,06%+19,68%★★★1,50%
KPA Etisk Aktiefond482,20+0,80%+4,49%★★★★0,40%
KPA Etisk Blandfond 2351,82+0,52%+4,53%★★★0,40%
Kvartil Investmentbolag+ Calculus A145,47+6,28%+7,91%-0,55%
Kvartil Multi Asset A100,39-1,01%--0,60%
Lancelot Avalon A50 079-+3,04%★★★★★1,00%
Lancelot Camelot A54 080-+7,94%★★★★★1,00%
Lancelot Ector Master Fund SB37,81+1,28%+3,09%★★★1,00%
Lannebo Corporate Bond A119,81+0,07%+1,08%0,90%
Lannebo Europa Småbolag A SEK13,49+0,07%+4,09%★★1,60%
Lannebo High Yield117,82+0,08%+1,99%★★0,90%
Lannebo Komplett181,14+0,49%+1,58%★★★★1,60%
Lannebo Mixfond29,07+0,80%+3,67%★★★1,60%
Lannebo Mixfond Offensiv246,89+0,96%+4,58%-1,60%
Lannebo Norden Hållbar SEK152,69+1,31%+2,01%-1,60%
Lannebo Räntefond Kort116,77+0,01%+0,40%★★0,20%
Lannebo Småbolag154,86+0,96%+2,44%★★1,60%
Lannebo Småbolag Select889,54--1,33%0,70%
Lannebo Sustainable Corporate Bond A SEK102,83+0,03%+1,06%-0,90%
Lannebo Sverige51,22+0,73%+10,48%★★1,60%
Lannebo Sverige Hållbar B SEK1 918,7+1,17%+0,17%★★★★★1,60%
Lannebo Sverige Plus68,17+0,74%+10,88%★★★★1,00%
Lannebo Teknik13,92+0,58%+6,42%★★★★1,60%
Lannebo Teknik Småbolag155,60+0,87%+4,26%-1,60%
Lazard Pan-European Small Cap B Acc EUR142,94+1,53%+7,36%★★★1,50%
Legg Mason BW Glb FI A USD Acc156,44+0,68%-0,55%★★1,10%
Legg Mason BW Glb FI Abs Ret A SEKH Acc96,92+0,21%-0,30%-1,35%
Legg Mason BW Glb Inc Opt A USD Acc148,55+0,65%+2,69%★★★★★1,25%
Legg Mason BW Glb Oppc FI A USD Acc131,53+0,67%+0,31%★★★1,15%
Legg Mason CB Tact Div Inc A USD Acc135,58+2,44%+5,22%★★1,25%
Legg Mason CB US Agrsv Gr A SEKH Acc210,17+3,00%+12,66%-1,30%
Legg Mason CB US Apprec A USD Acc277,76+2,53%+4,44%★★★1,25%
Legg Mason CB US Eq Sust Ldrs A SEK Acc112,90+2,41%+5,12%★★★1,20%
Legg Mason CB Value A USD Acc150,35+2,62%+15,99%1,35%
Legg Mason QS MV APexJ Eq G&I A USD DisA258,09+1,73%+8,90%1,35%
Legg Mason RY US SmCp Opp A SEKH Acc225,44+3,70%+22,76%-1,50%
Legg Mason RY US Smlr Coms A USD Dis(A)407,07+3,42%+20,66%★★1,50%
Legg Mason WA Asian Opps A USD Acc166,76+0,31%-0,08%★★★1,10%
Legg Mason WA EM Corp Bd A USD Acc119,12+0,39%+1,52%★★★1,50%
Legg Mason WA EM TR Bd A USD Acc186,87+0,44%+1,37%★★★1,50%
Legg Mason WA Glb Mlt Strat A USD Acc171,99+0,31%+0,78%★★★1,10%
Legg Mason WA Mcr OppBd A USD Acc143,67-0,08%-4,09%-1,50%
LGT Sustainable EF Global (USD) B2 523,9+0,20%+2,94%★★★★1,50%
Liontrust GF Sust Fut Pan Eur Gr A1 Acc€14,50+1,36%+5,70%★★★1,50%
LO Funds All Rd Cnsrv EUR PA10,40+0,87%+0,55%★★★0,35%
LO Funds All Roads Syst. Hdg SEK PA113,95-0,89%-1,79%★★0,50%
LO Funds Alt Risk Premia USD PA9,84+2,00%+0,62%-0,85%
LO Funds Emerging Hi Convc USD PA19,58-1,66%+8,60%★★★0,85%
LO Funds Europe High Convc EUR PA15,63-0,14%+1,79%★★★★★0,75%
LO Funds Golden Age USD PA33,17+0,51%+3,18%★★0,75%
LO Funds World Brands P EUR Acc581,94+0,89%+3,71%★★★★★0,96%
LUX MultiManager SICAV-Eur Eq Sel B SEK124,60-0,06%+1,89%-0,80%
Lynx277,02-0,46%+3,38%-1,00%
Lynx Active Balanced Fund D1 SEK120,50+0,18%+2,90%-1,20%
Lynx Dynamic127,70-0,30%+2,69%-1,50%
Lysa Aktier C151,99+1,98%+7,79%★★★0,12%
Lysa Global Aktier Hållbar B106,47+2,33%+4,94%-0,12%
Lysa Räntor C105,10+0,12%-0,59%★★★★0,12%
Lysa Räntor Hållbar B101,45+0,03%+0,46%-0,12%
Lysa Sverige Aktier B129,72+2,21%+7,58%-0,12%
Lyxor SEB Impact M USD145,34-0,34%+3,15%-0,75%
Lyxor SEB Multi Strategy A SEK925,31--2,66%-1,25%
Länsförsäkringar Asienfond A196,83-0,26%+11,27%★★1,60%
Länsförsäkringar Balanserad Räntefond100,23-0,02%-0,02%-0,35%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Balans A126,77+1,16%+3,98%★★★1,30%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Defensiv A103,30+0,35%+0,09%1,10%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Potential A159,60+1,92%+7,34%★★1,50%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Stabil A114,65+0,72%+1,90%★★★1,20%
Länsförsäkringar Bekväm Fond Tillväxt A143,56+1,56%+5,71%★★1,40%
Länsförsäkringar Europa Aktiv A490,75+0,88%+3,08%★★★★1,55%
Länsförsäkringar Europa Indexnära226,75+0,84%+4,64%★★★0,20%
Länsförsäkringar Fastighet Europa126,96-0,46%-0,15%-1,40%
Länsförsäkringar Fastighetsfond A6 561,9-0,28%-1,34%-1,40%
Länsförsäkringar Global Hållbar A59,13+0,36%+6,70%★★★★1,50%
Länsförsäkringar Global Indexnära276,63+0,45%+6,62%★★★★0,20%
Länsförsäkringar Global KlimatIndex153,06+2,88%+6,20%-0,60%
Länsförsäkringar Hållbar Företagsobl112,32-0,01%+0,39%★★★★0,65%
Länsförsäkringar Japan Indexnära140,19-0,66%+4,70%★★★★0,20%
Länsförsäkringar Kort räntefond104,63-0,00%+0,12%-0,20%
Länsförsäkringar Lång Räntefond A165,85-0,03%-0,72%★★★0,50%
Länsförsäkringar Mix A453,52+0,40%+3,76%★★★★1,50%
Länsförsäkringar Multistrategi96,48+0,06%+0,20%-1,00%
Länsförsäkringar Småbolag Sverige A1 717,7+0,87%+2,28%★★★★★1,60%
Länsförsäkringar Sparmål 2015230,55+0,73%+1,41%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2020256,14+0,75%+1,46%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2025299,11+1,17%+3,53%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2030313,35+1,48%+5,05%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2035169,83+1,69%+5,93%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2040172,67+1,83%+6,45%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2045206,84+1,66%+6,71%★★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2050177,40+1,75%+6,83%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2055175,79+1,75%+6,84%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2060173,79+1,75%+6,84%★★★★0,50%
Länsförsäkringar Sparmål 2065121,63+1,75%+6,85%-0,50%
Länsförsäkringar Sverige Aktiv A2 257,8+1,30%+8,19%★★★★1,30%
Länsförsäkringar Sverige Indexnära439,26+1,16%+7,96%★★★0,20%
Länsförsäkringar Tillväxtmarknad Aktiv A451,25-0,22%+9,65%★★★1,80%
Länsförsäkringar Tillväxtmarknad Indexnära182,83-0,15%+8,94%★★★★0,40%
Länsförsäkringar USA Aktiv A541,43+0,56%+6,28%★★★★1,55%
Länsförsäkringar USA Indexnära500,14+0,41%+7,46%★★★★0,20%
Lärarfond 21-44 år34,69+4,53%+8,59%★★★0,55%
Lärarfond 45-58 år27,25+3,39%+6,36%★★★★0,55%
Lärarfond 59+17,29+1,64%+2,96%★★★★0,55%
M&G (Lux) Dynamic Allocation A EUR Acc9,69+0,39%+0,49%★★★1,75%
M&G (Lux) European Strat Val Euro A Acc9,80+0,26%+6,41%★★★★1,50%
M&G (Lux) Glb Select A EUR Acc35,73+0,25%+7,05%★★★1,75%
M&G (Lux) Income Allocation A EUR Acc10,28+0,28%+1,88%★★★1,50%
M&G (Lux) Japan A EUR Acc19,36+1,65%+12,18%★★1,50%
M&G (Lux) Pan European Select A EUR Acc22,97+0,13%+3,35%★★★★1,50%
Macquarie Asia New Stars A SEK237,14+1,37%+11,17%★★1,65%
Maj Invest Global Value Equities A157,48+2,20%+7,40%★★★1,50%
Man AHL TargetRisk D H EUR133,94+0,48%+0,29%★★★★★1,50%
Man AHL Trend Alternative DNY H EUR Acc137,41-1,35%+0,24%-2,50%
Man GLG European Equity Alt DN H SEK113,90+0,11%+0,23%-2,75%
Man GLG RI European Equity Ldrs D C EUR108,46+1,47%+3,25%★★1,50%
Man Multi-Strategy Alt DN H SEK Acc107,90-0,23%-0,03%-0,00%
Mercer Advantage Balanced Gr M5 SEK Acc1 213,0+1,13%+3,30%-0,94%
Mercer Global Small Cap Equity M-3€174,89+2,96%+14,44%★★★★1,10%
MFS Meridian US Concentrated Gr A1 USD34,17+2,38%+5,13%★★★1,15%
Mirae Asset Asia Great Consumer Eq A USD26,17+0,08%+5,60%★★★★1,50%
Mirae Asset Asia Pacific Equity A USD27,12+0,22%+10,83%★★★1,50%
Mirae Asset Asia Sect Ldr Eq A USD Cap20,33+0,29%+11,43%★★1,50%
Mirae Asset China Sector Leader Eq A USD34,83-0,04%+7,45%★★★★★1,50%
Mirae Asset GEM Sector Leader Eq A USD18,46+0,35%+8,56%★★★1,50%
Mirae Asset India Sector Leader Eq A USD20,34+0,74%+11,84%★★★★1,50%
Mirae Asset Korea Equity A USD13,89+1,23%+5,52%1,50%
Montanaro European Smlr Companies Acc €7,71+0,19%+4,22%★★★1,50%
Movestic Avancera 75 A SEK Acc99,08+1,64%+2,12%-1,60%
Movestic Avancera 85 A SEK Acc96,90+0,90%-0,51%-1,30%
Movestic Balanserad114,35+1,23%+5,20%-1,65%
Movestic Försiktig109,16+0,74%+2,53%-1,55%
Movestic Global106,31+2,09%+6,18%-1,60%
Movestic Global ESG138,79+1,87%+6,23%-0,65%
Movestic Offensiv127,64+1,91%+6,53%-1,75%
MS INVF Asia Opportunity A71,27+3,09%+14,29%★★★★★-
MS INVF China A-shares A28,28+1,17%+5,78%1,70%
MS INVF EMEA Equity A87,17+1,96%+8,50%-1,60%
MS INVF Emerging Leaders Equity A57,23+3,89%+10,62%★★★★★2,00%
MS INVF Emerging Markets Debt A96,31+0,70%-0,70%★★★1,40%
MS INVF Emerging Markets Equity A53,77+2,50%+8,40%★★★1,60%
MS INVF Emerging Markets Sm Cp Eq A30,98+1,03%+10,79%-2,40%
MS INVF Emerging Mkts Corp Debt A40,45+0,40%+2,18%★★1,45%
MS INVF Emerging Mkts Domstc Dbt A32,01+0,41%-1,57%★★1,40%
MS INVF Emerging Mkts FI Opps A31,88+0,54%+0,06%★★★1,40%
MS INVF Euro Bond A17,43+0,03%-0,67%★★★★0,80%
MS INVF Euro Corporate Bond A54,65-0,13%+0,62%★★★★0,80%
MS INVF Euro Strategic Bond A51,16+0,04%-0,40%★★★★0,80%
MS INVF Europe Opportunity A49,69+0,87%+5,16%★★★★★1,50%
MS INVF European Fixed Inc Opps A26,88-0,18%+0,61%★★★1,00%
MS INVF European HY Bd A26,60-0,22%+1,82%★★★0,85%
MS INVF European Property A32,48+1,73%+2,29%1,40%
MS INVF Global Active Factor Eq A42,25+1,79%+8,38%★★★1,35%
MS INVF Global Advantage A107,36+3,55%+7,80%★★★★★1,60%
MS INVF Global Asset Backed Secs A USD34,11+0,49%+3,18%-1,00%
MS INVF Global Balanced Income A27,86+0,68%+2,72%★★1,50%
MS INVF Global Brands A146,99+0,81%+1,54%★★★1,40%
MS INVF Global Convertible Bond A63,36+1,05%+8,12%★★★★1,00%
MS INVF Global Fixed Income Opps A38,08+0,53%+2,02%★★★1,00%
MS INVF Global Infrastructure A63,10+0,43%+1,88%★★★★1,50%
MS INVF Global Opportunity A138,20+2,95%+6,68%★★★★★1,60%
MS INVF Global Property A29,39+0,62%+6,07%1,50%
MS INVF Indian Equity A45,74+1,64%+10,20%★★1,60%
MS INVF Latin American Equity A49,41+0,98%-5,44%★★★★1,60%
MS INVF Short Maturity Euro Bond A20,02-0,32%+1,04%★★0,80%
MS INVF Sustainable Asian Equity A72,45+2,24%+11,50%★★1,40%
MS INVF US Advantage A182,57+2,83%+7,37%★★★★★1,40%
MS INVF US Dollar High Yield Bond A35,15+0,40%+3,46%★★★1,25%
MS INVF US Dollar Short Dur HY Bd A34,22+0,44%+3,94%★★★1,00%
MS INVF US Growth A284,07+3,61%+10,57%★★★★★1,40%
MS INVF US Property A64,52-0,01%+8,08%★★1,40%
Multicooperation GAM Commodity USD B62,05-0,09%+11,56%-1,30%
Muzinich Americayield HSEK Acc R118,13+0,20%+0,31%-1,50%
Natixis Asia Equity R/A USD150,71+2,54%+7,59%★★★1,70%
Naventi Balanserad Flex203,60+0,23%+3,59%★★★★★1,50%
Naventi Defensiv Flex147,27+0,14%+2,12%★★★★★1,30%
Naventi Global Företagsobligationsfond104,59+0,03%+0,75%★★★0,70%
Naventi Offensiv Flex301,32+0,39%+5,92%★★★★★1,60%
Navigera Aktie 1326,70+1,88%+9,16%★★★★1,75%
Navigera Aktie 2295,68+1,92%+9,59%★★★★1,45%
Navigera Balans 1176,47+0,71%+3,95%★★1,50%
Navigera Balans 2175,43+0,72%+3,39%★★★1,20%
Navigera Classic 20105,08+0,40%+0,88%-1,10%
Navigera Global Change171,20+0,86%+3,94%★★★★1,75%
Navigera Tillväxt 1284,64+1,75%+11,34%★★1,75%
Navigera Tillväxtmarknader 2220,31+1,81%+11,88%-1,45%
Neuberger Berman EM Corp Dbt SEK A Acc103,80-0,01%-0,39%-1,60%
Neuberger Berman EM Dbt Blnd SEK A Acc114,94+0,38%-1,39%-1,40%
Neuberger Berman EM Dbt LclCcy SEK A Acc103,15+0,30%-3,85%-1,50%
Neuberger Berman EM DbtHrdCcy SEK A C118,88+0,19%-3,17%-1,40%
Neuberger Berman HY Bd SEK Adv Acc142,62+0,30%+0,66%-1,20%
Ninety One GSF Asia Pac Eq Opps A Acc $52,02+3,35%+12,03%★★★1,50%
Ninety One GSF Asian Equity A Acc USD38,87+3,49%+14,28%★★★1,50%
NN (L) Asia Income P Cap USD1 642,6+2,84%+10,32%★★★1,50%
NN (L) EM Enh Idx Sust Eq P Cap USD2 620,9+2,32%+8,92%-0,35%
NN (L) EmMkts Dbt (LclBd) X Cap USD214,63+0,65%-1,36%★★1,50%
NN (L) EURO Equity P Cap EUR168,37+1,18%+5,28%★★1,30%
NN (L) European Equity P Cap EUR69,07+1,33%+5,38%★★★1,30%
NN (L) European Real Estate P Cap EUR1 122,4+1,87%-1,90%★★1,30%
NN (L) First Class Protection P Cap EUR30,52+0,06%+1,63%-0,72%
NN (L) Global Eq Impt Opps P Cap EUR590,43+1,88%+2,03%★★1,50%
NN (L) Greater China Equity P Cap USD2 164,1+3,55%+17,41%★★★★1,50%
NN (L) Green Bond P Cap SEK104,63+0,58%-1,88%-0,40%
NN (L) Japan Equity P Cap JPY5 639,0+3,08%+9,65%★★1,30%
NN (L) Smart Connectivity P Cap USD2 357,0+2,33%+0,66%-1,50%
Nordea 1 - Alpha 10 MA HB SEK133,58+0,36%-1,26%-1,70%
Nordea 1 - Alpha 15 MA HB SEK766,15+0,56%-1,69%-2,00%
Nordea 1 - Alpha 7 MA BP EUR105,26-0,10%+0,21%-1,60%
Nordea 1 - Asia ex Japan Equity BP SEK336,83-2,15%+8,91%★★★★1,50%
Nordea 1 - Asian Stars Equity BP - SEK1 439,3+2,88%+11,28%-1,50%
Nordea 1 - Asset Alloc Fd Fut Sub-Fd SEK716,43+1,34%+3,53%★★★★1,50%
Nordea 1 - Balanced Income HB SEK1 076,7+0,64%-1,00%★★★1,20%
Nordea 1 - Chinese Equity BP EUR204,11+3,62%+14,97%★★★★1,50%
Nordea 1 - Conservative Fix Inc HBF SEK1 045,3+0,23%-0,52%-0,10%
Nordea 1 - Emerging Market Bond HB SEK974,12+0,34%-3,45%-1,00%
Nordea 1 - Emerging Markets Sm Cp BP SEK1 126,4+1,47%+13,27%★★1,60%
Nordea 1 - Emerging Mkt Bd Opps HB SEK997,13+0,19%-3,95%-1,20%
Nordea 1 - Emerging Mkt Corp Bd HB SEK1 032,3+0,08%+0,06%-1,20%
Nordea 1 - Emerging Mkt Debt TR BP EUR93,77+0,31%-0,38%★★★★1,30%
Nordea 1 - Emerging Stars Bond HB SEK980,88+0,32%-3,57%-0,90%
Nordea 1 - Emerging Stars Equity BP SEK1 721,9+2,77%+7,32%★★★★★1,50%
Nordea 1 - Emerging Stars Lcl Bnd BP EUR100,66-0,11%-0,62%★★★1,00%
Nordea 1 - Emerging Wealth Equity BP SEK304,26+3,22%+9,66%-1,50%
Nordea 1 - Eur Corp Stars Bnd HB - SEK1 093,4+0,30%-0,83%-0,60%
Nordea 1 - European Corporate Bd HB SEK529,55+0,29%-0,77%★★★★0,60%
Nordea 1 - European Covered Bd Op BP EUR108,08-0,40%+1,62%-0,70%
Nordea 1 - European Covered Bond HB SEK141,74+0,23%-0,74%-0,60%
Nordea 1 - European Cross Credit HB SEK1 216,3+0,18%+0,07%-1,00%
Nordea 1 - European High Yld Bd HB SEK350,11+0,14%+0,59%★★★★1,00%
Nordea 1 - European High Yld Cd HB SEK772,37+0,12%+1,08%★★★★1,00%
Nordea 1 - European HY Stars Bnd HB SEK1 184,3+0,15%+0,79%-1,00%
Nordea 1 - European Sm&Mid Cp Eq BP SEK8 055,0+1,52%+5,33%★★★★1,30%
Nordea 1 - European Stars Equity BC EUR127,90+0,60%+3,52%★★★★★0,85%
Nordea 1 - Flexible Credit Fund HB SEK1 413,5+0,06%+0,91%-1,50%
Nordea 1 - Flexible Fixed Income HB SEK1 002,5+0,30%-0,84%-0,80%
Nordea 1 - Glb Gender Diversity BP SEK1 058,2+1,90%+6,84%-1,50%
Nordea 1 - Global Disruption BC EUR141,44+1,72%+5,82%-0,95%
Nordea 1 - Global Equity Mkt Ntl BP EUR96,68-0,52%+0,50%-1,75%
Nordea 1 - Global Listed Infrastr BC EUR10,10+0,13%+1,60%-0,90%
Nordea 1 - Global Opportunity BP EUR240,78+1,23%+4,82%★★★1,50%
Nordea 1 - Global Real Estate BP SEK1 684,7+1,27%+7,14%★★★★1,50%
Nordea 1 - Global Small Cap BP SEK1 347,6+2,74%+10,98%★★★1,50%
Nordea 1 - Global Stable Equity BP SEK239,05+1,56%+7,04%★★★★1,50%
Nordea 1 - Global Stars Equity BP SEK1 690,0+2,14%+7,20%★★★1,50%
Nordea 1 - Intl HY Bd USD H HB SEK1 240,3+0,08%+0,78%-1,00%
Nordea 1 - Latin Am Corp Bond BP EUR96,60+0,13%+0,32%-1,20%
Nordea 1 - Latin American Equity BP SEK106,58+0,52%-6,15%★★★★1,60%
Nordea 1 - Long Duration US Bd BP SEK903,31+1,12%-7,71%-0,60%
Nordea 1 - Low Dur Eurp Cov Bd BP EUR102,42-0,34%+1,09%★★★★★0,50%
Nordea 1 - Low Dur US Hi Yld Bd HB SEK78,17+0,14%+0,15%-1,00%
Nordea 1 - Nordic Equity BP EUR114,24+0,63%+7,52%★★★1,50%
Nordea 1 - Nordic Ideas Equity BP SEK2 117,8+1,43%+7,37%★★1,50%
Nordea 1 - Nordic Stars Equity BP SEK1 782,7+1,14%+0,20%★★★★1,50%
Nordea 1 - North Amer Hi Yld Bd HB SEK809,16+0,07%+0,92%-1,00%
Nordea 1 - North American Sm Cp BP SEK1 567,1+2,50%+14,64%1,50%
Nordea 1 - North American Strs Eq BP SEK2 465,3+2,30%+7,70%★★★★1,50%
Nordea 1 - North American Value BP SEK569,67+2,18%+7,38%★★★1,50%
Nordea 1 - Norwegian Shrt-Term Bd BP NOK210,80+1,07%+3,17%★★0,13%
Nordea 1 - Renminbi Bd BP SEK162,82+1,09%+4,62%-1,10%
Nordea 1 - Stable Return BP SEK173,53+1,00%+1,80%★★1,50%
Nordea 1 - Unconstrained Bd USD H HB SEK695,71+0,12%-0,29%-1,10%
Nordea 1 - US Corporate Bond HB SEK111,84+0,13%-3,15%-0,70%
Nordea 1 - US High Yield Bond HB SEK151,85+0,05%-0,22%-1,00%
Nordea 2 - EM Enhanced Equity BP SEK1 349,9+2,20%+8,61%-0,52%
Nordea 2 - Em Mkt Hrd Ccy En Bd HB SEK910,33+0,39%-3,51%-0,70%
Nordea 2 - Euro Corp Enhanced Bd HBF SEK1 018,2+0,29%-0,68%-0,15%
Nordea 2 - Euro Cross Credit ESG HB SEK1 191,8+0,18%+0,04%-1,00%
Nordea 2 - European Enhanced Eq BP SEK1 196,7+0,84%+4,51%-0,50%
Nordea 2 - Glb HY Enhanced Bnd HBF SEK986,64+0,06%+0,45%-0,25%
Nordea 2 - Global Enhanced Equity BF SEK1 568,0+2,26%+7,59%-0,15%
Nordea 2 - Global Enhanced Sm Cap BP SEK1 473,8+2,63%+12,67%-0,55%
Nordea 2 - Global Sust Enh Eq BP SEK1 176,1+2,25%+6,84%-0,80%
Nordea 2 - Japanese Enhanced Eq BP SEK969,48+2,74%+5,89%-0,50%
Nordea 2 - Swedish Enhanced Eq BP SEK169,04+1,66%+6,29%-0,50%
Nordea 2 - US Corporate ESG Bond HB SEK1 022,8+0,12%-3,24%-0,70%
Nordea 2 - US High Yield ESG Bond HB SEK1 015,2-0,01%-0,27%-1,00%
Nordea Aktieallokering351,81+1,95%+7,76%★★★1,50%
Nordea Alfa1 400,6+1,35%+6,88%1,40%
Nordea Asset Alloc Optima Sub-Fund SEK1 081,8+1,61%+4,95%★★★★★1,00%
Nordea Avtalspensionsfond Midi258,80+1,69%+5,65%★★★1,00%
Nordea Bostadsobligationsfond icke-utd112,06+0,03%-0,41%★★★★★0,50%
Nordea Corporate Bond I K2,44-0,03%+0,39%★★★★0,40%
Nordea Discre Asset Allocation C (SEK)116,28---0,00%
Nordea Discre Corporate Credit C (SEK)100,24---0,20%
Nordea Discre Global Eq C (SEK)121,16---1,00%
Nordea Donationsmedelsfond utd162,72+1,32%+4,74%★★★★0,75%
Nordea Eastern Europe290,05+3,01%+6,11%★★★1,60%
Nordea Euro Obligaatio A K EUR0,51+0,17%-0,94%★★★★0,60%
Nordea Europe Fund18 992+1,25%+3,47%★★★★1,50%
Nordea Europe Indexfond tillväxt I29,22+0,73%+4,06%★★★0,40%
Nordea European Smaller Companies240,59+1,21%+4,79%★★★★1,60%
Nordea Far East446,93+2,85%+11,18%★★★★★1,60%
Nordea FRN Fund154,62+0,02%+0,03%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 50-tal130,96+0,64%+2,25%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 60-tal177,10+1,62%+5,86%★★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 70-tal179,03+1,83%+6,54%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 80-tal170,55+1,83%+6,53%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond 90-tal211,38+1,83%+6,51%★★★★0,50%
Nordea Generationsfond Senior87,38+0,29%+0,72%★★★0,50%
Nordea Global5,08+2,22%+8,80%★★★1,00%
Nordea Global Dividend206,18+1,97%+8,84%★★★★1,50%
Nordea Global Enhanced growth SEK147,30+2,12%+7,33%★★★★0,60%
Nordea Global Passiv Tillväxt SEK314,06+2,18%+6,92%★★★★0,40%
Nordea Globala Tillväxtmarknader325,87+2,44%+10,22%★★★★1,60%
Nordea Hållbarhetsfond Akt Gbl A Til SEK130,54+1,89%+5,89%-0,90%
Nordea Hållbarhetsfond Oblig Glb A SEK105,35+0,26%-1,48%-0,75%
Nordea Indienfond288,26+1,79%+16,61%★★1,85%
Nordea Innovation Stars Fund AG-SEK137,57+1,69%+2,00%-1,40%
Nordea Inst Aktie Världen198,10+2,03%+6,52%★★★★0,50%
Nordea Inst Aktief Stabil icke-utd229,12+1,38%+7,39%★★1,50%
Nordea Inst Aktief Sverige icke-utd334,51+1,66%+7,25%★★★0,50%
Nordea Inst Ränte långaplac SEK100,59+0,12%-0,93%★★★★0,25%
Nordea Inst Småbolagsf Sverige tillv SEK140,78+1,51%+0,82%-1,50%
Nordea Institutionell Aktieförvaltn Inc152,54+1,29%+7,42%★★0,50%
Nordea Institutionell Kortränta Acc1 217,8+0,01%+0,01%-0,15%
Nordea Japan2,74+2,70%+5,35%★★1,00%
Nordea Kinafond416,97+4,22%+15,25%★★★★1,85%
Nordea Klimatfond BP SEK267,37+2,55%+6,91%★★★★1,50%
Nordea Nora Five (SEK) Acc129,39+1,82%+6,25%★★★0,79%
Nordea Nora Four (SEK) Acc125,57+1,56%+4,90%★★★0,74%
Nordea Nora Three (SEK) Acc118,69+1,14%+2,62%★★★0,69%
Nordea Nora Two (SEK) Acc111,01+0,69%+0,43%★★0,64%
Nordea Nordic Fund2,39+1,42%+8,10%★★★1,40%
Nordea North America Enhanced SEK Acc157,92+2,34%+7,64%★★★0,60%
Nordea North America Fund248,58+2,11%+8,40%★★★1,20%
Nordea Obligationinvest567,72+0,30%-1,92%★★★★0,65%
Nordea Obligationsfond icke-utd132,63+0,30%-1,90%★★★★★0,65%
Nordea Obligationsfond korta placeringar288,10+0,01%+0,01%-0,20%
Nordea Obligationsfond Krt Plcrngr IISEK155,66+0,01%+0,03%-0,20%
Nordea Olympiafond200,68+1,45%+6,68%★★1,00%
Nordea Private Banking Ränteportfölj utd99,34+0,15%-0,86%★★★0,20%
Nordea Pro Stable Return SEK27,23+0,80%+5,48%★★★0,80%
Nordea Realräntefond162,99+0,45%+1,04%★★★★★0,50%
Nordea Rysslandsfond176,82+2,70%+6,49%★★★1,85%
Nordea Ränteavkastning A14,50-0,36%+1,63%★★★★0,60%
Nordea Småbolagsfond Norden217,57+1,42%+1,83%★★★★★1,60%
Nordea Småbolagsfond Sverige502,90+1,58%+1,28%★★★1,50%
Nordea Stabil154,39+0,51%+0,35%1,50%
Nordea Stabila Aktier H-SEK169,76+0,58%+3,80%-1,50%
Nordea Stabila Aktier Tillväxtmarknader574,07+2,31%+8,78%1,80%
Nordea Stratega 10160,81+0,38%+0,26%★★★0,95%
Nordea Stratega 30204,62+0,78%+1,84%★★★★★1,35%
Nordea Stratega 50261,24+1,14%+3,62%★★★★1,55%
Nordea Stratega 70319,90+1,50%+5,37%★★★1,55%
Nordea Stratega Ränta138,61+0,12%-0,84%★★★★0,65%
Nordea Sustainable Sel Bal A distr SEK104,23+1,15%+2,65%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Bal A growth SEK105,80+1,15%+2,65%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Growth A dist SEK105,35+1,50%+4,19%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Growth A grow SEK107,45+1,50%+4,19%-1,45%
Nordea Sustainable Sel Mod A growth SEK104,59+0,81%+0,98%-1,25%
Nordea Sverige Passiv icke-utd355,77+1,70%+7,93%★★★0,40%
Nordea Swedish Bond Stars100,49+0,03%-0,07%★★★★0,30%
Nordea Swedish Ideas Equity201,15+1,39%+5,61%★★1,50%
Nordea Swedish Stars icke-utd3 486,7+1,27%+7,32%★★1,40%
Nordic Cross Bear48,91-1,27%-8,66%-0,95%
Nordic Cross Bull181,87+2,16%+15,72%-0,95%
Nordic Cross Credit Edge A105,69-0,42%+0,47%-1,00%
Nordic Cross Small Cap Edge R SEK145,57-0,24%+3,26%-1,40%
Nordic Cross Stable Return R SEK134,01+0,59%+0,83%-0,90%
Nordic Cross Total Return R SEK107,51+0,06%+0,66%★★★★0,60%
Nordic Equities Global Stars1 359,0+0,35%+7,46%-1,55%
Nordic Equities Strategy2 355,8+1,17%+6,01%★★★1,50%
Nordic Equities Sweden285,64+1,45%+7,40%★★1,55%
Nordic Factoring Fund AB (publ)101,09--4,37%-1,60%
Nordkinn Fixed Income Macro Fund SEK D114,08-+2,98%-1,50%
Nordnet Försiktig160,41+1,83%+3,80%★★★★0,49%
Nordnet Hållbar Pension207,19+3,24%+6,78%★★★0,72%
Nordnet Indeksfond Danmark A224,79+2,89%+0,11%★★★★0,00%
Nordnet Indeksfond Norge158,01+5,21%+11,49%★★★0,00%
Nordnet Indeksirahasto Suomi206,83+2,19%+8,33%★★★0,00%
Nordnet Indexfond Europa SEK111,40+1,44%+4,19%-0,20%
Nordnet Indexfond Global SEK116,56+2,44%+6,36%-0,20%
Nordnet Indexfond Sverige513,66+4,65%+10,96%★★★★0,00%
Nordnet Indexfond Tillväxtmarknader SEK122,68-1,32%+6,67%-0,40%
Nordnet Indexfond USA SEK116,39+2,74%+6,78%-0,20%
Nordnet Offensiv252,51+3,32%+8,39%★★★0,49%
Nordnet Räntefond Sverige118,67+0,27%-0,73%★★0,15%
Nordnet Smart 10 SEK Acc85,43-2,66%-5,62%-0,79%
Nordnet Smart 15 SEK Acc82,09-3,95%-5,78%-0,89%
Nordnet Smart 5 SEK Acc88,67-1,16%-3,86%-0,69%
NorQuant Multi Asset A102,64+1,30%--0,99%
Norron Active RC SEK429,28+2,33%+9,69%★★★1,50%
Norron Alpha RC SEK95,61+0,03%+1,19%-0,80%
Norron Premium RC133,68+0,11%+1,14%★★★★0,80%
Norron Preserve R SEK124,20+0,05%+0,47%★★★0,60%
Norron Select R233,45-0,03%+5,88%-1,50%
Norron Sustainable Equity RC SEK Acc133,22+3,89%+13,07%-1,50%
Norron Target R160,85+0,51%+4,12%-1,00%
Northern Star Global Dyn Opp 10+ A70,41-0,47%-4,12%1,50%
Nowo fund161,78+3,34%+4,61%★★★★★0,30%
Obsido Rebalanced 50 A1120,74+0,95%+4,33%★★★★1,65%
ODIN Emerging Markets C359,65+1,96%+5,06%★★★1,50%
ODIN Europa C204,90+1,26%+1,76%★★★1,50%
ODIN Fastighet C1 532,6-0,09%-1,68%-1,50%
ODIN Global C373,72+2,16%+4,08%★★★★1,50%
ODIN Norden C3 849,4+2,23%+4,07%★★★1,50%
ODIN Norge C4 289,1+3,28%+11,70%★★1,50%
ODIN Small Cap C SEK151,61+1,73%+6,21%-1,50%
ODIN Sverige C8 757,7+2,58%+6,70%★★1,20%
ODIN USA C196,91+2,21%+4,75%★★★1,50%
OPM Global Quality Companies A164,36+1,44%+1,80%★★★★1,20%
OPM Listed Private Equity A431,16+1,97%+10,47%★★★★★1,50%
OPM Vega A138,02--0,80%-1,50%
Origo Quest 1 B169,78--1,27%-1,25%
Pareto Aksje Norge B2 579,3+3,31%+12,00%★★2,00%
Pareto ESG Global Corporate Bd A109,48+0,15%+0,33%-1,00%
Pareto Global B2 883,1+2,19%+10,37%★★★1,60%
Pareto Nordic Corporate Bond C1 060,9+0,09%+1,83%-1,00%
Pareto Nordic Cross Credit A SEK1 028,2+0,01%+0,69%-0,55%
Pareto Nordic Equity B SEK1 226,0+1,96%+5,46%-1,60%
Partners Group Listed Infras EUR P Acc201,23-1,54%-1,77%★★★1,95%
Partners Group Listed Priv Eq USD P Acc288,75-0,64%+7,16%★★★★★1,95%
Peab-fonden332,52+1,73%+8,37%★★1,50%
Penser Dynamic Allocation1 347,1+1,16%+2,82%★★★1,70%
Penser Sustainable Impact B107,07+2,11%+4,23%-0,70%
Penser Yield A89,11-+3,57%-0,85%
Pictet - Emerging Europe R EUR382,30+0,66%+11,44%★★★2,00%
Pictet - Global Envir Opps P USD350,81+1,91%+3,46%★★★★1,60%
Pictet - Robotics P EUR250,96+2,26%+10,29%★★★★1,60%
Pictet Absolute Ret Fxd Inc HR EUR101,46+1,38%-0,09%-1,00%
Pictet-Asian Equities Ex Japan R USD371,43+3,03%+13,96%★★★2,00%
Pictet-Asian Local Ccy Debt P USD175,90+0,26%+0,08%★★★1,20%
Pictet-Biotech R USD913,03+2,18%+5,06%★★★2,30%
Pictet-China Index I USD227,31+3,54%+12,53%★★★0,25%
Pictet-Clean Energy R USD142,34+0,26%+4,13%★★★2,30%
Pictet-Digital R USD494,56+2,48%+10,74%★★★2,30%
Pictet-Emerging Corporate Bds R USD132,19+0,42%+2,54%★★1,75%
Pictet-Emerging Local Ccy Dbt R USD162,23+1,03%-1,77%★★1,60%
Pictet-Emerging Markets Index R USD352,38-1,33%+5,77%★★★0,60%
Pictet-Emerging Markets R USD786,92-0,34%+11,95%★★★★2,00%
Pictet-EUR Bonds R573,20+0,28%-1,30%★★★★1,00%
Pictet-EUR Corporate Bonds R196,45+0,23%+0,39%★★1,15%
Pictet-EUR Government Bonds P174,43+0,25%-0,93%★★★★0,40%
Pictet-EUR High Yield R244,95-0,09%+1,66%★★1,60%
Pictet-EUR Short Mid-Term Bonds R129,45-0,28%+0,81%★★★0,45%
Pictet-Euroland Index R EUR166,98+1,13%+4,98%★★★0,60%
Pictet-Europe Index R EUR202,89+1,44%+4,88%★★★0,60%
Pictet-European Equity Sel R EUR629,89+0,26%+7,62%1,70%
Pictet-Family R EUR1 328,2+0,91%+8,66%-2,30%
Pictet-Global Bonds R USD201,98+0,55%-1,78%★★★★1,00%
Pictet-Global Emerging Debt R USD391,05+0,89%-1,15%★★★1,45%
Pictet-Global Megatrend Sel R USD355,28+1,76%+5,78%★★★★2,50%
Pictet-Greater China R USD894,06-0,61%+12,99%★★★2,00%
Pictet-Health R USD305,64+0,79%+3,17%★★2,30%
Pictet-India Index I USD153,96+2,21%+6,67%★★★0,25%
Pictet-Indian Equities R USD593,61+2,89%+6,47%★★★2,00%
Pictet-Japan Index IS EUR175,22-0,70%+4,48%★★★0,15%
Pictet-Japanese Equity Opps R JPY11 803-0,20%+5,45%★★★★1,70%
Pictet-Japanese Equity Sel R JPY17 442+1,90%+8,02%★★★1,70%
Pictet-Latin Amer Lcl Ccy Dbt R USD117,68+1,15%-4,92%-1,60%
Pictet-Multi Asset Global Opps R EUR122,57+1,14%+1,49%★★★1,60%
Pictet-Nutrition P EUR262,30+1,30%+4,51%★★★★1,60%
Pictet-Pacific Ex Japan Index R USD497,95+2,31%+8,29%★★0,60%
Pictet-Premium Brands R EUR195,75+1,24%+4,59%★★★2,30%
Pictet-Quest Emerg Sust Eq P USD114,16-1,64%+7,33%1,60%
Pictet-Quest Europe Sust Eqs R EUR277,28+0,87%+3,36%★★★★1,35%
Pictet-Russia Index I USD96,92+2,45%+4,47%★★0,25%
Pictet-Russian Equities R USD85,08+2,07%+9,07%★★★2,00%
Pictet-Security R USD322,00+0,77%+6,71%★★★★2,30%
Pictet-Short-Term Money Market CHF P118,14-0,45%-1,28%-0,06%
Pictet-Short-Term Money Market EUR P134,16-0,21%+0,77%-0,13%
Pictet-Short-Term Money Market USD P142,73-0,30%+2,33%-0,22%
Pictet-Shrt-Trm Em Lcl Ccy Dbt R USD96,82+1,13%-0,25%-1,35%
Pictet-Sovereign Short-Term MM EUR P98,96-0,21%+0,77%-0,05%
Pictet-Sovereign Short-Term MM USD P109,05-0,30%+2,32%-0,11%
Pictet-Timber R USD220,80+1,97%+11,74%★★★★2,30%
Pictet-USA Index R USD341,03+2,79%+6,66%★★★★0,60%
Pictet-USD Government Bonds R USD665,85+0,38%-1,02%★★★0,60%
Pictet-USD Short Mid-Term Bonds R137,14+0,41%+2,57%★★★0,45%
Pictet-Water R EUR340,31+0,88%+3,03%★★★2,30%
PIMCO GIS Em Mkts Bd ESG Inv SEK H Acc121,54+0,40%-3,48%-0,89%
PIMCO GIS Glb IG Crdt ESG Adm SEKH Acc104,21+0,18%-2,25%-0,52%
PineBridge Asia ex Japan Equity A57,63+1,31%+10,23%★★★1,00%
PineBridge Asia exJapan SmCap Eq A42,15+1,62%+9,81%★★★★★1,30%
PineBridge Emerging Europe Equity A9,69+2,59%+4,18%★★1,30%
PineBridge Europe Research Enhanced Eq A24,58+1,69%+4,78%★★1,30%
PineBridge Glbl Dyn Asset Allc A25,35+1,70%+4,54%★★1,30%
PineBridge Glbl Emerg Mkt Lcl Ccy Bd A12,46+0,81%-0,67%★★1,50%
PineBridge Global Bond A23,27+0,76%+0,60%★★1,10%
PineBridge Global Emerg Mkts Foc Eq A27,32+1,78%+8,01%★★★1,30%
PineBridge Global Focus Equity Y283,64+2,47%+8,77%★★★★1,00%
PineBridge Greater China Equity A52,81+1,81%+12,67%★★1,30%
PineBridge India Equity A68,69+1,86%+4,44%★★★★★1,30%
PineBridge Japan Equity A21,56+1,91%+5,08%-1,30%
PineBridge Japan Small Cap Equity A38 039,9+2,42%+4,39%★★★1,30%
PineBridge Latin America Equity A12,57+1,69%-5,69%★★★1,30%
PineBridge US Large Cap Research Enhnd A32,69+2,68%+6,48%★★★1,00%
PineBridge US Research Enhanced CoreEq Y271,10+2,71%+6,75%★★★1,00%
Placerum Balanserad A164,56+1,48%+3,99%★★★0,95%
Placerum Dynamisk A212,48+2,04%+5,42%★★★1,15%
Placerum Optimera A115,76+0,07%+1,62%★★0,85%
Plain Capital ArdenX171,01+3,79%+2,06%-1,50%
Plain Capital BronX142,42+1,32%+4,15%★★1,75%
Plain Capital LunatiX108,73+2,68%+11,94%★★1,75%
Plain Capital StyX106,22+0,01%+0,20%0,40%
PLUS Allabolag Sverige Index118,23+2,30%+7,97%-0,20%
PLUS Mikrobolag Sverige Index166,04+1,55%+6,15%★★★0,40%
PLUS Småbolag Sverige Index182,18+2,29%+4,37%★★★0,40%
Polar Capital Em Mkts Stars X USD Acc149,04+2,13%+11,38%--
Polen Capital Focus US Gr USD Retail28,37+2,44%+5,05%★★★★1,50%
Principal European Equity A Acc USD110,27+1,46%+5,38%★★★★★1,50%
Principal Global Equity A Acc USD71,39+2,15%+4,72%★★★1,50%
Principal Preferred Secs A Hdg Acc EUR18,01-0,31%+0,87%-0,90%
PriorNilsson Balans1 069,7+0,62%+2,18%-1,00%
PriorNilsson Evolve A1 411,2+2,05%+8,40%-1,30%
PriorNilsson Idea3 526,1+1,74%+5,83%-0,20%
PriorNilsson Realinvest A4 028,8+1,64%+0,87%★★★★★1,60%
PriorNilsson Smart Global1 383,6+3,15%+3,41%★★★★0,80%
PriorNilsson Sverige Aktiv A3 510,8+2,23%+8,33%★★★★1,20%
PriorNilsson Yield1 198,7+0,11%+0,60%-1,00%
Proaktiv 75 - A193,33-0,44%+2,76%-1,75%
Proaktiv 75 PM - A207,43-0,52%+2,84%-1,50%
Proaktiv 75 TL - A209,61+0,36%+2,55%-1,75%
Proaktiv 80 - A170,18-0,62%+1,44%-1,70%
Proaktiv 80 PM - A178,48+1,07%+2,85%-1,50%
Proaktiv 80 TL - A181,39+0,24%+1,60%-1,70%
Proaktiv 85 - A148,68+0,63%+1,63%-1,65%
Proaktiv 85 S - A137,90-0,45%+0,55%-1,65%
Proaktiv 85 TL - A153,29+0,25%+1,18%-1,65%
Proaktiv 90 - A125,71+0,21%+0,14%-1,40%
Proaktiv 90 S - A118,33+0,10%-0,24%-1,40%
Proaktiv 90 TL - A128,05+0,10%+0,30%-1,40%
Proethos Fond237,70+2,42%-3,15%★★★★★0,65%
QQM Equity Hedge A105,61-+0,50%-1,00%
Quesada Balanserad A153,89+0,98%+3,10%★★0,80%
Quesada Bond Opportunity A111,27+0,14%+1,46%0,75%
Quesada Global160,42+1,95%+4,22%★★1,35%
Quesada Offensiv A176,68+1,37%+4,12%★★★0,90%
Quesada Ränta124,44+0,03%+0,74%★★★0,60%
Quesada Sverige238,59+1,95%+6,66%★★1,35%
Quesada Vision A131,80+1,76%+7,74%-1,50%
Quesada Yield A135,89+0,37%+2,66%★★0,70%
RAM (Lux) Sys Emg Mkts Equities F SEK2 610,9-0,65%+7,16%★★★1,60%
RAM (Lux) Sys Global Eq Sust Alp B USD101,66+0,61%+7,50%-1,60%
RAM (Lux) Sys L/S European Eq B EUR126,72-0,30%+2,41%-1,60%
RAM Equity Long/Short RC SEK124,17+0,60%+3,32%-1,50%
RBC Fds (Lux) Global Eq Foc A USD Cap213,85+2,59%+5,39%★★★1,60%
RBC Funds (Lux) Emerging Markets Eq AUSD181,99+1,96%+8,04%★★★1,90%
Red Arc ActvGlbMA80%ProtdUCITSII ADP1SEK1 061,4-1,12%-0,09%-0,65%
Ress Life Investments1 719,2--0,00%-1,50%
Rhenman Healthcare Equity L/S RC1 SEK701,75-+2,91%-2,00%
River & Mercantile EM ILC Eq B USD14,03-0,94%+5,36%★★★1,60%
Robeco BP Global Premium Eq D EUR304,37+2,11%+11,28%★★1,25%
Robeco Global Consumer Trends D €365,54+2,71%+4,26%★★★★★1,50%
Robeco New World Financial Equities D €87,97+2,21%+10,65%★★★★1,50%
RobecoSAM Glb Gndr Eqlty Imp Eqs D EUR172,13+2,03%+3,21%★★★★1,40%
RobecoSAM Global SDG Credits DH SEK105,07-0,22%-2,78%-0,80%
RobecoSAM Global SDG Equities D EUR Acc132,17+1,69%+2,85%★★★★★1,40%
RobecoSAM Smart Energy Eqs D EUR49,71+2,35%+8,94%-1,50%
RobecoSAM Sust Hlthy Lvg Eqs D EUR242,42+1,97%+3,78%★★★★1,50%
RobecoSAM Sustainable Water Equs D EUR427,87+2,16%+6,18%★★★★1,50%
RPM Evolving CTA Fund ER1 030,8-2,54%+3,94%-1,20%
RPM Galaxy E SEK814,18-3,55%+10,18%-1,40%
Russian Prosperity (Luxembourg) A USD116,80-0,20%+3,35%★★★2,50%
Räntehuset Fond100,00---0,85%
Ränteportföljen1 272,8+0,09%+0,82%-1,00%
Scandinavian Credit Fund I AB (publ)101,08-+1,08%-1,60%
Schroder AS Commodity A Acc USD69,98-0,04%+11,95%-1,50%
Schroder GAIA BlueTrend A Acc SGD Hedged134,49+1,76%+3,75%-1,60%
Schroder GAIA Contour Tech Eq A Acc EURH134,95+0,62%+9,33%-2,00%
Schroder GAIA Helix A Acc USD116,45+0,37%+5,94%-2,00%
Schroder GAIA Sirios US Eq C Acc CHF Hdg182,03+0,54%+0,94%-1,25%
Schroder GAIA Two Sigma Dvrs C Acc CHF H98,05+0,46%-6,89%-1,40%
Schroder ISF All China Equity A Acc USD186,66+2,93%+11,91%-1,50%
Schroder ISF AP ex-Jpn Eq A Acc USD144,97+1,24%+10,22%★★★★1,25%
Schroder ISF Asian Eq Yld A Acc USD39,78-0,12%+11,29%★★★★1,50%
Schroder ISF Asian Opports A Acc USD29,28+0,01%+12,13%★★★★1,50%
Schroder ISF Asian Smlr Coms A Acc USD293,07+1,01%+9,21%★★★1,50%
Schroder ISF Asian Ttl Ret S Dis USD AV396,25+1,19%+10,77%★★★★0,50%
Schroder ISF Asn Bd TR A Acc USD15,33+0,66%+0,56%★★★1,00%
Schroder ISF Asn Div Mxmsr C Dis EURH M78,32-0,39%+4,54%-0,75%
Schroder ISF BRIC A Acc USD341,69-0,23%+6,80%★★★★★1,50%
Schroder ISF China A A Acc USD195,92+1,81%+10,08%★★★★★1,50%
Schroder ISF China Opps A Acc USD614,01+2,26%+11,18%★★★★1,50%
Schroder ISF Chngng Lfstyls A Acc USD132,48+0,66%+5,19%-1,50%
Schroder ISF EM Dbt Abs Rt A Acc USD28,85-0,42%-1,30%★★1,50%
Schroder ISF Em MA Inc A Dis EUR H Q77,73+0,04%+5,81%-1,25%
Schroder ISF Em Mkts A Acc USD21,85-0,07%+8,17%★★★★1,50%
Schroder ISF Em Mkts Eq Alp A Acc USD144,36+1,11%+9,16%★★★★1,50%
Schroder ISF Emerg Mkt Bd A Acc SEK H782,75+0,07%-2,72%-1,00%
Schroder ISF Emerging Asia A Acc USD62,65+1,53%+9,94%★★★★★1,50%
Schroder ISF Emerging Europe A Acc EUR34,90+1,37%+8,00%★★★★★1,50%
Schroder ISF EURO Bond A Acc EUR23,15+0,04%-0,12%★★★★★0,75%
Schroder ISF EURO Corp Bd A Acc EUR24,62-0,12%+0,52%★★★★★0,75%
Schroder ISF EURO Crdt Abs Rt A Acc EUR111,94-0,21%+1,06%-1,20%
Schroder ISF EURO Crdt Convct A Acc PLNH627,21-0,42%+1,24%-1,00%
Schroder ISF EURO Equity A Acc EUR40,25+0,45%+5,44%★★★1,50%
Schroder ISF EURO Govt Bd A Acc EUR12,84+0,11%-0,68%★★★★0,40%
Schroder ISF EURO Hi Yld A Acc SEK Hdg1 324,7-0,34%+1,63%★★★1,00%
Schroder ISF EURO Liquidity A Acc EUR117,27-0,38%+0,95%-0,20%
Schroder ISF EURO S/T Bd A Acc EUR7,20-0,26%+0,94%★★★0,50%
Schroder ISF European Lrg Cap A Acc EUR290,94+0,82%+5,08%★★★1,25%
Schroder ISF European Sus Eq A Acc EUR130,26+0,40%+3,71%-1,25%
Schroder ISF European Value A Acc EUR62,65-0,16%+11,93%★★1,50%
Schroder ISF Eurp Alp Abs Rt C Dis SV100,99-0,35%+2,42%-1,00%
Schroder ISF Eurp Alp Foc A Acc EUR179,70+0,16%+2,64%★★★1,50%
Schroder ISF Eurp Div Mxmsr A Acc EUR95,37+0,42%+4,13%1,50%
Schroder ISF Eurp Eq Yld A Acc EUR19,41+0,61%+10,30%★★★1,50%
Schroder ISF Eurp Opports C Acc SEK Hdg1 116,5+0,74%+3,16%-0,75%
Schroder ISF Eurp Smlr Coms A Acc EUR47,92+0,03%+5,66%★★1,50%
Schroder ISF Eurp Spec Sits A Acc EUR237,84+0,27%+2,62%★★★1,50%
Schroder ISF Flexible Ret A Acc SEK H1 197,6+0,38%-0,16%0,75%
Schroder ISF Frntr Mkts Eq A Acc USD155,68+1,05%+5,95%★★★★1,50%
Schroder ISF Glb Clmt Chg Eq A Acc EUR27,97+0,76%+4,16%★★★★★1,50%
Schroder ISF Glb Convert Bd A Acc SEK H1 605,3+0,41%+2,27%-1,25%
Schroder ISF Glb CsvtCvtb Bd C Acc SEK H926,89---0,60%
Schroder ISF Glb Disruption A Acc USD195,15+1,44%+4,59%-1,50%
Schroder ISF Glb Div Mxmsr A Acc USD12,20+0,79%+11,32%★★1,50%
Schroder ISF Glb Em Mkt Opps A Acc USD24,26+1,19%+7,52%★★★★1,50%
Schroder ISF Glbl Cities RE A Acc EUR H156,27-0,89%+2,92%-1,50%
Schroder ISF Glbl Corp Bd S Acc EUR240,61+0,38%+0,66%★★★★0,30%
Schroder ISF Glbl Crdt HiI ncA Acc SEK1 324,00,00%-0,55%-1,20%
Schroder ISF Glbl Divers Gr A Acc EUR138,08-0,00%+2,29%★★★1,50%
Schroder ISF Glbl EM Smlr Coms C Acc EUR142,42+0,95%+6,08%★★★★1,00%
Schroder ISF Glbl Engy Tnstn A Acc USD211,37+0,82%+1,40%-1,50%
Schroder ISF Glbl Hi Yld A Acc SEK1 573,5+0,36%+0,69%-1,00%
Schroder ISF Glbl MA Bal A Acc SEK H1 281,9+0,16%+1,68%★★1,25%
Schroder ISF Glbl MA Inc A Acc USD134,99+0,05%+3,09%★★1,25%
Schroder ISF Glbl Mlt Crdt A Acc USD128,07+0,50%+1,05%★★★1,20%
Schroder ISF Glbl Sust Gr A Acc USD307,79+1,16%+7,22%★★★★1,30%
Schroder ISF Glbl Trgt Ret A Acc USD125,50+0,21%+4,23%★★★★1,25%
Schroder ISF Global Bond A Acc USD13,72+0,29%+0,49%★★★★0,75%
Schroder ISF Global Energy A Acc USD10,49+0,80%+29,29%1,50%
Schroder ISF Global Eq Alp A Acc USD279,34+0,95%+6,43%★★★★1,50%
Schroder ISF Global Eq S Dis USD AV36,63+0,86%+5,71%★★★★★0,38%
Schroder ISF Global Gold A Acc CHF103,13-3,79%-18,43%-1,50%
Schroder ISF Global Smlr Coms A Acc USD282,25+1,00%+11,13%★★★1,50%
Schroder ISF Greater China A Acc USD111,96-0,65%+11,88%★★★★1,50%
Schroder ISF Hlthcr Innovt A Acc USD160,49+0,80%+3,93%-1,50%
Schroder ISF Indian Opports A Acc USD248,64+2,14%+5,63%★★★★1,50%
Schroder ISF Italian Equity A Acc EUR39,06+0,57%+4,59%★★★★1,25%
Schroder ISF Japanese Eq A Acc JPY1 371,7+0,16%+4,66%★★★1,25%
Schroder ISF Jpn Opports A Acc USD18,95+0,65%+5,48%★★1,50%
Schroder ISF Jpn Smlr Coms A Acc JPY171,81+0,19%+0,17%★★★1,50%
Schroder ISF Latin American A Acc USD36,85-2,31%-9,59%★★★★1,50%
Schroder ISF MA Gr and Inc B Acc EUR H139,66-0,17%+4,45%★★★1,25%
Schroder ISF MA Ttl Rt A Acc EUR H100,97-0,08%+0,79%-1,30%
Schroder ISF Middle East A Acc14,16+1,61%+6,14%★★★1,50%
Schroder ISF QEP Glb ActvVal A Acc USD240,93+0,55%+9,90%★★★1,25%
Schroder ISF QEP Glb EqMkt Net A AccEURH68,60-0,15%+4,04%-1,50%
Schroder ISF QEP Glbl Cor C Acc AUD H41,06+3,04%+9,28%-0,28%
Schroder ISF QEP Glbl Qual C Acc SEK Hdg1 748,0+0,15%+1,38%-0,65%
Schroder ISF QEP Global ESG S Dis GBP AV116,81+0,58%+6,51%★★★0,33%
Schroder ISF Securitised Crdt A Acc USD105,31+0,38%+3,21%-0,70%
Schroder ISF Smart Mnfctng A Acc USD138,46+1,22%+6,98%-1,50%
Schroder ISF Strat Crdt Y Acc GBP124,88+0,11%+5,62%★★★0,45%
Schroder ISF Strategic Bd A Acc SEK1 056,2+0,11%+1,99%-1,00%
Schroder ISF Swiss Equity A Acc CHF55,70+0,14%+1,13%★★1,25%
Schroder ISF UK Equity A Acc GBP4,77+0,50%+9,44%1,25%
Schroder ISF US Dllr Bd C Acc SEK H1 537,5+0,23%-2,06%-0,50%
Schroder ISF US Dollar Liqdty A Acc USD110,49+0,35%+2,63%-0,20%
Schroder ISF US Large Cap A Acc USD217,12+0,41%+8,14%★★★1,25%
Schroder ISF US S&M-Cap Eq A Acc USD419,60+0,28%+13,03%★★1,50%
Schroder ISF US Smaller Coms A Acc USD214,23+0,54%+16,18%★★★1,50%
SchroderISF Glb Crdt Inc A Dis CNH H M725,70+0,62%+2,92%-1,10%
SEB Aktiesparfond19,51+0,62%+6,30%★★1,40%
SEB Asienfond ex Japan C USD - Lux13,14-0,13%+11,94%★★1,75%
SEB Asienfond ex-Japan24,40-0,04%+12,74%★★1,75%
SEB Asset Selection C SEK - Lux171,83-0,07%+2,13%-1,10%
SEB Asset Selection Def ID H-SEK----1,75%
SEB Bioteknikfond C EUR - Lux115,67+1,62%+8,34%★★1,50%
SEB Corporate Bond C EUR - Lux1,77-0,21%+0,26%★★★0,70%
SEB Corporate Bond C SEK - Lux19,33+0,04%-2,17%★★★★★0,70%
SEB Danish Mortgage Bond C EUR147,78+1,45%-1,78%★★★★0,75%
SEB Dynamisk Aktiefond16,23+0,44%+7,79%★★★★1,25%
SEB Dynamisk Räntefond C SEK - Lux104,58-0,00%+0,15%-0,50%
SEB Emerging Marketsfond29,73+1,95%+9,95%★★1,75%
SEB Emerging Marketsfond C USD - Lux3,62+1,95%+9,59%★★1,75%
SEB Eureka Fxd Inc Rel Val IC DKK SEED121,58+0,85%+1,38%-0,55%
SEB Euroland Free of Mgmt Fee C SEK247,75+1,21%+5,27%★★★★0,00%
SEB Europafond12,89+0,93%+5,87%★★★★1,40%
SEB Europafond Småbolag112,65+0,31%+2,41%★★★★1,75%
SEB Europafond Småbolag C SEK - Lux191,40-1,22%-0,22%★★★★1,65%
SEB European High Yield C EUR122,16+0,91%+2,40%★★1,00%
SEB Fastighetsfond Norden A Icke utd SEK56,63+1,93%-0,64%-1,50%
SEB FRN Fond Hållbar A Icke utd SEK1 034,2+0,04%+0,78%-0,40%
SEB Företagsobligationsfond Hållbar SEK147,32-0,01%-0,46%★★0,70%
SEB Globalfond C USD - Lux5,38+0,30%+5,67%★★★★1,50%
SEB Globalfond Chans/Risk C EUR - Lux1,74+0,42%+7,69%★★★★1,50%
SEB Green Bond Fund C SEK - Lux101,16+0,04%-0,48%-0,40%
SEB Hållbar Blandfond Sverige231,14+1,25%+1,89%★★★1,00%
SEB Hållbar Europa Indexnära C EUR - Lux8,17+1,32%+4,14%★★★0,25%
SEB Hållbar Faktor Emerging Markets A114,48-0,43%+5,25%-0,80%
SEB Hållbar Faktor Global A129,00-0,34%+3,74%-0,80%
SEB Hållbar Global Indexnära C SEK – Lux113,61+0,60%+4,49%-0,40%
SEB Hållbar Sverige Indexnära517,71-1,02%+5,04%★★★★★0,25%
SEB Hållbar USA Indexnära C SEK - Lux161,72+2,44%+4,25%-0,25%
SEB Hållbarhetsfond Europa C (EUR)5,50+1,31%+4,81%★★★★★1,40%
SEB Hållbarhetsfond Global20,17+0,48%+6,28%★★★★1,50%
SEB Hållbarhetsfond Norden C SEK - Lux326,23+1,79%+5,32%-1,30%
SEB Hållbarhetsfond Sverige - Lux129,44+1,24%+4,99%★★★★1,25%
SEB Hållbarhetsfond Sverige Index156,23-1,03%+5,02%★★★★0,40%
SEB Hållbarhetsfond Världen17,80+1,68%+4,83%★★1,25%
SEB Industrial Opport. HNWC SEK - Lux163,53+1,33%+9,48%-1,50%
SEB Inst Obligationsfond SEK utd8,73-0,01%-0,83%0,25%
SEB Japanfond8,81-0,74%+3,50%★★1,50%
SEB Korträntefond C SEK - Lux22,940,00%+0,03%-0,20%
SEB Korträntefond C USD - Lux2,54+0,35%+2,56%★★0,40%
SEB Korträntefond D EUR - Lux utd0,45-0,21%+0,66%★★★0,30%
SEB Korträntefond SEK10,18-0,00%+0,05%-0,20%
SEB Latinamerikafond17,75-2,20%-8,09%★★1,75%
SEB Likviditetsfond SEK10,020,00%-0,02%-0,10%
SEB Listed Private Equity C EUR - Lux379,94+0,47%+11,44%★★1,50%
SEB Läkemedelsfond20,85+0,17%+3,36%★★★1,50%
SEB Läkemedelsfond D USD - Lux utd8,96+0,09%+2,63%★★★1,50%
SEB Micro Cap C SEK - Lux948,91-0,24%+2,82%-2,00%
SEB Nordamerika Små och Medelstora Bolag3 376,2-0,02%+11,05%★★1,75%
SEB Nordamerikafond16,48+0,60%+7,21%★★1,50%
SEB Nordamerikafond Småbolag533,51+0,52%+14,95%★★★★1,75%
SEB Nordenfond39,60+0,92%+5,31%★★1,30%
SEB Nordenfond Småbolag C EUR - Lux722,52+1,89%+1,33%★★★★1,30%
SEB Norway Focus Fund C SEK - Lux137,40+1,43%+5,19%★★★★1,50%
SEB Obligationsfond Flexibel C SEK - Lux22,400,00%-0,06%★★0,50%
SEB Obligationsfond Flexibel SEK10,270,00%-0,06%★★★0,50%
SEB Obligationsfond SEK11,35+0,13%-0,68%★★0,40%
SEB PB Aktiv 25135,01-0,30%+1,23%-0,85%
SEB PB Aktiv 50165,52-0,45%+2,50%-1,20%
SEB PB Aktiv 75176,02-0,63%+3,45%-1,30%
SEB Pensionsfond C SEK - Lux165,33+1,19%+3,03%★★1,25%
SEB Pensionsfond Extra C SEK - Lux125,76+2,00%+5,68%★★1,45%
SEB Pensionsfond Plus C SEK - Lux122,42+0,40%+2,83%1,35%
SEB Realräntefond D SEK - Lux utd13,94-0,05%+0,83%★★0,50%
SEB Rysslandfond C EUR - Lux14,97+0,70%+8,54%★★★★2,00%
SEB Schweizfond35,18+0,68%+3,28%★★1,40%
SEB Stiftelsefond Balanserad145,49-0,30%+2,30%★★★★★1,00%
SEB Stiftelsefond Sverige31,67+1,26%+4,72%★★★1,50%
SEB Stiftelsefond Utland9,52+0,40%+7,47%★★★★1,40%
SEB Strategi Balanserad C SEK - Lux158,70+0,92%+2,47%-1,25%
SEB Strategi Defensiv C SEK - Lux120,67+0,06%+0,23%-1,00%
SEB Strategi Möjlighet C SEK - Lux196,91+1,53%+4,39%-1,35%
SEB Strategi Tillväxt C SEK - Lux253,32+2,09%+6,78%-1,45%
SEB Sustainable High Yield C SEK – Lux198,96+0,34%+0,56%-1,00%
SEB Sverige Expanderad27,16+1,28%+4,14%★★★1,25%
SEB Sverigefond29,09+1,18%+4,82%★★★1,30%
SEB Sverigefond Småbolag102,64+1,04%+0,37%★★★★1,50%
SEB Sverigefond Småbolag C/R513,03+0,99%+0,37%★★★★★1,50%
SEB Swedish Value Fund307,42+0,89%+5,99%★★1,50%
SEB Teknologifond82,20+3,67%+9,82%★★★1,50%
SEB Teknologifond C USD - Lux0,87+3,68%+9,28%★★★1,50%
SEB US All Cap C EUR166,61+1,36%+10,11%★★1,50%
SEB WWF Nordenfond47,55+1,79%+3,90%★★★1,50%
SEB Östeuro Små o Medelst Bol EUR - Lux5,23+2,27%+11,90%★★★★★1,75%
SEB Östeuropa ex Ryssland C EUR - Lux3,01+0,36%+7,78%★★★1,75%
SEB Östeuropafond29,87+0,44%+7,49%★★★1,75%
Sector Healthcare Value B SEK1 464,4+1,14%-0,30%-2,00%
SEF Coeli Total I SEK193,40+1,43%+4,26%★★★★1,70%
SEF Eligo Strategifond Offensiv I SEK218,14+1,98%+5,34%★★★1,70%
SEF Entropics Cat Bond A96,32--1,92%-1,00%
SEF Kuylenstierna & Skog Equities P230,80+0,85%+8,82%★★★★1,00%
SEF NCAM Balanserad I SEK155,25+0,28%+2,73%★★★1,70%
SEF – Kavaljer Investmentbolagsfond A181,78+2,89%+7,70%-0,30%
SEF – Kavaljer Quality Focus A SEK203,66+1,86%+11,23%-1,25%
Seligson & Co Asien Indexfond A6,66-1,97%+5,34%★★★0,45%
Seligson & Co Euroobligation A4,33+1,33%-1,17%★★★★0,28%
Seligson & Co Europa Indexfond A3,36+0,33%+2,29%★★★★0,45%
Seligson & Co Finland Indexfond A10,55-0,91%+4,89%★★★★0,45%
Seligson & Co Global Top 25 Brands A11,70+0,18%+0,68%★★★★0,60%
Seligson & Co Global Top 25 Pharma A31,68+0,64%+0,98%★★★0,60%
Sensor Sverige Select338,08+0,78%+6,13%★★★★★1,25%
Sentat Thyra Hedge A145,94+0,62%+2,13%-1,00%
She Invest Sweden142,29+2,10%-0,57%-0,70%
Silk Afr and Fron.Mkts Fd AR EUR in liq83,09+0,36%+5,62%-1,50%
Simplicity Fastigheter A99,75-0,26%-3,62%-0,80%
Simplicity Företagsobligationer A129,63+0,05%+0,93%★★★0,82%
Simplicity Global Corporate Bond A125,53+0,12%+0,79%★★0,90%
Simplicity High Yield A106,20+0,08%+1,70%-1,00%
Simplicity Likviditet A112,67+0,01%+0,22%-0,15%
Simplicity Norden720,71+0,66%+2,90%★★1,60%
Simplicity Småbolag Global111,41+0,25%+10,96%-1,40%
Simplicity Småbolag Sverige A191,58+0,83%+1,27%★★0,80%
Simplicity Sverige182,87+0,87%+2,44%★★★★0,80%
Sissener Corporate Bond R NOK117,64+1,16%+5,29%-0,20%
SKAGEN Avkastning NOK138,17+1,04%+2,57%★★★★★0,50%
SKAGEN Focus A156,87-0,65%+9,03%★★★1,60%
SKAGEN Global NOK A2 397,6+2,41%+4,35%★★★1,00%
SKAGEN Kon-Tiki NOK A1 117,1+3,25%+9,91%★★2,00%
SKAGEN m2 A227,22+1,90%+2,58%★★★★1,50%
SKAGEN Tellus NOK A105,95+1,38%+1,11%★★★0,80%
SKAGEN Vekst NOK A3 133,3+2,57%+9,63%★★★1,00%
Skandia Asien627,66-0,18%+13,20%★★★★1,65%
Skandia Cancerfonden260,71+1,51%+6,83%★★★1,40%
Skandia Europa Exponering597,87+0,88%+4,15%★★★★0,25%
Skandia Global Exponering A273,87+0,41%+6,27%★★★★0,25%
Skandia Idéer För Livet1 130,6+1,08%+6,20%★★★★★0,00%
Skandia Japan Exponering243,31-0,73%+4,46%★★★0,25%
Skandia Kapitalmarknadsfond183,77-0,01%-0,74%★★★0,40%
Skandia Korträntefond131,230,00%-0,05%-0,25%
Skandia Nordamerika Exponering349,81+0,47%+7,07%★★★★0,25%
Skandia Norden325,12+1,09%+6,02%★★★★★1,40%
Skandia Realräntefond151,69-0,05%+1,05%★★★★★0,50%
Skandia SMART Balanserad444,87+0,39%+4,47%★★★1,40%
Skandia SMART Försiktig204,15+0,15%+1,32%★★0,75%
Skandia Småbolag Sverige1 439,3+0,92%+5,42%★★★1,40%
Skandia Sverige Exponering262,59+1,28%+8,13%★★★★0,25%
Skandia Sverige Hållbar170,41+1,54%+7,47%★★★★★1,40%
Skandia Tillväxtmarknadsfond180,27+0,09%+9,82%★★1,65%
Skandia Time Global469,53+0,62%+9,71%★★★★1,40%
Skandia USA1 448,7+0,18%+7,16%★★★★1,40%
Skandia Världen602,43+0,25%+5,51%★★1,40%
Skandia Världen Sverige120,80+1,79%+4,49%-1,40%
Skandia Världsnaturfonden263,79+1,53%+6,85%★★★★1,40%
SKY Harbor Glbl US SD Sust HY F SEKH Acc115,47+0,21%+0,71%-1,10%
SKY Harbor Global Sust HY F SEKH Acc137,26+0,18%+0,80%-1,10%
SLI Global Abs Ret Strats A Acc SEK Hdg125,02-0,20%-1,78%-1,60%
SLI Total Return Credit A Acc SEK Hedged114,56-0,01%-0,20%-1,00%
Sophiahemmets Fond20,22-+0,84%-0,23%
SP Aktiv - Defensiv146,79+0,73%+2,85%-1,10%
Sparinvest INDEX OMX C25 KL290,21--1,44%★★★★0,51%
Sparinvest SICAV Equitas EUR R199,23-+9,08%★★★1,00%
Sparinvest SICAV Ethical EM Value EUR R149,05-+8,28%1,35%
Sparinvest SICAV Ethical Gl Val EUR R201,16-+12,84%★★★1,42%
Sparinvest SICAV European Value EUR R139,91-+9,30%★★1,41%
Sparinvest SICAV Global Value EUR R320,14-+13,09%★★1,42%
Sparinvest SICAV Inv Grd Val EUR R166,97--1,43%★★★0,68%
Sparinvest SICAV Long Danish Bds EUR R28,07--0,92%★★★★0,28%
Sparinvest SICAV Procedo EUR R217,53-+4,66%★★★1,25%
Sparinvest SICAV Securus EUR R161,02-+2,14%★★★0,79%
Sparinvest SICAV VB EM Corporate EUR R103,42-+0,64%1,10%
Sparinvest SICAV VB Glb Eth HY SEK R H1 099,5-+2,17%-1,06%
Spets A116,37+1,95%+7,50%-0,00%
Spiltan Aktiefond Investmentbolag559,20+0,55%+5,38%★★★★★0,20%
Spiltan Aktiefond Småland691,16+0,62%+6,41%★★1,50%
Spiltan Aktiefond Stabil1 063,0+0,56%+4,63%★★★★★1,50%
Spiltan Enkel129,22+3,10%+6,45%-0,77%
Spiltan Globalfond Investmentbolag159,64+4,25%+14,09%★★0,50%
Spiltan Högräntefond119,61+0,03%+1,10%★★★0,75%
Spiltan Räntefond Sverige127,31+0,01%+0,51%★★★0,10%
Spiltan Småbolagsfond1 329,3+0,67%+5,38%★★★1,50%
SPP Aktiefond Europa156,25+0,88%+5,43%★★★★0,20%
SPP Aktiefond Global A171,11+0,38%+6,75%★★★★0,30%
SPP Aktiefond Japan105,59-0,68%+4,21%★★★0,20%
SPP Aktiefond Stabil A199,63+0,27%+1,66%★★★0,70%
SPP Aktiefond Sverige A421,64+1,10%+8,74%★★★0,20%
SPP Aktiefond USA338,42+0,54%+6,69%★★★★★0,20%
SPP Emerging Markets Plus A190,60-0,18%+9,26%★★★★0,50%
SPP Emerging Markets SRI173,95-0,10%+8,84%★★★★0,40%
SPP Europa Plus A122,16+0,86%+4,66%-0,40%
SPP FRN Företagsobligationsfond A115,64+0,01%+0,69%★★★0,40%
SPP Generation 40-tal269,59+0,16%+1,66%★★★0,40%
SPP Generation 50-tal413,08+0,21%+2,36%★★★★0,40%
SPP Generation 60-tal633,52+0,50%+6,37%★★★★0,40%
SPP Generation 70-tal293,63+0,58%+7,40%★★★★0,40%
SPP Generation 80-tal154,59+0,58%+7,35%★★★★0,40%
SPP Global Företagsobligations Plus A109,45+0,29%-0,83%-0,50%
SPP Global Multifactor Plus A122,30+0,34%+12,57%-0,75%
SPP Global Plus A197,38+0,47%+5,87%★★★★★0,40%
SPP Global Solutions A359,78+0,26%+4,30%★★★★★0,75%
SPP Grön Obligationsfond A105,250,00%-0,03%★★★0,30%
SPP High Yield Företagsobligation A106,57+0,06%+1,42%-0,50%
SPP Korträntefond118,360,00%+0,05%-0,20%
SPP Mix 100185,59+0,64%+6,85%★★★★0,79%
SPP Mix 20120,27+0,20%+1,72%★★★★0,60%
SPP Mix 50141,61+0,38%+3,77%★★★0,70%
SPP Mix 80169,20+0,50%+5,80%★★★★0,79%
SPP Obligationsfond151,99-0,02%-1,08%★★★★★0,20%
SPP Sverige Plus A186,47+1,15%+7,47%★★★★0,30%
SPP Sverige Småbolag Plus A110,99+1,02%+3,91%-0,50%
State Street Australia Index Equity P15,91+2,92%+8,26%★★★0,60%
State Street EMU Index Equity P EUR Acc13,97+1,51%+5,38%★★★★0,60%
State Street Europe Index Eq I EUR Acc13,44+1,46%+4,71%★★★★0,20%
State Street Global Em Mkts Idx Eq P18,06-1,30%+6,07%★★★1,20%
State Street Japan Index Equity I JPY14,53+2,19%+5,02%★★★0,20%
State Street Pacific ex-Japan Index Eq P16,82+2,32%+8,32%★★0,60%
State Street Switzerland Idx Eq P CHF13,97+1,18%-1,14%★★0,60%
State Street UK Index Equity P GBP12,46+1,56%+7,24%★★0,60%
State Street US Index Equity I USD21,96+2,79%+6,78%★★★★0,20%
State Street World Index Eq I USD Acc19,16+2,49%+6,40%★★★★0,20%
Stewart Inv APAC and Jpn Sstby A GBP Acc15,06+1,10%+4,97%-1,50%
Stewart Inv APAC Ldrs Sstby A GBP Acc8,50+1,56%+3,49%★★★1,45%
Stewart Inv APAC Ldrs Sstby I EUR Acc3,11+1,99%+3,69%★★★1,45%
Stewart Inv Asia Pac Sustnby A GBP Acc6,82+0,99%+5,32%★★★★1,50%
Stewart Inv Glbl Em Mkts Ldrs A GBP Acc5,15+0,58%+1,15%★★1,45%
Stewart Inv Global Emerg Mkts A GBP Acc7,28+0,01%+1,67%★★1,65%
Stewart Inv Wldwd Ldrs Sstby A GBP Acc5,21+0,41%+1,50%★★★★1,20%
Stewart Inv Wldwd Sustnby A GBP Acc2,60+0,32%+3,44%★★★1,25%
Stewart Inv Wldwd Sustnby I EUR Acc12,31+0,67%+3,95%-1,25%
Storebrand Global Multifactor A2 946,9+2,34%+16,53%★★★★0,75%
Storebrand Global Value A4 245,7+2,25%+15,75%★★★0,75%
Storebrand Indeks - Norge A1 882,6+3,17%+8,41%★★★0,20%
Storebrand Norge A478 131+3,40%+8,26%★★★★1,50%
Storebrand Norge Fossilfri A1 795,7+2,98%+4,26%★★★★★1,50%
Storebrand Verdi A841,94+2,95%+9,56%★★★1,50%
Storm Bond RC SEK110,36+0,01%+5,40%-0,75%
Strand Företagsobligationsfond A101,04+0,04%+0,84%-0,60%
Strand Förmögenhetsfond1 816,9--0,55%★★★0,90%
Strand Småbolagsfond4 717,4-+4,68%★★★0,90%
Stt Strt Cnd Idx Equity P14,84+1,79%+8,76%★★0,60%
Svenska Läkaresällskapets Fond19,29-+1,67%-0,50%
Swedbank Eastern Europe Equity Fund6,28+1,74%+7,06%2,00%
Swedbank Humanfond1 302,6+1,42%+3,47%★★0,00%
Swedbank Robur Access Asien A328,31-0,38%+10,23%★★★0,20%
Swedbank Robur Access Edge Em Mkt A115,34-0,22%+7,78%-0,50%
Swedbank Robur Access Edge Europe A109,61+0,65%+3,66%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge Global A111,49+2,15%+6,14%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge Japan A161,33-0,90%+4,33%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Edge Sweden A117,76+1,62%+4,86%-0,30%
Swedbank Robur Access Edge USA A111,13+0,24%+6,50%-0,30%
Swedbank Robur Access Europa A153,22+0,68%+4,12%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Global A189,72+0,28%+6,55%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Mix330,11+0,54%+3,51%★★★★0,20%
Swedbank Robur Access Sverige A250,41+1,11%+7,51%★★★0,20%
Swedbank Robur Access USA A400,10+0,34%+7,39%★★★★★0,20%
Swedbank Robur Aktiefond Pension34,42+0,38%+7,39%★★★0,42%
Swedbank Robur Allemansfond Komplett115,99+0,75%+6,24%★★★★1,25%
Swedbank Robur Asienfond A79,03-+12,39%★★★★★1,42%
Swedbank Robur Bas 100207,72+0,68%+5,86%★★★★1,20%
Swedbank Robur Bas 25135,61+0,22%+1,39%★★★0,80%
Swedbank Robur Bas 5034,60+0,38%+2,98%★★★1,00%
Swedbank Robur Bas 75193,46+0,56%+4,73%★★1,20%
Swedbank Robur Bas Ränta A103,42+0,03%-0,10%-0,50%
Swedbank Robur Corp. Bond Europe HY A107,41+0,12%+0,97%-0,80%
Swedbank Robur Corp. Bond Europe IG A104,120,00%-0,34%★★★0,50%
Swedbank Robur Corporate Bond Europe A144,80+0,01%-0,27%★★★0,60%
Swedbank Robur Dynamic A107,470,00%-0,09%-0,60%
Swedbank Robur Ethica Obligation A13,710,00%-0,94%★★★0,30%
Swedbank Robur Ethica Obligation Utd115,92+0,01%-0,94%★★★0,30%
Swedbank Robur Europafond A40,90+0,86%+4,10%★★★★1,25%
Swedbank Robur Exportfond A201,15+1,25%+7,49%★★★★1,25%
Swedbank Robur Fastighet A57,49-1,00%+0,91%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Fokus164,06-+6,94%-1,50%
Swedbank Robur Förbundsfond Global490,00+2,07%+3,18%★★★★0,15%
Swedbank Robur Förbundsfond Sverige Plus495,36+1,51%--0,15%
Swedbank Robur Förbundsräntefond122,21+0,12%-0,90%★★★0,10%
Swedbank Robur Förbundsräntefond Kort106,06-0,01%+0,05%-0,10%
Swedbank Robur Företagsobligfond Mix A103,41+0,09%+0,85%★★0,70%
Swedbank Robur Global Emerging Markets A177,74-+8,93%★★★1,42%
Swedbank Robur Global High Dividend A632,59+0,01%+5,08%★★★★★1,02%
Swedbank Robur Global Impact A121,23-0,24%+1,99%-0,70%
Swedbank Robur Globalfond A111,03+0,55%+8,97%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Japanfond A12,93-0,69%-0,46%★★★★1,25%
Swedbank Robur Kapitalinvest208,17+0,56%+8,25%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Kinafond A469,34-0,75%+13,55%★★★★1,42%
Swedbank Robur Medica A26,34-0,30%+3,21%★★★1,25%
Swedbank Robur Microcap252,84-+4,29%★★★★★2,00%
Swedbank Robur Mixfond Pension23,86+0,08%+3,07%★★★★0,42%
Swedbank Robur Nordenfond145,19+0,85%+5,40%★★1,25%
Swedbank Robur Ny Teknik A1 852,2+0,28%+4,92%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Obligation Lång Inst96,31+0,68%-3,43%-0,30%
Swedbank Robur Obligationsfond A139,130,00%-0,78%★★★0,30%
Swedbank Robur Realränta A139,52-0,04%+1,15%★★0,30%
Swedbank Robur Rysslandsfond A34,30+0,50%+9,17%★★★1,42%
Swedbank Robur Räntefond Flexibel A256,69+0,01%-0,28%★★0,40%
Swedbank Robur Räntefond Kort A101,230,00%+0,06%-0,10%
Swedbank Robur Räntefond Kort Plus A125,360,00%+0,21%★★★0,40%
Swedbank Robur Selection 25108,63-0,12%+0,86%-0,90%
Swedbank Robur Selection 50117,31-0,16%+1,87%-1,20%
Swedbank Robur Selection 75125,52-0,15%+2,94%-1,40%
Swedbank Robur Small Cap EM A112,58-0,09%+5,25%-1,42%
Swedbank Robur Small Cap USA A161,04+0,32%+13,54%-1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Europa A56,01+0,14%+3,63%★★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Glb A133,61+0,16%+4,66%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Norden A265,32+1,50%+6,52%★★★1,25%
Swedbank Robur Småbolagsfond Sverige A232,96+1,23%+2,09%★★★★1,25%
Swedbank Robur Stiftelsefond1 711,7+1,28%+1,58%★★1,30%
Swedbank Robur Sverigefond A631,55+1,19%+4,53%★★1,25%
Swedbank Robur Sverigefond MEGA I113,68+1,19%+4,67%★★0,52%
Swedbank Robur Sweden High Dividend A191,94+0,66%+7,15%1,25%
Swedbank Robur Talenten Aktiefond MEGA J79,25+0,79%+4,07%★★★★0,52%
Swedbank Robur Talenten Räntefond MEGA B111,25+0,01%-0,98%★★★0,30%
Swedbank Robur Technology A623,13+0,56%+10,14%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Transfer 50162,33+0,03%+1,30%★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 60209,67+0,18%+4,52%★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 70276,15+0,27%+6,67%★★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 80307,03+0,26%+7,17%★★★0,50%
Swedbank Robur Transfer 90243,43+0,26%+7,25%★★★0,50%
Swedbank Robur Transition Energy A19,92+0,05%-3,02%-1,25%
Swedbank Robur Transition Global A466,38+0,29%+3,93%★★★★1,25%
Swedbank Robur Transition Global MEGA J347,98+0,28%+3,99%★★★★0,72%
Swedbank Robur Transition Sweden A11 235+1,42%+3,28%1,25%
Swedbank Robur USA A89,07+0,50%+6,49%★★★★★1,25%
Swedbank Robur Östeuropafond A34,85+0,17%+4,65%★★★★1,42%
Swedbank Russian Equity Fund21,54+2,39%+9,04%★★★2,00%
Swedbank Savings Fund 109,99+0,13%--0,70%
Swedbank Savings Fund 10010,00+1,43%--1,20%
Swedbank Savings Fund 309,99+0,43%--0,80%
Swedbank Savings Fund 6010,00+0,85%--1,00%
T. Rowe Price Asian ex-Jap Eq A USD23,03+2,39%+10,40%★★★★1,90%
T. Rowe Price EM Bd A USD21,23+0,68%-0,27%★★★1,25%
T. Rowe Price EM Eq A USD40,10+2,08%+7,24%★★★★1,90%
T. Rowe Price Euro Corp Bd A EUR17,06-0,07%+0,51%★★★★0,75%
T. Rowe Price Eurp Eq A EUR16,17+0,63%+3,92%★★★★1,50%
T. Rowe Price Eurp Smlr Cm Eq A EUR68,70+0,45%+8,49%★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Aggr Bd A USD20,01+0,35%+0,23%★★★★0,75%
T. Rowe Price Glb Foc Gr Eq A USD78,05+2,22%+9,19%★★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Growth Eq A USD65,79+1,93%+7,49%★★★★1,60%
T. Rowe Price Glb HY Bd A USD33,34+0,47%+3,07%★★★1,15%
T. Rowe Price Glb Nat Res Eq A USD8,22+1,58%+11,16%★★★1,60%
T. Rowe Price Glb Rl Estt Secs A USD27,04+0,24%+7,95%★★★1,60%
T. Rowe Price Japanese Equity A EUR17,48+2,09%+2,62%★★★★★1,60%
T. Rowe Price US Blue Chip Eq A USD77,81+2,05%+4,97%★★★★1,50%
T. Rowe Price US Eq A USD43,17+1,14%+5,50%★★★1,50%
T. Rowe Price US Lg Cap Gr Eq A USD67,33+1,97%+5,93%★★★★1,50%
T. Rowe Price US Lg Cap Val Eq A USD39,16+1,70%+12,55%★★★1,50%
T. Rowe Price US Smlr Cm Eq A USD75,51+1,78%+10,89%★★★★★1,60%
T.O Fonden15,74-+1,16%-0,50%
Tellus Bank & Finansfond98,40+1,93%+12,02%★★★1,00%
Tellus Globala Investmentbolag275,24+3,59%+5,74%★★★★★0,90%
Tellus Midas190,28+2,92%+2,33%★★★★1,00%
Templeton Asian Bond A(acc)USD17,54+0,75%+0,18%0,75%
Templeton Asian Growth A(acc)USD52,55+3,26%+13,36%★★1,35%
Templeton Asian Smlr Coms A(acc)USD57,83+2,85%+17,28%★★★1,35%
Templeton BRIC A(acc)USD25,41+2,32%+12,90%★★★1,60%
Templeton China A(acc)USD46,98+4,34%+14,64%-1,60%
Templeton Eastern Europe A(acc)EUR25,00+1,79%+8,99%★★1,60%
Templeton Em Mkts Smlr Coms A(acc)USD13,92+2,48%+12,59%★★1,60%
Templeton Emerging Markets A(acc)USD57,27+2,49%+11,08%★★★★1,15%
Templeton Emerging Mkts Bd A(Qdis)USD9,95+0,65%+1,25%★★★1,00%
Templeton Euroland A (Acc) EUR22,14+1,42%+2,62%★★1,00%
Templeton European Opps A(acc)EUR13,59+1,35%+4,08%★★1,00%
Templeton Frontier Markets A(acc)USD18,35+1,79%+6,29%★★1,60%
Templeton Glb Climate Change A(Ydis)EUR25,92+1,35%+3,00%★★★1,00%
Templeton Global A(acc)USD46,08+2,35%+6,93%★★1,00%
Templeton Global Balanced A(acc)USD35,48+1,69%+8,22%★★0,80%
Templeton Global Bond (Euro) A(acc)EUR13,70-0,37%+1,24%0,75%
Templeton Global Bond A(acc)EUR23,63+0,14%+0,97%★★0,75%
Templeton Global Equity Inc A(acc)USD16,48+2,21%+9,20%★★1,00%
Templeton Global High Yield A(acc)USD16,07+0,60%+2,70%★★0,85%
Templeton Global Income A(acc)USD20,70+1,97%+6,07%0,85%
Templeton Global Smaller Coms A(acc)USD55,40+2,64%+11,52%★★1,00%
Templeton Global Ttl Ret A(acc)USD27,73+0,82%+1,36%★★0,75%
Templeton Growth (Euro) A(acc)EUR17,99+1,38%+5,68%★★1,00%
Templeton Latin America A(acc)USD55,36+0,33%-7,22%★★★1,40%
Tenoris One100,78+0,12%+0,62%-1,00%
THEAM Quant Equity World GURU C USD Acc176,07+0,02%+7,08%1,40%
THEAM Quant-Eq Eurp Guru C EUR Cap191,20-0,46%+3,04%★★1,25%
Thematica – Future Mobility Retl SEK Acc293,16+0,66%+14,61%-1,50%
Threadneedle (Lux) Amer Smlr Com 1U USD17,94+3,76%+21,09%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) American Abs Alp AU17,39+0,94%+1,97%-1,50%
Threadneedle (Lux) American AU107,19+2,66%+9,11%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) American Select AU36,87+2,87%+6,71%★★1,50%
Threadneedle (Lux) Asia Equity Inc AU126,06+2,84%+11,36%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Enhanced Cmdts AU10,19-0,09%+10,94%-1,75%
Threadneedle (Lux) European Select AE28,46+1,09%+2,79%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) European Strat Bd AE31,18-0,40%+1,23%★★★★0,90%
Threadneedle (Lux) Gb Ed Alp 8U USD Acc6,64+2,28%+4,93%★★★★0,75%
Threadneedle (Lux) Glb Dyn RlRet AU USD43,62+0,97%+3,04%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Glb Smlr Coms AE47,46+1,97%+6,03%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Glbl Mlt Ast Inc AU20,32+1,20%+4,56%★★1,25%
Threadneedle (Lux) Global Eq Inc 1U USD12,27+1,81%+6,46%★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Global Focus AU97,44+2,46%+5,04%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Global Tech AU USD90,18+3,86%+15,39%★★★★1,65%
Threadneedle (Lux) Pan Eur Eq Dv 1E EUR1,93+1,29%+5,98%★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) Pan Eurp SmCp Opps AE54,36+0,88%+6,46%★★★★★1,50%
Threadneedle (Lux) US Contr Cr Eqs AU51,48+2,97%+8,03%★★1,50%
Threadneedle (Lux) US Hi Yld Bd AU38,48+0,75%+2,94%★★★1,25%
Threadneedle(Lux) Emerging Mkt Dbt AU80,74+0,84%-0,66%★★★1,35%
Threadneedle(Lux) Gl EM ST Bds AU18,83+0,59%+2,61%★★★1,30%
Threadneedle(Lux) Global Em Mkt Eqs AU73,11+3,57%+10,71%★★★★1,50%
Threadneedle(Lux)Pan Eurp ESG Eqs AE EUR74,93+1,31%+4,47%★★1,30%
Tillväxt 75 - A269,30-0,81%+7,93%-1,75%
TIN Ny Teknik A227,70+1,24%+3,89%-1,50%
TIN World Tech A130,11+0,44%+1,23%-1,50%
Trigon Dividend C17,17+0,94%+5,15%★★★2,00%
Trigon New Europe E EUR33,59+1,91%+4,88%★★★★2,00%
Tundra Sustainable Frontier Fund A SEK222,51+0,35%+8,51%★★★★★2,50%
UB Amerika A176,73+2,22%+8,03%★★1,00%
UB Asia REIT Plus A142,87+0,52%+5,33%★★★1,70%
UB EM Frontier Real Assets A Tillväxt88,17+0,87%-0,68%-1,70%
UB EM Infra A123,10+0,23%+1,93%★★1,70%
UB Europa REIT A153,84+1,24%+1,72%★★1,20%
UB Global REIT A133,36-0,05%+4,68%1,40%
UB Infra A155,17-0,75%-1,09%★★★1,40%
UB Nordamerika REIT A118,77+0,61%+7,43%★★1,20%
UBAM Abs Ret Low Vol Fxd Inc APC EUR101,73+1,12%+1,38%0,50%
UBAM Europe 10-40 Convertible Bd AC EUR128,38+0,60%+1,35%★★★0,90%
UBAM Global Convertible Bond AC EUR161,07+1,30%+4,28%★★★★1,00%
UBAM Global High Yield Solution AHC SEK1 109,6-0,03%-0,47%-0,40%
UBAM SNAM Japan Equity Sust AHC SEK1 180,2+3,71%+8,39%-1,50%
UBS (Lux) BF AUD P-acc557,27+2,15%+0,32%-0,65%
UBS (Lux) BF CHF P-acc2 617,8-0,37%-0,89%★★0,65%
UBS (Lux) BF EUR Flexible P acc451,47+0,16%-0,44%★★★★★0,72%
UBS (Lux) BF Euro Hi Yld € P-acc222,09-0,18%+2,41%★★★★1,01%
UBS (Lux) BF Global Flex (EUR H) P acc137,49-0,00%-1,20%★★★★★0,95%
UBS (Lux) BS Asian HY $ P-acc165,48+0,36%+3,49%★★★★1,12%
UBS (Lux) BS EUR Corp € P-acc16,03+0,01%+0,47%★★★0,91%
UBS (Lux) BS Global Dyn $ P-acc129,23+0,74%+1,41%★★★1,12%
UBS (Lux) BS USD Corp $ P-acc21,27+0,49%-0,95%★★★0,91%
UBS (Lux) BS USD High Yield $ P acc327,05+0,66%+3,00%★★★1,01%
UBS (Lux) EEF Glbl Bd $ P Acc1 910,2+0,87%-0,41%★★1,44%
UBS (Lux) EF Biotech (USD) P-acc794,74+1,82%-0,16%★★★★1,63%
UBS (Lux) EF China Oppo(USD) P USD acc2 225,1-0,45%+8,25%★★★★★1,87%
UBS (Lux) EF Euro Countrs Oppo (EUR) P119,51+1,19%+3,51%★★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Glb Sust (USD) P-acc1 340,9+2,31%+8,50%★★★★1,39%
UBS (Lux) EF Greater China (USD) P714,55-0,54%+8,25%★★★★★1,87%
UBS (Lux) EF Health Care (USD) P369,52+1,70%+4,13%★★★1,63%
UBS (Lux) EF Japan (JPY) P12 377-0,83%+4,13%★★★★1,20%
UBS (Lux) EF Mid Caps Europe (EUR) P1 441,9+1,76%+6,02%★★★★1,54%
UBS (Lux) EF Mid Caps USA (USD) P3 347,2+2,88%+9,44%★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Small Caps USA (USD) P1 593,1+3,94%+14,39%★★★★1,44%
UBS (Lux) EF Tech Opp (USD) P acc744,74+2,89%+12,14%★★★1,63%
UBS (Lux) Eq Eurp Opp Sst (EUR) P acc1 027,0+1,29%+3,00%★★★★★1,42%
UBS (Lux) Eq Fd EM Sst Ldrs (USD) P208,90+0,25%+8,48%★★★★1,63%
UBS (LUX) Equity - US Sust (USD) P Acc276,10+2,46%+9,71%★★1,32%
UBS (Lux) ES All China (USD) P acc154,59-0,72%+8,53%-1,72%
UBS (Lux) ES As Smlr Coms (USD) P-acc266,95-0,45%+1,65%★★★★1,54%
UBS (Lux) ES Euro Countrs Inc€ P-acc108,12+0,91%+2,53%★★1,28%
UBS (Lux) ES German HiDiv € P-acc198,31+1,17%+4,40%★★1,44%
UBS (Lux) ES Glbl Imp (USD) EUR H P Acc120,51+1,62%+6,21%-1,24%
UBS (Lux) ES Russia (USD) P-acc152,67+2,67%+10,67%★★★1,87%
UBS (Lux) ES Small Caps Europe EUR P Acc481,49+1,27%+7,14%★★★1,54%
UBS (Lux) ES US Opp $ P Acc475,01+2,45%+9,09%★★1,31%
UBS (Lux) ES US Ttl Yld $ P-acc225,61+2,61%+7,79%1,20%
UBS (Lux) ES USA Growth $ P-acc62,56+2,68%+6,47%★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Asian Eqs $ USD P Acc332,40+0,02%+9,00%★★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Eurp Eq Val Opp EUR P-acc20,08+1,04%+9,73%1,63%
UBS (Lux) KSS Glbl Allc (EUR) P16,56+1,28%+2,71%★★★★1,63%
UBS (Lux) KSS Global Eqs $ EUR P-acc29,86+2,27%+8,51%★★★1,63%
UBS (Lux) Money Market CHF P-acc1 111,7-0,57%-0,86%-0,04%
UBS (Lux) SF Balanced $ P-acc3 801,8+1,45%+4,82%★★★★1,30%
UBS (Lux) SF Balanced (CHF) P-acc2 195,7+0,66%+1,06%★★★1,30%
UBS (Lux) SF Balanced (EUR) P-acc2 928,8+0,79%+3,21%★★★1,30%
UBS (Lux) SF Equity (CHF) P-acc871,31+1,37%+3,05%-1,54%
UBS (Lux) SF Equity (EUR) P-acc554,80+1,38%+5,70%-1,54%
UBS (Lux) SF Equity (USD) P-acc1 463,3+1,92%+7,30%-1,54%
UBS (Lux) SF Fixed Income $ P-acc2 793,6+0,45%+1,26%★★★0,86%
UBS (Lux) SF Fixed Income (CHF) P-acc1 766,3-0,37%-1,66%★★0,86%
UBS (Lux) SF Fixed Income (EUR) P-acc2 616,4-0,13%+0,08%★★0,86%
UBS (Lux) SF Growth $ P-acc4 703,5+1,74%+6,05%★★★★1,44%
UBS (Lux) SF Growth (CHF) P-acc2 683,6+1,01%+1,94%★★★1,44%
UBS (Lux) SF Growth (EUR) P-acc3 853,1+1,12%+4,35%★★★1,44%
UBS (Lux) SF Yield $ P-acc3 844,8+1,13%+3,58%★★★★1,15%
UBS (Lux) SF Yield (CHF) P-acc2 273,3+0,34%+0,05%★★★1,15%
UBS (Lux) SF Yield (EUR) P-acc3 591,7+0,52%+2,00%★★★1,15%
UBS European Opportunity Uncons EUR PAcc246,89+1,38%+2,30%★★★★1,63%
UBS Global Emerging Market Opp USD P Acc212,28+1,40%+7,44%★★★★1,54%
UBS Global Emerging Mkts Opp P USD196,26-2,03%+5,56%★★★★1,72%
UBS(Irl) Ccy Allc Ret Strat SEKH P Acc589,50-0,51%-7,67%-1,50%
UBS(LUX) ES Glb Hi Div USD P-acc197,96+2,05%+6,51%★★★1,20%
UBS(Lux) Invm CHN A Opp USD P Acc USD428,34-1,24%+4,16%★★★★★1,60%
VanEck - Emerging Markets Eq UCITS R2SEK118,88+2,05%+10,91%-1,70%
Vanguard Em Mkts Stk Idx $ Acc253,64+2,13%+8,42%★★★★0,23%
Vanguard ESG Dev Wld All Cp Eq Idx$Acc178,38+2,40%+6,38%★★★★0,20%
Vanguard European Stock Idx USD Acc27,54+1,42%+4,75%★★★★0,12%
Vanguard Eurozone Stock Idx USD Acc272,74+1,36%+5,15%★★★★0,12%
Vanguard Global Small-Cap Idx USD Acc347,63+2,75%+12,67%★★★★0,29%
Vanguard Japan Stock Index Inv USD Acc277,17+2,20%+5,03%★★★0,16%
Vanguard Pac ex-Japan Stk Idx USD Acc303,62+2,38%+8,39%★★★0,16%
Vanguard SRI €pean Stk $ Acc128,50+1,48%+4,78%★★★★0,14%
Vanguard U.S. 500 Stk Idx $ Acc45,28+2,73%+6,81%★★★★0,10%
Vinga Corporate Bond A104,48+0,05%+1,80%-1,25%
Vontobel Asia Pacific Equity B USD735,16-0,13%+9,43%★★★1,65%
Vontobel Clean Technology B EUR470,18+2,15%+4,63%★★★★1,65%
Vontobel Commodity H Hedged SEK532,22-0,75%+9,93%-1,50%
Vontobel Emerging Markets Eq B USD1 013,2+3,47%+9,92%★★★★1,65%
Vontobel Emerging Mkts Dbt H Hdg EUR120,91-0,33%-0,26%★★1,10%
Vontobel European Equity B EUR344,12+1,61%+1,67%★★1,65%
Vontobel Global Equity B USD393,38+2,37%+3,25%★★★1,65%
Vontobel Global Equity Income B USD296,17+1,84%+3,38%★★★1,50%
Vontobel mtx China Leaders B USD320,43+0,10%+11,27%★★★1,75%
Vontobel mtx Sust AsLdrs ExJpn B USD509,76+0,11%+9,67%★★★★1,65%
Vontobel mtx Sust EmMkts Ldrs B SEK148,78+1,67%+7,26%★★★★★1,65%
Vontobel Ttfr Abs Ret Crdt H Hdg EUR104,25-0,27%+0,97%-0,80%
Vontobel TwentyFour StratInc H Hdg EUR115,68-0,07%+1,45%★★★★1,20%
Vontobel US Equity B USD1 813,3+2,35%+3,57%★★★1,65%
Wellington Climate Strategy D Uh Acc16,60+2,58%+7,50%-0,65%
Wellington Emerg Lcl Dbt NR USD Acc UnH10,27+0,66%-1,27%★★1,20%
Wellington Eurp Contrarian Val € DAccUnH11,32+1,61%+12,71%0,70%
Wellington Glb Hlthcr Eq $ D Acc UnH49,29+1,94%+2,95%★★★★★1,25%
Wellington Glbl Quality Gr D USD Acc Uh24,16+2,75%+6,32%★★★0,75%
Wellington Global Impact D USD Acc19,72+2,63%+5,61%★★★★0,65%
Wellington Global Research Eq D USD Acc18,07+2,31%+6,32%★★★★0,75%
Wellington US Research Eq D $ Acc55,90+2,69%+7,43%★★★★0,60%
Wells Fargo (Lux) WF CHN A Foc A SEK Acc2 373,4+2,32%+13,02%★★★★1,50%
Wells Fargo (Lux) WF EM Eq A USD Acc155,89+3,54%+10,44%★★★★1,90%
Wells Fargo (Lux) WF EM Eq Inc AUSD Acc156,82+2,26%+10,15%1,85%
Wells Fargo (Lux) WF Global Eq AUSD Acc192,90+2,46%+6,86%★★★1,60%
Wells Fargo (Lux) WF US HY Bd A USD Acc206,24-0,66%+2,54%★★★1,45%
Wells Fargo (Lux) WF USAllCpGr A USD Acc560,03+3,76%+8,49%★★★★★1,60%
Wells Fargo (Lux) WF USLrgCpGr AUSD Acc389,59+2,80%+4,29%★★★★1,50%
Wells Fargo (Lux) WF-US ST HY Bd A USD A125,96+0,47%+3,63%★★1,30%
White Fleet - Finserve Gbl Esports R SEK112,58+1,85%+4,33%-1,75%
XACT Bear28,86-1,06%-14,16%-0,60%
XACT Bear 218,11-1,47%-18,50%-0,60%
XACT Bull561,08+1,08%+15,28%-0,60%
XACT Bull 21 163,0+1,44%+20,79%-0,60%
XACT Norden (UCITS ETF)15,42+0,31%+8,33%★★★0,15%
XACT Norden Högutdelande124,77+0,31%+5,38%★★0,30%
XACT Obligation (UCITS ETF)103,80+0,01%-0,80%★★0,10%
XACT OBX (UCITS ETF)87,00+2,27%+9,43%★★★0,30%
XACT OBX Bear18,30-2,60%-9,50%-0,80%
XACT OBX Bull206,50+4,94%+15,22%-0,80%
XACT OMXC25 (UCITS ETF)158,66-0,88%-2,33%-0,20%
XACT OMXS30263,16+0,60%+10,44%★★0,10%
XACT Svenska Småbolag (UCITS ETF)248,12+0,22%+4,34%★★★0,30%
XACT Sverige (UCITS ETF)563,92+0,41%+8,94%★★★0,15%
Ålandsbanken Euro Bond B34,89-0,22%+1,56%★★★★★0,69%
Ålandsbanken Euro High Yield B45,22-0,21%+2,07%★★1,00%
Ålandsbanken Europa Aktie B36,63+1,21%+4,70%★★★1,40%
Ålandsbanken Global Aktie B14,70+2,13%+6,15%★★1,81%
Ålandsbanken Green Bond ESG B105,02-0,13%+1,27%-0,70%
Ålandsbanken Kort Företagsränta26,45-0,37%+1,21%★★★★0,45%
Ålandsbanken Norden Aktie EUR139,90+1,68%+7,68%1,40%
Ålandsbanken Nordiska Småbolag B185,61+1,18%+11,85%-1,60%
Ålandsbanken Premium 30 B29,61+0,62%+3,65%★★★1,30%
Ålandsbanken Premium 50 B31,96+1,06%+4,50%★★★1,50%
Öhman Etisk Emerging Markets A263,06+4,80%+12,36%★★★★★0,90%
Öhman Etisk Index Europa168,67+2,67%+4,54%★★★★0,65%
Öhman Etisk Index Japan135,66+4,13%+5,82%★★★★0,65%
Öhman Etisk Index Pacific296,53+4,76%+9,22%★★★★★0,65%
Öhman Etisk Index Sverige A347,73+4,54%+10,06%★★★0,48%
Öhman Etisk Index USA A313,68+5,48%+8,76%★★★★0,65%
Öhman FRN Hållbar A112,05+0,01%+0,58%★★0,60%
Öhman Företagsobligation Hållbar A121,18+0,12%+0,11%★★0,60%
Öhman Företagsobligationsfond A121,64+0,23%+0,38%★★★1,00%
Öhman Global Growth1 312,6+5,31%+16,45%★★★★★1,80%
Öhman Global Hållbar A324,81+4,48%+7,02%★★★★★1,25%
Öhman Global Marknad Hållbar A155,08+4,78%+6,87%★★★★★0,40%
Öhman Global Småbolag Hållbar A137,04+4,70%+22,05%-1,50%
Öhman Grön Obligationsfond A103,49+0,17%+0,18%★★★0,60%
Öhman Kort Ränta A95,55+0,02%-0,02%-0,10%
Öhman Navigator A124,49+3,21%+7,09%-1,50%
Öhman Obligationsfond A133,73+0,27%-0,71%★★★0,12%
Öhman Obligationsfond SEK A101,38+0,20%-0,59%★★★0,35%
Öhman Realräntefond A120,72+0,57%+1,24%★★★0,50%
Öhman Räntefond Kompass Hållbar A105,28+0,06%+0,43%★★★★0,60%
Öhman Småbolagsfond A6 283,8+4,02%+7,50%★★★1,50%
Öhman Sverige Fokus D142,43+4,44%+10,25%★★1,00%
Öhman Sverige Hållbar A190,24+4,50%+9,42%1,25%
Öhman Sverige Marknad Hållbar A141,24+4,54%+10,08%★★★0,30%
Öhman Sweden Micro Cap1 669,4+4,24%+9,26%★★★1,50%
Aktuella fondkurser för samtliga bolag på svenska marknaden.
Informationen är fördröjd med 15 minuter och levereras av Millistream.

Det verkar som att du använder en annonsblockerare

Om du är prenumerant behöver du logga in för att fortsätta. Vill bli prenumerant kan du läsa Di Digitalt för 197 kr inkl. moms de första 3 månaderna.

  • Full tillgång till di.se med nyheter och analyser

  • Tillgång till över 1100 aktiekurser i realtid

  • Innehållet i alla Di:s appar, tjänster och nyhetsbrev

3 månader för
197 kr
Spara 1000 kr

Prenumerera

Redan prenumerant?